farba BioKap® - Strona 10 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-07-21, 11:38   #271
collinka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 23
Dot.: farba BioKapŸ

dziewczyny, mam pytanie. czy chwyci mi farba biokap delicato -kolor brąz jeśli do tej pory farbowałam o ton ciemniejszą czyli ciemny czekoladowy kasztan . czy któraś z was już nakładała jakaś farbę o ton jaśniejszą od swoich włosów?
collinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-21, 22:18   #272
metice
Rozeznanie
 
Avatar metice
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 715
Dot.: farba BioKapŸ

godzinę temu zmyłam biokap tycjanową czerwień. Jestem przerażona, załamana i totalnie wkurzona. Kolor na próbniku piękny ostry rudy z lekką nutą czerwieni. W opisie złoto-rudy. Kładłam na sprany jasny rudy i osiągnęłam buraczaną czerwień ;( Masakra, totalna masakra ;( W świetle żarówki niby tam są jakieś rudawe przebłyski, wiedziałam, że kolor może wyjść ciemniej niż na próbniku, ale tego co mam na głowie się nie spodziewałam ;( Przez rok usuwałam czerwony pigment z włosa, wydałam fortunę na fryzjera i dekolaryzacje. Co z tego, że ten kolor mi pasuje, jak nie o to totalnie mi chodziło ;( farba beznadziejna, kupiłam ostatni raz.
metice jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-22, 09:48   #273
Wisnia
Wtajemniczenie
 
Avatar Wisnia
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: [SG]
Wiadomości: 2 518
GG do Wisnia
Dot.: farba BioKapŸ

to może pocieszy Cie fakt, że farba się szybko wymywa. U mnie po 3 myciu czyli po tygodniu widać było siwe włosy i kolor zblakł. a odrosty wylazły juz teraz, te z poprzedniego farbowania oczywiście. jak dla mnie to jak za te pieniądze to farba jest kiepska. może przez weekend umyj włosy kilka razy i powinno wyblaknąć.

i dodam jeszcze, ż dzisiaj zrobiłam fotkę porównawczą koloru włosów. jak przed farbowaniem były wyblaknięte, po farbowaniu kolor był intensywny i miał piękne rude odcienie to teraz po 2 tygodniach z kawałkiem wychodzi, że z koloru zostało tylko buraczkowe coś. Jak na farbę za 40 zł to nie jest dobrze. Chyba wrócę do poprzedniej farby - była tańsza, trwalsza i włosy wcale nie były po niej w złej kondycji. A po biokapie po 2 tygodniach mam siano na głowie :/

Edytowane przez Wisnia
Czas edycji: 2011-07-22 o 09:56
Wisnia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-26, 08:59   #274
Swapnasundari
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 6
Dot.: farba BioKap®

Cytat:
Napisane przez maymay6 Pokaż wiadomość
Oj z tym że nie uczuli to chyba tylko seria Biokap Nutricolor Delicato, bo tylko one nie zawierają parafenylenodiaminy. Ja bym się jednak zastanawiała nad użyciem seri zwykłego Nutricolor - jakoś nie mam dobrych doświadczeń z parafenylenodiaminą (mimo wszystko to może być całkiem silny alergen)

To prawda pomarańczowa seria jest średnio naturalna, zileona- delicato jest droższa ale jest skład jest przyjemniejszy. A co cenie sobie o producenta to szczerość. Jasno napisane jest na stronie, że tylko Delicato nie ma PPD
Swapnasundari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-30, 20:49   #275
nuna94
Przyczajenie
 
Avatar nuna94
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 2
Dot.: farba BioKapŸ

