Szukam dentysty / proszę o polecenie lekarza stomatologa / ZBIORCZY - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Zdrowie ogólnie

Notka

Zdrowie ogólnie W tym miejscu rozmawiamy o zdrowiu: od profilaktyki po sposoby leczenia. Porada uzyskana na forum nie zastępuje wizyty u lekarza, ma funkcję informacyjną!

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-11-25, 12:32   #211
ZanetB
Przyczajenie
 
Avatar ZanetB
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 19
Dot.: Dobry dentysta w Warszawie

Właśnie wróciłam z wizyty z centrum stomatologii i protetyki Dorodent (mieści się przy Mickiewicza 76 w Warszawie). Mogę z czystym sumieniem polecić. Wizyta bezbolesna dzięki sprawnie podanemu przez panią doktor znieczuleniu (i mam nadzieję, że nadal nie będzie bolało jak znieczulenie przestanie działać ). Przede mną jeszcze długa droga do wyleczenia wszystkich zębów ale przynajmniej w końcu trafiłam na profesjonalistów.
ZanetB jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-25, 15:01   #212
MinakoA
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 13
Dot.: Ból zęba- potrzebny dentysta - Kraków

Czy ktoś tutaj mógłby mi podać stronę jakiegoś dobrego dentysty w Warszawie? Będę wdzięczna

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2015-11-26 o 22:08 Powód: Link.
MinakoA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-27, 14:38   #213
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: dobry dentysta lublin (i nie tylko)

Wybielał ktoś może zęby w Lbn? Chodzi mi o stomatologa, nie o kosmetyczki, itd.
__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-02, 10:11   #214
loksx33
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 27
stomatolog nfz

A więc moja sytuacja wygląda tak: zadzwonilam do dentysty zarejestrować się na fundusz tydzień pozniej mialam już wizytę co mnie bardzo zdziwiło, ok przeglad i te sprawy " ma pani do zrobienia 3 zęby" tylko musi się pani zastanowić czy chce plomny biale za 80 zł czy srebre za darmo a ze to bardziej z przodu to wziełam te białe. Ok, nastepna wizyta ząbki zrobione zaplaciłam 160 zł zadnego potwierdzenia ani paragonu nie otrzymałam .... Nastepna wizyta za tydzień poszłam i Pani doktor zrobiła mi ząb w którym mialam plombe srebrna zrobiona jeszcze za czasow małolata, do połowy wywiercila i włożyła biała czyli mam mam zęba w poł takiej i takiej plombie ubierając się Pani z uśmiechem mowi 100 zł a nie bylam przygotowana bo przeciez zapisywałam się z funduszu i mowie ze nie mam pieniązkow ze dam na nastepnej wizycie to Pani doktor spytała gdzie pracuje to ona podjedzie do mnie do pracy na drugi dzień po pieniązki. Na nastepna wizytę kazała przygotować 100 zł ( już 3 zęby mam zrobine ) i co ja mam zrobić w takiej sytuacji ? zaplacić ? pomocy
loksx33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-02, 16:32   #215
nynka_1987
Zadomowienie
 
Avatar nynka_1987
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Szczecinek :/
Wiadomości: 1 269
Dot.: stomatolog nfz

A co masz zrobić?Zapłacić albo zdecydować się na amalgamat albo chemoutwardzalne (też białe, ale trochę gorsze niż kompozyt). Na NFZ kompozyt dorosłym się nie należy.
__________________
nynka_1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-02, 18:08   #216
klempaa
Zakorzenienie
 
Avatar klempaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: z kupy gruzu
Wiadomości: 18 377
Dot.: stomatolog nfz

Ja bym zmieniła stomatologa.
Bardzo mi się nie podoba podejście lekarki. Nagle cena wzrasta, płacisz i nie dostajesz paragonu, nagle więcej zębów do zrobienia. Skonsultowałabym się z kimś innym i tyle.
__________________
Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę.
Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania.
Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.


