Wszystko o Avonie - cz. 9 - Strona 86 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-01-26, 12:47   #2551
cashmeree
Zakorzenienie
 
Avatar cashmeree
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 4 760
GG do cashmeree
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 9

Witajcie wracam po półtorarocznej przerwie do współpracy z marką Avon, mam do Was kochane pytanie czy możecie mi przypomnieć jakie są upusty do jakich kwot zamówienia? Z góry dziękuję za odpowiedzi
cashmeree jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-26, 12:49   #2552
katrina1991
Zadomowienie
 
Avatar katrina1991
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 552
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 9

ja tu czekam na paczke, a tu przychodzi list niewiadomo od kogo. w srodku był pędzel kabuki do pudru mineralnego i 6zł!
w paczce z katalogu 01 nie przyszedl mi wlasnie ten pedzel( 15.90) bo nie mieli, i niemialam zamowienia na 150 zl, nie dali mi kremu za 1zł.
w kopercie byla takze faktura na kulke individual blue (ktorej nie zamawialam) krem anew za 1zl, ten pedzel kabuki (15.90) i doladowanie my avon 30zł, ktore wykonalam. i byl blankiet do zaplacenia na 49,40...
czyli:
pedzel kabuki 15.90 + 30.00 = 45.90
to z kad do zaplacenia 49,40 i jeszcze 6 zł w kopercie?
podkresle, że w kopercie był tylko pedzel kabuki....

moim zdaniem powinni mi przyznac ten krem, bo to przeciez nie z mojej winy nie mieli tego pedzla...
katrina1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-26, 12:55   #2553
f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 16 387
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 9

Cytat:
Napisane przez cashmeree Pokaż wiadomość
Witajcie wracam po półtorarocznej przerwie do współpracy z marką Avon, mam do Was kochane pytanie czy możecie mi przypomnieć jakie są upusty do jakich kwot zamówienia? Z góry dziękuję za odpowiedzi
zaraz dam ci na pw

---------- Dopisano o 13:55 ---------- Poprzedni post napisano o 13:53 ----------

Cytat:
Napisane przez katrina1991 Pokaż wiadomość
ja tu czekam na paczke, a tu przychodzi list niewiadomo od kogo. w srodku był pędzel kabuki do pudru mineralnego i 6zł!
...
pedzel kabuki 15.90 + 30.00 = 45.90
to z kad do zaplacenia 49,40 i jeszcze 6 zł w kopercie?
podkresle, że w kopercie był tylko pedzel kabuki....

moim zdaniem powinni mi przyznac ten krem, bo to przeciez nie z mojej winy nie mieli tego pedzla...
cooooo
pewnie liderka ci prezent zrobiła, dzwon do avonu 0228782800
f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-26, 12:56   #2554
andziat
Zakorzenienie
 
Avatar andziat
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 305
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 9

Cytat:
Napisane przez ally5 Pokaż wiadomość
hej jestem w oriflame, ale zaczęłam się zastanawiać nad migracją do avonu. Czy jakaś miła wizażanka mogłaby mi wytłumaczyć tak w skrócie jak wygląda współpraca? - może być na PW (ile płaci się za paczki, ile % można zarobić, gdzie można odbierac paczki, czy w każdym katalogu trzeba zamawiać, czy jest opłata wpisowa, itd.) byłabym bardzo wdzięczna. Bardzo ciężko znaleźć jakiekolwiek informacje na ten temat na necie, a na stronie avonu własciwie nic konkretnego nie pisze.
Cytat:
Napisane przez cashmeree Pokaż wiadomość
Witajcie wracam po półtorarocznej przerwie do współpracy z marką Avon, mam do Was kochane pytanie czy możecie mi przypomnieć jakie są upusty do jakich kwot zamówienia? Z góry dziękuję za odpowiedzi
Trochę informacji o avonie z poprzednich stron

