Wszystko o Avonie - część 13! :D - Strona 166 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-10-08, 13:54   #4951
Ewlyn
Zakorzenienie
 
Avatar Ewlyn
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Portugalia
Wiadomości: 3 483
Dot.: Wszystko o Avonie - część 13! :D

Cytat:
Napisane przez jolkag78 Pokaż wiadomość
Witam babuszki!!
potrzebuję rady... Moja Mamunia naoglądała się tv i wreszcie postanowiła zacząć używać jakiegoś podkładu lub czegoś nie zbyt mocno kryjącego... Jako, że ma 56 lat ja myślę o serii anew, ale nie wiem co jej zamówić, bo Ona strasznie nie chce mieć tzw maski na twarzy... Co poradzicie? Macie klientki w takim wieku? Co kupują do czego wracają? Proszę o poradę
Ten podklad Anew jest bardzo fajny i nie robi efektu maski.
Mimo, ze jestem duzo mlodsza to uzywalam kiedys (jak byly takie male tubeczki) i bylam zadowolona Buzia ladnie wyglada i jakas taka nawilzona sie wydaje.
Ewlyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-08, 14:11   #4952
smerfetka25
Zakorzenienie
 
Avatar smerfetka25
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Siedlce
Wiadomości: 6 815
Dot.: Wszystko o Avonie - część 13! :D

Ale jestem zła wczoraj wszystko wysłałam i zabrakło mi tylko 50zł do opustu 35% a dzisiaj jak na złość trafiło mi się 3 osoby z zamówieniem
__________________
Dieta "cud" czas Start... 91,5 - 87,5 - 85,0 - ??
smerfetka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-08, 14:25   #4953
jolkag78
Zakorzenienie
 
Avatar jolkag78
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 6 556
Send a message via Skype™ to jolkag78
Dot.: Wszystko o Avonie - część 13! :D

Bardzo, bardzo dzięki za porady, więc będzie anew Tylko poczekam do 17, bo w 16 mam za 60zł;(

---------- Dopisano o 15:25 ---------- Poprzedni post napisano o 15:22 ----------

...a piszecie o tym przeciwzmarszczkowym w płynie, czy o tym w kompakcie? Który lepszy dla nowicjuszki?
__________________
19.08.2011 Nasze nowe życie
Bloguję sobie
jolkag78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-08, 14:40   #4954
tiny_dorcia
Raczkowanie
 
Avatar tiny_dorcia
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Podbeskidzie
Wiadomości: 311
GG do tiny_dorcia
Dot.: Wszystko o Avonie - część 13! :D

Cytat:
Napisane przez jolkag78 Pokaż wiadomość
Bardzo, bardzo dzięki za porady, więc będzie anew Tylko poczekam do 17, bo w 16 mam za 60zł;(

---------- Dopisano o 15:25 ---------- Poprzedni post napisano o 15:22 ----------

...a piszecie o tym przeciwzmarszczkowym w płynie, czy o tym w kompakcie? Który lepszy dla nowicjuszki?
Ja piszę o tym w płynie Moim zdaniem ten będzie lepszy, fajnie się go rozprowadza i dobrze się wchłania. A jak ktoś nie bardzo umie używać podkładu w kompakcie, to serio może nieciekawie wyglądać...
__________________
Nikt nie będzie mi mówił jak mam żyć, bo nikt za mnie nie umrze...
tiny_dorcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-08, 14:44   #4955
Douce24
Zadomowienie
 
Avatar Douce24
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 1 559
Dot.: Wszystko o Avonie - część 13! :D

Cytat:
Napisane przez smerfetka25 Pokaż wiadomość
Ale jestem zła wczoraj wszystko wysłałam i zabrakło mi tylko 50zł do opustu 35% a dzisiaj jak na złość trafiło mi się 3 osoby z zamówieniem

może ciebie to pocieszy ale mi kiedyś brakowało 4,90 do 1000 musiałam zamówić na III termin ( w tamtej kampanii zamawiałam na wszystkie 3 terminy raz za 800 potem za prawie 200 no i 3 raz za 50 zł )
__________________
Konsultantka Avon


