Dobry zespół weselny poszukiwany- Lublin i okolice - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ceremonia i tradycja ślubna, weselna

Notka

Ceremonia i tradycja ślubna, weselna W tym miejscu możesz podzielić się widzą, jak zaplanować ceremonię ślubną. Na co zwrócić uwagę przy szukaniu sali weselnej. Przypomnieć tradycje weselne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-06-22, 16:03   #31
ataga82
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 6
Dot.: Dobry zespół weselny poszukiwany- Lublin i okolice

Ja juz podpisalam umowe z zespolem beerboys, moj NŻ byl na wesele z ich udziałem i był zachwycony. Z innych źródeł również słyszałam ,że są bardzo dobzi w tym co robią a i cene maja nie wysoką, niestety nie maja stronki ale to tylko swiadczy o tym , ze nie potrzebuja reklamy i o termin u nich ciezko. Zespół 5 osobowy, perkusja, gitarki wokalistka, zróżnicowany repertuar.
Szukam teraz fotografa macie może kogos godnego polecenia ?
pozdrawiam

---------- Dopisano o 17:03 ---------- Poprzedni post napisano o 16:58 ----------

Co do zespolu Fiesta moge powiedziec tylko tyle ze znałam dwa składy i byly to dobre zespoly, nie mozna im bylo niczego zarzuci,ale niestety sklady sie pozmienialy i teraz to moge ci tylko polecic skład z Jarkiem , bo na pewno nie zawiedzie co do pozostałych składów sie nie wypowiem bo nie wiem jak sie na weselu sprawdzaja.
ataga82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-24, 18:32   #32
rmadzia7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 3
Dot.: Dobry zespół weselny poszukiwany- Lublin i okolice

Witam!!
Zastanawiam się nad zespołem SuperStar lub Convert (inne zespoły do których dzwoniłam mają zajęty mój termin)
Który zespół byście polecili??
Pozdrawiam!
rmadzia7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-24, 20:19   #33
Playdina
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1
Dot.: Dobry zespół weselny poszukiwany- Lublin i okolice

czy ktos wiec cos na temat zespolu Alfa z Gorzowa Slaskiego? prosze o komentarze
Playdina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-13, 22:30   #34
rybkie
Rozeznanie
 
Avatar rybkie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 969
Dot.: Dobry zespół weselny poszukiwany- Lublin i okolice

Hey dziewczyny ja odswiezam watek bo wlasnie natrafilam na strone zespolu Agat i chyab sie na nich zdecydujemy wprawdzie tylko po odsluchaniu demo ale innej opcji nie mamy..moniaa zachwycala sie nim wlasnie ale chcialabym ciut wiecej o nich uslyszec.....a poza tym tak sie zastanwiam...na co zwrocic uwage podczas wybierania zespolu noi i popisywania umowy? spotkalam sie ze zdaniem na stronie ktoregos z zespolow jako atut podalli ze to Paraa mloda wybiera piosenke na pierwszy taniec...:/ no jak dla mnie to taka oczywista oczywistosc nie? czy ja na innym swiecie zyje?
pozdr dla wszytskich PM
rybkie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-14, 16:50   #35
Sztynka
Rozeznanie
 
Avatar Sztynka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 581
GG do Sztynka
Dot.: Dobry zespół weselny poszukiwany- Lublin i okolice

Polecam zespół Sami Swoi, oprawa świetna, młody skład i bardzo żywo grają. Podobnie zespół Amigos. U mnie będzie zespół bardzo nowy i młody (mają po 19 lat) grają chyba z rok po znajomości u mnie 1500 zł, ale tak biorą 2500-3000 za 2 dni. SeLaVi się nazywają. Chłopak daje piękne "solówki" zaśpiewają wszystko i na żywo POLECAM!!!! Dodatkowo zespół FOCUS ze Świdnika, są to starzy wyjadacze znają każdy kawałek, jednak już nie śpiewają zawsze na żywo. Na szczęście goście się nie zorientują jeśli nie siedzą w branży. Te zespoły polecam od serca !!!
Sztynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-14, 17:23   #36
lov
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lublin/LPU
Wiadomości: 26
Dot.: Dobry zespół weselny poszukiwany- Lublin i okolice

