Zamachy, incydenty - informacje. - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-08-19, 22:18   #151
michal100
Zadomowienie
 
Avatar michal100
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Zamość
Wiadomości: 1 825
Dot.: Zamachy, incydenty - informacje.

[1=daf502bc9430c04b8cbdbd9 4f51a8624bed02f84_61e0bd2 ac4d4e;76433401]Podobno ISIS obrało sobie Włochy za następny cel. Ciekawe co przyniosą kolejne dni.[/QUOTE]

Byłem we Włoszech pod koniec lipca przez 2 tygodnie. Na każdej ważniejszej ulicy stoją samochody wojskowe,betonowe zapory i uzbrojeni żołnierze. Na ulicach dużo umundurowanej policji ( to szczególnie widać w Rzymie,choć w Neapolu,Florencji czy Wenecji też się z tym spotkałem. Także ewentualni terroryści skończą raczej tak jak ich "koledzy" z Cambrils,których policja wystrzelała jak kaczki.
Swoją drogą jeśli to prawda,że amerykańskie służby ostrzegały Hiszpanię już 2 miesiące temu,że coś się szykuje w Barcelonie,a ci nie upilnowali nawet głównej ulicy to chyba jest coś nie do końca ok w funkcjonowaniu katalońskich służb bezpieczeństwa...
__________________
Utrzymuję w domu bałagan aby w razie włamania złodziej potknął się o coś i umarł
michal100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-19, 23:13   #152
daf502bc9430c04b8cbdbd94f51a8624bed02f84_61e0bd2ac4d4e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 16 867
Dot.: Zamachy, incydenty - informacje.

Cytat:
Napisane przez michal100 Pokaż wiadomość
Byłem we Włoszech pod koniec lipca przez 2 tygodnie. Na każdej ważniejszej ulicy stoją samochody wojskowe,betonowe zapory i uzbrojeni żołnierze. Na ulicach dużo umundurowanej policji ( to szczególnie widać w Rzymie,choć w Neapolu,Florencji czy Wenecji też się z tym spotkałem. Także ewentualni terroryści skończą raczej tak jak ich "koledzy" z Cambrils,których policja wystrzelała jak kaczki.
Swoją drogą jeśli to prawda,że amerykańskie służby ostrzegały Hiszpanię już 2 miesiące temu,że coś się szykuje w Barcelonie,a ci nie upilnowali nawet głównej ulicy to chyba jest coś nie do końca ok w funkcjonowaniu katalońskich służb bezpieczeństwa...
Możliwe, ale ilu ludzi wcześniej 'wezmą ze sobą'? Oni się liczą ze śmiercią i nie boją się jej (w końcu robią 'świętą' rzecz i po śmierci czeka ich raj i same przyjemności), mam wrażenie, że właśnie dlatego często mają na sobie sztuczne pasy szahida, właśnie dlatego żeby ich od razu zastrzelono.
daf502bc9430c04b8cbdbd94f51a8624bed02f84_61e0bd2ac4d4e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-20, 00:16   #153
b3e038722b79d57d91748189c48a0d4b42934a7c_612ac0051d267
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 50 575
Dot.: Zamachy, incydenty - informacje.

Jestem aktualnie we Włoszech - w wiadomościach cały czas pokazują te betonowe zapory, fb włoski też zawalony informacjami o zaporach. Sama widzę te zapory w miejscach bardziej skoncentrowanych na turystyce i większej ilości ludzi.

Ale jak nie samochodem to sobie nożem poradzą czy czymkolwiek innym. Głupi nie są żeby się furgonetką na betonową zaporę pchać. A nawet jeśli to co z tego jak przy tych zaporach i tak mnóstwo ludzi chodzi. Tak czy siak ktoś oberwie mimo zapór itp.
Według mnie to jak walka z wiatrakami.

Mieszkam w dosyć turystycznej okolicy prawie nad samym morzem i nie widzę umundurowanych służb ani samochodów wojskowych.

