Proszę o radę - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-07-01, 17:36   #31
srubka
Zakorzenienie
 
Avatar srubka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 4 190
Dot.: Proszę o radę

Cytat:
Napisane przez MdM Pokaż wiadomość
Moja uwaga nie miala byc zlosliwa. Po prostu naprawde mnie to zdziwilo. Nie jestem ani 60letnia babcia, ktora zdawala mature 40 lat temu, ani 15 latka, ktora ma mature jeszcze przed soba. Sama ja zdawalam kilka lat temu, wiem jak wygladala wtedy, wiem jak wyglada teraz. Wiem jakie byly wtedy wyniki i wiem jakie sa teraz (moja siostra zdaje).

No ale masz racje, nie po to powstal watek. Przepraszam.



Ja mysle, ze w wiekszosci to jest wina beznadziejnego systemu szkolnictwa, w ktorym material do uczenia w szkolach w porownaniu do tego sprzed kilku lat okrojono o ponad polowe.



To sie przestan bulwersowac. Nie chcialam byc niemila. A tekst nie mial byc chamski. Byl po prostu prawdziwym zdziwieniem a nie jakakolwiek proba bycia chamem.
co do pierwszej czesci, masz racje, tez sie dziwie, no ale nie o tym watek.

Dwa, czyja wina? raz, ze system szkolnictwa faktycznie nie jest najleszy, ale dwa, ze ludzie maja gdzies nauke i sie nie ucza i licza, ze jakos to bedzie.
__________________
srubka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-01, 17:46   #32
xXxKaSkAxXx
Raczkowanie
 
Avatar xXxKaSkAxXx
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: R
Wiadomości: 340
Dot.: Proszę o radę

Cytat:
Napisane przez MdM Pokaż wiadomość
Maatko, jak mozna nie zdac matury? Zeby nie zdac trzeba miec ponizej 30%. Ja bym na twoim miejscu wybrala roczne (ta pierwsza opcje) i w przyszlym roku zdawalabym mature ponownie.
no jakoś nie wydaje mi sie zeby ten tekst był zbyt miły ;]
xXxKaSkAxXx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-01, 17:50   #33
srubka
Zakorzenienie
 
Avatar srubka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 4 190
Dot.: Proszę o radę

Cytat:
Napisane przez xXxKaSkAxXx Pokaż wiadomość
no jakoś nie wydaje mi sie zeby ten tekst był zbyt miły ;]
ale sprawa juz wyjasniona, zalatwiona. Nie ma czego roztrzasac.
__________________
srubka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-01, 18:03   #34
Bachata
Raczkowanie
 
Avatar Bachata
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 183
Dot.: Proszę o radę

Uważam, że jeśli ktoś nie zdał dwóch przedmiotów na maturze, to powinien mocno się zastanowić, czy jest w ogóle sens pchania się na studia. W końcu materiał z danego przedmiotu w LO jest często zamknięty w pierwszym wykładzie, a potem pojawia się mnóstwo nowości. Sesja to często egzaminy co 2 dni. Owszem zdarza się, że przez miesiąc nie ma żadnych zaliczeń, ale potem nagle jest 5 kół w tygodniu.
A jak pójdziesz do szkoły, gdzie jest lekko łatwo i przyjemnie to wcale nie masz gwarancji, że ktoś potraktuje Twój dyplom poważnie.
Bachata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-01, 18:10   #35
srubka
Zakorzenienie
 
Avatar srubka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 4 190
Dot.: Proszę o radę

Cytat:
Napisane przez Bachata Pokaż wiadomość
Uważam, że jeśli ktoś nie zdał dwóch przedmiotów na maturze, to powinien mocno się zastanowić, czy jest w ogóle sens pchania się na studia. W końcu materiał z danego przedmiotu w LO jest często zamknięty w pierwszym wykładzie, a potem pojawia się mnóstwo nowości. Sesja to często egzaminy co 2 dni. Owszem zdarza się, że przez miesiąc nie ma żadnych zaliczeń, ale potem nagle jest 5 kół w tygodniu.
A jak pójdziesz do szkoły, gdzie jest lekko łatwo i przyjemnie to wcale nie masz gwarancji, że ktoś potraktuje Twój dyplom poważnie.
masz racje

do autorki watku: mozna wiedziec z czego oblalas?
__________________
srubka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-01, 18:11   #36
MdM
in love with life
 
