karboksyterapia - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-05-03, 13:18   #61
loreetta
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 3
Dot.: karboksyterapia

ja zrobiłam 3 zabiegi karbo na uda, w odstępach tygodniowych
nie widzę żadnych efektów
wg kosmetyczki mam 1, 2 stopień cellulitu
na kolejne zabiegi nie wybieram się, szkoda pieniędzy!
loreetta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-04, 08:38   #62
JoasiaHa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: miasto krasnali
Wiadomości: 59
Dot.: karboksyterapia

Cytat:
Napisane przez loreetta Pokaż wiadomość
ja zrobiłam 3 zabiegi karbo na uda, w odstępach tygodniowych
nie widzę żadnych efektów
wg kosmetyczki mam 1, 2 stopień cellulitu
na kolejne zabiegi nie wybieram się, szkoda pieniędzy!
Ja zrobiłam na mocno zwiotczałej i rozciągniętej skórze brzucha (pozostałość po dużej nadwadze) i byłam naprawdę zadowolona.
Szkoda, że u ciebie nie zadziałało, ale też nie wiadomo którą wersję karbo ci robili. Bo też np. grubość wkłucia ma znaczenie. Coś planujesz teraz - jakieś inne zabiegi?
JoasiaHa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-04, 09:19   #63
Andzia0606
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 41
Dot.: karboksyterapia

Cytat:
Napisane przez loreetta Pokaż wiadomość
ja zrobiłam 3 zabiegi karbo na uda, w odstępach tygodniowych
nie widzę żadnych efektów
wg kosmetyczki mam 1, 2 stopień cellulitu
na kolejne zabiegi nie wybieram się, szkoda pieniędzy!
Z tego co mi wiadomo potrzeba więcej zabiegów niż 3 jeżeli chodzi o cellulit. Może dlatego nie widziałaś żadnych efektów. Często po karbo efekty zaczynają być widoczne po około 5 zabiegach. Ja miałam akurat karboksyterapię wykonywaną na cienie pod oczami, ale w Kraboklinice poinformowano mnie, że czasem potrzeba więcej zabiegów, by terapia przyniosła efekt.
Andzia0606 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-08, 22:07   #64
paulina20060
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 4
Dot.: karboksyterapia

a ty Andzia robilas zabiegi na cellulit czy tylko na oczy? Bo ja chodze na cellulit i jestem po 4 zabiegu i na tym etapie efektow nie widzę. Mam wykonywana karboksyterapie fenix. Nastawilam sie na 10 zabiegów. Ale narazie oprócz wielu siniaków i śladów po nakluciach efektow nie widze
paulina20060 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-11, 09:37   #65
Andzia0606
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 41
Dot.: karboksyterapia

Cytat:
Napisane przez paulina20060 Pokaż wiadomość
a ty Andzia robilas zabiegi na cellulit czy tylko na oczy? Bo ja chodze na cellulit i jestem po 4 zabiegu i na tym etapie efektow nie widzę. Mam wykonywana karboksyterapie fenix. Nastawilam sie na 10 zabiegów. Ale narazie oprócz wielu siniaków i śladów po nakluciach efektow nie widze
Na cellulit nie robiłam. Jedynie na cienie pod oczami i wypadające włosy. Nie jestem specjalistą w tej dziedzinie, jedynie ze swojego własnego doświadczenia mogę stwierdzić, że z reguły potrzeba więcej zabiegów do tego by efekt otrzymać. No i ważna jest również systematyczność. W moim przypadku była to jedna wizyta raz w tygodniu. A jak Tobie zalecono?
Andzia0606 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-12, 19:07   #66
paulina20060
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 4
Dot.: karboksyterapia

Też raz w tygodniu. Zobaczymy. Dodam że też robię w Szczecinie
paulina20060 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-13, 12:08   #67
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: karboksyterapia

Cytat:
Napisane przez Andzia0606 Pokaż wiadomość
Na cellulit nie robiłam. Jedynie na cienie pod oczami i wypadające włosy. Nie jestem specjalistą w tej dziedzinie, jedynie ze swojego własnego doświadczenia mogę stwierdzić, że z reguły potrzeba więcej zabiegów do tego by efekt otrzymać. No i ważna jest również systematyczność. W moim przypadku była to jedna wizyta raz w tygodniu. A jak Tobie zalecono?


