Sala - Zawiercie i okolice - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ceremonia i tradycja ślubna, weselna

Notka

Ceremonia i tradycja ślubna, weselna W tym miejscu możesz podzielić się widzą, jak zaplanować ceremonię ślubną. Na co zwrócić uwagę przy szukaniu sali weselnej. Przypomnieć tradycje weselne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-08-04, 13:30   #1
Cocus
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 16
Question

Sala - Zawiercie i okolice


Witam serdecznie wszystkie Wizażanki
To mój pierwszy post na tym forum i mam nadzieję, że nie ostatni

Ponad tydzień temu zostałam narzeczoną i z tego powodu zaczynam powoli interesować się przyszłym ślubem.
Piszę do Was z prośbą o pomoc w znalezieniu sali bankietowej na ok. 130-150 osób w Zawierciu lub okolicy. Oczywiście wolałabym jak najbliżej Zawiercia, ale jeśli znacie i możecie polecić naprawdę porządne lokale w trochę większej odległości, to bardzo chętnie zapoznam się z ich ofertami

Na razie znalazłam jedną salę w Będzinie, która naprawdę mnie urzekła - niestety nie widziałam jej jeszcze na żywo, choć planuje się tam wybrać z Narzeczonym Na razie jedynym (i niestety najważniejszym) minusem jest odległość bo z Zawiercia to prawie godzina drogi...

Bardzo proszę o pomoc, będę bardzo wdzięczna!!!

Pozdrawiam,
Magda

Edytowane przez Cocus
Czas edycji: 2009-08-04 o 21:29
Cocus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-04, 19:33   #2
n.ik.a
Zadomowienie
 
Avatar n.ik.a
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: miasto - wieś
Wiadomości: 1 279
Dot.: Sala - Zawiercie i okolice

ja zdecydowałam się na salę w Łazach, ale w samym Zawierciu i okolicach jest naprawdę dużo sal, wystarczy dobrze się rozejrzeć i tak...Hotel Zawiercie, Hotel Jura Kroczyce i Hetman, Hotel Centuria, Czarny Pies w Ogrodzieńcu (chyba do 100 osób), sala bankietowa na Zuzance w Zawierciu itd.
a kiedy ślub?
__________________
19.09.2009 - żonka

Kalinka 11.04.2011


Wybrałam pielęgnację ciała z marką Braun


"Celem życia jest:
w swojej małej jednostkowej duszy odbić jak najwięcej kosmosu"
(H. Elzenberg)


Edytowane przez n.ik.a
Czas edycji: 2009-08-04 o 19:36
n.ik.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-04, 21:34   #3
Cocus
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 16
Dot.: Sala - Zawiercie i okolice

Ślub za jakieś 2 lata, jeśli wybierzemy salę, która będzie nam odpowiadać i będzie tam wolny termin na sierpień
Większość lokali, o których piszesz "oglądałam" przez internet i moją uwagę przyciągnął Hotel Zawiercie.
Mam zamiar wybrać się tam w ten piątek i obejrzeć wszystko na żywo. Dodatkowo w tą sobotę wybieramy się na wesele znajomej, które odbędzie się właśnie w Łazach, na sali Coco-Boda (nie wiem, czy dobrze wpisałam nazwę). Jeśli nam się spodoba, to też weźmiemy ją pod uwagę.
Sala, którą sobie upatrzyłam w Będzinie nazywa się Różana Dolina i naprawdę jest wg mnie przepiękna.... Marzy mi się tam wesele, ale niestety trzeba dojechać, a to wiąże się z dodatkowymi kosztami i pewnymi niedogodnościami zarówno dla nas, jak i dla gości...