Z każdym dniem coraz bardziej
K.
supercziroł


Douce24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-08, 14:50   #4956
isn88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 125
Dot.: Wszystko o Avonie - część 13! :D

dziewczyny a widziała któraś z Was ten kuferek dla nowych kolsutantek? z czego on jest zrobiony? plastik, tektura czy co? pozdrawiam
isn88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-08, 14:53   #4957
spalamsie
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Będzin
Wiadomości: 29
Dot.: Wszystko o Avonie - część 13! :D

A ja mam takie troche inne pytanie. Koleżanka mi się pytała, czy te kolczyki ze strony 121 Alessia są plastikowe? Czy z jakiego materiału są zrobione?
spalamsie jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-10-08, 15:11   #4958
jolkag78
Zakorzenienie
 
Avatar jolkag78
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 6 556
Send a message via Skype™ to jolkag78
Dot.: Wszystko o Avonie - część 13! :D

Cytat:
Napisane przez tiny_dorcia Pokaż wiadomość
Ja piszę o tym w płynie Moim zdaniem ten będzie lepszy, fajnie się go rozprowadza i dobrze się wchłania. A jak ktoś nie bardzo umie używać podkładu w kompakcie, to serio może nieciekawie wyglądać...
Bardzo dziękuję

---------- Dopisano o 16:11 ---------- Poprzedni post napisano o 15:58 ----------

W 17 lakiery po 10,90 Mój Tż, mówi, że On składa zamówienie, żebym czasem jakiegoś sobie nie kupiła, byłby to już chyba 2setny lakier
__________________
19.08.2011 Nasze nowe życie
Bloguję sobie
jolkag78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-08, 15:34   #4959
Majka722
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 155
Dot.: Wszystko o Avonie - część 13! :D

Czy możecie mi powiedzieć jak używa się Nawilżającej odżywki w sprayu do każdego rodzaju włosów Orzech Makadamia i Aloes ? czy ona jest bez spłukiwania? i na mokre czy suche włoski?
Majka722 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-08, 15:42   #4960
in bloom
Zadomowienie
 
Avatar in bloom
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 358
Dot.: Wszystko o Avonie - część 13! :D

Cytat:
Napisane przez jolkag78 Pokaż wiadomość
Witam babuszki!!
potrzebuję rady... Moja Mamunia naoglądała się tv i wreszcie postanowiła zacząć używać jakiegoś podkładu lub czegoś nie zbyt mocno kryjącego... Jako, że ma 56 lat ja myślę o serii anew, ale nie wiem co jej zamówić, bo Ona strasznie nie chce mieć tzw maski na twarzy... Co poradzicie? Macie klientki w takim wieku? Co kupują do czego wracają? Proszę o poradę
ja bym polecila rowniez rozswietlajacy moja mama ma sucha skore i tez nie lubi ''maski;'' i ten jej bardzo podszedl a mam tez do ciebie pyt poniewaz jestes w okregu prognozujacym to maze masz lit i netto do kat17 jesli tak to czy dalabys rade wrzucic
__________________
in bloom jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-08, 15:42   #4961
RoseDew
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 141
Dot.: Wszystko o Avonie - część 13! :D

czy ktoś wie, co ma być w demo w k17??? w strefie nie ma jeszcze formularza do 17tki...
RoseDew jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-08, 15:47   #4962
in bloom
Zadomowienie
 
Avatar in bloom
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 358
Dot.: Wszystko o Avonie - część 13! :D

Cytat:
Napisane przez misunderstood Pokaż wiadomość
proszę o poradę - mam klientkę, która ma lat 50, waha się czy zamówić serum platinum (55+) czy eliksir (45+). To ładna kobieta, ale nie stosuje regularnie żadnych kremów przeciwzmarszczkowych więc zmarszczki czy cienie pod oczami są dość widoczne. Nie wiem co jej doradzić, pomóżcie proszę
doradz jej na pierwszy raz lepiej eliksir duzo dziewczyn tu bardzo je chwalilo a jak cos to serum nastepnym razem
__________________
in bloom jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-08, 15:57   #4963
jolkag78
Zakorzenienie
 
