Stosuje prezerwatywy i NIE jestem w ciąży, czyli wątek antyschizowy - Strona 12 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-09-26, 09:55   #331
wontrubka
Wtajemniczenie
 
Avatar wontrubka
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 641
Dot.: Stosuje prezerwatywy i NIE jestem w ciąży, czyli wątek antyschizowy

nie skończył we mnie... ale to było i tak nieodpowiedzialne i już nigdy wiecej, tym bardziej że schizowiczka ze mnie okropna więc powinnam redukować sytuacje ryzyka a nie sama je sobie stwarzać
__________________
Zacznij. Reszta pójdzie łatwo






wontrubka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-26, 14:43   #332
maggies07
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 199
Dot.: Stosuje prezerwatywy i NIE jestem w ciąży, czyli wątek antyschizowy

No wontrubka to było takie trochę nie odpowiedzialne. Mnie czasami też kusi i tak chciałabym bez (nie wiem jak bez więc kusi) ale jak na razie wiem, że NIE MOŻNA tak. :P

Co do globulek i prezerwatyw nie stosuję tego połączenia. Rozmawiałam z ginekolog na temat tego stosowania, że na forach różnych tak się to poleca, a lekarka powiedziała, że to wcale nie zabezpiecza lepiej, a dodatkowo można dostać uczulenia i stan zapalny.
maggies07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-26, 16:09   #333
wontrubka
Wtajemniczenie
 
Avatar wontrubka
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 641
Dot.: Stosuje prezerwatywy i NIE jestem w ciąży, czyli wątek antyschizowy

maggies07, wiem wiem... moja wina... teraz się trochę martwię, ale dzień przed okresem przy cyklach 27-29 dniowych to chyba w zasadzie na stówę dzień bezpłodny... okaże się za miesiąc :brzyda l:
__________________
Zacznij. Reszta pójdzie łatwo






wontrubka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-27, 19:58   #334
curry
Zadomowienie
 
Avatar curry
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 153
Dot.: Stosuje prezerwatywy i NIE jestem w ciąży, czyli wątek antyschizowy

Dostalam dzis okres, 2 dni przed terminem ;-) W przyszly poniedzialek jade zakladac spirale, koniec schiz z prezerwatywami.
__________________


Edytowane przez curry
Czas edycji: 2011-09-27 o 20:59
curry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-27, 20:19   #335
wontrubka
Wtajemniczenie
 
Avatar wontrubka
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 641
Dot.: Stosuje prezerwatywy i NIE jestem w ciąży, czyli wątek antyschizowy

curry, gratulacje jedno założenie spirali na ile starcza?
__________________
Zacznij. Reszta pójdzie łatwo






wontrubka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-27, 20:58   #336
curry
Zadomowienie
 
Avatar curry
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 153
Dot.: Stosuje prezerwatywy i NIE jestem w ciąży, czyli wątek antyschizowy

Cytat:
Napisane przez wontrubka Pokaż wiadomość
curry, gratulacje jedno założenie spirali na ile starcza?
Zapraszam na watek spiralowy
Ja bede miala miedziana na 5 lat.
__________________

curry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-28, 19:41   #337
Coccinellaa
Raczkowanie
 
Avatar Coccinellaa
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Zakopane
Wiadomości: 47
Dot.: Stosuje prezerwatywy i NIE jestem w ciąży, czyli wątek antyschizowy

Ja bym nie ryzykowała przed pierwszą ciążą zakładać no chyba, że już masz bobasa
__________________
Moje zmarnowane życie...
http://www.suwaczek.pl/cache/2fc703c9aa.png
Coccinellaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-09-30, 12:47   #338
xblackxshadowx
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 887
Dot.: Stosuje prezerwatywy i NIE jestem w ciąży, czyli wątek antyschizowy

Kurcze takie spirale to kuszące są, z uwagi na to, że są też takie dla nieródek.ja bym z chęcią do hormonów wróciła, ale w naszym przypadku to za drogi interes, 50 zł miesięcznie i prawie w ogóle "nie wykorzystane", ale przynajmnije nie schizowałam, chyba muszę wymienić faceta, na takiego, z którym będę korzystałą z dobrodziejstw antykoncepcji hormonalnej xD

Poza tym tak mi się wszystko teraz przez tamte plamienia rozregulowało, że nawet nie wiem kiedy mam się spodziewac @, od wczoraj coś mnei zaczynają piersi pobolewać, więc może niedługo będzie.
xblackxshadowx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-30, 13:53   #339
curry
Zadomowienie
 
