Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI - Strona 64 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-05-13, 11:29   #1891
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Nowych lakierów GW nie widziałam, ale nowe Eveline tak. Kupiłam 2: Sweet Blackberry i Crushed Rose (wcześniej kupiłam CR w małej wersji).
A jakie są jeszcze kolory w tej nowej serii?

---------- Dopisano o 12:29 ---------- Poprzedni post napisano o 12:11 ----------

A bu, Em donosi, ze nie ma nowych kolorów GW na Salwatorze.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-13, 11:37   #1892
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
A jakie są jeszcze kolory w tej nowej serii?

---------- Dopisano o 12:29 ---------- Poprzedni post napisano o 12:11 ----------

A bu, Em donosi, ze nie ma nowych kolorów GW na Salwatorze.
Jest jeszcze granat, który Lilypad wrzuciła w wątku lakierowym, jest róż (Fuksia), chyba 2 czerwienie (m.in. Amaranth - zastanawiałam się nad nią), jest satynowa, lekko perłowa biel, czerwonawy brąz i chyba coś jeszcze.
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-13, 12:07   #1893
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

No nie ma niestety tych lakierów. Może i dobrze, jeszcze bym się na któryś skusiła.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-13, 12:09   #1894
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość

Oby nie, bo ja chcę słonko Nie muszą być upały po 30 stopni, bo też takiej pogody nie lubię za bardzo, ale niech chociaż jest sucho i pogodnie
Zmykam popracować, miłego dnia dziewczyny
Otóż to. Chcemy ciepłego lata bez deszczu!!

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
O czyli już raczej ja się nie wezmę za jego testowanie. Kusił mnie trochę zwłaszcza, że od dawna nie używałam podkładu w płynie a moje minerałkowe z L`Oreala i TBS zaczynają mi się trochę nudzić
I ja odpuszczam już jego zakup. Dziś go nałożyłam na filtr i jakoś tak nieładnie wyglądam, jakaś różowość z niego wyszła czy co
A prochy i mi się właśnie znudziły, dlatego szukam normalnego podkładu. Na razie ten nowy Vichy najbardziej mi się podoba, ale może jeszcze znajdę coś tańszego...

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
A bu, Em donosi, ze nie ma nowych kolorów GW na Salwatorze.
Też dziś zamierzam ich szukać i mam nadzieję, że deszcz mi nie pokrzyżuje planów, bo planuję wsiąść na rower i objechać 3 drogerie, w których jest prawdopodobieństwo ich znalezienia.

Edytowane przez MagJa
Czas edycji: 2010-05-13 o 12:11
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-13, 12:20   #1895
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Jest jeszcze granat, który Lilypad wrzuciła w wątku lakierowym, jest róż (Fuksia), chyba 2 czerwienie (m.in. Amaranth - zastanawiałam się nad nią), jest satynowa, lekko perłowa biel, czerwonawy brąz i chyba coś jeszcze.
Przypomniałam sobie że jest jeszcze bezdrobinkowy liliowy (Waterlily).
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-13, 15:14   #1896
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Mag no to widzę, że nie tylko mnie już prochy się znudziły

Czyżby znów mania lakierowa wracała do wątku czy mi się zdaje?
Ja muszę powiedzieć, że odkąd stosuję przyspieszacz wysychania z Palomy jestem zadowolona z każdego z moich lakierów. Wiadomo, że jedne się trzymają dłużej a inne krócej i z tempem wysychania różnie bywa, ale dzięki temu preparatowi mam suchy lakier w kilka minut a trwałość na paznokciach mnie zdumiewa, bo nie mam żadnych odprysków
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-13, 17:00   #1897
bossy
Zakorzenienie
 
Avatar bossy
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 3 547
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Hm, kupiłam dziś w realu nowy szampon garniera z olejkiem arganowym i żurawinami za 9,99zł. a w tesco jest za 7,50 duży.
__________________
You can see in my eyes that no one is my chain..

.supergirls just fly.
bossy jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-05-13, 19:23   #1898
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
No nie ma niestety tych lakierów. Może i dobrze, jeszcze bym się na któryś skusiła.
U mnie też ani śladu A tak chciałam sobie poprawić humorek zakupując co najmniej ze 2 kolorki. 435 i jeszcze jakiś. Za to widziałam wiosenną serię lakierów Vipery, ale jakoś żaden kolor mnie specjalnie nie powalił. Aż nadto jaskrawe są.

