Brzuszek - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2002-04-25, 10:20   #1
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954

wystający brzuszek


Jakie ćwiczenia pomagają skutecznie na wystający brzuszek? Rano jest jeszcze calkiem całkiem ale wieczorem wygląda strasznie. [img]icons/icon9.gif[/img] , może jakaś dieta? Jak sobie radzicie z takim prblemem ? proszę o pomoc , bardzo proszębo nie mogę na siebie patrzeć w lustrze.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-04-25, 10:42   #2
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: wystający brzuszek

Trzeba po prostu wykonywać ćwiczenia na dolną partię mięsni brzucha,zwykle zaniedbywaną-wszyscy ćwiczą górę.
Mam na myśli wszelkie ćwiczenia w leżeniu tyłem ,kiedy unosi się w górę biodra i nogi w różnych wariantach-uwaga na kręgosłup lędźwiowy! Te ćwiczenia dobrze wykonywane dają niezłe efekty,ale dają też nieźle popalić
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-04-25, 12:07   #3
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: wystający brzuszek

Ja myślę, że takie ćwiczenia nie zaszkodzą, ale czytałam ostatnio, że brzuszek wymaga ciągłej zmiany zestawu ćwiczeń, gdyż "uodparnia się" na monotonię i rezultaty nie są tak widoczne jak powinny.
A co do problemu Agnieszki, wydaje mi się, że dużą winę ponosi tu sposób odżywiania (skoro rano brzuszka nie ma, a wieczorem się pojawia [img]icons/icon7.gif[/img] ) Chyba powinnaś Aguś pić przeciwwzdęciowe herbatki, może koper włoski, albo rumianek, ewentualnie są też w aptece gotowe tabletki, ale nie wiem na ile są one obojętne dla ogólnego stanu zdrowia. Nie zaszkodzi też duuużo niegazowanej wody mineralnej. Powinno pomóc, jeśli oczywiście nie masz problemów z wątrobą.
Na razie - Agnieszka
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-04-25, 13:28   #4
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
wystający brzuszek

Agusiu,
Polecam o ile masz czas 2..3 x w tygodniu uczęszczanie do Fitness Clubu. To naprawdę daje efekty, sama wiem po sobie. Chodze do Aplauzu na Warszawskim Bemowie 2-gi miesiąc i widze wyraźne efekty. Mój brzunio jest ładnie zarysowny, posladki itp. Daje to dużo zadowolenia z siebie, poprawia samopoczucie, i jeszcze jedno w domu ćwicząc sama, zniechecasz się a w klubie dajesz z siebie wszystko, jest całkiem inaczej. Spróbuj!!!
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-04-27, 21:47   #5
Dolly
Zakorzenienie
 
Avatar Dolly
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 721
GG do Dolly
Brzuszek...

Powiedzcie mi jak wytrzymujecie robienie po 300 brzuszków??? Robicie je na raz czy jak? Czy cos mi da jeżeli będę robić 4 razy po 25 półbrzuszków?
Aha! Chyba nie wystarczy robienie takich zwykłych brzuszków, ponieważ mięśni brzucha jest wiele i trzeba różne robić ćwiczonka na brzuch, ale jakie??? Dziękuję za odpowiedź [img]icons/icon7.gif[/img]
__________________
kocham tą piosenkę http://www.youtube.com/watch?v=BboBncMCpws
...bo w końcu to przez nią w euforii złamałam nogę tańcząc
Dolly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-04-27, 21:47   #6
Dolly
Zakorzenienie
 
Avatar Dolly
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 721
GG do Dolly
Brzuszek...

Powiedzcie mi jak wytrzymujecie robienie po 300 brzuszków??? Robicie je na raz czy jak? Czy cos mi da jeżeli będę robić 4 razy po 25 półbrzuszków?
Aha! Chyba nie wystarczy robienie takich zwykłych brzuszków, ponieważ mięśni brzucha jest wiele i trzeba różne robić ćwiczonka na brzuch, ale jakie??? Dziękuję za odpowiedź [img]icons/icon7.gif[/img]
__________________
kocham tą piosenkę http://www.youtube.com/watch?v=BboBncMCpws
...bo w końcu to przez nią w euforii złamałam nogę tańcząc
Dolly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-04-28, 15:30   #7
aggie
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2002-08
Wiadomości: 846
GG do aggie
Re: Brzuszek...

