Czym pachnieć na wykładach? - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-09-20, 23:39   #61
martwa papuga
Zakorzenienie
 
Avatar martwa papuga
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Granatowe Góry
Wiadomości: 3 219
Dot.: Czym pachnieć na wykładach?

Czym pachnieć na wykładach? - Myślę, że tylko tym, co się lubi. Nie będę pachniała jak proszek do prania z takiego powodu, że komuś może się to bardziej spodobać.

Za swoich studenckich czasów na uczelnię spryskiwałam się Narciso Rodriguezem, Angelem, na I roku Desnudą, Sensations i Organzą Indecence, czasami Dune.
Raz jedyny koleżanka spytała mnie, czy pachnę Angelem - zapewne dlatego, że kilka dni wcześniej ćwierć butelki wylało mi się do torebki (miałam buteleczkę refill z korkiem, bez atomizera).
Najważniejszy jest umiar
martwa papuga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-21, 08:00   #62
Asienka83
Zadomowienie
 
Avatar Asienka83
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 745
Dot.: Czym pachnieć na wykładach?

Cytat:
Napisane przez ropuszka Pokaż wiadomość
Ja tam zawsze pachne tym, czym chce. W ogole nie patrze na to, czy to poranek czy wieczor Bywa, ze uzywam killerow, ba, czesto siegam po nie specjalnie, zeby mnie bylo czuc Nie znam litosci
Ja to się obiema rękami podpisuję pod wypowiedzią ropuszki Jeszcze do niedawna zwracałabym uwagę na to czy aby ten zapach nie za mocny na dzień, itp. ale ostatnio coraz częściej tego dylematu nie mam Dzisiaj np na wykłady wybieram się razem z nieinwazyjnym Envy me

A co do studiów, u mnie najgorsze były pierwsze 2 lata, ale dzięki Bogu jestem już prawie na mecie
__________________
I love dance
Asienka83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-21, 10:05   #63
ropuszka
Zakorzenienie
 
Avatar ropuszka
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 5 118
Dot.: Czym pachnieć na wykładach?

Jeszcze dodam od siebie, ze na 1. roku kupilam sobie Ode au reve, ktore nota bene RZEKOMO bardzo podobaly sie mojej kolezance i dzieki niej w ogole je powachalam. Nawet nie zauwazyla, ze ich uzywam (a moze nie chciala tego faktu w ogole komentowac). Psikalam wiec na siebie tego badz ile, nosilam w torebce, a i tak zdawalo mi sie, ze nie czuc

U mnie na uczelni malo kto czyms pachnie. Jelsi juz to czuje dezodorant, najczesciej C-thru albo jakas Pume. Malo kojarze takich zapachow niestety, za to cos z wyzszej polki wyczuje od razu. Na moim roku wyczulam tylko 4razy lepsze perfumy: Slonia, Be delicious, Rush i Envy me. A studiuje ze 150 osobami. Nie ma sie jednak co dziwic, bo akurat moje kolezanki ze studiow nie stac na drozsze perfumy albo w ogole o tym nie mysla. Niektore wola sobie kupic MP3 niz Diora
ropuszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-22, 07:51   #64
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Czym pachnieć na wykładach?

Ja się tam perfumuję tym co mi się podoba, u mnie tak samo jak u ropuszki mało kto używa droższych zapachów
Raz siedziałam obok dziewczyny wypachnionej Hypnose Lancome i myślałam, że się uduszę tym smrodkiem a`la guma do żucia

BTW. Dziś idę na wykłady z Baby doll YSL
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-24, 11:20   #65
La bamba
Zadomowienie
 
Avatar La bamba
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 206
GG do La bamba
Dot.: Czym pachnieć na wykładach?

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Ja się tam perfumuję tym co mi się podoba, u mnie tak samo jak u ropuszki mało kto używa droższych zapachów
Raz siedziałam obok dziewczyny wypachnionej Hypnose Lancome i myślałam, że się uduszę tym smrodkiem a`la guma do żucia

BTW. Dziś idę na wykłady z Baby doll YSL
Też mam podobne skojarzenia jeśli chodzi o hypnose
La bamba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:17.