Cytat:
Napisane przez rybkie Pokaż wiadomość
Hey dziewczyny ja odswiezam watek bo wlasnie natrafilam na strone zespolu Agat i chyab sie na nich zdecydujemy wprawdzie tylko po odsluchaniu demo ale innej opcji nie mamy..moniaa zachwycala sie nim wlasnie ale chcialabym ciut wiecej o nich uslyszec.....a poza tym tak sie zastanwiam...na co zwrocic uwage podczas wybierania zespolu noi i popisywania umowy? spotkalam sie ze zdaniem na stronie ktoregos z zespolow jako atut podalli ze to Paraa mloda wybiera piosenke na pierwszy taniec...:/ no jak dla mnie to taka oczywista oczywistosc nie? czy ja na innym swiecie zyje?
pozdr dla wszytskich PM
jeśli szukasz zespołu, który naprawdę gra na żywo, a nie "na żywo"- co de facto jest większym wydatkiem, ale według mnie lepiej 1000 zł dorzucić, niż słuchać dyskietek (bo możesz mieć dj'a za dwa razy mniej kasy)- to koniecznie szukaj zespołu z perkusją. standardowo powinno być koło 4 osob w tym perkusja. jeśłi nie ma perkusji to puszczają z automatu większośc podkładu. najlepiej pojechać na probę. zwróć uwagę, czy rzeczywiście grają, ruszają rękami, podejdź i uderz w klawisz, szarpnij strunę- jeśli grają fer to nie będą mieli nic przeciwko. jeśli widzisz ogłoszenie 2os. zespołu, który rzekomo gra na żywo, to tylko pogratulować takim bezczelności i robienia ludzi w balona. ja myslę, że najlepiej o zespole świadczy to, że zrobią wszystko co będziesz chcieć- jakąś nową zabawę, czegoś nauczą się grać nowego- tylko pamietaj o tym by z wyprzedzeniem sugerować swoje widzi mi się a nie na trzy dni przed impreza dzwonic i chcieć konkretną, nową piosenkę- bo moj znajomy z tym się spotkał. to też ludzie i trzeba rozumieć że maja swoje zycie i nie tylko weselem będą żyć. i w sumie dobrze by bylo gdyby śpiewała tez dziewczyna. zawsze to fajniej wygląda. mogą być też jakieś ciekawe instrumenty np. kontrabas czy saksofon a co do zespołu Agat to nie znam (znalazłam w necie jakiś zespół z Lublina, mam nadzieję, że to ten), natomisat mnie na ich stronie zaskoczyło, a w zasadzie do niech zniechęciło, że oczerniali inne zespoły- są tam jakieś przeprosiny tylko ledwie to widac. no mi się wydaje, że to co robili raczej dobrze o nich nie świadczy i ja choćby z tego powodu, pomijajać to, że nie ma perkusji -bym ich nie wzięła.
lov jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-14, 22:51   #37
rybkie
Rozeznanie
 
Avatar rybkie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 969
Dot.: Dobry zespół weselny poszukiwany- Lublin i okolice

dzieki za odpowiedz lov mnie to tez zniechecilo troche dziwne ich zachowanie nie? no ale najwazniejsze aby grali dobrze, z ta perkusja to nie wiem ciezko takich spotkac no i sala nasza malutka wesele malutkie boje sie ze jak zaczna grac to....szklanki ze stolu pozrzuca i nie bedzie mozna nic uslyszec no i dla mnie najwazniejsze Agat ma sporo piosenek po ang bo moje wesele polsko angielskie wiec..a posluchac ich na zywo nie mam okazji bo nie mieszkam w POlsce
no i wez tu czlowieku rob wesele na odleglosc ..wiecej sie nie pisze
pzdr wszystkie poszukujace
rybkie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-08-15, 22:15   #38
lov
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lublin/LPU
Wiadomości: 26
Dot.: Dobry zespół weselny poszukiwany- Lublin i okolice