Avatar MdM
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Leśna Kraina
Wiadomości: 25 017
Dot.: Proszę o radę

Cytat:
Napisane przez Bachata Pokaż wiadomość
Uważam, że jeśli ktoś nie zdał dwóch przedmiotów na maturze, to powinien mocno się zastanowić, czy jest w ogóle sens pchania się na studia. W końcu materiał z danego przedmiotu w LO jest często zamknięty w pierwszym wykładzie, a potem pojawia się mnóstwo nowości. Sesja to często egzaminy co 2 dni. Owszem zdarza się, że przez miesiąc nie ma żadnych zaliczeń, ale potem nagle jest 5 kół w tygodniu.
A jak pójdziesz do szkoły, gdzie jest lekko łatwo i przyjemnie to wcale nie masz gwarancji, że ktoś potraktuje Twój dyplom poważnie.
MdM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-01, 20:37   #37
Pfff34
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Śrem
Wiadomości: 5 029
GG do Pfff34
Dot.: Proszę o radę

jeju co do matury wiele zależy od szczęścia.
mój przygłupi kuzyn miał go tak wiele, że zdał. a średnia ocen czy czas spędzony nad książkami wcale by na to nie wskazywał
Pfff34 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-07-01, 21:03   #38
masmeli
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 178
Dot.: Proszę o radę

Cytat:
Napisane przez MdM Pokaż wiadomość
Maatko, jak mozna nie zdac matury? Zeby nie zdac trzeba miec ponizej 30%. Ja bym na twoim miejscu wybrala roczne (ta pierwsza opcje) i w przyszlym roku zdawalabym mature ponownie.

Ciekawe jak Ty zdałaś mature U mnie laska ktora miala swiadectwa z paskiem przez wszystkie klasy i jest bardzo inteligentna również nie zdała matury bo tak sie stresowała. Są różne przypadki. Wiec te komentarze sa zbedne


Ja również wybrałabym roczny, żeby nie siedziec w domu,a poźniej poprawiłabym maturke i ---> studia

trzymaj sie bo bedzie dobrze i nie przejmuj sie glupimi komentarzami ;*
masmeli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-01, 21:08   #39
stasiek
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 2 206
Dot.: Proszę o radę

Cytat:
Napisane przez masmeli Pokaż wiadomość
Ciekawe jak Ty zdałaś mature U mnie laska ktora miala swiadectwa z paskiem przez wszystkie klasy i jest bardzo inteligentna również nie zdała matury bo tak sie stresowała. Są różne przypadki. Wiec te komentarze sa zbedne


Ja również wybrałabym roczny, żeby nie siedziec w domu,a poźniej poprawiłabym maturke i ---> studia

trzymaj sie bo bedzie dobrze i nie przejmuj sie glupimi komentarzami ;*
a ze studiów co, wyleci po pierwszym semestrze, bo ze stresu pooblewa wszystko? To tym bardziej takiej osobie bym studiów nie polecała, po co sobie zdrowie podkopywać.
__________________
stasiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-01, 21:42   #40
MdM
in love with life
 
Avatar MdM
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Leśna Kraina
Wiadomości: 25 017
Dot.: Proszę o radę

Cytat:
Napisane przez masmeli Pokaż wiadomość
Ciekawe jak Ty zdałaś mature U mnie laska ktora miala swiadectwa z paskiem przez wszystkie klasy i jest bardzo inteligentna również nie zdała matury bo tak sie stresowała. Są różne przypadki. Wiec te komentarze sa zbedne
Najpierw czytaj ze zrozumieniem a potem komentuj-wszystko juz zostalo wyjasnione wiec nie ma sensu do tego wracac. A jesli jeszcze cos chcesz to napisz na priv.
MdM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-01, 21:47   #41
bubus900
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: dom
Wiadomości: 3 687
Dot.: Proszę o radę

Cytat:
Napisane przez srubka Pokaż wiadomość
niby tak, tylko ciekawe czego to wina jest


dzieki

jesteś chamska,wiesz?