Dolly, ja na poczatku 10 nie moglam zrobic polbrzuszkow ! A teraz robie ich 500 jak mi sie zachce [img]icons/icon7.gif[/img]
Tylko ze polbrzuszki. I musisz robic tak, zeby Cie miesnie brzuszka bolaly ( a nie np kark albo kregoslup !).
Nie wiem czy sa lepsze niz zwykle brzuszki, ale mi sie wydaje ze sa wygodniejsze... jesli chcesz cwiczonka na brzuszek mozesz robic tez takie ze lezysz jak do brzuszkow i lewym lokciem siegasz do prawego kolana i tak np 100.
A jesli Ci lepiej to rob seriami [img]icons/icon7.gif[/img]
Jak sobie wycwiczysz brzuszek bedziesz robila coraz wiecej. Zacznij sobie od np 25, a pote stopniowo zwiekszaj [img]icons/icon7.gif[/img]

Gwarantuje, ze rezultaty widac !!

3mam kciuki [img]icons/1cmok.gif[/img]
[img]icons/icon40.gif[/img]
aggie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2003-04-28, 15:30   #8
aggie
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2002-08
Wiadomości: 846
GG do aggie
Re: Brzuszek...

Dolly, ja na poczatku 10 nie moglam zrobic polbrzuszkow ! A teraz robie ich 500 jak mi sie zachce [img]icons/icon7.gif[/img]
Tylko ze polbrzuszki. I musisz robic tak, zeby Cie miesnie brzuszka bolaly ( a nie np kark albo kregoslup !).
Nie wiem czy sa lepsze niz zwykle brzuszki, ale mi sie wydaje ze sa wygodniejsze... jesli chcesz cwiczonka na brzuszek mozesz robic tez takie ze lezysz jak do brzuszkow i lewym lokciem siegasz do prawego kolana i tak np 100.
A jesli Ci lepiej to rob seriami [img]icons/icon7.gif[/img]
Jak sobie wycwiczysz brzuszek bedziesz robila coraz wiecej. Zacznij sobie od np 25, a pote stopniowo zwiekszaj [img]icons/icon7.gif[/img]

Gwarantuje, ze rezultaty widac !!

3mam kciuki [img]icons/1cmok.gif[/img]
[img]icons/icon40.gif[/img]
aggie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-04-29, 09:22   #9
smoczek
Zakorzenienie
 
Avatar smoczek
 
Zarejestrowany: 2002-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 049
Re: Brzuszek...

Spokojnie możesz robić serie po 25 [img]icons/icon7.gif[/img] z krótkim odpoczynkiem [img]icons/icon7.gif[/img] A z burzuszkami to nie jest tak, że jedne są lepsze od drugich [img]icons/icon12.gif[/img] tylko każdy rodzaj "porusza" inne mięśnie i powinnyśmy wykonywać różne ich rodzaje [img]icons/icon7.gif[/img] -zarówno tradycyjne(ale tylko takie bez podnoszenia całego tułowia-jak mówi aggie), ale także brzuszki uruchamiające mięśnie skośne, a więc np tzw brzuszki bokserskie [img]icons/icon7.gif[/img]
smoczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-04-29, 09:22   #10
smoczek
Zakorzenienie
 
Avatar smoczek
 
Zarejestrowany: 2002-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 049
Re: Brzuszek...

Spokojnie możesz robić serie po 25 [img]icons/icon7.gif[/img] z krótkim odpoczynkiem [img]icons/icon7.gif[/img] A z burzuszkami to nie jest tak, że jedne są lepsze od drugich [img]icons/icon12.gif[/img] tylko każdy rodzaj "porusza" inne mięśnie i powinnyśmy wykonywać różne ich rodzaje [img]icons/icon7.gif[/img] -zarówno tradycyjne(ale tylko takie bez podnoszenia całego tułowia-jak mówi aggie), ale także brzuszki uruchamiające mięśnie skośne, a więc np tzw brzuszki bokserskie [img]icons/icon7.gif[/img]
smoczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-04-29, 09:25   #11
Nefretete
Zadomowienie
 
Avatar Nefretete
 
Zarejestrowany: 2003-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 759
GG do Nefretete
Re: Brzu(chol)...