Edytowane przez b3e038722b79d57d91748189c48a0d4b42934a7c_612ac0051d267
Czas edycji: 2017-08-20 o 00:18
b3e038722b79d57d91748189c48a0d4b42934a7c_612ac0051d267 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-20, 08:04   #154
Wolfman
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 294
Dot.: Zamachy, incydenty - informacje.

Mnie jedno zastanawia - co im Hiszpanie zrobili? Chcą mścić się za rekonkwistę?

Swoją drogą Barcelona jako lewacka stolica Hiszpanii (w czasie wojny domowej w Hiszpanii prawie do końca była po czerwonej stronie mocy i rządzili tak komuniści) chce nadal uchodźców i jest promuzułmańska:

https://wiadomosci.wp.pl/prawicowi-d...6832157800065a
Wolfman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-20, 10:32   #155
MuchaLibre
I tak powiem
 
Avatar MuchaLibre
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 1 654
Dot.: Zamachy, incydenty - informacje.

Oni się nie mszczą tylko realizują dżihad. Tłumaczenia typu bo Algieria, bo Srebnica, bo Palestyna, bo Syria, bo to, bo tamto, bo sramto to zawsze są tylko wymówki, kamuflujące prawdziwe intencje.

Religia nakazuje im zaprowadzać szariat na całym świecie, a wszyscy chrześcijanie, żydzi, i inni innowiercy mają albo przejść na islam, albo zginąć albo zostać niewolnikami.

W tym celu od wieków realizują trzy podstawowe taktyki:
-hidżra - masowe osiedlanie się na terytorium wroga
-takija (taqiyya) - okłamywanie niewiernych, wmawianie im że islam to religia pokoju
-dżizja - podatek od niewiernych, a w praktyce haracz ściągany w tak wysokim stopniu żeby zmusić innowierców do przyjęcia islamu albo żeby zwyczajnie przejąć ich własność, wykończyć ich finansowo. Teoretycznie wydaje się, że takie coś istnieje tylko w Państwie Islamskim i Egipcie, gdzie ściąga się ten podatek od chrześcijan. Ale praktycznie to już jest wprowadzone w Europie. Bo czym innym jest sytuacja gdzie biali Europejczycy muszą pracować, żeby płacić wysokie podatki na rzecz siedzących na zasiłkach muzułmanów?

W ten sposób udało im się już zdominować Bliski Wschód, znaczną część Afryki, Kaukaz i Bałkany, czyli dobre 1/3 świata. Teraz idą na Europę i USA.
MuchaLibre jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-20, 10:41   #156
62f33e9ec77d3cf0943e95da9955941e4a625c6c
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 6 085
Dot.: Zamachy, incydenty - informacje.

Mucha, pisales to juz 1000 razy, naprawde zrozumielismy podstawy Koranu.

Powoli zaczynam sie jednak bac w Polsce skrajnych prawicowcow (nazwijmy ich tak ladnie), bo skoro profesor mowiacy po niemiecku zostaje pobity, a dziewczyna uczaca sie jezyka w autobusie zaczepiona przez dresow i wzieta za Ukrainke, to chyba sami sobie sprawiamy wieksze zagrozenie niz swieta wojna muzulmanow. Nie wiem, mozna jeszcze do Polski wjechac samochodem na obcych rejestracjach czy grozi juz za to jakies pobicie?
62f33e9ec77d3cf0943e95da9955941e4a625c6c jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-20, 10:50   #157
_Bumblebee_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Bumblebee_
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 2 976
Dot.: Zamachy, incydenty - informacje.

[1=62f33e9ec77d3cf0943e95d a9955941e4a625c6c;7644312 1]Mucha, pisales to juz 1000 razy, naprawde zrozumielismy podstawy Koranu.

