Nowy zapach z Avonu - Christian Lacroix - Rouge - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-08-20, 09:49   #61
your Angel
czyli Endżi
 
Avatar your Angel
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Home is where the heart is
Wiadomości: 10 863
Dot.: Nowy zapach z Avonu - Christian Lacroix - Rouge

Cytat:
Napisane przez Mariola:) Pokaż wiadomość
moze tak ale, jestem zdania ze jak ktos narzeka na brak kasy a ma juz te 140zl niech kupi lepiej ekskluzywne perfumy avonu niz mniej ekskluzywne perfumy z nizszej polki( ..ale za to w perfumerii..:/ ...)
A może nieważne czy z Avonowskiego katalogu czy z Sephory albo Rossmana, ale takie o zapachu, który mu odpowiada?

Cytat:
a jesli chodzi o perfumy z ``gorno polkowe`` to watpie zeby dostac takowe za 140zl bo jak dla mnie takie zaczynaja sie od ok. 300 wzyz wiec nierob niektorym nadziei:/
Więc szkoda, że wątpisz W Rossmanie za taką kwotę dostaniesz największe pojemności perfum marek YSL, Bvlgari, Paris Hilton czy Burberry. W Sephorze miałabyś wybór wśród kilkudziesięciu zapachów w mniejszej pojemności (15-30ml). A nawet 50ml - np nowosć Joopa - Jette by Night kosztuje 145zł. Na Allegro za tą cenę kupisz już wszystkie zapachy jakie sobie wymarzysz - oryginały oczywiście.

Wybacz, ale Twoje zdanie "nie rób niektórym nadziei " mnie rozbawiło

To, że nie jesteś czegoś świadoma nie usprawiedliwia wydawania fałszywych sądów.
__________________
pachnę
your Angel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-20, 09:54   #62
SpanishMyszka
Zakorzenienie
 
Avatar SpanishMyszka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Shallow Grave
Wiadomości: 5 143
Dot.: Nowy zapach z Avonu - Christian Lacroix - Rouge

Cytat:
Napisane przez Mariola:) Pokaż wiadomość
tylko ze nie rozmawiamy przeciez o jakims allegro tylko ekskluzywnych perfumeriach, wiadomo ze lepiej isc na latwizne, ale przeciez caly czas mowa o perfumeriach.....
No to Ci przeciez napisałam, że jest Rossman, jest Super-Pharm, Drogeria Natura, nawet w Sephorze czy w Douglasie są rabaty, promocje itd.
Ja nie uważam żeby zakupy na allegro były "pójściem na łatwiznę", bo po co mam przepłacać w "ekskluzywnej perfumerii" skoro te same, oryginalne perfumy mogę mieć o połowę taniej.

Cytat:
Napisane przez Mariola:)
moze tak ale, jestem zdania ze jak ktos narzeka na brak kasy a ma juz te 140zl niech kupi lepiej ekskluzywne perfumy avonu niz mniej ekskluzywne perfumy z nizszej polki( ..ale za to w perfumerii..:/ ...)
A ja mając 140zł. wolałabym zrobić zakupy na allegro, kupić np. perfumy Kenzo, czy Diora.
W życiu nie dałabym tych pieniędzy na zapach Avonu, który na allegro kosztuje zaledwie 50zł. - http://allegro.pl/item227091610_woda...ouge_avon.html
Jak już tak bardzo by mi się podobał, chciałabym go mieć, to i tak wolałabym kupić go na aukcji, a za pozostałe pieniądze dobrać sobie coś jeszcze - w ten sposób mogłabym mieć 2 zapachy w cenie 1

Natomiast gdybym uparłabym się na wizytę w perfumerii (nie internetowej) to z pewnością znalazłabym coś fajnego, np. ostatnio 30ml Baby Doll kosztowało tylko 80zł. więc nie była to cena kosmiczna...

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
To, że nie jesteś czegoś świadoma nie usprawiedliwia wydawania fałszywych sądów.
Cytat:
Napisane przez Mariola:) Pokaż wiadomość
nierozumiem dlaczego sie tak bulwersujesz
Nikt się tutaj nie bulwersuje. Po prostu rzucamy trochę światła na tę sprawę, próbując ci uświadmomić, że są perfumerie, w których są okazje i przyjazne ceny
__________________
"It's been so long...
Feels like pins and needles in my heart...
So long...
I can feel it tearing me apart..."

SpanishMyszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-20, 09:56   #63
Mariola:)
Przyczajenie
 
Avatar Mariola:)
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Niemodlin
Wiadomości: 13
Nowy zapach z Avonu - Christian Lacroix - Rouge

ja nie robie sensacji wrecz przeciwnie i nikogo nie obrazam tylko pisze co mysle o niektorych sprawach jezeli kogos to obraza no to trudno staram sie byc szczera co do tego tematu wiec nierozumiem dlaczego sie tak bulwersujesz, zreszta nie wazne juz napisalam co mialam do powiedzenia w tym temacie

napisze cos jak zrobie zam i poznam zapach wtedy sie wypowiem czy jest ladny czy tandeta jakas