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Przypomniałam sobie że jest jeszcze bezdrobinkowy liliowy (Waterlily).
I u mnie je widziałam, a przynajmniej kilka. Był jeszcze Daisy, blady róż.

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Mag no to widzę, że nie tylko mnie już prochy się znudziły
Ano
Z jednej strony lubię je za szybkość i bezproblemowość nakładania (rach-ciach pędzlem i po sprawie), dobre krycie i wybór odcieni, ale z drugiej strony ostatnio są u mnie zbyt widoczne zaraz po nałożeniu, potem niby wyglądają ok, ale znów po paru godzinach warzą się czy co

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Czyżby znów mania lakierowa wracała do wątku czy mi się zdaje?
Ja muszę powiedzieć, że odkąd stosuję przyspieszacz wysychania z Palomy jestem zadowolona z każdego z moich lakierów. Wiadomo, że jedne się trzymają dłużej a inne krócej i z tempem wysychania różnie bywa, ale dzięki temu preparatowi mam suchy lakier w kilka minut a trwałość na paznokciach mnie zdumiewa, bo nie mam żadnych odprysków
Chyba Ci się nie zdaje. Wraz z nastaniem wiosny i wyjścia słońca chyba nam wszystkim się chce kolorowych pazurków.

Cytat:
Napisane przez bossy Pokaż wiadomość
Hm, kupiłam dziś w realu nowy szampon garniera z olejkiem arganowym i żurawinami za 9,99zł. a w tesco jest za 7,50 duży.
Za mały tak dużo dałaś? Bo już nie rozumiem
Ja dziś może wymęczę w końcu odżywkę HE, a jeśli to się stanie szampon też odstawiam i z czystym sumieniem wykładam na półkę komplet Garnierkowy

***************

Moja Kota sprezentowała mi dziś kleszcza Nigdy żadnego nie miałam, a dziś wyczułam coś na karku między włosami, i się okazało, że to ten mały potworek Dobrze, że tata był, to mi wyciągnął. W sumie nawet nie najadł się mojej krwi, tylko się wczepił. I tak się wczepił, że tata go trochę urwał i nie wiem co mam teraz zrobić Wiem jedno, moja Kota ma już zakaz wstępu do mojego łóżka!! Bo rano znów przyszła spać do mnie i wtedy pewnie ten kleszcz z niej przeszedł. Na nią wskakują, ale chyba niechętnie się wgryzają, jak już wyczują, że w jej krwi krążą kropelki przeciw pchłom i kleszczom. Ale ja sobie przecież ich nie zakropię, nooo

Pojeździłam dzisiaj trochę na rowerze, ale coś kondycji nie miałam, więc po 13km wróciłam do domu i fitness też odpuściłam. Za duży wycisk by był, zwłaszcza, że ja tuż przed okresem i niemoc mnie ogarnia. Jakoś zawsze tak mam, że tuż przed i 1-2dni jak już się ze mnie leje jestem padnięta, a potem wszystko wraca do normy i trzeciego dnia @ mogę już normalnie ćwiczyć
No i chyba kupię sobie Lineę Fitness na wspomaganie mojego odchudzania. Nie wierzę, że sama zdziała cuda, ale chyba przyda mi się takie wsparcie na początek. Na necie można znależć już o 25zł z przesyłką, bo w aptekach u siebie, to widziałam za 38-40zł
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-13, 19:48   #1899
bossy
Zakorzenienie
 
Avatar bossy
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 3 547
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
Za mały tak dużo dałaś? Bo już nie rozumiem
Ja dziś może wymęczę w końcu odżywkę HE, a jeśli to się stanie szampon też odstawiam i z czystym sumieniem wykładam na półkę komplet Garnierkowy
Nie no, za duży Ale ogólnie wszystkie kosmetyczne rzeczy w tym tesco były tańsze. i jakbym kupiła tam wszystkie to bym zaoszczędziła z 20zł.
__________________
You can see in my eyes that no one is my chain..