W każdym razie dziękuję bardzo za odpowiedź Dam znać po obejrzeniu obu sal, a może odwiedzę jeszcze jakieś inne i będzie jeszcze większy wybór

Pozdrawiam!
Cocus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-12, 12:50   #4
konwalijka1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2
Dot.: Sala - Zawiercie i okolice

Witam wszyskich!
Ja tez szukam sali w okolicy Zawiercia lub samynm miescie. Na razie widzialam kilka, ale najbardziej podoba mi sie wlasnie Hotel Zawiercie i Hotel Orle Gniazdo w Hucisku. Zaleta tego drugiego jest to, ze mozna tam zorganizowac slub plenerowy w pieknym otoczeniu. Jest tez Hotel Fajkier w Lgocie Murowanej kolo Kroczyc. Ale ten hotel jeszcze nie jest otwarty (planowane otwarcie 2009). Znajomi polecaja Hotel Prestige w Siewierzu. Mysle, ze wszystko trzeba zobaczyc na wlasne oczy...
Zycze szczescia i dajcie znac jak wam poszlo. A moze ma ktos namiary na DJ lub fajnego fotografa?
Buzki
konwalijka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-19, 20:00   #5
gosia113355
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 7
Dot.: Sala - Zawiercie i okolice

Witam
przyłącze się do dyskusji na temat sal w okolicach zawiercia. Hotel Fajkier jest juz otwarty i wrazenie robi niezłe. Wczoraj widzialam na żywo, ladna, estetycznie urzadzona sala na maks 160 0s0b. Wiem że mieli już jakieś wesela i tu gorąca prośba. Jeśli ktokolwiek z WAS ma jakieś opinie o poziomie organizacji wesel w Hotelu Fajkier to bardzo proszę o opinie!!! Sala i hotel nam odpowiadają i bardzo zalezy nam na informacjach od osób ktorzy juz korzystali z ich uslug. Z gory dziekuje.
gosia113355 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-19, 20:11   #6
Emir1994
Zakorzenienie
 
Avatar Emir1994
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Tarnów/Kraków
Wiadomości: 3 003
Dot.: Sala - Zawiercie i okolice

usunięte przez moderatora

Edytowane przez Taverney
Czas edycji: 2009-10-19 o 21:28
Emir1994 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-20, 11:19   #7
Cocus
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 16
Dot.: Sala - Zawiercie i okolice

Witaj gosia113355
Dzięki za udział w dyskusji My już zdecydowaliśmy się na salę Black Rose w Pilicy, choć jedynym mankamentem tam jest brak pokoi do wynajęcia W razie czego jesteśmy gotowi na zmianę sali, tylko pytanie... na jaką...? A czy wiesz może jaki jest koszt wynajęcia sali w Hotelu Fajkier? Będę bardzo wdzięczna za odpowiedź
Pozdrawiam serdecznie
Cocus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-10-20, 20:21   #8
gosia113355
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 7
Dot.: Sala - Zawiercie i okolice

Witam
menu za osobę jest w cenie od 140 do 220 (4 opcje). Dzisiaj wysylam dlugiego maila do dzialu marketingu po więcej informacji o pozostalych kosztach (noclegi itd). Jak dostanę odpowiedź to się podzielę. Polecam przejechać się i zobaczyć salę na żywo, jest ladna, wystroj w kolorze bladej zieleni i biały, duzo luster na scianach.
Gdyby ktos mial info jak obslugują wesela i jak smakuje jedzenie w Hotelu Fajkier to czekamy na opinie!!!

---------- Dopisano o 21:21 ---------- Poprzedni post napisano o 21:19 ----------

Jeszcze jedno! Szukam jakiegoś fajnego "rockowego" zespołu. Wszelkie porady mile widziane.
gosia113355 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-04, 09:14   #9
Cocus
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 16
Dot.: Sala - Zawiercie i okolice

Cytat:
Napisane przez gosia113355 Pokaż wiadomość
Jeszcze jedno! Szukam jakiegoś fajnego "rockowego" zespołu. Wszelkie porady mile widziane.
U nas zagra zespół "Projekt" z Zawiercia - naprawdę są godni polecenia Niektóre ich kawałki ciężko odróżnić od oryginału, a jak na jednym weselu zagrali Coco Jambo, to nie mogłam pozbierać szczęki z podłogi
Cocus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-05, 18:50   #10
n.ik.a
Zadomowienie
 