Ile zabiegów robiłaś pod oczy? Są jakieś efekty?
__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-05-15, 10:45   #68
Andzia0606
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 41
Dot.: karboksyterapia

Cytat:
Napisane przez Kusum Pokaż wiadomość
Ile zabiegów robiłaś pod oczy? Są jakieś efekty?
Łącznie zrobiłam 10. Efekty są widoczne. Miałam strasznie ciemne kręgi pod oczami, więc widzę różnicę. Co jakiś czas muszę zgłaszać się na zabiegi przypominające, by nie wrócić do stanu wyjściowego.
Andzia0606 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-15, 10:55   #69
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: karboksyterapia

Cytat:
Napisane przez Andzia0606 Pokaż wiadomość
Łącznie zrobiłam 10. Efekty są widoczne. Miałam strasznie ciemne kręgi pod oczami, więc widzę różnicę. Co jakiś czas muszę zgłaszać się na zabiegi przypominające, by nie wrócić do stanu wyjściowego.


Dziękuję za odpowiedź 10 to bardzo dużo. Po ilu widziałaś efekt?
Myślałam, że po 3-4 już można zobaczyć różnicę.
__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-18, 09:09   #70
Andzia0606
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 41
Dot.: karboksyterapia

Tak jak mówisz, po 3-4 zabiegach zaczynasz widzieć różnicę. U mnie właśnie tak było By osiągnąć maksymalne efekty to musisz się poddać większej ilości zabiegów. Zależy jeszcze od wielkości problemu i od indywidualnego podejścia
Andzia0606 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-19, 09:01   #71
JoasiaHa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: miasto krasnali
Wiadomości: 59
Dot.: karboksyterapia

Witam wszystkie miłośniczki gazu

Robię znów karbo - tym razem na uda - w innym gabinecie niż kiedyś na brzuch.
Byłam zadowolona z zabiegów robionych wcześniej w nim, ale zmienił się pracownik - poprzednie były wykonywane przez kogoś innego. Dużo więcej niż myślałam wnosi umiejętność pracownika

Skóra po wewnętrznej stronie ud się ładnie wygładziła, i to pomimo jeszcze śladów po zabiegach. Widać efekty. Na razie miałam trzy zabiegi, zostało drugie tyle. Nie podoba mi się w ogóle, jak długo się goją ślady tym razem, po tygodniu sporo jeszcze zostało. Myślę, że to bardziej zależy od nieumiejętności osoby niż obszaru ;/ bo od poprzednich zabiegów nie minęło przecież aż tyle czasu by mnie dopadł wiek i problemy z gojeniem Przy ostatnim razie nawet się zastanawiam, czy nie zrezygnować i wrócić do poprzedniego gabinetu. Mają dużo droższe zabiegi, trochę inny sprzęt (z pistoletem), ale wiem że nadal pracuje tam ta sama osoba która wykonywała mi zabiegi na brzuch i nie miałam ochoty uciekać z fotela jak teraz...

Zdam relację po zakończeniu serii, jeśli się jednak zdecyduję na jej dokończenie
JoasiaHa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-05-29, 13:00   #72
dominika12x
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 4
Dot.: karboksyterapia

Nie pistolet to nie to samo karbo prawdziwe ma regulację przepływu co2 i podgrzewany co2 bez regulacji nie ma efektów a podgrezewanie sprawia że zabieg jest prawie nie odczuwalny ja robiłam w Jaworznie serię maja Carbo 3000 i efekty sa naprawdę super
dominika12x jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-05, 17:20   #73
iwara
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 2
Dot.: karboksyterapia

Cześc, proszę o poradę, dzisiaj miałam robiony 3 zabieg karbo na okolice oczu do tej pory bylo wszystko ok, ale dzisiaj na jednym oku został mi spory obrzęk i nie chce wchłonąć;/ trochę się tym martwie ponieważ przy wcześniejszych zabiegach obrzęk schodził po ok 2 min;/, nie boli mnie ale jest mocno nabrzmiałe, zabiegi miałam robione raz w tygodniu, czy to jest normalny objaw? czy mogę to czymś przyśpieszyć żeby mi to szybciej zeszło i czy wogóle mi to zejdzie( ?? może powinnam się skontaktować z lekarzem(??
iwara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-05, 19:11   #74
nawiedzonanarzeczona
Rozeznanie
 
Avatar nawiedzonanarzeczona
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Kato
Wiadomości: 692
Dot.: karboksyterapia

a ja po serii nie widzę ŻADNYCH efektów... nic a nic
nawiedzonanarzeczona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-06, 07:17   #75
dominika12x
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 4
Dot.: karboksyterapia