``A może nieważne czy z Avonowskiego katalogu czy z Sephory albo Rossmana, ale takie o zapachu, który mu odpowiada?``

juz o tym pisalam



pozdro

`` np. ostatnio 30ml Baby Doll kosztowało tylko 80zł. więc nie była to cena kosmiczna...``

moze macie racje, moze w waszych miastach perfumy nie maja takich wysokich cen, ale w perfumerii do ktorej chodze 30 ml baby doll kosztuje ponad 180zl... a 100ml jakies 330zl

nie mowie ze lepiej kupowac w perfumerii czy tez w avonie czy na allegro, pisalam wczesniej ze nie ma znaczenia co sie kupuje i gdzie tylko czy zapach odpowiada danej osobie, niestety chyba nikt tego nie przeczytal, chcialam tylko powiedziec ze jezeli komus zalezy na kupnie ekskluzywnych perfum niech kupi avon niz mniej ekskluzywne x ale z perfumerii

ale jezeli komus na tym nie zalezy a avonu nie lubi niech kupuje cfo chce, ja sprzedaje kosmetyki avonu ale perfum z tej firmy tez nie kupuje

Edytowane przez tulipanka
Czas edycji: 2007-08-20 o 10:42 Powód: post pod postem - proszę korzystać z funkcji edytuj
Mariola:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-20, 12:33   #64
Ptaszysko
Zadomowienie
 
Avatar Ptaszysko
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 879
Dot.: Nowy zapach z Avonu - Christian Lacroix - Rouge

Cytat:
Napisane przez Mariola:) Pokaż wiadomość

`` np. ostatnio 30ml Baby Doll kosztowało tylko 80zł. więc nie była to cena kosmiczna...``

moze macie racje, moze w waszych miastach perfumy nie maja takich wysokich cen, ale w perfumerii do ktorej chodze 30 ml baby doll kosztuje ponad 180zl... a 100ml jakies 330zl
Znam ten bol

Jeszcze kilka lat temu bylam przekonana,ze aby miec malutka falszeczke oryginalnych perfum musze wylozyc minimum kilkaset zlotych

Jednak te smutne czasy minely i teraz kupuje kazdy zapach na jaki mam ochote w ogole sie przy tym nie rujnujac finansowoBa! Praktycznie nie odczuwam w portfelu tych perfumeryjnych szalenstw,a to dlatego,ze odkrylam allegro, internetowe perfumerie no i mam kolege handlujacego testerami

Dzieki temu kupilam np. 100 ml Slonika Kenzo za 170 zl
A w zeszlym roku kupilam siostrze na urodziny Caroline Herrere, 50 ml za okolo 150 zl w perfumerii tagomago

Mariolu, majac internet, masz drzwi otwarte do zapachowych szalenstw
A perfumerie-zdierajace z ludzi istnieja wszedzie, w prywatnych perfumeriach np. 100 ml Addict Diora EDP kosztuje 500 zl Nie lepiej jest w sieciowkach typu Douglas czy Sephora. Ale przeciez nikt nie kaze ci do nich chodzic


A co do tematu watku---Rouge okazal sie niestety na mnie bardzo nietrwaly, przynajmniej probkawytzrymal tylko 3 h.
I jest dla mnie zbyt ostry, ja wole slodkie zapachy.
__________________

I'm not livin' to be a Mrs.






Edytowane przez tulipanka
Czas edycji: 2007-08-20 o 13:01 Powód: poprawiłam cytat
Ptaszysko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-20, 15:04   #65
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Dot.: Nowy zapach z Avonu - Christian Lacroix - Rouge

Cytat:
Napisane przez Mariola:) Pokaż wiadomość
ja nie robie sensacji wrecz przeciwnie i nikogo nie obrazam tylko pisze co mysle o niektorych sprawach jezeli kogos to obraza no to trudno
Rzeczywiście, trudno...

Cytat:
staram sie byc szczera co do tego tematu wiec nierozumiem dlaczego sie tak bulwersujesz, zreszta nie wazne juz napisalam co mialam do powiedzenia w tym temacie
Sama narobiłas zamieszania i jeszcze jestes zdziwiona, że ktoś się bulwersuje?!

Zresztą a propos czyjego posta jest Twoja wypowiedź?


Cytat:
moze macie racje, moze w waszych miastach perfumy nie maja takich wysokich cen, ale w perfumerii do ktorej chodze 30 ml baby doll kosztuje ponad 180zl... a 100ml jakies 330zl

nie mowie ze lepiej kupowac w perfumerii czy tez w avonie czy na allegro, pisalam wczesniej ze nie ma znaczenia co sie kupuje i gdzie tylko czy zapach odpowiada danej osobie,
Cytat:
niestety chyba nikt tego nie przeczytal, chcialam
tylko powiedziec ze jezeli komus zalezy na kupnie ekskluzywnych perfum niech kupi avon niz mniej ekskluzywne x ale z perfumerii

ale jezeli komus na tym nie zalezy a avonu nie lubi niech kupuje cfo chce, ja sprzedaje kosmetyki avonu ale perfum z tej firmy tez nie kupuje
Nie rozumiem o co ci w ogóle chodzi...

