Gra Beach Life - zna ktoś? - Pomocy! - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zabawa > Gry

Notka

Gry Forum gry, to przestrzeń do zabawy grami słownymi, internetowymi, łamigłówkami i wszystkim, co pozwala zabić nudę. Dołącz i baw się dobrze.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-03-02, 09:27   #31
aga17160
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 4
Dot.: Gra Beach Life - zna ktoś? - Pomocy!

Cytat:
Napisane przez sylwiunia127 Pokaż wiadomość
Hej kiedyś przeszłam tą grę ale postanowiłam sobie jeszcze raz w nią zagrać bo bardzo mi się podoba, ale mam mały problem utknęłam w 10 rundzie i nie pamiętam jak ją przejść, gram tą rundę już trzeci dzień z rzędu i nie mogę przejść, przeżywam męczarnie przed komputerem, żeby bawiło się 125 osób nie jest trudno tylko ze na wyspie mam ok. 150 osób i więcej nie przybywa a robię już wszystko, mam postawione dużo obiektów nawet gram z kodem na kase POMOCY, prosze o odpowiedz na gg: 9569368 pisac nawet jak bede niedostepna
jak już przeszlas ta 10 misje to daj znac jak bo ja też na niej utknełam
Pozdrawiam
aga17160 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-05, 12:23   #32
ksiezniczka80
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1
Dot.: Gra Beach Life - zna ktoś? - Pomocy!

aby zwiększyć bezpieczeństwo należy budować-domy ochrony, domy konserwatorów oraz domy pomocy, te jakby szpitale (oznaczone zielonym krzyżem), oczywiście muszą być w tych budynkach zatrudnieni ludzie. ;-)
Ja nie mogę przejść rundy gdzie w ciągu 5 dni nie mogę mieć 9 niezadowolonych ludzi...ciągle przegrywam mimo że buduję obiekty by nie było kolejek, domy konserwatorów itd. -może ktoś ma na to radę?
ksiezniczka80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-14, 17:26   #33
OkiDoki
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 0
Dot.: Gra Beach Life - zna ktoś? - Pomocy!

A moze mi to ktos przeslac na maila? Bylabym bardzo wdzieczna, bo nigdzie nie moge tego znalezc...

okidoki007@interia.pl
OkiDoki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-15, 18:17   #34
justyna_dt
Zakorzenienie
 
Avatar justyna_dt
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 19 594
Dot.: Gra Beach Life - zna ktoś? - Pomocy!

To w sensie grę? Łamiesz regulamin.
__________________

Yamaha WR125X » Suzuki SV650S » Yamaha R6
justyna_dt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-17, 16:44   #35
1maG2
Raczkowanie
 
Avatar 1maG2
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 36
Dot.: Gra Beach Life - zna ktoś? - Pomocy!

Ja grałam w to kiedyś i jakoś tak mi się dziś przypomniało o tym i postanowiłam zainstalować. Tyle, że po instalacji wyświetla mi się komunikat "No beachlifeCD", mimo, że płytka jest włożona. ;/
A taką miałam chęć pogrania sobie..
__________________
www .t a k e a g i f t. pl/polecam:65949
Odpowiadaj na pytania i wygrywaj!
Polecam


Ludzie są dziwni. Szczególnie ja.
1maG2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-08, 23:01   #36
Jokka6
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 1
Dot.: Gra Beach Life - zna ktoś? - Pomocy!

Cytat:
Napisane przez justyna_dt Pokaż wiadomość
To w sensie grę? Łamiesz regulamin.
W MISJI W KTÓREJ TRZEBA MIEĆ 4 GWIAZDKI BEZPIECZEŃSTWA: Należy zatrudnić WIELU ochroniarzy i konserwatorów. Ustawić surowość ochroniarzy. W dodatku pamiętajcie żeby ustawić pracowników na różne zmiany. Polecam rówież poustawiać wiele lamp na wyspie, aby nie było ciemnych miejscu. Po kilku dniach będziecie mieli nawet 5 gwiazdek

---------- Dopisano o 00:01 ---------- Poprzedni post napisano Wczoraj o 23:59 ----------

