Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2 - Strona 95 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-03-18, 09:29   #2821
scrabble1
Zakorzenienie
 
Avatar scrabble1
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 121
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez little_Bella Pokaż wiadomość
Ostatnio zmieniłam gabinet w którym wykonuję depilację laserem, głównie ze względu na odległość. We wcześniejszym salonie miałam robione 4 zabiegi light sheer'em, a ostatnią mocą na której Pani mnie depilowała było 46.
W nowym gabinecie chciałam kontynuować i powiedziałam kosmetyczce o ostatnim zabiegu a ona i tak stwierdziła, że użyje mocy 40J, bo to i tak dużo. Stąd moje pytanie. Czy różne wersje lasera mogą mieć inny zakres mocy? Mam na myśli LS i LS duet np.
Kilka stron wcześniej była mowa o mocach laserów, któraś z dziewczyn ma dużą wiedzę na ten temat. Poczytaj wcześniejsze strony albo napisz do niej na priva jeśli chcesz.
__________________
Pędzlomaniactwo, kosmetykomaniactwo, włosomaniactwo, zaczęło się od 2012 r.
Oby nowe mnie nie dopadło, bo czasu na życie nie wystarczy...

Konkursomaniactwo '15
************************* ********************
"Upadłaś? Wstań, popraw koronę i zasuwaj dalej! "
scrabble1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-18, 09:40   #2822
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez stewardesa Pokaż wiadomość
Scrabble, ale to możliwe, żeby jeszcze wypadły, skoro minęło już 2 tygodnie? To się chyba nie zdarza. Czekać jeszcze? Czyli znowu pieniądze prawie wyrzucone w błoto, a teraz jeszcze nerwy, bo przecież tam pójdę z reklamacją i na pewno będą mi wmawiać, że jest prawidłowo. A, jestem blada i mam czarne owłosienie, ale jestem blondynką.
Poszłam do najbardziej polecanego gabinetu w moim mieście, ale spóźniłam się 20 minut, za co oczywiście przeprosiłam, ale pani mi to dawała odczuć przez cały czas. Poza tym byłam rozczarowana, gdy pani mi odpowiedziała, że nie depiluje laserem śluzówki wewnątrz warg, a to dla mnie (chyba dla wielu dziewczyn) jeden z najbardziej kłopotliwych obszarów do depilacji. Wtedy nie wiedziałam, że to jest standard i powiedziałam, że w innych gabinetach depilują to miejsce (bo niektóre dziewczyny o tym pisały), na co pani mi odpowiedziała, że gabinetów jest dużo, dając mi do zrozumienia, żebym sobie innego poszukała. Ponadto gdy pytałam, ile zabiegów potrzeba, aby całkowicie lub prawie całkowicie pozbyć się włosów z danego obszaru, to byłam przygotowana, że mi odpowie, że wcale te 5-6 może nie wystarczyć i że zawsze mi zostanie kilka włosków, ale jak mi powiedziała, że niektóre klientki musiały przyjść 12-13 razy na dany obszar i na pytanie czy przynajmniej pozbyły się prawie wszystkich włosów wzruszyła ramionami i powiedziała, że w porównaniu do pierwszej wizyty miały efekty, to zrozumiałam, że równie dobrze mogło im po tych kilkunastu zabiegach ubyć 20% włosów. Pani nazwała mnie maksymalistką, bo oczekuję, że pozbędę się całego lub prawie całego owłosienia. No za te kilka tysięcy, które na pewno wydam na te zabiegi albo jeszcze więcej, bo przecież okaże się, że muszę zrobić kilkanaście razy, to ja oczekuję zauważalnych rezultatów. Zrobiłam zatem tylko pachy i poszłam do innego bardzo polecanego gabinetu, gdzie nie mogłam zrozumieć jak mi tłumaczono czy mnie wydepilują wewnątrz warg czy nie, bo pani jednocześnie powiedziała, że nie depilują śluzówki, a jednocześnie, że depilują wszędzie tam, gdzie rosną włosy. Przy zabiegu okazało się oczywiście, że pomijają te obszary, więc nadal szukam w Lublinie gabinetu, gdzie się tego podejmą.
.....
mozesz powiedziec w których gabinetach byłas
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-18, 09:59   #2823
scrabble1
Zakorzenienie
 