z tym oczernianiem to okropieństwo. jeśli zespół jest dobry to nie będzie oczerniał innych, bo i tak bedzie mieć klientów i ci inni nie będą dla niego żadną konkurencją. co do małego wesela i sali, no to fakt, to pewnie może być problem, ale w sumie zespół musi dopasować głośność do sytuacji i myślę, że jakoś by to tak wykombinował, że szklanki nie będą spadać ale przecież decyzja należy do Ciebie. za to mam taką radę, bo kilka forum zwiedziłam o zespołach, by raczej nie do końca się sugerować tym co jest na stronie-chodzi konkretnie o wersję demo. bo zdaje się można w takiej wiele rzeczy pozmieniać i każdy zespół dobrze będzie brzmiał. najlepiej posłuchać na próbie, albo jakiejś domowej wersji nagrania, albo wybrać się na wesele gdzie gra- przyjechać przed, jak rozstawia sprzęt i poprosić żeby coś zagrali. jak im zależy nie odmówią. zespoły, które ja znam mają płyty z weselami na których grali i udostępniają ją specjalnie przygotowaną-wtedy w sumie też widać ich "w akcji". przyszła mi do glowy jeszcze jedna uwaga, bo ostatnio oglądałam wesele znajmonych i może to szczegół, ale nie podobało mi się to, że każdy z członków zespołu był inaczej ubrany. jeden żółta koszula, drugi rożowa...itd. strasznie nieestetycznie to dla mnie wygląda. zespół powinien byc ubrany tak samo, schludnie, stonowanie i elegancko. nie przychodzi przecież na dyskotekę tylko do pracy. skoro jesteś poza granicami to to jest utrudnionew takim razie najlepiej sugerować się opiniami znajomych, a może byłaś na weselu, gdzie grał jakoś fajnie zespół. oj ja bym nie chiała być na Twoim miejscu i "na odległość organizować sobie wesele". bardzo cieżka sprawa
lov jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-15, 23:27   #39
kamkaa25
Raczkowanie
 
Avatar kamkaa25
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 100
Dot.: Dobry zespół weselny poszukiwany- Lublin i okolice

ja jestem zainetersowana salsa band albo kaktusem... tylko kaktus slyszalam juz na weselach 2 razy i nie chce mi sie juz 3 raz ogladac ich... ale tesc mowi ze super na gitarze graja... tylko ta babka dla mnie spiewa przecietnie:/

ile bierze salsa band za 1 dzien a ile za 2 dni, wiecie moze?
i zagraja wszystko?) ja chce piosenki abby na weselu i disco polo i stary polski rock ))
kamkaa25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-16, 12:11   #40
rybkie
Rozeznanie
 
Avatar rybkie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 969
Dot.: Dobry zespół weselny poszukiwany- Lublin i okolice

nie mam pojecia ile biora, ale na ich stronie na pewno znajdziesz kontakt zapisz maila do nich, ja tak zawsze robilam i zespoly o dziwo odpisywalay mi bardzo szybko nawet jak juz nie mieli wolnych terminow..wiem wiem o wszystkim lov...ale wiesz cos mnie ciagnie do tego agatu no nie wiem cos mi mowi ze mimo wszystko bedzie git no i jestem juz zmeczona szukaniem, wszystkie lokalne w mojej miejscowosci po ang ani chu chu a jesli juz to tak ze mi sie wlosy skrecaja
rybkie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-18, 16:35   #41
migdalq
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 26
Dot.: Dobry zespół weselny poszukiwany- Lublin i okolice

