porada- lekko wystajaca kosc na nosie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-01-24, 15:51   #1
luizita2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 38

porada- lekko wystajaca kosc na nosie


witam....mam pewien dylemat od krotkiego czasu bo pewnie mialam to od urodzenia lub po jakims urazie ale teraz dopiero zauwazylam ze na nosie po prawej wystaje mi kosc(nie jest prosta tylko ukosna)..tzn...nie jest to az tak widoczne ale na dotyk palcem to ogromna roznica w porownaniu do lewej strony......tak jakby ta kosc byla nadrosnieta lub zdeformowana,po lewej stronie jest idealnie.nie narzekam na swoj nos i nie mam garba ale ta kosc mi przeszkadza chodz nigdy nie slyszalam komentacji ani ja sama nie zauwazylam tego az do teraz...wstawiam pare zdjec dla przyblizenia,jedno z profilu ,drugie troszke ukosem...jesli ktos chce prosze podzielic sie ze mna tym bo nie wiem co robic w takiej sytuacji,czy dac sobie z tym spoko ,jnie wiem czy to zwiazane z przegroda -- czy jest na to sposob spilowania tej kosci etc---nos wyglada niby prosto ale ..mila ocena rownie okiem specjalisty jesli mozliwe.... bardzo dziekuje...dodalam zdjecia,sa troszke duze....
luizita2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:03.