Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIV - Strona 138 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-09-07, 15:04   #4111
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIV

No i po tostach. W drodze do lodówki znalazłam łazanki no i też... ekhem

Ale się obżarłam.

Caramel Sunset na deser, w większej ilości. Mam ochotę na kubełek lodów - to ponoć pociesza?
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-07, 15:06   #4112
Sabbath
Wiedźma
 
Avatar Sabbath
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 12 013
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIV

Cytat:
Napisane przez rachela Pokaż wiadomość
Tak, bardzo dobrze
Nie znam PL w wersji koncertowej... aż tak źle, czy ogólnie ich nie trawisz?
Bardzo lubię to, co grali na początku. Potem... Już nie.

A na koncercie... Dzizas! Koszmar. Perkusista zupełnie grać nie potrafił i wszystko jechał dosłownie w stylu "bum - cyk, bum - cyk, bum - cyk" (zmienili perkmana? Nie wiesz?). Cała reszta brzmiała jak nieudolnie naśladowane Depeche Mode... Byłam w szoku. Serio - liczyłam jednak na "coś".

Cytat:
Napisane przez rachela Pokaż wiadomość
Ja się wychowałam na Queen, Black Sabbath, Nazareth, Led Zeppelin, Pink Floyd, Stevensie... Czasem wracam do tego, ale rzadko.
No i popatrz, takiej klasyki dziecko słuchało, a wyrosło z niej takie coś... Hehe, nie mogę się przestać śmiać z tej wtopy PL
Ja się wychowałam na czymś, co na Śląsku nosi miano "zicpolek", czyli niemiecka muzyka ludowa w wersji "wypopionej" do bólu. Katastrofa...
Sabbath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-07, 15:09   #4113
rachela
Zakorzenienie
 
Avatar rachela
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: sklepy cynamonowe
Wiadomości: 12 503
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIV

Pojęcia nie mam, czy nie było przetasowań
Ja w ogóle jakaś jestem inna, bo w zasadzie nigdy nic nie wiem o nawet najbardziej bliskich mojemu sercu zespołach - skupiam się li i jedynie na muzyce i zwyczajnie mnie nie interesuje kto gra, kto grał, kiedy jaka płyta, jak się nazywają członkowie zespołu
Ok, wiem że wokalistą The 69 Eyes jest Jyrki - musiałam wiedzieć, co za facet ma tak zabójczy głos.

---

No i masz babo placek, po co ja włączałam No One There - teraz ryczę
(Ten tekst mnie przeraża).
__________________
Between men and women there is no friendship possible.
There is passion, enmity, worship, love, but no friendship.

Oscar Wilde
rachela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-07, 15:21   #4114
joasiak1
Zakorzenienie
 
Avatar joasiak1
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 6 744
GG do joasiak1
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIV

Cytat:
Napisane przez tymena Pokaż wiadomość
Nie smutasiaj się Joasiu


To na poprawę humoru

http://szymon.onet.pl/2623334,3,video.html
Cytat:
Napisane przez taka taka Pokaż wiadomość

Wszystkie Smucące się
Dziękuję, dziewczyny

Cytat:
Napisane przez dzika truskawa Pokaż wiadomość
No, w końcu internet zaczął u mnie funkcjonować.

Dziękuje Wam za życzenia. Uśmiech po prostu nie schodzi mi z twarzy jak je wszystkie przeczytałam.

Kropko, Strachulcu, Taka, Mendosito, Favkes, Nosku, Nat, Tharoon, Bluegirl, Sabbath, Bjeato, Myszko, Basiu, Contax, Margot, Nevado, Fenris, Golgie, Maju, Zuziuniu, Neonko, Córko, Nebrasko, Homyku, Paolla, Tulipanko i Kattarino dziękuję raz jeszcze.
Truskawo, spóźnione, ale szczere życzenia wszystkiego najlepszego, ze szczególnym uwzględnieniem pachnących marzeń

Cytat:
Napisane przez Basia39 Pokaż wiadomość
Witam
Dziś słonik!
Właśnie się pakuję, wyjeżdżam z Wawy pewnie na jakieś dwa tygodnie, może dłużej. Dylemat oczywiście, które wsiąść zapachy. Padło na J'ose, PS i Słonika Kenzo, reszta zostaje.