---------- Dopisano o 22:47 ---------- Poprzedni post napisano o 22:43 ----------

Cytat:
Napisane przez Bachata Pokaż wiadomość
Uważam, że jeśli ktoś nie zdał dwóch przedmiotów na maturze, to powinien mocno się zastanowić, czy jest w ogóle sens pchania się na studia. W końcu materiał z danego przedmiotu w LO jest często zamknięty w pierwszym wykładzie, a potem pojawia się mnóstwo nowości. Sesja to często egzaminy co 2 dni. Owszem zdarza się, że przez miesiąc nie ma żadnych zaliczeń, ale potem nagle jest 5 kół w tygodniu.
A jak pójdziesz do szkoły, gdzie jest lekko łatwo i przyjemnie to wcale nie masz gwarancji, że ktoś potraktuje Twój dyplom poważnie.

No dobra tu się zgadzam. Trzeba chronić uczelnie przed dewaluacją.
Ale można się powstrzymać od średnio milych komentarzy .
__________________
Jest git
bubus900 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-01, 21:50   #42
MdM
in love with life
 
Avatar MdM
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Leśna Kraina
Wiadomości: 25 017
Dot.: Proszę o radę

Cytat:
Napisane przez bubus900 Pokaż wiadomość
jesteś chamska,wiesz?

---------- Dopisano o 22:47 ---------- Poprzedni post napisano o 22:43 ----------




No dobra tu się zgadzam. Trzeba chronić uczelnie przed dewaluacją.
Ale można się powstrzymać od średnio milych komentarzy .
Czyzbys byla kolejna, ktora nie rozumie, ze juz wszystko zostalo wyjasnione i nie trzeba tego ciagnac?
MdM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-01, 23:18   #43
Mary Louu
Zakorzenienie
 
Avatar Mary Louu
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: pokój na pierwszym piętrze...
Wiadomości: 8 813
Dot.: Proszę o radę

Przez ten wątek przypomniały mi się czasy kiedy to ja zdawałam maturę Wtedy też się stresowałam i próg 30% procent był dla mnie duży
Więc wcale się nie dziwie licealistom, że mogą matury nie zdać. Z drugiej jednak strony rozumiem
MdM.
Patrze teraz na to wszystko z perspektywy studentai 30 % to jest bardzo malutko w porównaniu z 60% które trzeba uzyskać aby dostać na studiach "mizerne" 3
Nie zmienia to faktu, że rozumiem maturzystów którzy mogą być też nieprzystosowani do pisania egzaminów.

Nie zgadzam się również ze stwierdzeniem, że jeśli autorka wątku nie zdała 2 egzaminów to jej kariera na studiach jest przekreślona. Może nie zdała z języka polskiego i języka obcego a to akurat nie jest na kosmetologi aż tak bardzo potrzebne

A gdybym ja byla na Twoim miejscu to przede wszystkim bym się zastanowiła co będe chciała robic po zdanej maturze: Jeśli wiesz na pewno że po zdanej maturze wybierzesz się na studia to moim zdaniem powinnaś się zdecydowac na szkołę jednoroczą. Nabierzesz jakis umiejętności, złapiesz doświadczenie itp. Fakt że po szkole dwuletniej bedziesz miała tytuł technika ale zwróc uwagę że po skończonych studiach też będziesz miała odpowiednie tytuły Chyba że uda Ci się pociągnąc w przyszłym roku dwie szkoły ( 2 rok szkoły technika i pierwszy rok studiów) Decyzja należy jednak do Ciebie Napewno wybierzesz to co będzie dla Ciebie lepsze Trzymam kciuki
__________________
...Małgośka mówią mi...