Avatar jolkag78
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 6 556
Send a message via Skype™ to jolkag78
Dot.: Wszystko o Avonie - część 13! :D

Cytat:
Napisane przez in bloom Pokaż wiadomość
ja bym polecila rowniez rozswietlajacy moja mama ma sucha skore i tez nie lubi ''maski;'' i ten jej bardzo podszedl a mam tez do ciebie pyt poniewaz jestes w okregu prognozujacym to maze masz lit i netto do kat17 jesli tak to czy dalabys rade wrzucic
niestety, zamówienia w 16 jeszcze nie składałam, bo cieniutko z zamówieniami od klientów;(
__________________
19.08.2011 Nasze nowe życie
Bloguję sobie
jolkag78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-08, 16:19   #4964
crescent
Zakorzenienie
 
Avatar crescent
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 5 931
Dot.: Wszystko o Avonie - część 13! :D

Cytat:
Napisane przez _rzabka_ Pokaż wiadomość
Oglądałam już ją właśnie i wydaje się bardzo fajna

ja ja mam i mam z nia jeden problem- trudno mi sie do niej dostac jak ide i mam na ramieniu...nie umiem tego zrobic nie sciagajac jej z ramienia i nie opierajac gdzies co mnie denerwuje, bo czesta zagladam do torebki...

wiedzialam, ze tak bedzie zmienili mi dostawce i paczki nie ma, a zawsze jak UPS wozil mialam w piatek mimo, ze regul.mam na srode
__________________
crescent jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-08, 17:22   #4965
in bloom
Zadomowienie
 
Avatar in bloom
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 358
Dot.: Wszystko o Avonie - część 13! :D

Cytat:
Napisane przez jolkag78 Pokaż wiadomość
niestety, zamówienia w 16 jeszcze nie składałam, bo cieniutko z zamówieniami od klientów;(
ok dziekuje bardzo za odp
__________________
in bloom jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-08, 17:28   #4966
smerfetka25
Zakorzenienie
 
Avatar smerfetka25
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Siedlce
Wiadomości: 6 815
Dot.: Wszystko o Avonie - część 13! :D

Cytat:
Napisane przez crescent Pokaż wiadomość
wiedzialam, ze tak bedzie zmienili mi dostawce i paczki nie ma, a zawsze jak UPS wozil mialam w piatek mimo, ze regul.mam na srode
Ja nie mam e-maila od UPS-u a zawsze dostawałam
__________________
Dieta "cud" czas Start... 91,5 - 87,5 - 85,0 - ??
smerfetka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-08, 17:48   #4967
Ewlyn
Zakorzenienie
 
Avatar Ewlyn
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Portugalia
Wiadomości: 3 483
Dot.: Wszystko o Avonie - część 13! :D

Cytat:
Napisane przez smerfetka25 Pokaż wiadomość
Ja nie mam e-maila od UPS-u a zawsze dostawałam
Ja tez nie dostalam
I zazwyczaj by w piatek juz (mam termin na poniedzialek) a dzisiaj go nie bylo... kurka
Ewlyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-08, 18:01   #4968
krooolewna
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: z daleka:D
Wiadomości: 1 938
Dot.: Wszystko o Avonie - część 13! :D

Cytat:
Napisane przez in bloom Pokaż wiadomość
ja bym polecila rowniez rozswietlajacy moja mama ma sucha skore i tez nie lubi ''maski;'' i ten jej bardzo podszedl a mam tez do ciebie pyt poniewaz jestes w okregu prognozujacym to maze masz lit i netto do kat17 jesli tak to czy dalabys rade wrzucic
Napisałaś to samo co ja chciałam napisać.Moja mama też jest b.zadowolona
__________________

krooolewna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-08, 18:27   #4969
smerfetka25
Zakorzenienie
 