Śledź też pies! - blogujemy


klempaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-02, 19:54   #217
Anonimka1988
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 2 698
Dot.: stomatolog nfz

Faktycznie, lepiej zmień stomatologa - nawiasem mówiąc, bardzo ciężko znaleźć dobrego lekarza w tej dziedzinie, zwłaszcza jak ma się poważne problemy z zębami (ja niestety takie mam ). Także teraz i na przyszłość znajdź dobrego lekarza.
Co do plomb, lepiej zawsze na każde zęby decyduj się na białe plomby, po co pakować sobie niepotrzebnie rtęć do organizmu?
Anonimka1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-12-03, 09:34   #218
bernikula
mOLDerator
 
Avatar bernikula
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 10 368
Dot.: stomatolog nfz

Cytat:
Napisane przez loksx33 Pokaż wiadomość
A więc moja sytuacja wygląda tak: zadzwonilam do dentysty zarejestrować się na fundusz tydzień pozniej mialam już wizytę co mnie bardzo zdziwiło, ok przeglad i te sprawy " ma pani do zrobienia 3 zęby" tylko musi się pani zastanowić czy chce plomny biale za 80 zł czy srebre za darmo a ze to bardziej z przodu to wziełam te białe. Ok, nastepna wizyta ząbki zrobione zaplaciłam 160 zł zadnego potwierdzenia ani paragonu nie otrzymałam .... Nastepna wizyta za tydzień poszłam i Pani doktor zrobiła mi ząb w którym mialam plombe srebrna zrobiona jeszcze za czasow małolata, do połowy wywiercila i włożyła biała czyli mam mam zęba w poł takiej i takiej plombie ubierając się Pani z uśmiechem mowi 100 zł a nie bylam przygotowana bo przeciez zapisywałam się z funduszu i mowie ze nie mam pieniązkow ze dam na nastepnej wizycie to Pani doktor spytała gdzie pracuje to ona podjedzie do mnie do pracy na drugi dzień po pieniązki. Na nastepna wizytę kazała przygotować 100 zł ( już 3 zęby mam zrobine ) i co ja mam zrobić w takiej sytuacji ? zaplacić ? pomocy
Po takim tekście na pewno zmieniłabym lekarza. Chodzę do stomatologa tylko prywatnie, przyznam, że kilka razy byłam na nfz kiedyś i szybko się z tego wyleczyłam. Nie dość, że dopłaty do białych plomb są prawie na poziomie wizyty prywatnej to jeszcze nie przykładają się.
Jeśli idę do stomatologa i wyjdzie mi więcej niż przypuszczałam, bo np. w trakcie okaże się, że jeszcze jest coś do zrobienia to moja stomatolog nie szuka mnie w zakładzie pracy tylko wpina karteczkę ile jej zalegam i tyle.
__________________


Insta
bernikula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-03, 12:38   #219
loksx33
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 27
Dot.: stomatolog nfz

dziękuję kobietki za odpowiedz a wiec pani doktor przyszła do mnie do pracy po pieniazki :P rozmawiałam z kolezanką na ten temat i mowila ze nie mam wgl płacic . Zapytałam tej pani jak wygląda u niej leczenia zębów na nfz skoro za każdą wizytę muszę płacic a pani wielce zdziwiona ze przeciez dwa poprzednie zeby sobie robiłam z przodu i tez placiłam no to zapytałam kto jej kazał robic z tyłu też płatną nie informując mnie o tym ... zmieszana odpowiedziala ze wizyty popoludniowe zawsze sa prywatne a ja sama mowilam ze bym wolala na popoludniu, to no odpowiedzialam ze jezeli mnie pytala czy wolę do poludnia czy popołudniu to wybrałam tę opcję która mi bardziej odpowiada, a nikt mnie przeciez nie informował o tym ze to są wizyty prywatne... widziałam ze już się zdenerwowała i zrobiła czerwona w koncu stwierdziła ze pojdzie mi na rękę i tylko połowę zapłacę.. zapłaciłam bo świnia też nie jestem, podziękowałam i powiedziałam zeby wykresliła mnie z listy pacjentów

Edytowane przez loksx33
Czas edycji: 2015-12-03 o 12:42
loksx33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-03, 15:50   #220
klempaa
Zakorzenienie
 
Avatar klempaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: z kupy gruzu
Wiadomości: 18 377
Dot.: stomatolog nfz

Bardzo dobrze zrobiłaś, choć ja bym w takiej sytuacji nie płaciła wcale.
Zapewne zgłosiłabym również sprawę do NFZtu, ale to ja.
__________________
Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę.
Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania.
Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.


