Ślub Cywilny - przed, w trakcie, po :D - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ceremonia i tradycja ślubna, weselna

Notka

Ceremonia i tradycja ślubna, weselna W tym miejscu możesz podzielić się widzą, jak zaplanować ceremonię ślubną. Na co zwrócić uwagę przy szukaniu sali weselnej. Przypomnieć tradycje weselne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-04-12, 18:43   #31
Taverney
Zakorzenienie
 
Avatar Taverney
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 6 678
Dot.: Ślub Cywilny - przed, w trakcie, po :D

Cytat:
Napisane przez potterka Pokaż wiadomość
po opiniach na forum mam wrażenie że pół na pół

a tak z innej beczki.. kurcze mam wątpliwości kogo zaprosić na obiado-przyjęcie po uroczystości.. niestety nie możemy sobie pozwolić na zaproszenie całej rodziny bo jest to ponad 150 osób i tak wymyśliłam że w takim razie zaprosimy tylko rodzine z okolicy (większa część mieszka 200-500 km od nas) i teraz moje wątpliwości.. skoro nie będzie to typowe wesele tylko obiad z zimną płytą i zabawa do godzin wieczornych (na wynajętej sali) czy goście nie odbiorą tego jako że zapraszamy ich tylko dla kasy/prezentów? z drugiej strony nie chce samego obiadu z rodzicami i dziadkami... pomóżcie
Potterko, spoko. Małe, skromne przyjęcie tylko dla najbliższych już nikogo nie dziwi, myślę że nikt się nie obrazi. Prezenty zostaw gościom wedle uznania. Nie martw się, nikt nie pomyśli, że zapraszasz go "dla prezentów". Najbliżsi będą zaszczyceni mogąc dzielić z Wami te chwile, zobaczysz
jeśli zaprosisz kogoś z daleka, powinnaś liczyć się z koniecznością zapewnienia noclegu gościom.

Angel_OO
, zadzwoń do swojego USC, powinni Ci udzielić informacji jakie terminy i godziny są dostępne

Edytowane przez Taverney
Czas edycji: 2010-04-12 o 18:48
Taverney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-12, 19:05   #32
Angel_00
Zakorzenienie
 
Avatar Angel_00
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 5 272
Dot.: Ślub Cywilny - przed, w trakcie, po :D

Cytat:
Napisane przez Taverney Pokaż wiadomość

Angel_OO
, zadzwoń do swojego USC, powinni Ci udzielić informacji jakie terminy i godziny są dostępne
kurcze tylko i tak chwilowo nie możemy załatwić terminu w USC i jak np teraz powiedzą że jest wolny a pojedziemy za dwa tyg i już nie będzie to jakoś mi się przykro zrobi... może to głupie ale jak pojadę na miejsce to wolę myśleć że był dawno zajęty (o ile będzie zajęty ) a nie że ktoś mi go sprzed noska zwinął
__________________




Angel_00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-12, 19:22   #33
pm1408
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 97
Dot.: Ślub Cywilny - przed, w trakcie, po :D

Wiesz ślub może się odbyć po okresie 31 dni więc musisz już myśleć nad terminem jeśli za 2-3 miesiące chcesz wziąć slub
__________________

pm1408 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-12, 19:36   #34
Angel_00
Zakorzenienie
 
Avatar Angel_00
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 5 272
Dot.: Ślub Cywilny - przed, w trakcie, po :D

Cytat:
Napisane przez pm1408 Pokaż wiadomość
Wiesz ślub może się odbyć po okresie 31 dni więc musisz już myśleć nad terminem jeśli za 2-3 miesiące chcesz wziąć slub
powiedzmy że przez to że chwilowo nic nie możemy załatwić - będziemy mogli dopiero zacząć załatwiać za jakieś 2 tygodnie - zdecydowaliśmy się na pierwszy plan czyli trochę później.... z pewnych przyczyn pokrzyżowały nam się plany
__________________




Angel_00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-12, 19:42   #35
pm1408
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 97
Dot.: Ślub Cywilny - przed, w trakcie, po :D