Cytat:
Napisane przez jabuho Pokaż wiadomość
Wiesz co, można powiedzieć że też jestem w Oriflame, więc wiem jak to wygląda i tu i tu... I wg mnie w Avonie Przede wszystkim wygodniejsze są zasady robienia zamówień.
Przede wszystkim to, że już za zamówienie powyżej 150zł po cenach katalogowych jest darmowa przesyłka, Jeśli pierwsze zamówienie zrobisz na to 150 zł - kolejne, aby mieć darmową przesyłkę wystarczy za 50zł.
Druga sprawa - nie ma tych głupich punktów Podliczasz za ile masz zamówienie ( wo datku po cenach katalogowych, a nie naszych) i to tyle...
trzecia sprawa to to, że wg mnie faktycznie dużo łatwiej zbiera się zamówienia z Avonu.. znam przykład dziewczyny, która w niedługim czasie wprowadziła do Avonu około 20 osób, do tego miała ładne swoje zamówienia, potem z jakichś osobistych przyczyn nie mogła przez 1.5 m-ca się w to bawić i została pozbawiona swoich profitów.... zrezygnowała więc z Avonu i wstąpiła do Ori - niestety ledwo robi zamówienia na te 100pkt - więc chyba to o czymś świadczy....

Jeśli chodzi o profity, to tak jak już dziewczyny wspominały, różnie to bywa:
- czasem są to promocje typu kup 3 lub więcej a twój upust na nie wyniesie np 45%)
- w ostatnich katalogach za zamówienia chyba powyżej 150 czy 250zł otrzymywało się prezent
- są też ostatnio programy gdzie za przekroczenie sprzedaży w całym katalogu za 1000zł - można kupić ze sporym wyprzedzeniem droższy produkt za np 7zł.
- Są prezenty za płatności kartą kredytową Avonu
i na pewno coś jeszcze by się znalazło

Czyli...... spróbować na pewno warto !!!
Cytat:
Napisane przez dodocia Pokaż wiadomość
na chwilę obecną nie ma wpisowego

jaki%? to zależy od Ciebie. im więcej sprzedaż tym większy procent. zaczynasz od 25. jak zamówienie masz na ponad 500 zł masz 30% ponad 1000 35%, 3000 i więcej 40%
katalogi masz 1k za 3 zł, 5 katalogów za 6 zł, 10 za 9zł, 20 za 15zł,
próbki są w cenach różnych szminki za około 1zł za 1 kolor, próbki kremów zależy od kremu i perfumy w pakietach po 5 niecałe 5 zł.
masz 3 terminy składania zamówień na 1 katalog. możesz wybrać dostawę regularną ( jeśli zamówienie masz na 150 zł) to ta dostawa jest darmowa, jeśli nie to ponosisz koszt małego zamówienia, ale nie pamiętam jakiej wysokości. jeśli chcesz paczkę szybko, to możesz wybrać kuriera wtedy niezależnie od wysokości zamówienia ponosisz koszt niecałe 10 zł
Cytat:
Napisane przez dodocia Pokaż wiadomość
masz rację 15 % od zamówienia do 149.99 zł

program lojalnosciowy? http://www.pl.avon.com/PRSuite/home_page.page po prawej masz teraz jest ten czas. na chwilę obecną jest tylko taki program. dziewczyny pisały, ze lada moment ma się coś zmienić, ale nie pamiętam jak to dokładnie miało wyglądać.

ogólnie dość często moim zdaniem są prezenty za zdobycie określonego progu sprzedaży. w katalogu 1 był to krem modelujący sylwetkę, w 2 teraz jest zestaw przyporów do makijażu i paznokci plus krem do skórek. dodatkowo z każdym katalogiem dostajesz ofertę netto, gdzie masz możliwość zamówienia kosmetyków często w bardzo atrakcyjnych cenach,.
Cytat:
Napisane przez dodocia Pokaż wiadomość
tak, są dodatkowe, ale oczywiście nie co katalog często pojawiają się też programy motywujące, że jak sprzedaż minimum np 3 produkty to na te produkty dostajesz np 45% upustu. teraz będzie ze szminkami. za 2 sprzedane dostaje się tusz, za kolejnych ileś tam tusz i lakiery i tak dalej.
Cytat:
Napisane przez zlotqo Pokaż wiadomość
mam jeszcze pytanie o kilka rzeczy... co to jest:
oferta netto, demo, hello tommorow?
będę wdzięczna
[1=f36f09c64670dbbf8506d7b 7195631196fb4f2ce_65c2c81 98d77a;16687585]1-oferta tylko dla kosultantek, po super cenach produkty wyprzedazowe, bez upustu-płacimy tyle ile pisze /np, terka do stop za 3,90/do wyczerpania zapasow
2-demo-nowosci dla KK w super cenie
3-gazetka konsultantki-gratis w kazdej kampanii wkladają do paczki, w ktorej sa opisane nowosci, dodatkowe programy itd
[/QUOTE]