Powoli zaczynam sie jednak bac w Polsce skrajnych prawicowcow (nazwijmy ich tak ladnie), bo skoro profesor mowiacy po niemiecku zostaje pobity, a dziewczyna uczaca sie jezyka w autobusie zaczepiona przez dresow i wzieta za Ukrainke, to chyba sami sobie sprawiamy wieksze zagrozenie niz swieta wojna muzulmanow. Nie wiem, mozna jeszcze do Polski wjechac samochodem na obcych rejestracjach czy grozi juz za to jakies pobicie?[/QUOTE]
Masz rację. Te wydarzenia to dokładnie to samo co rozjeżdżanie ludzi samochodami i wysadzanie się w powietrze. Trzeba czem prędzej ogłosić światu, że prawdziwym zagrożeniem dzisiaj są polscy prawacy, a nie jacyś tam radykalni muzułmańscy terroryści.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_Bumblebee_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-08-20, 10:55   #158
62f33e9ec77d3cf0943e95da9955941e4a625c6c
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 6 085
Dot.: Zamachy, incydenty - informacje.

Cytat:
Napisane przez _Bumblebee_ Pokaż wiadomość
Masz rację. Te wydarzenia to dokładnie to samo co rozjeżdżanie ludzi samochodami i wysadzanie się w powietrze. Trzeba czem prędzej ogłosić światu, że prawdziwym zagrożeniem dzisiaj są polscy prawacy, a nie jacyś tam radykalni muzułmańscy terroryści.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
O tak, bo przeciez w Polsce tyle zamachow terrorystycznych. Jeden za drugim.

Do niektorych osob w tym watku: mozna was nazwac hipsterami wiedzy. Zdobywacie wiedze z tak egzotycznych zrodel, tak prawdziwych, jedynych wlasciwych!,
ze nawet nie zauwazycie manipulacji czy braku rzetelnosci. Odrzucacie wszystko to,
co mainstreamowe, bo przeciez wszyscy klamia. Chcecie byc tak oryginalni, ze sie w tym zatracacie. Dla mnie eot.
62f33e9ec77d3cf0943e95da9955941e4a625c6c jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-20, 11:01   #159
MuchaLibre
I tak powiem
 
Avatar MuchaLibre
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 1 654
Dot.: Zamachy, incydenty - informacje.

Najlepsze źródła wiedzy o islamie to dają byli muzułmanie, tacy którzy wychowali się tej kulturze, a Koran i Hadisy to oni znają w oryginalnym języku arabskim. Polecam posłuchać takich ludzi jak: Ayaan Hirsi Ali, Anni Cyrus, Bosch Fawstin, Sandra Solomon, Christophe Bilek.
MuchaLibre jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-20, 13:18   #160
Dynaa
Zadomowienie
 
Avatar Dynaa
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 1 040
Dot.: Zamachy, incydenty - informacje.

Cytat:
Napisane przez MuchaLibre Pokaż wiadomość
Oni się nie mszczą tylko realizują dżihad. Tłumaczenia typu bo Algieria, bo Srebnica, bo Palestyna, bo Syria, bo to, bo tamto, bo sramto to zawsze są tylko wymówki, kamuflujące prawdziwe intencje.

Religia nakazuje im zaprowadzać szariat na całym świecie, a wszyscy chrześcijanie, żydzi, i inni innowiercy mają albo przejść na islam, albo zginąć albo zostać niewolnikami.

W tym celu od wieków realizują trzy podstawowe taktyki:
-hidżra - masowe osiedlanie się na terytorium wroga
-takija (taqiyya) - okłamywanie niewiernych, wmawianie im że islam to religia pokoju
-dżizja - podatek od niewiernych, a w praktyce haracz ściągany w tak wysokim stopniu żeby zmusić innowierców do przyjęcia islamu albo żeby zwyczajnie przejąć ich własność, wykończyć ich finansowo. Teoretycznie wydaje się, że takie coś istnieje tylko w Państwie Islamskim i Egipcie, gdzie ściąga się ten podatek od chrześcijan. Ale praktycznie to już jest wprowadzone w Europie. Bo czym innym jest sytuacja gdzie biali Europejczycy muszą pracować, żeby płacić wysokie podatki na rzecz siedzących na zasiłkach muzułmanów?