[img]icons/icon7.gif[/img]
To ja mam takie pytanie:
-mam wielki piwny [img]icons/icon10.gif[/img] brzuchol (ale taki duzy odstajacy na ok.5cm), robie brzuszki ok.powiedzmy 60.
Problem polega na tym ze chcialabym sie tego pozbyc,ale martwie sie ze jeszcze bardziej "wywali",bedzie pekaty,jakbym polknela balon.

1. ile czasu trwa pozbywanie sie brzucha?
2. jak dlugo cwiczyc?
__________________
Moje życie ->http://www.wiktor.lukasiewicz.net.pl/

http://www.v10.pl

Narodowa strona Polaków-> http://www.narzekalnia.pl

Nefretete jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2003-04-29, 09:25   #12
Nefretete
Zadomowienie
 
Avatar Nefretete
 
Zarejestrowany: 2003-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 759
GG do Nefretete
Re: Brzu(chol)...

[img]icons/icon7.gif[/img]
To ja mam takie pytanie:
-mam wielki piwny [img]icons/icon10.gif[/img] brzuchol (ale taki duzy odstajacy na ok.5cm), robie brzuszki ok.powiedzmy 60.
Problem polega na tym ze chcialabym sie tego pozbyc,ale martwie sie ze jeszcze bardziej "wywali",bedzie pekaty,jakbym polknela balon.

1. ile czasu trwa pozbywanie sie brzucha?
2. jak dlugo cwiczyc?
__________________
Moje życie ->http://www.wiktor.lukasiewicz.net.pl/

http://www.v10.pl

Narodowa strona Polaków-> http://www.narzekalnia.pl

Nefretete jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-04-29, 09:40   #13
zlosliwiec
Gość
 
Wiadomości: n/a
Re: Brzu(chol)...

Wprawdzie lekarzem nie jestem, ale... powymadrzam sie, a co mi szkodzi [img]icons/icon12.gif[/img]

Otoz u kobiet taki brzucholek moze byc wynikiem niekoniecznie spozycia zupki chmielowej, ale rowniez problemow kobiecych. Jesli chodzisz regularnie do ginekologa, to mozesz sobie to wykluczyc, ale... jesli nie, to byc moze byloby wskazane udac sie.

Dodatkowo z cwiczen to polecam wszelkiej masci cwiczenia brzucha w tzw. zwisie, na przyklad na drazku zamontowanym we framudze drzwi. Podciaganie nog "pod brode" i energiczne ruchy skretne wzmacniaja plaszcz miesniowy.

Plus jest taki, ze absolutnie nie obciaza to kregoslupa, a dla niektorych osob - np.: majacych siedzaca prace - moze to nawet pomoc w bolach odcinka ledzwiowego [img]icons/icon7.gif[/img]

To tyle brzucholowania
[img]icons/icon35.gif[/img]
Zlo


Nefretete napisał(a):
> [img]icons/icon7.gif[/img]
> To ja mam takie pytanie:
> -mam wielki piwny [img]icons/icon10.gif[/img] brzuchol (ale taki duzy odstajacy na ok.5cm), robie brzuszki ok.powiedzmy 60.
> Problem polega na tym ze chcialabym sie tego pozbyc,ale martwie sie ze jeszcze bardziej "wywali",bedzie pekaty,jakbym polknela balon.
>
> 1. ile czasu trwa pozbywanie sie brzucha?
> 2. jak dlugo cwiczyc?
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-04-29, 09:40   #14
zlosliwiec
Gość
 
Wiadomości: n/a
Re: Brzu(chol)...

Wprawdzie lekarzem nie jestem, ale... powymadrzam sie, a co mi szkodzi [img]icons/icon12.gif[/img]

Otoz u kobiet taki brzucholek moze byc wynikiem niekoniecznie spozycia zupki chmielowej, ale rowniez problemow kobiecych. Jesli chodzisz regularnie do ginekologa, to mozesz sobie to wykluczyc, ale... jesli nie, to byc moze byloby wskazane udac sie.

Dodatkowo z cwiczen to polecam wszelkiej masci cwiczenia brzucha w tzw. zwisie, na przyklad na drazku zamontowanym we framudze drzwi. Podciaganie nog "pod brode" i energiczne ruchy skretne wzmacniaja plaszcz miesniowy.