Witam
Jestem nowa na forum i chciałabym się przyłączyć do wątku.
Tyle się naczytałam o tych farbach, że sama mam zamiar spróbować. Mam nadzieję, że przynajmniej ta farba doprowadzi moje włosy do jako takiego stanu. A dokładniej mój problem polega na tym, że jakiś czas temu zafarbowałam włosy karmelową czekoladą i wyszedł mi jasny rudy. Kolor ładny, jednak po czasie uznałam, że nie chce się bawić w farbowanie odrostów i zafarbowałam ciemną farbą żeby nie było ich widać. Niestety kolor wyszedł z rudymi refleksami a do tego po czasie zmył się I znowu było widać odrosty. Tym razem postanowiłam zafarbować już ciemnym blondem z londy i się przeraziłam. Nie dość, że wyszły prawie czarne to dalej zostały mi te rude refleksy Wiem, wiele osób taki by właśnie chciało mieć, ale ja się źle w nim czuje a do tego wiem ,że znowu będzie mi widać te odrosty a ja marze po prostu o tym żeby skoczyć już z farbowaniem ;/ Wiem, że po każdym farbowaniu będą zawsze widoczne, jednak chciałabym, żeby nie była to duża różnica. Dlatego postanowiłam że na tym"czarnym" ciemnym blondzie położę krem odbarwiający biokap, a następnie pofarbuje ciemnym złotym błondem biokapu, aby zbliżyc je do naturalnych. Mam nadzięje , że to będzie mój (przynajmniej przez dłuższy czas) ostatni zabieg farbowania.

A czy ktoś farbował włosy tym blondem? Jaki efekt? Bardzo prosze o odpowiedzi
nuna94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-31, 07:54   #276
optyma
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 325
Dot.: farba BioKap®

a ja jestem zadowolona, farbowałam 7.3 na mocno sprany rudy z 1,5 cm odrostem w kolorze ciemny blond,
na zdjęciu kolor w świetle dziennym, po 3 myciach, poczatkowo wyszedł ciemniejszy,
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg SDC11527.jpg (129,1 KB, 224 załadowań)
optyma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-31, 09:49   #277
TatsianaD
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 37
Dot.: farba BioKap®

Cytat:
Napisane przez optyma Pokaż wiadomość
a ja jestem zadowolona, farbowałam 7.3 na mocno sprany rudy z 1,5 cm odrostem w kolorze ciemny blond,
na zdjęciu kolor w świetle dziennym, po 3 myciach, poczatkowo wyszedł ciemniejszy,
Piękny kolor. Ja też taki miałam jak pofarbowałam 7,3, oczywiście na początku był ciemniejszy. Prawda za miesiąć, półtora już mocno się zmył, ale to może dlatego, ze w tym okresie przez 2 tygodnia byłam nad morzem.
Później chciałam spróbować 7,33...i jest trochę rozczarowana, ciemne odrosty źle chwycił, kolor szybko się zmywa... Pewnie wrócę do koloru 7,3...
TatsianaD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-08-02, 09:16   #278
leosia80
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 161
Dot.: farba BioKapŸ

piękny kolor włosów !!!!!
leosia80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-03, 19:41   #279
Agnuus
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 1
Dot.: farba BioKap®

Super kolor. Ja też farbuje 7.3
Agnuus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-03, 21:37   #280
optyma
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 325
Dot.: farba BioKap®

cieszę się, że się podoba chociaż włosy miałam akurat potargane od wiatru więc nie widać, że mają jeszcze połysk
optyma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-04, 14:39   #281
collinka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 23
Dot.: farba BioKapŸ

czy któraś z Was farbowała kolorem 4.0 brąz z serii delicato. Jestem ciekawa jak wychodzi? może zamieściłaby któraś z dziewczyn zdjęcie?
collinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-05, 14:48   #282
leana1
Zakorzenienie
 
Avatar leana1
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5 827
Wyślij wiadomość przez ICQ do leana1 GG do leana1
Dot.: farba BioKapŸ

Kusicielki!!!!! mam już takie odrosty że szok!
leana1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-06, 12:45   #283
naila
Zakorzenienie
 
Avatar naila
 
Zarejestrowany: 2002-06
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 7 712
Dot.: farba BioKap®

Mam pytanie do dziewczyn, które farbowały na brąz - który z tych kolorów nie ma rudych/czerwonych refleksów i jest w chłodnym odcieniu?

