Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI - Strona 65 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-05-15, 08:02   #1921
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Vibesko ja też w szoku jestem, bo właśnie u mnie jest bezchmurne błękitne niebo
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-15, 08:11   #1922
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
Ciesz się, że chociaż poczuł skruchę i chciał Ci zrobić przyjemność. Mojego jakoś nigdy na to nie stać I też dalej jest nieciekawie, aż nawet wcale mi się nie chce z nim spotykać zbyt często...
Cieszę się, cieszę. Ale od kiedy wczoraj napisałam poprzedni post, to do Twojej odpowiedzi już zdążyliśmy się posprzeczać.. Potem znowu nagły zwrot i TŻ słodki i kochany.
Mamy teraz przymusową przerwę w spotykaniu (TŻ pracuje na popołudniową zmianę), to może zatęsknimy i jakoś inaczej będzie.
Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość

Ja dostałam wczoraj od TŻ arbuzowy błyszczyk Sensique (na który się czaiłam, ale nie wspomniałam o tym ani słowem! czyta mi w myślach!), byłam w niezłym szoku, to chyba pierwszy babski kosmetyk jaki wyniósł ze sklepu w swoim życiu.
Daj potem znać jak ten błyszczyk się sprawuje.
Cytat:
Napisane przez Vibeska Pokaż wiadomość
I peeling ziaja Sopot Spa który jest jest po prostu cudowny, to jakby taki mus kremowy z zatopionymi drobineczkami, świetnie złuszcza mimo że do drapaków nie należy.

A dziś pierwszy dzień nie pada od samego rana.
Ten peeling jest na mojej liście, a ciągle o nim zapominam. Jak tylko uporam się z Dove to z przyjemnością kupię SopotSPA.
Btw. Udało mi się z tym wyjazdem, o którym Ci mówiłam.
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-15, 09:17   #1923
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Napiszę coś więcej jak poużywam go parę dni, a tu są zdjęcia: http://www.wizaz.pl/forum/showpost.p...&postcount=739 Kosztuje 5,49 zł.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-15, 10:26   #1924
Vibeska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 4 984
GG do Vibeska
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Vibesko ja też w szoku jestem, bo właśnie u mnie jest bezchmurne błękitne niebo
Wiesz, ja z doświadczenia wiem, że jak rano jest bezchmurne niebo to później się chmurzy i pogoda jest do bani :/
Tak będzie i teraz ...

Cytat:
Napisane przez fuksjaa Pokaż wiadomość
Cieszę się, cieszę. Ale od kiedy wczoraj napisałam poprzedni post, to do Twojej odpowiedzi już zdążyliśmy się posprzeczać.. Potem znowu nagły zwrot i TŻ słodki i kochany.
Mamy teraz przymusową przerwę w spotykaniu (TŻ pracuje na popołudniową zmianę), to może zatęsknimy i jakoś inaczej będzie.

Daj potem znać jak ten błyszczyk się sprawuje.

Ten peeling jest na mojej liście, a ciągle o nim zapominam. Jak tylko uporam się z Dove to z przyjemnością kupię SopotSPA.
Btw. Udało mi się z tym wyjazdem, o którym Ci mówiłam.
Super !! Bardzo się cieszę że się wyjazd udał

A co do problemów z TŻ-tem to może nie martw się tym aż tak bardzo bo wiesz, czasem trzeba się tak naprawdę wykłócić, żeby potem mieć szcześliwy i zgodny związek, mam nadzieję że i u Was tak sie stanie


Wykończyłam zielonego herbala, ale nie do włosów, wyprałam w nim rajstopy
I wyprałam dywany
Zużyłam też balsam orichdeowy AA.

No i użyłam już garnierowych nowości, póki co odzywkę mam jeszcze na włosach, jest bardzo rzadka, pachnie średnio i będzie bardzo niewydajna. Musiałam jej sporo użyć i już w opakowaniu nie ma 1/4
A szampon- ładnie pachnie, dobrze myje ale pieni się średnio.
Zobaczymy jak będzie po wysuszeniu itd.
__________________
I'm woman in love !!!!
Vibeska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-15, 12:04   #1925
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Napiszę coś więcej jak poużywam go parę dni, a tu są zdjęcia: http://www.wizaz.pl/forum/showpost.p...&postcount=739 Kosztuje 5,49 zł.
Cudnie wyglądają! Może sobie kupię któryś w ramach pocieszacza.
Cytat:
Napisane przez Vibeska Pokaż wiadomość
A co do problemów z TŻ-tem to może nie martw się tym aż tak bardzo bo wiesz, czasem trzeba się tak naprawdę wykłócić, żeby potem mieć szcześliwy i zgodny związek, mam nadzieję że i u Was tak sie stanie
Wiem o tym, dlatego aż tak mocno się nie martwię, po prostu mi trochę smutno. Już niejedną kłótnię mamy za sobą, przed nami pewnie też sporo, więc nie ma się co załamywać.
Dobrze widzieć, że TŻ się stara.

Chyba mnie łapie jakieś przeziebienie - boli mnie gardło, mam stan podgorączkowy i czuję się taka rozbita. Jak rano byłam na korkach to myślałam, że zasnę, a do tego mała też była przeziębiona, więc pewnie coś tam od niej załapałam.
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-15, 12:59   #1926
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
W efekcie pojechałam dziś po waciki i lakier do włosów a wróciłam dodatkowo z :

-2 lakierami Bell (407 i 406)
-masłem awokado Bielendy
Świetne zakupy Warto było się skusić

Cytat:
Napisane przez fuksjaa Pokaż wiadomość
Widziałam się wczoraj z TŻem, oczywiście skruszony po tym wszystkim co się stało, chyba chciał mnie przekupić, bo dostałam od niego kolczyki. Co i tak nie zmienia tego, że jest mocno średnio..


Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
Ciesz się, że chociaż poczuł skruchę i chciał Ci zrobić przyjemność. Mojego jakoś nigdy na to nie stać I też dalej jest nieciekawie, aż nawet wcale mi się nie chce z nim spotykać zbyt często...


Cytat:
Napisane przez Vibeska Pokaż wiadomość
I peeling ziaja Sopot Spa który jest jest po prostu cudowny, to jakby taki mus kremowy z zatopionymi drobineczkami, świetnie złuszcza mimo że do drapaków nie należy.
Piszesz o peelingu do twarzy czy ciała?

Fuksja: kuruj się
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-15, 13:00   #1927
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość

Matko, obudziłam się dziś o 5 rano i nie mogłam już usnąć. Wstałam przed 7 a myślałam, że może sobie dziś dłużej poleżę w łóżku, bo w końcu jest weekend, ale nic z tego
A ja z kolei spałam jak zabita i ledwie się zwlekłam po 10. Kiedyś potrafiłam wstać w wolny dzień o 9 (do pracy wstaję przed 8), a teraz mogłabym spać i spać. A ostatnio nawet zaczęłam kłaść się ciut wcześniej, już nie po 2 , a koło 1.

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Mag mam nadzieję, że to wstrętne kleszczysko nic Ci nie zrobiło poważnego Myślę, że wizyta u lekarza to dobre wyjście.
Dalej żyję w niepewności, bo oczywiście pocałowałam klamkę w przychodni. Niby czynna od 7:30, ale do której nie podali, a przed 12 nikogo już tam nie było. Jak tata wróci, to podjadę z nim na pogotowie, ale nieciekawie to wygląda - swędzi mnie to i lekko spuchło

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Wracając do tematów lakierowych, kusi mnie taki jeden ładny pastelowy błękit z Avonu, wygląda ślicznie w katalogu Tylko, że ja nie lubię ich lakierów, bo długo schną i robią smugi. Ale z drugiej strony może preparat Palomy na to coś zaradzi?
Właśnie też mnie korcą oba te nowe pastele, chyba nawet bardziej fiolet. Niby za takimi jasnymi kolorami nie przepadam, ale te coś w sobie mają. I też mam przykre doświadczenia z lakierami Avonu, ale raz, że to było ładnych kilka lat temu i moooże coś ulepszyli w ich formułach , a dwa, że też mam dobry wysuszacz, więc też powinien rozwiązać ten problem.
Tylko co z tego, jak moja konsultantka rzyrafka jest ode mnie daleko, najwcześniej w Krk będę w czerwcu, o ile w ogóle, a wysyłać się nie opłaca.

A sama oczywiście żadnych lakierków nie znalazłam, chociaż pojechałam nawet tam, gdzie wg strony Bell mają ich kosmetyki. Tiaaa, tylko zapomnieli podać, że już tam nie ma drogerii, a odzież zachodnia
W tym sklepie, którego nie lubię, też nic ciekawego nie było z kolorówki. Wypatrzyłam tylko tonik i chusteczki Corine de Farme, ale z tej serii najbardziej interesuje mnie mleczko, a nie mieli i nawet nie wiedzieli skąd to zamówili Co prawda na ten tonik też mam chętkę, ale na razie mam 3/4 Garniera, więc nieprędko go zużyję.
Za to w Rossmannie skusiłam się w końcu na balsam antycellulitowy AA, ten nowy, cytrusowy. Musiałam coś kupić, nooo. Wieczorem go użyję i zdam relację.

Cytat:
Napisane przez Vibeska Pokaż wiadomość

Ja za to spałam do 8.00 co jak na mnie jest rekordem.
Byłam juz nieżle przemęczona tym tygodniem bo od pon. do środy wstawałam o 5.50 a chodziłam spać po połnocy, we czwartek spałam jakieś 3 może 4 godziny i spędziłam 11 godzin w pracy, do tego intensywne ćwiczenia, treningi.....
Ale dziś się wyspałam
No to faktycznie ostatnio bardzo intensywnie żyjesz.
Tylko powiedz mi, po co Ci te intensywne ćwiczenia i treningi, Ty chyba nie masz czego zrzucać

Cytat:
Napisane przez Vibeska Pokaż wiadomość
A dziś pierwszy dzień nie pada od samego rana.
Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Vibesko ja też w szoku jestem, bo właśnie u mnie jest bezchmurne błękitne niebo
Dołączam do zszokowanych U mnie też piękne słonko wyszło. Jeszcze jak wybierałam się do przychodni na rowerze, to było chłodnawo, a pół godziny póżniej zrobiło się tak ciepło, że żałowałam, że za ciepło się ubrałam i nie wzięłam okularów przeciwsłonecznych, bo od razu bym sobie pojeździła na rowerze do obiadu. No ale zrobiłam tylko małe zakupy i wróciłam do domu. Pojeżdżę potem, mam nadzieję, że pogoda się nie zepsuje, tym bardziej, że mamy w planach grilla na wieczór.

