Keratynowe prostowanie w³osów cz.IV - Strona 104 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesuj± siê stylizacj± fryzur oraz stylingiem. Chcesz pog³êbiæ swoj± wiedzê, podzieliæ siê do¶wiadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2015-08-08, 22:21   #3091
celinucha1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomo¶ci: 9
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

My¶licie dziewczyny , ¿e mo¿na u¿ywaæ tego olejku do zabezpieczania koñcówek ? :conf used:

Sk³ad: Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Caprylic/Capric Triglyceride, Parfum, Tocopheryl Acetate.
celinucha1 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-08-08, 23:13   #3092
Miluchova
Zadomowienie
 
Avatar Miluchova
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: ¯ywiec
Wiadomo¶ci: 1 354
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez celinucha1 Poka¿ wiadomo¶æ
My¶licie dziewczyny , ¿e mo¿na u¿ywaæ tego olejku do zabezpieczania koñcówek ? :conf used:



Sk³ad: Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Caprylic/Capric Triglyceride, Parfum, Tocopheryl Acetate.

A dlaczego nie?
Miluchova jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-08-09, 07:45   #3093
celinucha1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomo¶ci: 9
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez Miluchova Poka¿ wiadomo¶æ
A dlaczego nie?
Po encanto .
Czy zmyje to wszystko pó¼niej babydreamem na przyk³ad
celinucha1 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-08-09, 07:58   #3094
Miluchova
Zadomowienie
 
Avatar Miluchova
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: ¯ywiec
Wiadomo¶ci: 1 354
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez celinucha1 Poka¿ wiadomo¶æ
Po encanto .

Czy zmyje to wszystko pó¼niej babydreamem na przyk³ad

Polecam emulgowanie oleju od¿ywk± w razie co, w ten sposób zmyjesz wszystko.
Miluchova jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-08-09, 09:33   #3095
brillant
Raczkowanie
 
Avatar brillant
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Wroc³aw.
Wiadomo¶ci: 301
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cze¶æ dziewczyny!
Proszê serdecznie o odpowied¼ bo jestem nie¼le pod³amana

Robi³am zabieg kosmetykami Encanto, zaraz po zabiegu oczywi¶cie efekt cudowny. Jeszcze nigdy nie mia³am tak g³adkich i prostych w³osów.

Niestety po pierwszym myciu w³osy siê pofalowa³y. Suszy³am suszark± na p³askiej szczotce - prosto-falowane i napuszone. A kiedy same wysychaj± to ju¿ w ogóle falowane do potêgi .

Jestem baaardzo zawiedziona, bo marzy³y siê idealnie proste w³osy bez u¿ycia prostownicy. Rozmawia³am z fryzjerk± i powiedzia³a, ¿e w salonie fryzjerskim efekt na pewno utrzyma siê 3 miesi±ce i to nie to samo co robienie sobie takiego zabiegu na w³asn± rêkê. Czy to prawda? Bo jednak 150z³ jeszcze mo¿na prze¿yæ, ale je¶li bym mia³a p³aciæ 600z³+ ¿eby w³osy mi siê po pierwszym myciu pofalowa³y, to chyba jednak odpuszczê sobie tak± zabawê... Czy kto¶ wie co¶ wiêcej na ten temat?
Pozostaje prostowanie chemiczne?
brillant jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-08-09, 10:27   #3096
ktoregos_dnia
Zakorzenienie
 
Avatar ktoregos_dnia
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 8 967
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

QUOTE=brillant;52352853]Rozmawia³am z fryzjerk± i powiedzia³a, ¿e w salonie fryzjerskim efekt na pewno utrzyma siê 3 miesi±ce i to nie to samo co robienie sobie takiego zabiegu na w³asn± rêkê.[/QUOTE]



Ten w±tek temu przeczy. Niejedna tu przysz³a po poradê po prostowaniu w salonie fryzjerskim do którego wraca³a z reklamacj±. No ale trudno, ¿eby fryzjerka oficjalnie powiedzia³a, ¿e zrobisz to sama trzy razy taniej



Mo¿e masz przeproteinowane w³osy? Wtedy lubi± siê puszyæ i falowaæ.

