wakacyjna przemiana dziewczyny o masywnych nogach, szerokich biodrach i z kompleksami - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-07-30, 10:55   #1
szaramyszka88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 93
Red face

wakacyjna przemiana dziewczyny o masywnych nogach, szerokich biodrach i z kompleksami


Hej, mam nadzieję, że mi coś doradzicie... Jak czytam to forum, to widzę, że pomogłyście wielu dziewczynom i mam nadzieję, że razem cos zdziałamy z moimi kompleksami...
A więc...
Mam 165 wzrostu, noszę rozmiar 40...no czasem 42 :/
Jestem brunetką... fryzurę mam nową od przedwczoraj i jestem nawet zadowolona...grzywka na szagę przy pulchnej buzi całkiem fajnie wygląda
Zwracam się do Was z prośbą, żebyście mi doradziły jak powinnam się ubierać, żeby zamaskować wystający brzuch (pod pępkiem taka oponka :/), szerokie biodra, masywne uda... na dodatek jak na przekór jestem prawie płaska :/ chociaż mam 20 lat! Masakra... jedynym moim ratunkiem są uszytwnane staniki...zawsze mam takie z odrobiną gąbki to w nich mój biust wygląda całkiem ładnie, krągło...
Pomocy!
szaramyszka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-30, 11:19   #2
Natarynka122
Raczkowanie
 
Avatar Natarynka122
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 247
Dot.: wakacyjna przemiana dziewczyny o masywnych nogach, szerokich biodrach i z kompl

Bardzo obcisłe ciuchy podkreślają tuszę, więc ich unikaj. Wybieraj tkaniny miękko opływające sylwetkę - lejące się. Nie zakładaj gniotących się materiałów - zagniecenia eksponują miejsca, które chciałabyś ukryć. Zapomnij również o plisach, kontrafałdach, marszczeniach, falbanach. To wszystko dodaje ci kolejnych centymetrów.

Ideałem dla Ciebie są dżinsy:
- zapinane z boku na suwak, które nie tworzą kolejnej fałdki i nie przyciągają uwagi do talii kolejnym wybrzuszeniem zapięcia
- z niskim stanem, tak, ale tylko o jeden numer za duże. W zbyt luźnych spodniach będziesz wyglądała drobniej
- o linii talii obniżonej nieco z przodu.


Jak znajdę jeszcze jakieś informację napewno napiszę .





__________________
Aparatka !
Góra od listopada 2007
Dół od maja 2008

Natarynka122 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-30, 11:19   #3
Jeanette83
Zakorzenienie
 
Avatar Jeanette83
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 104
Dot.: wakacyjna przemiana dziewczyny o masywnych nogach, szerokich biodrach i z kompl

a nie zamiescilabys jakiegos zdjecia? Byloby latwiej, z opisu nie wynika az tyle zeby doradzic konkretne elementy stroju....
__________________


Jeanette83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-30, 11:20   #4
rare bird
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2 265
Dot.: wakacyjna przemiana dziewczyny o masywnych nogach, szerokich biodrach i z kompl

Wejdź na wątek "Biblia kobiecych kształtów"
__________________
rare bird jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-30, 11:35   #5
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: wakacyjna przemiana dziewczyny o masywnych nogach, szerokich biodrach i z kompl

Cytat:
Napisane przez szaramyszka88 Pokaż wiadomość
Hej, mam nadzieję, że mi coś doradzicie... Jak czytam to forum, to widzę, że pomogłyście wielu dziewczynom i mam nadzieję, że razem cos zdziałamy z moimi kompleksami...
A więc...
Mam 165 wzrostu, noszę rozmiar 40...no czasem 42 :/
Jestem brunetką... fryzurę mam nową od przedwczoraj i jestem nawet zadowolona...grzywka na szagę przy pulchnej buzi całkiem fajnie wygląda
Zwracam się do Was z prośbą, żebyście mi doradziły jak powinnam się ubierać, żeby zamaskować wystający brzuch (pod pępkiem taka oponka :/), szerokie biodra, masywne uda... na dodatek jak na przekór jestem prawie płaska :/ chociaż mam 20 lat! Masakra... jedynym moim ratunkiem są uszytwnane staniki...zawsze mam takie z odrobiną gąbki to w nich mój biust wygląda całkiem ładnie, krągło...
Pomocy!
1) Nigdy nie wciskaj się w za mały rozmiar. Rzecz ciut za duża (dosłownie ciut), bardziej Cię wyszczupli, niż rzecz mocno dopasowana, czy wręcz nieco za mała. Nie ma nic gorszego, niż fałdki z tyłu (nawet na szczupłych dziewczynach często to widać i jest to okropne). Wybieraj bluzki z solidniejszych materiałów (dobra gatunkowo bawełna, a nie jakieś gniotące się sztuczne szmatki), szczególnie jeśli są dopasowane (bardzo cienkie, złe jakościowo materiały na większych dziewczynach zawsze wyglądają źle).
2) Dobre są tuniczki - z rękawkiem (raczej unikaj bluzek na ramiączkach, to jednak dobre dla szczupłych dziewcząt), dopasowane w biuście, z dekoltem w szpic, lekko rozkloszowane pod biustem, nie za krótkie - powinny kończyć się tuż za najszerszą częścią bioder.
3) Brzuszek maskują dobrze również bluzki z rodzajem żabotu lub z marszczeniami w przedniej części (na wysokości brzucha) - bluzki z Orsay często są tak szyte.
4) Najlepsze są spodnie nie obciskające ud, lekko rozszerzane u dołu. Dobre są takie z kantem lub z lekkimi pionowymi prążkami (ogólnie pionowe linie w kroju czy deseniu ubrań są OK).
5) Właściwie dobrany, podnoszący biust stanik, odciąża sylwetkę i "odchudza" optycznie nawet o 5 kg. Smętnie zwisający, wylewający się ze stanika biust, zawsze Cię pogrubi i sprawi, że będziesz wyglądała ciężko.
5) Przyjrzyj się gwiazdom, które nie są mega chude, a potrafią się często (nie twierdzę, że zawsze) fajnie ubrać - Kelly Osborne, Lily Allen (ona też ma masywne, krótkie nogi, często brzuszek).
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-30, 11:52   #6
szaramyszka88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 93
Dot.: wakacyjna przemiana dziewczyny o masywnych nogach, szerokich biodrach i z kompl

