Jakie zabawy na ślub? zabawy oczepinowe i nie tylko- wątek zbiorczy - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ceremonia i tradycja ślubna, weselna

Notka

Ceremonia i tradycja ślubna, weselna W tym miejscu możesz podzielić się widzą, jak zaplanować ceremonię ślubną. Na co zwrócić uwagę przy szukaniu sali weselnej. Przypomnieć tradycje weselne.

Pokaż wyniki sondy:
0 0%
Głosujący: 0. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-02-23, 19:23   #211
wika82
Zakorzenienie
 
Avatar wika82
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 16 184
Dot.: Fajny pomysł na OCZEPINY?

U mnie będzie rzucanie welonem i muszką, tzw. taniec sponsorowany i pokaz fajerwerków.

Aaa, taniec sponsorowany, to jest to Wasze "zbieranie na wózek". )) W moich stronach absolutnie normalna sprawa i na każdym weselu praktykowana.
__________________
najważniejsze w życiu jest być zdrowym, mieć zdrowego małżonka, zdrowe dziecko, zdrowych rodziców, zdrowe rodzeństwo. wszystko inne jest kwestią chęci i siły, niekiedy szczęścia...

Edytowane przez wika82
Czas edycji: 2011-02-23 o 19:34 Powód: dopisek
wika82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-02, 12:22   #212
ninitoja
Rozeznanie
 
Avatar ninitoja
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 782
Dot.: Fajny pomysł na OCZEPINY?

Cytat:
Napisane przez she_87 Pokaż wiadomość
Ja znalazłam na innym forum takie coś tylko, że to na początek wesela się nadaje mnie się podoba :

Regulamin wesela

1. Wesele rozpoczyna się na początku a kończy, gdy młoda para zaśnie.

2. Kto pojawi się na weselu w złym nastroju będzie rozweselany. Jednak jeśli wszelkie próby zawiodą, gość zostanie usunięty z sali.

3. Zabrania się dłubania palcem w nosie sąsiada, dłubania widelcem w uchu, picia przez słomkę napoju sąsiada oraz wycierania tłustych palców w ubranie sąsiada.

4. Podróże poszukiwawcze pod stołem są surowo wzbronione.

5. Osoby mające uwagi dotyczące wesela zobowiązane będą do zorganizowania lepszego w przeciągu pół roku.

6. Nie toleruje się pustych kieliszków. Dlatego będą one od razu napełniane w celu uniknięcia zaglądania do nich zbyt głęboko.

7. Zabrania się rzucania kwiatów w kierunku młodej pary jeśli znajdują się one nadal w wazonie.

8. Osoby, które zgubią wątek nie muszą go szukać. Rano sala będzie gruntownie zamiatana
i będzie go można odebrać.

9. Nie należy więcej pić, gdy nie jest się już w stanie wypowiedzieć zdania: „stół z powyłamywanymi nogami”.

10. Osoby niezadowolone ze swoich miejsc przy stole będą miały następnego dnia całą salę do dyspozycji.

11. Radzi się wszystkim panom przynajmniej raz zatańczyć z własną małżonką. Kosztuje to tylko parę minut a unika się w ten sposób kłopotów.