Na chemiczne bym siê nie zdecydowa³a, przy takiej alternatywie wola³abym polubiæ swoje loki
__________________
ktoregos_dnia jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-08-09, 11:30   #3097
sandrek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: wielkopolskie
Wiadomo¶ci: 5 555
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez brillant Poka¿ wiadomo¶æ
Cze¶æ dziewczyny!
Proszê serdecznie o odpowied¼ bo jestem nie¼le pod³amana

Robi³am zabieg kosmetykami Encanto, zaraz po zabiegu oczywi¶cie efekt cudowny. Jeszcze nigdy nie mia³am tak g³adkich i prostych w³osów.

Niestety po pierwszym myciu w³osy siê pofalowa³y. Suszy³am suszark± na p³askiej szczotce - prosto-falowane i napuszone. A kiedy same wysychaj± to ju¿ w ogóle falowane do potêgi .

Jestem baaardzo zawiedziona, bo marzy³y siê idealnie proste w³osy bez u¿ycia prostownicy. Rozmawia³am z fryzjerk± i powiedzia³a, ¿e w salonie fryzjerskim efekt na pewno utrzyma siê 3 miesi±ce i to nie to samo co robienie sobie takiego zabiegu na w³asn± rêkê. Czy to prawda? Bo jednak 150z³ jeszcze mo¿na prze¿yæ, ale je¶li bym mia³a p³aciæ 600z³+ ¿eby w³osy mi siê po pierwszym myciu pofalowa³y, to chyba jednak odpuszczê sobie tak± zabawê... Czy kto¶ wie co¶ wiêcej na ten temat?
Pozostaje prostowanie chemiczne?
A Twoje naturalne w³osy to... ?
sandrek jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2015-08-09, 14:12   #3098
Miluchova
Zadomowienie
 
Avatar Miluchova
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: ¯ywiec
Wiadomo¶ci: 1 354
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez brillant Poka¿ wiadomo¶æ
Cze¶æ dziewczyny!
Proszê serdecznie o odpowied¼ bo jestem nie¼le pod³amana

Robi³am zabieg kosmetykami Encanto, zaraz po zabiegu oczywi¶cie efekt cudowny. Jeszcze nigdy nie mia³am tak g³adkich i prostych w³osów.

Niestety po pierwszym myciu w³osy siê pofalowa³y. Suszy³am suszark± na p³askiej szczotce - prosto-falowane i napuszone. A kiedy same wysychaj± to ju¿ w ogóle falowane do potêgi .

Jestem baaardzo zawiedziona, bo marzy³y siê idealnie proste w³osy bez u¿ycia prostownicy. Rozmawia³am z fryzjerk± i powiedzia³a, ¿e w salonie fryzjerskim efekt na pewno utrzyma siê 3 miesi±ce i to nie to samo co robienie sobie takiego zabiegu na w³asn± rêkê. Czy to prawda? Bo jednak 150z³ jeszcze mo¿na prze¿yæ, ale je¶li bym mia³a p³aciæ 600z³+ ¿eby w³osy mi siê po pierwszym myciu pofalowa³y, to chyba jednak odpuszczê sobie tak± zabawê... Czy kto¶ wie co¶ wiêcej na ten temat?
Pozostaje prostowanie chemiczne?
Skoro fryzjerka jest tego taka pewna, to niech da gwarancjê zwrotu pieniêdzy w razie, gdy w³osy siê znowu pofaluj± (oczywi¶cie na pi¶mie).

Zabieg w salonie wykonuje siê tak samo, jak w domu (instrukcja jest jedna, no choæby jak kombinowa³a, to nie wykona tego inaczej - to nie jest koloryzacja, gdzie mo¿na sobie trochê "poczarowaæ").