Avatar smerfetka25
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Siedlce
Wiadomości: 6 815
Dot.: Wszystko o Avonie - część 13! :D

Cytat:
Napisane przez Ewlyn Pokaż wiadomość
Ja tez nie dostalam
I zazwyczaj by w piatek juz (mam termin na poniedzialek) a dzisiaj go nie bylo... kurka
No jak paczka nie dotrze na poniedziałek to się wścieknę towar muszę mieć na wtorek rano
__________________
Dieta "cud" czas Start... 91,5 - 87,5 - 85,0 - ??
smerfetka25 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-08, 18:30   #4970
Czekoladowa1
Wtajemniczenie
 
Avatar Czekoladowa1
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 298
Dot.: Wszystko o Avonie - część 13! :D

Hej dziewczyny
Przeszukałam wątek, ale nic nie znalazłam na ten temat- te nowe odcienie poczwórnych cieni textured teal są perłowe czy matowe? I jeśli ktoś je już testował to poproszę o ich opinię
__________________
zapuszczam włosy


Czekoladowa1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-08, 19:09   #4971
malenstwo666
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 76
Dot.: Wszystko o Avonie - część 13! :D

Cytat:
Napisane przez Majka722 Pokaż wiadomość
Czy możecie mi powiedzieć jak używa się Nawilżającej odżywki w sprayu do każdego rodzaju włosów Orzech Makadamia i Aloes ? czy ona jest bez spłukiwania? i na mokre czy suche włoski?
Tak jest bez spłukiania. A możesz uzywać zarówno na suche, jak i mokre wlosy. Tylko staraj sie nie psikać na czubku glowy bo będą wyglądać jak przetluszczone
malenstwo666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-08, 19:09   #4972
katniewojt
Zakorzenienie
 
Avatar katniewojt
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 11 569
Dot.: Wszystko o Avonie - część 13! :D

Cytat:
Napisane przez smerfetka25 Pokaż wiadomość
Ja nie mam e-maila od UPS-u a zawsze dostawałam
Hej Byłam w takiej samej sytuacji, ale już się wyjaśniło i dostałam paczkę U mnie zmienił się kurier na firmę przewozową, która była przed UPS, a oni niestety nie informują o lokalizacji paczki przez email Zazwyczaj zamówienia najpóźniej dostawałam w czwartek, ale tym razem tak nie było. Dziś rano zadzwoniłam do avonu, a później do tej nowej firmy kurierskiej, żeby zapytać, co się dzieje z moją paczuszką. Okazało się, że opóźnienie jest z winy avonu, ponieważ przekazali paczki 24h za późnoJednak pan kurier mnie pocieszył, że jeśli dziś nie zdążyłby mnie odwiedzić, to przyjechałby jutro
katniewojt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-08, 19:30   #4973
pomarnczka
Raczkowanie
 
Avatar pomarnczka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: wild, wild east ;)
Wiadomości: 176
Dot.: Wszystko o Avonie - część 13! :D

Cytat:
Napisane przez smerfetka25 Pokaż wiadomość
No jak paczka nie dotrze na poniedziałek to się wścieknę towar muszę mieć na wtorek rano
Cytat:
Napisane przez Ewlyn Pokaż wiadomość
Ja tez nie dostalam
I zazwyczaj by w piatek juz (mam termin na poniedzialek) a dzisiaj go nie bylo... kurka
Cytat:
Napisane przez katniewojt Pokaż wiadomość
Hej Byłam w takiej samej sytuacji, ale już się wyjaśniło i dostałam paczkę U mnie zmienił się kurier na firmę przewozową, która była przed UPS, a oni niestety nie informują o lokalizacji paczki przez email Zazwyczaj zamówienia najpóźniej dostawałam w czwartek, ale tym razem tak nie było. Dziś rano zadzwoniłam do avonu, a później do tej nowej firmy kurierskiej, żeby zapytać, co się dzieje z moją paczuszką. Okazało się, że opóźnienie jest z winy avonu, ponieważ przekazali paczki 24h za późnoJednak pan kurier mnie pocieszył, że jeśli dziś nie zdążyłby mnie odwiedzić, to przyjechałby jutro