Avatar scrabble1
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 121
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez stewardesa Pokaż wiadomość
Scrabble, ale to możliwe, żeby jeszcze wypadły, skoro minęło już 2 tygodnie? To się chyba nie zdarza. Czekać jeszcze? Czyli znowu pieniądze prawie wyrzucone w błoto, a teraz jeszcze nerwy, bo przecież tam pójdę z reklamacją i na pewno będą mi wmawiać, że jest prawidłowo. A, jestem blada i mam czarne owłosienie, ale jestem blondynką.
Poszłam do najbardziej polecanego gabinetu w moim mieście, ale spóźniłam się 20 minut, za co oczywiście przeprosiłam, ale pani mi to dawała odczuć przez cały czas. Poza tym byłam rozczarowana, gdy pani mi odpowiedziała, że nie depiluje laserem śluzówki wewnątrz warg, a to dla mnie (chyba dla wielu dziewczyn) jeden z najbardziej kłopotliwych obszarów do depilacji. Wtedy nie wiedziałam, że to jest standard i powiedziałam, że w innych gabinetach depilują to miejsce (bo niektóre dziewczyny o tym pisały), na co pani mi odpowiedziała, że gabinetów jest dużo, dając mi do zrozumienia, żebym sobie innego poszukała. Ponadto gdy pytałam, ile zabiegów potrzeba, aby całkowicie lub prawie całkowicie pozbyć się włosów z danego obszaru, to byłam przygotowana, że mi odpowie, że wcale te 5-6 może nie wystarczyć i że zawsze mi zostanie kilka włosków, ale jak mi powiedziała, że niektóre klientki musiały przyjść 12-13 razy na dany obszar i na pytanie czy przynajmniej pozbyły się prawie wszystkich włosów wzruszyła ramionami i powiedziała, że w porównaniu do pierwszej wizyty miały efekty, to zrozumiałam, że równie dobrze mogło im po tych kilkunastu zabiegach ubyć 20% włosów. Pani nazwała mnie maksymalistką, bo oczekuję, że pozbędę się całego lub prawie całego owłosienia. No za te kilka tysięcy, które na pewno wydam na te zabiegi albo jeszcze więcej, bo przecież okaże się, że muszę zrobić kilkanaście razy, to ja oczekuję zauważalnych rezultatów. Zrobiłam zatem tylko pachy i poszłam do innego bardzo polecanego gabinetu, gdzie nie mogłam zrozumieć jak mi tłumaczono czy mnie wydepilują wewnątrz warg czy nie, bo pani jednocześnie powiedziała, że nie depilują śluzówki, a jednocześnie, że depilują wszędzie tam, gdzie rosną włosy. Przy zabiegu okazało się oczywiście, że pomijają te obszary, więc nadal szukam w Lublinie gabinetu, gdzie się tego podejmą.
Chyba zaszłaś im tam za skórę Kobieta wyraźnie chciała Cię zniechęcić do kolejnej wizyty . Zastanawia mnie tylko czy to była właścicielka gabinetu czy pracownica? Niewiarygodne żeby tak zniechęcać klienta no ale bywa.
W tym pierwszym gabinecie na pewno był LS? Kurcze,po 12-13 zabiegach i włosy nadal były? Ja bym po kilku razach zmieniła gabinet, spróbowała innego lasera albo dała sobie z tym spokój, bo może włoski mają za mało pigmentu i nie łapią?
Nie wiem czy w 3 tygodniu jeszcze wypadają. Pisałam kiedyś, że babka źle przeprowadziła u mnie zabieg pod pachami, po prostu pominęła sporo miejsc. Byłam w gabinecie na inną partię dokładnie miesiąc później i kiedy p. doktor zobaczyła, że tyle włosów zostało, kazała pani wykonującej zabiegi, zrobić mi pachy jeszcze raz na ich koszt.