Wrzuæ fotkê w³osów.
Miluchova jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-08-09, 22:21   #3099
brillant
Raczkowanie
 
Avatar brillant
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Wroc³aw.
Wiadomo¶ci: 301
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez ktoregos_dnia Poka¿ wiadomo¶æ
Ten w±tek temu przeczy. Niejedna tu przysz³a po poradê po prostowaniu w salonie fryzjerskim do którego wraca³a z reklamacj±. No ale trudno, ¿eby fryzjerka oficjalnie powiedzia³a, ¿e zrobisz to sama trzy razy taniej



Mo¿e masz przeproteinowane w³osy? Wtedy lubi± siê puszyæ i falowaæ.

Na chemiczne bym siê nie zdecydowa³a, przy takiej alternatywie wola³abym polubiæ swoje loki

Przeproteinowane na pewno nie s±, wiêc to mogê od razu wykluczyæ.
Kurczê, bo sama w³a¶nie natknê³am siê na opinie, ¿e nie ma co robiæ tego w salonie fryzjerskim. I ostatnio rozmawia³am z tak± znajom± fryzjerk± i stwierdzi³a, ¿e w salonie to w ogóle inna bajka, ¿e lepsze kosmetyki i nie ma tego co porównywaæ i jako¶ jej zaufa³am...

Cytat:
Napisane przez sandrek Poka¿ wiadomo¶æ
A Twoje naturalne w³osy to... ?
W³osy mam grube, falowano/krêcone (to zdjêcie do¶æ dobrze ukazuje, mniej wiêcej http://www.mporady.pl/wp-content/upl...wane-wlosy.jpg, bo sama nie wiem jak je opisaæ )

Cytat:
Napisane przez Miluchova Poka¿ wiadomo¶æ
Skoro fryzjerka jest tego taka pewna, to niech da gwarancjê zwrotu pieniêdzy w razie, gdy w³osy siê znowu pofaluj± (oczywi¶cie na pi¶mie).

Zabieg w salonie wykonuje siê tak samo, jak w domu (instrukcja jest jedna, no choæby jak kombinowa³a, to nie wykona tego inaczej - to nie jest koloryzacja, gdzie mo¿na sobie trochê "poczarowaæ").

Wrzuæ fotkê w³osów.
Fotkê na pewno wrzucê w najbli¿szym czasie.

Zastanawiam siê czy mo¿e zwyczajnie podczas zabiegu nie by³o jakich¶ b³êdów? Mo¿e w³osy by³y niedok³adnie wysuszone od do³u? Nawiew suszarki raczej ¶redni ni¿ zimny... I umy³am w³osy normalnym szamponem od Elseve... Czy to mog³o wp³yn±æ na efekt? Pasma mia³am przeprostowane oko³o 5-7 razy ka¿de przy jednorazowym prostowaniu, mo¿e to za ma³o?

Czyta³am te¿, ¿e nie na ka¿de w³osy keratyna tak podzia³a, ¿e bêd± proste .

W moich w³a¶ciwie jedyny efekt to taki, ¿e w³osy wydaj± siê "ciê¿sze" i po wyprostowaniu siê nie pusz± i trzymaj± do nastêpnego mycia (normalnie po wyj¶ciu i przy najmniejszej wilgoci puszy³y siê i wywija³y...).

W mojej przesy³ce z instrukcj± mia³am napisane, i¿ jest to jaka¶ nowa wersja Encanto, mo¿e w tym problem?
brillant jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-08-10, 06:29   #3100
polny mak
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: stolica
Wiadomo¶ci: 773
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez Sam To Nazwij Poka¿ wiadomo¶æ
Chwyt.Mnie te¿ fryzjerka namawia³a,ale ona by³a szczerze przekonana,¿e dziêki tym "specjalnym"kosmetyko m keratyna bêdzie d³u¿ej we w³osach.Powiedzia³am jej o co chodzi i ¿e u¿ywam tylko i wy³±cznie kosmetyków naturalnych i nie zamierzam niczego innego dokupowaæ.
U mnie mija miesi±æ od kp i jest stan niezmienny.Daj znaæ jak po tym inoarze,bo nastêpnym razem idê albo na inoar albo na true keratin.
Dziêki, tak w³a¶nie mi siê wydawa³o. Jutro idê, dam znaæ po pierwszym myciu jak to wygl±da
__________________
æwiczê

zdrowo siê od¿ywiam

dbam o siebie i swoich bliskich

ZJEDZ TÊ ¯ABÊ !
polny mak jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-08-10, 08:44   #3101
Sam To Nazwij
Rozeznanie
 