.supergirls just fly.
bossy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-13, 19:58   #1900
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
Moja Kota sprezentowała mi dziś kleszcza Nigdy żadnego nie miałam, a dziś wyczułam coś na karku między włosami, i się okazało, że to ten mały potworek Dobrze, że tata był, to mi wyciągnął. W sumie nawet nie najadł się mojej krwi, tylko się wczepił. I tak się wczepił, że tata go trochę urwał i nie wiem co mam teraz zrobić Wiem jedno, moja Kota ma już zakaz wstępu do mojego łóżka!! Bo rano znów przyszła spać do mnie i wtedy pewnie ten kleszcz z niej przeszedł. Na nią wskakują, ale chyba niechętnie się wgryzają, jak już wyczują, że w jej krwi krążą kropelki przeciw pchłom i kleszczom. Ale ja sobie przecież ich nie zakropię, nooo
o rany a jesteś pewna, że tylko się wczepił? bo jeśli w trakcie tego urywania zwymiotował, a był już pod skórą, to mógł przekazać Ci swoje trucizny (czy co on tam przenosi) - oczywiście wcześniej też mógł, chociaż szansa na zakażenie to kilka procent..
ja bym chyba nie dała nikomu wyjmować kleszcza, tylko pojechałabym do lekarza, żeby fachowo go usunął bez pozostałości w ciele (nikt u mnie nie ma doświadczenia z takimi rzeczami, a lepiej nie ryzykować)
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake

Edytowane przez Organzza
Czas edycji: 2010-05-13 o 20:02
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-13, 20:22   #1901
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez bossy Pokaż wiadomość
Nie no, za duży Ale ogólnie wszystkie kosmetyczne rzeczy w tym tesco były tańsze. i jakbym kupiła tam wszystkie to bym zaoszczędziła z 20zł.
No proszę. Pamiętam że kiedyś w realu były niższe ceny, a tu niespodzianka. Widać Tesco naprawdę zawzięcie stara się dorównać Rossmannowi, a przynajmniej taki mają cel.

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
o rany a jesteś pewna, że tylko się wczepił? bo jeśli w trakcie tego urywania zwymiotował, a był już pod skórą, to mógł przekazać Ci swoje trucizny (czy co on tam przenosi) - oczywiście wcześniej też mógł, chociaż szansa na zakażenie to kilka procent..
ja bym chyba nie dała nikomu wyjmować kleszcza, tylko pojechałabym do lekarza, żeby fachowo go usunął bez pozostałości w ciele (nikt u mnie nie ma doświadczenia z takimi rzeczami, a lepiej nie ryzykować)
No nie wyglądał na najedzonego, wręcz przeciwnie, mizerny jakiś. No i mam nadzieję, że nic złego mi nie zrobił...
A tata doświadczenie w usuwaniu kleszczy ma, kotom zawsze wyjmował, sobie i mamie też. Tylko mi nie miał okazji do tej pory... A ciężko było się do niego dostać, bo we włosach się ukrył i dlatego coś tam z niego podobnież zostało. Ja nie wiem, bo nie widzę.

**************

Zjadłam na kolację omleta z tuńczykiem, ale chodzi za mną Gingers leżakujący grzecznie w lodówce. Chyba mu ulegnę
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-13, 21:22   #1902
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Mag, spokojnie, ja miałam w sobie mnóstwo kleszczy, takich urwanych w połowie też i jeszcze żyję. Z tego co pamiętam organizm sam wydala takie pozostałe szczątki.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-13, 21:59   #1903
luskap
Zakorzenienie
 
Avatar luskap
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 6 174
GG do luskap
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Ja też miałam sporo kleszczy i doświadczenie w wyjmowaniu też mam bo bratu to wiele razy wyjmowałam i nic nie zostalo. I nigdy nic nam sie nie działo potem., także Mag nie przejmuj się. Idź do lekarza koniecznie jeśli w ciągu kilku dni zrobi się czerwony duży obrzęk wokół ukąszenia.
luskap jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-13, 22:04   #1904
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Mag, spokojnie, ja miałam w sobie mnóstwo kleszczy, takich urwanych w połowie też i jeszcze żyję. Z tego co pamiętam organizm sam wydala takie pozostałe szczątki.
Cytat:
Napisane przez luskap Pokaż wiadomość
Ja też miałam sporo kleszczy i doświadczenie w wyjmowaniu też mam bo bratu to wiele razy wyjmowałam i nic nie zostalo. I nigdy nic nam sie nie działo potem., także Mag nie przejmuj się. Idź do lekarza koniecznie jeśli w ciągu kilku dni zrobi się czerwony duży obrzęk wokół ukąszenia.
Dzięki dziewczyny za uspokojenie Wystraszyłam się trochę, bo w mojej rodzinie były już 3 przypadki boreliozy. Co prawda wszyscy troje biegają po lasach non stop, ale fakt, faktem, że nie obeszło się bez leczenia.