Plus jest taki, ze absolutnie nie obciaza to kregoslupa, a dla niektorych osob - np.: majacych siedzaca prace - moze to nawet pomoc w bolach odcinka ledzwiowego [img]icons/icon7.gif[/img]

To tyle brzucholowania
[img]icons/icon35.gif[/img]
Zlo


Nefretete napisał(a):
> [img]icons/icon7.gif[/img]
> To ja mam takie pytanie:
> -mam wielki piwny [img]icons/icon10.gif[/img] brzuchol (ale taki duzy odstajacy na ok.5cm), robie brzuszki ok.powiedzmy 60.
> Problem polega na tym ze chcialabym sie tego pozbyc,ale martwie sie ze jeszcze bardziej "wywali",bedzie pekaty,jakbym polknela balon.
>
> 1. ile czasu trwa pozbywanie sie brzucha?
> 2. jak dlugo cwiczyc?
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-04-29, 10:32   #15
Nefretete
Zadomowienie
 
Avatar Nefretete
 
Zarejestrowany: 2003-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 759
GG do Nefretete
Re: Brzu(chol)...

[img]icons/icon10.gif[/img]
upsss nie dodalam, ze chodzi mi o faceta...[img]icons/icon7.gif[/img]
Miesien piwny nie powstal od "nektaru bogow", raczej od niewlasciwego odzywiania [img]icons/icon7.gif[/img].
Jaka dawka jak i czestotliwosc cwiczen pomoze z rzuceniu "tego" sadla?

Thx.
__________________
Moje życie ->http://www.wiktor.lukasiewicz.net.pl/

http://www.v10.pl

Narodowa strona Polaków-> http://www.narzekalnia.pl

Nefretete jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-04-29, 10:32   #16
Nefretete
Zadomowienie
 
Avatar Nefretete
 
Zarejestrowany: 2003-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 759
GG do Nefretete
Re: Brzu(chol)...

[img]icons/icon10.gif[/img]
upsss nie dodalam, ze chodzi mi o faceta...[img]icons/icon7.gif[/img]
Miesien piwny nie powstal od "nektaru bogow", raczej od niewlasciwego odzywiania [img]icons/icon7.gif[/img].
Jaka dawka jak i czestotliwosc cwiczen pomoze z rzuceniu "tego" sadla?

Thx.
__________________
Moje życie ->http://www.wiktor.lukasiewicz.net.pl/

http://www.v10.pl

Narodowa strona Polaków-> http://www.narzekalnia.pl

Nefretete jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-04-29, 10:35   #17
zlosliwiec
Gość
 
Wiadomości: n/a
Re: Brzu(chol)...

Uuups [img]icons/icon10.gif[/img]
Stanowczo nie wysylaj go do ginekologa, moze mu sie to nie spodobac [img]icons/icon12.gif[/img]

Oddaje go nieniejszym w raczki naszego nieocenionego Smoczka [img]icons/icon7.gif[/img]
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-04-29, 10:35   #18
zlosliwiec
Gość
 
Wiadomości: n/a
Re: Brzu(chol)...

Uuups [img]icons/icon10.gif[/img]
Stanowczo nie wysylaj go do ginekologa, moze mu sie to nie spodobac [img]icons/icon12.gif[/img]

Oddaje go nieniejszym w raczki naszego nieocenionego Smoczka [img]icons/icon7.gif[/img]
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-07-08, 16:11   #19
lejka
Zakorzenienie
 
Avatar lejka
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 419
Brzuszek

Jestem nawet dość szczupła, mam płaski brzuszek, ale jak np. podskakuję, to mi sie jego górna część jakgdyby trzęsie no i mam z tego powodu kompleksy... Czy są jakieś ćwiczenia na wzmocnienie górnej części brzuszka?
lejka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2003-07-08, 19:38   #20
Lee
Wtajemniczenie
 
Avatar Lee
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 2 121
Re: Brzuszek

te ćwiczenia o których pisałam bardzo pomagają! Naprawde!
pozdrówka wiolek
__________________
if i'm not wasted, then the day is.
Lee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-07-08, 19:42   #21
lejka
Zakorzenienie
 