Cytat:
Napisane przez fuksjaa Pokaż wiadomość
Cieszę się, cieszę. Ale od kiedy wczoraj napisałam poprzedni post, to do Twojej odpowiedzi już zdążyliśmy się posprzeczać.. Potem znowu nagły zwrot i TŻ słodki i kochany.
Mamy teraz przymusową przerwę w spotykaniu (TŻ pracuje na popołudniową zmianę), to może zatęsknimy i jakoś inaczej będzie.
Skąd ja to znam...
Ale tak jak mówi Vibeska lepiej się wykłócić i w efekcie dojść do jakiegoś rozwiązania niż zostawić sprawy samym sobie. Ja ciągle mam z tym problem z TŻ, bo oczywiście on nigdy problemów nie widzi, to ja wymyślam, a on się kłócić nie zamierza. Ech, faceci...
A u Was będzie dobrze, zobaczysz. W końcu po burzy zawsze wychodzi słońce, nie

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Napiszę coś więcej jak poużywam go parę dni, a tu są zdjęcia: http://www.wizaz.pl/forum/showpost.p...&postcount=739 Kosztuje 5,49 zł.
Fajnie wyglądają, szczególnie Wiśnia. Dobrze, że nie mam Natury u siebie bo czego jak czego, ale błyszczydeł to mam za dużo

Cytat:
Napisane przez fuksjaa Pokaż wiadomość
Chyba mnie łapie jakieś przeziebienie - boli mnie gardło, mam stan podgorączkowy i czuję się taka rozbita. Jak rano byłam na korkach to myślałam, że zasnę, a do tego mała też była przeziębiona, więc pewnie coś tam od niej załapałam.
Łyknij sobie dawkę uderzeniową rutinoscorbinu czy czegoś takiego i jakichś gripexów. Sama tak zrobiłam tydzień temu i mi przeszło szybko, chociaż rozlazła i rozbita to byłam do wczoraj. Dziś niby jest lepiej, ale już czuję zbliżający się okres, więc lada moment znów opadnę z sił

Edytowane przez MagJa
Czas edycji: 2010-05-15 o 13:05
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-05-15, 13:07   #1928
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

U mnie już pogoda się zmienia, jest lekko pochmurnie, ale pewnie i tak będzie lało. Jutro i w poniedziałek mają być ulewy, super

Mag skoro to ugryzienie źle wygląda to biegnij na pogotowie. Mam nadzieję, że to nic poważnego
A co do lakierów - zamówiłam ten błękit z Avonu Oby okazał się fajny.
Zrobiłam przedtem porządek ze skórkami i obcięłam moje pazurki, bo już długie były. Jutro je pomaluję, ale jeszcze nie wiem na który kolor

fuksjaa kuruj się Ja walczę z katarem cały czas, o dziwo mam go tylko rano a potem w ciągu dnia znika
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-15, 13:16   #1929
Vibeska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 4 984
GG do Vibeska
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Hosenko - mówię o peelingu do ciała
Do twarzy z tej serii miałam peeling gromage, jego też lubiłam.
Wogóle to mam chyba całą ich serię teraz, mam micel, mam masło, mam peeling, mydło w płynie... a i krem do twarzy.
Nawet nie uświadomiłam sobie że tak mi ta seria pasuje

MagJu - te intensywne ćwiczenia bardziej mi słuzą po to żeby moje samopoczucie było lepsze.
siedziałam na tyłku po 8 - 9 godzin bez ruchu, potem w domu przed komputerem i tak do wieczora dzień w dzień.
Czułam się jak flak, bez energii, bez życia, problemem było dla mnie wejście na 3 piętro.
W moim wieku to żenujące, a odkąd mam więcej ruchu to robię więcej rzeczy, więcej mi się chce, mam bardziej pozytywne nastawienie do świata
__________________
I'm woman in love !!!!
Vibeska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-15, 13:16   #1930
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Fuksja: kuruj się
Staram się.
Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
Skąd ja to znam...
Ale tak jak mówi Vibeska lepiej się wykłócić i w efekcie dojść do jakiegoś rozwiązania niż zostawić sprawy samym sobie. Ja ciągle mam z tym problem z TŻ, bo oczywiście on nigdy problemów nie widzi, to ja wymyślam, a on się kłócić nie zamierza. Ech, faceci...
A u Was będzie dobrze, zobaczysz. W końcu po burzy zawsze wychodzi słońce, nie

Łyknij sobie dawkę uderzeniową rutinoscorbinu czy czegoś takiego i jakichś gripexów. Sama tak zrobiłam tydzień temu i mi przeszło szybko, chociaż rozlazła i rozbita to byłam do wczoraj. Dziś niby jest lepiej, ale już czuję zbliżający się okres, więc lada moment znów opadnę z sił
O tak, ciągle się tym podkreślonym zdaniem pocieszam. Mam nadzieję, że u Was też wyjdzie słońce.

Lecę po jakieś leki, chociaż generalnie jestem przeciwniczką łykania czegokolwiek, to tym razem zrobię wyjątek i się nafaszeruję czymś.

---------------------------------------------------------
Powiedzcie mi, czy promocje ze strony Yves Rocher pokrywają się z tymi w salonach stacjonarnych?
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-15, 13:32   #1931
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez Vibeska Pokaż wiadomość
Hosenko - mówię o peelingu do ciała
Do twarzy z tej serii miałam peeling gromage, jego też lubiłam.
Wogóle to mam chyba całą ich serię teraz, mam micel, mam masło, mam peeling, mydło w płynie... a i krem do twarzy.
Nawet nie uświadomiłam sobie że tak mi ta seria pasuje
O popatrz. Mi peeling tak średnio podszedł. Masło - w ogóle - zostawiało u mnie tępą warstwę. Używam teraz mydła i jest całkiem fajne, mam wrażenie, że skóra po prysznicu jest jakaś bardziej jędrna
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-15, 13:39   #1932
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
O popatrz. Mi peeling tak średnio podszedł. Masło - w ogóle - zostawiało u mnie tępą warstwę. Używam teraz mydła i jest całkiem fajne, mam wrażenie, że skóra po prysznicu jest jakaś bardziej jędrna
A mi odwrotnie: masło bardzo mi podeszło (zapach ) za to mydło śmierdzi jakoś. Z początku nawet mi się jego aromat podobał, ale potem zaczął mi się kojarzyć z mokrą ziemią i mi zbrzydło Ledwo go wykończyłam.
Za to masło, micel i peeling do twarzy lubię
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-15, 13:57   #1933
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
Wypatrzyłam tylko tonik i chusteczki Corine de Farme, ale z tej serii najbardziej interesuje mnie mleczko, a nie mieli i nawet nie wiedzieli skąd to zamówili Co prawda na ten tonik też mam chętkę, ale na razie mam 3/4 Garniera, więc nieprędko go zużyję.
Ja wczoraj znalazłam w Rosamannie kosmetyki dla dzieci Corine de Farme. Nie miałam pojęcia, że one w ogóle są w sprzedaży w Polsce.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-15, 14:40   #1934
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