Cytat:
Napisane przez Angel_00 Pokaż wiadomość
powiedzmy że przez to że chwilowo nic nie możemy załatwić - będziemy mogli dopiero zacząć załatwiać za jakieś 2 tygodnie - zdecydowaliśmy się na pierwszy plan czyli trochę później.... z pewnych przyczyn pokrzyżowały nam się plany
Wiadomo różnie w życiu bywa, więc jeśli zaczniecie załatwiać termin za ok.2 tygodnie to Termin w którym będziesz mogla najszybciej wziąć ślub będzie za miesiąc więc pod koniec maja...myślę, że nie bedzie źle...Trzymam kciuki oby wszystko się udało
__________________

pm1408 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-12, 20:56   #36
Taverney
Zakorzenienie
 
Avatar Taverney
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 6 678
Dot.: Ślub Cywilny - przed, w trakcie, po :D

Cytat:
Napisane przez pm1408 Pokaż wiadomość
Wiadomo różnie w życiu bywa, więc jeśli zaczniecie załatwiać termin za ok.2 tygodnie to Termin w którym będziesz mogla najszybciej wziąć ślub będzie za miesiąc więc pod koniec maja...myślę, że nie bedzie źle...Trzymam kciuki oby wszystko się udało
nie do końca tak jest, termin urzędowo zaklepuje się min. 1 miesiąc wcześniej, dwa tygodnie przed ślubem cyw. załatwia się resztę formalności. Istnieje możliwość przyspieszenia, ale jeśli jest jakiś wolny termin. Praktycznie z terminami jest krucho na pół roku z góry, chyba, że ktoś się wycofa i terminy się zwolnią. Angel, naprawdę lepiej się dowiedzieć tak orientacyjnie, czy i na jakie miesiące są terminy, bo później plany mogą zupełnie wziąć w łeb i zostanie Ci np. któryś luty o 9 rano...

Edytowane przez Taverney
Czas edycji: 2010-04-12 o 20:57
Taverney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-12, 21:00   #37
pm1408
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 97
Dot.: Ślub Cywilny - przed, w trakcie, po :D

Wiadomo...że można wziąć szybciej slub ale tak jak mówisz póżniej zostanie termin i godzina która nam wogóle nie pasuje...Nam Pan w USC mowił że musi minąc ten okres 31 dni aby ślub mógł się odbyć.
__________________

pm1408 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-04-12, 21:13   #38
Angel_00
Zakorzenienie
 
Avatar Angel_00
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 5 272
Dot.: Ślub Cywilny - przed, w trakcie, po :D

Cytat:
Napisane przez Taverney Pokaż wiadomość
nie do końca tak jest, termin urzędowo zaklepuje się min. 1 miesiąc wcześniej, dwa tygodnie przed ślubem cyw. załatwia się resztę formalności. Istnieje możliwość przyspieszenia, ale jeśli jest jakiś wolny termin. Praktycznie z terminami jest krucho na pół roku z góry, chyba, że ktoś się wycofa i terminy się zwolnią. Angel, naprawdę lepiej się dowiedzieć tak orientacyjnie, czy i na jakie miesiące są terminy, bo później plany mogą zupełnie wziąć w łeb i zostanie Ci np. któryś luty o 9 rano...
niby mogę się dowiedzieć ale co mi to da jak i tak nic nie załatwimy przez najbliższe dwa tygodnie.... przez ten czas może się coś zmienić.... i dowiem się teraz że terminy np na sierpień jeszcze są a za dwa tyg już ich nie będzie....
__________________




Angel_00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-12, 21:20   #39
pm1408
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 97
Dot.: Ślub Cywilny - przed, w trakcie, po :D

Cytat:
Napisane przez Angel_00 Pokaż wiadomość
niby mogę się dowiedzieć ale co mi to da jak i tak nic nie załatwimy przez najbliższe dwa tygodnie.... przez ten czas może się coś zmienić.... i dowiem się teraz że terminy np na sierpień jeszcze są a za dwa tyg już ich nie będzie....
Poczekaj te 2 tygodnie i wtedy załatwiaj, przynajmniej będziesz miala pewnosć co do terminu...
__________________

pm1408 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-12, 21:34   #40
Angel_00
Zakorzenienie
 
Avatar Angel_00
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 5 272
Dot.: Ślub Cywilny - przed, w trakcie, po :D

Cytat:
Napisane przez pm1408 Pokaż wiadomość
Poczekaj te 2 tygodnie i wtedy załatwiaj, przynajmniej będziesz miala pewnosć co do terminu...
też tak myślę już teraz to mi różnicy nie zrobi....
__________________




Angel_00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-13, 08:12   #41
potterka
Zakorzenienie
 
