Wszystko o Avonie - Część II - Strona 426 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-05-25, 11:59   #12751
marta_md
Rozeznanie
 
Avatar marta_md
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 537
GG do marta_md
Dot.: Wszystko o Avonie - Część II

już na szczęście wystawili fakturę
braki: woda Heart i lakier nawierzchniowy z oferty internetowej (jaka szkoda!), serum SSS fioletowe (drugi raz w brakach)
przyjdzie: 3 razy kuracja w ampulkach Accolade; jeden przybornik; płatki chłodzące SPA + olejek do wlosów z oliwką + lusterko; 2 razy laser na naczynka + krem Anew; krem do pedicuru + maska do włosów kolor

najbardziej żal mi wody Heart ...
szkoda, myślalam, że się załapię - jestem dzień A (ale w drugiej dostawie też sprobuję ...)
marta_md jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-25, 12:08   #12752
9c8d9cec639f523640ce6df817fef7acb209e2c9_626728175cda8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 7 510
Dot.: Wszystko o Avonie - Część II

Cytat:
Napisane przez Nicolette5 Pokaż wiadomość
reeva jaki ładny avatarek
Dziekuje Zdjecie z nudow robilam
Cytat:
Napisane przez milagrosx Pokaż wiadomość
Właśnie byłam na stronce myAVON i okazuje się się że starter jest po 3 zł a ich telefonki to 350 zł kosztują. Co wy na to?
Ten telefon to ZLOM, nie bierzcie go. Wart jest max 100zl Kicha
Cytat:
Napisane przez trutka23 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny )

Muszę się pochwalić.Wczoraj tzn 24 maja 2007 w moje urodziny mój ukochany pięknie się oświadczył.Boże jaka ja jestem szczęśliwa
Gratuluje Ja jeszcze musze czekac, mam kochanego Tz ale jeszcze nie
Cytat:
Napisane przez lemoorka Pokaż wiadomość
Mam małe pytanko do Was

Dostałam własnie tusz "Pełnia rzęs", ale on nie jest w siwym opakwonaiu tylko czarnym ???

Zmienili opwakoania czy co?? Bo jak patrze to w katalogach jest w siwym o walcowatym kształcie, a ja mam czarny rozszerzający się do nakrętki
Tez taki mam. Ksztalt ten sam, kolory tylko zmienili i wg mnie na lepsze
9c8d9cec639f523640ce6df817fef7acb209e2c9_626728175cda8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-25, 12:27   #12753
Nicolette5
Raczkowanie
 
Avatar Nicolette5
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 409
Dot.: Wszystko o Avonie - Część II

reeva nie ma za co. Jesteś bardzo ładna
__________________
"Kiedy umiera mężczyzna, ostatnie co przestaje się ruszać to serce. Kiedy umiera kobieta - język."






Nicolette5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-25, 12:59   #12754
myszka1706
Zakorzenienie
 
Avatar myszka1706
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 4 619
GG do myszka1706
Dot.: Wszystko o Avonie - Część II

Na szczęście wszystko mi przyjdzie....wreszcie mam fakturkęa tak się bałam że na takie duże zamówienie cosik zabraknie..ale na szczęście nie
myszka1706 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-25, 13:09   #12755
taka jedna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Wielkopolskie
Wiadomości: 7 853
Dot.: Wszystko o Avonie - Część II

Cytat:
Napisane przez lemoorka Pokaż wiadomość
Mam małe pytanko do Was

Dostałam własnie tusz "Pełnia rzęs", ale on nie jest w siwym opakwonaiu tylko czarnym ???

Zmienili opwakoania czy co?? Bo jak patrze to w katalogach jest w siwym o walcowatym kształcie, a ja mam czarny rozszerzający się do nakrętki
A nie miałaś czasem na podglądzie faktury że będzie alternatywny?
Bo ja miałam i też przyszły czarne.
taka jedna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-25, 13:11   #12756
kasia2439
Zakorzenienie
 
Avatar kasia2439
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 4 053
Dot.: Wszystko o Avonie - Część II

A ja jestem ze swoim Tż 1,5 roku i mój kochany planuje zaręczyny za rok Podkreślam że mam 19 lat
kasia2439 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-25, 13:23   #12757
MaT
Wtajemniczenie
 
Avatar MaT
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: WRO
Wiadomości: 2 114
Dot.: Wszystko o Avonie - Część II

Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość
Jak ktoś będzie miał już próbki szminki kremowej UCR to proszę o opinię, bo ja mam chyba trefne.
Mam na kartce "paćki" zrobione testerkami w COK, ale nie mam skanera, może w poniedziałek poproszę znajomą. Po porównaniu z próbkami, nie widzę różnicy, z katalogiem tego nie robię, żeby się nie wkurzać :/

Cytat:
Napisane przez agusiia69 Pokaż wiadomość
Czy widziała któraś z was te nowe szminki CT KISS'n'GO ze złotym połyskiem? kat 07 strona 113??
Która jest jasna, która ciemna a która wpadająca w brąz?? Bo jakoś nie ufam tym kolorkom w katalogu;]
Najjaśniejsza jest Fall Peach - brzoskwiniowy, ale bez czerwonych rumieńców, nie pomarańczowy, potem Gold Spice - rozbielona wiśnia z fioletowymi akcentami i równolegle najciemniejsze: Sparlking Bronze - kawowy brąz, trochę podobny do Latte z UCR Cream, ale jaśniejszy i Cinnamon - jak sama nazwa wskazuje. Wszystkie mają połyskujące drobinki, ale bardzo delikatne, może na ustach byłyby bardziej widoczne.
MaT jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-05-25, 13:30   #12758
pAtiŚ
Zakorzenienie
 
Avatar pAtiŚ
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Rzeszów / Stalowa Wola
Wiadomości: 12 704
Dot.: Wszystko o Avonie - Część II

Cytat:
Napisane przez marta_md Pokaż wiadomość
już na szczęście wystawili fakturę
braki: woda Heart i lakier nawierzchniowy z oferty internetowej (jaka szkoda!), serum SSS fioletowe (drugi raz w brakach)
przyjdzie: 3 razy kuracja w ampulkach Accolade; jeden przybornik; płatki chłodzące SPA + olejek do wlosów z oliwką + lusterko; 2 razy laser na naczynka + krem Anew; krem do pedicuru + maska do włosów kolor

najbardziej żal mi wody Heart ...
szkoda, myślalam, że się załapię - jestem dzień A (ale w drugiej dostawie też sprobuję ...)
oj, już braki tej wody ;(
__________________

pAtiŚ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-25, 13:41   #12759
Scarlet23
Zadomowienie
 
Avatar Scarlet23
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 686
Dot.: Wszystko o Avonie - Część II

Hej mam takie pytanko zamwiłam w 6 krrm anew korygjący okoloice oczu do niego była gratis miniwersja 5ml a ja ma fakturze mam ją w brakach (wersja 15 ml jest) a na końcu mam napisane ANEW ALTER.KR./OCZY 15ML VC produkt alternatywny i tak się zastanawiam co to za wersja?
Scarlet23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-25, 13:43   #12760
lemoorka
Zakorzenienie
 
Avatar lemoorka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Lemoorland
Wiadomości: 7 072
Dot.: Wszystko o Avonie - Część II

Cytat:
Napisane przez taka jedna Pokaż wiadomość
A nie miałaś czasem na podglądzie faktury że będzie alternatywny?
Bo ja miałam i też przyszły czarne.
Juz raz to pisałam- nie jestem konsultantka Moja mama kiedys była, ale stwierdziła, że nie chce sie juz jej z tym bawic i od 3 lat zaopatruje sie sama

Tusz kupiłam na stoisku z Avonem Poza tym napisy były po polsku, więc nie jest altenatywny
lemoorka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-25, 13:50   #12761
9c8d9cec639f523640ce6df817fef7acb209e2c9_626728175cda8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 7 510
Dot.: Wszystko o Avonie - Część II

Cytat:
Napisane przez Scarlet23 Pokaż wiadomość
Hej mam takie pytanko zamwiłam w 6 krrm anew korygjący okoloice oczu do niego była gratis miniwersja 5ml a ja ma fakturze mam ją w brakach (wersja 15 ml jest) a na końcu mam napisane ANEW ALTER.KR./OCZY 15ML VC produkt alternatywny i tak się zastanawiam co to za wersja?
Tez mialam i normalne, moze niewielka roznica, bo nawet nie zauwazylam nic szczegolnie innego
Cytat:
Napisane przez Nicolette5 Pokaż wiadomość
reeva nie ma za co. Jesteś bardzo ładna
Dziekuje [wstydnis]
Cytat:
Napisane przez kasia2439 Pokaż wiadomość
A ja jestem ze swoim Tż 1,5 roku i mój kochany planuje zaręczyny za rok Podkreślam że mam 19 lat
Rocznik 1988 czy rok wiecej? Ja jestem 88 i z Tz jestem (za miesiac) dwa lata ale slub najwczesniej za ok 5 lat
9c8d9cec639f523640ce6df817fef7acb209e2c9_626728175cda8 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-05-25, 13:54   #12762
olenkah
Raczkowanie
 