Avatar n.ik.a
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: miasto - wieś
Wiadomości: 1 279
Dot.: Sala - Zawiercie i okolice

u nas grał zespół z Bytomia - New Person....typowo rockowy, byli fantastyczni ...goście ocierali pot z czoła -tak się bawili - sprostali naszym oczekiwaniom...na weselu były kawałki Marleya, Lady Pank, T.Love i wiele innych...jak lubicie dobrą zabawe polecam
__________________
19.09.2009 - żonka

Kalinka 11.04.2011


Wybrałam pielęgnację ciała z marką Braun


"Celem życia jest:
w swojej małej jednostkowej duszy odbić jak najwięcej kosmosu"
(H. Elzenberg)

n.ik.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-07, 08:57   #11
konwalijka1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2
Smile Dot.: Sala - Zawiercie i okolice

A ja mam juz super sale! Znalazlam Hotel Zameczek w Ksiazu Wielkim, co prawda jest troszke oddalony od samego Zawiercia, ale ma inne zalety. Sa pokoje dla gosci, a przede wszystkim wystroj stylizowany jest na zameczek. Sliczne sale i ogrod. Wyglada rewelacyjnie, cena tez. Cos innego, niz tradycyjna sala. Okolica tez fajna, wiec goscie beda mieli tez inne atrakcje. Pozdrawiam.
konwalijka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-27, 21:20   #12
gosia113355
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 7
Dot.: Sala - Zawiercie i okolice

Hej Konwalijka, faktycznie sala którą wybraliście jest bardzo ladna, natomiast my szukamy jednak czegoś bliżej... i jeszcze nie znaleźliśmy.
Z różnych powodów zrezygnowaliśmy z organizacji wesela w Hotelu Fajkier. Nie chcę nikogo zrażać, polecam kazdej wizażance indywidualną wizytę i negocjacje. Być może my bylismy zbyt wymagający i dlatego ostatecznie szukamy dalej...
gosia113355 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-31, 14:26   #13
asia_z
Zakorzenienie
 
Avatar asia_z
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 9 155
Dot.: Sala - Zawiercie i okolice

dziewczyny, a orientujecie się jak ceny w Zawierciu ?? szukam sali na około 100-110 osób.
__________________
asia_z jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-12, 11:29   #14
ztysia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 1
Dot.: Sala - Zawiercie i okolice

hej
to zależy znajdziesz i za 80zl/osoba i 250zl/osoba

ja zarezerwowałam sale w "Domu Bankietowym" w Zawerciu
Jestem bardzo zadowolona, bylam tam na weselu mojej kolezanki
,wiec wiem jak to wszystko wyglada i uwazam ze to swietny wybor!

pozdrawiam i życze udanych wyborów wszystkim wizazanka

Edytowane przez ztysia
Czas edycji: 2010-02-12 o 11:31
ztysia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-12, 12:00   #15
asia_z
Zakorzenienie
 
Avatar asia_z
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 9 155
Dot.: Sala - Zawiercie i okolice

dzięki za odpowiedź w sumie już się zdecydowaliśmy i jedziemy na dniach podpisać umowę. a wybraliśmy salę "Zuzanka" bo najbardziej nam odpowiadała pod względem finansowym i wizualnym.
__________________
asia_z jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-08, 07:21   #16
astelix
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 3
Dot.: Sala - Zawiercie i okolice

Witam !

Jestem na etapie poszukiwania sali. Jak dotąd zwiedziliśmy parę lokali i najbardziej spodobał nam się hotel Orle Gniazdo. Dodam, że organizujemy wesele na 100 osób z noclegami.

Pytanie do Was czy organizowałyście może tam wesele? Wszelkie informacje nt obsługi, jedzenia, dekoracji, pokoi.. ostatecznego rozliczenia ...wszystkiego będą przydatne!

