Czego żałujecie w życiu? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-11-13, 20:42   #1
marlena7893
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 37

Czego żałujecie w życiu?


Witam mam 18 lat. Chciałabym zapytać się osób po 30-stce a najlepiej to i po 50-stce

CZEGO ŻAŁUJECIE W ŻYCIU?

Czy w ogóle jest coś takiego?
Żałujecie,że coś zrobiłyście, albo że czegoś nie...?
Czy może chciałybyście cofnąć czas by dokonać innej decyzji ?
Jestem bardzo ciekawa waszych odpowiedzi
Pozdrawiam


Ps: jeśli był taki temat to prosze o link
marlena7893 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-13, 20:48   #2
meg1702
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 151
Dot.: Czego żałujecie w życiu?

Żałuje swojej naiwności, że tak szybko potrafie zaufać ludziom i chyba też to, że źle dobieram sobie znajomych.




W życiu trzeba zaznać słodyczy, ale i także goryczy.
meg1702 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-13, 20:52   #3
oh Mandy
Zakorzenienie
 
Avatar oh Mandy
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Syreni gród
Wiadomości: 10 256
Dot.: Czego żałujecie w życiu?

Ja załuje, że dn. 4.07.2010 wsiadłam w autobus i o umówionej porze zjawiłam sie na miejscu i spotkałam się z byłym już Tż. Gdybym tego nie zrobiła, to bym nie cierpiała.
__________________
czasem mniej znaczy więcej, taka szczypta ironii.
oh Mandy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-13, 21:16   #4
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 374
Dot.: Czego żałujecie w życiu?

ja żałuję, że nie pojechałam do Londynu gdy miałam okazję za śmieszne pieniążki i cudowne warunki. No, teraz to już pewnie nigdy tam nie zawitam
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-13, 21:31   #5
Ashaai
Zakorzenienie
 
Avatar Ashaai
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 4 036
Dot.: Czego żałujecie w życiu?

Jestem dość młoda ale mogę coś dorzucić od siebie:

Żałuję, że nie kontynuowałam kilku swoich pasji z dzieciństwa, tylko wszystkie jakoś tak odpuściłam-nie było to z mojej winy ale może mogłam bardziej zawalczyć o rzeczy w których byłam dobra, przez to czuję lekkie poczucie nie spełnienia i pustki.

Jest tego oczywiście więcej ale pozostałe wolałabym zachować dla siebie.
__________________
Pani inżynier
[*] B. "Psia dusza większa jest od psa i kiedy się uśmiechasz do niej, ona się huśta na ogonie"...
Ashaai jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-13, 21:40   #6
wiefiulecka
Zadomowienie
 
Avatar wiefiulecka
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 918
Dot.: Czego żałujecie w życiu?

Żałuję, że byłam naiwna, a może i jestem, ale staram się to zmienić.
Żałuję tego, że wybierałam źle ludzi, dla których straciłam wiele czasu, nerwów.
__________________
małymi krokami do celu



www.KarmimyPsiaki.pl

www.pustamiska.pl

www.pajacyk.pl

Edytowane przez wiefiulecka
Czas edycji: 2011-11-14 o 12:33
wiefiulecka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-13, 21:42   #7
Trusmilk
Rozeznanie
 
Avatar Trusmilk
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 956
Dot.: Czego żałujecie w życiu?

Niczego nie żałuję.
__________________
Dziewczyna, która opanowała mechaniczną skrzynię biegów, poradzi sobie w życiu.
Trusmilk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-11-13, 21:45   #8
Zapach deszczu
Zadomowienie
 
Avatar Zapach deszczu
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: La Défense,Paris
Wiadomości: 1 643
Dot.: Czego żałujecie w życiu?

- ostatnio związek zakończyłam o 2 lata za późno i chyba to tyle. Więcej niczego nie żałuję.
Zapach deszczu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-13, 21:48   #9
waker
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 156
Dot.: Czego żałujecie w życiu?