Avatar olenkah
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 129
Dot.: Wszystko o Avonie - Część II

Hej dziewczyny mam pytanie odnosnie wody TRUE GLOW. a wlasciwie promocji. str 86 -87 w katalogu 7. czy żeby zamowic komplet bizuterii trzeba zamowic 2 produkty czy wystarczy sama woda???
olenkah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-25, 13:55   #12763
Scarlet23
Zadomowienie
 
Avatar Scarlet23
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 686
Dot.: Wszystko o Avonie - Część II

[1=9c8d9cec639f523640ce6df 817fef7acb209e2c9_6267281 75cda8;4423506]Tez mialam i normalne, moze niewielka roznica, bo nawet nie zauwazylam nic szczegolnie innego[/quote]
Aha ale dlaczego pisze na fakturze 15 ml jak powinno być 5ml ?wolałabym żeby to nie był błąd
Scarlet23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-25, 14:07   #12764
kasia2439
Zakorzenienie
 
Avatar kasia2439
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 4 053
Dot.: Wszystko o Avonie - Część II

Cytat:

Rocznik 1988 czy rok wiecej? Ja jestem 88 i z Tz jestem (za miesiac) dwa lata ale slub najwczesniej za ok 5 lat

tak 88 on planuje za 2 lata ale nie wiem czy to wypali
kasia2439 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-25, 14:08   #12765
Scarlet23
Zadomowienie
 
Avatar Scarlet23
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 686
Dot.: Wszystko o Avonie - Część II

Cytat:
Napisane przez olenkah Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny mam pytanie odnosnie wody TRUE GLOW. a wlasciwie promocji. str 86 -87 w katalogu 7. czy żeby zamowic komplet bizuterii trzeba zamowic 2 produkty czy wystarczy sama woda???
według mnie wystarczy jedna bo w katalogu pisze za 49,90 a nie powyżej 49,90,
Scarlet23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-25, 14:13   #12766
olenkah
Raczkowanie
 
Avatar olenkah
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 129
Dot.: Wszystko o Avonie - Część II

Cytat:
Napisane przez Scarlet23 Pokaż wiadomość
według mnie wystarczy jedna bo w katalogu pisze za 49,90 a nie powyżej 49,90,

Dzięki :P na mnie upał źle wplywa. oczywiscie, ze jest za 49,90, ale ja juz tego nie doczytalam tylko zastanowilo mnie dlaczego nie ma napisane "dowolnych" produktow. Przepraszam za zamieszanie i ide napic sie czegos zimnego ;P

dopiero dzisiaj skladam zamowienie z 7. mam nadzieje, ze brakow nie bede miala, bo klientki pozamawialy naprawde drogie rzeczy.
olenkah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-25, 14:18   #12767
Anka :)
Wtajemniczenie
 
Avatar Anka :)
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 720
Dot.: Wszystko o Avonie - Część II

hej
Mam prośbę...
Chcialabym zamowic dwie próbki szminek nabłyszczajacych...(da się tylko dwie, a nie musi być cały komplet, prawda?)
jakbyście mogły to proszę o kod na kolorek próbek:
-champagne glow
-coral gables
__________________
Moje paznokcie
ZAPRASZAM!
Anka :) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-25, 14:24   #12768
olenkah
Raczkowanie
 
Avatar olenkah
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 129
Dot.: Wszystko o Avonie - Część II

Cytat:
Napisane przez Anka :) Pokaż wiadomość
hej
Mam prośbę...
Chcialabym zamowic dwie próbki szminek nabłyszczajacych...(da się tylko dwie, a nie musi być cały komplet, prawda?)
jakbyście mogły to proszę o kod na kolorek próbek:
-champagne glow
-coral gables
pojedyncze szminki

champagne glow 26591
coral gables 26138
olenkah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-25, 14:26   #12769
...Skierka...
Zakorzenienie
 