W SuperPharmie są nowe Waxy L'Biotica. Nazywają się teraz L'Biotica Biovax. Jest nowa seria do włosów ciemnych. Kupiłam odżywkę w sprayu a gratis jest saszetka maski.
__________________
what defines us is how well we rise after falling

biegam
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-15, 14:44   #1935
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
W SuperPharmie są nowe Waxy L'Biotica. Nazywają się teraz L'Biotica Biovax. Jest nowa seria do włosów ciemnych. Kupiłam odżywkę w sprayu a gratis jest saszetka maski.
Oooo Muszę je obczaić koniecznie.
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-15, 14:51   #1936
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

isa nie wiem czy mają zmienione składy, bo opakowania wyglądają bardzo podobnie. No i podrożały.
__________________
what defines us is how well we rise after falling

biegam
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-15, 15:01   #1937
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
isa nie wiem czy mają zmienione składy, bo opakowania wyglądają bardzo podobnie. No i podrożały.
Mam nadzieję, że jeśli zmienili składy to nie na gorsze, bo inaczej się wkurzę
Oby nie spierniczyli Waxa do blondów, bo to mój ulubieniec.
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-15, 15:13   #1938
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
U mnie już pogoda się zmienia, jest lekko pochmurnie, ale pewnie i tak będzie lało. Jutro i w poniedziałek mają być ulewy, super
U mnie też A chciałam na rower iść Zaraz pójdę, ale schować go do garażu

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Mag skoro to ugryzienie źle wygląda to biegnij na pogotowie. Mam nadzieję, że to nic poważnego
No i byłam. Wydłubali mi tą resztkę i powinno być już ok. Gdyby coś się działo - ropiało, puchło dalej - mam się zgłosić do lekarza. Zapobiegawczo dostałam antybiotyk na 10dni.
A najlepsze jest to, że ta resztka to była kropeczka wielkości 1mm. Takie małe gie a tyle zamieszania.

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
A co do lakierów - zamówiłam ten błękit z Avonu
Zrobiłam przedtem porządek ze skórkami i obcięłam moje pazurki, bo już długie były. Jutro je pomaluję, ale jeszcze nie wiem na który kolor Oby okazał się fajny.
Oo, to czekam na relację

Cytat:
Napisane przez Vibeska Pokaż wiadomość
Hosenko - mówię o peelingu do ciała
Do twarzy z tej serii miałam peeling gromage, jego też lubiłam.
Wogóle to mam chyba całą ich serię teraz, mam micel, mam masło, mam peeling, mydło w płynie... a i krem do twarzy.
Nawet nie uświadomiłam sobie że tak mi ta seria pasuje
Mnie krem zapychał, jak chyba każdy krem Ziaji Micel nie był zły, ale jak do demakijażu oczu, to taki sobie, a znów do reszty twarzy starcza mi żel. Ale na masło i peeling może też się kiedyś skuszę, bo podobał mi się bardzo zapach tej serii

Cytat:
Napisane przez Vibeska Pokaż wiadomość
MagJu - te intensywne ćwiczenia bardziej mi słuzą po to żeby moje samopoczucie było lepsze.
siedziałam na tyłku po 8 - 9 godzin bez ruchu, potem w domu przed komputerem i tak do wieczora dzień w dzień.
Czułam się jak flak, bez energii, bez życia, problemem było dla mnie wejście na 3 piętro.
W moim wieku to żenujące, a odkąd mam więcej ruchu to robię więcej rzeczy, więcej mi się chce, mam bardziej pozytywne nastawienie do świata
Aaa, to rozumiem i jak najbardziej popieram. Sama przez te ostatnie 3 miesiące tak się rozleniwiłam, że też nic mi się nie chce i kondycja spadła do zera . Co innego było, jak ćwiczyłam. Dlatego teraz stopniowo staram się to zmieniać i coraz bardziej ruszać.
Aż żałuję, że nie wykupiłam sobie karnetu na siłownie tam, gdzie na rehabilitację chodziłam, bo przez te ostatnie pochmurne dni już bym mogła coś poćwiczyć, a tak to gniję w domu przed kompem Dzisiaj choćbym chciała tam iść, to i tak mnie na karnet nie stać , a pojedyncze wejścia są zupełnie nieopłacalne Zresztą muszę jeszcze porównać ich cennik z tym klubem, do którego chodziłam 2 lata temu, bo tam też mieli przyjazną kobietom siłownię, a i więcej sprzętów, na których w tej chwili mogę ćwiczyć. Najtaniej bez wątpienia byłoby tam, gdzie chodziłam ostatnimi czasy na step i ciągle nie mogę się wybrać na piłki , ale raz, że tam się roi od typowych pakerów , dwa, chodzi tam mój Klient, który swego czasu próbował mnie poderwać i chyba bym się czuła nieswojo, gdybyśmy się tam spotkali. Co innego, jak się czasem mijaliśmy na korytarzu, a ja potem znikałam na sali fitness, a co innego ćwiczyć na tej samej sali