Avatar Sam To Nazwij
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomo¶ci: 824
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez brillant Poka¿ wiadomo¶æ
Przeproteinowane na pewno nie s±, wiêc to mogê od razu wykluczyæ.
Kurczê, bo sama w³a¶nie natknê³am siê na opinie, ¿e nie ma co robiæ tego w salonie fryzjerskim. I ostatnio rozmawia³am z tak± znajom± fryzjerk± i stwierdzi³a, ¿e w salonie to w ogóle inna bajka, ¿e lepsze kosmetyki i nie ma tego co porównywaæ i jako¶ jej zaufa³am...



W³osy mam grube, falowano/krêcone (to zdjêcie do¶æ dobrze ukazuje, mniej wiêcej http://www.mporady.pl/wp-content/upl...wane-wlosy.jpg, bo sama nie wiem jak je opisaæ )



Fotkê na pewno wrzucê w najbli¿szym czasie.

Zastanawiam siê czy mo¿e zwyczajnie podczas zabiegu nie by³o jakich¶ b³êdów? Mo¿e w³osy by³y niedok³adnie wysuszone od do³u? Nawiew suszarki raczej ¶redni ni¿ zimny... I umy³am w³osy normalnym szamponem od Elseve... Czy to mog³o wp³yn±æ na efekt? Pasma mia³am przeprostowane oko³o 5-7 razy ka¿de przy jednorazowym prostowaniu, mo¿e to za ma³o?

Czyta³am te¿, ¿e nie na ka¿de w³osy keratyna tak podzia³a, ¿e bêd± proste .

W moich w³a¶ciwie jedyny efekt to taki, ¿e w³osy wydaj± siê "ciê¿sze" i po wyprostowaniu siê nie pusz± i trzymaj± do nastêpnego mycia (normalnie po wyj¶ciu i przy najmniejszej wilgoci puszy³y siê i wywija³y...).

W mojej przesy³ce z instrukcj± mia³am napisane, i¿ jest to jaka¶ nowa wersja Encanto, mo¿e w tym problem?
taaaa jasne ja gdybym nie mia³a dwóch lewych r±k do takich rzeczy to robi³abym sama.A kysz od tych fryzjerek.Moja mi tyle w³osów wyrwa³a podczas kp,¿e do tej pory boli jak to wspominam.Dlatego mimo dobrze wykonanego zabiegu wiêcej do niej pójdê i szukam kogo¶ nowego na 2 raz,ale jak o tym pomy¶lê to odechciewa mi siê

Pisa³am tutaj,¿e po kp nie mam szybciej przet³uszczaj±cych siê w³osów.Noo by³o,minê³o.Teraz to jaka¶ masakra,dziêki komu¶ tam za suche szampony
Sam To Nazwij jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2015-08-10, 10:18   #3102
Miluchova
Zadomowienie
 
Avatar Miluchova
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: ¯ywiec
Wiadomo¶ci: 1 354
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Brilliant - gdyby¶ nie dosuszy³a w³osów, to by by³y spalone. Rzeczy, które opisujesz wskazuj± na to, ¿e zabieg siê uda³. Mo¿e to byæ wina nowej wersji encanto, bo ponoæ ma mniej formaldehydu (czy tam nie ma w ogóle, nie pamiêtam, nie mia³am).