Avatar ...Skierka...
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 4 479
Dot.: Wszystko o Avonie - Część II

Ja dopiero dzisiaj bede skladala zamowienie z katalogu 07. Brakuje mi troche do tych 250 zl zeby dostac te karty, i sie zastanawiam czy domawiac cos jeszcze? Tzn. czy warto je dostac?
...Skierka... jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-05-25, 14:29   #12770
Scarlet23
Zadomowienie
 
Avatar Scarlet23
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 686
Dot.: Wszystko o Avonie - Część II

Cytat:
Napisane przez olenkah Pokaż wiadomość
Dzięki :P na mnie upał źle wplywa. oczywiscie, ze jest za 49,90, ale ja juz tego nie doczytalam tylko zastanowilo mnie dlaczego nie ma napisane "dowolnych" produktow. Przepraszam za zamieszanie i ide napic sie czegos zimnego ;P

dopiero dzisiaj skladam zamowienie z 7. mam nadzieje, ze brakow nie bede miala, bo klientki pozamawialy naprawde drogie rzeczy.
Bo z avonem jest tak że piszą czasem bez zrozumienia i mieszają okropnie dlatego się Ci nie dziwie że pytasz Ja pije zimny świerzy koktail owocowylux
Scarlet23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-25, 14:40   #12771
silesianna
Zakorzenienie
 
Avatar silesianna
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 884
Dot.: Wszystko o Avonie - Część II

Cytat:
Napisane przez trutka23 Pokaż wiadomość
Do wszystkich załamanych,oczekujących zaręczyn kobietek !!!

Nie załamujcie się, ja też czekałam czekałam czekałam i się doczekałam.Na was też przyjdzie pora czego z całego serduszka wam życzę.Będzie dobrze.Podstawa to nie załamywać się i czekać czekać.Mówie wam warto tak czekać.Nadejdzie kiedyś ta wielkopomna chwilaa ) Dlatego jeszcze raz Wszystkiego Naj Kochaniutkie Trzymam za was kciuczki
jak już tak oftopujemy, to mój ślub za 53 tygodnie (zaliczki powpłacane, różne rzeczy porezerwowane itp) a mój TŻ nadal mi się nie oświadczył jakoś tak nagle zaczęliśmy rozmawiać o ślubie i potem już pooooszłoooo, planowanie, załatwianie, a na oświadczyny sobie dalej czekam i czekam

Cytat:
Napisane przez elffee Pokaż wiadomość
ja nawet nie mam faceta! wstyd i hanba! podobno brzydka nie jestem i sie nie uwazam za taka, chociaz jak kjazda czasem narzekam ze mam tu i uwdzie troche za duzo czy cos. ehh ja tez chce byc zareczona i chce miec meza i dzieci! za tydzien w sobote koncze 26 lat! stara juz jestem,
ja też tak miałam potem stałam się zadeklarowanym singlem (w sumie ponad 5 lat to trwało), świetnie się z tym czułam, nie chciałam żadnych związków, aż tu nagle BUM! z Tobą tez tak będzie, zobaczysz



i żeby nie offtopować:

widziałam dziś w coku nowe odcienie podkładów:

bisque jest taki ciemniejszy od ivory, ale jaśniejszy od almonda, w tej "różowawej" tonacji;

natural - plasuje się pomiędzy nude a cream - w tonacji "beżowawej"

niestety nie miałam czym cyknąć fotek w każdym razie są to odcienie pośrednie między tymi, które były

wąchałam maseczkę jogurtową - miodzio! ciekawe, jak się sprawdzi w użyciu

pod swoim kątem oglądałam też zielony spray/balsam do opalania spf40 - błysklawicznie się wchłania, nie zostawia koloru, prawie nie pachnie (albo byłam tak otumaniona przez shine o true glow )

pojedyncze cienie avon color jakoś mnie nei zachwyciły, nawet ich do ręki nie wzięłam;

SHINE mnie nei zachwycił - myślałam, że bedzie bardziej cytrusowy, jak kiedyś SPIRIT, a ja w nim czułam jednak sporo jakichś kwiatów na pierwszy rzut nosa ostry, mocny zapach, teraz (minęły 2,5 godziny) nie czuję ich wcale;

płyn do kąpieli melonowy/arbuzowy pachnie pięknie tylko nei pamiętam, czy bardziej melonowo, czy bardziej arbuzowo

no i ten dinx z FW - tarka, pumeks i szczoteczka w 1 - fajny gadżet, wysokość całości mniej więcej 2/3 - 3/4 dłoni, ale chyba się nie skuszę... chociaż - kto wie
silesianna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-25, 14:42   #12772
Anka :)
Wtajemniczenie
 