Avatar curry
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 153
Dot.: Stosuje prezerwatywy i NIE jestem w ciąży, czyli wątek antyschizowy

Cytat:
Napisane przez Coccinellaa Pokaż wiadomość
Ja bym nie ryzykowała przed pierwszą ciążą zakładać no chyba, że już masz bobasa
To nie ten temat, ale sprostuje, moze komus na przyszlosc sie przyda.
Przytocze cytat z przykladowej strony, w Internecie mozna znalezc wiecej na ten temat :
Cytat:
Dużo uwagi poświęcono kwestii dopuszczalności stosowania kształtek u kobiet, które nie rodziły. Zgodnie z wytycznymi Światowej Organizacji Zdrowia oraz zaleceń np. American College of Obstetrician and Gynecologists korzystanie z kształtek przez młode (poniżej 20 r.ż), nierodzące dotychczas kobiety jest w pełni dopuszczalne. Rozbieżne opinie na ten temat wynikały głównie z obawy o zwiększenie ryzyka niepłodności w tej grupie pacjentek jak również z przekonania o większym nasileniu objawów niepożądanych u nieródek i większym ryzyku przemieszczenia się bądź wypadnięcia wkładek, przeznaczonych głównie dla kobiet posiadających już dzieci. Uzyskiwane w toku badań dane potwierdzają, że stosowanie wkładek wewnątrzmacicznych u nieródek jest bezpieczne oraz nie grozi wystąpieniem niepłodności, ale problem ten wymaga dalszych analiz. Na świecie dostępne są już mniejsze kształtki, przeznaczone specjalnie dla nieródek.
http://kolmed.com/g1227109284pol-Wkl...zmaciczna.html
Na wizazowym watku o dziwo wypowiadalo sie duzo nierodek majacych spirale. Przeszukalam google i nie trafilam na przypadek bezplodnosci po spirali(rozmawialam o tym rowniez oczywiscie z lekarzem, jedynym zrodlem informacji nie jest Internet ;-) Prezerawtywy sa dobre, ale jesli ktos im zaufa. Ja nie ufam, nie zaznalam przy nich "spokoju psychicznego" ;-)
Poza tym znalazlam(przez wizaz zreszta, skonntaktowalam sie z inna wizazanka, rowniez nierodka) lekarza, ktory ma doswiadczenie w zakldaniu nierodkom.
Teraz mam tylko nadzieje, ze zaakceptuje spirale(a wlasciwie moje cialo).
__________________


Edytowane przez curry
Czas edycji: 2011-09-30 o 13:59
curry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-30, 14:12   #340
xblackxshadowx
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 887
Dot.: Stosuje prezerwatywy i NIE jestem w ciąży, czyli wątek antyschizowy

Ze spiralami to jest różnie, znajomego dziewczyna zaszła w ciążę, mimo że miała spiralę - tego właśnie kobiety się obawiają, bo podobno spiralka zwiększa ryzyko ciąży pozamacicznej, czyli też nie ejst takim pewnym środkiem. ALe wiadomo nic nie jest skuteczne jeśli jest źle używane, czy to prezerwatywy, tabletki, czy spirale.
Spirala jest dobra, bo ten jej koszt rozkłada się na kilka lat stosowania, a nie jak w przypadku hormonów co miesiąc, wiadomo że sa tabletki z refundacją, ale większości kobiet one nie odpowiadają.
Na prawdę byłabym zła gdyby mając spiralę zaszłabym w ciążę.
xblackxshadowx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-30, 14:32   #341
curry
Zadomowienie
 
Avatar curry
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 153
Dot.: Stosuje prezerwatywy i NIE jestem w ciąży, czyli wątek antyschizowy