Zastanawiam się nad kolorami: kawowy brąz, ciemny brąz, tytoniowy brąz, a z delicado: ciemny czekoladowy kasztan lub brąz.

Mam małe doświadczenie, jedynie z Joanną czekoladowy brąz, ale po niej mam takie ciepłe rudawe refleksy...
__________________

Moje Impresje jestem również Zakosmetykowana
naila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-08, 14:49   #284
nadin85
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 21
Dot.: farba BioKap®

Hej A jak wygląda na włosach orzechowy kasztan? albo ciemny czekoladowy kasztan? Proszę o zdjęcia dzieki
nadin85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-11, 13:29   #285
syndi35
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 52
Dot.: farba BioKapŸ

No i po roku czasu znowu się tutaj pojawiam . Mam taki mały dylemat, mam teraz włosy pofarbowane farbą loreal feria mango i ogólnie mam taki misz masz na głowie, a chciałabym po prostu ujednolicić w miarę kolor i wrócić do mojego naturalnego. Co myślicie o kolorze z serii Delicato 6.3 ciemny złoty blond? Najbardziej boję się tego że wyjdą mi czarne... Nie chcę potem znowu dekoloryzować, bo mam i tak już zniszczone włosy... Chyba że już od razu zdekoloryzować je i potem ten ciemny złoty blond? Pomóżcie
syndi35 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-22, 09:15   #286
leosia80
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 161
Dot.: farba BioKapŸ

Dziewczyny wczoraj ufarbowałam włosy! Wymieszałam farbę 7.0 z Szwedzkim blondem jestem popielatą blondyną kolor ok ale dla mnie za zimny ale ogólnie ładny kolor!

---------- Dopisano o 10:15 ---------- Poprzedni post napisano o 10:13 ----------

Cytat:
Napisane przez naila Pokaż wiadomość
Mam pytanie do dziewczyn, które farbowały na brąz - który z tych kolorów nie ma rudych/czerwonych refleksów i jest w chłodnym odcieniu?

Zastanawiam się nad kolorami: kawowy brąz, ciemny brąz, tytoniowy brąz, a z delicado: ciemny czekoladowy kasztan lub brąz.

Mam małe doświadczenie, jedynie z Joanną czekoladowy brąz, ale po niej mam takie ciepłe rudawe refleksy...
z tego co widziałam ciemny brąz bez rudości.
leosia80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-22, 21:52   #287
optyma
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 325
Dot.: farba BioKap®

a ja zamówiłam sobie 7.0 i 7.4 i myślę czy teraz rzucić ten 7.0 a z 7.4 poczekać aż zblednę po lecie czy wymieszać je - kusi to mieszanie
a jestem ciekawa jak wychodzi sam 7.1 , w próbniku jest bardzo jasny, zupełnie nie jak 7.1, tylko 10.1,
leosia80 - jak Ty oceniasz ten kolor 7.1 , rzeczywiście jest tak jasny jak w próbniku czy to ściema ? w jakich proporcjach wymieszałaś i jak ciemno wyszło ?
optyma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-24, 19:05   #288
naila
Zakorzenienie
 
Avatar naila
 
Zarejestrowany: 2002-06
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 7 712
Dot.: farba BioKapŸ

Cytat:
Napisane przez leosia80 Pokaż wiadomość
z tego co widziałam ciemny brąz bez rudości.
Bardzo dziękuję, w takim razie chyba spróbuję Muszę tylko gdzieś zamówić przez internet, bo w moim mieście nigdzie nie widziałam...
__________________

