Ciąża - mokro - pomocy! - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem

Notka

Być rodzicem Forum dla osób, które starają się o dziecko, czekają na poród lub już posiadają potomstwo. Rozmawiamy o blaskach i cieniach macierzyństwa.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-02-15, 00:29   #31
MissSeptaria
Raczkowanie
 
Avatar MissSeptaria
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 101
Dot.: Ciąża - mokro - pomocy!

Cytat:
Napisane przez hugsy_berry Pokaż wiadomość
a pamiętacie może w jakich dawkach stosowałyście clotrimazolum? Ja mam 2 tab dziennie przez 6 dni... i nie wiem, wydaje mi sie za duzo
Słońce pamiętaj że lekarz przepisując Ci lek wie co robi! Wiesz że dzidzius moze zarazic sie grzybicą przy porodzie potem są przez to problemy więc porządnie dolecz gadostwo!
__________________
Zapraszam na mojego bloga o potrzebach umysłu, duszy i ciała;]

http://missseptaria.blogspot.com/

a tam między innymi: makijaże, opisy kosmetyków, dokładne zdjęcia produktów i stosowanych pędzli, makijaże krok po kroku oraz wiele innych
MissSeptaria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-15, 13:14   #32
ajah
wańka wstańka
 
Avatar ajah
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 12 467
Dot.: Ciąża - mokro - pomocy!

Cytat:
Napisane przez hugsy_berry Pokaż wiadomość
tak takie ogromne przypominające spłaszczoną mini rakietę :P wydaje mi się, że lekarz przepisał mi za dużą dawkę i właśnie czytałam, że dziewczyny w ciąży również przyjmowały tak jak Ty, raz dziennie na noc. Myślę, że też tak zrobię, a najwyżej jak będę u swojego dr to zapytam o zdanie
Ręce opadają jak się oś takiego czyta.


Po co w ogóle konsultujesz się z lekarzem skoro jesteś przekonana, ze wujek google wizaż leczą lepiej?
__________________
nauczycielu, zajrzyj
ajah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-16, 19:39   #33
hugsy_berry
Raczkowanie
 
Avatar hugsy_berry
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 203
Dot.: Ciąża - mokro - pomocy!

Cytat:
Napisane przez ajah Pokaż wiadomość
Ręce opadają jak się oś takiego czyta.


Po co w ogóle konsultujesz się z lekarzem skoro jesteś przekonana, ze wujek google wizaż leczą lepiej?
Jakbyś przeczytała watek to wiedziałabyś po co... mi też ręce opadadły jak przeczytałam Twój post.

Nie ufam lekarzowi, który doprowadził do urodzeń dzieci niepełnosprawnych i wielu poronień, ot co.
__________________
hugsy_berry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-16, 19:59   #34
ajah
wańka wstańka
 
Avatar ajah
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 12 467
Dot.: Ciąża - mokro - pomocy!

Cytat:
Napisane przez hugsy_berry Pokaż wiadomość
Jakbyś przeczytała watek to wiedziałabyś po co... mi też ręce opadadły jak przeczytałam Twój post.

Nie ufam lekarzowi, który doprowadził do urodzeń dzieci niepełnosprawnych i wielu poronień, ot co.
Nigdzie nie pisałaś o tej kwestii.
I co to znaczy, że dopuścił do urodzeń dzieci niepełnosprawnych?
Albo poronień?
Leki przedawkowywał?



Nie rozumiem twojej postawy i uważam ją za skrajnie nieodpowiedzialną.
Najpierw robisz cyrk i ze strachu przed ośmieszeniem nie chcesz iść na IP, później kombinujesz z dawką leku w oparciu o dawki innych wizażanek.

Możesz skonsultować się z innym lekarzem, jak najszybciej.
Np. zadzwonić.
A nie czekać albo ryzykować rozwój infekcji...
__________________
nauczycielu, zajrzyj
ajah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-17, 08:56   #35
Glodomorek
Zakorzenienie
 
Avatar Glodomorek
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 8 301
Dot.: Ciąża - mokro - pomocy!

