Sukienka - dodatki - pomocy!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-08-13, 09:40   #1
franekmanek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 3

Sukienka - dodatki - pomocy!!


Chcialam sie poradzic w sprawie dodatkow do tej sukienki, wbrew pozorom zdjecia jest ona zielona, ma ona intensywny kolor zieleni, wiem napewno ze ja skroce , waham sie , czy przed czy rowno z kolanem, jestem osoba niska, mam 164 cm, wiec ta sukienka obecnie mnie skraca , buty na pewno na obcasie.
Ostatnie zdjecie pokazuje jaki kolor ma moja sukienka. Pod wplywem lampy blyskowej zdjecia ze mna w sukience, jej kolor wydaje sie turkusowy, ale to zielen. Bede wdzieczna za pomoc!!
franekmanek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-13, 11:28   #2
estra
Rozeznanie
 
Avatar estra
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 757
Dot.: Sukienka - dodatki - pomocy!!

Wydaje mi się, że brązowe, miedziane, złote dodatki będą ładnie współgrać z zielenią. Piszesz, że sukienka ma intensywny kolor zieleni. Na ostatnim zdjęciu jest kolor grynszpanu. Jest to miedziano- zielony (wiem, że brzmi dziwnie) , ale na pewno nie intensywnie zielony. Jeżeli kolor jest faktycznie taki jak na zdjęciu ostatnim to wydaje się, że dodatki srebrne, jak i złote powinny być w porządku.
Musisz napisać z jakiej okazji włożysz sukienkę, czy będziesz miała spięte włosy? Czy masz już wybrane buty?
__________________
Istniejemy, póki ktoś o nas pamięta.

natura!
estra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-13, 11:44   #3
franekmanek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 3
Dot.: Sukienka - dodatki - pomocy!!

Butow nie mam wybranych jeszcze, poki co mam narazie sukienke, ciezko dobrac odpowiedni kolor tej sukienki, chcialam najlepiej wyrazic jej odcien przez zdjecie ale ciezko ujac go , probowalam bez lampy ale tez na zdjeciu wychodzi niestety inny kolor, wlosy myslalam zeby miec upiete, zeby odslonic szyje i pokazac jej kroj bardziej, poza butami, torebka pozostaje mi tez dobor bizuterii, nie chce przesadzic ale chcialabym zeby wspolgralo wszystko razem, jesli bede tanczyc i chodzic bez torebki to bizuteria tez powinna pasowac moim zdaniem , zastanawialam sie nad brazowymi lub zlotymi, moze ecru butami i torebka, mam jeszcze dylemat co do okrycia, kolezanka proponowala kremowy sweterk, nie chce bolerka wydaje mi sie zbyt wiesniackie ( bez obrazy, ma swoj urok , kazdy ma inne gusta, wiec nie zabijcie mnie za to okreslenie..... prosze) Okazja to wesele, no i jest 18 wrzesnia, wiec buty moze pelne...... jeden dzien zeby sie pokazac a tyle z tym problemow........ pozozcie mi , jesli chodzi o sukienki , tego typu uroczystosci jestem kiepska jesli chodzi o ubior...... a pewnie jak kazda z Was poprostu chcialabym slicznie wygladac..... zdesperowana
franekmanek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-13, 18:39   #4
sarah22
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Zduńska Wola
Wiadomości: 772
GG do sarah22
Dot.: Sukienka - dodatki - pomocy!!

a ja proponuję czarne dodatki
sarah22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-16, 15:54   #5
Elizabeth9
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Żywiec
Wiadomości: 5
Dot.: Sukienka - dodatki - pomocy!!

hej kilka moich porad jestem również niska osoba przedewszystkim skruc sukienke aby wydluzyc nogi!!! buty na wysokim obcasie to podstawa u niskich osob a co do bizuteri torebki itp powinnas ja rozjasnic moim zdaniem klasyczne srebro sukienka na pierwszy rzut oka wydaje sie skromna wiec poszalalabym z bizuteria powinnas ozdobic ja piekna wysadzana swiecidelkami broszka do tego piekne srebrne rowniez swiecace kolczyki i branzoletka jezeli bedziesz miala efektowna broszke to wtedy delikatny naszyjnik powodzenia
Elizabeth9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-16, 23:43   #6
franekmanek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 3
Dot.: Sukienka - dodatki - pomocy!!

Hmm z ta swiecaca bizuteria to moze rzeczywiscie dobry pomysl!!! Rzeczywiscie sukienka jest skromna ale taki mam styl , nie lubie za duzo egstrawagancji, jesli juz to jakis fajny dodatek. Lubie zeby sie komponowalo cale ubranie ze soba i zeby wspolgralo, no oczywiscie nie wszystko w jednym kolorze.... Narazie myslalam o brazowych butach, brazowej torebce, o tym zeby rozjasnic sukienke to wlozylabym ecru sweterek, a do tego miala srebrna bransoletke z bursztynem
i do nich zalozylabym kolczyki z bursztynem, myslalam ze jak bede chodzic bez sweterka, bo na sali wydaje mi sie ze nie bedzie zimno... wiec jesli bede bez sweterka i bez torebki ,to do butow bedzie pasowac dalej bizuteria..... a moze dalej bede wygladac jak szara mysz, tylko nie chce przesadzic, a raczej unikam byc obwieszona jak choinka..... jak uwazacie , moze tak byc?? Czy lepiej postawic na srebro i swiecic?? Tylko znow nie wiedzialabym jakie okrycie..... a moglam sie urodzic facetem, garnitur , koszula ,krawat, ach jak oni maja prosto.... Tak czy inaczej dziekuje za wszelkie komentarze, przynajmniej wiem co uwazacie , no i nowy pomysl zawsze sie przyda!!! Moze jak tylko wpadna mi w oko jakies buciki srebrne , to przystane na swiecenie sie
franekmanek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:58.