że nie zagadałem
waker jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-13, 21:55   #10
201604181004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 47 595
Dot.: Czego żałujecie w życiu?

Zaprzepaściłam gimnastykę artystyczną jako dziecko nigdy więcej nie będę robić takich akrobacji
201604181004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-13, 21:58   #11
Gipssis
Wtajemniczenie
 
Avatar Gipssis
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Königshütte
Wiadomości: 2 387
Dot.: Czego żałujecie w życiu?

Cytat:
Napisane przez marlena7893 Pokaż wiadomość
Witam mam 18 lat. Chciałabym zapytać się osób po 30-stce a najlepiej to i po 50-stce

CZEGO ŻAŁUJECIE W ŻYCIU?

Czy w ogóle jest coś takiego?
Żałujecie,że coś zrobiłyście, albo że czegoś nie...?
Czy może chciałybyście cofnąć czas by dokonać innej decyzji ?
Jestem bardzo ciekawa waszych odpowiedzi
Pozdrawiam


Ps: jeśli był taki temat to prosze o link
A dlaczego pytasz? Ja powiem tak,jestem juz dobrze po 30 i jeszcze 5 lat temu bedac na rozdrożu zycia żalowalam wszystkiego,lacznie z tym,ze sie urodzilam.Ale teraz wiem,ze wszystko to bylo potrzebne,zeby stać sie silną kobietą,ktora wie czego chce od siebie i od życia.Mysle,ze glownie porażki Nas ksztaltuja i bardzo sa w zyciu potrzebne Wiec nie ma czego żalowac i nie trzeba wszystkiego rozpamietywac w nieskonczonosc.Teraz nie zaluje niczego i mam nadzieje,ze juz tak zostanie do konca zycia
__________________
Wolę byc niedoskonałą wersją samej siebie,niż najlepszą kopią kogoś innego.Bo lepiej zaliczać sie do niektórych niż do wszystkich
Życie to nie konkurs na złożenie najzdrowszego ciała w grobie
Gipssis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-13, 22:16   #12
sante
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 2 359
Dot.: Czego żałujecie w życiu?

na kazdym etapie życia żałuje się czego innego,18nastka nie będzie żałować,że nie ma córki,a 30stka już nie pożałuje,że nie pocałowała się z kolegą
sante jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-13, 22:19   #13
LUCRETIA82
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 255
Dot.: Czego żałujecie w życiu?

żaluje małżenstwa, ze tak bardzo chcialam , żalujue ze kochalam za bardzo
żaluje ze w liceum nie mailam żadnych relacji z chłopakami, wetdy bylabym mądrzejsza i moze inczej bym pokierowała
żaluje ze pozwolilam eks mezowi na tak wiele wobec mnie.
to tyle)
i żaluje ze nie powiedzialam mojemu ukochanemu dziadkowi przed śmiercia jak go kocham
LUCRETIA82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-13, 22:20   #14
Sylka1107
Raczkowanie
 
Avatar Sylka1107
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 74
Dot.: Czego żałujecie w życiu?

może nie jestem po 30tce :P
ale żałuję swojej naiwności jeśli chodzi o ludzi,zbytnio im ufam i wierzę w ich dobroć oraz bezinteresowność i jakoś po wielu `wpadkach` nie potrafię się tego oduczyć .
Sylka1107 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-13, 22:21   #15
liferace
Raczkowanie
 
Avatar liferace
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 195
Dot.: Czego żałujecie w życiu?

.. żałuję niewykorzystanych szans, zmarnowanych okazji, braku odwagi, wiecznego umartwiania się, tego, że z jakiegoś powodu nie mogę osiągnąć tego czego chcę, niedoceniania różnych spraw..

Edytowane przez liferace
Czas edycji: 2011-11-13 o 22:23
liferace jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-13, 22:24   #16
inc0rrect
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 298
Dot.: Czego żałujecie w życiu?