Avatar potterka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 3 833
Dot.: Ślub Cywilny - przed, w trakcie, po :D

faktycznie lepiej nie wiedzieć że ktoś w ciągu 2 tygodni sprzątnął termin.. życze Ci aby ten co chcesz był wolny za 2 tyg.

z tymi terminami to wogóle jakieś śmieszne jest :/ czemu nie można rezerwować np. na rok wcześniej? ja już chciałabym mieć zaklepany dzień i godzine a musze czekać :P swoją drogą dziś będę się dowiadywała czy w urzędzie, który nam się podoba udzielają ślubów w soboty a jeśli tak to oby do jak najpóźniejszych godzin :P trzymajcie kciuki bo nie chce szukać innego urzędu (w moim mieście nie dość że urząd brzydki to śluby udzielane są w soboty od 8-13 )

Edytowane przez potterka
Czas edycji: 2010-04-13 o 08:13
potterka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-13, 10:37   #42
Angel_00
Zakorzenienie
 
Avatar Angel_00
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 5 272
Dot.: Ślub Cywilny - przed, w trakcie, po :D

Cytat:
Napisane przez potterka Pokaż wiadomość
faktycznie lepiej nie wiedzieć że ktoś w ciągu 2 tygodni sprzątnął termin.. życze Ci aby ten co chcesz był wolny za 2 tyg.

z tymi terminami to wogóle jakieś śmieszne jest :/ czemu nie można rezerwować np. na rok wcześniej? ja już chciałabym mieć zaklepany dzień i godzine a musze czekać :P swoją drogą dziś będę się dowiadywała czy w urzędzie, który nam się podoba udzielają ślubów w soboty a jeśli tak to oby do jak najpóźniejszych godzin :P trzymajcie kciuki bo nie chce szukać innego urzędu (w moim mieście nie dość że urząd brzydki to śluby udzielane są w soboty od 8-13 )
a nie można nawet nie wiedziałam

no to trzymam kciuki a swoją drogą to nie wszędzie są udzielane śluby w sobotę

kurcze teraz dopiero wychodzi jak ja mało wiem
wiecie że nawet nie wiem co się dzieje z obrączkami dzisiaj tak zaczęłam myśleć i nie mam pojęcia czy one sobie gdzieś leżą do czasu przysięgi czy tak jak w filmach pilnuje ich świadek no po prostu nie mam pojęcia aż wstyd się przyznać no ale końcu to mój pierwszy ślub tym się pocieszam :P
__________________





Edytowane przez Angel_00
Czas edycji: 2010-04-13 o 10:46
Angel_00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-13, 11:15   #43
potterka
Zakorzenienie
 
Avatar potterka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 3 833
Dot.: Ślub Cywilny - przed, w trakcie, po :D

w sumie nie wiem czy tak jest we wszystkich urzędach ale u mnie w mieście tak i gdzieś tu na forum też wyczytałam że nie wcześniej niż 6 miesięcy i nie później niż 31 dni przed datą :P jeśli tak będzie to w urzędzie stawie się pierwszego dnia kiedy można będzie zarezerwować termin i z samego rana, żeby nikt mi go nie zarezerwował :P

a co do obrączek kurcze ja też nie wiem jak to wygląda ale masz racje pocieszmy się, że to nasze pierwsze śluby
potterka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-13, 11:58   #44
Angel_00
Zakorzenienie
 
Avatar Angel_00
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 5 272
Dot.: Ślub Cywilny - przed, w trakcie, po :D

Cytat:
Napisane przez potterka Pokaż wiadomość
w sumie nie wiem czy tak jest we wszystkich urzędach ale u mnie w mieście tak i gdzieś tu na forum też wyczytałam że nie wcześniej niż 6 miesięcy i nie później niż 31 dni przed datą :P jeśli tak będzie to w urzędzie stawie się pierwszego dnia kiedy można będzie zarezerwować termin i z samego rana, żeby nikt mi go nie zarezerwował :P

a co do obrączek kurcze ja też nie wiem jak to wygląda ale masz racje pocieszmy się, że to nasze pierwsze śluby
hehe no ja po prostu chciałabym wiedzieć gdzie mam ich szukać bo ja ogólnie aparatka jestem więc jak coś poodwalam to wcale a wcale się nie zdziwię
__________________




Angel_00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-13, 14:44   #45
potterka
Zakorzenienie
 