Odnoszę wrazenie, że to ty w ogóle nie czytałaś wątku, a jedynie zerkłaś na jakiś post i do niego cały czas się odnosisz, mieszający tym samym w całym temacie.
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-20, 21:52   #66
Mariola:)
Przyczajenie
 
Avatar Mariola:)
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Niemodlin
Wiadomości: 13
Dot.: Nowy zapach z Avonu - Christian Lacroix - Rouge

no to jak ty juz tak nic nie rozumiesz to to przeczytaj pare razy co napisalam, bo przeciezs nie bede sie potarzac, wszystko co napisalam jest jasne i nie wiem czego tu nierozumiec

wszystkie mi zazucacie ze robie zamieszanie a zauwazcie ze gdy ja sie wypowiedzialam nagle naskoczyla na mnie grupa osob, mam swoje zdanie na pewne tematow i nie zmienie go wszystko wczesniej napisalam, i dobrze wiem o czym mowie przeczytalam caly temat sama sie domysl do kogo pije nie musze ci chyba tlumaczyc

nie chce sie z nikim klocic bo itak pewne sytuacje mnie nie przekonaja ( a tez rozumiem ze kazdy ma jakies tam swoje poglady na pewne sprawy i tez trudno mu sie przekonac do moich, to normalne w zyciu i nie widze w tym nic dziwnego absolutnie choc nie lubie gdy ludzie sobie cos nawzajem narzucaja itp.), nie wiem kto mogl sie czuc obrazony przez moje wypowiedzi (jakas paranoja zreszta..) ale mam to hmm...

jeszcze raz powtarzam (bo niekturzy tu pisza calu czas ze czegos nie rozumieja...) ze nie chce sie z nikim klocic ani niczym sie nie bulwersuje tylko wyrazilam swoje zdanie i juz, myslalam ze po to jest forum



peace
Mariola:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-20, 22:53   #67
your Angel
czyli Endżi
 
Avatar your Angel
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Home is where the heart is
Wiadomości: 10 863
Dot.: Nowy zapach z Avonu - Christian Lacroix - Rouge

Może nikt Cię nie rozumie z tego powodu, że strasznie niegramatycznie piszesz Zdanie i przekonania swoją drogą a poprawność wypowiedzi swoją... Nie wytykam Ci tego, ale po prostu wydaje mi się, że głównie w tym problem.
__________________
pachnę
your Angel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-08-20, 22:59   #68
Ptaszysko
Zadomowienie
 
Avatar Ptaszysko
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 879
Dot.: Nowy zapach z Avonu - Christian Lacroix - Rouge

Cytat:
Napisane przez Mariola:) Pokaż wiadomość
no to jak ty juz tak nic nie rozumiesz to to przeczytaj pare razy co napisalam, bo przeciezs nie bede sie potarzac, wszystko co napisalam jest jasne i nie wiem czego tu nierozumiec

wszystkie mi zazucacie ze robie zamieszanie a zauwazcie ze gdy ja sie wypowiedzialam nagle naskoczyla na mnie grupa osob, mam swoje zdanie na pewne tematow i nie zmienie go wszystko wczesniej napisalam, i dobrze wiem o czym mowie przeczytalam caly temat sama sie domysl do kogo pije nie musze ci chyba tlumaczyc

nie chce sie z nikim klocic bo itak pewne sytuacje mnie nie przekonaja ( a tez rozumiem ze kazdy ma jakies tam swoje poglady na pewne sprawy i tez trudno mu sie przekonac do moich, to normalne w zyciu i nie widze w tym nic dziwnego absolutnie choc nie lubie gdy ludzie sobie cos nawzajem narzucaja itp.), nie wiem kto mogl sie czuc obrazony przez moje wypowiedzi (jakas paranoja zreszta..) ale mam to hmm...

jeszcze raz powtarzam (bo niekturzy tu pisza calu czas ze czegos nie rozumieja...) ze nie chce sie z nikim klocic ani niczym sie nie bulwersuje tylko wyrazilam swoje zdanie i juz, myslalam ze po to jest forum



peace
Nie lubie sie wdawac w takie dyskusje, no ale tym razem...

Wiesz, Mariolu,odnosze sie tylko do twoich slow na temat dostepnosci oryginalnych perfum za ludzkie ceny---w tej kwestii wparowalas jak slon w sklad porcelany mowiac 'w ktorych perfumeriach daja perfumy za 140 zl', otoz w bardzo wielu

Uparcie twierdzisz,ze takie perfumy mozna kupic tylko w normalnych perfumeriach, wiec dziewczyny ci wyjasnily,ze to nieprawda, a ty dalej swoje,ze allegro to pojscie na latwizne,ze perfumy to tylko w 'prawdziwych' perfumeriach.
Wielu ludzi, ktorzy tak mysla, slono przeplaca.
Kupujac w perfumerii internetowej dostajesz identyczny produkt jak w normalnej perfumerii, tyle ze w kieszeni zostaje ci nawet kilkaset zlotych


Ja raz w zyciu kupilam perfumy w Sephorze, a w internecie(allegro, perfumerie internetowe) te perfumy kosztuja 250 zl mniej i juz nie mam zamiaru nabijac sakiewki perfumeriom.
Zreszta za granica perfumy sa o wiele tansze niz u nas, 50 ml za 20-50 euro to norma, jak nie taniej

Takie czasy, perfumy sie zdemokratyzowaly, juz nie sa dla ludzi zamoznych,ale dla kazdegoDaltego mowie ci w tej kwestii warto zmienic poglad dla wlasnej zapachowej przyjemnosci

__________________

I'm not livin' to be a Mrs.