Cytat:
Napisane przez fuksjaa Pokaż wiadomość
O tak, ciągle się tym podkreślonym zdaniem pocieszam. Mam nadzieję, że u Was też wyjdzie słońce.
Czego i Wam i Nam życzę

Cytat:
Napisane przez fuksjaa Pokaż wiadomość
Powiedzcie mi, czy promocje ze strony Yves Rocher pokrywają się z tymi w salonach stacjonarnych?
Chyba same promocje tak, ale gratisy na pewno nie Ale najlepiej zapytaj na wątku o YR, bo ja ostatnimi czasy zamawiam tylko wysyłkowo, ale z ofert, które mi do domu przysyłają.

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Ja wczoraj znalazłam w Rosamannie kosmetyki dla dzieci Corine de Farme. Nie miałam pojęcia, że one w ogóle są w sprzedaży w Polsce.
Właśnie te dla dzieci to często można spotkać, szczególnie w marketach. A parę lat temu były dostępne u nas mleczka do twarzy, toniki, chusteczki i nawet jakieś płyny do higieny intymnej. Sama wielbiłam mleczko do demakijażu twarzy i oczu, dlatego tak bardzo chciałabym wypróbować to nowe, z tej zielonej BIO serii, z której Ty masz tonik. Właśnie, masz ten różany, nie? Zadowolona?
Ta seria niby u nas jest, widziałam jej zapowiedzi w paru serwisach internetowych i to już jakiś czas temu, ale jakoś popularnością to chyba się nie cieszy, skoro nigdzie jej nie ma. I co z tego, że u mnie mają 2 rzeczy, jak o reszcie mogę sobie pomarzyć


*****************
Umalowałam dzisiaj oczy (w sensie że cieniami), po raz pierwszy od dawien dawna, i jakoś nie mogę się do siebie przyzwyczaić. Chyba teraz wolę siebie bez kolorowych powiek, z samym tuszem na rzęsach. Tylko się zastanawiam po co mi tyle kolorowych cieni i kredek Albo muszę zacząć ich używać i z powrotem przyzwyczaić się do swojej umalowanej facjaty albo pozbyć się przynajmniej z połowy tego cholerstwa, bo naprawdę przytłacza mnie ten nadmiar nieużywanych malowideł. I nie wiem co lepsze

A w ogóle to jednak podoba mi się Rainbow solo na paznokciach, szczególnie w pracy, w świetle jarzeniówek Co nie zmienia faktu, że przez te 2 dni mi się opatrzył i jak zaraz wiatr nie przegoni tych chmur i nie pójdę na rower, to chyba je jednak przemaluję na niebiesko
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-15, 15:19   #1939
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

MagJa, jestem bardzo zadowolona z tego toniku.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-15, 17:30   #1940
karolina1985
Zakorzenienie
 
Avatar karolina1985
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 034
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
A ja przefarbowałam włosy co prawda tylko szamponetką, ale nie farbowałam włosów od studniówki, więc i tak jest mi dziwnie kolor wyszedł fajny, ciemniejszy od naturalnego, ale naturalny

Karolina testowałaś już awokado? podoba Ci się zapach?
A ja ścięłam i jestem zrozpaczona Zawsze mi się wydaje, że za dużo mi ścinają tych włosów, ale tym razem babka przegięła
Niby wiem, że odrosną i że to im tylko na dobre wyjdzie, bo strasznie były już zniszczone, ale mimo wszystko jestem załamana
Dawno już tak krótkich nie miałam, nie wiem jak będę je układać no i w ogóle źle się czuję i uważam, że źle wyglądam
Nienawidzę fryzjerów

Nie, otworzę dopiero jak zużyję do końca Happy Time, albo Lirene antycelulit.

Dzięki Dziewczyny za rozgrzeszenie , ale mimo wszystko za dużo znów ostatnio kupuję niepotrzebnych rzeczy, nie tylko kosmetyków
Wczoraj już prawie się skusiłam na kolejne szpilki, mimo, że nie są mi do niczego potrzebne, bo w tych co mam i tak rzadko chodzę. Do pracy wolę coś płaskiego, lub na niewielkim obcasie a one jednak dość wysokie były.
Przedwczoraj czy przedprzedwczoraj kupiłam sobie dwie małe torebeczki (przy czym jedna będzie idealna na wakacje) i tuniko- sukienkę.
A nic z tego nie było mi konieczne.Koniecznie to ja muszę nabyć kostium i ze 2 pary butów na wyjazd a do tego jakoś mnie nie ciągnie w sklepach

Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
W SuperPharmie są nowe Waxy L'Biotica. Nazywają się teraz L'Biotica Biovax. Jest nowa seria do włosów ciemnych. Kupiłam odżywkę w sprayu a gratis jest saszetka maski.
Widziałam już jakiś czas temu te Waxy i nawet mnie kusił któryś, ale oparłam się, bo mam jeszcze 3 maski zużyte w połowie, waxa z cynamonem w sprayu 1/2 i 3 zaczęte odżywki każda po 1/2
Jak poużywasz zdaj relację
__________________
Wszystko ma drugie, trzecie, czwarte, piąte dno...

http://www.youtube.com/watch?v=ORGdwZG5m0o
karolina1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-15, 18:08   #1941
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Ja wczoraj znalazłam w Rosamannie kosmetyki dla dzieci Corine de Farme. Nie miałam pojęcia, że one w ogóle są w sprzedaży w Polsce.
W Naturze chyba też są.
Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
Chyba same promocje tak, ale gratisy na pewno nie Ale najlepiej zapytaj na wątku o YR, bo ja ostatnimi czasy zamawiam tylko wysyłkowo, ale z ofert, które mi do domu przysyłają.
No to świetnie, bo wypatrzyłam kilka kosmetyków w promo ze strony. Może jakoś w tym tygodniu znajdę chwilę i podjadę do salonu.