Avatar potterka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 3 833
Dot.: Ślub Cywilny - przed, w trakcie, po :D

dowiedziałam się aż tyle, że udzelają ślubów w soboty ale w jakich godzinach to musze dzwonić we wcześniejszych godzinach i rozmawiać z kierownikiem USC nie wiem może to tajemnica państwowa czy co :P

a co do obrączek to tu https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=212113 wyczytałam że świadek po wejściu podaje je urzędnikowi więc pewnie później urzędnik nam :P
potterka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-13, 18:22   #46
Angel_00
Zakorzenienie
 
Avatar Angel_00
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 5 272
Dot.: Ślub Cywilny - przed, w trakcie, po :D

Cytat:
Napisane przez potterka Pokaż wiadomość
dowiedziałam się aż tyle, że udzelają ślubów w soboty ale w jakich godzinach to musze dzwonić we wcześniejszych godzinach i rozmawiać z kierownikiem USC nie wiem może to tajemnica państwowa czy co :P

a co do obrączek to tu https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=212113 wyczytałam że świadek po wejściu podaje je urzędnikowi więc pewnie później urzędnik nam :P
myślę że może to kierownik udziela tych ślubów i on wie jakie ma wolne godziny itd i jak to się dokładnie odbywa ale ja się nie znam

to przynajmniej będę wiedziała kogo ścigać o nasze obrączki jakby przypadkiem nie chcieli dać


a tak na poważnie to daj znać co Ci się udało dowiedzieć o tych godzinach
__________________





Edytowane przez Angel_00
Czas edycji: 2010-04-14 o 10:36
Angel_00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-14, 13:55   #47
potterka
Zakorzenienie
 
Avatar potterka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 3 833
Dot.: Ślub Cywilny - przed, w trakcie, po :D

Pan kierownik USC był zdziwiony że chcielibyśmy ślub w sobote ().. a w te dniu ślubów udzielają do godziny 14 czyli raczej muszę poszukać sobie innego urzędu
potterka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-14, 14:51   #48
Angel_00
Zakorzenienie
 
Avatar Angel_00
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 5 272
Dot.: Ślub Cywilny - przed, w trakcie, po :D

Cytat:
Napisane przez potterka Pokaż wiadomość
Pan kierownik USC był zdziwiony że chcielibyśmy ślub w sobote ().. a w te dniu ślubów udzielają do godziny 14 czyli raczej muszę poszukać sobie innego urzędu
czemu był zdziwiony skoro ślubów w sobotę udzielają? rozumiem gdyby tak nie robili i np nie wiedzieli że tak gdzieś się robi ale to raczej normalne że śluby są w sobotę więc co w tym dziwnego
__________________




Angel_00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-14, 16:18   #49
potterka
Zakorzenienie
 
Avatar potterka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 3 833
Dot.: Ślub Cywilny - przed, w trakcie, po :D

no nie wiem właśnie.. eh lepiej poszukam zastępczego USC a tam sobie podjade przy okazji może oni mają problem z rozmowami przez telefon
potterka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-14, 16:20   #50
pm1408
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 97
Dot.: Ślub Cywilny - przed, w trakcie, po :D

U Nas zazwyczaj śluby są w sobotę...zdarza się, że ktoś chce w inny dzień tygodnia...ale to tylko czasami
__________________

pm1408 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-14, 17:56   #51
Angel_00
Zakorzenienie
 
Avatar Angel_00
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 5 272
Dot.: Ślub Cywilny - przed, w trakcie, po :D

ciekawe co my usłyszymy jak będziemy chcieli załatwić termin
__________________




Angel_00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-14, 20:49   #52
justa84_
Raczkowanie
 
Avatar justa84_
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Szczecin/Suwałki
Wiadomości: 159
GG do justa84_
Dot.: Ślub Cywilny - przed, w trakcie, po :D

Witajcie dziewczyny ja swoj slub cywilny bede miala juz w ta sobote, po ceremonii mamy przyjecie weselne na 19 osob, czyli obiad, potem zimne przystawki, miedzy czasie ciepla kolacja, tort i zabawa do polnocy (do tej godz mamy zarezerwowana sale), muzyka bedzie puszczana ze sprzetu, ktorym dysponuje lokal. Co do sukienki to mam granatowa, ze śliskiego materialu, ze wzgledu na to, ze za rok planujemy koscielny, wiec typowej sukienki slubnej nie kupowalam. Termin rezerwowalismy w styczniu, i udalo nam sie zarezerwowac na godz 15

3mam kciuki za wasze sluby
__________________
<-- ... Si vis amari Ama ...-->
justa84_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-14, 20:58   #53
Angel_00
Zakorzenienie
 