Je¿eli nie chcesz trwale prostowaæ w³osów, to pobaw siê w wydobycie skrêtu teraz, ¿eby w³osy dobrze wygl±da³y, a za jaki¶ czas wypróbuj inny produkt, np. Inoar.
Miluchova jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-08-10, 20:05   #3103
Dusiia
Zadomowienie
 
Avatar Dusiia
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Czechy
Wiadomo¶ci: 1 197
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Moja siostra stwierdzi³a ¿e woli zrobiæ prostowanie u fryzjera, co wiêcej - u fryzjera swojej kole¿anki bo ta jej powiedzia³a ze ma³o gdzie u¿ywaj± prawdziwej keratyny, a akurat ta jej fryzjerka ma prawdziwa jest co¶ takiego jak nie prawdziwa keratyna?
__________________
81 -> 70 -> 60 kg
Dusiia jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-08-10, 20:19   #3104
sandrek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: wielkopolskie
Wiadomo¶ci: 5 555
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez Dusiia Poka¿ wiadomo¶æ
Moja siostra stwierdzi³a ¿e woli zrobiæ prostowanie u fryzjera, co wiêcej - u fryzjera swojej kole¿anki bo ta jej powiedzia³a ze ma³o gdzie u¿ywaj± prawdziwej keratyny, a akurat ta jej fryzjerka ma prawdziwa jest co¶ takiego jak nie prawdziwa keratyna?
Prawdziwa, ale rozcienczona.
sandrek jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-08-10, 22:02   #3105
Olaa98
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomo¶ci: 4
Smile Keratynowe prostowanie w³osów!

Cze¶æ dziewczyny!
Mam spory problem z moimi w³osami, s± pokrêcone jednak z racji tego ¿e szybko siê przet³uszczaj± od pewnego czasu myje je codziennie, wi±¿e siê to z codziennym prostowaniem poniewa¿ nie lubie i nie polubie swoich naturalnych w³osów. My¶le coraz cze¶ciej o zabiegu keratyn± jednak mam obawy co do efektu wiecznego przet³uszczenia oraz tzw "przylizania". Nie chce ¿eby sta³y siê oklap³e przy twarzy jednak jak narazie to moja jedyna nadzieja na zdrowe w³osy. Coraz bardziej siê niszcz± a koñcówki robi± siê bia³e st±d te¿ pytanie czy polecanie mo¿e jakie¶ maski do w³osów które poradz± sobie z tym problemem. Od dzi¶ zakupi³am maske babuszki agafii na odbudowe w³osów, je¿eli macie jakie¶ ¶wietne maski które u¿ywacie przy czêstym prostowaniu napiszcie a bardzo chêtnie przetestuje Bardzo chcia³abym opiniê od osób które mia³y tak¿e styczno¶æ z keratyn±
Olaa98 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-08-10, 22:18   #3106
Krystaliczne szczescie
Zadomowienie
 
Avatar Krystaliczne szczescie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomo¶ci: 1 051
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów!

Ja równie¿ mam problem z w³osami, ale dopiero od jakiego¶ czasu... Wiadomo, nigdy nie mia³am prostych w³osów jak spod prostownicy, ale da³o siê w nich wyj¶æ gdzie¶. Teraz ci±gle mi siê pusz±, koñcówki s± regularnie podcinane i nie wiem co siê dzieje. U¿ywam po ka¿dym myciu od¿ywki ró¿nego typu, ale ostatnio pad³o na Isana (taka ¿ó³ta). Mog³abym zmieniæ od¿ywkê, ale nawet nie wiem na jak±, ¿eby nie wydaæ niepotrzebnie pieniêdzy. Mo¿e kto¶ co¶ doradziæ? W³osy s± strasznie spuszone. Proste, ale puch.
__________________
Cytat:
Napisane przez Narrhien
"Je¶li to jest prawdziwa przyjació³ka to nie masz o co siê baæ, choæby facet na g³owie stawa³ to ona bêdzie wierna tobie."
na wiza¿u od 2009r...
Krystaliczne szczescie jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-08-10, 22:46   #3107
Olaa98
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomo¶ci: 4
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów!