Cytat:
Napisane przez xblackxshadowx Pokaż wiadomość
Ze spiralami to jest różnie, znajomego dziewczyna zaszła w ciążę, mimo że miała spiralę - tego właśnie kobiety się obawiają, bo podobno spiralka zwiększa ryzyko ciąży pozamacicznej, czyli też nie ejst takim pewnym środkiem. ALe wiadomo nic nie jest skuteczne jeśli jest źle używane, czy to prezerwatywy, tabletki, czy spirale.
Spirala jest dobra, bo ten jej koszt rozkłada się na kilka lat stosowania, a nie jak w przypadku hormonów co miesiąc, wiadomo że sa tabletki z refundacją, ale większości kobiet one nie odpowiadają.
Na prawdę byłabym zła gdyby mając spiralę zaszłabym w ciążę.
Bedziemy uzywac oprocz tego gumek, bo przez najblizsze co najmniej 3 lata nie chce byc na miliard % w ciazy. Za pol roku magistarskie, potem praca, wiadomo...
Wiem, ze to podwojne zabezpieczenie pozwoli mi nie schizowac. Jestem swiadoma tego, ze zadne zabezpieczenie nie daje 100% pewnosci, ale przy gumce+ spirali, wiem, ze bede spokojna.
PS. Uprzedzajac, nie zgadzam sie ze stwierdzeniem powtarzanym na wizazu uprawiasz seks= jestes gotowa na dziecko, Zgadzajac sie z tym stwierdzeniem zostalabym dziewica do co najmniej 30 roku zycia. Ja chce skonczyc studia, znalezc prace i poczuc stabilnosc. Wtedy nastapi dobry czas na "przekazanie genow".

__________________


Edytowane przez curry
Czas edycji: 2011-09-30 o 14:39
curry jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-30, 14:46   #342
xblackxshadowx
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 887
Dot.: Stosuje prezerwatywy i NIE jestem w ciąży, czyli wątek antyschizowy

Cytat:
Napisane przez curry Pokaż wiadomość
Bedziemy uzywac oprocz tego gumek, bo przez najblizsze co najmniej 3 lata nie chce byc na miliard % w ciazy. Za pol roku magistarskie, potem praca, wiadomo...
Wiem, ze to podwojne zabezpieczenie pozwoli mi nie schizowac. Jestem swiadoma tego, ze zadne zabezpieczenie nie daje 100% pewnosci, ale przy gumce+ spirali, wiem, ze bede spokojna.
PS. Uprzedzajac, nie zgadzam sie ze stwierdzeniem powtarzanym na wizazu uprawiasz seks= jestes gotowa na dziecko, Zgadzajac sie z tym stwierdzeniem zostalabym dziewica do co najmniej 30 roku zycia. Ja chce skonczyc studia, znalezc prace i poczuc stabilnosc. Wtedy nastapi dobry czas na "przekazanie genow".

No właśnie, ale tak samo jest jak się używa tablet i gumek - zabezpieczenie jest ogromne. Ale jak nie chce się ciągle stosować gumek, bo są paskudne.
Sama ich nie znoszę, smierdzą i są obrzydliwe, no ale nie mam nic innego oprócz nich.
Stosowałam nuvaring od sierpnia 2009 do marca 2011 i w końcu zrezygnowałam, bo po rpostu się nie opłacało na seks raz w miesiącu (za 12 gumek płace 30 zł i wychodzi praktycznie rok swiętego spokoju xD). Oczywiście czasem stosowaliśmy gumy, ale tylko w przypadku gdy nie było dostępu do łazienki lub ten dostęp był utrudniony. A ta to zawsze do końca i ani razu w ciążę nie zaszłam w tym czasie.
I co do Twojego ps, sama tak uważam. Uprawiam seks to nie znaczy, że mam się spodziewać dziecka. Okej wpadka to wpadka, ale jak się robi wszystko prawidłowo to nie ma na nią szans, chyba że jakieś niepokalane poczęcie. Ale wiadomo, że w przypadku ryzykownych zachowań typu stosunek przerywany (mojej mamy znajoma ma 3 dzieci z przerywanego, dobrze że tylko 3) nie można mówić o odpowiedzialności. Nie zabezpieczasz się = ponosisz konsekwencję - tak bym to oceniała. Zabezpieczając się prawidłowo są na prawdę nikłe szanse na poczęcie.
Seks jest dla przyjemności a nie do zachodzenia w ciążę. CHyba, że jacyś wielcy katolicy się odezwą i będą ganić, że jest do rodzenia dzieci. Mamy wolną wolę i możemy mieć dzieci wtedy kiedy chcemy, a nie jak ktoś nam każe. Nie chcę dzieci to ich mieć nie będę, bo jakby mnie zmuszono to bym się męczyła.