Cytat:
Napisane przez andziat Pokaż wiadomość
z tą super ceną to tak nie do końca w każdym przypadku

oferta netto to produkty, których nie ma już w katalogu, zostały wycofane ze względu na sezon (żele, wody toaletowe, itp., które są tylko w sezonie zimowym lub letnim), stare opakowanie, wprowadzono ulepszoną formułę lub inny np. zapach w ich miejsce lub są wycofane ze względu np. na modę dotyczy to torebek i biżuterii
andziat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-26, 12:58   #2555
Yorki
Rozeznanie
 
Avatar Yorki
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Różnie :)
Wiadomości: 851
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 9

Witajcie, no i paka u mnie.

MAgical taki sobie .... Mam wrażenie że coś już tak w avonie pachniało, tylko nie wiem co Zapach delikatny (właśnie sobie nim łapki umyłam ), ale nie jest ładny wg mnie niestety. Żelik opchnękomuś. Mydełko jakoś pójdzie W coku oglądałam też torby: więc Babette faktycznie porządna, jak już to dziewczyny opisały wcześniej, ale ja jednak się na nią nie skuszę, bo nie podoba mi się ten połysk perłowy... Za to torebka Thilie bardzo bardzo.... Jest duża! Zamek otwiera się od końca do końca i na prawdę nie będzie porblemu żeby do niej coś wepchnąć, albo klucze wydobyć Zamek chodzi leciutko i elegancko. Podoba mi się Oj, jak kusi. Jeden minusik zauważyłam: podszewka, jakaś taka kiepska, ale w sumie jej nie widać.

Zaraz cyknę foty biżu Rayany i wrzucę na katalogowy
__________________
Spring is coming
***Marzec bez prostownicy i słodyczy ***

Yorki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-26, 13:08   #2556
katrina1991
Zadomowienie
 
Avatar katrina1991
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 552
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 9

[1=f36f09c64670dbbf8506d7b 7195631196fb4f2ce_65c2c81 98d77a;16727443]zaraz dam ci na pw

---------- Dopisano o 13:55 ---------- Poprzedni post napisano o 13:53 ----------


cooooo
pewnie liderka ci prezent zrobiła, dzwon do avonu 0228782800[/QUOTE]
tak tez zrobie... tylko raczej mama musi zadzwonic bo to na nia jest zapisane... a co do liderki, to ja ja w zyciu na oczy nie widzialam, mama ostatnio z nia rozmawiala jak wpisywala sie do avonu ( i to jeszcze przez telefon) tak ostatnio sobie mysle ze powinnam w koncu siebie zapisac....
katrina1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-26, 13:08   #2557
Iza1801
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 99
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 9

Ja zamówiłam sobie szarą Babette, paczuszkę dostane w czwartek lub piątek to zdam relacje :P
Iza1801 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-01-26, 13:13   #2558
taka jedna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Wielkopolskie
Wiadomości: 7 853
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 9

Cytat:
Napisane przez jamapi Pokaż wiadomość
też nie miałam światełek; jestem dzień C i jak skłądałam w niedziele, czyli dzień wcześniej, to pojawiał się komunikat, że ta usługa jest chwiliwo niedostepna;
szkoda takiej kk, bo pewnie jakby widziała tyle czerwonych światełek, to by coś innego wykombinowała .... tu ewidentnie bym pisała reklamację ...
Kiedyś netto w ogóle się nie wliczało i ja to tak zawsze traktuję.
taka jedna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-26, 13:13   #2559
cashmeree
Zakorzenienie
 
Avatar cashmeree
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 4 760
GG do cashmeree
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 9

aneszna , andziat dziękuję
cashmeree jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-26, 13:16   #2560
red rose
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 145
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 9