Miłego dnia dziewczyny!
Basiu, udanej podróży i wypoczynku!

Cytat:
Napisane przez taka taka Pokaż wiadomość
Knowing z odlewki od mojej mamy, u której odkryłam zapas tego zapachu w postaci 4 flaszek
Tako, i jak Ci się Knowing podoba? Ten zapach to taka moja ... zagwozdka

Cytat:
Napisane przez homyk Pokaż wiadomość

Pachnę Black Cashmere
Nie rozumiem, jak w zeszłym roku mogłam się wogóle z nimi rozstać Są przepiekne
Ja dziś też Black Cashmere , do kompletu z balsamem
Podpisuję się pod Twoją opinią.

Humor też mam dziś nieco lepszy - mam nadzieję, że do wieczora ten stan rzeczy nie ulegnie zmianie...
__________________


joasiak1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-07, 15:26   #4115
Kattarina
Zakorzenienie
 
Avatar Kattarina
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 826
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIV

Aggie- zycze powodzenia (wczesniej przegapilam Twoj wpis) Bedzie dobrze- zaszlas tak daleko, ze juz nic Cie nie zatrzyma

Cytat:
Napisane przez rachela Pokaż wiadomość
Pojęcia nie mam, czy nie było przetasowań

Ja w ogóle jakaś jestem inna, bo w zasadzie nigdy nic nie wiem o nawet najbardziej bliskich mojemu sercu zespołach - skupiam się li i jedynie na muzyce i zwyczajnie mnie nie interesuje kto gra, kto grał, kiedy jaka płyta, jak się nazywają członkowie zespołu
Mam dokladnie tak samo- dla mnie liczy sie muza. Nie za bardzo orientuje sie w temacie zmian skladow, zycia prywatnego czlonkow moich ulubionych kapel . itp. - no chyba, ze znam ich prywatnie
Kattarina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-07, 15:28   #4116
dzika truskawa
Noc żywych, dzikich tru(p)skawek
 
Avatar dzika truskawa
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków/Lublin
Wiadomości: 12 680
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIV

Cytat:
Napisane przez rachela Pokaż wiadomość
Pojęcia nie mam, czy nie było przetasowań
Ja w ogóle jakaś jestem inna, bo w zasadzie nigdy nic nie wiem o nawet najbardziej bliskich mojemu sercu zespołach - skupiam się li i jedynie na muzyce i zwyczajnie mnie nie interesuje kto gra, kto grał, kiedy jaka płyta, jak się nazywają członkowie zespołu

---

No i masz babo placek, po co ja włączałam No One There - teraz ryczę
(Ten tekst mnie przeraża).
Ja mam podobnie jak Ty, Rachelo. Mówię, że jestem fanką, a nie fanatyczką i naprawdę nie muszę znać imion dzieci mojego ulubionego twórcy łącznie z datami ich urodzin... Obchodzi mnie muzyka i koniec. A jeśli chodzi o upodobania to dosyć eklektyczne, ale dominuje rock, mrock, metal (z każdej odmiany właściwie jest coś co lubię), gotyk. Na urodzinki dostałam płytę Joy Division, więc brakuje mi już tylko ich dwóch koncertówek (oj, chyba ciężko będzie...). Ostatnia fascynacja to Mortiis. Na płytach muzyka taka sobie, ale byłam na koncercie i mnie po prostu zmiotło!!! Dawno nie widziałam czegoś zagranego z TAKĄ energią. Było tysiąc razy ostrzej niż na nagraniach studyjnych, a na większości zdjęć pierwszy troll Norwegii jest rozmazany tak biegał po scenie...
__________________
"Kobieta, która się nie perfumuje nie ma przyszłości"
Coco Chanel

Rozpaczliwie poszukuję chociaż kropelki
:Guerlain Aqua Allegoria Rosa Blanca, Thierry Mugler A*Men: Pure Coffee, Pure Malt Creation, Pure Energy, Pure Wood, Ultra Zest