często właśnie noszę tuniki do rurek...moja mama uważa, że to wudłuża nogi...
poza tym często noszę spodnie na kant i do tego żakiet taki do pół tyłka...
lubię jeansowe szersze rybaczki do kolan...takie swobodne rybaczki i spódniczki do kolan, bo łydgo mam nawet zgrabne
zdjęcia nie wstawię bo nei umiem :/
szaramyszka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-30, 11:59   #7
Arwena_
Raczkowanie
 
Avatar Arwena_
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 345
GG do Arwena_
Dot.: wakacyjna przemiana dziewczyny o masywnych nogach, szerokich biodrach i z kompl

Rurki to nie bardzo. Proste spodnie- tak
Arwena_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-07-30, 12:42   #8
freyah
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 165
Dot.: wakacyjna przemiana dziewczyny o masywnych nogach, szerokich biodrach i z kompl

Co do spodni w prążek to muszą być one naprawdę dobrze dobrane, bo jak się opną np. na udach czy biodrach, to te prążki się tak "falują", marszczą... nie wiem jak to ująć, mam nadzieję, że zrozumiesz o co mi chodzi w każdym razie takie "coś" niezbyt dobrze wygląda, a już na pewno nie sprawia wrażenia, że jest się szczuplejszą.
Ogólnie długie spodnie radziłabym dobierać takie opadające na buty, wtedy się optycznie sylwetka wydłuża.
freyah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-30, 12:55   #9
rare bird
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2 265
Dot.: wakacyjna przemiana dziewczyny o masywnych nogach, szerokich biodrach i z kompl

Btw, jeśli kupujesz spodnie lub spódnicę, to żeby zamaskować brzuszek, stan (no, ta górna linia) powinien być w najszerszym miejscu brzucha.
__________________
rare bird jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-30, 17:35   #10
paulunia1412
Raczkowanie
 
Avatar paulunia1412
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: ;D
Wiadomości: 200
Dot.: wakacyjna przemiana dziewczyny o masywnych nogach, szerokich biodrach i z kompl

rurki ?? to chyba zbrodnia dla Twojej figury. lepiej żeby spodnie dla Ciebie miały proste nogawki.
w rurkach, nawet na najwyższych obcasach, podkreślisz swoje masywne uda, które chcesz ukryć...
lepiej szybko z nich zrezygnuj...
no i tak jak dziewczyny już pisały - nie próbuj wciskać się w za małe ciuszki ... )
wtedy zapobiegniesz wydostawaniu się fałdek poza spodnie, itp.
__________________
.fashionistka
.zakupoholiczka
.make-up' maniak

Mówiąc krótko? - Nałogowiec...

_________________________ ___



paulunia1412 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-30, 21:20   #11
szaramyszka88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 93
Dot.: wakacyjna przemiana dziewczyny o masywnych nogach, szerokich biodrach i z kompl

wiem, wiem...za małe ciuchy wyglądają paskudnie na mnie :/ a mam ich mnóstwo, bo niedawno nosiłam rozmiar 36 (S) no ale przytyło mi się od tego czasu ponad 10kg...masakra ;(
szaramyszka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-11, 22:39   #12
czaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2
Dot.: wakacyjna przemiana dziewczyny o masywnych nogach, szerokich biodrach i z kompl

Witam!
Moje nogi nei są jakoś dramatycznie krótkie, ale są przy tym trochę masywne. Uda są dośc proporcjonalne w stosunku do reszty, ale łydki mam dośc duże.
I ma problem jakie krótkie spodenki ma sobie kupić na rower żebym nie podkreślała wad swoje figury:p
A przecież będę jeździć a adidasach Wiec w ogole kicha
czaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-12, 08:38   #13
szaramyszka88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 93
Dot.: wakacyjna przemiana dziewczyny o masywnych nogach, szerokich biodrach i z kompl

Fajnie wyglądają bermudy albo hawajki... są trochę swobodniejsze i nie opinają się na udach, co je troszkę wyszczupla a łydki w stosunku do szerszych spodni też będą wyglądały na szczuplejsze... ja akurat mam odwrotnie, bo łydki ok, ale uda bleee ;/ od kolana wzwyż tragedia... może się uda mi coś z tym zrobić w wakacje, bo w końcu będzie więcej czasu na rower, spacery, pływanie itd
szaramyszka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-12, 10:25   #14
sosnowa123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 12
Dot.: wakacyjna przemiana dziewczyny o masywnych nogach, szerokich biodrach i z kompl

to tak-ja bym na twoim miejscu założyła spódnice w trapez w jakieś większe wzory, dzięki temu zakryjesz biodra i uda do tego bluzkę wyciętą w serek z większym dekoltem i do tego jakieś długie korale które odwrócą uwagę od piersi. będziesz wyglądać super a rozmiar 42 to jeszcze nie tragedia, faceci uwielbiają takie krągłości nie myśl o tym i wpędzaj się w kompleksy bo długo ci zajmie żeby się z nich wyleczyć-wiem co mówie
sosnowa123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:23.