W ten sposób udało im się już zdominować Bliski Wschód, znaczną część Afryki, Kaukaz i Bałkany, czyli dobre 1/3 świata. Teraz idą na Europę i USA.
Hijra? Gdybyś znał historię Mahometa wiedziałbyś dlaczego była hijra. Dzisiaj tego nie ma. Polecam ksiäżkę "The Sealed Nectar".
Nie wiem skąd czerpiesz te swoje pożal się Boże wiadomości ale są żałosne, brak w nich wiedzy i przede wszystkim wieje rasizmem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dynaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-20, 13:46   #161
MuchaLibre
I tak powiem
 
Avatar MuchaLibre
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 1 654
Dot.: Zamachy, incydenty - informacje.

Weź poprawkę, że hidżra była taktyką defensywną na samym początku, ale później stała się taktyką ofensywną, podobnie zresztą jak takija. Wiesz co to abrogacja w islamie? Jeśli nie to sobie wygoogluj

Sami włodzarze Państwa Islamskiego używają terminu hidżra jako taktyki podboju. Poprawne polityczne media próbują tu wmówić ludziom, że terroryści "ukradli pojęcie":
http://natemat.pl/154597,to-nie-ucie...inwazja-islamu



Powtarzam po raz tysięczny. To sami byli muzułmanie, którzy odrzucili wiarę i uciekli ze swoich krajów przed prześladowaniami mówią czym tak na prawdę jest islam. I to z różnych części świata, zarówno z Somalii, Iranu, Arabii Saudyjskiej, czy Algierii. Fakty tu mówią same za siebie.
MuchaLibre jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-08-20, 19:16   #162
Wolfman
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 294
Dot.: Zamachy, incydenty - informacje.

[1=62f33e9ec77d3cf0943e95d a9955941e4a625c6c;7644312 1]Powoli zaczynam sie jednak bac w Polsce skrajnych prawicowcow (nazwijmy ich tak ladnie), bo skoro profesor mowiacy po niemiecku zostaje pobity, a dziewczyna uczaca sie jezyka w autobusie zaczepiona przez dresow i wzieta za Ukrainke, to chyba sami sobie sprawiamy wieksze zagrozenie niz swieta wojna muzulmanow. Nie wiem, mozna jeszcze do Polski wjechac samochodem na obcych rejestracjach czy grozi juz za to jakies pobicie?[/QUOTE]

1. Ataki na "białych" Europejczyków są w Polsce rzadkością i to są rzadkie incydenty, nawet wobec Ukraińców, nie mówiąc już o tych z Zachodu. Nawet ataki na muzułmanów są dużo rzadsze niż np. ataki muzułmanów na Żydów we Francji.
2. Zamachy są rzadkie, ale spektakularne. O wiele gorsze są muzułmańskie slumsy na obrzeżach dużych miast, gdzie morderstwa, gwałty i kradzieże są normalną rzeczą, a policja boi się tam wjeżdżać. Tak jest jak muzułmanie stanowią 5-10%. A co będzie jak będą stanowić 20%, 25% czy 30%?

Ogólnie miałbym to gdzieś, że Włosi i Grecy nie pilnują swoich granic czy Niemcy i Szwedzi chcą masowo przyjmować muzułmanów. Jednak skoro chcą ich osiedlać w Polsce albo nas obciążyć za odmowę, to trzeba popierać każdy rząd (nieważne czy PiS, PO, SLD) jeśli byłby gotowy mówić "nie" (oczywiście w tej jednej sprawie).
Wolfman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-20, 22:00   #163
ridja devojka
Zakorzenienie
 
Avatar ridja devojka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 14 671
Dot.: Zamachy, incydenty - informacje.