Śledź też pies! - blogujemy


klempaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-03, 17:53   #221
moniczek1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 15
Dot.: stomatolog nfz

Również proponuję zmianę stomatologa. Ale zgłosić nie zaszkodzi. Może Pani Doktor się nauczy.
moniczek1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-12-06, 18:59   #222
nynka_1987
Zadomowienie
 
Avatar nynka_1987
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Szczecinek :/
Wiadomości: 1 269
Dot.: stomatolog nfz

Nie ma czegoś takiego jak "dopłata do białych plomb". Albo na na NFZ albo za wszystko płaci pacjent.
__________________
nynka_1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-08, 13:32   #223
mikonka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 18
Dot.: Dobry dentysta w Warszawie

Doktor Falkowski, który pracuje w S-Tom na Wiktorskiej 8 jest spoko. Jestem ich pacjentką od roku, robiłam kilka rzeczy, w tym implanty stomatologiczne, które zostały umieszczone w miejsce zniszczonych zębów. Generalnie jakość usług jest bardzo fajna, zaletą jest też to, że pracują do 21.
mikonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-21, 13:11   #224
kajankas
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 432
Dot.: dobry stomatolog w Poznaniu

W New Dent Clinic możesz próbować. Zapisy na godzinę, ale to chyba już norma w dobrych gabinetach, co nie? Tutaj plus masz taki, że nie płacisz za przegląd zębów i kontrole ani złotówki. Płacisz tylko wtedy, gdy faktycznie coś działają z Twoimi zębami.
kajankas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-22, 18:51   #225
klempaa
Zakorzenienie
 
Avatar klempaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: z kupy gruzu
Wiadomości: 18 377
Szukam dentysty / proszę o polecenie lekarza stomatologa / ZBIORCZY

połączone
__________________
Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę.
Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania.
Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.


Śledź też pies! - blogujemy


klempaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-24, 08:50   #226
uniperfect
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 738
Dot.: Szukam dentysty / proszę o polecenie lekarza stomatologa / ZBIORCZY

Ja odradzam jedną dentystkę na podkarpaciu, zniszczyła mi zęba całkowicie. Pobolewał mnie ząb, poszłam 2 lata temu państwowo, bo na prywatnego nie miałam kasy i dentystka nie wiedziała jak leczyć mi tego zęba. Oglądała zdjęcie i się długo zastanawiała co mu jest. Potem stwierdziła, że zdjęcie nie wyraźne jest. Zamiast leczyć go kanałowo, to leczyła normalnie i ponoć wiertłem mi go uszkodziła Po jej leczeniu zamiast przestawiać zaczął boleć okropnie, poszłam prywatnie a pan doktor mi mówi, ze ząb był do kanałowego leczenia i że jest w nim perforacja. Dodał, że do perforacji mogło dojść poprzez uszkodzenie wiertłem przez dentystkę. Robił mi zdjęcie i coś w zębie w środku było przeciętne. Nie pamiętam już jak on to mówił dokładnie co tam było. Mówił, że gdybym wczesniej przyszła do niego to by mi go kanałowo wyleczył. Musiał mi przecinać zęba na pół, połówkę kanało leczył, potem dorabiał sztyft , taki zabieg chirurgiczny ale to nie wiele pomogło. Teraz mi mówi, ze lepiej było by go usunąć i wstawić sztucznego, a na sztucznego mnie nie stać. Jest to 6 , 7 nie mam, bo mi w podstawówce państwowi dentyści wydarli zamiast leczyć. A moi rodzice nie zadbali by 7 leczyć kanałowo. Więc pewnie ząb jakiś tańszy by odpadł typu akrylowy, czy inny, Czytałam na necie, że można na sztucznym podniebieniu osadzić zęba jak się nie ma sąsiadującego jednego zęba.Nie wiem o co w tym chodzi i czy dobrze to zrozumiałam. Wogóle to ja nie mam 8 bo te mi nie wyrosły. 4 dolną tak mi leczyła, że tylko do połowy wyleczyła. Poprawiany miałam go prywatnie, Innych wgl nie chciała mi leczyć, mimo, że jej mówiłąm, ze mnie bolą, Stwierdziła, że np 5 jest zdrowa, dopiero prywatnie mi ją wyleczył. Jakbym ją spotkałam na ulicy to bym ją udusiła. Implant to dla bogatych jest, pewnie coś ok 2000 kosztuje i na to jeszcze koronka idzie . Słyszałam, że 2000 sam implant u mojego dentysty.

Edytowane przez uniperfect
Czas edycji: 2015-12-24 o 08:53
uniperfect jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-05, 17:24   #227
Raspberry19
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 116
Usuwanie ósemek na NFZ Poznań ! Gdzie iść?