chyba większość Polski tak ma. Mi paczuchę przywiózł mój stary dostawca /przed UPSowy/ i właśnie mówił że avon ma ogólne opóźnienie ale następnym razem powinno być już po staremu czyli wcześniej niż z harmonogramu wynika

ps.jestem konsultantką i poczytuję Was czasem ale jakoś się nie składało bym się odzywała bo znajdywałam odpowiedzi bez pytania
pozdrawiam serdecznie
__________________
A miało być tak pięknie,
miało nie wiać w oczy nam
i ociekać szczęściem,
miało być "sto lat! sto lat!".
Miało być tak pięknie
miał się nam nie kurczyć świat...
pomarnczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-08, 19:36   #4974
smerfetka25
Zakorzenienie
 
Avatar smerfetka25
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Siedlce
Wiadomości: 6 815
Dot.: Wszystko o Avonie - część 13! :D

Jeśli faktycznie mają takie opóźnienia i paczka dotrze we wtorek a nie daj bosze w środę to składam do nich reklamacje o zwrot kosztów za przesyłkę
__________________
Dieta "cud" czas Start... 91,5 - 87,5 - 85,0 - ??
smerfetka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-08, 19:59   #4975
malka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 999
Dot.: Wszystko o Avonie - część 13! :D

Cytat:
Napisane przez paula600324 Pokaż wiadomość
To świetnie, bo mi go nie dołączyli
Wpisałam kolor, który chciałam. Mam to w potwierdzeniu złożenia zamówienia.

Tam było napisane, żeby wpisać kod w zamówieniu w którym spełniłam warunek zamówienia na to 55 zł. Więc to nie był program motywacyjny działający w ramach jednego zamówienia?
Niestety to był program motywacyjny działający w ramach jednego zamówienia. Sama sie nacięłam na to, co było napisane w AM. Niestety na dole strony w strefie w "Najczęściej zadawanych pytaniach" było napisane, ze oferta działa w ramach jednego zamóienia. Zresztą zanim to zauważyłam dzwoniłam do BOK i tam mi powiedzieli, ze oferta działa tylkow ramach jedego zamówienia. I musiałam zamówić ponownie za 55zł rzeczy z koronkowej edycji, a te zamówione wcześniej miałam zamiar zwrócić, ale na szczęście w bieżącym katalogu je sprzedałam
Cytat:
Napisane przez smerfetka25 Pokaż wiadomość
Ale jestem zła wczoraj wszystko wysłałam i zabrakło mi tylko 50zł do opustu 35% a dzisiaj jak na złość trafiło mi się 3 osoby z zamówieniem
Jeśli nie miałaś w tym zamówieniu produktów bez opustu + tych z opustem 10% i 20% za więcej niż 300zł, to mniej byś zapłaciła za całe zamówienie zamawiając cos za te 50zł i dobijając do opustu 35%. Ja zawsze przeliczam, co mi się bardziej opłaca i żeby jak najmniej zapłacić, a mieć więcej
malka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-08, 20:13   #4976
SCARLETT09
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 118
Dot.: Wszystko o Avonie - część 13! :D


wiem ze pytalysmy o to juz pare razy chodzi mi o torebke eveline ale dalej nie bylo zadnej odpowiedzi i jedna dziewczyna pisala ze zamowila ja tylko czeka na dostawe prosze o jakies opinie???? a moze ktos widzial w coku???? dzieki[/QUOTE]