Że zaraz po maturze zdecydowałam się na studia w naszym kraju i nie uciekłam gdzie pieprz rośnie

teraz za duzo wiąże mnie z tym krajem, tu buduje dom, ludzie itd;/ moglam uciekac poki nic mnie nie trzymalo
__________________
Dziewczyny, bardzo proszę o wypełnienie krótkiej ankiety, która jest badaniem rynku usług dietetycznych.

Tutaj link: profitest.pl/s/12254/Tu4ydm2K3ha4YKAM

W ramach podziękowania dla dwóch z Was oferuję bezpłatne konsultacje dietetyczne
inc0rrect jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-13, 22:30   #17
Arakiel
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Zagłębie
Wiadomości: 557
Dot.: Czego żałujecie w życiu?

Tylu rzeczy że nocy by brakło.
Arakiel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-13, 22:52   #18
dawidowskasia
Zakorzenienie
 
Avatar dawidowskasia
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Gdzie indziej jestem
Wiadomości: 8 397
Dot.: Czego żałujecie w życiu?

Cytat:
Napisane przez inc0rrect Pokaż wiadomość
Że zaraz po maturze zdecydowałam się na studia w naszym kraju i nie uciekłam gdzie pieprz rośnie

teraz za duzo wiąże mnie z tym krajem, tu buduje dom, ludzie itd;/ moglam uciekac poki nic mnie nie trzymalo
coraz częściej to słyszę od ludzi
__________________
Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
a dla mnie liczą się intencje. facet, który nie zdradzi tylko dlatego, że nie ma z kim jest dla mnie taką samą szmatą jak facet zdradzający
dawidowskasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-14, 00:35   #19
Plx
Raczkowanie
 
Avatar Plx
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 144
Dot.: Czego żałujecie w życiu?

Ja nie żałuję niczego. Wiele razy nad tym myślałem i... wymyślić nie zdołałem.
__________________
Jestem chłopcem.
Plx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-14, 00:52   #20
normalnyFacet
Zakorzenienie
 
Avatar normalnyFacet
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 6 913
Dot.: Czego żałujecie w życiu?

Ja nie to, że żałuję... ale głupio zrobiłem, bo trzeba było mi wyjechać za granicę do pracy i jednocześnie studiować w Polsce zaocznie (przyjeżdżać na egzaminy). Przez te 5 lat myślę, że 300-400 tyś. zł można byłoby przywieźć. Jak o tym pomyślę to mam taką reakcję - >
normalnyFacet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-14, 01:18   #21
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: Czego żałujecie w życiu?

Żałuję, że dawałam ponosić się uczuciom ślepo i bezgranicznie. Jednak nie żałuję emocji które wtedy mi towarzyszyły i temperatury uczuć.
Żałuję wyboru ojca swojej córki.
Żałuję, że nie spędziłam więcej czasu z osobami, które odeszły.
Żałuję, że pochłaniała mnie gonitwa za groszem gdy moje dziecko było malutkie i żałuję, że niektóre wydarzenia jako pierwsza odnotowała opiekunka a nie ja Z drugiej strony nie żałuję komfortu życia, który teraz dzięki tej pracy mamy.
Żałuję też czasu który poświęciłam ludziom, którzy nie zasłużyli na ani jedną moją minutę (mam na myśli głównie mężczyzn "mojego życia" ). Został on skradziony bliskim i nie wróci już nigdy.

Fajny temat każe zatrzymać się i podsumować co nieco

Edytowane przez laisla
Czas edycji: 2011-11-14 o 01:40
laisla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-14, 06:27   #22
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Czego żałujecie w życiu?