Ptaszysko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-21, 08:21   #69
Mariola:)
Przyczajenie
 
Avatar Mariola:)
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Niemodlin
Wiadomości: 13
Dot.: Nowy zapach z Avonu - Christian Lacroix - Rouge

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
Może nikt Cię nie rozumie z tego powodu, że strasznie niegramatycznie piszesz Zdanie i przekonania swoją drogą a poprawność wypowiedzi swoją... Nie wytykam Ci tego, ale po prostu wydaje mi się, że głównie w tym problem.


watpie... chyba juz zabraklo komus pomyslu i teraz nastepnych 50 osob bedzie pisac ze pisze nie gramatycznie ZGON, ja tam dobrze pisze ale jak ktos jest... to itak nie zrozumie ( jak bys nie wytykyla to bys nie pisala) bezsensu



nie bede komentowac posta ptaszyska, robcie jak chcecie, mnie to nie interesuje. Wszyscy zaczelijuz wymyslac wlasne filozofie ale chyba zapomnieliscie co pisalam na poczatku nie lubie sie powtarzac ale napisze. Ja odpowidzialam na post jednej osoby co 50ml w fizycznej perfumerii ze za ta cene to sa marne szanse a jak juz cos kupi to raczej z gornej polki nie bedzie i niech mi nikt nie mowi o promocjach itp bo przeciec to sa jednosti moze w waszych miastach sa promocje w moim nie ma cena jest wysoka i albo sie bierze albo wychodzi, wiadomo ze w internecie mozna kupic taniej i ja tez czasami tak robie bo ani razu nie napisalam ze allegro jest zle tez tam kupuje, ale dyskutujemy o czyms innym
Mariola:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-21, 08:45   #70
SpanishMyszka
Zakorzenienie
 
Avatar SpanishMyszka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Shallow Grave
Wiadomości: 5 143
Dot.: Nowy zapach z Avonu - Christian Lacroix - Rouge

Cytat:
Napisane przez Mariola:) Pokaż wiadomość
watpie... chyba juz zabraklo komus pomyslu i teraz nastepnych 50 osob bedzie pisac ze pisze nie gramatycznie ZGON, ja tam dobrze pisze ale jak ktos jest... to itak nie zrozumie ( jak bys nie wytykyla to bys nie pisala) bezsensu



nie bede komentowac posta ptaszyska, robcie jak chcecie, mnie to nie interesuje. Wszyscy zaczelijuz wymyslac wlasne filozofie ale chyba zapomnieliscie co pisalam na poczatku nie lubie sie powtarzac ale napisze. Ja odpowidzialam na post jednej osoby co 50ml w fizycznej perfumerii ze za ta cene to sa marne szanse a jak juz cos kupi to raczej z gornej polki nie bedzie i niech mi nikt nie mowi o promocjach itp bo przeciec to sa jednosti moze w waszych miastach sa promocje w moim nie ma cena jest wysoka i albo sie bierze albo wychodzi, wiadomo ze w internecie mozna kupic taniej i ja tez czasami tak robie bo ani razu nie napisalam ze allegro jest zle tez tam kupuje, ale dyskutujemy o czyms innym
Dyskusja z Tobą do niczego nie prowadzi...

Wszystko zaczęło się od Twojego posta, z którym wyskoczyłaś "jak Filip z konopii", bo w tym momencie zaczęłaś pisać nie na temat:

Cytat:
Napisane przez Mariola:) Pokaż wiadomość
nierozumiem zachowania niektorych dziewczyn, perfumy sa dosc drogie no ale trudno zeby zaplacic za nie 47,90
avon zawsze mial w swjej ofercie cos na kazda kieszen
byly wody za 20 zl za 50zl i za 100zl to normalna kazdy moze sobie na cos pozwolic niezaleznie od tego ile ma pieniedzy
i te glupie gadki ze lepiej kupic cos w perfumerii, co za bzdura
jeszcze nie znam tego zapachu ale jak zrobie zam. i bedzie mi sie podobal to po rostu go kupie i juz, nierozumiem tych sensacji...


jezeli zapach sie mi podoba to go biore a nie patrze na marke czy to avon czy cos tam innego
bez przesady czasami tansza woda potrafi byc o niebo lepsza od drozszej bo liczy sie to czy pasuje mi zapach

a to na marginesie do osoby ktora uewazala ze lepiej jest isc do perfumeri mam pytanie w ktorej perfumeri sprzedaja perfumy za 140zl?? hę? ja takiej nieznam, a moze patrzylam nie na te pulki...
Dziewczyny spokojnie rozmawiały sobie o Rouge, ale pomijając to, kilka osób odpowiedziało na Twoją wiadomość, próbując uświadomić ci pewne kwestie i doinformować cię, ale Ty chyba sama nie wiesz co piszesz i o co tak naprawdę ci chodzi.