Cytat:
Napisane przez ajah Pokaż wiadomość
Ręce opadają jak się oś takiego czyta.


Po co w ogóle konsultujesz się z lekarzem skoro jesteś przekonana, ze wujek google wizaż leczą lepiej?
A ty wierzysz bezkrytycznie lekarzom? Zwłaszcza w pierwszej ciąży? Bo ja nie i wcale nie dziwię się autorce, że woli dopytać niż zaszkodzić dziecku.
Glodomorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-17, 08:58   #36
ajah
wańka wstańka
 
Avatar ajah
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 12 467
Dot.: Ciąża - mokro - pomocy!

Cytat:
Napisane przez Glodomorek Pokaż wiadomość
A ty wierzysz bezkrytycznie lekarzom? Zwłaszcza w pierwszej ciąży? Bo ja nie i wcale nie dziwię się autorce, że woli dopytać niż zaszkodzić dziecku.
Nie wierzę bezkrytycznie lekarzom. Jesli mam jakiekolwiek watpliwosci konsultuję je z innym lekarzem- nie z wujkiem google czy wizażem.
__________________
nauczycielu, zajrzyj
ajah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-17, 09:36   #37
Glodomorek
Zakorzenienie
 
Avatar Glodomorek
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 8 301
Dot.: Ciąża - mokro - pomocy!

Cytat:
Napisane przez ajah Pokaż wiadomość
Nie wierzę bezkrytycznie lekarzom. Jesli mam jakiekolwiek watpliwosci konsultuję je z innym lekarzem- nie z wujkiem google czy wizażem.
Czasem na forum dowiesz się więcej niż od niejednego lekarza. Poza tym zwykle lekarz złego słowa na kolegę/koleżankę po fachu nie powie i nie ma co się tu oszukiwać. Albo odwiedzisz 3 i każdy ci powie źe to on ma rację a pozostali to debile
Glodomorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-02-17, 09:44   #38
ajah
wańka wstańka
 
Avatar ajah
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 12 467
Dot.: Ciąża - mokro - pomocy!

Cytat:
Napisane przez Glodomorek Pokaż wiadomość
Czasem na forum dowiesz się więcej niż od niejednego lekarza. Poza tym zwykle lekarz złego słowa na kolegę/koleżankę po fachu nie powie i nie ma co się tu oszukiwać. Albo odwiedzisz 3 i każdy ci powie źe to on ma rację a pozostali to debile
Przecież nie mówię: dzień dobry doktorze, doktor X przepisał mi to i to, chyba źle dobrał dawkę
Korzystam z konsultacji lekarzy niezależnych od tego wcześniejszego.
Nigdy nie spotkałam się z traktowanie olewatorskim albo mającym na celu chronienia kolegi po fachu.

Dobór dawki leku jest uzależniony od różnych czynników. W tym wątku nie zostały one uwzględnione.
Jak tam ktoś sobie chce.
Wolę korzystać z porad specjalisty niż wizażaki, której ktoś coś powiedział, gdy ona miała określone dolegliwości.
__________________
nauczycielu, zajrzyj
ajah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-18, 17:24   #39
hugsy_berry
Raczkowanie
 
Avatar hugsy_berry
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 203
Dot.: Ciąża - mokro - pomocy!

Dawki leku nie konsultuję nigdy bez powodu. Mam w rodzinie pielęgniarki i osoby, które pracują w służbie zdrowia, poza tym jest jeszcze coś takiego jak ULOTKA :| więc jeżeli uważasz, że jestem nieodpowiedzialna to Twoja opinia. Ja zanim podejmę jakąś decyzję badam różne źródła i tak, również opieram się na opinii kobiet, które wcześniej stosowały lek, żeby mieć całkowitą pewność.

Akurat trafiłam na niekompetentnego lekarza i nie wiem czego nie rozumiesz w stwierdzeniu, że przyczynił się do poronień i urodzeń niepełnosprawnych dzieci? Potrzebujesz kartotek tych dziewczyn które przeżyły taką stratę? Czy wystarczy Ci, że opinie w internecie także nie świadczą dobrze o tym lekarzu.