Cytat:
Napisane przez katrina1991 Pokaż wiadomość
tak tez zrobie... tylko raczej mama musi zadzwonic bo to na nia jest zapisane... a co do liderki, to ja ja w zyciu na oczy nie widzialam, mama ostatnio z nia rozmawiala jak wpisywala sie do avonu ( i to jeszcze przez telefon) tak ostatnio sobie mysle ze powinnam w koncu siebie zapisac....
nie rozumiem takich liderek ... co one czasem nie wyrabiają byle tylko zyskać jak masz 18 lat i dowód os. to możesz się na siebie zapisać i przy okazji liderkę zmienić
red rose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-26, 13:17   #2561
koira
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 27
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 9

Witam po dość dużej przerwie Ale naskrobałyście stron, wy nie grzeczne ja też mam paczuszke w czwartek z kat.2 i już mnie skręca że jeszcze tyle mam czekać Z kat.02 jestem zadowolona bo dużo poszło nowości m.in. wody Aromadisiac (i damska i męska) oraz męski Full Speed i krem przeciwzmarszczkowy dla panów. Coś czuje że klientki zrobią miła niespodziankę dla Swoich TŻ na walentynki Gorąco pozdrawiam forumowiczki
koira jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-26, 13:22   #2562
cha_cha
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 24
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 9

Hmmm... Ja dzisiaj odebrałam swoją paczkę i... część kosmetyków jest zamarznięta ! Co mam zrobić w takiej sytuacji ? Zakładam, że za chwilę one odtają, no ale co ze składem/konsystencją ? I czy w takiej sytuacji nie powinnam oczekiwać wymiany tych towarów ?
__________________
seems I had it all but it doesn’t mean anything since you’re gone



teraz to wiem: matÓra to bzdÓra
cha_cha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-26, 13:41   #2563
Yorki
Rozeznanie
 
Avatar Yorki
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Różnie :)
Wiadomości: 851
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 9

Jeszcze mi się przypomniało: nie ma żelu do intymnej doślą w przyszłym zamówieniu. Na katalogowym są nowe pomadki UCR jak ktoś byłby ciekawy... No i paczuszka w stanie nienaruszonym była. Nic nie wylane, niczego innego niż na fakturze nie było; żadnej pomyłki

---------- Dopisano o 14:41 ---------- Poprzedni post napisano o 14:40 ----------

Cytat:
Napisane przez cha_cha Pokaż wiadomość
Hmmm... Ja dzisiaj odebrałam swoją paczkę i... część kosmetyków jest zamarznięta ! Co mam zrobić w takiej sytuacji ? Zakładam, że za chwilę one odtają, no ale co ze składem/konsystencją ? I czy w takiej sytuacji nie powinnam oczekiwać wymiany tych towarów ?
Eh, właśnie o tym była tu długaaaa dyskusja. Cofnij się trochę stron wstecz... Trudno, musi tak być Też się z tym nie godzę...
__________________
Spring is coming
***Marzec bez prostownicy i słodyczy ***

Yorki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-26, 13:42   #2564
f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 16 387
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 9

Cytat:
Napisane przez cha_cha Pokaż wiadomość
Hmmm... Ja dzisiaj odebrałam swoją paczkę i... część kosmetyków jest zamarznięta ! Co mam zrobić w takiej sytuacji ? Zakładam, że za chwilę one odtają, no ale co ze składem/konsystencją ? I czy w takiej sytuacji nie powinnam oczekiwać wymiany tych towarów ?
NIE powinnas bo wg avonu to nie zmienia składu kosmetyków
f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-26, 15:02   #2565
katrina1991
Zadomowienie
 
Avatar katrina1991
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 552
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 9

Cytat:
Napisane przez red rose Pokaż wiadomość
nie rozumiem takich liderek ... co one czasem nie wyrabiają byle tylko zyskać jak masz 18 lat i dowód os. to możesz się na siebie zapisać i przy okazji liderkę zmienić
a musze sobie znalezc liderke z mojej okolicy, czy moge z całej polski?
bo z checia jednak bym sie przepisala..
katrina1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-26, 15:07   #2566
andziat
Zakorzenienie
 
Avatar andziat
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 305
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 9