12. Jeśli alkohol wyleje się na odzież prosimy nie panikować! Zostanie przyniesiona następna butelka.

13. Dla osób, które nie znajdują żadnego powodu do śmiechu wisi lustro w korytarzu.

14. Zabrania się kobietom przewracania oczami oraz używania innych znaków w celu zmuszenia mężczyzn do pójścia do domu.

15. Zabrania się zabierania czegokolwiek z wesela oprócz dobrych

16. Osoby idące do domu proszone są o zabranie swoich partnerów. Nie dopuszcza się przy tym jakichkolwiek zamian.

17. Jeśli któryś z gości stwierdzi, że znajduje się sam na sali oznacza to, że zabawa dobiegła końca.

Każdy z uczestników jest zobowiązany do przestrzegania powyższych zasad niezależnie od rasy, koloru skóry, płci, wyznania czy przekonań politycznych pod groźbą zmywania naczyń po weselu.
wspomnień.
SUPER!!! Bardzo mi się to podoba. Jeśli chodzi o oczepiny, to my zdajemy się na zespół. Chcemy także mieć niespodziankę i dobrze się bawić. Nie chcę planować każdej jednej zabawy. Zespół wie tylko, że nie ma być żadnych zabaw o mocnym zabarwieniu erotycznym (np. przebijanie pupami balonów- kto widział wie o czym mówię ) i żadnych zabaw z kasą, bo nie każdy będzie miał przy sobie pieniądze, a nie chcę by goście poczuli się nieswojo.
Są jednak dwie zabawy, które bardzo mi się spodobały. Pan młody i kilku innych panów ubiera ochraniacze na kolana i kaski i ścigają się pomiędzy pachołkami na takim mini torze na sali na.... hulajnogach. Wierzcie- poświęcenie panów nie zna granic . Wiem bo widziałam.
Druga zabawa to panowie stają naprzeciw siebie w dwóch rzędach. Jeden rząd dostaje szminki maluje kolegów z naprzeciwka. Ci umalowani robią za panie. Jest to konkurs taneczny. Puszczane są różne fragmenty piosenek, np. do tanga, rock and roll, itd. Komicznie to wygląda .
__________________
15.08.2003 -
12.03.2010 -
20.08.2011 -


ninitoja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-02, 18:43   #213
m.a.r.t.a
Zakorzenienie
 
Avatar m.a.r.t.a
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 13 215
Dot.: Fajny pomysł na OCZEPINY?

ella_ proszę następnym razem korzystać z wyszukiwarki. Wątek łączę
__________________
Zmieniaj swoje życie
m.a.r.t.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-05, 09:02   #214
monia_ch
Raczkowanie
 
Avatar monia_ch
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 420
Dot.: Fajne zabawy na oczepiny

Mam pytanie czy nacie taka zabawę oczepinową. Do zabawy trzeba przygotować wcześniej lalke (biały materiał + jakieś małe spodnie i mała koszulka - wszystko razem zszyte ma formę lalki, do której wkłada sie ręce i głowę) pan młody robi za nogi i wkłada głowę, a panna młoda jest rekami i stoi z tyłu i maja tak wykonać jakieś czynności np. zjeść kawałek ciasta, albo banana, albo napić się czegoś. Śmiechu jest co niemiara. Widziałam to kiedyś na filmie z wesela. Ale śmiem twierdzić ze samemu trzeba by taka lalkę zrobić, bo nie sądzę żeby Zespół to zrobił.
__________________
20 sierpień 2011

W chwili, gdy poczujesz w sercu miłość i doświadczysz jej głębi, odkryjesz, że dla Ciebie świat nie jest już taki sam, jaki był do tej pory, jest o niebo piękniejszy.

My
monia_ch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-05, 09:09   #215
mysiak
Wtajemniczenie
 
Avatar mysiak
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa i okolice
Wiadomości: 2 185
Dot.: Fajne zabawy na oczepiny

Cytat:
Napisane przez monia_ch Pokaż wiadomość
Mam pytanie czy nacie taka zabawę oczepinową. Do zabawy trzeba przygotować wcześniej lalke (biały materiał + jakieś małe spodnie i mała koszulka - wszystko razem zszyte ma formę lalki, do której wkłada sie ręce i głowę) pan młody robi za nogi i wkłada głowę, a panna młoda jest rekami i stoi z tyłu i maja tak wykonać jakieś czynności np. zjeść kawałek ciasta, albo banana, albo napić się czegoś. Śmiechu jest co niemiara. Widziałam to kiedyś na filmie z wesela. Ale śmiem twierdzić ze samemu trzeba by taka lalkę zrobić, bo nie sądzę żeby Zespół to zrobił.
Znacie, ale nie lubicie. Zdecydowanie nie podoba mi się zabawa, podczas której panna młoda ma usyfić pana młodego
__________________

ADOPTUJ wirtualnie FRETKĘ- tak wiele za tak niewiele http://fretek.org/adopcje/showlist/37
mysiak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-02, 21:15   #216
mysiak
Wtajemniczenie
 
Avatar mysiak
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa i okolice
Wiadomości: 2 185
Dot.: Jakie zabawy na ślub? zabawy oczepinowe i nie tylko- wątek zbiorczy

Reklama na Wizażu jest płatna
__________________

ADOPTUJ wirtualnie FRETKĘ- tak wiele za tak niewiele http://fretek.org/adopcje/showlist/37
mysiak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-08, 22:03   #217
ktrn
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 33
Dot.: Jakie zabawy na ślub? zabawy oczepinowe i nie tylko- wątek zbiorczy

Warto zrobić zabawę, na największą ilość promili w wydychanym powietrzu, w nagrodę można wręczyć zgrzewkę mineralnej na poranek
ktrn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-03-09, 12:02   #218
mysiak
Wtajemniczenie
 