Zespół Primo grał na moim weselu 6 lat temu. Niestety średnio byliśmy zadowoleni - dużo piosenek było średnio znanych, nie mieli sprzętu żeby nam puścić piosenkę na pierwszy taniec, obiecali, że sami wykonają (co akurat bardzo się chwali) ale niestety za aranżację zabrali się tydzień przed weselem i to po naszym przypomnieniu no i wyszła tak sobie :/ A mnie podpadli tym, że zaklepałam sobie z wyprzedzeniem piosenkę z dedykacja dla męża po czym dostaliśmy ją jako dedykację od koleżanki... Po prostu zapomnieli o tym, o co prosiłam... Na plus było to, że nie fałszowali i nawet łądnie śpiewali
Teraz z racji wykonywanego zawodu często bywam na weselach i moge sobie porównać poszczególne zespoły. Jak piękny śpiew równie ważna jest kultura członków zespołu. Pijany zespól może "położyć" każde wesele :/
Jeśli miałabym kogoś polecić to oczywiście Czaban Band i Simon a z niższej półki cenowej zespół Contrast zdaje się z okolic Hrubieszowa. Miałam okazję ostatnio razem z nimi być na jednym weselu i jestem zauroczona. Ujęli mnie m.in. tym, że w przerwach puszczali moją ulubioną Dianę Krall Ale muzyka, jaką gra zespół to już kwestia gustu ... Ważne, ze spiewają na żywo, mają instrumenty a nie tylko syntezator no i przystępna cena
Podobało mi się też to, jak taktownie i z humorem poradzili sobie z podchmielonym gościem weselnym, który był nieco natarczywy. Nie kazdy tak potrafi.

Swoją drogą dodam, ze zdarzyło mi się już być na weselach, gdzie "grały" niby 3 osoby a tak naprawdę wszystko szło z płytki (już lepiej zatrudnić dja )albo śpiewała dziewczyna a w składzie byli sami faceci
migdalq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-04, 07:59   #42
moniczka2123
Zadomowienie
 
Avatar moniczka2123
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Lubelskie góry :)
Wiadomości: 1 670
Dot.: Dobry zespół weselny poszukiwany- Lublin i okolice

Czy ktos slyszał cos o zespole aura z puław??
__________________

moniczka2123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-05, 18:38   #43
lov
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lublin/LPU
Wiadomości: 26
Dot.: Dobry zespół weselny poszukiwany- Lublin i okolice

Cytat:
Napisane przez moniczka2123 Pokaż wiadomość
Czy ktos slyszał cos o zespole aura z puław??
ja słyszałam to zespół z długim stażem, sprawdzeni. chyba śpiewa kobieta. podpytam TŻeta, bo się bardziej pewnie orientuje i coś napiszę więcej
lov jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-14, 18:52   #44
doraviva
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1
Dot.: Dobry zespół weselny poszukiwany- Lublin i okolice

usunięte przez moderatora

Edytowane przez Taverney
Czas edycji: 2009-09-15 o 19:42
doraviva jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-20, 19:50   #45
migdalq
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 26
Dot.: Dobry zespół weselny poszukiwany- Lublin i okolice

Piszę na ciepło, po wrażeniach z wczorajszego wesela Pierwszy raz spotkałam się z zespolem Megidoband i mam nadzieję, że nie był to ostatni raz Pięciu sympatycznych chłopaków, którzy grają świetne i nieoklepane kawałki np. Simply Red rzadko można usłyszeć na weselu. Ludzie nie schodzili z parkietu a ja miałam, co fotografować
Polecam tym, którzy cenią fajną muzykę i dobra zabawę
__________________
Robię to, co lubię... fotografuję
migdalq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-03, 15:17   #46
Sarame
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Świdnik
Wiadomości: 158
Dot.: Dobry zespół weselny poszukiwany- Lublin i okolice

A czy ktos z Was moze mi cos powiedziec o zespole Amigos z Lublina? Podobno maja dobre recenzje ale nie wiem jak brzmia n azywo i jak prowadza wesele? Pozdrawiam
Sarame jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-13, 20:34   #47
anneczki
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 5
Dot.: Dobry zespół weselny poszukiwany- Lublin i okolice

