Panie,pomózcie zrozumiec tego faceta - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kobieta 30+

Notka

Kobieta 30+ Forum dla trzydziestolatek, czterdziestolatek i innych -latek. Tutaj możesz podzielić się swoimi problemami, poradami i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-12-30, 19:10   #1
adgama
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 7
Cool

Panie,pomózcie zrozumiec tego faceta


Witam Was kobietki.Mam taki oto problem.Jakiś czas temu poznałam fajnego faceta.Lat 30.Ja ciut starsza.Uklad chyba miał być lużny,choć wyczytałam to z jego zachowania,bo nie było ustalania zasad.Ok.(no tak gdzieś podskórnie miałam nadzieje na coś więcej,ale otym ani mru,mru).Podobamy się sobie bardzo.To wiem.Ale dlaczego nie dochodzi do spełnienia?pierwsza randka,pieszczoty śmiale,on miekki.Rozumiem ,stres itd.druga randka ,zaspokajam go ręka,oral,jest jego finał.Trzecia gadu,gadu bez sexu.Czwarta randka,jest mi cudnie,on tak fajnie mnie dotyka,caluje i w ogóle...jestem już cala gotowa,a on miękki.Znowu klops.Próbuje znowu stymulować go ręką ,jego penis caly mokry,ale wpół miękki.Czuję się fatalnie.Nie wiem o co chodzi?On wciąż proponował spotkania.Ja zgadzałam sie sporadycznie.Po tym ostatnim razie zapytał czy mam ochotę sie z nim jeszcze spotkać.Ale ja juz podziekowałam.Dziewczyny, dlaczego nie wypalilo?Mialam ochotę na fajny dorosły sex,a tu nici.
adgama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-30, 20:16   #2
ajah
wańka wstańka
 
Avatar ajah
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 12 467
Dot.: Panie,pomózcie zrozumiec tego faceta

Cytat:
Napisane przez adgama Pokaż wiadomość
Witam Was kobietki.Mam taki oto problem.Jakiś czas temu poznałam fajnego faceta.Lat 30.Ja ciut starsza.Uklad chyba miał być lużny,choć wyczytałam to z jego zachowania,bo nie było ustalania zasad.Ok.(no tak gdzieś podskórnie miałam nadzieje na coś więcej,ale otym ani mru,mru).Podobamy się sobie bardzo.To wiem.Ale dlaczego nie dochodzi do spełnienia?pierwsza randka,pieszczoty śmiale,on miekki.Rozumiem ,stres itd.druga randka ,zaspokajam go ręka,oral,jest jego finał.Trzecia gadu,gadu bez sexu.Czwarta randka,jest mi cudnie,on tak fajnie mnie dotyka,caluje i w ogóle...jestem już cala gotowa,a on miękki.Znowu klops.Próbuje znowu stymulować go ręką ,jego penis caly mokry,ale wpół miękki.Czuję się fatalnie.Nie wiem o co chodzi?On wciąż proponował spotkania.Ja zgadzałam sie sporadycznie.Po tym ostatnim razie zapytał czy mam ochotę sie z nim jeszcze spotkać.Ale ja juz podziekowałam.Dziewczyny,dlaczego nie wypalilo?Mialam ochotę na fajny dorosły sex,a tu nici.
O tym powinnas z nim porozmawiac.
Tez nie bardzo rozumiem: niby chcialabys cos wiecej, ale brak seksu (jakiego bys chciala) na kilku randkach, sprawe przekresla?
ajah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-30, 20:40   #3
adgama
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 7
Dot.: Panie,pomózcie zrozumiec tego faceta

Dziekuję Ci za uwagę.Ja Go nie przekreslam.Zapytalam o co chodzi tak naprawdę?Po 15 min.odpowiada O SEX.Więc w porządku.F&Fto jednak nie moja bajka.Spróbowałam,wiem jak jest ze mną po.Jeśli chodzi konkretnie o niego.Następnego dnia pyta A NA PIWKO SKOCZYMY?(sms oczywiscie)Odpisałam,że bardziej z kumplem.On;TO NA CO MASZ OCHOTĘ SIE SPOTKAĆ,NA KAWĘ?Ja:A NIE MOŻNA OT TAK,DLA SAMEGO POBYCIA RAZEM?CZY JEST W STANIE TO OGARNĄĆ?CZY TO NAPRAWDĘ TAKIE DZIWNE?On:WIEC MASZ OCHOTĘ SPOTKAĆ SIE PO PROSTU? i ja już nie wytrzymalam ognia pytań.Sprawa zawisła w prózni.A myslec o nim nie przestaję.Czy on jest taki zblokowany,czy nadinterpretuję,że on po prostu sie trochę boi?
adgama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-01, 13:33   #4
NumberOneOnly
Raczkowanie
 