Cytat:
Napisane przez katrina1991 Pokaż wiadomość
a musze sobie znalezc liderke z mojej okolicy, czy moge z całej polski?
bo z checia jednak bym sie przepisala..
no niestety musisz mieć tą, którą ci wyznaczą bo obowiązują regiony
też bym wolała mieć inną niż mam.
andziat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-26, 15:14   #2567
katrina1991
Zadomowienie
 
Avatar katrina1991
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 552
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 9

Cytat:
Napisane przez andziat Pokaż wiadomość
no niestety musisz mieć tą, którą ci wyznaczą bo obowiązują regiony
też bym wolała mieć inną niż mam.
a od tamtej da sie jakos wypisac, zeby na siebie sie przepisac?
katrina1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-26, 15:19   #2568
cha_cha
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 24
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 9

[1=f36f09c64670dbbf8506d7b 7195631196fb4f2ce_65c2c81 98d77a;16728814]NIE powinnas bo wg avonu to nie zmienia składu kosmetyków[/QUOTE]

Esz. Zaczyna mnie ten Avon porządnie denerwować.
Co prawda pierwszy raz mi się zdarzyło z tymi zamarzniętymi kosmetykami, ale ... Tu chodzi bardziej o jakieś zasady, skoro moje klientki płacą za kosmetyki to chyba mogą oczekiwać, że będą one jakiejś jakości. Rozumiem, że to po części nie ich wina, bo przecież widać jakie szkody zima robi, ale no bez jaj, wyciągam płyn do kąpieli, a on twardy jak kamień....
__________________
seems I had it all but it doesn’t mean anything since you’re gone



teraz to wiem: matÓra to bzdÓra
cha_cha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-26, 15:20   #2569
malka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 999
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 9

Cytat:
Napisane przez katrina1991 Pokaż wiadomość
a musze sobie znalezc liderke z mojej okolicy, czy moge z całej polski?
bo z checia jednak bym sie przepisala..
Czy ja wiem... Ja tam zapisałam się nie w swojej okolicy i jestem bardzo zadowolona
malka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-26, 15:49   #2570
ziarnko piasku
Zadomowienie
 
Avatar ziarnko piasku
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: West Midlands, UK
Wiadomości: 1 142
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 9

Cytat:
Napisane przez Yorki Pokaż wiadomość
Witajcie, no i paka u mnie.

MAgical taki sobie .... Mam wrażenie że coś już tak w avonie pachniało, tylko nie wiem co Zapach delikatny (właśnie sobie nim łapki umyłam ), ale nie jest ładny wg mnie niestety. Żelik opchnękomuś. Mydełko jakoś pójdzie W coku oglądałam też torby: więc Babette faktycznie porządna, jak już to dziewczyny opisały wcześniej, ale ja jednak się na nią nie skuszę, bo nie podoba mi się ten połysk perłowy... Za to torebka Thilie bardzo bardzo.... Jest duża! Zamek otwiera się od końca do końca i na prawdę nie będzie porblemu żeby do niej coś wepchnąć, albo klucze wydobyć Zamek chodzi leciutko i elegancko. Podoba mi się Oj, jak kusi. Jeden minusik zauważyłam: podszewka, jakaś taka kiepska, ale w sumie jej nie widać.

Zaraz cyknę foty biżu Rayany i wrzucę na katalogowy
pachniało i pachnie - seria Planet Spa Sake i Ryż, pisałm już o tym wcześniej
__________________
We all fall to the floor at some point.
It's how you pick yourself up.
That's the real challenge.
Isn't it?


ziarnko piasku jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-26, 16:00   #2571
hypnotized28
Raczkowanie
 
Avatar hypnotized28
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: czasem tu czasem tam
Wiadomości: 304
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 9

Malka dostałaś już może zamawiany zestaw biżu jeśli tak i masz możliwość to bardzo proszę o zdjęcia

Pokazałam swoim najbliższym koleżankom ze studiów ofertę netto i zebrało się z niej zamówienie prawie na 200zł, jutro składam zamówienie mam nadzieję że przynajmniej większość z tych rzeczy będzie dostępna
hypnotized28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-26, 16:03   #2572
kashka
Rozeznanie
 
Avatar kashka
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 806
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 9