Widocznie za duzo jednostek było podane albo w nie to miejsce słyszałam o przypadku, że taki obrzęk może utrzymywać się na bardzo długo widziałam przypadek , że obrzęk był 2 miesiące i trzeba było zrobić medyczna falę radiowa aby to przepchać
dominika12x jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-06, 08:33   #76
iwara
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 2
Dot.: karboksyterapia

to nie ciekawie, zobaczymy jak to dalej się potoczy i dam znać co i jak. Dzięki i pozdrawiam
iwara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-10, 13:49   #77
Andzia0606
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 41
Dot.: karboksyterapia

Cytat:
Napisane przez iwara Pokaż wiadomość
to nie ciekawie, zobaczymy jak to dalej się potoczy i dam znać co i jak. Dzięki i pozdrawiam
To dziwne, mnie się to nigdy nie zdarzyło. Wręcz przeciwnie, po pewnym czasie od zabiegu karbo opuchlizna schodziła, na drugi dzień nie było śladu. Na Twoim miejscu wstrzymałabym się z zabiegami skoro tak zareagowałaś. A jak sytuacja się dziś przedstawia?
Andzia0606 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-29, 14:06   #78
patunia689
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 4
Dot.: karboksyterapia

na rozstepy slyszalam ze dziala takze
Wybieram BALSAM i SERUM do ciała!
patunia689 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-02, 15:08   #79
Zyta_Flores
Raczkowanie
 
Avatar Zyta_Flores
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 280
Dot.: karboksyterapia

Cześć dziewczyny,

wypowiadałam się w tym wątku ok. pół roku temu i właśnie po tym czasie mogę zdać rzetelną relację z efektu długofalowego. Miałam 3 zabiegi na całą twarz i efekt, z którego byłam tak zadowolona na twarzy się nadal utrzymuje (choć robiłam też mezoterapię bezigłową, fale i dermapen, więc podejrzewam, że jest to konsekwencją całokształtu , natomiast sińce pod oczami oraz lekko opadające powieki mi wróciły.

Mimo to zamierzam serię powtórzyć, w innym gabinecie i innym urządzeniem tj. mam na myśli nazwę brandu.

Ponoć, żeby efekt się utrzymał na ok. 1,5 roku potrzebna jest seria co najmniej 6 zabiegów. A jak to wynika z Waszych doświadczeń?
Zyta_Flores jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-07-03, 08:58   #80
Andzia0606
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 41
Dot.: karboksyterapia

Cytat:
Napisane przez Zyta_Flores Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny,

wypowiadałam się w tym wątku ok. pół roku temu i właśnie po tym czasie mogę zdać rzetelną relację z efektu długofalowego. Miałam 3 zabiegi na całą twarz i efekt, z którego byłam tak zadowolona na twarzy się nadal utrzymuje (choć robiłam też mezoterapię bezigłową, fale i dermapen, więc podejrzewam, że jest to konsekwencją całokształtu , natomiast sińce pod oczami oraz lekko opadające powieki mi wróciły.

Mimo to zamierzam serię powtórzyć, w innym gabinecie i innym urządzeniem tj. mam na myśli nazwę brandu.

Ponoć, żeby efekt się utrzymał na ok. 1,5 roku potrzebna jest seria co najmniej 6 zabiegów. A jak to wynika z Waszych doświadczeń?
Zyta, a jak dawno skończyłaś zabiegi z karboksyterapii na cienie pod oczami? Z tego co pamiętam, wykonywałyśmy w podobnym okresie, tyle że ja poddałam się większej ilości powtórzeń Poinformowano mnie, ze efekty utrzymują się ponad 6 miesięcy, dlatego za jakiś czas zamierzam wybrać się na zabieg przypominający. Jak na razie efekty się utrzymują, ale jak to sie mówi: "lepiej zapobiegać niż leczyć"
Andzia0606 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-03, 14:53   #81
Zyta_Flores
Raczkowanie
 
Avatar Zyta_Flores
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 280
Dot.: karboksyterapia