Wymieniam tylko to na co sama miałam wpływ:
Żałuję tego, że w młodości często siadałam na np. murkach i teraz mam nawracające przeziębienia i infekcje pęcherza.
Żałuję, że ogólnie lepiej nie dbałam o zdrowie.
Żałuję kilku głupich sytuacji, które sama wywołałam (jakieś niepotrzebne kłótnie, czy nieporozumienia z przyjaciółmi, z bliskimi), a potem było mi głupio, wstyd.
Żałuję, że czasami przewalałam kasę na głupoty, rzeczy, które do mnie nie pasowały (nie umiałam złapać swojego stylu).
Żałuję, że lepiej nie przemyślałam sprawy remontu w mieszkaniu.

Najbardziej to zdrowia.

Innych rzeczy nie żałuję, bo mnie czegoś nauczyły - np. jak mnie ktoś oszukał, naciągnął na kasę, to na drugi raz już nie dałam się nabrać, jestem bogatsza o to doświadczenie. Nie można żałować wszystkiego, bo życie to nie je bajka i musimy popełniać błędy, aby się na nich uczyć.

Edytowane przez 201803290936
Czas edycji: 2011-11-14 o 06:30
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-14, 06:40   #23
prettysimple
Zadomowienie
 
Avatar prettysimple
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: tam gdzie nie sięga wzrok;)
Wiadomości: 1 818
Dot.: Czego żałujecie w życiu?

- żałuję, że nie odkładałam pieniędzy od dziecka :P
- żałuję swoich decyzji w relacjach damsko-męskich...
- żałuję swoich wybryków w LO
- żałuję, że nie potrafiłam zerwać z kimś kontaktu ot tak i przez to cierpiałam/cierpię
- żałuję, że porzuciłam swoje pasje z głupich powodów
__________________
Młodość to...
prettysimple jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-14, 07:58   #24
Puchatek0807
Wtajemniczenie
 
Avatar Puchatek0807
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: okolice krakowa
Wiadomości: 2 736
Dot.: Czego żałujecie w życiu?

Ja jestem po 20stce ale żałuję, że nie walczyłam o przyjaciółkę kilka lat temu, była taką osobą, której mogłam wszystko powiedzieć i wiedziałyśmy o sobie niemalże wszystko, uwielbiałam się z nią śmiać, wygłupiać, słuchać muzyki, rozmawiać. Teraz nie mam takiej Przyjaciółki.
Żałuję, że nie za bardzo przykładałam się do nauki w LO.
Żałuję, że przestałam grać w siatkówkę.
Żałuję, że nie zdążyłam powiedzieć dziadkowi jak wiele mnie nauczył i jak mnie ukształtował, że był dla mnie autorytetem.
Reszta złych doświadczeń mnie czegoś nauczyła więc nie żałuję.

Czytając ten temat można wyciągnąć jakieś wnioski, można nie popełniać błędów starszych koleżanek które napisały tu o swoich doświadczeniach, można postarać się żyć lepiej i bardziej zwracać uwagę na drobne sprawy

---------- Dopisano o 08:58 ---------- Poprzedni post napisano o 08:56 ----------

Cytat:
Napisane przez prettysimple Pokaż wiadomość
- żałuję, że nie odkładałam pieniędzy od dziecka :P
ja też
__________________
Focus T25!

Niebawem zrozumiesz, że to co dziś wygląda jak poświęcanie się, okaże się zamiast tego najwspanialszą inwestycją, jaką kiedykolwiek zrobisz.

Edytowane przez Puchatek0807
Czas edycji: 2011-11-14 o 07:57
Puchatek0807 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-14, 08:08   #25
tacyta
Wtajemniczenie
 
Avatar tacyta
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 581
Dot.: Czego żałujecie w życiu?