Avatar lejka
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 419
Re: Brzuszek

Te coś z Kazą? ale ja nie mam pojęcia, o co codzi, co to jest Kazaa i skąd te ćwiczenia...
lejka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-07-08, 19:48   #22
palomino
Zakorzenienie
 
Avatar palomino
 
Zarejestrowany: 2002-06
Lokalizacja: spod kamienia
Wiadomości: 3 163
Re: Brzuszek

Kaza to jest taki program, ktorym mozesz sciągac mp3, filmy i inne cuda
ja mam - ale nawet jakbym sciągnela do siebie to i tak nici bo przeciez nie wysle tego mailem

cmoki
__________________
Nawet najdłuższa podróż rozpoczyna się od pierwszego kroku.
palomino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-07-08, 19:49   #23
lejka
Zakorzenienie
 
Avatar lejka
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 419
Re: Brzuszek

Aaa... Ale pozostaje mi pytanie, skąd został ściągnięty ten akurat zestaw.
lejka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-07-08, 19:54   #24
palomino
Zakorzenienie
 
Avatar palomino
 
Zarejestrowany: 2002-06
Lokalizacja: spod kamienia
Wiadomości: 3 163
Re: Brzuszek

Sluchaj lejek - ten program polega na tym że uzytkownicy go posiadający od siebie sciagają np muzykę (wiec normalnie ze strron netu nie dostaniesz sie do tego) - looknelam ichniejsza wyszukiwarką - i mają ten film faktycznie - ale on ma kolo 100MB wiec Ci go nie przeslalabym za Chiny, a sama tez sobie nie sciagam bo potrzebny mi jak dziura w moscie.
ja Kaze tez skądś sciagalam (Bog raczy wiedzieć skąd ) ale sobie bardzo chwalę - wiec moze i Ty sobie go zainstaluj?

cmoki
__________________
Nawet najdłuższa podróż rozpoczyna się od pierwszego kroku.
palomino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-07-08, 19:56   #25
lejka
Zakorzenienie
 
Avatar lejka
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 419
Re: Brzuszek

Aaaa, to trzeba było tak od razu. Zaraz polukam.
lejka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-07-08, 20:06   #26
lejka
Zakorzenienie
 
Avatar lejka
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 419
Re: Brzuszek

Ym, tak, cały czas czekam na rady, bo zainstalowanie Kazy przerasta moje skomne mozliwości mózgowe.
lejka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-07-08, 21:25   #27
MoniaK
Zakorzenienie
 
Avatar MoniaK
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 12 990
Re: Brzuszek

Lejka, na górne mięśnie brzuszka dobre są wszystkie tzw. brzuszki, tzn. spięcia (skośne, zwykłe itp). Najlepiej jednak ćwiczyć wszystkie mięśnie, nie tylko te górne ale też dolne. Wiesz co podam Ci link do atlasu ćwiczeń, tam są ćwiczenia na wszystkie mięśnie. Jak będziesz chciała jeszcze to podam Ci więcej linków z ćwiczeniami
http://www.kulturystyka.pl/atlas/
pozdrawiam
MoniaK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-07-09, 06:13   #28
lejka
Zakorzenienie
 
Avatar lejka
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 419
Re: Brzuszek

Ooo, dziękuję!
lejka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-07-09, 06:48   #29
MoniaK
Zakorzenienie
 
Avatar MoniaK
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 12 990
Re: Brzuszek

Proszę
MoniaK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-07-09, 09:06   #30
palomino
Zakorzenienie
 
Avatar palomino
 
Zarejestrowany: 2002-06
Lokalizacja: spod kamienia
Wiadomości: 3 163
Re: Brzuszek

lejka napisał(a):
> Ym, tak, cały czas czekam na rady, bo zainstalowanie Kazy przerasta moje skomne mozliwości mózgowe.

hyhy - ja Ci tutaj niestety tez nie pomoge - przy instalacji tylko wykonywalam polecenia typu - "wpisz to", "ta zakladke zostaw pustą" i szczerze mowiąc nie mam pojęcia kiedy i jakim sposobem ja to "sama" zainstalowalam

cmoki Lejek
__________________
Nawet najdłuższa podróż rozpoczyna się od pierwszego kroku.
palomino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:42.