Moje Impresje jestem również Zakosmetykowana
naila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-26, 07:54   #289
optyma
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 325
Dot.: farba BioKap®

i zmieszałam 7.0 i 7.4 w proporcjach 2:1 i sliczny kolor wyszedł, chociaż bardziej rudy niz się spodziewałam, bo uzyłam tylko 1/3 tubki tej rudej, ale ogólnie jestem zadowolona, kolor nadal bardzo naturalny, włosy fajne
optyma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-26, 08:53   #290
leosia80
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 161
Dot.: farba BioKapŸ

Cytat:
Napisane przez optyma Pokaż wiadomość
a ja zamówiłam sobie 7.0 i 7.4 i myślę czy teraz rzucić ten 7.0 a z 7.4 poczekać aż zblednę po lecie czy wymieszać je - kusi to mieszanie
a jestem ciekawa jak wychodzi sam 7.1 , w próbniku jest bardzo jasny, zupełnie nie jak 7.1, tylko 10.1,
leosia80 - jak Ty oceniasz ten kolor 7.1 , rzeczywiście jest tak jasny jak w próbniku czy to ściema ? w jakich proporcjach wymieszałaś i jak ciemno wyszło ?
zrobię zdjęcie i wkleję zobaczycie teraz ten popiel nieco się ocieplił i bardzo ładny kolor

---------- Dopisano o 09:49 ---------- Poprzedni post napisano o 09:49 ----------

Cytat:
Napisane przez optyma Pokaż wiadomość
i zmieszałam 7.0 i 7.4 w proporcjach 2:1 i sliczny kolor wyszedł, chociaż bardziej rudy niz się spodziewałam, bo uzyłam tylko 1/3 tubki tej rudej, ale ogólnie jestem zadowolona, kolor nadal bardzo naturalny, włosy fajne
pokaż!!!!

---------- Dopisano o 09:50 ---------- Poprzedni post napisano o 09:49 ----------

Cytat:
Napisane przez naila Pokaż wiadomość
Bardzo dziękuję, w takim razie chyba spróbuję Muszę tylko gdzieś zamówić przez internet, bo w moim mieście nigdzie nie widziałam...
http://www.biokap.pl/jak-kupic-biokap/ tu są podane linki do aptek przejrzy bo niektóre są tańsze a niektóre droższe

---------- Dopisano o 09:53 ---------- Poprzedni post napisano o 09:50 ----------

Cytat:
Napisane przez nuna94 Pokaż wiadomość
Witam
Jestem nowa na forum i chciałabym się przyłączyć do wątku.
Tyle się naczytałam o tych farbach, że sama mam zamiar spróbować. Mam nadzieję, że przynajmniej ta farba doprowadzi moje włosy do jako takiego stanu. A dokładniej mój problem polega na tym, że jakiś czas temu zafarbowałam włosy karmelową czekoladą i wyszedł mi jasny rudy. Kolor ładny, jednak po czasie uznałam, że nie chce się bawić w farbowanie odrostów i zafarbowałam ciemną farbą żeby nie było ich widać. Niestety kolor wyszedł z rudymi refleksami a do tego po czasie zmył się I znowu było widać odrosty. Tym razem postanowiłam zafarbować już ciemnym blondem z londy i się przeraziłam. Nie dość, że wyszły prawie czarne to dalej zostały mi te rude refleksy Wiem, wiele osób taki by właśnie chciało mieć, ale ja się źle w nim czuje a do tego wiem ,że znowu będzie mi widać te odrosty a ja marze po prostu o tym żeby skoczyć już z farbowaniem ;/ Wiem, że po każdym farbowaniu będą zawsze widoczne, jednak chciałabym, żeby nie była to duża różnica. Dlatego postanowiłam że na tym"czarnym" ciemnym blondzie położę krem odbarwiający biokap, a następnie pofarbuje ciemnym złotym błondem biokapu, aby zbliżyc je do naturalnych. Mam nadzięje , że to będzie mój (przynajmniej przez dłuższy czas) ostatni zabieg farbowania.

