Sala - Zawiercie i okolice - Strona 25 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ceremonia i tradycja ślubna, weselna

Notka

Ceremonia i tradycja ślubna, weselna W tym miejscu możesz podzielić się widzą, jak zaplanować ceremonię ślubną. Na co zwrócić uwagę przy szukaniu sali weselnej. Przypomnieć tradycje weselne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-07-31, 10:22   #721
ruda1984m
Raczkowanie
 
Avatar ruda1984m
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Z-cie
Wiadomości: 383
Dot.: Sala - Zawiercie i okolice

Jest nowy hotel i restauracja "Pod Figurą" w Podzamczu - jedzenie pycha tylko tyle wiem. http://podfigura.pl/pl/ pewnie jeszcze nie mieli wesel ale może warto podjechać i popytać.
__________________
Kochaj i szalej i nie pytaj co dalej !!
ruda1984m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-31, 12:00   #722
asia_z
Zakorzenienie
 
Avatar asia_z
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 9 155
Dot.: Sala - Zawiercie i okolice

i w okolicach ulicy żabiej restauracja vanilia http://vanilia-zawiercie.pl/ ale żadnych opinii ani nic nie słyszałam.
__________________
asia_z jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-03, 11:35   #723
Aurealia
Raczkowanie
 
Avatar Aurealia
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: śląskie^^
Wiadomości: 182
Dot.: Sala - Zawiercie i okolice

Byłam "Pod Figurą', gdyż byłam ciekawa co to za miejsce - powiem tak z racji iż jest to nowy lokal to obsługa jest jeszcze 'niewyrobiona' - na zwykła kawę z ekspresu czekałam 30 min. Ale tak jak mówię - to dopiero początek działania
W kwestii wystroju sali - to ładna sala w beżach - wesel tam nie widze, ewentualnie przyjecie weselne na mała ilość osób ze względu własnie ilości miejsca. Ale fajne miejsce na chrzciny itp.
Menu też ciekawe aczkolwiek dla 4-osobowej rodziny wychodzi trochę drogo. Wiem, że mają promocje obiadowe - zestawy dnia po 19 zł i to się opłaca. Co do jakości jedzenia to nie wiem.

Ogólnie fajne miejsce z dobrą lokalizacją i potencjałem
__________________
Trzeba marzyć tak, jakby się miało żyć całą wieczność i żyć tak, jakby się miało umrzeć jutro.
Aurealia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-04, 22:32   #724
autoportret
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 11
Dot.: Sala - Zawiercie i okolice

A czy któraś z Pań słyszała opinie bądź bawiła się w Gościńcu Jurajskim w Żarkach?
Zastanawiamy się nad ta salą ale doszły nas słuchy że z jedzeniem jest kiepsko... Czy ktoś słyszał coś na ten temat?
autoportret jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-05, 20:37   #725
parisss21
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 24
Dot.: Sala - Zawiercie i okolice

Dziewczyny słyszałyście może w końcu coś o Białej Skale, a może byłyście tam na weselu? strasznie mnie ciekawi jak to tam w końcu jest, za rok weselicho
parisss21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-11, 10:53   #726
pysiek322
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 1
Dot.: Sala - Zawiercie i okolice

Sala ORLE GNIAZDO w Hucisku
hej. mój brat tam miał ślub i ja za rok tez tam bd robiła dla mnie rewelacja i jedzenie i otoczenie, jakoś nie miałam wiekszych problemów z szfową a umowa ta sama co u brata tylko brak z adnotacji dot. podniesieniu kosztów o 10%. co do samego wesela to caly czas uzupełniano napoje, zmieniano talerze dokladano jak czegoś brakowało. Wystrój rózniez staranny i zadbany a barek z deserami-MARZENIEPanie kelnerki tez ok chociaż troszku odstarszały pod koniec bo juz patrzały blagajacym wzrokiem żebyśmy juz poszli spac;p ale nie ma sie co dziic dziewczyna o 4 nad ranem ja jestem zadowolona i mam nadzieje że po moim weselu te odczucia sie nie zmenią