Nie wiem co jest z tymi gabinetami? Mnie się pytano jak chcę depilować, poprosiłam tak mniej więcej za linię majtek a pani stwierdziła, że nie ma co się wstydzić, jeśli chcę to zrobi dalej, bo wiele kobiet prosi " na zero" i nie ma problemu.
Inna sprawa, że ludzie są przekonani, że włosy przy śluzówce są niezbędne, bo chronią przed infekcjami itp.
__________________
Pędzlomaniactwo, kosmetykomaniactwo, włosomaniactwo, zaczęło się od 2012 r.
Oby nowe mnie nie dopadło, bo czasu na życie nie wystarczy...

Konkursomaniactwo '15
************************* ********************
"Upadłaś? Wstań, popraw koronę i zasuwaj dalej! "
scrabble1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-18, 11:52   #2824
stewardesa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: ostatni bastion obiektywizmu
Wiadomości: 9 515
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Dark01, nie chciałam pisać nazw gabinetów, bo na razie nie mogę się pochlebnie wypowiedzieć o rezultatach, a wciąż liczę na to, że się mylę. Postaram się zdawać relacje na bieżąco. Pierwszy to wychwalana Ars Medica, drugi Laser Cosmetic Salon, przy czym w tym pierwszym jak na razie jestem bardzo zadowolona z chirurga (właściciela gabinetu), zarówno z zabiegów jak i z podejścia do klienta (ale to nie o tym wątek), z kolei w tym drugim jest bardzo miła obsługa i atmosfera i panie mi mówiły, że powinno wystarczyć 5-6 zabiegów na bikini, choć były i klientki, które przyszły 8 razy, więc brzmiało to bardziej optymistycznie, ale czy nawet po tych ośmiu razach pozbyły się wszystkiego, to nikt mnie jednoznacznie nie zapewniał, ale chyba nigdzie nie dają gwarancji.
Scrabble, pani ma prawo nie chcieć spóźnialskiej maksymalistki, więc łaski bez. I te przykłady klientek (także brunetek z jasną karnacją) ze słabymi efektami po kilkunastu razach chyba każdego by zniechęciły, ale może ona była po prostu szczera (przy czym skutecznie się mnie pozbyła), bo to norma wszędzie?
W obu gabinetach był na pewno light sheer duet.
Z niektórych obszarów w ogóle mi nie wypadają włosy, więc wygląda to na ewidentne pominięcie, ale nie wiem, to mój pierwszy raz, zielona jestem.
No to super miałaś babkę, fajnie, jak się nie trzeba krępować i jak depilują tam, gdzie chcesz. Mi tłumaczono w obu miejscach, że po prostu śluzówka jest zbyt delikatna na laser, na szczęście mi nie wmawiano, że włosy tam są niezbędne. I jeszcze powiedzieli, że to przecież nie problem sobie potem te włosy golić. No właśnie problem, dlatego do nich przychodzę.
stewardesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-18, 12:16   #2825
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez stewardesa Pokaż wiadomość
Dark01, nie chciałam pisać nazw gabinetów, bo na razie nie mogę się pochlebnie wypowiedzieć o rezultatach, a wciąż liczę na to, że się mylę. Postaram się zdawać relacje na bieżąco. Pierwszy to wychwalana Ars Medica, drugi Laser Cosmetic Salon, przy czym w tym pierwszym jak na razie jestem bardzo zadowolona z chirurga (właściciela gabinetu), zarówno z zabiegów jak i z podejścia do klienta (ale to nie o tym wątek), z kolei w tym drugim jest bardzo miła obsługa i atmosfera i panie mi mówiły, że powinno wystarczyć 5-6 zabiegów na bikini, choć były i klientki, które przyszły 8 razy, więc brzmiało to bardziej optymistycznie, ale czy nawet po tych ośmiu razach pozbyły się wszystkiego, to nikt mnie jednoznacznie nie zapewniał, ale chyba nigdzie nie dają gwarancji.
Scrabble, pani ma prawo nie chcieć spóźnialskiej maksymalistki, więc łaski bez. I te przykłady klientek (także brunetek z jasną karnacją) ze słabymi efektami po kilkunastu razach chyba każdego by zniechęciły, ale może ona była po prostu szczera (przy czym skutecznie się mnie pozbyła), bo to norma wszędzie?
W obu gabinetach był na pewno light sheer duet.
Z niektórych obszarów w ogóle mi nie wypadają włosy, więc wygląda to na ewidentne pominięcie, ale nie wiem, to mój pierwszy raz, zielona jestem.
No to super miałaś babkę, fajnie, jak się nie trzeba krępować i jak depilują tam, gdzie chcesz. Mi tłumaczono w obu miejscach, że po prostu śluzówka jest zbyt delikatna na laser, na szczęście mi nie wmawiano, że włosy tam są niezbędne. I jeszcze powiedzieli, że to przecież nie problem sobie potem te włosy golić. No właśnie problem, dlatego do nich przychodzę.
..
jeżeli chodzi o ArsMedice,nie wiem kto tam robi teraz zabiegi,ale w zeszłym roku była ta Pani Doktor,taka brunetka z krótszymi włosami po 30stce....jedna z bardziej fachowych osób z jakimi miałam do czynienia...uważam,że lepiej że szczerze odpowiada na pytania i obala mity<max 3 zabiegów> bo potem jest rozczarowanie i ból zębów
Kilkunastu zabiegów wymagają np często rejony twarzy ,które są bardzo hormono zależne... Nikt nie da Ci gwarancji co do ilosci koniecznych zabiegów,i że potem będzie git,to jest sprawa mocno indywidualna oparta o nasz układ horomnalny zwłaszcza jak ma się jakieś nieprawidłowości w tym temacie. Oczywiście biorąc pod uwage,że zabieg jest wykonany tak jak należy.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-19, 14:07   #2826
Margarita
Rozeznanie
 