Przeczytaj sobie swoje wiadomości, bo Twoje słowa zaprzeczają sobie:

Cytat:
Napisane przez Mariola:) Pokaż wiadomość
tylko ze nie rozmawiamy przeciez o jakims allegro tylko ekskluzywnych perfumeriach, wiadomo ze lepiej isc na latwizne, ale przeciez caly czas mowa o perfumeriach.....
Cytat:
Napisane przez Mariola:) Pokaż wiadomość
ani razu nie napisalam ze allegro jest zle tez tam kupuje
Pomadka bardzo dobrze ci napisała:

Cytat:
Napisane przez Pomadka Pokaż wiadomość
Sama narobiłas zamieszania i jeszcze jestes zdziwiona, że ktoś się bulwersuje?!
Szczerze przyznam, że nie wiem co Twoje wypowiedzi mają na celu...
__________________
"It's been so long...
Feels like pins and needles in my heart...
So long...
I can feel it tearing me apart..."

SpanishMyszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-21, 09:34   #71
Mariola:)
Przyczajenie
 
Avatar Mariola:)
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Niemodlin
Wiadomości: 13
Dot.: Nowy zapach z Avonu - Christian Lacroix - Rouge

Nie uwazam ze allegro jest zle jak juz napisalam tez czasem tam kupuje choc itak uwazam ze to pojscie na latwizne jak uwazasz ze ciezko sie ze mna dyskutuje to ze mna nie dyskutuj nikt ci nie kaze a mi nie zalezy na przekonaniu was tak na prawde wiec to moj ostatni post w tym temacie a jak ktos dalej nie rozumie to nie moj problem


pozdro
Mariola:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-08-21, 10:13   #72
your Angel
czyli Endżi
 
Avatar your Angel
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Home is where the heart is
Wiadomości: 10 863
Dot.: Nowy zapach z Avonu - Christian Lacroix - Rouge

"Dyskusje" z Mariolą chyba niestety rzeczywiście do niczego nie prowadzą. Byłoby miło powrócić do tematu wątku
__________________
pachnę
your Angel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-21, 11:52   #73
ropuszka
Zakorzenienie
 
Avatar ropuszka
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 5 118
Dot.: Nowy zapach z Avonu - Christian Lacroix - Rouge

Kobiety, obrzydzilyscie mi ta dyskusja ten zapach Pewnie powacham, tak z ciekawosci, ale jesli chodzi o Lacroix to uwazam, ze nie ma to jak Tumulte
ropuszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-21, 12:02   #74
your Angel
czyli Endżi
 
Avatar your Angel
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Home is where the heart is
Wiadomości: 10 863
Dot.: Nowy zapach z Avonu - Christian Lacroix - Rouge

Cytat:
Napisane przez ropuszka Pokaż wiadomość
Kobiety, obrzydzilyscie mi ta dyskusja ten zapach
No właśnie

Nuty są bardzie ciekawe, ale jeśli zapach jest ulotny, to w moim przypadku odpada w przedbiegach.
__________________
pachnę
your Angel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-21, 23:40   #75
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Dot.: Nowy zapach z Avonu - Christian Lacroix - Rouge

Cytat:
Napisane przez Mariola:) Pokaż wiadomość
no to jak ty juz tak nic nie rozumiesz to to przeczytaj pare razy co napisalam, bo przeciezs nie bede sie potarzac, wszystko co napisalam jest jasne i nie wiem czego tu nierozumiec

wszystkie mi zazucacie ze robie zamieszanie a zauwazcie ze gdy ja sie wypowiedzialam nagle naskoczyla na mnie grupa osob, mam swoje zdanie na pewne tematow i nie zmienie go wszystko wczesniej napisalam, i dobrze wiem o czym mowie przeczytalam caly temat sama sie domysl do kogo pije nie musze ci chyba tlumaczyc

nie chce sie z nikim klocic bo itak pewne sytuacje mnie nie przekonaja ( a tez rozumiem ze kazdy ma jakies tam swoje poglady na pewne sprawy i tez trudno mu sie przekonac do moich, to normalne w zyciu i nie widze w tym nic dziwnego absolutnie choc nie lubie gdy ludzie sobie cos nawzajem narzucaja itp.), nie wiem kto mogl sie czuc obrazony przez moje wypowiedzi (jakas paranoja zreszta..) ale mam to hmm...

jeszcze raz powtarzam (bo niekturzy tu pisza calu czas ze czegos nie rozumieja...) ze nie chce sie z nikim klocic ani niczym sie nie bulwersuje tylko wyrazilam swoje zdanie i juz, myslalam ze po to jest forum



peace
NIe rozumiem co piszesz, bo robisz to dość bełkotliwie, a co za tym idzie mącisz w wątku i sama na końcu nie wiesz o co ci chodzi.
NIczego się nie będę domyślać "cóż to autor miał na myśli"-nie obchodzi mnie to. Tylko nie podoba mi się Twój brak precyzji i zaprzeczanie samej sobie, a do tego dość bezczelny [nie myl ze szczerym!] sposób wypowiedzi...