Dostałam paczkę przedwczoraj, ale nie miałam czasu tu zerknąć. Napaliłam się na tę torebkę bo kolorystycznie była dla mnie idealna ale jak ją rozpakowałam to się bardzo rozczarowałam. Na zdjęciu wygląda bardzo elegancko a w rzeczywistości tandetnie, włożyłam do niej trochę rzeczy żeby się jakoś ułożyła ale wtedy się ponaciągała w miejscu gdzie są przyszyte uszy i dopiero fatalnie to wyglądało. A jakbym tam chciała wrzucić jakieś cięższe książki to chyba bym je w rękach z uczelni przyniosła. Ogólnie nie podoba mi się i idzie do zwrotu, chyba wymienię na torbę Jenna, zamówiłam dla koleżanki, dokładnie obejrzałam i lepiej wypada.
SCARLETT09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-08, 20:50   #4977
zalotnica83
Zakorzenienie
 
Avatar zalotnica83
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 370
Dot.: Wszystko o Avonie - część 13! :D

Dodałam pare zdjeć na katalogowy m.in. kredkę z cieniem Steel Smoke na powiece...i proszę się z moich zdjęć nie śmiać bo więcej nie zamieszczę (to moje pierwsze!)...
zalotnica83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-08, 21:03   #4978
smerfetka25
Zakorzenienie
 
Avatar smerfetka25
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Siedlce
Wiadomości: 6 815
Dot.: Wszystko o Avonie - część 13! :D

Cytat:
Napisane przez zalotnica83 Pokaż wiadomość
Dodałam pare zdjeć na katalogowy m.in. kredkę z cieniem Steel Smoke na powiece...i proszę się z moich zdjęć nie śmiać bo więcej nie zamieszczę (to moje pierwsze!)...
Jak zrobiłaś makijaż tą kredką z cieniem?? Strasznie mi się podoba Roztarłaś kredkę a później nałożyłaś cień??
__________________
Dieta "cud" czas Start... 91,5 - 87,5 - 85,0 - ??
smerfetka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-08, 21:07   #4979
zalotnica83
Zakorzenienie
 
Avatar zalotnica83
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 370
Dot.: Wszystko o Avonie - część 13! :D

Cytat:
Napisane przez smerfetka25 Pokaż wiadomość
Jak zrobiłaś makijaż tą kredką z cieniem?? Strasznie mi się podoba Roztarłaś kredkę a później nałożyłaś cień??
Dzięki Tak jak pisały dziewczyny tej kredki nie da się zbytnio rozetrzeć- nałożyłam najpierw kredkę na dół i górę, potem cień na to, a na końcu znowu kredkę na górę...a i tak mało co ją widać
zalotnica83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-08, 21:35   #4980
paula600324
Zakorzenienie
 
Avatar paula600324
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Wałbrzych
Wiadomości: 5 389
Dot.: Wszystko o Avonie - część 13! :D

Cytat:
Napisane przez malka Pokaż wiadomość
Niestety to był program motywacyjny działający w ramach jednego zamówienia. Sama sie nacięłam na to, co było napisane w AM. Niestety na dole strony w strefie w "Najczęściej zadawanych pytaniach" było napisane, ze oferta działa w ramach jednego zamóienia. Zresztą zanim to zauważyłam dzwoniłam do BOK i tam mi powiedzieli, ze oferta działa tylkow ramach jedego zamówienia. I musiałam zamówić ponownie za 55zł rzeczy z koronkowej edycji, a te zamówione wcześniej miałam zamiar zwrócić, ale na szczęście w bieżącym katalogu je sprzedałam
Na szczęście trafiłam na jakaś miłą osóbkę, która w odpowiedzi na mojego maila napisała:


Szanowna Konsultantko, W odpowiedzi na zapytanie potwierdzamy, że wspomniana oferta działała w ramach jednego zamówienia. Z uwagi na fakt, że w Avon Magazine zabrakło stosownej informacji podkład Ivory w cenie 0,50 zł został wprowadzony na Pani konto i będzie dołączony do kolejnej paczki. Przepraszamy za zaistniałą sytuację.
paula600324 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:26.