Avatar Anka :)
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 720
Dot.: Wszystko o Avonie - Część II

Cytat:
Napisane przez olenkah Pokaż wiadomość
pojedyncze szminki

champagne glow 26591
coral gables 26138
dziekuje
__________________
Moje paznokcie
ZAPRASZAM!
Anka :) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-25, 14:46   #12773
elffee
Zadomowienie
 
Avatar elffee
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: a tu zza biureczka
Wiadomości: 1 788
GG do elffee Send a message via Skype™ to elffee
Dot.: Wszystko o Avonie - Część II

Cytat:
Napisane przez silesianna Pokaż wiadomość
ja też tak miałam potem stałam się zadeklarowanym singlem (w sumie ponad 5 lat to trwało), świetnie się z tym czułam, nie chciałam żadnych związków, aż tu nagle BUM! z Tobą tez tak będzie, zobaczysz



i żeby nie offtopować:

widziałam dziś w coku nowe odcienie podkładów:

bisque jest taki ciemniejszy od ivory, ale jaśniejszy od almonda, w tej "różowawej" tonacji;

natural - plasuje się pomiędzy nude a cream - w tonacji "beżowawej"

niestety nie miałam czym cyknąć fotek w każdym razie są to odcienie pośrednie między tymi, które były

wąchałam maseczkę jogurtową - miodzio! ciekawe, jak się sprawdzi w użyciu

pod swoim kątem oglądałam też zielony spray/balsam do opalania spf40 - błysklawicznie się wchłania, nie zostawia koloru, prawie nie pachnie (albo byłam tak otumaniona przez shine o true glow )

pojedyncze cienie avon color jakoś mnie nei zachwyciły, nawet ich do ręki nie wzięłam;

SHINE mnie nei zachwycił - myślałam, że bedzie bardziej cytrusowy, jak kiedyś SPIRIT, a ja w nim czułam jednak sporo jakichś kwiatów na pierwszy rzut nosa ostry, mocny zapach, teraz (minęły 2,5 godziny) nie czuję ich wcale;

płyn do kąpieli melonowy/arbuzowy pachnie pięknie tylko nei pamiętam, czy bardziej melonowo, czy bardziej arbuzowo

no i ten dinx z FW - tarka, pumeks i szczoteczka w 1 - fajny gadżet, wysokość całości mniej więcej 2/3 - 3/4 dłoni, ale chyba się nie skuszę... chociaż - kto wie
ja stracilam nadzieje ze kogos znajde, nie wiem czemu bo jak juz pisalam nie jestem brzydka czy glupia czy jakas inna, normalna dziewczyna ze mnie a nie mam powodzenia. faceci w ogole sie mna nie interesuja, czyzbym nie byla w guscie ani jednego faceta?

hmm co do kosmetykow to odcienie podkladow mnie interesuja bo chce zamowic wlasnie jakis ale myslalam o perfect wear a z nich nie ma niestrety natural odcienia bo z tego co piszesz to najbardziej by mi pasowac. ja mam cream ale jest za ciemny i biore ivory bo kiedys juz go mialam i jest najlepszy, bede mieszala sobie z tym co mam teraz.
__________________
Idą wakacje a ja idę na plaże
elffee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-25, 14:57   #12774
Pyziulka
Rozeznanie
 
Avatar Pyziulka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 606
GG do Pyziulka
Dot.: Wszystko o Avonie - Część II

Cytat:
Napisane przez elffee Pokaż wiadomość
ja stracilam nadzieje ze kogos znajde, nie wiem czemu bo jak juz pisalam nie jestem brzydka czy glupia czy jakas inna, normalna dziewczyna ze mnie a nie mam powodzenia. faceci w ogole sie mna nie interesuja, czyzbym nie byla w guscie ani jednego faceta?