Mam mucha libre na liście zablokowanych ale jak go cytujecie to mi ręce opadają...
Muzułmanie opanowali Bałkany. Sięgnij chłopie chociaż do Wikipedii która tak lubisz i zobacz ilu na Bałkanach jest muzułmanów.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
ridja devojka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-20, 22:11   #164
Wolfman
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 294
Dot.: Zamachy, incydenty - informacje.

Cytat:
Napisane przez ridja devojka Pokaż wiadomość
Mam mucha libre na liście zablokowanych ale jak go cytujecie to mi ręce opadają...
Muzułmanie opanowali Bałkany. Sięgnij chłopie chociaż do Wikipedii która tak lubisz i zobacz ilu na Bałkanach jest muzułmanów.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Opanowali Bałkany na 500 lat i postępy w islamizacji jakieś odnieśli. Przecież Bośnia jest w połowie muzułmańska, Albania i Kosowo w większości. Trochę muzułmanów jest również w Bułgarii i Macedonii.

Inna sprawa, że muzułmanie z Bałkanów są zeuropeizowani (może poza Turkami) i poza religią w zasadzie niczym się nie różnią. Aczkolwiek ubolewam, że rekonkwista Bałkanów nie była taka jak w Hiszpanii, gdzie muzułmanie albo się nawrócili, albo wrócili do Afryki.

Najbardziej mi szkoda, że Grecy 100 lat temu przegrali wojnę z Turcją , nie odbili Konstantynopola i nie pogonili Turków z Europy.
Wolfman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-21, 00:43   #165
efflorescence
Rozeznanie
 
Avatar efflorescence
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 810
Dot.: Zamachy, incydenty - informacje.

Ciekawy temat, szkoda że dopiero teraz na niego trafiłam.
Jeśli chodzi o facebooka, to polecam śledzenie profilu KiKŚ - Konflikty i katastrofy światowe - najlepszy, najrzetelniejszy portal, obiektywne informacje, suche fakty bez spekulacji i wszystko dużo szybciej niż standardowe media.

Co do zamachów, o ostatnim w syberyjskim Surgut było już wspomniane?
__________________
Cytat:
Napisane przez katarzynka1978 Pokaż wiadomość
A rozważania typu "czy mój okaże się wyjątkiem?" mają taką samą wartość jak "czy trafię w lotto?"

Cytat:
Napisane przez misorpresa Pokaż wiadomość
Dlaczego uważasz, że to troll? Bo tobie się to nie przydarzyło i twoim koleżankom również? Naprawdę solidny argument.
efflorescence jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-21, 08:32   #166
MuchaLibre
I tak powiem
 
Avatar MuchaLibre
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 1 654
Dot.: Zamachy, incydenty - informacje.

Cytat:
Napisane przez ridja devojka Pokaż wiadomość
Mam mucha libre na liście zablokowanych ale jak go cytujecie to mi ręce opadają...
Muzułmanie opanowali Bałkany. Sięgnij chłopie chociaż do Wikipedii która tak lubisz i zobacz ilu na Bałkanach jest muzułmanów.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Islamska Albania, Bośnia, Kosowo, wahabickie sekty finansowane przez Saudyjczyków i Bractwo Muzułmańskie coraz silniejsze w Bułgarii, Macedonii i Chorwacji, albańska mafia jako jedna z najgroźniejszych mafii świata, ostatnio nawet wygryźli włoską mafię z Nowego Jorku. A ja Tobie polecam poczytać przynajmniej... własną wypowiedź sprzed kilku stron :

Cytat:
Napisane przez ridja devojka
Swoją drogą czytam sobie czasami komentarze pod artykułami dot zamachów w balkanskich mediach i musze z przykrością przyznać, że wielu muzułmanów tego nie potępia. Tzn oni od razu odbijają piłeczkę na zasadzie "ale wy..." i pozamiatane. Albo od razu się odwołują do zabójstwa muzułmanów w Srebrenicy albo usprawiedliwiaja terrorystów bo zły zachód... albo twierdzą że to źle media robią nagonke. Wiem ze to tylko komentarze ale ciśnienie mi się podnosi jak to czytam.
MuchaLibre jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-21, 12:05   #167
ridja devojka
Zakorzenienie
 
Avatar ridja devojka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 14 671
Dot.: Zamachy, incydenty - informacje.