Avatar Margarita
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 879
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez stewardesa Pokaż wiadomość
Scrabble, pani ma prawo nie chcieć spóźnialskiej maksymalistki, więc łaski bez. I te przykłady klientek (także brunetek z jasną karnacją) ze słabymi efektami po kilkunastu razach chyba każdego by zniechęciły, ale może ona była po prostu szczera (przy czym skutecznie się mnie pozbyła), bo to norma wszędzie?
W obu gabinetach był na pewno light sheer duet.
Z niektórych obszarów w ogóle mi nie wypadają włosy, więc wygląda to na ewidentne pominięcie, ale nie wiem, to mój pierwszy raz, zielona jestem.
Wszystko świadczy o tym, że w tym gabinecie usiłują Cie zniechęcić, ja bym odpuściła - w końcu depilacja laserowa jest już obecna w wielu gabinetach, więc łaski nie robią. Tym bardziej, że z Twoich opisów wynika, że jednak odwalili fuszerkę, wiec koniecznie wypróbuj inny gabinet, poszukaj opinii i rekomendacji.
Tylko już się nie spóźniaj, bo to może rozwalić grafik na cały dzień. Gdybym musiała czekać, bo poprzednia klientka się spóźniła to bym się wkurzyła ostro


Cytat:
Napisane przez scrabble1 Pokaż wiadomość
Nie wiem co jest z tymi gabinetami? Mnie się pytano jak chcę depilować, poprosiłam tak mniej więcej za linię majtek a pani stwierdziła, że nie ma co się wstydzić, jeśli chcę to zrobi dalej, bo wiele kobiet prosi " na zero" i nie ma problemu.
Inna sprawa, że ludzie są przekonani, że włosy przy śluzówce są niezbędne, bo chronią przed infekcjami itp.
Mnie też zapytano jak chcę się depilować. Zdecydowałam się na total depilację i mam szczerze gdzieś co ktoś o tym pomyśli. Teorię, że owłosienie łonowe chroni przed infekcjami wkładam miedzy bajki. To może wygodne tłumaczenie jak ktoś nie wie co powiedzieć (szkoda, że zdarza się to również lekarzom, a nie tylko paniom z gabinetów kosmetycznych). Nie wiem jaka to ochrona, przecież na włosach osadza się pot i wydzieliny i w miłym ciepełku tworzą świetne środowisko dla rozwoju różnych bakterii. BTW nie znalazłam nic na temat badań zależności infekcji intymnych i braku owłosienia.