Avatar mysiak
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa i okolice
Wiadomości: 2 185
Dot.: Jakie zabawy na ślub? zabawy oczepinowe i nie tylko- wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez ktrn Pokaż wiadomość
Warto zrobić zabawę, na największą ilość promili w wydychanym powietrzu, w nagrodę można wręczyć zgrzewkę mineralnej na poranek
Proszę, powiedz mi, że żartujesz
__________________

ADOPTUJ wirtualnie FRETKĘ- tak wiele za tak niewiele http://fretek.org/adopcje/showlist/37
mysiak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-09, 12:15   #219
ktrn
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 33
Dot.: Jakie zabawy na ślub? zabawy oczepinowe i nie tylko- wątek zbiorczy

Nie nie żartuję:P dużo chętnych się znajduje do zabawy
ktrn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-11, 21:22   #220
Kate Noir
Zakorzenienie
 
Avatar Kate Noir
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 3 479
Dot.: Jakie zabawy na ślub? zabawy oczepinowe i nie tylko- wątek zbiorczy

widziałyście film Wesele Smarzowskiego? Tam dopiero były zabawy

Edytowane przez Kate Noir
Czas edycji: 2013-03-14 o 11:42
Kate Noir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-11, 21:59   #221
laska4
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 600
Dot.: Jakie zabawy na ślub? zabawy oczepinowe i nie tylko- wątek zbiorczy

u mnie zabawa oczepinowa to bedzie odpinanie welonu przez młodego a w tym czasie panny będą bić po rękach drewnianymi łyżkami,no i ja będę odpinać krawat a kawalerowie będą bić mnie po rękach drewnianymi łyżkami,potem będę 2 zabawy weselne dla nas,jedna z jajkiem druga test zgodności,dla gości to na pewno będą krzesełka,taniec z balonem i chyba pociąg ,rodzina mojego tżeta to znakomici tancerze to będą się cieszyć.
laska4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-15, 08:42   #222
magdziaS
Podróżniczka
 
Avatar magdziaS
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: P'boro
Wiadomości: 9 398
Dot.: Jakie zabawy na ślub? zabawy oczepinowe i nie tylko- wątek zbiorczy

My mieliśmy na oczepinach test zgodności. Zespół przygotował pytania i kartki (ona/on, ja) Pytania były typu: kto pierwszy zrobił ..., kto jest lepszym kucharzem, kto sprząta w domu itd. Fajna zabawa

A z zabaw weselnych polecam zabawę w astronautów Niektórym może wydać się tandetna, ale śmiechu jest co nie miara Mężczyźni mają zakładaną na głowę pończochę a kobiety kręcąc nimi mają im ją ściągnąć. Widoki fantastyczne
__________________
Zaczynamy jakby od nowa...

magdziaS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-15, 09:04   #223
misiadelko
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 3 902
Dot.: Jakie zabawy na ślub? zabawy oczepinowe i nie tylko- wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez laska4 Pokaż wiadomość
u mnie zabawa oczepinowa to bedzie odpinanie welonu przez młodego a w tym czasie panny będą bić po rękach drewnianymi łyżkami,no i ja będę odpinać krawat a kawalerowie będą bić mnie po rękach drewnianymi łyżkami,potem będę 2 zabawy weselne dla nas,jedna z jajkiem druga test zgodności,dla gości to na pewno będą krzesełka,taniec z balonem i chyba pociąg ,rodzina mojego tżeta to znakomici tancerze to będą się cieszyć.
czemu będą Cię bić??
misiadelko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-15, 13:51   #224
harmonijca89
Raczkowanie
 
Avatar harmonijca89
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 388
Dot.: Jakie zabawy na ślub? zabawy oczepinowe i nie tylko- wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez misiadelko Pokaż wiadomość
czemu będą Cię bić??
U nas też jest taka tradycja To nie jest bicie tylko lekkie szturchnięcia, żeby utrudnic odpinanie
harmonijca89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-15, 13:59   #225
misiadelko
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 3 902
Dot.: Jakie zabawy na ślub? zabawy oczepinowe i nie tylko- wątek zbiorczy

Aaa Nie słyszałam jeszcze o takiej tradycji
misiadelko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-16, 08:46   #226
dezire
Zakorzenienie
 
Avatar dezire
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 555
Dot.: Jakie zabawy na ślub? zabawy oczepinowe i nie tylko- wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Kate Noir Pokaż wiadomość
widziałyście film Wesele Smarzowskiego? Tam dopiero były zabawy
to byl przerazajacy film
__________________

2004 - Boisz się, że ludzie z internetu odnajdą cię w prawdziwym życiu.

2014 - Boisz się, że ludzie z prawdziwego życia odnajdą cię w internecie.



dezire jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ceremonia i tradycja ślubna, weselna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:13.