Cytat:
Napisane przez Krystaliczne szczescie Poka¿ wiadomo¶æ
Ja równie¿ mam problem z w³osami, ale dopiero od jakiego¶ czasu... Wiadomo, nigdy nie mia³am prostych w³osów jak spod prostownicy, ale da³o siê w nich wyj¶æ gdzie¶. Teraz ci±gle mi siê pusz±, koñcówki s± regularnie podcinane i nie wiem co siê dzieje. U¿ywam po ka¿dym myciu od¿ywki ró¿nego typu, ale ostatnio pad³o na Isana (taka ¿ó³ta). Mog³abym zmieniæ od¿ywkê, ale nawet nie wiem na jak±, ¿eby nie wydaæ niepotrzebnie pieniêdzy. Mo¿e kto¶ co¶ doradziæ? W³osy s± strasznie spuszone. Proste, ale puch.
próbowa³a¶ maski lub od¿ywki babci Agafii? dzi¶ j± kupi³am i podobno super dzia³a na w³osy pusz±ce siê bo czyta³am opinie, podobno warto wypróbowaæ a cena jest naprawde spoko
Olaa98 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-08-11, 07:58   #3108
Krystaliczne szczescie
Zadomowienie
 
Avatar Krystaliczne szczescie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomo¶ci: 1 051
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów!

nie próbowa³am, gdzie j± mo¿na kupiæ?
__________________
Cytat:
Napisane przez Narrhien
"Je¶li to jest prawdziwa przyjació³ka to nie masz o co siê baæ, choæby facet na g³owie stawa³ to ona bêdzie wierna tobie."
na wiza¿u od 2009r...
Krystaliczne szczescie jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-08-11, 09:03   #3109
Olaa98
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomo¶ci: 4
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów!

g³ownie na stronach internetowych ale ja znalaz³am stacjonarnie w jednym sklepie kosmetycznym
Olaa98 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2015-08-11, 12:22   #3110
ckin2u
Zakorzenienie
 
Avatar ckin2u
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomo¶ci: 6 361
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

poelacie kogos w Lodzi kto dobrze robi ten zabieg?
ckin2u jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-08-12, 09:12   #3111
_Anusia_
Rozeznanie
 
Avatar _Anusia_
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomo¶ci: 585
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez justytutka Poka¿ wiadomo¶æ
dziewczyny ratujcie! czy to mo¿liwe, ¿ebym wyp³uka³a sobie ca³± keratynê z w³osów? opowiem po kolei

1. pod koniec lipca zrobi³am keratynowe prostowanie w³osów w salonie JLD. by³ to mój pierwszy taki zabieg, w³osy wygl±da³y cudownie, by³y sypkie, g³adkie, prze¶liczne
2. przez ca³y czas dba³am o w³osy, u¿ywa³am tylko szamponu i od¿ywki ALFAPARF LISSE DESIGN, wszystko by³o ok
3. po ok 4 tygodniach wpad³am na g³upi pomys³ zmiany koloru na krótki czas. Umy³am w³osy szamponetk± Delia no. 1 i zadowolona czeka³am na efekt. W miêdzyczasie przysz³o mi do g³owy, ¿eby sprawdziæ sk³ad a tam..



Spanikowa³am! Jednak po sp³ukaniu w³osy nadal wygl±da³y piêknie, by³y sypkie, nie wygl±da³y jakby SLS wyrz±dzi³ im ¿adnej krzywdy. Uzna³am, ¿e wszystko bêdzie ok i wyjecha³a na kilka dni. Przez ca³y czas wyjazdu w³osy wygl±da³y przepiêknie.

4. po powrocie na³o¿y³am maskê Ziaja, Intensywna Pielêgnacja W³osów, Maska do w³osów `Intensywne wyg³adzanie` (Sk³ad: Aqua, Cetearyl Alocohol*, Cetrimonium Chloride, Dimethicone, Behentrimonium Chloride, Isopropyl Myristate*, Heliantus Annuus Seed Oil*, Panthenol, Polyquaternium-10, Hydrolized Sil, Sodium Benzoate*, Parfum, Linalool, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Buthylphenyl Methylpropional, Limonene, Eugenol, Citric Acid*) do której doda³am kilka kropli hydrolizowanej keratyny. I tutaj zaczê³a siê tragedia. Po umyciu w³osy zrobi³y siê szorstkie, matowe, krêcone, jakby nigdy nie by³o zabiegu.