Oczywiście mimo że jestem chora to nie mogę usiedzieć w jednym miejscu i posprzątałam cały dom, zrobiłam 2x pranie, wyprasowałam wszystko co było możliwe do wyprasowania, na kolację przygotowałam pyyszne tortille i teraz padaam.
Zrobię sobie spa dziś, może mi choróbsko przejdzie.
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-15, 20:06   #1942
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
A ja ścięłam i jestem zrozpaczona Zawsze mi się wydaje, że za dużo mi ścinają tych włosów, ale tym razem babka przegięła
Niby wiem, że odrosną i że to im tylko na dobre wyjdzie, bo strasznie były już zniszczone, ale mimo wszystko jestem załamana
Dawno już tak krótkich nie miałam, nie wiem jak będę je układać no i w ogóle źle się czuję i uważam, że źle wyglądam
Nienawidzę fryzjerów
Ojj. A jak długie masz teraz? Jak nie na chłopaka to na pewno jest ładnie. ja też po wyjściu od fryzjera doszłam do wniosku, że w sumie to kiepsko jej wytłumaczyłam czego chcę i trochę za mocno mi wycieniowała włosy, a ja przecież chciałam zrównać górę z dołem. Więc trochę Cię rozumiem...
Cytat:
Napisane przez fuksjaa Pokaż wiadomość
No to świetnie, bo wypatrzyłam kilka kosmetyków w promo ze strony. Może jakoś w tym tygodniu znajdę chwilę i podjadę do salonu.
ja dzisiaj założyłam sobie kartę w YR i gratis dostałam 8 próbek i kupon -35% na jakiś produkt więc też bardzo fajną mają ofertę stacjonarną..

Dzisiaj też robię sobie jakieś SPA, bo muszę się wziąć za zużywanie maseczek do twarzy.
__________________
what defines us is how well we rise after falling

biegam
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-16, 00:01   #1943
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
MagJa, jestem bardzo zadowolona z tego toniku.
Obawiam się, że i ja bym była z tego oczyszczającego, bo skład miał zadziwiająco krótki. No i po bliższym przyjrzeniu się Garnierowi stwierdzam, że mam go nie 3/4, a 2/3, więc moooże w przyszłym tygodniu jednak wybrałabym się po Corine. W końcu tylko jedna butelczyna tam stała...

Cytat:
Napisane przez fuksjaa Pokaż wiadomość
No to świetnie, bo wypatrzyłam kilka kosmetyków w promo ze strony. Może jakoś w tym tygodniu znajdę chwilę i podjadę do salonu.
To jak już się wybierzesz, pochwal się co kupiłaś.

Cytat:
Napisane przez fuksjaa Pokaż wiadomość
Oczywiście mimo że jestem chora to nie mogę usiedzieć w jednym miejscu i posprzątałam cały dom, zrobiłam 2x pranie, wyprasowałam wszystko co było możliwe do wyprasowania, na kolację przygotowałam pyyszne tortille i teraz padaam.
Zrobię sobie spa dziś, może mi choróbsko przejdzie.
Kurcze, podziwiam, że masz tyle zapału i energii nawet pomimo podłapania jakiejś infekcji. Ja nawet jak jestem zdrowa, takiego powera nie miewam

Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
Dzisiaj też robię sobie jakieś SPA, bo muszę się wziąć za zużywanie maseczek do twarzy.
Przypomniałaś i mi o maseczkach, i sobie zapodałam najpierw białą Logonę, a potem jedną ze znalezionych ostatnio 3 próbek BanDi na naczynka (jeszcze jedna została). Logonę może zmęczę w tym miesiącu, ale muszę na gwałt dokupić jakąś termalkę, bo właśnie ją wykończyłam.

A tak przy okazji, powiedz mi, jak Ci się sprawuje Aera Teint w upały? I czy używasz go może na filtry?


*************************

Muszę sobie kupić jakąś torebkę na lato, najchętniej fioletową, i nic ciekawego nie mogę znaleźć. Na necie, oczywiście, bo u siebie w sklepach, to się w ogóle nie podejmuje szukać. Albo drożyzna w Re czy TS albo niefirmowe badziewne ceratki u prywaciarzy
A w ogóle to chciałabym, żeby mi ta torebka pasowała do fioletowych koturnów, takich wiecie, sandałków z paseczków na korkowym koturnie, i zupełnie nie widzę co by to miało być

Dobra, zmykam, bo coś mi dziś nie wyszło to pójście spać przed 1
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-16, 07:32   #1944
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Co za beznadziejna pogoda: leje, wieje i do tego ziiiimno Aż mi niedobrze, jak patrzę za okno.
Zaczynam się zastanawiać czy to nie wina tego wulkanu Ecośtam, czytałam, że jak wybuchł w tysiącosiemset-którymś roku przez 8 kolejnych lat potem nie było lata

Na pocieszenie zrobiłam rano włosom kurację Waxem, potem pomaluję jeszcze pazurki.