Nie wiem co odpisujesz bo widzę tylko podgląd ale chyba nie byłeś nigdy ani w Albanii ani w Bośni ani w Kosowie.
Po pierwsze zobacz ile jest tam % muzułmanów i zastanów się czy rzeczywiście coś opanowali.
Po drugie dowiedz się skąd się tam wzięli i czy rzeczywiście można mówić o inwazji.
Po trzecie dowiedz się jak żyją. Ile kobiet nosi hidzaby. Ile osób nie pije alkoholu.
Po czwarte przyjedz tu i zobacz.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
ridja devojka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-21, 12:56   #168
MuchaLibre
I tak powiem
 
Avatar MuchaLibre
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 1 654
Dot.: Zamachy, incydenty - informacje.

Opisuję Twój podgląd jak to muzułmanie z Bałkanów nie potępiają zamachów terrorystycznych, bo Srebnica, bo zachód jest zły. No chyba, że przez te dwa miesiące nagle się zreformowali
MuchaLibre jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-21, 14:16   #169
ridja devojka
Zakorzenienie
 
Avatar ridja devojka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 14 671
Dot.: Zamachy, incydenty - informacje.

Zapraszam na Bałkany, dobrze się tu czuje. Polecam. Może się trochę wyluzujesz.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
ridja devojka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-08-21, 15:26   #170
efflorescence
Rozeznanie
 
Avatar efflorescence
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 810
Dot.: Zamachy, incydenty - informacje.

Cytat:
Napisane przez MuchaLibre Pokaż wiadomość
A ja Tobie polecam poczytać przynajmniej... własną wypowiedź sprzed kilku stron :
Heh, inna faza cyklu i od razu inne poglądy Częste. Współczuję kobietom, które nie mają świadomości swojej zmienności i robią z siebie pośmiewisko raz wykłócając się z jednej strony, a za jakiś czas z drugiej.
__________________
Cytat:
Napisane przez katarzynka1978 Pokaż wiadomość
A rozważania typu "czy mój okaże się wyjątkiem?" mają taką samą wartość jak "czy trafię w lotto?"

Cytat:
Napisane przez misorpresa Pokaż wiadomość
Dlaczego uważasz, że to troll? Bo tobie się to nie przydarzyło i twoim koleżankom również? Naprawdę solidny argument.
efflorescence jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-21, 15:33   #171
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 22 549
Dot.: Zamachy, incydenty - informacje.

Cytat:
Napisane przez efflorescence Pokaż wiadomość
Heh, inna faza cyklu i od razu inne poglądy Częste. Współczuję kobietom, które nie mają świadomości swojej zmienności i robią z siebie pośmiewisko raz wykłócając się z jednej strony, a za jakiś czas z drugiej.
Z braku sensownych argumentów odwołajmy się do cyklu menstruacyjnego. Sprytne
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-21, 15:36   #172
Luba
Zakorzenienie
 
Avatar Luba
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 24 548
Dot.: Zamachy, incydenty - informacje.

Przeciez ridja devojka pisala teraz o calkiem czyms innym niz w poscie sprzed paru stron. Teraz pisala o ilosci muzulmanow na Balkanach a przed paroma dniami o komentarzach muzulmanow na temat zamachow. To sa przeciez dwie rozne sprawy
__________________
Nie jestem na tyle młody żeby wiedzieć wszystko
J.M. Barrie


Afazja, darmowa strona z cwiczeniami!
Luba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-21, 17:08   #173
62f33e9ec77d3cf0943e95da9955941e4a625c6c
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 6 085
Dot.: Zamachy, incydenty - informacje.