Pewnie wiele z tych wypowiedzi to członkowie zespołów Ja moge polecić jeden zespół z Lublina, Kava Trio http://lublin.szerlok.pl/uslugi/slub...85a7961413078/ Byli na weselu mojej siostry pod Lublinem i wypadli super - tylko na żywo, żadnej ściemy, w przerwach fajne kawałki - ja się dobrze bawiłam. Na swoim weselu w ogóle nie miałam zespołu tylko dj i byłam zadowolona. Zespół ma plusy i minusy - trafisz albo nie, a z dj jest bezpieczniej
anneczki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-22, 09:16   #48
maristella1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 3
Dot.: Dobry zespół weselny poszukiwany- Lublin i okolice

witam, a ja poszukuję dobrego sprawdzonego DJ czy ktos może kogoś polecić pozdrawiam
maristella1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-22, 12:49   #49
Myszulek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 196
Dot.: Dobry zespół weselny poszukiwany- Lublin i okolice

Cytat:
Napisane przez maristella1 Pokaż wiadomość
witam, a ja poszukuję dobrego sprawdzonego DJ czy ktos może kogoś polecić pozdrawiam
Bardzo popularny jest DJ Hiszpan, jest profesjonalistą w swoim fachu i nie słyszałam aby ktoś był niezadowolony z prowadzenia wesela
__________________
...Trzeba walczyć o swoje marzenia, ale trzeba też wiedzieć, które drogi są nie do przebycia i zachować siły na przejście innymi ścieżkami...
P. C.
Myszulek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-02, 14:58   #50
Kinga_20
Zakorzenienie
 
Avatar Kinga_20
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 427
Dot.: Dobry zespół weselny poszukiwany- Lublin i okolice

Odświeżam wątek, macie jakieś godne polecenia zespoły? Może znacie zespoły takie jak Red Rose ze Świdnika bądź Fiesta z Lublina? Możecie coś więcej powiedzieć na ich temat?
__________________

If the sun shuts down and decided not to shine no more, I would still have You...

Kinga_20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-02, 20:50   #51
epox
Raczkowanie
 
Avatar epox
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 175
Dot.: Dobry zespół weselny poszukiwany- Lublin i okolice

ja miałam mayday i goraco polecam
epox jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-03, 08:39   #52
agusik82
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 19
Dot.: Dobry zespół weselny poszukiwany- Lublin i okolice

Witam
W sobotę byłam na dancingu w nowo otwartym domu weselnym Borek w Turce. Grał bardzo fajny zespół Expose, śpiewali chyba wszystko co można chcieć, świetnie się wszystcy bawili. W składzie 2 wokalistki, klawisze i gitara. Z tego co wiem grają tam co sobote do konca karnawału. Ja na swoje wesele wybrałam zespół już rok temu -beerboys, ale też są świetni.
agusik82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-04, 12:44   #53
monia1199
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 2
Dot.: Dobry zespół weselny poszukiwany- Lublin i okolice

Byłam ostatnio na weselu, wybawiłam się Super muzyka nie wiem co Wy sądzicie o tym zespole ale ja byłam pod wrażeniem ich grania. Fajnie grają Mam nadzieję, że to nieostatnie moje wesele z tym zespołem Walter Band
monia1199 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-05, 13:24   #54
ppaauullaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 182
Dot.: Dobry zespół weselny poszukiwany- Lublin i okolice

a ile zespół mayday kosztuje ?? bo głos wokalistka ma przepiękny ile grają godzin i jak z przerwami ?? bardzo prosze o odpowiedz
ppaauullaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-10, 01:59   #55
catwoman69
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 13
Dot.: Dobry zespół weselny poszukiwany- Lublin i okolice

Cześć
Odstąpię lokal na wesele w terminie 26.06.2010 hotel "Secession" Łęczna
http://www.secessionhotel.pl/
Odstąpię też:
Zespół Mix Band z Lublina ma wolny termin na wesele 26.06.2010.
http://www.mix-band.lub.pl/zespol_mu...10b404c54e7cb b
Fotografa - Tomasz Kańtoch z Lublina.
Info na maila catwoman69@o2.pl lub gg 5378993
Pozdrawiam wszystkich!