I jeszcze a propos usuwania owłosienia w najgłębszych miejscach - boli bardziej niż na skórze, ale jest to ból do wytrzymania - koniecznie jednak z chłodzeniem coldpackiem lub końcówką chłodzącą. Miałam dwa takie zabiegi - nie zauważyłam w tych okolicach żadnych niestandardowych podrażnień.
Margarita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-19, 15:31   #2827
alka003
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 4
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Już z jakieś 2 lata temu robiłam nogi i nadal są gładkie.
alka003 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-03-19, 16:45   #2828
stewardesa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: ostatni bastion obiektywizmu
Wiadomości: 9 515
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Darko1, ja nie twierdzę, że pani jest nieprofesjonalna. Nie, te kilkanaście zabiegów nie dotyczyło twarzy i problemów z hormonami.
Cytat:
Napisane przez Margarita Pokaż wiadomość
Mnie też zapytano jak chcę się depilować. Zdecydowałam się na total depilację i mam szczerze gdzieś co ktoś o tym pomyśli.
Ja też już nie zmarnuję pieniędzy na depilację z pominięciem jakiegokolwiek obszaru. Nie po to to robię, żeby mi zostało jakieś miejsce do golenia, bo to nie o to chodzi. Jeśli ktoś wie, gdzie w Lublinie nie robią z tym problemu, bardzo proszę o informację
Poczytałam wątek od początku i dziewczyny piszą, że włosy mogą wypadać 3tygodnie do miesiąca, więc chyba niepotrzebnie panikuję i chcę lecieć z awanturą.

Edytowane przez stewardesa
Czas edycji: 2015-03-19 o 21:06
stewardesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-20, 14:52   #2829
amelkaolborska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 3
Thumbs up Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

polecam klinike Forever Young na Ursusie.
Trafiłam tam przez koleżankę .
Miałam już 3 zabiegi na nogi i efekt suuuper.
Malutko wlosków odrasta - myślę, że do lata będzie po wszystkim.
Ceny też atrakcyjne .
planuję depilację kolejnych obszarów.
amelkaolborska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-20, 15:26   #2830
Magdin
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez stewardesa Pokaż wiadomość
Poczytałam wątek od początku i dziewczyny piszą, że włosy mogą wypadać 3tygodnie do miesiąca, więc chyba niepotrzebnie panikuję i chcę lecieć z awanturą.
Trzeba do miesiąca zaczekać, a dopiero potem się skarżyć, też nie każda osoba tak samo zareaguje na depilację laserową.

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2016-06-06 o 00:56 Powód: Link.
Magdin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-24, 07:00   #2831
evicca1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 187
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez stewardesa Pokaż wiadomość
Jestem dokładnie 2 tygodnie po depilacji laserem light sheer duet-pach w jednym salonie, głębokiego bikini w innym. Oba zabiegi robiłam 03.03.2015. Od razu po zabiegu włosy rosły normalnie, tak jak po goleniu. Na obu częściach ciała wciąż mam włoski, ale pod pachami chyba nadal wypadają, za to na bikini powypadały tylko pojedyncze włoski, w niektórych miejscach zupełnie nic i te, które zostały, czyli z połowa tego, co miałam, mocno siedzą. Czyli co? Z tego, co tu czytam, oszukano mnie? Ewidentnie pominięto niektóre obszary? A skoro jeden włosek wypada, a drugi obok nie, to co to oznacza? Zły laser? Pani zachwalała, że mają nowe głowice, ale co z tego. Czy dobrze rozumiem, że po 2 tygodniach powinnam być zupełnie łysa? A, i oczywiście pani mi kazała wrócić za 6-8 tygodni tam, gdzie robiłam bikini.
Jeszcze jedno pytanie, bo jestem w trakcie czytania całego wątku, ale nigdzie nie znalazłam odpowiedzi-czy te wypadające włosy można wyciągać?
Będę bardzo wdzięczna za potwierdzenie/rozwianie moich obaw przez osobę obeznaną w temacie.
ale przecież włosy są w różnych fazach wzrostu, 1 zabieg to mało
evicca1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-03-24, 14:11   #2832
stewardesa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: ostatni bastion obiektywizmu
Wiadomości: 9 515
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Evicca1, ja nie miałam na myśli pozbycia się owłosienia na stałe po 1 zabiegu, tylko z tego, co zrozumiałam, po każdym zabiegu powinny mi wypaść wszystkie włosy, jeśli zabieg został zrobiony dokładnie, ponieważ zostały spalone przez laser, a następnie powinny odrosnąć wszystkie oprócz tych, które były w fazie wzrostu. Dobrze rozumiem?
stewardesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-26, 10:28   #2833
scrabble1
Zakorzenienie
 