Edytowane przez xblackxshadowx
Czas edycji: 2011-09-30 o 14:49
xblackxshadowx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-30, 14:51   #343
curry
Zadomowienie
 
Avatar curry
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 153
Dot.: Stosuje prezerwatywy i NIE jestem w ciąży, czyli wątek antyschizowy

Cytat:
Napisane przez xblackxshadowx Pokaż wiadomość
No właśnie, ale tak samo jest jak się używa tablet i gumek - zabezpieczenie jest ogromne. Ale jak nie chce się ciągle stosować gumek, bo są paskudne.
Sama ich nie znoszę, smierdzą i są obrzydliwe, no ale nie mam nic innego oprócz nich.
Stosowałam nuvaring od sierpnia 2009 do marca 2011 i w końcu zrezygnowałam, bo po rpostu się nie opłacało na seks raz w miesiącu (za 12 gumek płace 30 zł i wychodzi praktycznie rok swiętego spokoju xD). Oczywiście czasem stosowaliśmy gumy, ale tylko w przypadku gdy nie było dostępu do łazienki lub ten dostęp był utrudniony. A ta to zawsze do końca i ani razu w ciążę nie zaszłam w tym czasie.
I co do Twojego ps, sama tak uważam. Seks jest dla przyjemności a nie do zachodzenia w ciążę. CHyba, że jacyś wielcy katolicy się odezwą i będą ganić, że jest do rodzenia dzieci. Mamy wolną wolę i możemy mieć dzieci wtedy kiedy chcemy, a nie jak ktoś nam każe. Nie chcę dzieci to ich mieć nie będę, bo jakby mnie zmuszono to bym się męczyła.
Unimil skyn nie smierdza, sa nielateksowe i nie ocieraja, zadna do tej pory nam nie pekla. Tez bralam tabletki 8 miesiecy, przestalam i brac juz nigdy nie bede mogla, bo wyladowalam w szpitalu na badaniach pod katem zakrzepicy(wyszlo przy profilaktycznych badaniach w czasie brania tabletek).
__________________

curry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-30, 15:24   #344
xblackxshadowx
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 887
Dot.: Stosuje prezerwatywy i NIE jestem w ciąży, czyli wątek antyschizowy

Używam skynów i śmierdzą paskudnie (taki grzybowy zapach...), chyba że ja mam taki wrażliwy nos - mogę używać tylko nielateksowych, bo inne mnie uczulają...
No tak w przypdaku jak nie możesz stosować hormonów to nic innego nie pozostaje jak gumy lub spirale.
xblackxshadowx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-02, 22:07   #345
morska bryza
Raczkowanie
 
Avatar morska bryza
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 49
Dot.: Stosuje prezerwatywy i NIE jestem w ciąży, czyli wątek antyschizowy

hej, teraz ja, abstrakcja dla mnie kompletna. Stosunek w 14 dniu cyklu (krwawienie okoloowulacyjne od 4 dni wczesniej), doszedl we mnie, prezerwatywa nie peknieta (ale przedziurawienia nie sprawdzalam, w zbiorniczku sperma byla), kolo 43 godz potem tabletka "po", dzis 5 dni po tabletce bol/swedzenie w jajniku, schizowac czy nie schizowac? chociaz czuje ze nie jestem, ale i tak schiza jest
morska bryza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-02, 22:27   #346
curry
Zadomowienie
 
Avatar curry
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 153
Dot.: Stosuje prezerwatywy i NIE jestem w ciąży, czyli wątek antyschizowy

Cytat:
Napisane przez morska bryza Pokaż wiadomość
hej, teraz ja, abstrakcja dla mnie kompletna. Stosunek w 14 dniu cyklu (krwawienie okoloowulacyjne od 4 dni wczesniej), doszedl we mnie, prezerwatywa nie peknieta (ale przedziurawienia nie sprawdzalam, w zbiorniczku sperma byla), kolo 43 godz potem tabletka "po", dzis 5 dni po tabletce bol/swedzenie w jajniku, schizowac czy nie schizowac? chociaz czuje ze nie jestem, ale i tak schiza jest
Dlaczego bralas w ogole tabletke "po"? To spora dawka hormonow, na pewno namieszala w organizmie stad ten bol w jajniku.
__________________

curry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-03, 07:17   #347
wontrubka
Wtajemniczenie
 
Avatar wontrubka
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 641
Dot.: Stosuje prezerwatywy i NIE jestem w ciąży, czyli wątek antyschizowy