Widać miałaś szczęście w życiu, że trafiałaś na takich lekarzy z których jesteś zadowolona i bezgranicznie im ufasz - życzę by to szczęście Cię nie opuściło. Ja niestety tego nie doznałam i w wielu wypadkach szczęścia nie miałam i tak też było tym razem.

---------- Dopisano o 18:24 ---------- Poprzedni post napisano o 18:19 ----------

Cytat:
Napisane przez ajah Pokaż wiadomość
Nie rozumiem twojej postawy i uważam ją za skrajnie nieodpowiedzialną.
Najpierw robisz cyrk i ze strachu przed ośmieszeniem nie chcesz iść na IP, później kombinujesz z dawką leku w oparciu o dawki innych wizażanek.

To co robię to moja sprawa, jak nie masz ochoty czytać, zawsze możesz wyjść z tego wątku i spokojnie zająć się swoimi sprawami. I jeszcze jedno - nie oceniaj osoby, której nie znasz i nie wiesz co jej się w życiu przytrafiło. Tyle w tym temacie.
__________________
hugsy_berry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-04, 16:50   #40
ajah
wańka wstańka
 
Avatar ajah
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 12 467
Dot.: Ciąża - mokro - pomocy!

Cytat:
Napisane przez hugsy_berry Pokaż wiadomość
Dawki leku nie konsultuję nigdy bez powodu. Mam w rodzinie pielęgniarki i osoby, które pracują w służbie zdrowia, poza tym jest jeszcze coś takiego jak ULOTKA :| więc jeżeli uważasz, że jestem nieodpowiedzialna to Twoja opinia. Ja zanim podejmę jakąś decyzję badam różne źródła i tak, również opieram się na opinii kobiet, które wcześniej stosowały lek, żeby mieć całkowitą pewność.

Akurat trafiłam na niekompetentnego lekarza i nie wiem czego nie rozumiesz w stwierdzeniu, że przyczynił się do poronień i urodzeń niepełnosprawnych dzieci? Potrzebujesz kartotek tych dziewczyn które przeżyły taką stratę? Czy wystarczy Ci, że opinie w internecie także nie świadczą dobrze o tym lekarzu.

Widać miałaś szczęście w życiu, że trafiałaś na takich lekarzy z których jesteś zadowolona i bezgranicznie im ufasz - życzę by to szczęście Cię nie opuściło. Ja niestety tego nie doznałam i w wielu wypadkach szczęścia nie miałam i tak też było tym razem.

---------- Dopisano o 18:24 ---------- Poprzedni post napisano o 18:19 ----------




To co robię to moja sprawa, jak nie masz ochoty czytać, zawsze możesz wyjść z tego wątku i spokojnie zająć się swoimi sprawami. I jeszcze jedno - nie oceniaj osoby, której nie znasz i nie wiesz co jej się w życiu przytrafiło. Tyle w tym temacie.
Nie rozumiem w jaki sposób ten lekarz spowodował, ze dzieci urodziły się niepełnosprawne czy przyczynił się do poronień.
Kartoteki pacjentek mnie nie interesują.
Nie ufam lekarzą bezgranicznie. Jak mam problem z lekarzem, konsultuję sprawę z innym.
Leki się dobiera bazujac na różnych informacjach. To, że wizażanka A i B miały podobną dawkę, nie oznacza, ze wizażanka C powinna mieć taką samą

To jest forum dyskusyjne. I kazdy ma prawo pisaćtam gdie chce. Ja miałam ochotę naisać tutaj Chyba, nie oczekiwałaś pry zakłądaniu watku, że będziesz głaskana po główce cały czas, i że każdy będzie ci przytakiwał?

Oczywiście, ze nie wiem co ci się w zyciu przydarzyło ( i vice versa).
Wiem tyle co tu napisałaś.
__________________
nauczycielu, zajrzyj
ajah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Być rodzicem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:46.