Avatar NumberOneOnly
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: wawa
Wiadomości: 91
Dot.: Panie,pomózcie zrozumiec tego faceta

Cytat:
Napisane przez adgama Pokaż wiadomość
Dziekuję Ci za uwagę.Ja Go nie przekreslam.Zapytalam o co chodzi tak naprawdę?Po 15 min.odpowiada O SEX.Więc w porządku.F&Fto jednak nie moja bajka.Spróbowałam,wiem jak jest ze mną po.Jeśli chodzi konkretnie o niego.Następnego dnia pyta A NA PIWKO SKOCZYMY?(sms oczywiscie)Odpisałam,że bardziej z kumplem.On;TO NA CO MASZ OCHOTĘ SIE SPOTKAĆ,NA KAWĘ?Ja:A NIE MOŻNA OT TAK,DLA SAMEGO POBYCIA RAZEM?CZY JEST W STANIE TO OGARNĄĆ?CZY TO NAPRAWDĘ TAKIE DZIWNE?On:WIEC MASZ OCHOTĘ SPOTKAĆ SIE PO PROSTU? i ja już nie wytrzymalam ognia pytań.Sprawa zawisła w prózni.A myslec o nim nie przestaję.Czy on jest taki zblokowany,czy nadinterpretuję,że on po prostu sie trochę boi?

szczerze?jesteś dorosła kobieta a sama nie wiesz czego chcesz.
Ty, nie on.
Bo jeśli chcesz czegoś więcej a na to wychodzi to się nie pcha rąk w gacie facetowi na drugiej randce.
to raz, dwa:
Jeśli to ma być tylko sex to można rozmawiać bardzo rzeczowo.
Żadne flirciki , gierki itd.
Jeśli Cie zaprasza na piwo to albo chcesz i idziesz albo odmawiasz.
A Ty mu robisz jakieś jazdy skoro sam Ci powiedział, że chce Cie dla sexu i wymagasz nie wiadomo czego.Gdzie w sumie nie za bardzo nawet rozumiem co Ty tam napisałaś mu w tych sms tak to jest nieczytelnie napisane.

Reasumując godzisz się na taką znajomość i robisz jazdy, że on chce tylko sexu. Daj sobie z tym spokój, bo będziesz robić z siebie w jego oczach nie zrównoważoną psychicznie.
a i jeszcze jedno.
Na co Ci facet do sexu który ewidentnie sobie z tym sexem nie radzi jak dla mnie?Do sexu to ma być ogier a nie taki miękki typ .
NumberOneOnly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-02, 13:23   #5
lalika
Rozeznanie
 
Avatar lalika
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: z daleka:)
Wiadomości: 995
Dot.: Panie,pomózcie zrozumiec tego faceta

Cytat:
Napisane przez adgama Pokaż wiadomość
Witam Was kobietki.Mam taki oto problem.Jakiś czas temu poznałam fajnego faceta.Lat 30.Ja ciut starsza.Uklad chyba miał być lużny,choć wyczytałam to z jego zachowania,bo nie było ustalania zasad.Ok.(no tak gdzieś podskórnie miałam nadzieje na coś więcej,ale otym ani mru,mru).Podobamy się sobie bardzo.To wiem.Ale dlaczego nie dochodzi do spełnienia?pierwsza randka,pieszczoty śmiale,on miekki.Rozumiem ,stres itd.druga randka ,zaspokajam go ręka,oral,jest jego finał.Trzecia gadu,gadu bez sexu.Czwarta randka,jest mi cudnie,on tak fajnie mnie dotyka,caluje i w ogóle...jestem już cala gotowa,a on miękki.Znowu klops.Próbuje znowu stymulować go ręką ,jego penis caly mokry,ale wpół miękki.Czuję się fatalnie.Nie wiem o co chodzi?On wciąż proponował spotkania.Ja zgadzałam sie sporadycznie.Po tym ostatnim razie zapytał czy mam ochotę sie z nim jeszcze spotkać.Ale ja juz podziekowałam.Dziewczyny, dlaczego nie wypalilo?Mialam ochotę na fajny dorosły sex,a tu nici.
ale co nie wypalilo? Zwiazek czy to ze on nie podolal?
Jak to pierwsze to nie wiem - zapytaj siebie, a jak to drugie to albo ma problemy z potencja albo bardziej podobaja mu sie chlopcy.
lalika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-02, 19:56   #6
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: Panie,pomózcie zrozumiec tego faceta