Edytowane przez pysiek322
Czas edycji: 2015-08-11 o 10:55
pysiek322 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-26, 13:13   #727
Aurealia
Raczkowanie
 
Avatar Aurealia
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: śląskie^^
Wiadomości: 182
Dot.: Sala - Zawiercie i okolice

Chciałabym się podzielić z Wami opinia na temat Białej skały w Karlinie i organizacji wesela.
Organizowaliśmy tam wesele na ok 100 osób i wszyscy - przede wszystkim Goście oraz my jako organizatorzy - byliśmy bardzo zadowoleni. Jedzenie bardzo dobre i dużo, czego dowodem były komentarze wszystkich ludzi. Porcje wystarczające, duże, ładnie i elegancko podane i świeże. Wszystko było czysto podane. Obsługa kelnerek również bardzo dobra. Talerze były wymieniane na bieżąco a napoje dostawiane. Jesteśmy bardzo zadowoleni także z czystym sumieniem mogę polecić to miejsce do zabawy.
__________________
Trzeba marzyć tak, jakby się miało żyć całą wieczność i żyć tak, jakby się miało umrzeć jutro.
Aurealia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-08-27, 15:05   #728
iffoneczka1992
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 4
Dot.: Sala - Zawiercie i okolice

Łał! Jestem pod wrażeniem Waszych opinii )
Szukam porady Drogie Wizażanki... Szukam sali na około 150 i więcej osób (eleganckiej, z gustem, z dobrym jedzeniem przede wszystkim), koniecznie z dużą ilością miejsc noclegowych, ponieważ TŻ jest z daleka i wszyscy jego goście muszą nocować bo wesele dwudniowe Wiecie coś? Możecie polecić?

Będę wdzięczna i służę również swoją pomocą
iffoneczka1992 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-09, 09:37   #729
klakla01
Przyczajenie
 
Avatar klakla01
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 7
Dot.: Sala - Zawiercie i okolice

Cześć może słyszałyście coś na temat sali "Amazonka" w Zawadzie Pilickiej? Jest to dość sensowna sala, zastanawiam się nad nią, jako nad salą na mój wielki dzień )
klakla01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-09, 17:24   #730
asia_z
Zakorzenienie
 
Avatar asia_z
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 9 155
Dot.: Sala - Zawiercie i okolice

ja tam byłam na weselu 2 lata temu, więc trudno mi powiedzieć jak jest teraz. Wtedy jak byłam jedzenie było bardzo dobre. Bardzo ładnie podane.wystrój sali też przyjemny
__________________
asia_z jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-23, 13:06   #731
beza2015
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 1
Dot.: Sala - Zawiercie i okolice

Witam wszystkich poszukujących sali na wesele w okolicach Zawiercia - zajazd KA-JA w Kiełkowicach.
Z czystym sumieniem mogę polecić tą salę, sala bardzo ładna - dekoracja i żywe kwiaty już w cenie- jedzonko PRZEPYSZNE, obsługa wręcz profesjonalna, właściciele bardzo pomocni i sympatyczni, ogród i całe obejście przecudowne - można się zakochać. Cisza, spokój, na uboczu. Piękny plener na zdjęcia!!!
beza2015 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-09-26, 11:44   #732
parisss21
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 24
Dot.: Sala - Zawiercie i okolice

Aurelia, Super ja mam w przyszłym roku tam wesele, słyszałam, że zmienili kucharza i nie ukrywam, że się trochę wystraszyłam. A jak z dekoracją stołu Państwa Młodych? zastanawiam się właśnie, bo przeważnie wieszają coś za Młodymi, a tam średnio żeby coś powiesić