A co do Gingersa to i ja i on, jesteśmy grzeczni Pozwoliłam mu dalej leżakować w lodówce
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-13, 22:23   #1905
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
A bu, Em donosi, ze nie ma nowych kolorów GW na Salwatorze.
A bu

Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
I u mnie je widziałam, a przynajmniej kilka. Był jeszcze Daisy, blady róż.

Moja Kota sprezentowała mi dziś kleszcza Nigdy żadnego nie miałam, a dziś wyczułam coś na karku między włosami, i się okazało, że to ten mały potworek Dobrze, że tata był, to mi wyciągnął. W sumie nawet nie najadł się mojej krwi, tylko się wczepił. I tak się wczepił, że tata go trochę urwał i nie wiem co mam teraz zrobić Wiem jedno, moja Kota ma już zakaz wstępu do mojego łóżka!! Bo rano znów przyszła spać do mnie i wtedy pewnie ten kleszcz z niej przeszedł. Na nią wskakują, ale chyba niechętnie się wgryzają, jak już wyczują, że w jej krwi krążą kropelki przeciw pchłom i kleszczom. Ale ja sobie przecież ich nie zakropię, nooo
Ładne? Z opisu zaczynam miec na nie ochotę

Została cała główka? Jesli nie będzie zaczerwienienia to chyba nie ma co panikować i latac po lekarzach
Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
A co do Gingersa to i ja i on, jesteśmy grzeczni Pozwoliłam mu dalej leżakować w lodówce
Ja tam bym sobei walnęła piwko akurat
spędziłam super dzionek i wieczór (tylko poranek nie udany- nie polazłam na kolokwium )

Mam nowy TS, próbki: Aqualia AntiOX fluid, Cellu DESTOCK i Loreal Kod młodości krem na dzień i koncentrat. I płyta 33 sceny z życia- już obejrzelismy z TŻ- świetny film!!
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-13, 22:26   #1906
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Ja bym chętnie takiego zimnego Gingersa teraz wypiła.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-13, 22:32   #1907
sleepy
Zakorzenienie
 
Avatar sleepy
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 3 721
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Ja bym chętnie takiego zimnego Gingersa teraz wypiła.
Natychmiast przestańcie! ja mam w lodówce zimnego Reddsa i walczę z pokusą. Powinnam iść spać


Właśnie zobaczyłam że na etorebce jest granatowa Ana Chyba będę głodować do końca miesiąca
__________________
We live and we learn.
Then we forget and do it again.

Edytowane przez sleepy
Czas edycji: 2010-05-13 o 22:34
sleepy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-13, 22:45   #1908
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Ładne? Z opisu zaczynam miec na nie ochotę
Może i ładne, ale wiesz, że ja ostatnio tylko kremowe kupuję, więc dla mnie nie są kuszące. Zresztą jakoś się nie polubiłam z lakierami Eveline

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Została cała główka? Jesli nie będzie zaczerwienienia to chyba nie ma co panikować i latac po lekarzach
A bo ja wiem co zostało? Wiem, że spuszczałam pod kranem jego odwłok, miało toto i nogi, a co zostało to nie wiem, sama nie zobaczę nijak. A teraz ciemnawo w domu, to i tata nie wypatrzy, a mama już śpi. Jutro ich pomęczę albo dziewczyny w pracy.

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Ja tam bym sobei walnęła piwko akurat
spędziłam super dzionek i wieczór (tylko poranek nie udany- nie polazłam na kolokwium )
Za to kolokwium

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Ja bym chętnie takiego zimnego Gingersa teraz wypiła.
Psze nie kusić Trenuję silną wolę.

---------- Dopisano o 23:45 ---------- Poprzedni post napisano o 23:42 ----------

Cytat:
Napisane przez sleepy Pokaż wiadomość
Natychmiast przestańcie! ja mam w lodówce zimnego Reddsa i walczę z pokusą. Powinnam iść spać
Okropne są, nie. My tu ćwiczymy silną wolę, a one namawiają do złego

Cytat:
Napisane przez sleepy Pokaż wiadomość
Właśnie zobaczyłam że na etorebce jest granatowa Ana Chyba będę głodować do końca miesiąca
Też ją dziś widziałam, śliczna. Szkoda tylko, że ja potrzebuję jakiejś letniej torebki, najlepiej fioletowej, a one wszystkie zbyt eleganckie są, no!