Edytowane przez dzika truskawa
Czas edycji: 2007-09-07 o 15:31 Powód: literówka
dzika truskawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-07, 16:11   #4117
2fc115705b804dd24ceafb6c62ae2b078a3b7407_5febc32a8749f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 788
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIV

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
O tak... Zastanawiałam się nad nim. Gdybym nie miała Harissy - kupiłabym. A tak... żałuję, że nie kupiłam.
Kupuj Sabbath, kupuj , a gdybyś miała jakieś wątpliwości, to mała zachęta z mojej strony jest na KWC. Tylko nie wiem, czy płazom można wierzyć
Cytat:
Napisane przez mariolasl Pokaż wiadomość
Ciesze sie niezmiernie, ze ci sie spodobal Jesli tylko bede miala nagly i nieoczekiwany przyplyw gotowki, to chyba sobie sprawie
Mariolu, gdyby nie pewne okoliczności, to przytachałbym sobie flaszeczkę Piment Brulant na jesień, jak nic.
2fc115705b804dd24ceafb6c62ae2b078a3b7407_5febc32a8749f jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-09-07, 16:41   #4118
Sabbath
Wiedźma
 
Avatar Sabbath
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 12 013
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIV

Cytat:
Napisane przez Kattarina Pokaż wiadomość

Mam dokladnie tak samo- dla mnie liczy sie muza. Nie za bardzo orientuje sie w temacie zmian skladow, zycia prywatnego czlonkow moich ulubionych kapel . itp. - no chyba, ze znam ich prywatnie
Właściwie po raz kolejny mogę się podpisać.

Z jednym wyjątkiem - skład często ma znaczenie, także dlatego, że dla samej muzy ważne jest, czy muzyk jest dobry, czy nie. Zmiana dobrego muzyka na kiepskiego obchodzi mnie właśnie jako odbiorcę muzyki.

Pozwolę sobie na użycie przykładu (dość trywialnego):
Lubię (bardzo lubię) Black Sabbath z Ozzym Osbournem, ale już z Jamesem Dio niekoniecznie. Choć Lubię Dio w DIO, albo w Rainbow - bo to dobry wokalista. Tyle, że Ozzy to zupełnie inna jakość...

A życie prywatne mi dynda. Dopóki żyją. Bo śmierć już często mnie obchodzi - szczególnie, kiedy odchodzą muzycy wyjątkowi, jak Cliff Burton, Piggy, czy niezastąpiony Dimebag Darrell.

Tyle z mojej strony na temat składów kapel.

Cytat:
Napisane przez Kijanka
Kupuj Sabbath, kupuj , a gdybyś miała jakieś wątpliwości, to mała zachęta z mojej strony jest na KWC. Tylko nie wiem, czy płazom można wierzyć
O! Zacytowałaś mnie! Teraz będę chodzić dumna jak paw. A nawet jak pif-paf.

Ja nie mam wątpliwości, co do zapachu, tylko co do stanu mojego nadwyrężonego konta.

----------------------------
Nadal Santal de Mysore. 75 ml to za mało...

Edytowane przez Sabbath
Czas edycji: 2007-09-07 o 17:14
Sabbath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-07, 17:16   #4119
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIV

Zaniosłam umowę na studia Przed budynkiem stał samochód, a w samochodzie kierowca ze spuszczonymi spodniami (nie wiem czy tylko...) i fujarą na wierzchu Wybuchnełam śmiechem i z tego wszystkiego przy wpisywaniu nazwiska i ulicy (w jakimś szkolnym zeszycie) zrobiłam z 3 błędy

Obrzydliwość.

Dalej jestem nijaka. Do Caramel Sunset doszedł Gaultier 2 i stało się coś dziwnego. Jak wiatr zawiewał, to czułam Poison. Dwa zapachy tak się połączyły, że wyszło coś dziwnego. W życiu bym nie pomyślała.
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-07, 17:29   #4120
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIV

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
Nosku, według mnie Twój nos jest proporcjonalny i w życiu nie wpadłabym na to, że można by coś do niego mieć Nie masz prawda ?