Avatar Angel_00
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 5 272
Dot.: Ślub Cywilny - przed, w trakcie, po :D

Cytat:
Napisane przez justa84_ Pokaż wiadomość
Witajcie dziewczyny ja swoj slub cywilny bede miala juz w ta sobote, po ceremonii mamy przyjecie weselne na 19 osob, czyli obiad, potem zimne przystawki, miedzy czasie ciepla kolacja, tort i zabawa do polnocy (do tej godz mamy zarezerwowana sale), muzyka bedzie puszczana ze sprzetu, ktorym dysponuje lokal. Co do sukienki to mam granatowa, ze śliskiego materialu, ze wzgledu na to, ze za rok planujemy koscielny, wiec typowej sukienki slubnej nie kupowalam. Termin rezerwowalismy w styczniu, i udalo nam sie zarezerwowac na godz 15

3mam kciuki za wasze sluby
o jak szybko to dasz znać co i jak nam niedoświadczonym
Denerwujesz się ?
__________________




Angel_00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-14, 22:30   #54
justa84_
Raczkowanie
 
Avatar justa84_
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Szczecin/Suwałki
Wiadomości: 159
GG do justa84_
Dot.: Ślub Cywilny - przed, w trakcie, po :D

Cytat:
Napisane przez Angel_00 Pokaż wiadomość
o jak szybko to dasz znać co i jak nam niedoświadczonym
Denerwujesz się ?
A jakos na razie nie, mysle ze juz w sam dzien slubu beda nerwy, ale teraz to luuzik
__________________
<-- ... Si vis amari Ama ...-->
justa84_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-15, 07:38   #55
potterka
Zakorzenienie
 
Avatar potterka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 3 833
Dot.: Ślub Cywilny - przed, w trakcie, po :D

justa84_ koniecznie daj znać jak było i rozwiej nasze wątpliwości co do obrączek jak to dokładnie wygląda :P trzymam za Was kciuki


Cytat:
Napisane przez justa84_ Pokaż wiadomość
A jakos na razie nie, mysle ze juz w sam dzien slubu beda nerwy, ale teraz to luuzik
kurcze a ja się denerwuję już dzisiaj na samą myśl o ślubie boje się, że się rozkleję i nie będę umiała nic powiedzieć ostatnio strasznie wrażliwa się zrobiłam
potterka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-15, 08:43   #56
pm1408
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 97
Dot.: Ślub Cywilny - przed, w trakcie, po :D

Jeśli chodzi o obrączki to do ślubu trzymał je nam Świadek. Po tym jak weszliśmy do sali ślubów wyłożył je na metalową podstawkę...
__________________

pm1408 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-15, 19:24   #57
Angel_00
Zakorzenienie
 
Avatar Angel_00
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 5 272
Dot.: Ślub Cywilny - przed, w trakcie, po :D

ja się boję o to że:
- się pomylę albo zapomnę co miałam powiedzieć
- coś upuszczę - może nawet obrączkę
- albo że się pozabijam w wysokich butach
albo wiele wiele innych
__________________




Angel_00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-15, 19:40   #58
potterka
Zakorzenienie
 
Avatar potterka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 3 833
Dot.: Ślub Cywilny - przed, w trakcie, po :D

Cytat:
Napisane przez Angel_00 Pokaż wiadomość
ja się boję o to że:
- się pomylę albo zapomnę co miałam powiedzieć
- coś upuszczę - może nawet obrączkę
- albo że się pozabijam w wysokich butach
albo wiele wiele innych
dlatego ja napewno będę miała jak najniższe buty.. ale mimo wszystko boje się że się potknę albo coś

albo że z nerwów zaczne się jąkać i przekręcać wyrazy..
potterka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-16, 16:44   #59
Angel_00
Zakorzenienie
 
Avatar Angel_00
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 5 272
Dot.: Ślub Cywilny - przed, w trakcie, po :D

dzisiaj zamówiłam sukienkę... więc jeden problem z głowy...
__________________




Angel_00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-16, 16:50   #60
potterka
Zakorzenienie
 
Avatar potterka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 3 833
Dot.: Ślub Cywilny - przed, w trakcie, po :D

można wiedzieć jaką? ja się dalej nie mogę na nic zdecydować ale mam jesczez trochę czasu
potterka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ceremonia i tradycja ślubna, weselna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-06-23 09:53:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:16.