Cytat:
Napisane przez Andzia0606 Pokaż wiadomość
Zyta, a jak dawno skończyłaś zabiegi z karboksyterapii na cienie pod oczami? Z tego co pamiętam, wykonywałyśmy w podobnym okresie, tyle że ja poddałam się większej ilości powtórzeń Poinformowano mnie, ze efekty utrzymują się ponad 6 miesięcy, dlatego za jakiś czas zamierzam wybrać się na zabieg przypominający. Jak na razie efekty się utrzymują, ale jak to sie mówi: "lepiej zapobiegać niż leczyć"
W grudniu, czyli równiutko pół roku. Efekt mi stopniowo zanika tj. miesiąc/ półtora temu wyglądałam lepiej niż teraz, ale nadal jest lepiej niż przed zabiegami. Wynalazłam w necie tańsze opcje niż moja grudniowa, ale robią kosmetyczki i na innych urządzeniach.
Wolałabym iść do lekarza i właśnie się zastanawiam...
Pamiętam, ze mi wtedy lekarz powiedział, ze trwałość to kwestia indywidualna i że max. do półtora roku.
Zyta_Flores jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-03, 23:33   #82
martuska87
martuska877
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: gliwice
Wiadomości: 750
Dot.: karboksyterapia

a te wstzrykiwanie jest dopsyc glebokie chodzi o to mi czy sczypie jakbym dostala probe tuberkulinowa czy bardziej takie naklucia jak przy testach na alergie?
martuska87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-04, 23:23   #83
Zyta_Flores
Raczkowanie
 
Avatar Zyta_Flores
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 280
Dot.: karboksyterapia

Cytat:
Napisane przez martuska87 Pokaż wiadomość
a te wstzrykiwanie jest dopsyc glebokie chodzi o to mi czy sczypie jakbym dostala probe tuberkulinowa czy bardziej takie naklucia jak przy testach na alergie?
Kompletnie nie potrafię się do tego pytania odnieść, bo nie miałam ani tego ani tego, ale pisałam o swoich odczuciach wcześniej w wątku.
Zyta_Flores jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-06, 16:10   #84
martuska87
martuska877
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: gliwice
Wiadomości: 750
Dot.: karboksyterapia

ale jakie to jest uczucie do czego porównasz?
martuska87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-11, 12:48   #85
Zyta_Flores
Raczkowanie
 
Avatar Zyta_Flores
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 280
Dot.: karboksyterapia

Cytat:
Napisane przez martuska87 Pokaż wiadomość
ale jakie to jest uczucie do czego porównasz?
Tu pisałam, 2 strona:

Zabieg na całą twarz trwał u mnie ok.15 - 20 min i był bardzo przyjemny. Odczuwanie podobne do akupresury, powiedziałabym że mniej odczuwalne niż intensywny masaż twarzy (np.limfatyczny). W wyniku nakłuć po skórze rozchodzi się fala ciepła i wrażenie jest takie, jak po opalaniu. Po zabiegu byłam w kropki; do tego trochę opuchnięte i czerwone oczy - średnio wyjściowy wygląd . Wieczorem zaczęło mi chrzęścić pod oczami - dosłownie! i w lewym uchu. Rano oczy były naprawdę opuchnięte, a cera idealnie gładka, napięta, jędrna, zaróżowiona jak po spacerze na mrozie - jak pisałam w poprzednim wpisie.


Dziewczyny,

Może któraś w Was ma robiła karbo w którejś z tych warszawskich klinik:

Klinika Urody Bel Equilibre (urządzenie TM Dual MC2)
Estetican w centrum i na Noakowskiego
Salon Kawaii (Smolna 10)
Studio Urody Aga (Koło)
Klinika Urody Team Beauty w centrum (Szucha) ?

Mają dobre ceny i zastanawiam się, czy nie zaryzykować
Ktoś testował?
Zyta_Flores jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-26, 09:31   #86
Dlugowlosa_
Przyczajenie
 
Avatar Dlugowlosa_
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 11
Dot.: karboksyterapia

Chciałam zapytać czy są jakieś przeciwwskazania do tego zabiegu?
Dlugowlosa_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-26, 12:04   #87
Zyta_Flores
Raczkowanie
 
Avatar Zyta_Flores
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 280
Dot.: karboksyterapia

Cytat:
Napisane przez Dlugowlosa_ Pokaż wiadomość
Chciałam zapytać czy są jakieś przeciwwskazania do tego zabiegu?
- ciąża i karmienie piersią
- cukrzyca
- choroby serca
- ciężka niewydolność płuc i nerek
- choroba nowotworowa
- stosowanie antykoagulantów
- epilepsja
- jaskra
- stany bakteryjne, grzybicze i wirusowe skóry
Zyta_Flores jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-20, 09:50   #88
Anopka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 1
Dot.: karboksyterapia

Cytat:
Napisane przez JoasiaHa Pokaż wiadomość
Bezbolesny może przy króciutkich, płytkich wstrzyknięciach. Na początku rzeczywiście nic się nie czuje, igiełka jest naprawdę cieniusieńka. Ale potem, z każdym kolejnym wstrzyknięciem jest coraz bardziej nieprzyjemne i bolesne. Rozpieranie gazu pod skórą i samo jego wstrzykiwanie, a potem nieznaczna bolesność.