Cytat:
Napisane przez Luba Pokaż wiadomość
Przeciez ridja devojka pisala teraz o calkiem czyms innym niz w poscie sprzed paru stron. Teraz pisala o ilosci muzulmanow na Balkanach a przed paroma dniami o komentarzach muzulmanow na temat zamachow. To sa przeciez dwie rozne sprawy
Ale co tam ridja devojka wie. Co z tego, ze mieszka na Balkanach. No co z tego? Przeciez alternatywne zrodla wiedzy wiedza wiecej
62f33e9ec77d3cf0943e95da9955941e4a625c6c jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-21, 18:09   #174
ridja devojka
Zakorzenienie
 
Avatar ridja devojka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 14 671
Dot.: Zamachy, incydenty - informacje.

Chciałam tylko wyjaśnić, ze po pierwsze nie wiem do końca jak toczy się dyskusja bo ML zablokowałam ale widzę czasami podgląd jego wiadomości jeśli jest ostatnia na wizażu (na aplikacji), stąd doczytałam o tej rzekomej inwazji na Bałkanach. Niestety (albo i stety) nie umiem się odnieść do kontrargumentów.
Po prostu mnie wkurza wciskanie kitów. Nie jestem ekspertką od islamu bałkańskiego choć znam i takich ekspertów i pewnie powiedzieliby więcej. Czy są ekstremiści islamscy na Bałkanach? Ano są. Czy jest ich sporo? Jest to totalny margines, zważywszy na to, że ogólnie tutejsi muzułmanie są średnio religijni.
Myślę, że nie umiecie się zdecydować, czy to islam jest winny czy odrębność kulturowa bo te argumenty się mieszają. Gdyby to sam islam był winny, na Bałkanach byłyby regularne wojny religijne, a z tego co wiem nie ma, a ostatnia jaka była w zasadzie nie była religijna (religia jest utożsamiana z narodowością, dlatego Boszniaków nazywano za Jugosławii po prostu Muzułmanami i do dziś w spisach ludności część się tak nazywa). Ostatnio jak byłam w Albanii kilka dni przed Bożym Narodzeniem to np. w Durresie w centrum miasta leciały świąteczne piosenki i świeciły ozdoby w kształce dzwoneczków także niezbyt mi się to skojarzyło z Allahem.
Serio, nie lubię islamu, w mojej osobistej top3 najdurniejszych religii świata jest na 1 miejscu, ale nie znoszę takich głupich manipulacji. Muzułmanów jest na Bałkanach mniej niż niemuzułmanów a w większości przypadków nawet byś ich nie rozpoznał ani z wyglądu ani z zachowania.
__________________
ridja devojka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-21, 22:12   #175
MuchaLibre
I tak powiem
 
Avatar MuchaLibre
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 1 654
Dot.: Zamachy, incydenty - informacje.

W Albanii większość stanowią muzułmanie sunniccy, są jeszcze tzw. bektaszyci, specyficzny odłam łączący islam, chrześciajaństwo i zaratusztrianizm. Oficjalnie faktycznie Albania jest państwem świeckim. Ale ja bym aż tak różowo na to nie patrzył. Po pierwsze słynna mafia albańska zasłynęła ze swojej brutalności właśnie ze względu na islam. Tak że nawet włoscy mafiozi z La Cosa Nostry najmowali Albańczyków do najgorszej "mokrej roboty" której sami się brzydzili. Na przestrzeni lat to właśnie mafia albańska zaczęła dominować w Nowym Jorku, przebijając mafię włoską, żydowską i rosyjską, ciekawy artykulik na ten temat:
http://pamelageller.com/2017/07/alba...edium=facebook