Avatar scrabble1
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 121
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

W zasadzie tak, po każdym zabiegu jakiś % włosów (a raczej cebulek) powinien zostać zniszczony i w przyszłości, nie powinny już wyrastać z nich nowe włosy.
__________________
Pędzlomaniactwo, kosmetykomaniactwo, włosomaniactwo, zaczęło się od 2012 r.
Oby nowe mnie nie dopadło, bo czasu na życie nie wystarczy...

Konkursomaniactwo '15
************************* ********************
"Upadłaś? Wstań, popraw koronę i zasuwaj dalej! "
scrabble1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-26, 11:24   #2834
stewardesa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: ostatni bastion obiektywizmu
Wiadomości: 9 515
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Ale nie o to mi chodzi. Pytałam czy po zabiegu powinny najpierw wypaść WSZYSTKIE włosy i powinnam być zupełnie łysa w tym miejscu, a następnie powinny odrosnąć wszystkie oprócz tych, które zostały usunięte na stałe.
stewardesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-26, 12:40   #2835
scrabble1
Zakorzenienie
 
Avatar scrabble1
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 121
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

__________________
Pędzlomaniactwo, kosmetykomaniactwo, włosomaniactwo, zaczęło się od 2012 r.
Oby nowe mnie nie dopadło, bo czasu na życie nie wystarczy...

Konkursomaniactwo '15
************************* ********************
"Upadłaś? Wstań, popraw koronę i zasuwaj dalej! "
scrabble1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-26, 14:22   #2836
userrr
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 869
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

laski, mam takie pytanie,

ile płacicie za te laserowe depilacje ?

wiecie może ile kosztuje depilacja głowy, tak tak, na łyso i ile trzeba zabiegów, żeby włosy nie odrastały ? czyli ile by wynosił koszt za wszystko ?
userrr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-26, 18:43   #2837
stewardesa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: ostatni bastion obiektywizmu
Wiadomości: 9 515
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Userrr, musisz zobaczyć cennik na stronie gabinetu albo zadzwonić.
Dzięki, scrabble, za odpowiedź. To ja już nie wiemByłam w dwóch najbardziej polecanych gabinetach w mieście 03.03. i nie jestem łysa ani na pachach ani na bikini. Włosy są bardzo przerzedzone, ale jest ich dużo. Byłam w jednym z gabinetów (LSC) i spytałam o to. Odpowiedziano mi, że to niemożliwe, żeby komuś wypadły po zabiegu wszystkie włosy, bo wypadają tylko te włosy, które są w fazie wzrostu i one już nie odrastają. To z kolei mi wydaje się niemożliwe, bo wypadła mi większość włosów, a tylu nikt się nie pozbywa po 1 zabiegu. Ostrzelano mi jeszcze raz niektóre z tych miejsc, w których wciąż miałam włosy, ale łysa i tak nie będę.
stewardesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-26, 20:58   #2838
Baas
Zakorzenienie
 
Avatar Baas
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 4 042
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Ja też po 1 zabiegu nie miałam 80% włosów,byłam w szooku, że aż tyle mi wypadło po 1 zabiegu... teraz jestem po 2, tydzień i już zaczynają mi wyrastać kolejne włosy... Może ich być więcej, jestem prygotowana na to..
Baas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-26, 22:23   #2839
userrr
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 869
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

wiem, że najlepiej zadzwonić do gabinetu ale ile płacicie za taki zabieg laserowy chociaż w przybliżeniu ?
userrr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-03-27, 08:12   #2840
stewardesa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: ostatni bastion obiektywizmu
Wiadomości: 9 515
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Userrr, w przybliżeniu kilkaset złotych.
Baas, no właśnie, to zbyt pięknie wygląda, mi też wypadło może 80% włosów pod pachami i może większość na bikini, ale na pewno nie uwierzę, że one nie odrosną, a tak mi powiedziano. Przecież gdyby tak było, to kolejny zabieg można by było zrobić za tydzień-dwa, kiedy te włosy już wypadły. Wiele dziewczyn pisało, że po drugim albo trzecim zabiegu odrosły im wszystkie włosy, albo takie miały wrażenie. Dlatego trzeba stosować dłuższe przerwy między zabiegami, a mi oczywiście powiedziano w LSC, że 6-8 tygodni.
stewardesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-27, 11:53   #2841
scrabble1
Zakorzenienie
 