Jak na razie jestem po wstępnych rozmowach i mam ofertę. Szczegóły będę znała po weekendzie.

Bardzo przystępne są ceny pokoi - 130 zł/ pokój, a do pokoju może wejść ok 3-4 os.
Jedyny minus jak dla mnie to brak możliwości zakupu własnego ciasta... a niestety słyszałam negatywną opinię odnośnie wypieków z tego hotelu. Czy ktoś może mi coś na ten temat powiedzieć?

Odnośnie hotelu Zawiercie - byłam tam w zeszłym roku na weselu. Wesele było na ponad 200 osób także 2 sale były zarezerwowane- 1 taneczna - bardzo duża - prostokątna i druga część restauracyjna.

Jeśli tylko spodoba się Wam otoczenie (bloki, centrum miasta) to gorąco polecam.
Obsługa miła, sprawna, jedzenie pyszne - szczególnie lody - podawane są w owocach- pycha.
Z nagłośnieniem w dużej sali nie ma problemu, natomiast z tej sali restauracyjnej można wyjść na taras i na ogródek.

Pokoje z tego co wiem dość drogie...

Pozdrawiam i czekam z niecierpliwością na informacje odnośnie Orlego Gniazda!
astelix jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-08, 17:16   #17
asia_z
Zakorzenienie
 
Avatar asia_z
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 9 155
Dot.: Sala - Zawiercie i okolice

ja słyszalam rózne opinie o Orlim Gnieździe. Poza tym widziałam na stronie internetowej cennik - wychodzi koło 190 zł/osobę, co mnie skutecznie odstraszyło. Na noclegach mi nie zależy, tak więc wybrałam tańszą, chociaż również wg mnie bardzo dobrą opcję - sala bankietowa Zuzanka
__________________
asia_z jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-30, 06:45   #18
astelix
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 3
Dot.: Sala - Zawiercie i okolice

Witam,
Dzięki Asiu_Z za odp. ...
wiem ze to dosc sporo pieniazkow ..dlatego wlasnie poszukuje opinii na necie .. czy warto

takze ponawiam pytanko, czy któraś z Was organizowała wesele w Orlim Gnieździe??

Z tego co mi wiadomo są tam organizowane wesela prawie co tydzień także dziwie się brakiem jakichkolwiek opinii....

Ja stoję przed wyborem sali.....
- sala A ( z podziałem na część restauracyjna i taneczną) - wybór mojego narzeczonego
- sala B (część restauracyjna i taneczna jest połączona) - mój wybór

Także będziemy musieli dojść do jakiegoś porozumienia... co na pewno nie będzie łatwe ale mam bardzo duże obawy przed weselem na dwóch salach gdzie zespół bedzie na innej części bo niby jak ma zachęcać ludzi do zabawy...... no i nikt nie będzie widział tych wszystkich zabaw, konkursow, ktore chce zeby sie odbyly

Proszę o opinie na temat Orlego.......
a najwazniejsze czego moj narzeczony sie obawia to problemy z klima w sali B ( ze wzgledu na kumulacje ludzi przy jedzonku..no i szalejacych ludzi na parkiecie) - prosze o zdanie osob ktore byly, bawily sie..... i moga sie ze mna podzielic wrazeniami

Pozdrawiam

Edytowane przez astelix
Czas edycji: 2010-04-30 o 06:46
astelix jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-03, 18:44   #19
Misiata
Raczkowanie
 
Avatar Misiata
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: moje małe niebo ;)
Wiadomości: 415
Dot.: Sala - Zawiercie i okolice

co myślicie o prestige? miał już ktoś tam wesele?
Misiata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-03, 18:53   #20
madziulka11
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 3
Dot.: Sala - Zawiercie i okolice