Cytat:
Napisane przez Mariola:) Pokaż wiadomość
watpie... chyba juz zabraklo komus pomyslu i teraz nastepnych 50 osob bedzie pisac ze pisze nie gramatycznie ZGON, ja tam dobrze pisze ale jak ktos jest... to itak nie zrozumie ( jak bys nie wytykyla to bys nie pisala) bezsensu



nie bede komentowac posta ptaszyska, robcie jak chcecie, mnie to nie interesuje. Wszyscy zaczelijuz wymyslac wlasne filozofie ale chyba zapomnieliscie co pisalam na poczatku nie lubie sie powtarzac ale napisze. Ja odpowidzialam na post jednej osoby co 50ml w fizycznej perfumerii ze za ta cene to sa marne szanse a jak juz cos kupi to raczej z gornej polki nie bedzie i niech mi nikt nie mowi o promocjach itp bo przeciec to sa jednosti moze w waszych miastach sa promocje w moim nie ma cena jest wysoka i albo sie bierze albo wychodzi, wiadomo ze w internecie mozna kupic taniej i ja tez czasami tak robie bo ani razu nie napisalam ze allegro jest zle tez tam kupuje, ale dyskutujemy o czyms innym
Tak zapomnieliśmy, bo mamy własną filozofie i obawia się, że nie jesteśmy ci w stanie przetłumaczyc prostej rzeczy jaką jest kupowanie perfum po niższych cenach...

W Sehorze, Douglasie NIE kupisz perfum za 140,oo zł-to jasne, ale zrobisz to gdzie indziej i wcale to nie musi być promocja, obniżka, wyprzedaż, wiec skończ(my) z offtopem...


----

A w temacie-dziewczyny kiedy ten zapach będzie dostępny w katalogu i jak wygląda polityka próbkowa w Avonie. Chciałabym zamówić próbkę i nie wiem czy 1 szt. mogę, czy muszę wziąć jakiś pakiet?
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-22, 01:20   #76
Basia39
Zakorzenienie
 
Avatar Basia39
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 472
Dot.: Nowy zapach z Avonu - Christian Lacroix - Rouge

Cytat:
Napisane przez Pomadka Pokaż wiadomość

A w temacie-dziewczyny kiedy ten zapach będzie dostępny w katalogu i jak wygląda polityka próbkowa w Avonie. Chciałabym zamówić próbkę i nie wiem czy 1 szt. mogę, czy muszę wziąć jakiś pakiet?
Rouge jest dostępny w katalogu 12/2007 "Początek Jesieni". Cena 139 PLN.
Jak jest z próbkami niestety nie mam pojęcia.

Miałam ten zapach, kupiłam na Allegro za całe 49,99 zł zaraz jak się tylko pojawił z adnotacją, że wysyłka 8 sierpnia

Ponieważ w wątku pojawiły się różnego rodzaju wątpliwości co do źródła pochodzenia Rouge na Allegro jeszcze przed wyjściem katalogu wklejam informację jaką dostałam od sprzedającego:

„Faktycznie ten zapach jest dostępny dopiero w katalogu nr 12. Od 3 sierpnia zacznie w Polsce obowiązywać katalog nr 10. Jednak jest kilka okręgów trendujących, które zamawiają z wyprzedzeniem dwóch katalogów. Na podstawie tych zamówień firma szacuje sobie sprzedaż całego kraju. To jest o tyle dobre, że zawsze mam wcześniej nowości. Chociaż kiepsko sprzedaje się katalog świąteczny jeszcze przed wszystkimi świętymi. Teraz fizycznie nie posiadam tych perfum, ale już 8 sierpnia dostaję paczkę z AVONu z kosmetykami z katalogu nr 12 …”

Zapach 10 sierpnia był już u mnie, jednak nie spodobał mi się i poleciał w świat

Ciekawy, ale zupełnie nie w moim guście, zbyt szyprowy i zbyt ulotny.
Basia39 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-22, 01:35   #77
Sabbath
Wiedźma
 
Avatar Sabbath
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 12 013
Dot.: Nowy zapach z Avonu - Christian Lacroix - Rouge

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
"Dyskusje" z Mariolą chyba niestety rzeczywiście do niczego nie prowadzą. Byłoby miło powrócić do tematu wątku
Dyskusje z Mariolą nie są dyskusjami, tylko mówieniem. Wy nie jarzycie, o co jej chodzi, ona zaś nie jarzy, dlaczego Wy nie jarzycie, o co jej chodzi...

Nie podejmuję się prowadzić polemiki z człowiekiem, którego wypowiedzi nie rozumiem.
A nie rozumiem z własnego lenistwa. Bo zbyt leniwa jestem, by przedzierać się i rozszyfrowywać ciągi znaków bez wielkich liter, znaków diakrytycznych i interpunkcyjnych. Taki ze mnie leniuszek...


Przed objawieniem się zaszyfrowanych messydzów Marioli wrzuciłam nuty drugiego zapachu, jaki Avon sprzedaje pod szyldem Lacroix - Noir.

Nie zakładam osobnego wątku, ale zapytam przy okazji: Ktoś zna? Bo skład wywołuje u mnie zdalny orgazm... No dobrze, troszkę przesadziłam, ale zapowiada się nadzwyczaj smakowicie.

Edytowane przez Sabbath
Czas edycji: 2007-08-22 o 02:14
Sabbath jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-22, 08:53   #78
your Angel
czyli Endżi
 
Avatar your Angel
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Home is where the heart is
Wiadomości: 10 863
Dot.: Nowy zapach z Avonu - Christian Lacroix - Rouge

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
Dyskusje z Mariolą nie są dyskusjami, tylko mówieniem. Wy nie jarzycie, o co jej chodzi, ona zaś nie jarzy, dlaczego Wy nie jarzycie, o co jej chodzi...
No dlatego ta "dyskusja" jest w mojej wypowiedzi w cudzysłowie


Cytat:
Przed objawieniem się zaszyfrowanych messydzów Marioli wrzuciłam nuty drugiego zapachu, jaki Avon sprzedaje pod szyldem Lacroix - Noir.