Edytowane przez catwoman69
Czas edycji: 2010-04-01 o 20:13
catwoman69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-16, 21:38   #56
monika344
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1
Dot.: Dobry zespół weselny poszukiwany- Lublin i okolice

czytałam wasze opinie i zgadzam sie, ze najlepiej pojechać na próbę i posłuchać, zawsze przy okazji można obejrzeć jakąś płytkę z wesela i poznać trochę zespół.
Osobiście polecam zespół DAS ze zwolenia jest to kawałek od nas, grają z tego co mówili głównie pod warszawą ale odległość w sumie taka sama jak do nas. Zespół brzmi świetnie skład 6osobowy gitarasolowa, perkusja, bas, do tego trzy osoby śpiewają solistka i dwuch facetów za stołami sax, akordeon, gitara, tamburyn. Są świetni, stronki też nie mają planują zrobić jednak nie śpieszy się gdyż i tak mają wesel.
jakby ktoś był zainteresowany to mam do jednego z nich nr 507 113 243, imienia niestety nie pamiętam.
monika344 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-22, 19:46   #57
wercia240a
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Lublin i okolice
Wiadomości: 70
Dot.: Dobry zespół weselny poszukiwany- Lublin i okolice

A słyszałyście coś o zespole Eltrans (okolice Puław)? Byłam na weselu na którym grali (5 lat temu) i byli świetni. Chciałabym wiedzieć czy nic w tej kwestii się nie zmieniło. Może któraś z Was była niedawno na imprezce na której grali?
wercia240a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-23, 07:53   #58
lov
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lublin/LPU
Wiadomości: 26
Dot.: Dobry zespół weselny poszukiwany- Lublin i okolice

Eltransi grają bardzo fajnie. Mają grać u mnie na weselu Mają stronę internetową, także pooglądaj sobie aktualne filmiki- eltrans.webd.pl. Zależy też na kiedy ich potrzebujesz, bo grafik mają napięty.
lov jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-23, 09:19   #59
wercia240a
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Lublin i okolice
Wiadomości: 70
Dot.: Dobry zespół weselny poszukiwany- Lublin i okolice

Cytat:
Napisane przez lov Pokaż wiadomość
Eltransi grają bardzo fajnie. Mają grać u mnie na weselu Mają stronę internetową, także pooglądaj sobie aktualne filmiki- eltrans.webd.pl. Zależy też na kiedy ich potrzebujesz, bo grafik mają napięty.

Ja już mam ich zarezerwowanych na 29.05.2010r. Stronkę też przeglądałam. Chodziło mi raczej o to czy nadal robią takie małe przerwy i tak dobrze bawią ludzi. Wtedy na weselu byli niesamowici i postanowiłam sobie, że kiedyś u mnie zagrają. No i stanie się. Widziałam ich "na żywo" ostatni raz 5 lat temu, dlatego chciałam wiedzieć czy coś się przez te lata zmieniło. Sądząc po ich zajętych terminach raczej nic, ale lepiej się podpytać. A Ty kiedy masz swoje wesele?
wercia240a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-24, 09:07   #60
lov
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lublin/LPU
Wiadomości: 26
Dot.: Dobry zespół weselny poszukiwany- Lublin i okolice

wercia240a w naszym przypadku wybór zespołu należał w zasadzie do narzeczonego, choć w pełni potwierdzam jego decyzję- też podoba mi się jak grają Eltransi Na weselach z ich udziałem byliśmy kilkakrotnie, ostatni raz rok temu. Jakoś nie miałam wtedy żadnych obiekcji co do ich gry. Ślub i wesele mamy 3 września 2011 roku. A mam takie pytanie do Ciebie- kogo masz za fotografa, kamerzystę i jaką salę? My co prawda mamy już fotografa (Guz), salę (Zajazd nad Wieprzem) no i właśnie zespół, ale mamy problem ze znalezieniem fajnego kamerzysty
lov jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ceremonia i tradycja ślubna, weselna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-09-29 19:52:58


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:00.