Pytanie do osób, które miały wyrywane ósemki, polecaci konkretnego chirurga stomatologa?
Bedę musiała prawdopodobnie wyrwac 3 ósemki ( 4 na razie nie wyszła). Strasznie panikuję i stąd moje pytanie - znacie może kogoś miłego profesjonalistę w Poznaniu, który wykona ten zabieg na NFZ? Na razie idę na RTG, ale już teraz chciałabym się zapisac na wizytę bo pewnie do kogoś miłego i dobrego będę czekać ponad miesiąc.

Może to dziwne, że ważną dla mnie cechą u stomatologa jest bycie miłym, ale jak wchodzę do gabinetu i spotykam się z wrogim, nieprzyjemnym spojrzeniem to aż się cofam.

Z góry dziękuję za odpowiedź !
Raspberry19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-06, 20:56   #228
Inez24
Raczkowanie
 
Avatar Inez24
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 63
Dot.: Usuwanie ósemek na NFZ Poznań ! Gdzie iść?

na nfz nie pomoge. ale prywatnie polecam certusa.dr Kwiatek . super mily i zna sie na swojej robocie
__________________
Byle do przodu
Inez24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-06, 22:46   #229
gawronkaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 13
Dot.: Dobry dentysta w Warszawie

Cytat:
Napisane przez mikonka Pokaż wiadomość
Doktor Falkowski, który pracuje w S-Tom na Wiktorskiej 8 jest spoko. Jestem ich pacjentką od roku, robiłam kilka rzeczy, w tym implanty stomatologiczne, które zostały umieszczone w miejsce zniszczonych zębów. Generalnie jakość usług jest bardzo fajna, zaletą jest też to, że pracują do 21.
Jedna z moich znajomych korzystała z pomocy właśnie pana doktora falkowskiego. Z tego, co mówiła to człowiek ma dużą wiedzę o implantach i generalnie protetyce. Wstawiała u niego dwa implanty z bardzo dobrym efektem.
gawronkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-01-12, 08:49   #230
WiolkaKlaman
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 39
Dot.: dobry dentysta lublin (i nie tylko)

Z Lublina to mogę polecić kilku dobrych stomatologów. Przez całe studia leczyłam u nich ząbki- Dobry Stomatolog Lublin xxx Życzę powodzenia

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2016-02-18 o 09:56 Powód: link
WiolkaKlaman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-12, 17:26   #231
hoacynka
Raczkowanie
 
Avatar hoacynka
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: .
Wiadomości: 430
Dot.: Szukam dentysty / proszę o polecenie lekarza stomatologa / ZBIORCZY

szukam stomatologa z katowic, który rozumie osoby z urazem dentystycznym i nie zdziera jakoś strasznie
__________________

hoacynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-17, 10:15   #232
Roza_2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 5
Dot.: Szukam dentysty / proszę o polecenie lekarza stomatologa / ZBIORCZY

A ja poszukuje dentysty do dziecka 5letniego. Jestem z Warszawy wiec w tych okolicach. Wymagania sa takie, aby taki dentysta nie straszyl, byl mily, usmiechniety, zagadywal, zaciekawial, zeby dziecko nie wyszlo z najgorszymi wrazeniami od niego. Mam problem z synem, ktory czasem uskarza sie ze cos go tam szemra po zabkach (mowi ze nie boli, ale ja nie jestem w stanie ocenic o co moze chodzi dokladnie), wiec chce to sprawdzic. Chcialabym uskutecznic wizyte jak najszybciej czyli jutro, pozdr
Roza_2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-18, 09:35   #233
nanga_pargat
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 4
Dot.: Szukam dentysty / proszę o polecenie lekarza stomatologa / ZBIORCZY

jak najszybciej idz do lekarza . Jesli podejrzewasz ze cos sie dzieje z zabkami dziecka to tym bardziej bo z tym nie ma zabawy w warszawie bardzo fajnie dziecmi zajmuje sie barbara stąpor z dentalestetic na bialolece jest zawsze usmiechnieta i opowiada rozne historie dzieciom i odwraca uwage dziecka od badania . Naprawde zalatw te sprawe jak najszybciej i juz nie zwlekaj bo to nie sa przelewki , a dziecko bedzie cierpiec .