A czy ktoś farbował włosy tym blondem? Jaki efekt? Bardzo prosze o odpowiedzi
według mnie to za dużo kombinujesz!
Wklej zdjęcie swoich włosów łatwiej będzie dojść jak Tobie pomóc
leosia80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-06, 10:39   #291
leosia80
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 161
Dot.: farba BioKapŸ

Dziewczyny na fejsie Biokap trwa konkurs co prawda nie wiadomo jakie nagrody ale można przewidzieć
leosia80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-07, 18:06   #292
christinedaee
Przyczajenie
 
Avatar christinedaee
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 5
Dot.: farba BioKapŸ

załączam zdjęcie po farbowaniu szwedzkim blondem (7.1)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC01647.jpg (116,7 KB, 353 załadowań)

Edytowane przez christinedaee
Czas edycji: 2011-09-10 o 20:46
christinedaee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-08, 06:35   #293
optyma
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 325
Dot.: farba BioKap®

rozumiem, że 7.1
bardzo ładny i bardzo jasny jak na 7 ...
optyma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-10, 20:45   #294
christinedaee
Przyczajenie
 
Avatar christinedaee
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 5
Dot.: farba BioKap®

też się zdziwiłam,ale miałam wcześniej rozjaśniane,może dlatego.
christinedaee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-11, 09:35   #295
leosia80
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 161
Dot.: farba BioKap®

ale piękny kolor wygląda mega naturalnie !!!
leosia80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-13, 19:36   #296
leana1
Zakorzenienie
 
Avatar leana1
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5 827
Wyślij wiadomość przez ICQ do leana1 GG do leana1
Dot.: farba BioKapŸ

Cytat:
Napisane przez christinedaee Pokaż wiadomość
załączam zdjęcie po farbowaniu szwedzkim blondem (7.1)
piękny kolor
leana1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-20, 16:53   #297
daszynowa
Przyczajenie
 
Avatar daszynowa
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2
Dot.: farba BioKap®

7.1 szwedzki blond wychodzi tak fajnie pewnie tylko na rozjasnianych wlosach;/ taki popielaty
daszynowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-21, 12:53   #298
leana1
Zakorzenienie
 
Avatar leana1
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5 827
Wyślij wiadomość przez ICQ do leana1 GG do leana1
Dot.: farba BioKapŸ

Cytat:
Napisane przez daszynowa Pokaż wiadomość
7.1 szwedzki blond wychodzi tak fajnie pewnie tylko na rozjasnianych wlosach;/ taki popielaty
robiłam nim mam mysi kolor własnie ładnie rozjaśnia nie trzeba rozjaśniać wcześniej
leana1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-22, 06:58   #299
optyma
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 325
Dot.: farba BioKap®

zmieszałam wczoraj 7.0 i 7.4 w proporcji 1:3 i jestem ruda jak wiewiórka ,
uważajcie dziewczyny na kolor 7.4 , chyba, ze chcecie mieć na głowie ogień , kolor jest moim zdaniem wcale nie miedziany tylko wpada w czerwień, burgund nie tego się spodziewałam
jedyna nadzieja w tym, że za 2-3 mycia będzie mniej intensywny
optyma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-22, 17:53   #300
leana1
Zakorzenienie
 
Avatar leana1
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5 827
Wyślij wiadomość przez ICQ do leana1 GG do leana1
Dot.: farba BioKapŸ

Cytat:
Napisane przez optyma Pokaż wiadomość
zmieszałam wczoraj 7.0 i 7.4 w proporcji 1:3 i jestem ruda jak wiewiórka ,
uważajcie dziewczyny na kolor 7.4 , chyba, ze chcecie mieć na głowie ogień , kolor jest moim zdaniem wcale nie miedziany tylko wpada w czerwień, burgund nie tego się spodziewałam
jedyna nadzieja w tym, że za 2-3 mycia będzie mniej intensywny
pokaż zdjęcie? ciekawa jestem bo własnie chcę rudy zrobić i zastanawiam się jak wymieszać?
leana1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-03-31 15:48:21


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:52.