5. Na³o¿y³am na noc olejek migda³owy, ¿eby je trochê nawil¿yæ. Po zmyciu oleju by³o minimalnie lepiej, ale nadal nie jest to efekt po prostowaniu keratynowym.

Gdzie pope³ni³am b³±d? Czy ta szamponetka mog³a totalnie wyp³ukaæ keratynê? Czy mo¿e przeproteinowa³am w³osy? Pomó¿cie proszê
Mi po prostowaniu w JLD w³osy zaczê³y siê puszyæ i falowaæ po 3 tygodniach. Pisa³am o tym niedawno w tym w±tku moim zdaniem stosuj± tam s³absze/rozcieñczone kosmetyki, ¿eby¶ szybciej wróci³a na poprawkê i zap³aci³a kolejne 449 z³. Ogólnie jestem zawiedziona prostowaniem w tym salonie, fryzjerka podczas zabiegu wyrwa³a mi chyba po³owê w³osów... Przez pierwszych kilkana¶cie dni by³am zadowolona, ale w³osy proste przez 3 tygodnie to zdecydowanie zbyt krótki efekt i nie jeste¶ pierwsz± osob±, która narzeka po prostowaniu w JLD.

Osobi¶cie przetrzyma³am jeszcze kilka tygodni i niebawem bêdê prostowaæ ponownie, tym razem encanto w domu
__________________
Nie wolno siê baæ!
_Anusia_ jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-08-12, 20:33   #3112
elilalu86
Raczkowanie
 
Avatar elilalu86
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 76
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Nagra³am w koñcu film o moich rezultatach prostowania Nanoxem, ogólnie jestem zadowolona z efektów, bo min±³ ju¿ ponad tydzieñ, w³osy ca³y czas s± proste, a my³am zwyk³ymi szamponami. Zobaczymy ile utrzyma siê ten efekt


__________________
Blogowo - co¶ dla fanów Sylvii Plath
Polonistka, copywriterka, wieczna studentka prawa
Zakrêcona maniaczka prostych w³osów
Uzale¿niona od czipsów pastafarianka

Edytowane przez elilalu86
Czas edycji: 2015-08-14 o 12:09
elilalu86 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-08-12, 22:16   #3113
sylwka37
koci ¶wiat
 
Avatar sylwka37
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomo¶ci: 14 157
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

w³a¶nie skoñczy³am encanto ufff ogólnie preparaty by³y bardzo gêste a¿ siê zdziwi³am ale efekt jak za pierwszym razem czyli WOW ale zobaczymy jak bêdzie po pierwszym myciu
__________________
wszystkow±tek
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=783933
sylwka37 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-08-12, 22:38   #3114
Wenaa
Raczkowanie
 
Avatar Wenaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomo¶ci: 467
GG do Wenaa
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez elilalu86 Poka¿ wiadomo¶æ
Nagra³am w koñcu film o moich rezultatach prostowania Nanoxem, ogólnie jestem zadowolona z efektów, bo min±³ ju¿ ponad tydzieñ, w³osy ca³y czas s± proste, a my³am zwyk³ymi szamponami. Zobaczymy ile utrzyma siê ten efekt

https://www.youtube.com/watch?v=G3on...ature=youtu.be
¶wietny filmik
__________________
Wenaa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-08-12, 22:54   #3115
elilalu86
Raczkowanie
 
Avatar elilalu86
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 76
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez Wenaa Poka¿ wiadomo¶æ
¶wietny filmik
Dziêkujê trochê siê ba³am eksperymentów, no ale kto¶ musi byæ tym królikiem do¶wiadczalnym
__________________
Blogowo - co¶ dla fanów Sylvii Plath
Polonistka, copywriterka, wieczna studentka prawa
Zakrêcona maniaczka prostych w³osów
Uzale¿niona od czipsów pastafarianka
elilalu86 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-08-12, 23:05   #3116
Wenaa
Raczkowanie
 