Nick jest ekstra Takie powtórzenie (noseknosek) od razu kojarzy mi się z cechą charakterystyczną dla nazw perfum Cacharel Amor Amor, Anais Anais, Lou Lou... Uroczo
Wiesz, nie wpadłam na to może ja jakoś zastrzegę swojego nicka zanim Cacharel mi go ukradnie? nigdy nic nie wiadomo!
A co do nosa to no nie nic do niego nie mam, czasami tylko mnie trochę śmieszy



Cytat:
Napisane przez mariolasl Pokaż wiadomość

noseknosek pachne dokladnie tym samym, co ty
cieszy mnie to

Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość
Zaniosłam umowę na studia Przed budynkiem stał samochód, a w samochodzie kierowca ze spuszczonymi spodniami (nie wiem czy tylko...) i fujarą na wierzchu Wybuchnełam śmiechem i z tego wszystkiego przy wpisywaniu nazwiska i ulicy (w jakimś szkolnym zeszycie) zrobiłam z 3 błędy

Obrzydliwość.

Dalej jestem nijaka. Do Caramel Sunset doszedł Gaultier 2 i stało się coś dziwnego. Jak wiatr zawiewał, to czułam Poison. Dwa zapachy tak się połączyły, że wyszło coś dziwnego. W życiu bym nie pomyślała.
no szczęka mi opadła ale po co? czemu? eeeeeee?


nadgarstowo z próbki Vanilla Musk, który wywołał atak kichania tylko
__________________
what defines us is how well we rise after falling

biegam
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-07, 17:31   #4121
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIV

Nosku, widocznie w płaszczu było mu zimno tak na golasa i postanowił w ciepłym samochodzie praktykować swój ekshibicjonizm
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-09-07, 17:50   #4122
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIV

Pure Woman- Bruno Banani... jedno psiknięcie w NATURZE...iii ani ''pure'' ani ''woman''
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-07, 18:06   #4123
Zuziunia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 12 483
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIV

Truskaweczko mam nadzieje ze mocno Lublina nie zalalo, slyszałam w radiu, mam do niego nie az tak daleko i dosc czesto bywam.

Pachne sobie Addictem cały dzień i chyba jednak na niego postawię, Wish napewno nie spodoba sie mojemu TŻowi, nie nawidzi słodkich zapachów, na Addicta tez tak średnio reaguje ale no cuz, bardzo lubi Addict2 za swiezosc, ale gdziez w zimie taki zpaach, niech czeka do ciepłej wiosny, albo bardzo cieplego wieczoru przy grzejniku
Zuziunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-07, 18:29   #4124
dziewczynka87
Rozeznanie
 
Avatar dziewczynka87
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 605
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIV

Ja dzisiaj ze względu na złe samopoczucie (brzuch boooli) nie miałam zbytniej ochoty na dłuższe wymyślanie, czym by pachnieć i wyjęłam pierwszy zapach z brzegu - a była to perfumetka "intensywna jeżyna" z Sephory.
serdecznie pozdrawiam
dziewczynka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-07, 18:40   #4125
nuxi
Raczkowanie
 
Avatar nuxi
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 361
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIV

Wracam do słodkości, nie tylko w zapachach.
Ledwo dyszę po gigantycznej porcji tiramisu i mam zamiar oddac się nicnierobieniu. To takie przyjemne, gdy schodzi z ciała napięcie po całym dniu... Przydałoby się jeszcze poleżec w wannie, ale mogę tylko pomarzyc.

Aha, pachnę kremową figą Diptyque.
__________________
[...]podążam za moim nosem
ufam tej czarnej mokrej kropce na końcu pyska
jestem pies na zapachy[...]
M. Peszek
nuxi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-07, 19:02   #4126
dzika truskawa
Noc żywych, dzikich tru(p)skawek
 
Avatar dzika truskawa
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków/Lublin
Wiadomości: 12 680
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIV

Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość
Zaniosłam umowę na studia Przed budynkiem stał samochód, a w samochodzie kierowca ze spuszczonymi spodniami (nie wiem czy tylko...) i fujarą na wierzchu Wybuchnełam śmiechem i z tego wszystkiego przy wpisywaniu nazwiska i ulicy (w jakimś szkolnym zeszycie) zrobiłam z 3 błędy

Obrzydliwość.