Kolejna sprawa to Armia Wyzwolenia Kosowa, złożona właśnie z Albańczyków wyznających "religię pokoju" dokonywała ataków terrorystycznych jak i zbrodni na Serbach w w latach 90-tych. W czasie wojny w Bośni i Hercegowinie Albańczycy dokonywali kolejnych masakr na serbskich cywilach. Nikt za te zbrodnie nie odpowiedział poza Naserem Oricem, który został skazany... na 2 lata więzienia, i zwolniony z kary, jako że przesiedział 3 lata w areszcie. Całą winę za ten konflikt zrzucono zresztą na Serbów. Więcej na temat można poczytać w książce Waldemara Łysiaka, "Stulecie kłamców".

Dopowiem tylko że Albańczycy dosłownie kochają Billa Clintona za zbombardowanie Serbii w 1999 r. dlatego w stolicy Kosowa stoi jego pomnik. Albańczycy z Nowego Jorku wspierali finansowo Hillary Clinton co pomogło jej zostać w 2000 roku senatorem w stanie Nowy Jork. A ostatnio w Albanii stanęło jej popiersie:
http://www.rmf24.pl/fakty/swiat/news...on,nId,2228647

Czy muszę dodawać że Kosowo to praktycznie państwo mafijne, gdzie kwitnie handel organami?
MuchaLibre jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-21, 23:20   #176
motyla
Zakorzenienie
 
Avatar motyla
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 5 934
Dot.: Zamachy, incydenty - informacje.

Nic nie dodawaj, pliz.
motyla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-22, 06:52   #177
_Bumblebee_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Bumblebee_
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 2 976
Dot.: Zamachy, incydenty - informacje.

Tak tylko tu zostawię:

https://wiadomosci.wp.pl/radykalizac...7784529254529a

Poczekajmy aż ten "tylko 1%", którego niby dotyczy artykuł wejdzie w dorosłość...
_Bumblebee_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-22, 07:58   #178
b3e038722b79d57d91748189c48a0d4b42934a7c_612ac0051d267
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 50 575
Dot.: Zamachy, incydenty - informacje.

Dziewczyny, nie to żeby coś, ale to miał być wątek czysto informacyjny a nie offtopowy. Oftopy zamachowe są prowadzone na innych wątkach.
b3e038722b79d57d91748189c48a0d4b42934a7c_612ac0051d267 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-22, 08:25   #179
62f33e9ec77d3cf0943e95da9955941e4a625c6c
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 6 085
Dot.: Zamachy, incydenty - informacje.

[1=b3e038722b79d57d9174818 9c48a0d4b42934a7c_612ac00 51d267;76497046]Dziewczyny, nie to żeby coś, ale to miał być wątek czysto informacyjny a nie offtopowy. Oftopy zamachowe są prowadzone na innych wątkach.[/QUOTE]

Dziewczyny sa grzeczne. Panow popros o cisze
62f33e9ec77d3cf0943e95da9955941e4a625c6c jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-22, 08:43   #180
MuchaLibre
I tak powiem
 
Avatar MuchaLibre
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 1 654
Dot.: Zamachy, incydenty - informacje.

https://reporters.pl/7659/pojedynczy...lmanow-sondaz/

Sondaże wśród muzułmanów w UK:
-2 na 3 nie poinformowały policji policji gdyby wiedzieli o planowanym zamachu terrorystycznym
-co 4-ty młody brytyjski muzułmanin sympatyzuje z Państwem Islamskim
-35% młodych brytyjskich muzułmanów uważa że samobójcze ataki terrorystyczne są usprawiedliwione

Z kolei w Niemczech zamachy usprawiedliwia 22% młodych muzułmanów,
w USA - 26%,
w Hiszpanii - 29%
we Francji - 42%
MuchaLibre jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-11-26 21:21:14


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:20.