Avatar scrabble1
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 121
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez stewardesa Pokaż wiadomość
Userrr, musisz zobaczyć cennik na stronie gabinetu albo zadzwonić.
Dzięki, scrabble, za odpowiedź. To ja już nie wiemByłam w dwóch najbardziej polecanych gabinetach w mieście 03.03. i nie jestem łysa ani na pachach ani na bikini. Włosy są bardzo przerzedzone, ale jest ich dużo. Byłam w jednym z gabinetów (LSC) i spytałam o to. Odpowiedziano mi, że to niemożliwe, żeby komuś wypadły po zabiegu wszystkie włosy, bo wypadają tylko te włosy, które są w fazie wzrostu i one już nie odrastają. To z kolei mi wydaje się niemożliwe, bo wypadła mi większość włosów, a tylu nikt się nie pozbywa po 1 zabiegu. Ostrzelano mi jeszcze raz niektóre z tych miejsc, w których wciąż miałam włosy, ale łysa i tak nie będę.
Ja też tego nie rozumiem. W takim razie dlaczego zrobili Ci zabieg jeszcze raz ? Był wtedy planowany? Ja robiłam calutkie nogi, od kostek po... cztery litery plus bikini i pachy i za każdym razem (poza jednym spapranym zabiegiem) wyszły mi wszystkie włoski. Jasne, tylko część z nich była w odpowiedniej fazie wzrostu- jak to określają, i nie odrosła już nigdy. Reszta wróciła . Na kolejnych zabiegach "łapią się" kolejne włoski w odpowiedniej fazie wzrostu i sytuacja się powtarza.

Być może te, które u Ciebie zostały były za jasne i laser ich nie złapał? W sumie tak tu sobie gadamy, że zawsze, u każdego wszystko ma wyjść itd. ale trzeba patrzeć na to, że każda z nas ma inne "warunki"
__________________
Pędzlomaniactwo, kosmetykomaniactwo, włosomaniactwo, zaczęło się od 2012 r.
Oby nowe mnie nie dopadło, bo czasu na życie nie wystarczy...

Konkursomaniactwo '15
************************* ********************
"Upadłaś? Wstań, popraw koronę i zasuwaj dalej! "
scrabble1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-27, 12:26   #2842
Baas
Zakorzenienie
 
Avatar Baas
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 4 042
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Ja chodzę do LSC no przeiecież nowe włoski odrastają i wkońcu pewnieo przestaną już odrastać nowe.. Ja mam nadzieję, że 5 zabiegów na łydki mi wystarczy. Potem biorę się za uda.
No u mnie Pai mówiła, że zabiegi co 8-10 tygodni. Ja chodzę tak co 8,5 tygodnia...
Baas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-27, 15:08   #2843
stewardesa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: ostatni bastion obiektywizmu
Wiadomości: 9 515
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Scrabble, nie, ten zabieg nie był planowany. Zrobili go, żebym była zadowolona. I te włoski nie były za jasne, są takie same, po prostu z niektórych miejsc nie wypadły w ogóle. Jakoś nie wierzę, że jednym osobom wypada najpierw wszystko, a niektórym wybiórczo, ale obym się myliła.
Baas, czyli wypadło Ci większość włosów po pierwszym zabiegu, nie wszystkie? A teraz po drugim zabiegu odrasta Ci więcej niż po pierwszym? Zgadza się, na łydki doradzają dłuższą przerwę, ale na bikini powiedziały mi 6-8 tygodni.
stewardesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-27, 16:42   #2844
Baas
Zakorzenienie
 
Avatar Baas
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 4 042
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