...niegrzeczny facet z dobrymi manierami...
Mary Louu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-02, 00:21   #44
srubka
Zakorzenienie
 
Avatar srubka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 4 190
Dot.: Proszę o radę

Cytat:
Napisane przez bubus900 Pokaż wiadomość
jesteś chamska,wiesz?

---------- Dopisano o 22:47 ---------- Poprzedni post napisano o 22:43 ----------




No dobra tu się zgadzam. Trzeba chronić uczelnie przed dewaluacją.
Ale można się powstrzymać od średnio milych komentarzy .
niby w czym chamska? sa rozne powody dla ktorych ludzie matury nie zdaja. Odwoluje sie do nich i to nazywasz bycie chamskim?
__________________
srubka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-02, 09:24   #45
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Proszę o radę

Zgadzam się ze Stasiek - warto się naprawdę dobrze zastanowić nad decyzją o studiach, bo i tak już będziesz autorko wątku miała co najmniej rok do tyłu, a wcześniej, czy później zarabiać na siebie trzeba.

Kosmetologia (akurat jestem w temacie, bo mam kilka znajomych z różnych branż medycznych i kosmetyczek), to są studia dla osób z autentyczną pasją - zacięciem do chemii, biologii (studia w bardzo wielu obszarach porywające się z farmacją), ciekawych świata. Przemyśl, czy chemia i biologia to jest to, co lubisz najbardziej. Jeśli bliższe sercu są Ci raczej usługi kosmetyczne, doradzanie klientkom, zabiegi, to lepiej iść do porządnej, dwuletniej szkoły, zostać technikiem, odrobić staż w jakimś dobrym zakładzie, zapisywać się na różne fajne kursy i z czasem otworzyć swoją działalność - dużo większa kasa i możliwości rozwoju.

Sporo musisz przemyśleć. Poza tym uczciwie zrób sobie rachunek sumienia dlaczego nie zdałaś matury z dwóch przedmiotów - bo rozumiem pech, nie poszły pytania, ale jednak to dwa przedmioty - źle wybrałaś, nie uczyłaś się wystarczająco?
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-02, 09:37   #46
bubus900
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: dom
Wiadomości: 3 687
Dot.: Proszę o radę

Cytat:
Napisane przez MdM Pokaż wiadomość
Czyzbys byla kolejna, ktora nie rozumie, ze juz wszystko zostalo wyjasnione i nie trzeba tego ciagnac?

Okej, przyznaje się nie przeczytalam calości.
Ale i tak myślę ,ze teksty tego typu można sobie darowac. Nic one nie dadzą, a tylko dobiją czlowieka.

Macie racje, niezaliczenie dwóch przedmiotów sklania do reflekcji nad samym sobą .

---------- Dopisano o 10:37 ---------- Poprzedni post napisano o 10:30 ----------

Cytat:
Napisane przez MdM Pokaż wiadomość
Nieprawda, ze robia trudniejsze z roku na rok. Popatrz na tegoroczna mature i na przyklad na ta sprzed 5 lat. Roznice widac nawet nie majac dokladnie pojecia o danym przedmiocie.

5 lat temu obowiązywala stara matura
Poza tym nie zgadzam się, ze matura z roku na rok jest latwiejsza. One sa po prostu inne, roznia sie miedzy sobą. Np. tegoroczny polski rozszerzony byl troche w innej formule, pytania do tekstu czytania ze zrozumieniem za ogolne, niesprecyzowane...
__________________
Jest git
bubus900 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-02, 09:42   #47
Sarrai
Wtajemniczenie
 
Avatar Sarrai
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 035
Dot.: Proszę o radę