Edytowane przez MagJa
Czas edycji: 2010-05-13 o 22:43
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-14, 05:58   #1909
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI



Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
Chyba Ci się nie zdaje. Wraz z nastaniem wiosny i wyjścia słońca chyba nam wszystkim się chce kolorowych pazurków.
Pewnie tak a już zwłaszcza, gdy mamy taką cudowną pogodę za oknami Trzeba sobie jakoś humor poprawić

A co do kleszcza to... Ja odpukać nigdy nie złapałam żadnego, ale mój pies ciągle jakieś przynosi na sobie i rodzice muszą za nim gonić i mu wyciągać. Na szczęście Frodo ma krótką sierść, więc widać jak mu się jakiś kleszcz wczepi

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
spędziłam super dzionek i wieczór (tylko poranek nie udany- nie polazłam na kolokwium )


Cytat:
Napisane przez sleepy Pokaż wiadomość
Właśnie zobaczyłam że na etorebce jest granatowa Ana Chyba będę głodować do końca miesiąca
O muszę zobaczyć
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-14, 07:44   #1910
Koshatka
Zakorzenienie
 
Avatar Koshatka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 9 699
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
spędziłam super dzionek i wieczór (tylko poranek nie udany- nie polazłam na kolokwium )


Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
A co do kleszcza to... Ja odpukać nigdy nie złapałam żadnego, ale mój pies ciągle jakieś przynosi na sobie i rodzice muszą za nim gonić i mu wyciągać. Na szczęście Frodo ma krótką sierść, więc widać jak mu się jakiś kleszcz wczepi
Moje psy też zawsze jakieś mają ale ja zazwyczaj tylko trzymam delikwenta a Tata wykręca.
__________________
"It's not a bargain if you don't need one" S. Kinsella
Koshatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-14, 09:25   #1911
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez sleepy Pokaż wiadomość
Właśnie zobaczyłam że na etorebce jest granatowa Ana Chyba będę głodować do końca miesiąca
O kurcze Sliczna
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-14, 19:32   #1912
karolina1985
Zakorzenienie
 
Avatar karolina1985
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 034
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

A co tu taka cisza?

Tak Was czytałam ostatnio tylko, nie odzywałam się, ale nie pozostałam obojętna na Wasze kuszenie
W efekcie pojechałam dziś po waciki i lakier do włosów a wróciłam dodatkowo z :

-2 lakierami Bell (407 i 406)
-masłem awokado Bielendy

Kusiło mnie o wiele więcej, ale dałam radę...

Poza tym zużyłam tylko saszetkę maski Wax i saszetkę peelingu Kolastyny.
Niestety więcej kupuję niż zużywam

I idę dziś na koncert T.Love (uwielbiam Muńka na koncertach ) mimo, że pogoda nie jest za wesoła
__________________
Wszystko ma drugie, trzecie, czwarte, piąte dno...

http://www.youtube.com/watch?v=ORGdwZG5m0o
karolina1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-14, 19:42   #1913
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cześć

Widzę, że znowu lakierowa mania powraca. Ja mam parcie na jakieś kosmetyczne zakupy, ale nie wiem jeszcze dokładnie na co. Jestem wyposzczona, boję się, że jak wpadnę do drogerii to wykupię połowę asortymentu.

Widziałam się wczoraj z TŻem, oczywiście skruszony po tym wszystkim co się stało, chyba chciał mnie przekupić, bo dostałam od niego kolczyki. Co i tak nie zmienia tego, że jest mocno średnio..
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-14, 20:03   #1914
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

A ja przefarbowałam włosy co prawda tylko szamponetką, ale nie farbowałam włosów od studniówki, więc i tak jest mi dziwnie kolor wyszedł fajny, ciemniejszy od naturalnego, ale naturalny

fuksjaa poszalej trochę, zasłużyłaś ja w maju coś nie mogę się ogarnąć, ciągle kupuję

Karolina testowałaś już awokado? podoba Ci się zapach?
__________________
what defines us is how well we rise after falling

biegam
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-14, 20:26   #1915
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
fuksjaa poszalej trochę, zasłużyłaś ja w maju coś nie mogę się ogarnąć, ciągle kupuję
Obiecałam sobie, że muszę zużyć część kokosowego kremu do ciała Balea zanim kupię jakieś smarowidło - a kusi mnie masło z granatem Bielendy.
W sumie pozostałe kosmetyki z tej serii też mnie kuszą, ale nie widziałam ich jeszcze u siebie.