Cytat:
Napisane przez Jokka6 Pokaż wiadomość
W MISJI W KTÓREJ TRZEBA MIEĆ 4 GWIAZDKI BEZPIECZEŃSTWA: Należy zatrudnić WIELU ochroniarzy i konserwatorów. Ustawić surowość ochroniarzy. W dodatku pamiętajcie żeby ustawić pracowników na różne zmiany. Polecam rówież poustawiać wiele lamp na wyspie, aby nie było ciemnych miejscu. Po kilku dniach będziecie mieli nawet 5 gwiazdek
Należy poustawiać wiele budynków z animatorami. Do tego ustaw sobie ich czas spędzania z gośćmi na maks. Oprócz tego wiele barów, wyłącznie piwo wesoły full. Kiedy napiszą że brak dostaw w piwie koniecznie zmień w barach moc piwa mroczny gul na minimum MOZE KTOŚ POMÓC W 11 MISJI? NIE UMIE UZBIERAC TYCH 250 GOSCI W 5 DNI
Jokka6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-20, 16:46   #37
faffinette
Raczkowanie
 
Avatar faffinette
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 35
Wyślij wiadomość przez ICQ do faffinette GG do faffinette Send a message via Skype™ to faffinette
Dot.: Gra Beach Life - zna ktoś? - Pomocy!

W 11 misji dobrze jest wybudować apartament animatorów, ustawić czas przebywania z gośćmi dość wysoko a także "rozbudowac" scenerię, zielone tereny, zrobić dużo roślin itp, zwiększy się prawdopodobieństwo, że goście będą przyjeżdzac ze względu na miłe i ładne otoczenie i bedą zwiedzali wyspę. Zatrudnij minimum 3 animatorów.
Dobrze jest też wybudowac salony gier, restauracje i bary, żeby goście mieli gdzie się bawić kiedy jest brzydka pogoda. Zapewnienie im rozrywek i delikatne obniżenie cen powinno pomóc
faffinette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-12-06, 20:30   #38
magda10051995
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 0
Smile Dot.: Gra Beach Life - zna ktoś? - Pomocy!

hej. mam problem . muszę z miłością coś zrobić i nie wiem jak zrobić pary w tej grze. pomóżcie
magda10051995 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-11, 08:24   #39
adibumbum9175
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 0
Dot.: Gra Beach Life - zna ktoś? - Pomocy!

Witam szukam wszędzie tej gry ale nie mogę jej znalesc.Jesli ma ktos dzialajacy lik z ta gra bardzo bym prosil tutaj czy na meila adibumbum@interia.pl lub gg 9175374 z gory dzieki )
adibumbum9175 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-16, 13:52   #40
olga110289
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 0
Dot.: Gra Beach Life - zna ktoś? - Pomocy!

5 pierwszych poziomów to łatwizna, nawet dziecko sobie poradzi, od 6 poziomu zaczynają się schody, ale dla tych którym sprawiły trudność wcześniejsze poziomy postanowiłam wytłumaczyć od 1 poziomu jak to przejść....
1.Działam, ale na szarym końcu
wymagania; wybuduj 12 obiektów przed 17.00 3 dnia

Zatrudnij jeszcze 2 budowlańców, daj im podwyżkę na 20$, żeby lepiej pracowali, i wybuduj wszystko z listy...

2. Jeśli jeszcze się nie rozwaliło...
wymagania; wybuduj 15 obiektów, zatrudnij 3 konserwatorów, nie pozwól, by utonęło 5 osób przed 11.00 5 dnia

Tak jak w 1 poziomie, zatrudnij 2 budowlańców i daj im podwyżkę, wybuduj domek konserwatorów i ich zatrudnij, na każdej plaży postaw wieżę ratowników, (daj im podwyżkę na 15 $ i zmień godz. pracy z 7-17 na 8-18) i wybuduj wymagane obiekty

3. Woda chyba nie ta?
wymagania; wybuduj oczyszczalnię, zmniejsz liczbę śmieci do 20, zwiększ opinię o kurorcie do 3,5* przed końcem 5 dnia

Powtórz z budowlańcami, wybuduj 2 domki sprzątaczy i zatrudnij dwóch na zmianę od 17-03 i dwóch na zmianę od 21 do 7, a reszta niech pracuje od 7-17 (daj im podwyżkę na 12$), postaw śmietniki na plaży przy każdym barze z jedzeniem, wbuduj pare budynków (bary, restauracje, animatorów, konserwatorów), wymaganą oczyszczalnię, i postaw fontanny, kwiaty, żeby wzrosła opinia o kurorcie

4. Smażalnia
wymagania; zbierz dzięki ochroniarzom co najmniej 1500$ z grzywien, wybuduj sklep wielobranżowy, przyciągnij 150 osób przed końcem 10 dnia