Wg mnie autorka wątku ma super podejście - nie ma płaczu i ojej świat mi się zawalił tylko no cóż - nie udało się, trzeba iść dalej. Tak trzymać!
Po przeglądnięciu pewnego wątku na Intymnym rozumiem co mogło wpłynąć na wynik tej matury.. ale nie ma sensu teraz tego tu roztrząsać.
Autorko.. a jakie studia cię interesują? Dzienne? Zaoczne?
Jeżeli zaoczne to ja bym na Twoim miejscu wybrała szkołę dwuletnią. Po dwoch latach masz w końcu jakiś tytuł (co prawda zawodowy, ale zawsze) , mogłabyś jednocześnie się uczyć w weekendy a w tygodniu pracować i zdobywać doświadczenie...
A jeżeli bierzesz pod uwagę tylko dzienne to poszłabym do szkoły jednorocznej.
Sarrai jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-02, 09:49   #48
Lady in Blue
Zakorzenienie
 
Avatar Lady in Blue
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 5 651
Dot.: Proszę o radę

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Zgadzam się ze Stasiek - warto się naprawdę dobrze zastanowić nad decyzją o studiach, bo i tak już będziesz autorko wątku miała co najmniej rok do tyłu, a wcześniej, czy później zarabiać na siebie trzeba.

Kosmetologia (akurat jestem w temacie, bo mam kilka znajomych z różnych branż medycznych i kosmetyczek), to są studia dla osób z autentyczną pasją - zacięciem do chemii, biologii (studia w bardzo wielu obszarach porywające się z farmacją), ciekawych świata. Przemyśl, czy chemia i biologia to jest to, co lubisz najbardziej. Jeśli bliższe sercu są Ci raczej usługi kosmetyczne, doradzanie klientkom, zabiegi, to lepiej iść do porządnej, dwuletniej szkoły, zostać technikiem, odrobić staż w jakimś dobrym zakładzie, zapisywać się na różne fajne kursy i z czasem otworzyć swoją działalność - dużo większa kasa i możliwości rozwoju.

Sporo musisz przemyśleć. Poza tym uczciwie zrób sobie rachunek sumienia dlaczego nie zdałaś matury z dwóch przedmiotów - bo rozumiem pech, nie poszły pytania, ale jednak to dwa przedmioty - źle wybrałaś, nie uczyłaś się wystarczająco?
Zgadzam się w 100%
__________________
Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
mnie jedynie rozwala zawsze taki pogląd - wszędzie na zachodzie jest świetnie, krainy mlekiem i miodem płynące, tolerancja i dobry gust w każdej dzielnicy, a w tej Polsce to sam zaścianek i ludzi na Vogue'a nie stać

Lady in Blue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-02, 13:33   #49
MdM
in love with life
 
Avatar MdM
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Leśna Kraina
Wiadomości: 25 017
Dot.: Proszę o radę

Cytat:
Napisane przez bubus900 Pokaż wiadomość
5 lat temu obowiązywala stara matura
Poza tym nie zgadzam się, ze matura z roku na rok jest latwiejsza. One sa po prostu inne, roznia sie miedzy sobą. Np. tegoroczny polski rozszerzony byl troche w innej formule, pytania do tekstu czytania ze zrozumieniem za ogolne, niesprecyzowane...
Te 5 lat to byl tylko taki przyklad Ja tez zdawalam juz nowa mature.
MdM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-02, 13:35   #50
bubus900
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: dom
Wiadomości: 3 687
Dot.: Proszę o radę

wiem wiem
__________________
Jest git
bubus900 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-02, 16:52   #51
aaa000
Rozeznanie
 
Avatar aaa000
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 526
Dot.: Proszę o radę

