krwawienie- help - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-04-13, 10:05   #1
corcia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 17

krwawienie- help


hej,
3 dni temu byłam u ginekologa i chciałam zrobić cytologię - było to 3 dni po skończeniu okresu(nie było już żadnego krwawienia) ale była jeszcze krew gdzieś tam w środku, więc ostatecznie nie pobrała próbki do cytologii, a badanie skończyło się na usg. od tamtej pory, czyli już 3 dni mam lekkie krwawienia i nie wiem, czy to może być od tego, że coś tam zostało podrażnione i krwawienie ustąpi. dodam też, że mam nadżerkę i zaczynam obawiać się,że coś się z nią niedobrego dzieje. no i teraz już 4 cykl biorę tabletki antykoncepcyjne. Przy pierwszym opakowaniu praktycznie cały czas były krwawienia, a przy 2 i 3 było lekkie jednodniowe krwawienie tydzień przed końcem opakowania, więc może mój organizm po prostu nie toleruje tych tabletek. poradzcie coś please, czy któraś z Was miała krwawienia po usg, albo po cytologii??
Dzięki
corcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-13, 19:05   #2
Judyla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 128
Dot.: krwawienie- help

Witaj.
Po cytologi myśle, że krwawienie moze lekkie być ale
moim zdaniem skoro leczysz się na nadżerke to to też może być powód.
Jeżeli dochodzą do tego jeszcze jakiekolwiek bóle to jak najszybciej radze iść do lekarza.
Wyjaśnij dokładnie jakie leki bierzesz.
Tzreba znaleść przyczyne krwawień.
To może być coś niegroźnego ale ,,lepiej dmuchać na zimne".
Trzymaj się i daj znać co i jak,
Pozdrawiam.
Judyla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-13, 20:56   #3
corcia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 17
Dot.: krwawienie- help

nadżerkę mam wykrytą od jakiś 3 lat, i potem jakies 2,5roku temu miałam robioną cytologię i wszystko było ok. a teraz chciałam badanie powtórzyć, ale było to 3 dni po okresie i okazało się,że jest jeszcze wewnątrz jakaś krew, choć miesiączka skończyła się, a odkąd lekarka to sprawdzała mam te krwawienia. z tabletek biorę jedynie antykoncepcyjne mercilon, ale już 4 cykl, więc nie powinno być żadnych krwawień. bóli żadnych nie odczuwam, nie ma też zadnego świądu, ani pieczenia. także chyba przeczekam jakoś weekend i jeśli krwawienie nie ustąpi, to znowu czeka mnie wizyta u ginekologa
corcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-13, 21:09   #4
Judyla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 128
Dot.: krwawienie- help

Idź. To dla Twojego dobra. Jest coś nie tak ale może to naprawde nic groźnego. Aczkolwiek niepokojący objaw. Ale będzie dobrze
Judyla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:28.