Nie zakładam osobnego wątku, ale zapytam przy okazji: Ktoś zna? Bo skład wywołuje u mnie zdalny orgazm... No dobrze, troszkę przesadziłam, ale zapowiada się nadzwyczaj smakowicie.
Bądź tak dobra i wklej nutki tego Noira
__________________
pachnę
your Angel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-22, 09:12   #79
miki188
Raczkowanie
 
Avatar miki188
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 126
Dot.: Nowy zapach z Avonu - Christian Lacroix - Rouge

Cytat:
Napisane przez Pomadka Pokaż wiadomość

A w temacie-dziewczyny kiedy ten zapach będzie dostępny w katalogu i jak wygląda polityka próbkowa w Avonie. Chciałabym zamówić próbkę i nie wiem czy 1 szt. mogę, czy muszę wziąć jakiś pakiet?
Próbki są w pakietach po 5 sztuk za 4,9. A to czy konsultantka sprzeda je pojedyńczo ta zależy od jej własnej woli

Noir faktycznie zapowiada się intrygująco- aby tylko nie skończyło się na wspaniałym opisie. Flakonik też całkiem ładny- jak dla mnie zalatuje do zmienionej kolorystycznie wersji flakonika Crystal Aura.

A użytkowniczki całego flakona Rouge- gdzie wyprodukowany?(ponawiam pytanie)
miki188 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-08-22, 15:03   #80
Sabbath
Wiedźma
 
Avatar Sabbath
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 12 013
Dot.: Nowy zapach z Avonu - Christian Lacroix - Rouge

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość

Bądź tak dobra i wklej nutki tego Noira
Gdybym tylko je znała, Aniołku!

Wiem tyle, co w poście 56. Niestety.
Sabbath jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-22, 15:13   #81
your Angel
czyli Endżi
 
Avatar your Angel
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Home is where the heart is
Wiadomości: 10 863
Dot.: Nowy zapach z Avonu - Christian Lacroix - Rouge

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
Gdybym tylko je znała, Aniołku!

Wiem tyle, co w poście 56. Niestety.
Eh, zgapiłam się i nie zauważyłam
__________________
pachnę
your Angel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-22, 15:57   #82
miki188
Raczkowanie
 
Avatar miki188
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 126
Dot.: Nowy zapach z Avonu - Christian Lacroix - Rouge

Oto nuty Noir znalezione na jednej z aukcji internetowych:

nuty głowy: imbir, szafran, azjatycki grejpfrut
nuty serca: kardanon, nadmorska mgiełka, opuncja, mech, kaktus, gruszka
nuty głębi: cedr, mokre drewno, wetiwer
miki188 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-22, 16:09   #83
your Angel
czyli Endżi
 
Avatar your Angel
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Home is where the heart is
Wiadomości: 10 863
Dot.: Nowy zapach z Avonu - Christian Lacroix - Rouge

Cytat:
Napisane przez miki188 Pokaż wiadomość
Oto nuty Noir znalezione na jednej z aukcji internetowych:

nuty głowy: imbir, szafran, azjatycki grejpfrut
nuty serca: kardanon, nadmorska mgiełka, opuncja, mech, kaktus, gruszka
nuty głębi: cedr, mokre drewno, wetiwer
Wielkie dzięki
__________________
pachnę
your Angel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-22, 16:10   #84
justa1812
Rozeznanie
 
Avatar justa1812
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: województwo mazowieckie
Wiadomości: 660
Dot.: Nowy zapach z Avonu - Christian Lacroix - Rouge

Cytat:
Napisane przez Basia39 Pokaż wiadomość
Rouge jest dostępny w katalogu 12/2007 "Początek Jesieni". Cena 139 PLN.


Zapach 10 sierpnia był już u mnie, jednak nie spodobał mi się i poleciał w świat

Ciekawy, ale zupełnie nie w moim guście, zbyt szyprowy i zbyt ulotny.

Kochana, a możesz coś bliżej o tym zapachu, mnie on trochę intryguje, ale ogólnie szyprowych nie lubię.

Coś mi się zdaje, że słyszałam na jego temat opinie, że to śliwkowy placekmniam, ale ty masz chyba odmienne zdanie.

Napisz coś bliżej, jeśli można
justa1812 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-22, 16:28   #85
radioheadka
Zadomowienie
 
Avatar radioheadka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 042
Dot.: Nowy zapach z Avonu - Christian Lacroix - Rouge

Cytat:
Napisane przez Mariola:) Pokaż wiadomość
Nie uwazam ze allegro jest zle jak juz napisalam tez czasem tam kupuje choc itak uwazam ze to pojscie na latwizne jak uwazasz ze ciezko sie ze mna dyskutuje to ze mna nie dyskutuj nikt ci nie kaze a mi nie zalezy na przekonaniu was tak na prawde wiec to moj ostatni post w tym temacie a jak ktos dalej nie rozumie to nie moj problem


pozdro
przebrnęłam przez cały wątek i nadal dręczy mnie jedno pytanie: dlaczego allegro to wg Ciebie pójście na łatwiznę ?

radioheadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-22, 17:02   #86
Basia39
Zakorzenienie
 
Avatar Basia39
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 472
Dot.: Nowy zapach z Avonu - Christian Lacroix - Rouge

Cytat:
Napisane przez justa1812 Pokaż wiadomość
Kochana, a możesz coś bliżej o tym zapachu, mnie on trochę intryguje, ale ogólnie szyprowych nie lubię.