Po co tabletka po? Skoro nie stwierdziłaś nic niepokojącego w czasie i po stosunku działanie to było bez sensu. Nie możesz brać tej tabletki po każdym stosunku, to już lepiej przejść na antykoncepcję hormonalną, bo w ten sposób możesz sobie nieźle namieszać w organiźmie. A w ciąży nie jesteś i bez tej tabletki też byś nie była...
__________________
Zacznij. Reszta pójdzie łatwo






wontrubka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-03, 16:12   #348
morska bryza
Raczkowanie
 
Avatar morska bryza
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 49
Dot.: Stosuje prezerwatywy i NIE jestem w ciąży, czyli wątek antyschizowy

Cytat:
Napisane przez curry Pokaż wiadomość
Dlaczego bralas w ogole tabletke "po"? To spora dawka hormonow, na pewno namieszala w organizmie stad ten bol w jajniku.
Cytat:
Napisane przez wontrubka Pokaż wiadomość
Po co tabletka po? Skoro nie stwierdziłaś nic niepokojącego w czasie i po stosunku działanie to było bez sensu. Nie możesz brać tej tabletki po każdym stosunku, to już lepiej przejść na antykoncepcję hormonalną, bo w ten sposób możesz sobie nieźle namieszać w organiźmie. A w ciąży nie jesteś i bez tej tabletki też byś nie była...
wzielam bo nie ufam w 100% prezerwatywom, szczegolnie w dni plodne zawsze laczylam z przerywanym, ale teraz wytrysk byl w srodku, to spanikowalam. Nic podejrzanego niby nie zauwazylam, ale tez nie badalam specjalnie, czy nie przeciekala, nie poczulam tez kiedy doszedl, nie wiem, czy od razu wyszedl, czy jeszcze cos tam chcial zdzialac. No masakra po prostu. Dzieki, ze piszecie, ze bedzie ok, podnosi mnie to na duchu, bo ja dalej sie trzese ze strachu. Nigdy wiecej.

A propos tabletek po, mialam pare razy sytuacje niebezpieczne, gdy pekla gumka w dni plodne i wytrysk w srodku, ale to bylo w zwiazku,i jakos nawet mi tabletka nie przeszla przez mysl, teraz nie jestem w zwiazku, dlatego od razu wolalam zrobic wszystko co moge, nawet jesli to rozwali moja gosp. hormonalna, i tak juz wiecej takiej sytuacji nie bedzie. Mam nadzieje, ze bedzie ok
morska bryza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-04, 16:24   #349
wontrubka
Wtajemniczenie
 
Avatar wontrubka
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 641
Dot.: Stosuje prezerwatywy i NIE jestem w ciąży, czyli wątek antyschizowy

morska bryza, na pewno będzie ok a nie martw się na zapas, gumeczki tak łatwo nie pękają ale ja też staram się unikać seksu w dni płodne, choć wtedy się najbardziej chce, więc z mojego "unikania" niewiele wychodzi ale już to zrobiłam kilka razy i zawsze do końca i dzidzi nie ma i mam nadzieję, że narazie nie będzie
__________________
Zacznij. Reszta pójdzie łatwo






wontrubka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-05, 18:38   #350
xblackxshadowx
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 887
Dot.: Stosuje prezerwatywy i NIE jestem w ciąży, czyli wątek antyschizowy

Oj, masakra, wszystko było okej, a tą tabletką "po" sobie napsułaś.
To już przesadzone schizowanie...
Ja jeszcze nigdy nie zaszłam w ciąże Xd a facet zawsze kończy we mnie, potem sprawdzam tylko czy wszystko okej było ściskając prezerwatywe, jakoś nigdy mi się więcej nie chce robić.
xblackxshadowx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-05, 19:09   #351
Akcila
Rozeznanie
 
Avatar Akcila
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 742
Dot.: Stosuje prezerwatywy i NIE jestem w ciąży, czyli wątek antyschizowy

Niepotrzebna była ta tabletka po. Ja sama brałam, ale dlatego że się prezerwatywa zsunęła, a tak normalnie to nie, powoli mam coraz większe zaufanie.