Dalej jestem nijaka. Do Caramel Sunset doszedł Gaultier 2 i stało się coś dziwnego. Jak wiatr zawiewał, to czułam Poison. Dwa zapachy tak się połączyły, że wyszło coś dziwnego. W życiu bym nie pomyślała.
O rany!!! Kiedyś też takiego spotkałam!!! Właściwie to przeszłyśmy z koleżanką obok tego samochodu, a ja oczywiście nic nie zauważyłam, dopiero jak go minęłyśmy, to mi powiedziała, jaka scena rozgrywała się w środku.
Ja: Taaaaaaaaaak????!!! - I dawaj, wracam do tego samochodu, prawie wsadziłam głowę do środka i jak się nie zacznę oblechowi śmiać w twarz na całe gardło Wystartował spod uczelni w popłochu, z piskiem opon, z jedną ręką na kierownicy, a drugą upychał do spodni to, zdecydowanie w nich być powinno . Wiem, że ekshibicjonistom chodzi o to, żeby się gorszyć, to ich podnieca. Wyśmianie - wręcz przeciwnie. Więc zawsze to robię w takich sytuacjach

Zuziuniu, w Lublinie w porządku, z tego co wiem, ale mieszkam prawie w najwyżej usytuowanej części, wiem tylko, że poziom Bystrzycy bardzo się podniósł, ale nie wystąpiła z wałów.
__________________
"Kobieta, która się nie perfumuje nie ma przyszłości"
Coco Chanel

Rozpaczliwie poszukuję chociaż kropelki
:Guerlain Aqua Allegoria Rosa Blanca, Thierry Mugler A*Men: Pure Coffee, Pure Malt Creation, Pure Energy, Pure Wood, Ultra Zest
dzika truskawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-07, 19:14   #4127
ishtar4
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: podkarpackie
Wiadomości: 632
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIV

Jak zimno brrr
Pachnę moim ulubionym jesiennym Romance.
__________________
-xyx-
ishtar4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-07, 19:15   #4128
Sabbath
Wiedźma
 
Avatar Sabbath
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 12 013
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIV

Cytat:
Napisane przez dzika truskawa Pokaż wiadomość
O rany!!! Kiedyś też takiego spotkałam!!! Właściwie to przeszłyśmy z koleżanką obok tego samochodu, a ja oczywiście nic nie zauważyłam, dopiero jak go minęłyśmy, to mi powiedziała, jaka scena rozgrywała się w środku.
Ja: Taaaaaaaaaak????!!! - I dawaj, wracam do tego samochodu, prawie wsadziłam głowę do środka i jak się nie zacznę oblechowi śmiać w twarz na całe gardło Wystartował spod uczelni w popłochu, z piskiem opon, z jedną ręką na kierownicy, a drugą upychał do spodni to, zdecydowanie w nich być powinno . Wiem, że ekshibicjonistom chodzi o to, żeby się gorszyć, to ich podnieca. Wyśmianie - wręcz przeciwnie. Więc zawsze to robię w takich sytuacjach
Ja też jestem zwolenniczką reagowania w sposób niekonwencjonalny. Swego czasu pod katowickim Spodkiem na widok pana eksponującego swe przyrodzenie zareagowałam współczuciem:

- O biedny kaleka, czekaj, dam Ci złotóweczkę...

Zwiewał tak, że z tego pośpiechu na rower wsiąść nie potrafił.
Sabbath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-07, 19:25   #4129
dzika truskawa
Noc żywych, dzikich tru(p)skawek
 
Avatar dzika truskawa
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków/Lublin
Wiadomości: 12 680
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIV

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
Ja też jestem zwolenniczką reagowania w sposób niekonwencjonalny. Swego czasu pod katowickim Spodkiem na widok pana eksponującego swe przyrodzenie zareagowałam współczuciem:

- O biedny kaleka, czekaj, dam Ci złotóweczkę...

Zwiewał tak, że z tego pośpiechu na rower wsiąść nie potrafił.