No tsk po 1 zabiegu był taki efekt WOW duuuzo wypadło... zostało mi jakieś 20%
Po tym 2 no już więcej wdzę dorosło, ale poinformowala mnie Pani, że po 2 i 3 może coś takigo wystąpić. Teraz widzę jak narazie ciut więcej, ale one znowu mi zaraz zaczne same wypadać przy kąpieli, przy jakimś wycieraniu... Tak w 7 tygodniu przed 3 zabiegiem moze też przybyć więcej włosków, ale się nie zniechęcam. Znam dziewczyne, która jest 6 lat po zbiegach na nogi i jest straaasznie zadowolona. Więc czekam do 4 zabiegu i wtedy też zaczynam robić uda
Baas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-28, 12:24   #2845
griz44
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 5
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Witam,

Mam następujące pytanie: chciałem zdecydować się na zabieg depilacji laserowej pleców, z tym że jestem jeszcze osobą młodą i zapewne nie wszystkie włosy, które "planują się pojawić" są już na powierzchni skóry Tzn, na części pleców jest ich sporo, a gdzie indziej jeszcze nie.

Czy w przypadku depilacji laserowej zabieg dotyczy całości pleców i te włosy, których jeszcze nie ma, a zapewne wraz z wiekiem się pojawią zostaną również zneutralizowane, czy dotyczy to jedynie tych już obecnych?
griz44 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-29, 11:14   #2846
scrabble1
Zakorzenienie
 
Avatar scrabble1
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 121
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Laser działa na barwnik we włosie, w cebulce, dlatego ciało nie powinno być opalone i im włos ciemniejszy tym łatwiej go "załatwić" . Zabieg możesz zrobić na całych plecach i być może złapie te jeszcze małe włoski, które Ci nie przeszkadzają ale z założenia jeśli włosa nie ma to laser nie zniszczy mieszka włosowego.
Z drugiej strony człowiek ma tylko kilka miejsc na ciele gdzie jest całkiem łysy np. dłonie, podeszwy stóp, usta i powieki. Na plecach włosy są, tylko bardzo delikatne i nam nie przeszkadzają. Jeśli już idziesz na ten zabieg to rób całe plecy, nic nie tracisz ( tzn. życzę abyś straciła jak najwięcej) .
__________________
Pędzlomaniactwo, kosmetykomaniactwo, włosomaniactwo, zaczęło się od 2012 r.
Oby nowe mnie nie dopadło, bo czasu na życie nie wystarczy...

Konkursomaniactwo '15
************************* ********************
"Upadłaś? Wstań, popraw koronę i zasuwaj dalej! "
scrabble1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-29, 14:04   #2847
griz44
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 5
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Stracił, nie straciła

Po prostu w pewnych miejscach pleców mam "wyspy" czarnych włosów, a gdzie indziej być może są, ale takie naturalne, które w niczym nie przeszkadzają. Po prostu boję się, że zrobię zabiegi, usunę włosy, a potem na innej części pleców wyrosną inne. Niby nic nie tracę, ale depilacja laserowa jest dosyć droga (plecy to jakieś pewnie 1500 zł za kilka zabiegów) więc wolałbym, żeby była skuteczna.
griz44 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-29, 14:51   #2848
Baas
Zakorzenienie
 
Avatar Baas
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 4 042
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Jak masz w miarę jasną karnację i cieeeemne włosy to idź
W sumie jak Ci to tak przeszkadza i masz pieniądze to ja bym się zdecydowała...
Baas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-29, 19:35   #2849
griz44
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 5
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Karnacja raczej jasna, choć nie blada, włosy ciemne. Przeszkadzają niestety. Z tymi na klacie się już oswoiłem, ale na plecach się nie da zaakceptować. Spróbujemy i zobaczymy co z tego wyjdzie.
griz44 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-31, 10:51   #2850
evicca1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 187
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez stewardesa Pokaż wiadomość
Ale nie o to mi chodzi. Pytałam czy po zabiegu powinny najpierw wypaść WSZYSTKIE włosy i powinnam być zupełnie łysa w tym miejscu, a następnie powinny odrosnąć wszystkie oprócz tych, które zostały usunięte na stałe.
one wypadają w nierównym tempie, część Ci już zacznie odrastać, a inne będą nadal wypadać, więc czasem ciężko ocenić skuteczność zabiegu
evicca1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-05-20 16:07:33


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:19.