Ja widzę dwie możliwości. Albo dla niego wszystko potoczyło się za szybko, a chłopak uczuciowy jest i potrzebował okresu spotkań platonicznych i wszystkiego "po kolei" albo ma problemy z potencją.
laisla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-02, 20:32   #7
adgama
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 7
Dot.: Panie,pomózcie zrozumiec tego faceta

WITAM.Najbardziej prawdopodobna wizja to ta zaproponowana przez NOMBER***.Najgorzej to dorabiać sobie do faktów własną ideologie.Trochę mnie poniosło,zbyt emocjonalna jestem.Trochę się pogubiłam,bo my spotkaliśmy się jakiś czas temu kilka razy,platonicznie.żeby była jasnośćwięc nie jesteśmy sobie tacy obcy.Nawiązaliśmy kontakt po 3 miesiącach i tak sie to właśnie potoczyło.A i co najważniejsze,do sexu to ma być ogier .Święte słowa.Dziewczyny,jesteści e cudowne.Bardzo wam dziękuje.Wsumie potwierdziłyście wszystkie,absolutnie wszystkie moje paranoje.Paranormalne.

---------- Dopisano o 21:32 ---------- Poprzedni post napisano o 21:31 ----------

WITAM.Najbardziej prawdopodobna wizja to ta zaproponowana przez NuMBER***.Najgorzej to dorabiać sobie do faktów własną ideologie.Trochę mnie poniosło,zbyt emocjonalna jestem.Trochę się pogubiłam,bo my spotkaliśmy się jakiś czas temu kilka razy,platonicznie.żeby była jasnośćwięc nie jesteśmy sobie tacy obcy.Nawiązaliśmy kontakt po 3 miesiącach i tak sie to właśnie potoczyło.A i co najważniejsze,do sexu to ma być ogier .Święte słowa.Dziewczyny,jesteści e cudowne.Bardzo wam dziękuje.Wsumie potwierdziłyście wszystkie,absolutnie wszystkie moje paranoje.Paranormalne.
adgama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-01-03, 09:36   #8
NumberOneOnly
Raczkowanie
 
Avatar NumberOneOnly
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: wawa
Wiadomości: 91
Dot.: Panie,pomózcie zrozumiec tego faceta

Cytat:
Napisane przez adgama Pokaż wiadomość
WITAM.Najbardziej prawdopodobna wizja to ta zaproponowana przez NOMBER***.Najgorzej to dorabiać sobie do faktów własną ideologie.Trochę mnie poniosło,zbyt emocjonalna jestem.Trochę się pogubiłam,bo my spotkaliśmy się jakiś czas temu kilka razy,platonicznie.żeby była jasnośćwięc nie jesteśmy sobie tacy obcy.Nawiązaliśmy kontakt po 3 miesiącach i tak sie to właśnie potoczyło.A i co najważniejsze,do sexu to ma być ogier .Święte słowa.Dziewczyny,jesteści e cudowne.Bardzo wam dziękuje.Wsumie potwierdziłyście wszystkie,absolutnie wszystkie moje paranoje.Paranormalne.

---------- Dopisano o 21:32 ---------- Poprzedni post napisano o 21:31 ----------

WITAM.Najbardziej prawdopodobna wizja to ta zaproponowana przez NuMBER***.Najgorzej to dorabiać sobie do faktów własną ideologie.Trochę mnie poniosło,zbyt emocjonalna jestem.Trochę się pogubiłam,bo my spotkaliśmy się jakiś czas temu kilka razy,platonicznie.żeby była jasnośćwięc nie jesteśmy sobie tacy obcy.Nawiązaliśmy kontakt po 3 miesiącach i tak sie to właśnie potoczyło.A i co najważniejsze,do sexu to ma być ogier .Święte słowa.Dziewczyny,jesteści e cudowne.Bardzo wam dziękuje.Wsumie potwierdziłyście wszystkie,absolutnie wszystkie moje paranoje.Paranormalne.


bardzo się cieszę , że mogłam pomóc
moja wizja bardzo prawdopodobna, bo z kilkoma różnicami miałam to samo
Tak czy inaczej powodzenia
__________________
" jestem jak ten wiatr albo uderzam i powalam....
albo odpływam delikatnie muskając,
zależnie od tego czy umiesz mnie wykorzystać..."
NumberOneOnly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kobieta 30+


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:36.