Mag a ja muszę się rozejrzeć z kolei za jakąś sukienką na wesele. W sierpniu idziemy do sąsiadki na wesele. Ale muszę już teraz zacząć powoli czegoś szukać, bo potem może nic nie być w sklepach. Nie mam kompletnie zamysłu jaką kiecę bym chciała Póki co myślę, że poszukam czegoś co by mi pasowało do moich jasnofioletowych platform z CCC albo do czarnych sandałko-gladiatorków z wężowej skórki też z CCC. Zawsze dopasowuję sukienkę do butów a nie odwrotnie
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-16, 09:51   #1945
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
ja dzisiaj założyłam sobie kartę w YR i gratis dostałam 8 próbek i kupon -35% na jakiś produkt więc też bardzo fajną mają ofertę stacjonarną..
A kupiłaś coś fajnego?
Ja mam kartę razem z mamą, we dwie szybciej nabijamy te pieczątki.
Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
Kurcze, podziwiam, że masz tyle zapału i energii nawet pomimo podłapania jakiejś infekcji. Ja nawet jak jestem zdrowa, takiego powera nie miewam
Ostatnio stwierdziłam, że marnuję tyle czasu i jakoś samo tak wychodzi, że wolę zrobić wszystko od razu niż czekać z tym na ostatnią chwilę. Poza tym, ja nie mogę nic nie robić.
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-16, 11:21   #1946
sleepy
Zakorzenienie
 
Avatar sleepy
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 3 721
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Dobry

Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
W efekcie pojechałam dziś po waciki i lakier do włosów a wróciłam dodatkowo z :

-2 lakierami Bell (407 i 406)
-masłem awokado Bielendy
To bardzo nie poszalałaś, a ta piekna czerwień to była nawet obowiązkowa Wszystkie sie nia niezmiennie zachwycamy.

Cytat:
Napisane przez Vibeska Pokaż wiadomość

A dziś pierwszy dzień nie pada od samego rana.
U mnie właściwie całymi dniami jest w miarę sucho ale zawsze pada wieczorami.
Dziś deszcz zbudził mnie o bladym świcie, na szczęście już nie pada ale jest nadal trochę pochmurnie.

Niestety przez tą wilgoć włosy nie chcą pozostawać w takiej kondycji jakiej bym sobie życzyła. W piątek szłam na imprezę i pokręciłam włosy, a jak zaszłam do klubu to miałam już prawie proste

Cytat:
Napisane przez Vibeska Pokaż wiadomość

No i użyłam już garnierowych nowości, póki co odzywkę mam jeszcze na włosach, jest bardzo rzadka, pachnie średnio i będzie bardzo niewydajna. Musiałam jej sporo użyć i już w opakowaniu nie ma 1/4
A szampon- ładnie pachnie, dobrze myje ale pieni się średnio.
Zobaczymy jak będzie po wysuszeniu itd.
Ja z tego szamponu jak na razie jestem zadowolona. Ale wydaje się być mało wydajny, u mnie pieni się bardzo mocno.
Na dniach planuję dokupić jeszcze odżywkę do włosów suchych.

Cytat:
Napisane przez fuksjaa Pokaż wiadomość

Chyba mnie łapie jakieś przeziebienie - boli mnie gardło, mam stan podgorączkowy i czuję się taka rozbita. Jak rano byłam na korkach to myślałam, że zasnę, a do tego mała też była przeziębiona, więc pewnie coś tam od niej załapałam.
Mam nadzieję, że już Ci lepiej.
Ja swoje wczorajsze ranne korki odwołałam bo piątkowa impreza wywarła na mnie większy wpływ niz się spodziewałam

Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
A ja ścięłam i jestem zrozpaczona Zawsze mi się wydaje, że za dużo mi ścinają tych włosów, ale tym razem babka przegięła
Niby wiem, że odrosną i że to im tylko na dobre wyjdzie, bo strasznie były już zniszczone, ale mimo wszystko jestem załamana
Dawno już tak krótkich nie miałam, nie wiem jak będę je układać no i w ogóle źle się czuję i uważam, że źle wyglądam
Nienawidzę fryzjerów
Ja swoje ścięłam jakieś 3 tyg temu. I też nie byłam zadowolana. Od razu pożałowałam tej decyzji, miałam już takie długie. Pocieszam się tylko myślą, że dobrze im to zrobiło bo końce miałam bardzo przesuszone i porozdwajane.

Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość

A tak przy okazji, powiedz mi, jak Ci się sprawuje Aera Teint w upały? I czy używasz go może na filtry?
Po kuszeniu noska poszłam do apteki po próbki tego podkładu. A tam z wersji do s. suchej był tylko najciemniejszy odcień... Dostałam za to próbki wersji matującej. Nie dla mnie ona Wysusza i podkreśla skórki. Może dla mieszanych i tłustych cer będzie idealny bo matuje naprawdę mocno.
__________________
We live and we learn.
Then we forget and do it again.
sleepy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-16, 11:45   #1947
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez fuksjaa Pokaż wiadomość
A kupiłaś coś fajnego?
Ja mam kartę razem z mamą, we dwie szybciej nabijamy te pieczątki.
Tym razem nie Byłam z siostrą, a ona kupowała dla siebie żele pod prysznic. Ja za bardzo YR nie znam, nie śledziłam KWC, wiec trochę nieprzygotowana byłam na tę wizytę. Za to chyba w najbliższym czasie skuszę na ten peeling do stóp -> https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-3...z-pumeksem.htm bo kocham lawendę i mocne zdzieraki do stóp.