Edytowane przez parisss21
Czas edycji: 2015-09-26 o 11:50
parisss21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-29, 06:30   #733
Aurealia
Raczkowanie
 
Avatar Aurealia
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: śląskie^^
Wiadomości: 182
Dot.: Sala - Zawiercie i okolice

Cytat:
Napisane przez parisss21 Pokaż wiadomość
Aurelia, Super ja mam w przyszłym roku tam wesele, słyszałam, że zmienili kucharza i nie ukrywam, że się trochę wystraszyłam. A jak z dekoracją stołu Państwa Młodych? zastanawiam się właśnie, bo przeważnie wieszają coś za Młodymi, a tam średnio żeby coś powiesić
Wszystko to kwestia dogadania - my nie mieliśmy żadnej dekoracji za nami. Ściana w tle jest na tyle ozdobna, że myślę iż nie jest to wymagane; aczkolwiek to kwestia gustu. My mieliśmy dekorację sali z Białej doliny no i muszę stwierdzić, że dziewczyny naprawdę wystroiły salę bardzo ładnie, zresztą tak jak ja chciałam. Właścicielka - Pani Ewa - jest również osobą, z która można się dogadać i nie robi żadnych problemów, a nawet doradzi
__________________
Trzeba marzyć tak, jakby się miało żyć całą wieczność i żyć tak, jakby się miało umrzeć jutro.
Aurealia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-13, 21:42   #734
atthedisco
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 11
Dot.: Sala - Zawiercie i okolice

Jest tu ktoś jeszcze?
Dziewcyzny, możecie coś napisac na temat Nover Riviery w Zawierciu lub Arii, dawniej Coco-Boda w Łazach?
atthedisco jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-15, 18:56   #735
Martasek88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 5
Dot.: Sala - Zawiercie i okolice

Witam serdecznie też się zastanawiam, czy wątek lokali weselnych na tym forum jest jeszcze aktywny przydało by się, bo szukam opinii o Szlacheckim Dworze w Kroczycach, działa od zeszłego roku (należy pod Hotel Jura) i ciężko mi znaleźć jakiekolwiek opinie :/ Nie jest to typowa sala weselna, dlatego obawiam się, czy właściciele poradzą sobie z obsługą tego typu imprezy. Cenę/os. mają bardzo przystępną, bogate i szerokie menu, właściciele wydają się być elastyczni, ale zależy mi także na fachowej obsłudze. Warto byłoby poznać sprawdzoną opinię. Czy któraś z Forumowiczek może pomóc ??
Martasek88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-16, 18:27   #736
cherry1988
Raczkowanie
 
Avatar cherry1988
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 356
Dot.: Sala - Zawiercie i okolice

Cytat:
Napisane przez Martasek88 Pokaż wiadomość
Witam serdecznie też się zastanawiam, czy wątek lokali weselnych na tym forum jest jeszcze aktywny przydało by się, bo szukam opinii o Szlacheckim Dworze w Kroczycach, działa od zeszłego roku (należy pod Hotel Jura) i ciężko mi znaleźć jakiekolwiek opinie :/ Nie jest to typowa sala weselna, dlatego obawiam się, czy właściciele poradzą sobie z obsługą tego typu imprezy. Cenę/os. mają bardzo przystępną, bogate i szerokie menu, właściciele wydają się być elastyczni, ale zależy mi także na fachowej obsłudze. Warto byłoby poznać sprawdzoną opinię. Czy któraś z Forumowiczek może pomóc ??
Byłam na weselu i 18tce kilka lat temu, ale w samej Jurze. Jedzenie było bardzo dobre, obsługa - trochę za mało kelnerów do liczby gości. Ogólnie było w porządku, nie wiem jak teraz.
__________________
'88


13.10.2013r.

06.12.2014r.