Ja czekałam 20 lat aż mnie jakiś pokocha. Jesteśmy razem już prawie 3 lata i myślę że niedługo mogę sie spodziewać oświadczyn - niedługo czyli w najbliższych 2 latach :-P Gdyby nie brak kasy na własne gniazdko to pewnie juz byśmy po ślubie byli :-P Nie przejmuj się - znajdzie się taki co pokocha Ciebie a Ty jego :-D


sorry za offtop ;-)
Pyziulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-25, 14:59   #12775
amber2046
Zakorzenienie
 
Avatar amber2046
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: na zachód od HollyŁódź
Wiadomości: 4 399
Dot.: Wszystko o Avonie - Część II

Coś jest chyba nie tak ze zdjęciami poczwórnego cienia umieszczonymi w katalogu... Widziałam real foto odcienia Vintage Violets i te dwa środkowe cienie były takie delikatne, jeden wręcz jasnoróżowy a w katalogu widzę ciemne barw, ostatni to jakiś granat...

Czy tylko ja tak mam?
__________________
"Związki partnerskie? Ja od razu na małżeństwa homoseksualne bym pozwolił. Nikt nigdzie nie powinien być zwalniany z tego koszmaru. (...)
Co to ma być - same romanse? Jakieś przyjemności? I uważam, że absolutnie powinni dostać prawo adopcji."
Janusz Głowacki

Crucify Your Mind
amber2046 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-25, 15:01   #12776
taka jedna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Wielkopolskie
Wiadomości: 7 853
Dot.: Wszystko o Avonie - Część II

Cytat:
Napisane przez lemoorka Pokaż wiadomość
Tusz kupiłam na stoisku z Avonem Poza tym napisy były po polsku, więc nie jest altenatywny
To że jest po polsku nie świadczy, że nie jest alternatywny. Rzecz alternatywna przychodzi właśnie albo w innym opakowaniu, albo w innym języku. Albo dwa w jednym
taka jedna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-25, 15:03   #12777
Scarlet23
Zadomowienie
 
Avatar Scarlet23
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 686
Dot.: Wszystko o Avonie - Część II

Cytat:
Napisane przez Pyziulka Pokaż wiadomość
Ja czekałam 20 lat aż mnie jakiś pokocha. Jesteśmy razem już prawie 3 lata i myślę że niedługo mogę sie spodziewać oświadczyn - niedługo czyli w najbliższych 2 latach :-P Gdyby nie brak kasy na własne gniazdko to pewnie juz byśmy po ślubie byli :-P Nie przejmuj się - znajdzie się taki co pokocha Ciebie a Ty jego :-D


sorry za offtop ;-)
Musimy chyba założyć jakąś grupę wsparcia poszukujących Drugiej Połówki i czekających na oswiadczyny

Mam te nowe poczwórne cienie fioletowe i faktycznie są fajniejsze niż te poprzednie - długo mi się trzymaja na oku i są takie kremowe , nie takie kamienie jak poprzednieżeby nie było że nie na temat
Scarlet23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-25, 15:08   #12778
Scarlet23
Zadomowienie
 
Avatar Scarlet23
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 686
Dot.: Wszystko o Avonie - Część II

Cytat:
Napisane przez amber2046 Pokaż wiadomość
Coś jest chyba nie tak ze zdjęciami poczwórnego cienia umieszczonymi w katalogu... Widziałam real foto odcienia Vintage Violets i te dwa środkowe cienie były takie delikatne, jeden wręcz jasnoróżowy a w katalogu widzę ciemne barw, ostatni to jakiś granat...

Czy tylko ja tak mam?
Też tak mam ale akurat mi to pasujekupiłam ten cien w zestawie z KR
ostatni to cieny fiolet a reszta jest jaśniejsza niz w katalogu, na moim zdjęciu tez źle wyszły
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg SP_A0646.jpg (46,0 KB, 32 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg SP_A0649.jpg (46,8 KB, 25 załadowań)
Scarlet23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-25, 15:12   #12779
asia_z
Zakorzenienie
 
Avatar asia_z
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 9 155
Dot.: Wszystko o Avonie - Część II

trutka gratuluje

ja czekam na paczke, jutro dostane nie moge sie doczekać
__________________
asia_z jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-25, 15:18   #12780
Nicolette5
Raczkowanie
 
Avatar Nicolette5
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 409
Dot.: Wszystko o Avonie - Część II

Właśnie wystawili mi fakturę z 07 i mam jeden brak: paletka cieni CT Flirty Flutters Ciekawe czy w COK-u będą mieli ?
__________________
"Kiedy umiera mężczyzna, ostatnie co przestaje się ruszać to serce. Kiedy umiera kobieta - język."






Nicolette5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:01.