Edytowane przez nanga_pargat
Czas edycji: 2016-01-18 o 09:38
nanga_pargat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-18, 09:53   #234
axn22
Zakorzenienie
 
Avatar axn22
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 5 086
Dot.: Szukam dentysty / proszę o polecenie lekarza stomatologa / ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez hoacynka Pokaż wiadomość
szukam stomatologa z katowic, który rozumie osoby z urazem dentystycznym i nie zdziera jakoś strasznie
Polecam Freshmed :p Cena może nie jest bardzo niska ale dentyści fantastyczni
axn22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-18, 11:34   #235
Roza_2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 5
Dot.: Szukam dentysty / proszę o polecenie lekarza stomatologa / ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez nanga_pargat Pokaż wiadomość
jak najszybciej idz do lekarza . Jesli podejrzewasz ze cos sie dzieje z zabkami dziecka to tym bardziej bo z tym nie ma zabawy w warszawie bardzo fajnie dziecmi zajmuje sie barbara stąpor z dentalestetic na bialolece jest zawsze usmiechnieta i opowiada rozne historie dzieciom i odwraca uwage dziecka od badania . Naprawde zalatw te sprawe jak najszybciej i juz nie zwlekaj bo to nie sa przelewki , a dziecko bedzie cierpiec .
Bardzo dziekuje ze sie ktos odezwal sprawdze w necie jeszcze ta Barbare Stąpor i wtedy zadecyduje. Z Twojego postu wynika, ze jest w porzadku, wiec na pewno sie zorientuje. Wlasnie mi tez zalezy, zeby kontakt byl dobry z lekarzem, bo tez jest to wybor w jakis sposob na lata i fajnie chodzic do gabinetu z usmiechem. Tak, ze jeszcze raz bardzo Ci dziekuje za sugestie i pozdrawiam
Roza_2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-19, 06:11   #236
WiolkaKlaman
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 39
Dot.: Szukam dentysty / proszę o polecenie lekarza stomatologa / ZBIORCZY

Z Katowic podsyłam ci panią Bednarską Jolantę, jest ona stomatologiem z Katowic mojego faceta. Z tym zadzieraniem mówi, że w sumie dla niego była miła. Ale poczytaj sobie na stronie z linku, tam powinny być opinie o niej, a do tego być może uda ci się zarejestrować do niej przez Internet. Powodzenia

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2016-02-18 o 11:58 Powód: Link.
WiolkaKlaman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-24, 00:05   #237
Antarees
Raczkowanie
 
Avatar Antarees
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 242
Stomatolog w Krakowie w ramach NFZ

Witam wszystkich
Czy znajdzie się ktoś, kto poleci mi dobrego dentystę w Krakowie, przyjmującego w ramach NFZ (studencka kieszeń ), a jednocześnie nie trzeba czekać na przyjęcie miesiąc. Dobrze byłoby, gdyby znajdował się raczej bliżej centrum, nie na obrzeżach miasta (mieszkam niedaleko Dworca Głównego). Z góry dziękujęza wszelką pomoc, b to dość pilny przypadek



......................... ......................... ......................... ......
łączę z wątkiem zbiorczym - klempaa

Edytowane przez klempaa
Czas edycji: 2016-01-26 o 17:29
Antarees jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-24, 22:41   #238
Antarees
Raczkowanie
 
Avatar Antarees
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 242
Dot.: Stomatolog w Krakowie w ramach NFZ

Nikt nic nie wie?
Antarees jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-25, 06:30   #239
WiolkaKlaman
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 39
Dot.: Stomatolog w Krakowie w ramach NFZ

Nie mieszkam w Krakowie, podsyłam ci stronę na której powinnaś znaleźć pełną listę lekarzy. Niestety musisz czytać opinie o nich i poszukać, czy można się do nich umówić w ramach NFZ. ***ciach link*** być może uda ci się znaleźć takiego do którego można umówić się przez internet, dzięki temu zyskasz trochę czasu dla siebie, dodatkowo będziesz mogła się umówić nawet w nocy

Edytowane przez klempaa
Czas edycji: 2016-01-26 o 17:29
WiolkaKlaman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-26, 13:54   #240
ririana
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 104
Dot.: Stomatolog w Krakowie w ramach NFZ

centrum Krk, nfz, wizyta za chwilę - z czegoś musisz zrezygnować
jeśli bardzo Ci się nie spieszy, polecam p. Ewelinę Dondajewską. Przyjmuje na ul. Twardowskiego (obok ICE). nie wklejam linków, ale można łatwo wygooglować. Trafiłam do niej lata temu tak jak Ty - będąc jeszcze studentką i do dziś nikomu innemu nie dam grzebać w buzi
ririana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Zdrowie ogólnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-11-01 15:38:51


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:35.