samooplacz do twarzy pielegnujący-poszukiwany - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-05-16, 13:36   #1
angel1980
Raczkowanie
 
Avatar angel1980
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 380
GG do angel1980 Wyślij wiadomość przez MSN do angel1980

samooplacz do twarzy pielegnujący-poszukiwany


szukam samoopalacza do twarzy co posiada wlasciwosci pielegnujace.Czy jest wlasciwie cos takiego?Chodzi mi o to ,by po nalozeniu go na noc na buzke,dzialal tez na nia nawilzajaco i nie podraznial a wlasnie pielegnowal,ale bez zadnego kolagenu i tym podobnych substancji,gdyz nie chce aplikowac tego na mojej,nie starej jeszce,buzce.W KWC nie znalazlam wystarczajaco informacji na temat tego typu kosmetyku,wiec prosze o pomoc,Moze ktoraz z Was uzywala cos takiego.Pozdrawiam
angel1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-16, 19:46   #2
Sylwiasta
Zadomowienie
 
Avatar Sylwiasta
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 1 555
Dot.: samooplacz do twarzy pielegnujący-poszukiwany

Ja lubie ten:
http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ls&itemid=5171
teraz jest tez nowy, ciekawie wygladajacy:
http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...s&itemid=10570
Ale nie jestem ekspertem - moze mieszaj samoopalacz z kremem nawilzajacym?
Sylwiasta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-17, 08:51   #3
angel1980
Raczkowanie
 
Avatar angel1980
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 380
GG do angel1980 Wyślij wiadomość przez MSN do angel1980
Dot.: samooplacz do twarzy pielegnujący-poszukiwany

dzięki Sylwia za wiadomosc.Faktycznie oba produkty brzmia zachęcająco.Mam jeszcze pytanko.Jak często uzywasz ten produkt(pierwszy link) i czy faktycznie wystarczy na noc go zaaplikowac bez kremiku?Chodzi mi o to,ze chcialabym nawilzac twarz na noc,a jednoczesnie sprawic by sie opalala(jesli tak mozna to nazwac).Co do mieszania kremu z samoopalaczem to troszke bym sie bala.Pozdrawiam
angel1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-19, 12:56   #4
Atka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 48
GG do Atka
Dot.: samooplacz do twarzy pielegnujący-poszukiwany

Czesc wiem ze jest dobry samoopalacz z l'oreala. A próbowalas tego kremu koloryzujacego ja go kiedys mialam normalny krem nawilżajacy+ samopalacz jest jeszcze do tego balsam do ciala. Ale uważaj bo mozna tak samo sie wysmarowac smieszni enim jak i samopalaczem. Tylko widzisz nie pamietam nazwy tej firmy ale bardzo popularna. w takim brazowym opakowaniu. O firma ZIAJA serja SOPOT
Atka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-19, 16:38   #5
Sylwiasta
Zadomowienie
 
Avatar Sylwiasta
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 1 555
Dot.: samooplacz do twarzy pielegnujący-poszukiwany

Do ciala dobry jest nowy produkt Daxa brazujacy.
Osobiscie wole mieszac krem z samoopalaczem - ma dwa w jednym, przyciemnienie karnacji jak i nawilzenie, ewentualne smugi nie sa tak wyraznie.
Ten Clarins jest w ogole pod tym wzgledem niegrozny (krem zel w opakowaniu z pompka) nigdy nie udalo mi sie nim "pobrudzic" ale tez nie spala na mahon, tylko lekko przyciemnia karnacje, wygladam w nim bbbbbb. dobrze, szkoda, ze jest taki drogi. Srodek samoopalaczowy wystepuje niestety i w tym przypadku. Stosuje go co 2ga, 3cia noc, robie regularnie pilingi buzi.
Sylwiasta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-19, 19:21   #6
angel1980
Raczkowanie
 
Avatar angel1980
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 380
GG do angel1980 Wyślij wiadomość przez MSN do angel1980
Dot.: samooplacz do twarzy pielegnujący-poszukiwany

zakupilam clarinsa bo nie lubie byc blada a do solarium troche szkoda mi isc zeby sie szybko nie zestarzecefetk? spoko,nie ma zapachu samoopalacza,nakladanie wacikiem wygodnie,mozna stosowac co kilka dni,wchlania sie szybko i na to mozna zaaplikowac kremik, a do ciala uzywam juz od 2 lat balsamu ujedrniajaco-brazujacego z erisa i jestem bardzo zadowolona. Mialam Sopot,ale pozostawial plamy.Ten jest o niebo lepszy i fajnie nawilza.Naturalnie wyglada,polecam.Mozna kupic nawet za 14 zl w supermarketach.W zwyklym sklepie kolo 20 kosztuje.POzdrawiam
angel1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-20, 14:59   #7
Sylwiasta
Zadomowienie
 