Żałuję, że w przeszłości bywałam zbyt mało asertywna, nie walczyłam o swoje, brakowało mi odwagi do podjęcia pewnych decyzji. Żałuję że nie rozwijałam niektórych pasji, odkładałam pewne sprawy na później. Żałuję że z własnej winy zaniedbałam kontakty z niektórymi kiedyś bliskimi mi osobami i te relacje się potem ochłodziły i rozluźniły. Żałuję także braku konsekwencji w walce z pewnym uzależnieniem. Więcej powodów do żalu nie pamiętam....
__________________
Życie jest za krótkie, żeby pić marne wino. Życie jest za krótkie, by miłości dać zginąć. Życie jest za krótkie, żeby się nie spieszyć. Życie, jest za krótkie, by się nim nie cieszyć.
tacyta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-14, 08:54   #26
LeeLeeth
Raczkowanie
 
Avatar LeeLeeth
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: LeeLeeth Ville :)
Wiadomości: 35
Dot.: Czego żałujecie w życiu?

Fajny temat.
Żałuję, że czasem bez sensu wybuchałam przy bliskich i byłam nerwowa i po prostu wredna.
Żałuję, że czasem nie potrafiłam być asertywna i w efekcie byłam niezadowolona z obrotu spraw.
LeeLeeth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-14, 09:22   #27
rnm
Wtajemniczenie
 
Avatar rnm
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2 020
Dot.: Czego żałujecie w życiu?

Cytat:
Napisane przez inc0rrect Pokaż wiadomość
Że zaraz po maturze zdecydowałam się na studia w naszym kraju i nie uciekłam gdzie pieprz rośnie
tego żałuję chyba najbardziej...

oprócz tego (mimo, że nie mam jeszcze 30):

- najbardziej żałuję rzeczy, których nie zrobiłam; szaleństw, na które miałam ochotę, ale blokował mnie rozsądek.
- żałuję, że tak łatwo dawałam za wygraną. w gruncie rzeczy nie zrealizowałam żadnego ze swoich marzeń, które wymagało współpracy ze strony rodziców. poddawałam się przy pierwszym: "a po co ci to". teraz ani nie znam dobrze języków, ani nie gram na gitarze, ani nie żegluję, ani nie rozwinęłam w sobie żadnej pasji... wszystkiego "liznęłam", ale przecież: "po co mi to". wierzyłam.
- żałuję, że dałam sobie wmówić, że ścisłe przedmioty nie są dla mnie, choć tak naprawdę nigdy nawet nie podjęłam wyzwania nauczenia się ich. ślizgałam się przez wszystkie szkolne lata, nie zaglądając nawet do zeszytów. z góry uznawałam: "to i tak nie dla mnie". Wylądowałam na humanistycznych studiach, czego oczywiście też żałuję...
- żałuję, że dawałam ludziom wejść sobie na głowę, że wierzyłam w ich opinie i ceniłam ich zdanie; że dałam sobie wmówić to, kim jestem i że pielęgnowałam w sobie skromność i powściągliwość; że dziś jestem kłębkiem nerwów, który nie potrafi uwierzyć w siebie, ani tym bardziej być sobą (bo przecież: "ty taka nie jesteś, to nie w twoim stylu").
- żałuję, że nie zmieniłam biegu rzeczy, na które miałam wpływ; że nie ufałam swojej intuicji, tylko wierzyłam, że każdy inny ma rację.
- żałuję, że nie potrafię być na tyle silna, żeby wybaczyć kilka spraw. Jest we mnie coraz więcej żalu i złości;

i pomyśleć, że otwierając ten wątek miałam w zamyśle napisać: "niczego nie żałuję"...
__________________
...jak chłopu zależy, to żeby skały srały, a mury pękały, to znajdzie czas i sposób, żeby się z tobą skontaktować


rnm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-14, 09:47   #28
marysienka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 1 668
Dot.: Czego żałujecie w życiu?

Żałuję, że nie mam dość odwagi aby zostawić to wszystko i wyjechać stąd, to nie jest kraj dla młodych ludzi.
I żałuje, że nie mam takiego prawdziwego przyjaciela, który wyjechał by ze mną w poszukiwaniu lepszego życia.
__________________
Będę mamcią..
marysienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-14, 10:01   #29
Alessaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 249
Dot.: Czego żałujecie w życiu?

