Oparzenia słoneczne ;( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-05-31, 19:44   #1
MyxHappyxEndingx
Raczkowanie
 
Avatar MyxHappyxEndingx
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Pawłowice
Wiadomości: 491

Oparzenia słoneczne ;(


Dzisiaj było baardzo ciepło... Więc postanowiłam się trochę poopalać... I chyba przesadziłam... Moja twarz jest poprostu okropna... Miałam nadzieję na opalenie nóg, pleców, dekoldu itd.. Ale niestety opaliłam sobie nos i policzki... Wyglądam jak rudolf czerwono nosy ;/ I mam pytanie czy można kupić jakieś maści, kremy, pianki itp. Lub jakieś okłady lub maseczki na twarz żeby chociaż złagodzić 'efekty' opalania się? Słyszałam że bardzo dobry jest pantenol, ale podobno po nim skóra schodzi... ;( Ale nie wiem czy można tego uniknąć... Chyba skóra zejdzie i tak i tak... Chyba że znacie jakieś sposoby żeby mój nos nie był taki 'opalony'.. Pozatym że jestem czerwona jak burak, to jeszcze twarz mnie szczypie i swędzi jednocześnie... Robiłam już okłady z zimnego mleka i troszkę przestało szczypać ale nos jest dalej czerwony... Niektórzy pytają mnie czy sie z kimś biłam (?) Proszę o pomoc... Z góry dzięki
MyxHappyxEndingx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-31, 21:02   #2
Marwari
Zakorzenienie
 
Avatar Marwari
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 079
GG do Marwari
Dot.: Oparzenia słoneczne ;(

Cytat:
Napisane przez MyxHappyxEndingx Pokaż wiadomość
Dzisiaj było baardzo ciepło... Więc postanowiłam się trochę poopalać... I chyba przesadziłam... Moja twarz jest poprostu okropna... Miałam nadzieję na opalenie nóg, pleców, dekoldu itd.. Ale niestety opaliłam sobie nos i policzki... Wyglądam jak rudolf czerwono nosy ;/ I mam pytanie czy można kupić jakieś maści, kremy, pianki itp. Lub jakieś okłady lub maseczki na twarz żeby chociaż złagodzić 'efekty' opalania się? Słyszałam że bardzo dobry jest pantenol, ale podobno po nim skóra schodzi... ;( Ale nie wiem czy można tego uniknąć... Chyba skóra zejdzie i tak i tak... Chyba że znacie jakieś sposoby żeby mój nos nie był taki 'opalony'.. Pozatym że jestem czerwona jak burak, to jeszcze twarz mnie szczypie i swędzi jednocześnie... Robiłam już okłady z zimnego mleka i troszkę przestało szczypać ale nos jest dalej czerwony... Niektórzy pytają mnie czy sie z kimś biłam (?) Proszę o pomoc... Z góry dzięki
wyszukiwarka sie klania...
na pierwszej stronie jest nawet identyczny temat...
__________________
"Przeznaczenie rozdaje karty. A my tylko gramy." Artur Schopenhauer


[SIGPIC][/SIGPIC]
Marwari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:28.