Avatar Sylwiasta
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 1 555
Dot.: samooplacz do twarzy pielegnujący-poszukiwany

Nie idz, nie idz do solarium (teraz glosno bije BRAWO!) a Clarinsa (wnioskuje z uzywania wacika, ze kupilas ten nowy, plynny samoopalacz a la tonik) ocen na KWC!
Pozdrawiam, wspol-anty-solariowiczka (powod ten sam + zagrozenie przebarwieniami).
Sylwiasta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-05-20, 22:00   #8
syyyylwia
Raczkowanie
 
Avatar syyyylwia
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 414
Dot.: samooplacz do twarzy pielegnujący-poszukiwany

ja tez mam clarinsa ale jest okropny.nie mogę się przemóc żeby go uzywac. smierdzi nawet jak jest zakrecony. ale ostatnio kupiłam sobie krem nawilżający z samoopalaczem polskiej firmy mincer mona-lisa i jestem oszołomiona. kosztuje ok. 14 zł, a clarins sie do niego nawet nie umywa. ten z mona-lizy ( nazywa sie chyba Pamela ) świetnie nawilża, równo brązuje i daje niesamowity efekt. do tego cudnie pachnie zielona herbata.
nigdy więcej clarinsa!!! że tez mnie cos podkusiła żeby wyrzucic w błoto 150 zł.
az nabrałam ochoty na napisanie mu recenzji, nie wiem jak to ozliwe, że jeszcze nie oceniłam tego drogiego paskudztwa.
syyyylwia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-20, 22:06   #9
Sylwiasta
Zadomowienie
 
Avatar Sylwiasta
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 1 555
Dot.: samooplacz do twarzy pielegnujący-poszukiwany

No czasem tak bywa, nie wszystko zloto...
A jest ta Mona Liza na Wizazu w KWC? Jesli nie, to zglos i ocen! Chetnie sobie zamienie Clarinsa na cos tanszego a o podobnym dzialaniu. Koniecznie podaj sklad!
Ten Liquid Bronze Clarinsa wcale nie smierdzi samoopalaczowym smrodkiem na ktory jestem bardzo wrazliwa. Ale jesli mialas cos do opalania z serii w zoltych opakowaniach, to faktycznie pachna tradycyjnie dla smoopalaczy.
Sylwiasta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-20, 22:18   #10
syyyylwia
Raczkowanie
 
Avatar syyyylwia
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 414
Dot.: samooplacz do twarzy pielegnujący-poszukiwany

ja mam ten biały z pompką ' soin multi-eclat auto-bronzant ( self tanning cream-gel)'
i smierdzi z kilometra i jest suchy jak wiór.
co do mony-lizy to nie ma go na wizażu. chciałam go zgłosić, ale ciężko jest mi znaleźć zdjęcie, więc się zniechęciłam.poza tym trochę trudno go dostać. ale jak zacznę promować ich kosmetyki na wizażu, to może będą bardziej dostępne!
w Krakowie widziałam tylko w jednym miejscu .
syyyylwia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-20, 23:25   #11
lalesia
Zakorzenienie
 
Avatar lalesia
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 080
GG do lalesia
Dot.: samooplacz do twarzy pielegnujący-poszukiwany

Ja jestem bardzo zadowolona z samoopalacza do twarzy Nivea Sun Touch. Mam wersje do jasnej karnacji bo taka tez posiadam i daje bardzo naturalny, delikatny efekt. Po dluzszym stosowaniu mam wrazenie ze jednak moja buzka nabiera pomaranczowozoltego odcienia, ale moze to tylko moja samoopalaczowa obsesja. Podobno z wersja do ciemnej karnacji nie ma tego problemu, ale troch sie boje wyprobowac... Moze jednak sie skusze.

Ale ten samoopalacz naprawde polecam. Wcale nie wysussza buzki, a wrecz ja nawilza!
lalesia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:45.