Odebrałam dziś paczkę .
Żel i mydło w płynie Magical pachną dość przyjemnie, na szczęście w ogóle nie przypominają mi serii sake & ryż .
Eternal Magic też pachną dość ładnie, ale nie zachwyciły mnie. Jedna z wizażanek pisała, że są takie typowo "avonowe" i chyba rzeczywiście tak jest. Są trochę "mdławo" - pudrowe w typie Pur Blanki Blush (choć zapach jest inny). Poza tym są bardzo delikatne, na mojej skórze ledwo wyczuwalne.
Bardzo podoba mi się natomiast Ungaro Fever. Są cytrusowe, ale mają taką ostrzejsza, zdecydowaną nutę.
Tak jak inne wizażanki również jestem bardzo mile zaskoczona zestawem przyborów kosmetycznych .
Będąc w COK-u rzuciłam okiem na charmsy. Najbardziej podoba mi się gorset - jest dwustronny (z przodu ma kokardkę, z tyłu wiązanie), jest też największy ze wszystkich charmsów. Najmnie podobały mi się kostka i torebka, a żółw i biedronka zupełnie jak dla mnie odpadają ponieważ są jednostronne.
Obejrzałam też zegarek Vivianne, który jest już od jakiegoś czasu w sprzedaży ale nie miałam wcześniej okazji go obejrzeć. Bardzo mi się podoba, ale nie za tą cenę, poczekam na wyprzedaż .
Chciałam jeszcze rzucić okiem na biżuterię Parisa z kryształkami Swarovskiego ale nie było, więc jeśli ktoś miał już okazję ją zobaczyć to bardzo proszę o opinię. Będę tez wdzięczna za info na temat zestawu 5 pierścionków
kashka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-26, 16:04   #2573
SCARLETT09
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 118
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 9

[QUOTE=ankoro;16616129]Czyli ginie na drodze po ważeniu, a przed wyslaniem.Chociaż tyle wiadomo, ale co to Tobie da to nie wiem.

Napisałam odwołanie i rezultat jest taki, że jednak uznali reklamację. Wartość brakujących produktów będę miała odpisane od kolejnej faktury.

SCARLETT09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-26, 16:25   #2574
andziat
Zakorzenienie
 
Avatar andziat
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 305
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 9

Cytat:
Napisane przez katrina1991 Pokaż wiadomość
a od tamtej da sie jakos wypisac, zeby na siebie sie przepisac?
jeśli chcesz być liderką (tak to zrozumiałam z tego co piszesz) to zgłoś to swojej liderce i już nie będziesz na jej koncie tylko na swoim. Oczywiście wiążą się z tym pewne obowiązki, więc musisz to wziąć pod uwagę Żeby zmienić lidera możesz również się przemeldować, wraz ze zmianą adresu zmienią ci liderkę (jeśli nie będzie to oczywiście blok/dom dalej )
andziat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-26, 16:28   #2575
ksiezniczkaponiedzialek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 76
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 9

Cytat:
Napisane przez mazia84 Pokaż wiadomość
jak zamaawiasz pędzelek do cieni to możesz zamówić ten błyszczyk za 9,90. Jeżeli nie ma żadnych informacji że coś się nie wlicza do oferty tzn, że się wlicza.
Ja tak zamawiałam i rzeczywiście - biorąc pędzelek można zakupić iskrzący błyszczyk
ksiezniczkaponiedzialek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-26, 16:43   #2576
farmamozg
Zadomowienie
 
Avatar farmamozg
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 773
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 9

Właśnie wysłałam zamówienie..nagle się uzbierało ok 300zł
Z netto żółte światło przy płynnym tuszu do kresek.
Z netto zielone światło przy tuszu Marimekko i delikatnym podkładzie odświeżającym cerę Pure Beige.
Zamówiłam też dla siebie dwie pomadki z demo : Pink pop i Never so nude ( chociaż kolor na katalogowym od Yorki średnio wygląda - ale mama zdecydowana na niego) i konturówkę z Color Trend. Staram sie oszczędzać przy zamawianiu kosmetyków i odkładam na kolejne ciekawostki z demo w 3 i 4 i 5
farmamozg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-26, 16:47   #2577
Australia
Rozeznanie
 
Avatar Australia
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 603
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 9