13.08.2016r.
cherry1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-16, 19:06   #737
Martasek88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 5
Dot.: Sala - Zawiercie i okolice

Cytat:
Napisane przez cherry1988 Pokaż wiadomość
Byłam na weselu i 18tce kilka lat temu, ale w samej Jurze. Jedzenie było bardzo dobre, obsługa - trochę za mało kelnerów do liczby gości. Ogólnie było w porządku, nie wiem jak teraz.
Mimo wszystko dzięki za info zakładam, że właściciele znają się na rzeczy i podołają zadaniu, mimo że obiekt jest od niedawna
Martasek88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-01, 17:38   #738
Aurealia
Raczkowanie
 
Avatar Aurealia
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: śląskie^^
Wiadomości: 182
Talking Dot.: Sala - Zawiercie i okolice

Cytat:
Napisane przez parisss21 Pokaż wiadomość
Dziewczyny słyszałyście może w końcu coś o Białej Skale, a może byłyście tam na weselu? strasznie mnie ciekawi jak to tam w końcu jest, za rok weselicho
I jak tam przygotowania do wesela w Białej Skale - ida pełna parą, czy może już po? Będę wdzięczna za wrażenia Siostra mojego męża ma mieć tam swoją imprezę we wrześniu - ciekawa jestem jak to wygląda obecnieJ.
__________________
Trzeba marzyć tak, jakby się miało żyć całą wieczność i żyć tak, jakby się miało umrzeć jutro.
Aurealia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-21, 20:39   #739
DBP
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 1
Dot.: Sala - Zawiercie i okolice

Witam chciałam zapytać o wesele w Morsko Plus czy może ktoś się wypowiedzieć kto brał udział, organizował tam wesele.

Edytowane przez DBP
Czas edycji: 2016-07-22 o 19:59
DBP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-08-23, 20:44   #740
Podplomykowka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 1
Dot.: Sala - Zawiercie i okolice

Witajcie, chciałabym się podzielić z Wami moją opinią i chętnie dowiem się Waszych. Sama interesuję się salą weselną w okolicach Zawiercia od niedawna i mam dwa pomysły, jest to Biała Skała w Karlinie i Zajazd Kalinówka, jakie są Wasze opinie co do tych dwu miejsc? Widziałam tyle pozytywnych opinii co do Zajazdu Kalinówka jednak nie mam żadnych własnych doświadczeń, a opinie są dość dawne, czy nadal jest tam dobrze? Co do Białej Skały sama byłam niedawno na weselu to dla mnie wygląd sali jest bardzo ładny, parkiet dobrze przygotowany, co do jedzenia to wszystko było ok poza jednym daniem które było dla mnie za suche, za to pieczony świniak był przepyszny, okolica bardzo fajna, myślę że jedyną wadą jest to, że jest tam dość kiepsko działająca klimatyzacja, co może stanowić problem. Na górze są miejsca sypialne dla 20 osób, ale w pobliżu znajduje się dom w którym również wynajmują pokoje i tam można dobrać sobie miejsca.
Podplomykowka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-25, 11:27   #741
cherry1988
Raczkowanie
 
Avatar cherry1988
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 356
Dot.: Sala - Zawiercie i okolice

Ponieważ niecałe 2 tygodnie temu wychodziłam za mąż mogę szczerze polecić Salę Balową Luksor w Porębie. Duża, piękna sala, ale co najważniejsze - rewelacyjna obsługa! Właściciele i manager są świetni, doradzą we wszystkim. Na samym przyjęciu niczego nie brakowało, kelnerzy uwijali się jak mróweczki. Jedzenie pyszne, wszyscy bardzo chwalili. Cieszę się, że wybraliśmy właśnie to miejsce na nasze wesele
__________________
'88


13.10.2013r.

06.12.2014r.