Poplułam monitor...
__________________
"Kobieta, która się nie perfumuje nie ma przyszłości"
Coco Chanel

Rozpaczliwie poszukuję chociaż kropelki
:Guerlain Aqua Allegoria Rosa Blanca, Thierry Mugler A*Men: Pure Coffee, Pure Malt Creation, Pure Energy, Pure Wood, Ultra Zest
dzika truskawa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-09-07, 19:25   #4130
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIV

Cytat:
Napisane przez dzika truskawa Pokaż wiadomość
O rany!!! Kiedyś też takiego spotkałam!!! Właściwie to przeszłyśmy z koleżanką obok tego samochodu, a ja oczywiście nic nie zauważyłam, dopiero jak go minęłyśmy, to mi powiedziała, jaka scena rozgrywała się w środku.
Ja: Taaaaaaaaaak????!!! - I dawaj, wracam do tego samochodu, prawie wsadziłam głowę do środka i jak się nie zacznę oblechowi śmiać w twarz na całe gardło Wystartował spod uczelni w popłochu, z piskiem opon, z jedną ręką na kierownicy, a drugą upychał do spodni to, zdecydowanie w nich być powinno . Wiem, że ekshibicjonistom chodzi o to, żeby się gorszyć, to ich podnieca. Wyśmianie - wręcz przeciwnie. Więc zawsze to robię w takich sytuacjach

Zuziuniu, w Lublinie w porządku, z tego co wiem, ale mieszkam prawie w najwyżej usytuowanej części, wiem tylko, że poziom Bystrzycy bardzo się podniósł, ale nie wystąpiła z wałów.
Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
Ja też jestem zwolenniczką reagowania w sposób niekonwencjonalny. Swego czasu pod katowickim Spodkiem na widok pana eksponującego swe przyrodzenie zareagowałam współczuciem:

- O biedny kaleka, czekaj, dam Ci złotóweczkę...

Zwiewał tak, że z tego pośpiechu na rower wsiąść nie potrafił.




umarłam.
__________________
what defines us is how well we rise after falling

biegam
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-07, 19:31   #4131
Sabbath
Wiedźma
 
Avatar Sabbath
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 12 013
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIV

Cytat:
Napisane przez dzika truskawa Pokaż wiadomość

Poplułam monitor...
Truskawko (swoją drogą śliczny awatar ) - ja uprzedzałam już, że monitorów wycierać nie będę

Ale przypomniała mi się jeszcze jedna, podobna sytuacja.

Pewien młody człowiek wystający nocami pod moim oknem z "wiadomo czym" na wierzchu (ten sam, którego ostatecznie zniechęciłam mierząc do niego z trzydziestodwufuntowago longbowa) rzucił mi kiedyś propozycję, nie do odrzucenia:

- Pobawisz się ze mną?

Zanim pomyślałam odpaliłam:

- Nie lubię dzieci.

Jestem bardzo stresującym obiektem dla panów ekshibicjonistów chyba...
Sabbath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-07, 19:39   #4132
dzika truskawa
Noc żywych, dzikich tru(p)skawek
 
Avatar dzika truskawa
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków/Lublin
Wiadomości: 12 680
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIV

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
Truskawko (swoją drogą śliczny awatar ) - ja uprzedzałam już, że monitorów wycierać nie będę

Ale przypomniała mi się jeszcze jedna, podobna sytuacja.

Pewien młody człowiek wystający nocami pod moim oknem z "wiadomo czym" na wierzchu (ten sam, którego ostatecznie zniechęciłam mierząc do niego z trzydziestodwufuntowago longbowa) rzucił mi kiedyś propozycję, nie do odrzucenia:

- Pobawisz się ze mną?

Zanim pomyślałam odpaliłam:

- Nie lubię dzieci.

Jestem bardzo stresującym obiektem dla panów ekshibicjonistów chyba...
Hehehe... Niech się stresują, jak większość kobiet na ich widok... Świnie obrzydliwe.