Chociaż może poszukałabym tych promocyjnych zestawów u siebie w Naturze i Rossmannie.

Pomyślę jeszcze.

Rano udało mi się zużyć tonik z algami Soraya i werbenkowy żel pod prysznic Yves Rocher.
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-14, 21:16   #1916
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Pewnie tak a już zwłaszcza, gdy mamy taką cudowną pogodę za oknami Trzeba sobie jakoś humor poprawić
Ano właśnie. Dlatego postanowiłam jednak wybrać się jutro do pobliskiej drogerii, którą wczoraj ominęłam, bo nie lubię tam chodzić. I obsługa niemiła i część asortymentu świadczy o tym, że wielkiego ruchu to tam nie mają. Można tam kupić i stare Herbale i nawet jakieś żele czy insze cuda z The Healing Garden. Szkoda, że zapachów nie udało im się zachomikować, wielbiłam ichnią zieloną herbatę
A w temacie tejże to popsuła mi się resztka wody kolońskiej YR zielonoherbacianej No ale miała prawo, miałam ją kilka ładnych lat. Teraz została mi werbena i ostatnio z przyjemnością nią pachnę.
Wracając do tej drogerii, to mają spory wybór tanizny, łącznie z taką bazarkową, widywałam tam też i Bell i Eveline, więc może coś ciekawego wypatrzę. Niech no tylko jutro nie leje tak jak dziś

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
A co do kleszcza to... Ja odpukać nigdy nie złapałam żadnego, ale mój pies ciągle jakieś przynosi na sobie i rodzice muszą za nim gonić i mu wyciągać. Na szczęście Frodo ma krótką sierść, więc widać jak mu się jakiś kleszcz wczepi
Na mojej Kocie kleszczy nie widać, bo mimo iż dachowiec z niej, to sierści ma dużo, a na domiar złego jest czarna.
A moje ugryzienie podobnież jest czerwone, więc dla świetego spokoju przejdę się jutro do lekarza. Mam nadzieję, że nic mi nie będzie

Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
Tak Was czytałam ostatnio tylko, nie odzywałam się, ale nie pozostałam obojętna na Wasze kuszenie
W efekcie pojechałam dziś po waciki i lakier do włosów a wróciłam dodatkowo z :

-2 lakierami Bell (407 i 406)
-masłem awokado Bielendy

Kusiło mnie o wiele więcej, ale dałam radę...
2 lakierki, z czego 407 to absolutny must-have, i jedno masełko, to jeszcze nic złego
Mnie też dziś masła Bielendowe kusiły. I balsamy Dove, bo są na promocji w Tesco. Z Bielendy korci mnie to mleczne, Milky -coś tam bo nigdy go nie miałam, a jest za jakieś 11-12zł, ale znów chyba pora mało odopowiednia na takie słodziaki. No a Avocado też korci, ale było za 18zł Za to z Dove myślę nad ujędrniającym Firming, co by mieć lekki nawilżacz na co dzień i rozświetlajacym Silk Glow, bo to mój wiosenno-letni niezbędnik. No ale póki co muszę chyba jednak wymęczyć balsam Neutrogeny, a z tymi Silkiem wstrzymać się do długotrwałej poprawy pogody

Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
I idę dziś na koncert T.Love (uwielbiam Muńka na koncertach ) mimo, że pogoda nie jest za wesoła
Fajnie Ja już się nie mogę doczekać letnich plenerowych koncertów. O dziwo, w tym roku w mojej okolicy nawet będzie na co jechać czy iść. Bo w tamtym roku, to poza Kazikiem nic nie było A tu już za tydzień Strachy na Lachy, jakoś w lipcu Coma, a jeszcze parę innych ciekawych też się zapowiada. Oczywiście wsio za free

Cytat:
Napisane przez fuksjaa Pokaż wiadomość
Widziałam się wczoraj z TŻem, oczywiście skruszony po tym wszystkim co się stało, chyba chciał mnie przekupić, bo dostałam od niego kolczyki. Co i tak nie zmienia tego, że jest mocno średnio..
Ciesz się, że chociaż poczuł skruchę i chciał Ci zrobić przyjemność. Mojego jakoś nigdy na to nie stać I też dalej jest nieciekawie, aż nawet wcale mi się nie chce z nim spotykać zbyt często...