13.08.2016r.
cherry1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-25, 17:12   #742
Martasek88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 5
Dot.: Sala - Zawiercie i okolice

Witam,
interesowałam się Kalinówką jak szukałam sali weselnej, spotkałam się z właścicielem na miejscu. Ogólnie wrażenia były pozytywne - właściciel sprawił wrażenie ogarniętego i doświadczonego. Sala może nie wystrzałowa, ale przyjemna dla oka. Z tego co pamiętam w cenie było przystrojenie (tiul na stoły, wysokie wazony z kwiatami, być może także pokrowce krzesła).
Zdecydowaliśmy się zrezygnować z uwagi na czas wynajęcia pokoi dla gości (50zł/osobę) - opuszczenie bezapelacyjnie do godz.11 , tyczyło się to też Państwa Młodych. Nie za bardzo rozumiem dlaczego, skoro lokal jest typowo na zabawy, więc w niedzielę powinno tam być pusto, jeśli nie robi się oczepin, a nie wspomniano, że następnego dnia jest zaplanowana jakaś inna impreza. Woleliśmy poszukać innych miejsc na noclegi, jakiejś agroturystyki, gdzie nie powinno być ciężko z dogadaniem
Ale ogólnie polecam rozważyć i porozmawiać osobiście, bo w internecie były praktycznie same dobre opinie
Martasek88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-01, 07:50   #743
kicacz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 15
Dot.: Sala - Zawiercie i okolice

Witam, również jestem zainteresowana salą kalinówka. Czy polecanie zrobić tam wesele?
kicacz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-04, 15:12   #744
asia_z
Zakorzenienie
 
Avatar asia_z
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 9 155
Dot.: Sala - Zawiercie i okolice

Cytat:
Napisane przez pysiek322 Pokaż wiadomość
Sala ORLE GNIAZDO w Hucisku
hej. mój brat tam miał ślub i ja za rok tez tam bd robiła dla mnie rewelacja i jedzenie i otoczenie, jakoś nie miałam wiekszych problemów z szfową a umowa ta sama co u brata tylko brak z adnotacji dot. podniesieniu kosztów o 10%. co do samego wesela to caly czas uzupełniano napoje, zmieniano talerze dokladano jak czegoś brakowało. Wystrój rózniez staranny i zadbany a barek z deserami-MARZENIEPanie kelnerki tez ok chociaż troszku odstarszały pod koniec bo juz patrzały blagajacym wzrokiem żebyśmy juz poszli spac;p ale nie ma sie co dziic dziewczyna o 4 nad ranem ja jestem zadowolona i mam nadzieje że po moim weselu te odczucia sie nie zmenią
no właśnie miałam średnią przyjemność być w ostatnim czasie w Orlim Gnieździe na weselu. Podobał mi się wystrój sali, to że był barek z deserami. Otoczenie również bardzo ładne. Natomiast jedzenie mocno średnie i przegięciem dla mnie było, że pomiędzy ciepłymi posiłkami nie można było praktycznie niczego zjeść, bo pozabierali talerzyki. Na naszą prośbę o nowe i czyste obsługa powiedziała, ze nie opłaca się bo za 30 minut będzie kolejne ciepłe danie. Tak więc spore przegięcie, na żadnym weselu na żadnej sali jeszcze się z czymś takim nie spotkałam.
__________________
asia_z jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-05, 21:26   #745
Monikaa89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 1
Dot.: Sala - Zawiercie i okolice

Hej! Zastanawiamy się nad weselem w czerwcu. Chcemy wziąć pod uwagę dwie sale: Amazonka i Hotel Ostaniec.
Czytamy dużo różnych skrajnych opinii na temat tych sal.
Czy macie może jakieś weselne doświadczenia z tymi miejscami?
Monikaa89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-07, 11:11   #746
Perpet
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 7
Dot.: Sala - Zawiercie i okolice

Witam,
ktoś coś słyszał o sali Venus w Myszkowie, jakieś opinie? Lub może ktoś był na jakieś imprezie na sali Camelia we Włoszczowej?
Perpet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ceremonia i tradycja ślubna, weselna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-03-07 12:11:22


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:37.