A co do gumek to nie polecam Durex, które przedłużają stosunek- ani mi ani mojemu TŻ-etowi nie przypadły do gustu.
Akcila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-05, 21:13   #352
morska bryza
Raczkowanie
 
Avatar morska bryza
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 49
Dot.: Stosuje prezerwatywy i NIE jestem w ciąży, czyli wątek antyschizowy

Cytat:
Napisane przez wontrubka Pokaż wiadomość
morska bryza, na pewno będzie ok a nie martw się na zapas, gumeczki tak łatwo nie pękają ale ja też staram się unikać seksu w dni płodne, choć wtedy się najbardziej chce, więc z mojego "unikania" niewiele wychodzi ale już to zrobiłam kilka razy i zawsze do końca i dzidzi nie ma i mam nadzieję, że narazie nie będzie
Cytat:
Napisane przez xblackxshadowx Pokaż wiadomość
Oj, masakra, wszystko było okej, a tą tabletką "po" sobie napsułaś.
To już przesadzone schizowanie...
Ja jeszcze nigdy nie zaszłam w ciąże Xd a facet zawsze kończy we mnie, potem sprawdzam tylko czy wszystko okej było ściskając prezerwatywe, jakoś nigdy mi się więcej nie chce robić.
Cytat:
Napisane przez Akcila Pokaż wiadomość
Niepotrzebna była ta tabletka po. Ja sama brałam, ale dlatego że się prezerwatywa zsunęła, a tak normalnie to nie, powoli mam coraz większe zaufanie.

A co do gumek to nie polecam Durex, które przedłużają stosunek- ani mi ani mojemu TŻ-etowi nie przypadły do gustu.
dziekuje za slowa pocieszenia!!! mam nadzieje, ze jest tak jak mowicie, ja wlasnie dlatego sie balam, ze nie sprawdzilam tej prezerwatywy, czy nic nie przeciekalo, a drugiego dnia bolal mnie jajnik, naczytalam sie ze to moze by objaw ja tu dalej panikuje, nawet mimo tej tabletki po, bo dalej czuje ten jajnik, modle sie, zeby sie udalo. Nie chce byc samotna matka ;(( ja wlasnie nie ufalam nigdy gumkom do konca, i zawsze wolalam laczyc z przerywanym, a tu taki przypadek ale staram sie sobie wmawiac, ze bedzie ok i dostane okres! dzieki, ze napisalyscie ze tak robicie i jest ok
morska bryza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-05, 21:18   #353
xblackxshadowx
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 887
Dot.: Stosuje prezerwatywy i NIE jestem w ciąży, czyli wątek antyschizowy

Cytat:
Napisane przez morska bryza Pokaż wiadomość
dziekuje za slowa pocieszenia!!! mam nadzieje, ze jest tak jak mowicie, ja wlasnie dlatego sie balam, ze nie sprawdzilam tej prezerwatywy, czy nic nie przeciekalo, a drugiego dnia bolal mnie jajnik, naczytalam sie ze to moze by objaw ja tu dalej panikuje, nawet mimo tej tabletki po, bo dalej czuje ten jajnik, modle sie, zeby sie udalo. Nie chce byc samotna matka ;(( ja wlasnie nie ufalam nigdy gumkom do konca, i zawsze wolalam laczyc z przerywanym, a tu taki przypadek ale staram sie sobie wmawiac, ze bedzie ok i dostane okres! dzieki, ze napisalyscie ze tak robicie i jest ok
Ale że jak samotną matką? Facet Cię zostawi jak zajdziesz w ciążę?
I się nie stresuj, bo okres przez stres nie przyjdzie, zrelaksuj się i myśl o czymś innym, będzie dobrze!
xblackxshadowx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-05, 21:35   #354
morska bryza
Raczkowanie
 
Avatar morska bryza
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 49
Dot.: Stosuje prezerwatywy i NIE jestem w ciąży, czyli wątek antyschizowy

nie no, panikuje wlasnie dlatego ze nie jestem w zwiazku, a to stalo sie przypadkiem, nie planowalam, chwilowa glupota, pierwszy raz w zyciu mi sie zdarzylo i to w najgorszy mozliwy dzien cyklu, rany jaka glupota, dlatego schizuje na maxa
morska bryza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-06, 12:32   #355
aneczkale29
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 17
Dot.: Stosuje prezerwatywy i NIE jestem w ciąży, czyli wątek antyschizowy

ja osobiście robilam dwa podejścia do tabletek... bezskutecznie.
Za pierwszym razem poszłam do lekarza i bez żadnych badań (nawet nie "rozkładałam się" na jego fotelu) przepisał mi Diane! Cel jaki chciałam osiągnąć to pozbyć się pryszczy, a czy go osiągnęlam? Nie.
Po upływie 2 tygodni zaczęły dziać się ze mną dziwne rzeczy... było mi po nich niedobrze, caly czas chodzilam senna, zmęczona i w ogóle zero chęci do życia...poczytałm trochę na forum nt. tabletek i doznalam szoku,prawdopodobnie mają końską dawkę hormonów i dziewczyyny, które je zażywały miały problemy z sercem itd....

