moje odbicie w lustrze :( pomocy! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-05-06, 15:49   #1
kucyk5
Raczkowanie
 
Avatar kucyk5
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 108

moje odbicie w lustrze :( pomocy!


Muszę powtórnie założyć wątek, bo dopiero potem przeczytałam o zasadach i musiałam edytować. Przepraszam Moderatora!

Hej! Mam 18 lat i od jakiegoś czasu wszystko mnie w sobie denerwuje...
Przede wszystkim, moje naturalne włosy to dość jasny blond, a rok temu kupiłam szampon koloryzujący pallete (o zgrozo!) jakiś ciemny kolor i się nie zmyło. Zaczęłam farbować brązami tej samej firmy (teraz już wiem, jaki popełniłam błąd), aktualnie mam włosy niemalże czarne. Co miesiąc te jasne odrosty - już mam dość! Poza tym są przesuszone, ale zaczęłam stosować jedwab, więc powiedzmy, że z tym sobie jako radzę. Aha, chciałam podciąć włosy do ramion, aby się trochę zregenerowały, no to fryzjer podciął trochę za podbródek. Na szczęście rosną, ale i tak teraz chodzę w kitce, bo strasznie się puszą!
Druga sprawa - pielęgnacja mojej twarzy. Mam zazwyczaj kilka małych zaskórników, ale ja oczywiście nałogowo "biorę sprawę w swoje ręce" i mam teraz strasznie podrażnioną skórę. Smaruję Tormentiolem, ale długo to wszystko się goi
Poza tym mam już białe rozstępy na pupie! Chyba od razu były białe, bo czerwonych nigdy nie widziałam... A lato idzie, bikini i te sprawy
Do tego wszystkiego jestem niska (159), a właściwie to mam po prostu krótkie nogi Tego akurat nie zmienię (i tak chodzę już w butach na obcasach, chociaż moje stopy czasem nie wyrabiają), ale proszę o rady do tych pozostałych spraw!
Kiedyś się sobie podobałam, a ostatnio zrobiłam się bardzo krytyczna wobec siebie...

1. Jak się opalasz - szybko czy ciężko(najpierw na czerwono bądź różowo). Odcień opalenizny jest ciepły - złotawo-brązowawy czy raczej taki lekko przykurzony, szaro-beżowy?

Raczej powoli. Odcień brązowy.

2. Kolor oczu - ciemne, jasne... czy tęczówki mają ciemniejszą obwódkę, czy kolor ich jest czysty, a może mają plamki? Jaka jest oprawa oczu (brwi i rzęsy)-jasna czy raczej zdecydowana?

Morski niebieski.

3. Piegi - jesli występują, to są złotawe ciepłe czy raczej szaro-brązowe?

Nie mam.

4. Cera - jaki ma odcień Twoja skóra? Ciepły brzoskwiniowy, oliwkowy, złotawy czy jasny, chłodny wpadający w róż lub porcelanowy? Jeżeli się rumienisz, to na jaki kolor-czerwony czy różowy?

Jasna, chłodna.

5. Naturalny kolor włosów - ciemny, jasny. Jaki odcień? Czy ma złotawo-brązowe przebłyski czy raczej mysie, bardziej popielate?

Blond z przebłyskami.

6. Kolor ust (naturalny oczywiście) jest dość jasny, różowy czy ciepły - nasycona czerwień, brzoskwinia czy koral?

Czerwony.

7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?

Lubię granat, łagodny żółty, fiolet, biały, czerwony lubiłam bardzo, kiedy byłam blond.
Nie przepadam za pomarańczem i różowym.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg fngvnoie.jpg (189,7 KB, 141 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg bw.jpg (185,5 KB, 92 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg yguyg.jpg (224,6 KB, 149 załadowań)
__________________
"Ja nie chcę pływać w morzu nieczułości
Nie chcę uprawiać wirtualnej miłości
Nie będę nosić sukienek z plastiku
Nie kupię sobie ziemi na Księżycu"


Matuś


life is a passion. passion is a life.



kucyk5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-06, 16:34   #2
AsiCcccCA
Zakorzenienie
 
Avatar AsiCcccCA
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: *... Piekielny Raj*.....
Wiadomości: 5 439
GG do AsiCcccCA
Dot.: moje odbicie w lustrze :( pomocy!

Śliczna z Cidziewczyna co ty masz do Siebie spójrz lepiej na mnie heheh .Cuż by Ci tu doradzić.:używaj jedwab to po piuerwsze bo włosy są gładsze błyszczące i wogule ,postaw na sój naturalny kolr włosów .lub jaśniejszy od tego co masz teraz sądze ze jest za ciemny.
p.s ja też mam krótkie nogii 171 wzrostu,włoski byś jakoś podcieła bo teraz są chyba chyba za cieżkie
AsiCcccCA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-06, 16:41   #3
kucyk5
Raczkowanie
 
Avatar kucyk5
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 108
Dot.: moje odbicie w lustrze :( pomocy!

Tak tylko, oprócz tego że fryzjer, wysiepał mi połowę włosów, uświadomił mi, że aby wrócić z pallete do naturalnego, trzeba czekać aż odrosną, bo tej farby już nie chwyci! Blondynki, nigdy nie zmieniajcie radykalnie koloru... No, ale to ja Was proszę o radę. Brunetki i inne także
__________________
"Ja nie chcę pływać w morzu nieczułości
Nie chcę uprawiać wirtualnej miłości
Nie będę nosić sukienek z plastiku
Nie kupię sobie ziemi na Księżycu"


Matuś


life is a passion. passion is a life.



kucyk5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-06, 17:16   #4
erika19
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 121
Dot.: moje odbicie w lustrze :( pomocy!

jesteś bardzo ładna, gdybym wyglądała tak jak ty wogóle nie miałabym kompleksów
co do koloru włosów, idz do fryzjera i przefarbuj sie na twoj kolor, myślę ze jakos sobie z tym poradzi
każdy jest ładny na swój sposób dlatego nie porównuj sie do innych ( byc moze własnie te porównania sa źródłem kompleksów), wiedz np. kate moss ma krzywe nogi co mogłoby sie wydawać wadą, a ona uczyniła je zaletą
erika19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:29.