Cytat:
Napisane przez rnm Pokaż wiadomość
tego żałuję chyba najbardziej...

oprócz tego (mimo, że nie mam jeszcze 30):

- najbardziej żałuję rzeczy, których nie zrobiłam; szaleństw, na które miałam ochotę, ale blokował mnie rozsądek.
- żałuję, że tak łatwo dawałam za wygraną. w gruncie rzeczy nie zrealizowałam żadnego ze swoich marzeń, które wymagało współpracy ze strony rodziców. poddawałam się przy pierwszym: "a po co ci to". teraz ani nie znam dobrze języków, ani nie gram na gitarze, ani nie żegluję, ani nie rozwinęłam w sobie żadnej pasji... wszystkiego "liznęłam", ale przecież: "po co mi to". wierzyłam.
- żałuję, że dałam sobie wmówić, że ścisłe przedmioty nie są dla mnie, choć tak naprawdę nigdy nawet nie podjęłam wyzwania nauczenia się ich. ślizgałam się przez wszystkie szkolne lata, nie zaglądając nawet do zeszytów. z góry uznawałam: "to i tak nie dla mnie". Wylądowałam na humanistycznych studiach, czego oczywiście też żałuję...
- żałuję, że dawałam ludziom wejść sobie na głowę, że wierzyłam w ich opinie i ceniłam ich zdanie; że dałam sobie wmówić to, kim jestem i że pielęgnowałam w sobie skromność i powściągliwość; że dziś jestem kłębkiem nerwów, który nie potrafi uwierzyć w siebie, ani tym bardziej być sobą (bo przecież: "ty taka nie jesteś, to nie w twoim stylu").
- żałuję, że nie zmieniłam biegu rzeczy, na które miałam wpływ; że nie ufałam swojej intuicji, tylko wierzyłam, że każdy inny ma rację.
- żałuję, że nie potrafię być na tyle silna, żeby wybaczyć kilka spraw. Jest we mnie coraz więcej żalu i złości;

i pomyśleć, że otwierając ten wątek miałam w zamyśle napisać: "niczego nie żałuję"...

Przeciez nie jest za pozno na to aby podszkolic jezyki, gre na gitarze itd. Moze sobie myslisz, ze zmarnowalas tyle czasu ale za 10 lat byc moze powiesz "moglam zaczac 10lat temu". Najgorsze co mozesz zrobic to sie poddac, nie wlaczyc o siebie. Wiem, ze to trudne kiedy am sie swiadomosc zmarnowanych szns, zmarnowanego czasu i zmarnowanych talentow ale jestes mloda i mozesz zmienic swoje zycie tylko musisz miec odwage i sile aby to zrobic. I nie sluchaj nigdy ludzi, ktorzy mwoia Ci "to nei dla ciebie/to nie w twoim stylu". Oni Cie nei znaja tak jak Ty znasz siebie. Rob swoje bo to Twoje zycie i masz je tylko jedno.

Ja zaluje, ze sie ciagle umartwialam/umartwiam i ze ciagle odkladalam pewne sprawy na pozniej no i zaluje, ze nie sluchalam siebie lecz innych. Jednak trzeba zawsze ufac sobie. I zaluje, ze nie wierze w siebie i ze nei jestem wystarczajaco odwazna i silna by spelnic swoje marzenia
__________________
"Tak rzadko zdarza się
słyszeć, żeby kobiety mówiły: „Nie mogę się doczekać, żeby rozkręcić swój własny interes" albo „Już bym chciała chodzić na te zajęcia z handlu nieruchomościami". Cel większości kobiet
brzmi „Za rok chcę być już mężatką"."
Alessaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-14, 10:04   #30
svamp
Zadomowienie
 
Avatar svamp
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 250
Dot.: Czego żałujecie w życiu?

żałuję, że nie było mnie przy babci jak umierała
__________________
when I grow up, I want to be a forester
run through the moss on high heels
that’s what I’ll do, throwing out boomerang
waiting for it to come back to me
svamp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:05.