Po rou czasu znowu zdecydowałam się na tabletki, to bylo moje drugie i na szczęście ostatnie podejście. Tutaj jednak zaatakowały moją sferę uczuciową, w ogóle zero chęci na przyulanie, całowanie, a dotyk mojego faceta mnie wkurzał! Jakiekolwiek "igraszki" były dla mnie bleee!
Cały czas się darłam, płakałam masakra jakaś. I zreygnowalam
Nie takim kosztem!
aneczkale29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-06, 12:37   #356
paskudas
Zadomowienie
 
Avatar paskudas
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 355
Dot.: Stosuje prezerwatywy i NIE jestem w ciąży, czyli wątek antyschizowy

Cytat:
Napisane przez aneczkale29 Pokaż wiadomość
ja osobiście robilam dwa podejścia do tabletek... bezskutecznie.
Za pierwszym razem poszłam do lekarza i bez żadnych badań (nawet nie "rozkładałam się" na jego fotelu) przepisał mi Diane! Cel jaki chciałam osiągnąć to pozbyć się pryszczy, a czy go osiągnęlam? Nie.
Po upływie 2 tygodni zaczęły dziać się ze mną dziwne rzeczy... było mi po nich niedobrze, caly czas chodzilam senna, zmęczona i w ogóle zero chęci do życia...poczytałm trochę na forum nt. tabletek i doznalam szoku,prawdopodobnie mają końską dawkę hormonów i dziewczyyny, które je zażywały miały problemy z sercem itd....

Po rou czasu znowu zdecydowałam się na tabletki, to bylo moje drugie i na szczęście ostatnie podejście. Tutaj jednak zaatakowały moją sferę uczuciową, w ogóle zero chęci na przyulanie, całowanie, a dotyk mojego faceta mnie wkurzał! Jakiekolwiek "igraszki" były dla mnie bleee!
Cały czas się darłam, płakałam masakra jakaś. I zreygnowalam
Nie takim kosztem!
Przy stosowaniu gumek też jest koszt- comiesięczny schiz
__________________
She believed she could....
paskudas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-06, 15:51   #357
curry
Zadomowienie
 
Avatar curry
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 153
Dot.: Stosuje prezerwatywy i NIE jestem w ciąży, czyli wątek antyschizowy

Cytat:
Napisane przez paskudas Pokaż wiadomość
Przy stosowaniu gumek też jest koszt- comiesięczny schiz
U mnie czasami bywal calomiesieczny, tylko okres byl spokojny. Chcialabym ufac gumkom jak niektorzy i nie przejmowac sie, probowalam, nie potrafie.
__________________

curry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-06, 16:16   #358
paskudas
Zadomowienie
 
Avatar paskudas
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 355
Dot.: Stosuje prezerwatywy i NIE jestem w ciąży, czyli wątek antyschizowy

Cytat:
Napisane przez curry Pokaż wiadomość
U mnie czasami bywal calomiesieczny, tylko okres byl spokojny. Chcialabym ufac gumkom jak niektorzy i nie przejmowac sie, probowalam, nie potrafie.
Ja też
__________________
She believed she could....
paskudas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-06, 16:34   #359
morska bryza
Raczkowanie
 
Avatar morska bryza
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 49
Dot.: Stosuje prezerwatywy i NIE jestem w ciąży, czyli wątek antyschizowy

ja tez wlasnie nie, ale mam nadzieje,ze wszyscy tu na watku maja racje
morska bryza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-06, 16:35   #360
curry
Zadomowienie
 
Avatar curry
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 153
Dot.: Stosuje prezerwatywy i NIE jestem w ciąży, czyli wątek antyschizowy

Cytat:
Napisane przez morska bryza Pokaż wiadomość
ja tez wlasnie nie, ale mam nadzieje,ze wszyscy tu na watku maja racje
Ale przeciez zazylas tabletke PO, naprawde powinnas sie uspokoic juz.
__________________

curry jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:09.