Na razie miałam pierwszy zabieg we wtorek, dzisiaj mamy sobotę i jeszcze obrzęk się utrzymuje. Panie z gabinetu wspominały, że może nawet tydzień się utrzymywać. Też iałamdelikatne siniaczki, no i parę czerwonych kropeczek po wstrzyknięciach.
Czesc - mialam wczoraj na podbrodek i cos chyba poszlo nie tak , bo prawa strone twarzy mam strasznie opuchnieta. Kiedy u Ciebie zszedl obrzek? B

---------- Dopisano o 09:46 ---------- Poprzedni post napisano o 09:39 ----------

Cytat:
Napisane przez iwara Pokaż wiadomość
Cześc, proszę o poradę, dzisiaj miałam robiony 3 zabieg karbo na okolice oczu do tej pory bylo wszystko ok, ale dzisiaj na jednym oku został mi spory obrzęk i nie chce wchłonąć;/ trochę się tym martwie ponieważ przy wcześniejszych zabiegach obrzęk schodził po ok 2 min;/, nie boli mnie ale jest mocno nabrzmiałe, zabiegi miałam robione raz w tygodniu, czy to jest normalny objaw? czy mogę to czymś przyśpieszyć żeby mi to szybciej zeszło i czy wogóle mi to zejdzie( ?? może powinnam się skontaktować z lekarzem(??
Czesc - powiedz mi prosze w jakim czasie zniknal Ci ten obrzek - ja mislam wczoraj zabieg na podbrodek ale gaz doztal sie teaz na prawy policzek i do dzisiaj mam obrzek na calej prawj stronie twarzy, naet pod oczami. Strasznie mnie to martwi. Co zrobilas zeby ta opuchlizna szybciej zeszla?

---------- Dopisano o 09:50 ---------- Poprzedni post napisano o 09:46 ----------

Cytat:
Napisane przez dominika12x Pokaż wiadomość
Widocznie za duzo jednostek było podane albo w nie to miejsce słyszałam o przypadku, że taki obrzęk może utrzymywać się na bardzo długo widziałam przypadek , że obrzęk był 2 miesiące i trzeba było zrobić medyczna falę radiowa aby to przepchać
To straszne - ja od wczoraj mam opuchlizne na prawej stronie twarzy bo gaz zamiast w podbrodek poszedl w policzek. Podobno to normalne ale ta opuchlizna juz nie . Ratunku moze wiesz cis wiecej o tym przypadku o ktorym wspomnialas- fale radiowe pomagaja sie pozbyc tej opuvchlizny?
Anopka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-21, 00:43   #89
Zyta_Flores
Raczkowanie
 
Avatar Zyta_Flores
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 280
Dot.: karboksyterapia

Zadzwoniłabym do lekarza i się zapytała, czy to normalne. Ja miałam za każdym razem obrzęk, co prawda oczu i chyba przy trzecim największy i najdłużej utrzymujący się - ok. 3 dni. Dzwoniłam wtedy i dowiedziałam się, że do 5 dni to norma i że przy każdym kolejnym zabiegu urządzenie ustawia się na wyższą częstotliwość, czyli zabieg jest mocniejszy. Może też tak być, że lekarz wykonał zabieg zbyt mocno.

Zadzwoń i poradź się, co robić, bo mam nadzieję, że niepotrzebnie się przejmujesz
Zyta_Flores jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-30, 13:54   #90
mar_jolka
mar_jolka
 
Avatar mar_jolka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Slask
Wiadomości: 1 716
Send a message via Skype™ to mar_jolka
Dot.: karboksyterapia

jestem po drugim zabiegu karbo na twarz a dokladnie na bruzdy nosowo wargowe. Pod oczami bede miala za dwa tygodnie. Bruzdy nosowe widocznie sie splycily. Mam ochote na zrobienie tego zabiegu na celulit na uda. Tylko gdzie to mozna zrobic dobrze tak miedzy Katowicami i Czestochowa? Zna ktos moze sprawdzone gabinety?
mar_jolka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-04-13 21:55:09


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:43.