Avatar Wenaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomo¶ci: 467
GG do Wenaa
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Dziewczyny pytanie- po jakim czasie od malowania w³osów mogê przeprowadziæ zabieg prostowania Encanto? Dzi¶ przysz³a mi paczka i nie wiem co najpierw robiæ malowaæ czy prostowaæ? Zale¿y mi jak najszybciej zrobiæ jedno i drugie.
I jeszcze jedno- mam w³osy lekko za ramiona, zamówi³am 60ml keratyny i by³am pewna, ¿e mi wystarczy ale po otrzymaniu przesy³ki nie jestem ju¿ tego taka pewna. Dodam, ¿e mam cienkie w³osy
__________________
Wenaa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-08-12, 23:31   #3117
elilalu86
Raczkowanie
 
Avatar elilalu86
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 76
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez Wenaa Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny pytanie- po jakim czasie od malowania w³osów mogê przeprowadziæ zabieg prostowania Encanto? Dzi¶ przysz³a mi paczka i nie wiem co najpierw robiæ malowaæ czy prostowaæ? Zale¿y mi jak najszybciej zrobiæ jedno i drugie.
I jeszcze jedno- mam w³osy lekko za ramiona, zamówi³am 60ml keratyny i by³am pewna, ¿e mi wystarczy ale po otrzymaniu przesy³ki nie jestem ju¿ tego taka pewna. Dodam, ¿e mam cienkie w³osy
Musi byæ 2 tygodnie odstêpu miêdzy farbowaniem a Encanto. Wiêc najlepiej zrób prostowanie, odczekaj i pofarbuj. No albo na odwrót - najpierw farbowanie, 2 tygodnie i keratynka
__________________
Blogowo - co¶ dla fanów Sylvii Plath
Polonistka, copywriterka, wieczna studentka prawa
Zakrêcona maniaczka prostych w³osów
Uzale¿niona od czipsów pastafarianka
elilalu86 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-08-12, 23:55   #3118
sylwka37
koci ¶wiat
 
Avatar sylwka37
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomo¶ci: 14 157
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Jeszcze zale¿y na jaki kolor. Bo encanto trochê ¶ci±ga kolor. Ja 3 dni temu farbowa³am na blond a dzi¶ robi³am encanto i jest ok. Ale lepiej najpierw encanto a potem farbowanie.

Wys³ane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
wszystkow±tek
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=783933
sylwka37 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-08-13, 00:03   #3119
Wenaa
Raczkowanie
 
Avatar Wenaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomo¶ci: 467
GG do Wenaa
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez sylwka37 Poka¿ wiadomo¶æ
Jeszcze zale¿y na jaki kolor. Bo encanto trochê ¶ci±ga kolor. Ja 3 dni temu farbowa³am na blond a dzi¶ robi³am encanto i jest ok. Ale lepiej najpierw encanto a potem farbowanie.

Wys³ane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Dziêki, farbujê na jasny br±z, ale nie ukrywam,¿e chcia³abym jeszcze rozja¶niæ wiêc chyba najpierw pofarbujê

---------- Dopisano o 01:03 ---------- Poprzedni post napisano o 01:00 ----------

elilalu86 ile keratyny ¶rednio zu¿y³a¶ na swoje w³osy?
__________________

Edytowane przez Wenaa
Czas edycji: 2015-08-13 o 00:02
Wenaa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-08-13, 08:52   #3120
elilalu86
Raczkowanie
 
Avatar elilalu86
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 76
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez Wenaa Poka¿ wiadomo¶æ

[/COLOR]elilalu86 ile keratyny ¶rednio zu¿y³a¶ na swoje w³osy?
Oko³o 100 ml
__________________
Blogowo - co¶ dla fanów Sylvii Plath
Polonistka, copywriterka, wieczna studentka prawa
Zakrêcona maniaczka prostych w³osów
Uzale¿niona od czipsów pastafarianka
elilalu86 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Fryzury i styling


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2017-04-22 22:09:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:04.