Powtórz z budowlańcami, wybuduj wymagany sklep, dwa domki ochroniarzy i zrób tak jak w 3 poziomie ze sprzątaczami, zatrudnij ich na zmiany (dwóch na zmianę od 18 do 04 i dwóch na zmianę od 22 do 08 a reszta niech pracuje od 08 do 18 i daj im podwyżkę na 15 $) i zwiększ surowość, wybuduj różne atrakcje, 2 hotele, postaraj się o ładną scenerię, żeby przyciągnąć wymaganą ilość osób

5. Nie psuj mi opinii!
wymagania; wybuduj 14 obiektów, nie pozwól by rekiny pożarł 5 osób przed upływem 5 dnia

Powtórz z budowlańcami i zacznij od budowania wież z ratownikami, potem zamknij plażę (wystaw czerwoną flagę) i nie otwieraj, potem zajmij się budowaniem, wymaganych obiektów
olga110289 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-16, 14:09   #41
olga110289
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 0
Dot.: Gra Beach Life - zna ktoś? - Pomocy!

dla wszystkich, którzy są zrozpaczeni i mają problem z przejściem
---------- Dopisano o 15:09 ---------- Poprzedni post napisano o 15:08 ----------

poziomy od 1 do 5 są łatwe więc nie będziecie mieli problemu, lecz od 6 poziomu zaczynają się schody i trzeba pogłówkować

Edytowane przez olga110289
Czas edycji: 2012-12-16 o 18:34
olga110289 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-16, 19:10   #42
olga110289
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 0
Dot.: Gra Beach Life - zna ktoś? - Pomocy!

macie problemy z przejściem tej gry piszcie na olga.skubana@interia.pl, to opiszę jak ja to zrobiłam

---------- Dopisano o 19:58 ---------- Poprzedni post napisano o 19:31 ----------

opiszę jak przeszłam 6 poziom "Baby, ach te baby"
kurort składa się z dwóch wysepek połączonych mostem, żeby utrzymać 100 osób na wyspie, zacznij od budowania rozrywek na drugiej mniejszej wyspie, to przyciągnie ludzi, zmniejsz ceny, rozbuduj obiekty na plaży, postaw takie, które podobają się kobietom, zabuduj pierwszą wyspę tak żeby były przynajmniej 2 budki z napojami, żeby nie stali w kolejkach, 2 grille na plaży, po 2 obiekty do których chodzi dużo ludzi np; sauna, uwzględnij miejsce na scenerię (kwiaty, fontanny, bilbordy, ławeczki), aha nie stawiaj świateł na plaży bo nie będą mieć intymności, zwiększ moc piwa tak na 3/4 mocy i zniż jego cenę... to powinno pomóc, ja miałam 200 osób, 75 związków i 4,5* w Romansach 6 dnia[COLOR="Silver"]

---------- Dopisano o 20:10 ---------- Poprzedni post napisano o 19:58 ----------

w 11 misji zaczynasz od 21.00 pierwszego dnia, ustaw budowlańców żeby pracowali od 21 i daj im podwyżkę na 20$ i zatrudnij jeszcze 2 dwóch. zacznij budować od końca wyspy, skup się najpierw na dostępnych obiektach rozrywkowych, zabuduj plażę i rozrywki wodne. Gdy budowlańcy skończą 10 h pracy przedłuż im godz. pracy i dalej buduj, gdy już będą niezadowoleni, zwolnij ich wszystkich i zatrudnij nowych uśmiechniętych i pełnych sił , pomyśl o elementach scenerii, lampach na plaży, buduj z rozmysłem po 2 obiekty do których chodzi dużo ludzi jak np; budka z napojami, grill na plaży, sauna tak żeby nie stali w kolejkach, zadbaj tez o bary, i restauracje, żeby mieli sie gdzie bawić i co jeść, ustaw czas poświęcony gościom na maxa przez animatorów i na pewno wygrasz.
Ja miałam 280 gości 5 dnia o godz 23 jak przyjechał ostatni autobus

Edytowane przez olga110289
Czas edycji: 2012-12-16 o 19:15
olga110289 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-17, 18:26   #43
olga110289
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 0
Dot.: Gra Beach Life - zna ktoś? - Pomocy!

ja największy problem miałam z przejściem 9 misji, gdzie nie można dopuścić do wyjazdu 8 niezadowolonych osób do 5 dnia, resztę przeszłam za pierwszym razem
olga110289 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Gry


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:50.