Cytat:
Napisane przez sleepy Pokaż wiadomość
Ja swoje ścięłam jakieś 3 tyg temu. I też nie byłam zadowolana. Od razu pożałowałam tej decyzji, miałam już takie długie. Pocieszam się tylko myślą, że dobrze im to zrobiło bo końce miałam bardzo przesuszone i porozdwajane.
A bardzo ścięłaś?
Cytat:
Napisane przez sleepy
Po kuszeniu noska poszłam do apteki po próbki tego podkładu. A tam z wersji do s. suchej był tylko najciemniejszy odcień... Dostałam za to próbki wersji matującej. Nie dla mnie ona Wysusza i podkreśla skórki. Może dla mieszanych i tłustych cer będzie idealny bo matuje naprawdę mocno.
Wersji dla skóry mieszanej nie znam, więc nie mogę porównać. Ale jakbyś miała okazję wypróbować ten do suchej to zachęcam.

MagJa pytałaś o to jak ten Vichy sprawdza się w upale.. no i chyba też nie pomogę, bo upałów ostatnio ciężko doświadczyć, więc nie miałam okazji sprawdzić. Filtry też odpuściłam.
__________________
what defines us is how well we rise after falling

biegam
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-16, 12:00   #1948
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Co za beznadziejna pogoda: leje, wieje i do tego ziiiimno Aż mi niedobrze, jak patrzę za okno.
Zaczynam się zastanawiać czy to nie wina tego wulkanu Ecośtam, czytałam, że jak wybuchł w tysiącosiemset-którymś roku przez 8 kolejnych lat potem nie było lata
Nawet nie strasz
(btw: gdy czytali nazwę tego wulkanu to nie mogłam pohamowac śmiechu )
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-16, 12:16   #1949
sleepy
Zakorzenienie
 
Avatar sleepy
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 3 721
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
A bardzo ścięłaś?
Przed ścięciem miałam proste, prawie na całej długości równe, bez stopniowania. Z przodu sięgały sutków A teraz przód jest lekko za brodę, tył bardzo postopniowany, o kilka cm dłuższy niż długość do ramion.

Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość

Wersji dla skóry mieszanej nie znam, więc nie mogę porównać. Ale jakbyś miała okazję wypróbować ten do suchej to zachęcam.
Nawet zaczęłam nosić ze sobą mały pojemniczek na próbkę Jak przypadkiem w jakiejś aptece zobaczę to na pewno wyproszę mała odleweczkę
__________________
We live and we learn.
Then we forget and do it again.
sleepy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-16, 12:28   #1950
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Co za beznadziejna pogoda: leje, wieje i do tego ziiiimno Aż mi niedobrze, jak patrzę za okno.
Zaczynam się zastanawiać czy to nie wina tego wulkanu Ecośtam, czytałam, że jak wybuchł w tysiącosiemset-którymś roku przez 8 kolejnych lat potem nie było lata

U mnie też szaro-buro i ponuro. Niby nie pada, ale wieje wiatr i jest zimno. A padać prędzej czy później pewnie i tak będzie
A z tym wulkanem to nawet nie strasz


Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Mag a ja muszę się rozejrzeć z kolei za jakąś sukienką na wesele. W sierpniu idziemy do sąsiadki na wesele. Ale muszę już teraz zacząć powoli czegoś szukać, bo potem może nic nie być w sklepach. Nie mam kompletnie zamysłu jaką kiecę bym chciała Póki co myślę, że poszukam czegoś co by mi pasowało do moich jasnofioletowych platform z CCC albo do czarnych sandałko-gladiatorków z wężowej skórki też z CCC. Zawsze dopasowuję sukienkę do butów a nie odwrotnie
W sumie zawsze to lepiej dopasować sukienkę do posiadanych już butów, niż potem musieć dokupić i buty, i jeszcze może i torebkę. Też zwykle staram się w takich przypadkach ograniczyć zakupy do minimum.

Cytat:
Napisane przez fuksjaa Pokaż wiadomość
Ostatnio stwierdziłam, że marnuję tyle czasu i jakoś samo tak wychodzi, że wolę zrobić wszystko od razu niż czekać z tym na ostatnią chwilę. Poza tym, ja nie mogę nic nie robić.
Ja też to stwierdzam, ale jakoś póki co nie wychodzi mi zmiana tego stanu rzeczy
Ale nie należę do takich ludzi jak Ty , tego po mamie nie odziedziczyłam. I całe szczęście

Cytat:
Napisane przez sleepy Pokaż wiadomość
Po kuszeniu noska poszłam do apteki po próbki tego podkładu. A tam z wersji do s. suchej był tylko najciemniejszy odcień... Dostałam za to próbki wersji matującej. Nie dla mnie ona Wysusza i podkreśla skórki. Może dla mieszanych i tłustych cer będzie idealny bo matuje naprawdę mocno.
Właśnie też po przeczytaniu recenzji tej wersji odpuściłam ją sobie całkowicie. Nawet już o próbki nie będę się prosić. Jak coś, to kupię ten do suchej, chyba, ze w międzyczasie znajdę jakiś tańszy podkład.

Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
Tym razem nie Byłam z siostrą, a ona kupowała dla siebie żele pod prysznic. Ja za bardzo YR nie znam, nie śledziłam KWC, wiec trochę nieprzygotowana byłam na tę wizytę. Za to chyba w najbliższym czasie skuszę na ten peeling do stóp -> https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-3...z-pumeksem.htm bo kocham lawendę i mocne zdzieraki do stóp.
Skuś się, bo warto

Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
MagJa pytałaś o to jak ten Vichy sprawdza się w upale.. no i chyba też nie pomogę, bo upałów ostatnio ciężko doświadczyć, więc nie miałam okazji sprawdzić. Filtry też odpuściłam.
Nieładnie, nieładnie
A upałów fakt faktem ostatnio nie było za dużo, ale parę naprawdę ciepłych dni się trafiło, więc myślałam, że cokolwiek mi powiesz na ten temat.

Edytowane przez MagJa
Czas edycji: 2010-05-16 o 12:38
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:45.