Cytat:
Napisane przez Sarrai Pokaż wiadomość
Wg mnie autorka wątku ma super podejście - nie ma płaczu i ojej świat mi się zawalił tylko no cóż - nie udało się, trzeba iść dalej. Tak trzymać!
Po przeglądnięciu pewnego wątku na Intymnym rozumiem co mogło wpłynąć na wynik tej matury.. ale nie ma sensu teraz tego tu roztrząsać.
Autorko.. a jakie studia cię interesują? Dzienne? Zaoczne?
Jeżeli zaoczne to ja bym na Twoim miejscu wybrała szkołę dwuletnią. Po dwoch latach masz w końcu jakiś tytuł (co prawda zawodowy, ale zawsze) , mogłabyś jednocześnie się uczyć w weekendy a w tygodniu pracować i zdobywać doświadczenie...
A jeżeli bierzesz pod uwagę tylko dzienne to poszłabym do szkoły jednorocznej.
Ja sie tak bardzo tym nie przejmuje tylko nie rozumiem po co tu innych takie zbędne komentarze. Widocznie tak musialo byc... Wierze w to ze nic sie nie dzieje bez przyczyny. Planuje isc na dzienne dlatego wybralam wizaz i stylizacja paznikci (roczne). Nie rozumiem po co robicie takie wielkie halo z tego ze matury nie zdalam. Pisalam w innej sprawie na tym watku.
aaa000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-02, 21:23   #52
aaa000
Rozeznanie
 
Avatar aaa000
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 526
Dot.: Proszę o radę

Czy po tym kierunku bede miec jakis zawod? (wizaz i stylizacja paznokci)
aaa000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-28, 12:41   #53
Nusia_15
Zakorzenienie
 
Avatar Nusia_15
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 531
Dot.: Proszę o radę

Cytat:
Napisane przez justi699 Pokaż wiadomość
Hm... dziewczyny wydaje mi się że ten wątek powstał po to aby pomóc autorce a nie po to aby się spierać czy łatwo jest zdać maturę czy też nie


Do autorki wątku:
a więc, ja wybrałabym na Twoim miejscu 2 letnie studium bo po tym masz tytuł technika(pod warunkiem że zdasz egzamin) \, za rok zdałabym maturę i poszła na studia zaoczna i między czasie kończyła to studium, ale to ja bym tak zrobiła, Ty zrobisz jak uważasz, nie mniej życzę Ci powodzenia i nie łam się, nie zdana matura to nie koniec świata
Jestem za . !
I własnie nie zdana matura to nie apokalipsa . I każdemu może się to zdarzyć .
Noi powdzenia .

PS. kompletnie nie wiem jak sią zakłada nowe wątki .
Pomóżcie . !
Nusia_15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-19, 13:43   #54
jan_roza
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 7
Dot.: Proszę o radę

Byłam w tym tygodniu w sekretariacie AP Edukacji i powstały nowe kierunki:
Policealna Szkoła Zawodowa
asystent kierownika produkcji filmowej/telewizyjnej
Florysta
opiekun osoby starszej
opiekun w domu pomocy społecznej
opiekunka środowiskowa
technik drogownictwa
technik ochrony fizycznej osób i mienia
technik teleinformatyk
technik telekomunikacji
technik transportu drogowego
technik turystyki wiejskiej
technik usług pocztowych i finansowych
technik weterynarii
technik wiertnik

Policealna Szkoła Medyczna
nazwa zawodu
asystentka stomatologiczna
opiekun medyczny
higienistka stomatologiczna
opiekunka dziecięca
technik elektroniki i informatyki medycznej PSM
technik masażysta
technik ortopeda
technik sterylizacji medycznej
jan_roza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-19, 13:46   #55
jan_roza
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 7
Dot.: Proszę o radę

W tym tygodniu byłam w AP Edukacji i powstały nowe kierunki:

Policealna Szkoła Zawodowa
asystent kierownika produkcji filmowej/telewizyjnej
Florysta
opiekun osoby starszej
opiekun w domu pomocy społecznej
opiekunka środowiskowa
technik drogownictwa
technik ochrony fizycznej osób i mienia
technik teleinformatyk
technik telekomunikacji
technik transportu drogowego
technik turystyki wiejskiej
technik usług pocztowych i finansowych
technik weterynarii
technik wiertnik

Policealna Szkoła Medyczna
nazwa zawodu
asystentka stomatologiczna
opiekun medyczny
higienistka stomatologiczna
opiekunka dziecięca
technik elektroniki i informatyki medycznej PSM
technik masażysta
technik ortopeda
technik sterylizacji medycznej
jan_roza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:21.