Witajcie dziewczyny

Byłam dziś w COKu po paczuchę. Przy okazji obejrzałam tą biżuterie ISOBEL. Zastanawiałam się czy nie zamówić tego w Demo, ale na szczęście się rozmyśliłam . To badziewie nie jest warte tej ceny Wg mnie taka bazarowa blacha.
Ale za to wisior McKALYA bardzo ładnie się prezentuje chociaż te wszystkie AVONowe łańcuszki to raczej pseudołańcuszki.
__________________

Nauki korzenie są gorzkie, ale owoce smaczne
Australia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-26, 17:08   #2578
cashmeree
Zakorzenienie
 
Avatar cashmeree
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 4 760
GG do cashmeree
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 9

Kochane jeszcze jedna prośba szukam cały wątek i chyba ślepa jestem ma któraś link do HT04 ?
cashmeree jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-26, 17:26   #2579
niut0
Zakorzenienie
 
Avatar niut0
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: TG
Wiadomości: 11 270
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 9

Cytat:
Napisane przez niut0 Pokaż wiadomość
Mam pytanie do obecnych na wątku konsultantek
Chciałabym sprezentować TŻ na walentynki męski zapach Open road. Dowiedziałam się, że jest to jego ulubiony zapach, ale z tego co się zorientowała został wycofany parę lat temu. Czy jest jeszcze jakakolwiek szansa, że go gdzieś znajdę (z ważna data oczywiście) czy lepiej dać sobie spokój? a może jest jakiś łudząco podobny zapach do tego? będę wdzięczna za jakiekolwiek sugestie
zniknęłam w tłumie wiadomości bardzo proszę o PODPOWIEDŹ
__________________
co się dzieje z Twoim zamówieniem?- sprawdź!- KLIK
niut0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-26, 17:33   #2580
krystell
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 159
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 9

Cytat:
Napisane przez cha_cha Pokaż wiadomość
Esz. Zaczyna mnie ten Avon porządnie denerwować.
Co prawda pierwszy raz mi się zdarzyło z tymi zamarzniętymi kosmetykami, ale ... Tu chodzi bardziej o jakieś zasady, skoro moje klientki płacą za kosmetyki to chyba mogą oczekiwać, że będą one jakiejś jakości. Rozumiem, że to po części nie ich wina, bo przecież widać jakie szkody zima robi, ale no bez jaj, wyciągam płyn do kąpieli, a on twardy jak kamień....
Już pisałyśmy wcześniej o zamarzaniu i to nie tylko dotyczy Avonu, ale WSZYSTKICH firm w Polsce i sporej większości produktów.
Czy wiesz, że kupując sok w sklepie też przyjechał on zamarznięty ?
Albo drogie perfumy czy krem w drogerii za 200zł też przyjechały zamarznięte ?
Tylko co robi sklep ? Czeka aż produkt ociepli się i dopiero wykłada na półkę. Takie są realia. Wówczas klientka skąd ma wiedzieć, że ten sok czy ten krem był wcześniej zamarznięty ? Chyba tylko głupi pracownik / właściciel firmy powiedziałby klientce: "wie Pani, ten krem przyszedł zamarznięty, ja go rozmroziłam i Pani teraz sprzedaję"

---------- Dopisano o 18:33 ---------- Poprzedni post napisano o 18:28 ----------

Cytat:
Napisane przez niut0 Pokaż wiadomość
Mam pytanie do obecnych na wątku konsultantek
Chciałabym sprezentować TŻ na walentynki męski zapach Open road. Dowiedziałam się, że jest to jego ulubiony zapach, ale z tego co się zorientowała został wycofany parę lat temu. Czy jest jeszcze jakakolwiek szansa, że go gdzieś znajdę (z ważna data oczywiście) czy lepiej dać sobie spokój? a może jest jakiś łudząco podobny zapach do tego? będę wdzięczna za jakiekolwiek sugestie
Niestety zapachu już nie ma w Avonie i nie sądzę, by jeszcze gdzieś można było go kupić. Rzeczywiście był b.ładny Podobnie jak kiedyś niezapomniany FAR AWAY FOR HIM - ahhh
U mnie 2 znajomych, którzy kiedyś go kupowali teraz kupują Jet Homme, Ironman i Signature, choć nie są aż tak podobne do OPEN ROAD.
krystell jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:18.