Coś mi się zdaje, że słyszałam na jego temat opinie, że to śliwkowy placekmniam, ale ty masz chyba odmienne zdanie.

Napisz coś bliżej, jeśli można
Ja gustuje raczej w słodkich, ciepłych zapachach, dobrze przyprawionych
Ten właściwie kupiłam z ciekawości skuszona czerwonym flakonem, nazwą sugerującą coś ognistego no i oczywiście tym, że zapach sygnowany jest nazwiskiem Lacroixa. Zarówno Tumulte jak i Bazar bardzo lubię. Niestety Rouge to coś zupełnie innego, nie kojarzy mi się w ogóle ze śliwkowym plackiem, bo dla mnie taki placek to słodycz, a tu słodyczy jak na lekarstwo, pojawia się na krótko na samym początku i zaraz ginie ustępując miejsca świeżym kwiatowym nutom, eksplozji przypraw korzennych też nie zauważyłam. Ogólnie rzecz ujmując jak dla mnie za mało ciepły i za mało charakterny Mało trwały, no ale na mnie żaden zapach Laxroixa się nie trzyma długo, więc tym akurat zaskoczona nie byłam. Zawiodłam się natomiast na flakoniku, kiedyś w butelkach z takiego samego topornego grubego szkła sprzedawali oranżadę i to było niestety moje pierwsze wrażenie estetyczne jakiego doznałam po otwarciu przesyłki … Szkoda.

Cytat:
Napisane przez radioheadka Pokaż wiadomość
przebrnęłam przez cały wątek i nadal dręczy mnie jedno pytanie: dlaczego allegro to wg Ciebie pójście na łatwiznę ?

Myślę, że nie warto drążyć dłużej tego off topa.
Basia39 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-22, 17:36   #87
justa1812
Rozeznanie
 
Avatar justa1812
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: województwo mazowieckie
Wiadomości: 660
Dot.: Nowy zapach z Avonu - Christian Lacroix - Rouge

Cytat:
Napisane przez Basia39 Pokaż wiadomość
Ja gustuje raczej w słodkich, ciepłych zapachach, dobrze przyprawionych
Niestety Rouge to coś zupełnie innego, nie kojarzy mi się w ogóle ze śliwkowym plackiem, bo dla mnie taki placek to słodycz, a tu słodyczy jak na lekarstwo, pojawia się na krótko na samym początku i zaraz ginie ustępując miejsca świeżym kwiatowym nutom, eksplozji przypraw korzennych też nie zauważyłam. Ogólnie rzecz ujmując jak dla mnie za mało ciepły i za mało charakterny
Dziękuję ślicznie, o to mi właśnie chodziło, ja też gustuję w słodkich zapachach z odrobinką wanilii, cynamonku, śliweczki

Widzę więc, że Rouge nie dla mnie
justa1812 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-22, 18:05   #88
Basia39
Zakorzenienie
 
Avatar Basia39
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 472
Dot.: Nowy zapach z Avonu - Christian Lacroix - Rouge

Cytat:
Napisane przez justa1812 Pokaż wiadomość
Dziękuję ślicznie, o to mi właśnie chodziło, ja też gustuję w słodkich zapachach z odrobinką wanilii, cynamonku, śliweczki

Widzę więc, że Rouge nie dla mnie
Cieszę się, że trochę pomogłam choć co nos to wiadomo inne wrażenia i wcale nie muszą się pokrywać z moimi. Myślę, że miłośniczkom typowo kwiatowych wonii Rouge może się spodobać.
Basia39 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-24, 11:50   #89
La bamba
Zadomowienie
 
Avatar La bamba
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 206
GG do La bamba
Dot.: Nowy zapach z Avonu - Christian Lacroix - Rouge

Ja wzięłam udział w konkursie cosmo gdzie do wygrania jest ten zapach A tak na marginesie moja koleżanka jest konsultantką i mówiła że nie jest to do końca taki słodki zapach,jest raczej kwiatowy i świeży jestem go ciekawa,szczególnie narobiłyście mi smaczku porównaniem do miss dior cherie które uwielbiam
La bamba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-24, 13:36   #90
your Angel
czyli Endżi
 
Avatar your Angel
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Home is where the heart is
Wiadomości: 10 863
Dot.: Nowy zapach z Avonu - Christian Lacroix - Rouge

Wiecie co - byłam dziś w moim drugim w kolejności najulubieńszym sklepie (Empik A jaki jest pierwszy to chyba nie ma sensu pisać ) I kiedy przeglądałam jedną babską gazetkę, to zaraz na drugiej stronie zauważyłam piękną dwustronnicową reklamę Rouge i Noira Naprawdę była ładna Była tam na niej bardzo estetyczna para - kobietka + mężczyzna w zjawiskowych ciuchach (Lacroix zapewne ) Aż z ciekawości zaraz wygoogluję - może uda mi się wyszukac to zdjęcie...
__________________
pachnę
your Angel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:08.