Mogę powiedzieć coś na temat Orlego Gniazda, ponieważ w tamtym roku moja siostra miała tam wesele, a ja brałam udział w przygotowaniach, no i w przyjęciu oczywiście też Mogę powiedzieć szczerze, że zastrzeżeń praktycznie nie mam żadnych. Obsługa bardzo miła i profesjonalna, jedzenie super, było go tak dużo, że nie do przejedzenia, (być może z tego względu że przyjecie rozpoczęło się dość późno, tak że zdarzało się że co pół godziny podawane było nowe danie, deser, tort). Wszystko co pozostało po weselu(tzn. jedzenie) było zapakowane w pudełeczka i zabieraliśmy do domu na drugi dzień, i było tego naprawdę duużo alkohol, wszystkie napoczęte butelki również było dla nas. Goście byli bardzo zadowoleni, ale przede wszystkim chyba dlatego, że wszyscy mieli zapewnione noclegi, możliwość korzystania z basenu(w basenie zabawa trwała od końca wesela nad ranem do 12 w południe;p) oraz kortów tenisowych.
Jedynie małe problemy było z pokojami, ponieważ nie było ich dla kilku osób, jednak sprawa została szybko załatwiona. |Również z apartamentem dla nowożeńców też było jakieś niemiłe sytuacje i trochę sie młodzi zdenerwowali. Co do dekoracji- miało być mnóstwo żywych kwiatów, cuda nie widy, a w rzeczywistości były tylko na stołach naczynia z kwiatami zatopionymi w wodzie, ładnie to wyglądało, ale spodziewaliśmy się o wiele więcej.
Bardzo fajnym, romantycznym elementem był tort, który był podawany na dworze, nad basenem, o zmierzchu. Fajny klimat
Co do klimatyzacji nie miałam żadnych zastrzeżeń, był upalne dzień, a na sali nie było czuć gorąca. Dodam że stoły oraz tańce były na jednej sali.
Przyjęcie było w nowym hotelu.
Jakby jakieś pytania o szczegóły, chętnie odpowiem.
madziulka11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-22, 22:20   #21
Calineczka489
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2
Dot.: Sala - Zawiercie i okolice

Witam,

Co do sal na wesele, wybraliśmy razem z narzeczonym, sale ''Rotunda'' w Siewierzu. Byliśmy tam już na 2 weselach i bardzo nam się tam podobało. Jedzenie taż bardzo dobre, sprawna obsługa. Przede wszystkim sala mieszcząca sporo gości ( o ile się nie mylę do 150 gości). sala w ciekaduża wy sposób zaprojektowana w półokręgu. Klimatyzacja (Ale to już raczej standard).Cena przystępna. Co do prestge, to ładna sala ale.... mała niestety.

---------- Dopisano o 22:20 ---------- Poprzedni post napisano o 22:08 ----------

Mam jeszcze pytanko, czy słyszał ktoś o zespole ''4band'' ''Progret'' lub " lancet'' ???
Calineczka489 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-24, 14:02   #22
manillia
Raczkowanie
 
Avatar manillia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Zawiercie/Warszawa
Wiadomości: 73
Dot.: Sala - Zawiercie i okolice

co do sal, zdecydowanie mogę polecić Amazonkę, jest to za zawierciem w kierunku szczekocin, chyba zawada pilicka. Bardzo miłe miejsce. Byłam tam na weselu i świetny klimat tam jest i przepyszne jedzenie. Później zaczęłam sie orientowac na własne wesele i można od nich bryczkę wynając jako transport ślubny
manillia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-25, 08:06   #23
gosia113355
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 7
Dot.: Sala - Zawiercie i okolice

Cześć
Słyszałam 4 band. Śpiewa kobieta, nawet nieźle. Goście się dobrze bawią. Zespół nie do końca w moim guście, ja wolę bardziej "rockowe" brzmienia. O pozostałych zespołach nie wiem nic.

---------- Dopisano o 09:06 ---------- Poprzedni post napisano o 09:04 ----------

Dears,

czy ktokolwiek może się podzielić opinią na temat sali Czarna Róża / Black Rose w Pilicy? Jakie tam jest jedzenie i obsługa? Jakie wrażenia?