A co do monitora, trudno, będę musiała jakoś pod kątem siadać
__________________
"Kobieta, która się nie perfumuje nie ma przyszłości"
Coco Chanel

Rozpaczliwie poszukuję chociaż kropelki
:Guerlain Aqua Allegoria Rosa Blanca, Thierry Mugler A*Men: Pure Coffee, Pure Malt Creation, Pure Energy, Pure Wood, Ultra Zest
dzika truskawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-07, 19:40   #4133
taka taka
Zakorzenienie
 
Avatar taka taka
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6 085
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIV

Cytat:
Napisane przez Córka D'artagnana Pokaż wiadomość

4 flaszki ... Twoja mama wie co dobre

___________

Właśnie ...Knowing
mam ze swoją mamą dobrze, potestować mogę i nigdy się nie dziwi, po co mi następna flaszka perfum
a Knowing dziś pobył na mnie do południa, bardzo go lubię, bo tak pachnie moja mama, wydaje mi się, że od zawsze

Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
Ajjjj, chciałam dać śmieszne zdjęcie w avatar, jak się z TŻ bawiliśmy w diabły, ale takie zmniejszone dziwnie wygląda więc będzie zwyczajne
zabawa w diabły, dobre, Nosku, czy to przyzwoita zabawa?

Cytat:
Napisane przez Margot45 Pokaż wiadomość
Słonko, a po kiego licha Ci dieta?
Rachelo, też myślę, że spokojnie możesz sobie odpuścić dietę

Cytat:
Napisane przez joasiak1 Pokaż wiadomość


Tako, i jak Ci się Knowing podoba? Ten zapach to taka moja ... zagwozdka

Ja dziś też Black Cashmere , do kompletu z balsamem
Podpisuję się pod Twoją opinią.
Joasiak, już pisałam, że mi się podoba i dlaczego, ale flaszki nie kupię
Knowing to zapach tak bardzo kojarzący mi się z mamą, że aż nie może być mój, to trochę tak jakbym się za nią przebrała
zresztą ja mam Chique, który wydaje mi się bardzo podobnym zapachem do Knowing, tylko trochę łagodniejszym
testowałm BC z próbki od Ciebie, to piękny zapach, przyznaję, ale nie mogę nim pachnieć


tak sobie rozmawiacie o muzyce, aż mi przykro, że nie mogę nic napisać, ale ja głucha jestem
słucham albo tego co M, albo tego co moja córka
i jest mi prawie obojętne czego


jeszcze jutro mam trzy spotkania, a potem zrobię sobie jakąś przyjemność, może jakaś flaszka? pachnąca, albo nie tylko pachnąca

oby do jutra
taka taka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-07, 19:42   #4134
Zuziunia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 12 483
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIV

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
Truskawko (swoją drogą śliczny awatar ) - ja uprzedzałam już, że monitorów wycierać nie będę

Ale przypomniała mi się jeszcze jedna, podobna sytuacja.

Pewien młody człowiek wystający nocami pod moim oknem z "wiadomo czym" na wierzchu (ten sam, którego ostatecznie zniechęciłam mierząc do niego z trzydziestodwufuntowago longbowa) rzucił mi kiedyś propozycję, nie do odrzucenia:

- Pobawisz się ze mną?

Zanim pomyślałam odpaliłam:

- Nie lubię dzieci.

Jestem bardzo stresującym obiektem dla panów ekshibicjonistów chyba...
Będąc dawno temu u babci na wakacjach pszłam z kolezanka na poczte, tam jakis facet dziwnie sie na nas gapił, miałysmy jeszcze isc do apteki..patrzymy a on idzie za nami...wyprzedził nas i ciągle sie gapił, dawno zaczaiłysmy ze idzie za nami celowo, pote juz koło tej apteki wyjął fujarkę i spytał Czy mogę sie wysikac? jak sie wtedy wystraszyłam, zwiałysmy czym predzej do tej apteki...to było straszne, a jak juz wyszłysmy na szczescie go nie było. Okropność. Miałam moze z 10 lat.
Zuziunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-07, 20:03   #4135
nuxi
Raczkowanie
 
Avatar nuxi
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 361
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIV

Chyba każda z nas miała "przyjemnośc" spotkac takiego zaklinacza węża. Gdy jesteśmy dorosłe latwiej nam dac im popalic, ale pierwsze spotkanie 3 stopnia ma miejsce zazwyczaj w dzieciństwie, gdy jestesmy ... bezradne i przestraszone.