**********************
A propos Gingersa - dzisiaj u mnie w Tesco rozdawali takie małe puszki, więc podejrzewam, że to akcja ogólnopolska i możecie się jej spodziewać jak nie w ten, to w następne weekendy u siebie. Sama może jutro się załapię, bo dziś z racji tego, że pracuję w firmie współpracującej z Tesco i byłam w pracy, nie mogłam się załapać na gratisa
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-14, 22:05   #1917
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
I idę dziś na koncert T.Love (uwielbiam Muńka na koncertach ) mimo, że pogoda nie jest za wesoła
U mnie grali na uczelni 3 dni temu, ale nie podobało mi się, mimo że bardzo czekałam na ten koncert.

Cytat:
Napisane przez fuksjaa Pokaż wiadomość
Widziałam się wczoraj z TŻem, oczywiście skruszony po tym wszystkim co się stało, chyba chciał mnie przekupić, bo dostałam od niego kolczyki. Co i tak nie zmienia tego, że jest mocno średnio..

Ja dostałam wczoraj od TŻ arbuzowy błyszczyk Sensique (na który się czaiłam, ale nie wspomniałam o tym ani słowem! czyta mi w myślach!), byłam w niezłym szoku, to chyba pierwszy babski kosmetyk jaki wyniósł ze sklepu w swoim życiu.

No, a dziś sobie trochę pochodziliśmy bo jest Noc Muzeów.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-14, 22:26   #1918
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Nam się nie chciało iść na Noc Muzeów, jestem jakaś senna przez tą pogodę, poza tym niby miałam pisać a poza wycieczką po kolejne książki i doprecyzowaniem części planu nic nie zrobiłam.

Znalazłam w szafce w domu butelkę Amaretto. Chyba zrobię jutro tiramisu.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-15, 07:10   #1919
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI


Matko, obudziłam się dziś o 5 rano i nie mogłam już usnąć. Wstałam przed 7 a myślałam, że może sobie dziś dłużej poleżę w łóżku, bo w końcu jest weekend, ale nic z tego
Umyłam włosy Garnierem i nie wysuszyłam. Ale mi się zrobiła niezła fryzura Zwykle gdy nie wysuszę włosów mam siano i każdy sterczy w swoją stronę a dziś ułożyły mi się tak jakbym je lekko podkręciła na lokówce (podobnie jak w moim avku). A dodam, że moje włosy ciężko wymodelować a tutaj same się tak ułożyły.
Nie rozumiem ich czasami

Mag mam nadzieję, że to wstrętne kleszczysko nic Ci nie zrobiło poważnego Myślę, że wizyta u lekarza to dobre wyjście.

Wracając do tematów lakierowych, kusi mnie taki jeden ładny pastelowy błękit z Avonu, wygląda ślicznie w katalogu Tylko, że ja nie lubię ich lakierów, bo długo schną i robią smugi. Ale z drugiej strony może preparat Palomy na to coś zaradzi?
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-15, 07:19   #1920
Vibeska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 4 984
GG do Vibeska
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI


Ja za to spałam do 8.00 co jak na mnie jest rekordem.
Byłam juz nieżle przemęczona tym tygodniem bo od pon. do środy wstawałam o 5.50 a chodziłam spać po połnocy, we czwartek spałam jakieś 3 może 4 godziny i spędziłam 11 godzin w pracy, do tego intensywne ćwiczenia, treningi.....
Ale dziś się wyspałam

Wczoraj nie oparłam się pokusie i kupiłam szampon Garniera do włosów przetłuszczających się i odżywkę rumiankową.
I peeling ziaja Sopot Spa który jest jest po prostu cudowny, to jakby taki mus kremowy z zatopionymi drobineczkami, świetnie złuszcza mimo że do drapaków nie należy.

A dziś pierwszy dzień nie pada od samego rana.
__________________
I'm woman in love !!!!
Vibeska jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:29.