Proszę o informacje...
gosia113355 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-21, 08:20   #24
manillia
Raczkowanie
 
Avatar manillia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Zawiercie/Warszawa
Wiadomości: 73
Dot.: Sala - Zawiercie i okolice

a czy ktoś wie coś o Ostańcu??
manillia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-26, 23:09   #25
alice_007
Raczkowanie
 
Avatar alice_007
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 303
Dot.: Sala - Zawiercie i okolice

Cytat:
Napisane przez gosia113355 Pokaż wiadomość
Cześć
Słyszałam 4 band. Śpiewa kobieta, nawet nieźle. Goście się dobrze bawią. Zespół nie do końca w moim guście, ja wolę bardziej "rockowe" brzmienia. O pozostałych zespołach nie wiem nic.

---------- Dopisano o 09:06 ---------- Poprzedni post napisano o 09:04 ----------

Dears,

czy ktokolwiek może się podzielić opinią na temat sali Czarna Róża / Black Rose w Pilicy? Jakie tam jest jedzenie i obsługa? Jakie wrażenia?

Proszę o informacje...
nie byłam w black rose na weselu, ale wiem że mają strasznie wysoką cenę za wynajem sali, mają swoje kucharki i trzeba mieć ich menu

a czy któraś z was była panną młodą i miała wesele w Amazonce w zawadzie pilickiej. interesuja mnie szczególy organizacyjne

Edytowane przez alice_007
Czas edycji: 2010-09-26 o 23:10
alice_007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-29, 11:37   #26
ruda1984m
Raczkowanie
 
Avatar ruda1984m
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Z-cie
Wiadomości: 383
Dot.: Sala - Zawiercie i okolice

A ja z moim lubym planujemy małe przyjecie weselne i zastanawiam się na lokalem typu Novum, Sportowa, Karczma u Stacha, Dom Rzemiosła itp. Czy ktoś miał przyjemność tam być na podobnej imprezie? Z góry dziękuję za info
__________________
Kochaj i szalej i nie pytaj co dalej !!
ruda1984m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-05, 13:31   #27
manillia
Raczkowanie
 
Avatar manillia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Zawiercie/Warszawa
Wiadomości: 73
Dot.: Sala - Zawiercie i okolice

w novum nigdy na weselu nie byłam ale imprezy urodzinowe przed laty się odwiedzało i było całkiem przyjemnie.
My już zarezerwowaliśmy termin w Orlim Gnieździe dużą sale
manillia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-05, 16:17   #28
asia_z
Zakorzenienie
 
Avatar asia_z
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 9 155
Dot.: Sala - Zawiercie i okolice

gratulacje na kiedy? i jakie ceny?
__________________
asia_z jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-06, 07:38   #29
manillia
Raczkowanie
 
Avatar manillia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Zawiercie/Warszawa
Wiadomości: 73
Dot.: Sala - Zawiercie i okolice

dzięki na 25 sierpnia 2012...eh już się doczekać nie mogę. a ceny...185zł od osoby a w tym 5 dań, tort, zimna płyta itp. Bardzo miła menadżerka tam jest, zrobiła na mnie ogromne wrażenie, zresztą na narzeczonym i rodzicach też
Ile wcześniej powinniśmy załatwiać te wszystkie kościelne sprawy?? Ślub w Piotra i Pawła.
manillia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-06, 08:28   #30
asia_z
Zakorzenienie
 
Avatar asia_z
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 9 155
Dot.: Sala - Zawiercie i okolice

wydaje mi się że jeszcze macie czas. my bierzemy ślub w lipcu 2011 i nie mamy jeszcze kościoła załatwionego. Z tym, że ja nie w Piotra i Pawła. Teraz planujemy się w październiku albo listopadzie się wybrać
__________________
asia_z jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ceremonia i tradycja ślubna, weselna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-03-07 12:11:22


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:07.