Zmykam poszukacjakichs morderstw w tv, to mnie odpręża.
__________________
[...]podążam za moim nosem
ufam tej czarnej mokrej kropce na końcu pyska
jestem pies na zapachy[...]
M. Peszek
nuxi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-07, 20:15   #4136
taka taka
Zakorzenienie
 
Avatar taka taka
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6 085
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIV

Cytat:
Napisane przez nuxi Pokaż wiadomość
Chyba każda z nas miała "przyjemnośc" spotkac takiego zaklinacza węża. Gdy jesteśmy dorosłe latwiej nam dac im popalic, ale pierwsze spotkanie 3 stopnia ma miejsce zazwyczaj w dzieciństwie, gdy jestesmy ... bezradne i przestraszone.
taaak
też mam taką historię:
chodziłam do średniej szkoły przez park Traugutta, to taki mały i prawie bezludny park w Warszawie
któregoś ranka, szłam zamyślona do szkoły i wypadły mi z tuby rulony z rysunkami, schyliłam się i zaczęłam zbierać, część potoczyła się na trawę, między jakieś krzaki
schylona, patrząc w ziemię i moje leżące na niej rysunki, podniosłam głwowę i na wysokości wzroku zobaczyłam COŚ
zamarłam w bezruchu, wpatrując się w to COŚ i chyba nie bardzo wiedziałam co widzę, próbowałam to COŚ z czymś skojarzyć, wydawało mi się, że trwało to wieczność.....
właściciel tego CZEGOŚ w końcu nie wytrzymał i zwiał

wystraszyłam się dopiero jak skojarzyłam, co przed chwilą miałam przyjemność oglądać

......................... ................
pachnę Angelem
taka taka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-07, 20:22   #4137
mskladaczek
Zakorzenienie
 
Avatar mskladaczek
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 4 580
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIV

Nareszcie piatek!
Jestem wykonczona tym tygodniem w szpitalu (psychicznie i fizycznie), jak sobie pomysle ze ma to byc moj chleb codzienny, to mi sie noz w kieszeni otwiera. Coraz czesciej mysle, zeby uciekac z tego kraju, gdzie pieprz rosnie.

Pachnialam dzisiaj Cristobalem
mskladaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-07, 20:36   #4138
joasiak1
Zakorzenienie
 
Avatar joasiak1
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 6 744
GG do joasiak1
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIV

Testowo Vocalise MPG na lewej i New Haarlem na prawej.

Vocalise MPG w pierwszym momencie uderzyło mnie po nosie zapachem całej miski truskawek i lodów śmietankowych -bardzo dosłownym i wiernie oddanym. Poczułam się, jakbym zanurzyła nos w misce z lodami polanymi truskawkowym sosem Zdążyłam sobie pomyśleć, że byłby to świetny - lekki i taki trochę z przymrużeniem oka - zapach na lato, kiedy truskawki i lody... zniknęły. Zostało sama nie wiem co - nieco nijaka owocowa sałatka jakich pełno w aktualnie wypuszczanych na rynek perfumach wielkich domów mody. Jeśli ta historia będzie miała jakiś ciąg dalszy - napiszę ps w dalszej fazie przypomina mi nieco Miss Dior Cherie, ale ten ostatni jest wg mnie ... ciekawszy.

New Haarlem - po trzykroć. Mój plebejski i niewprawny nos nie wyczuwa wprawdzie niczego poza wibrującą nutą lawendy i nieosłodzonej kawy, które przepięknie przenikają się nawzajem, ale już samo to wystarczy, bym poczuła sie zauroczona. Przed zakochaniem powstrzymuje mnie zaporowa cena no i jednak ulotność zapachu, który trzyma się bardzo przy skórze.
__________________


joasiak1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-07, 20:42   #4139
secco
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 201
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIV

Dziś cały dzień Femme Individuelle
secco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-07, 20:43   #4140
Kasiulka22
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiulka22
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: U Pana Boga za piecem... :)
Wiadomości: 17 816
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIV

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
Kasiu, rzeczywiście pech Może uda się naprawić autko do jutra
Angelku niestety dopiero zamówiliśmy nową skrzynię biegów... ale nic to...

Zawieziemy przyjaciół samochodem teściów
Kasiulka22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:40.