przedłużanie - wasze doświadczenia - Strona 14 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-08-12, 17:56   #391
amstafy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 160
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

witam


jestem na forum po raz pierwszy, troszkę pocztałam o tym przedlużaniu i mam prośbę
bo zdecydowałam się na przedłużanie włosów na taśmie , naturalnymi , tylko że nie wiem , bo jedne ooby robią tak że na klej przyklejają po kawałku(5cm pasemka,tak ż pasmko doczepione jest w środku dwóch pasemk włosów nauralnych) a inna fryzjerka przyczepia całe pasmo np.30cm na klej tak jak tu na stronie:
http://www.pphuburda.republika.pl/zag.htm

i teraz nie wiem na którą się zdecydować pomocy

a jeszcze jedno, jedna mocuje taśmę na klej do włosów ciemnych taki jak w sklepie www.wlosy-sklep.pl , a druga ma klej podobny do ego który znalazłam na allegro;
http://www.allegro.pl/item118829554_...quid_gold.html


błagam o poradę, o boje się ż póżniej będą kłopot ze ściągnięcim ich

no i nie wiem do której z nich pójść czy do tej co przykleja pasemka , czy tej która krobi po calości

proszę powiedzcie co o tm sadzicie

dodam że mam czarne włosy ok 30cm , a che przedłużyć naturalnmi 50 m

z góry dziękuję za pomoc
amstafy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-13, 11:41   #392
anastazjaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 666
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

do amstafy

ja nie radze robic na klej, niech ci wplecie taśme bez użycia klei, poczytaj na tym wątku, pisałyśmy juz o tym

klej to lipa!
anastazjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-13, 20:00   #393
jagoda21
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 8
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez anastazjaa
do amstafy

ja nie radze robic na klej, niech ci wplecie taśme bez użycia klei, poczytaj na tym wątku, pisałyśmy juz o tym

klej to lipa!
do anastazjaa

Mam pytanie czy te włosy na taśmie bez kleju dobrze się trzymają?czy możesz upiąć kucyka?boję się,że przy moich cienkich włosach będzie widać łączenia.Właśnie a czy te łączenia są bardzo widoczne?Czy masz uczucie jakby coś ciągło twoje włosy?Pisałam do tej Pani do której dałaś mi meila tylko chcę się upewnić,że jesteś z jej usług zadowolona żebym nie jechała na darmo tyle kilometrów.Niestety w Krakowie nie ma nikogo kto przedłuża tą metodą na taśmie bez kleju.Na Allegro jest jedna dziewczyna ale ona przedłuża tylko na taśmie+klej i twierdzi,że ta metoda którą Ty masz przedłużane włosy jest bardzo nietrwała.I mam jeszcze jedno pytanie bo zazwyczaj zdjęcia włosów przedłużonych są robione od tyłu a czy mając włosy przed ramiona będzie widać różnice,tzn czy naturalne włosy da się jakoś wczesać w te doczepione żeby nie sterczały osobno?Czy ta Pani u której przedłużałaś jest fryzjerką?lub czy podcina od razu włosy tak żeby wyglądały naturalnie?
jagoda21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-13, 21:10   #394
amstafy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 160
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Anastazjo dzięki za pomoc
czytałam w tym poście o tym że klej jest do kitu, ale mimo to chciałam się upewnić.
co do zaplatania to u mnie nikt nie wykonuje tą metodą( jestem z częstochowy) ,szukałam różnych metod ale zaplatania nie robią, a niby wszystkie polecały taśmę na klej
więc chyba lipa, zrezygnuje z tego, bo skoro odradzasz na klej
chyba że znasz kogoś w pobliżu częstochowy kto by robił taką mtodą jak Ty masz???
amstafy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-15, 16:01   #395
szczepan2003
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 13
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

temat niewazny

Edytowane przez szczepan2003
Czas edycji: 2006-09-17 o 18:55
szczepan2003 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-15, 16:18   #396
szczepan2003
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 13
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Dziewczyny czy te wyrwane z cebulkami włosy odrosna????Blagam napiszcie...
szczepan2003 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-15, 16:27   #397
agatus84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 434
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

spokojnie, wyrwane wlosy odrastaja. Nie odrosna, jesli sa zniszczona mieszki wlosowe, jakies zbliznowacenia, na skutek chorob itp. Jesli sa po prostu mechanicznie wyrwane, odrosna na pewno. Na przedluzaniu sie nie znam, ale radzilabym isc do profesjonalnego zakladu (kolejne koszta, niestety...) i zdjac to swinstwo porzadnie, nie szarpac juz tych biednych wlosow. A potem podciac na krocej, zrobic jakas postrzepiona fajna fryzurke- nie bedzie tak widac lysych plackow. I kupic ampulki Vichy, tez niestety drogie, ale ponoc swietnie wspomagaja odrost wlosow. Ja sie wlasnie na nie czaje
pozdrawiam
agatus84 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-08-15, 16:29   #398
amstafy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 160
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

współczucia!!!!!!!!sz koda że trafiłaś na taką babę




ANASTAZJO mam pytanko do ciebie , przekonałaś mnie , że faktycznie kleje itp.to lipa, i chciałam przedłużyć tą metodą jak ty masz, powiedz tylko skoro masz doplecione włoski na taśmie to czym one są zakończone? na zgrzw czy jak?
pytam bo oglądałam na forum zdjęcia chyba z tej metody o której piszesz i jest dobierany z dwuch stron do środka , tlko czym to jest zakończone??czy o nie jest zakończone klejem?

i jk to jest z przeplataniem , później z podciągnięciem nie ma problmow??nie kołtuni się ??

Edytowane przez amstafy
Czas edycji: 2006-08-15 o 16:51
amstafy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-15, 16:45   #399
agatus84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 434
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

A wiecie co, ja sie zastanawialam nad przedluzeniem, ale jak tak czytam wasze wypowidzi, to juz mi sie odechcialo.
chwilowo zainwestuje w regeneracje moich wlasnych cienkich wloskow, i poczekam na nowoczesniejsze techniki. Pewnie za 5 lat beda bardziej nieinwazyjne. Wytrzymam do tego czasu
pozdrawiam
agatus84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-15, 18:20   #400
OLGA250
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 73
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Ja chyba się już też wyleczyłam!
Nie wyobrażam sobie, że po takim zabiegu musiałabym obciąć moje kłaczki!
Chyba bym się na śmierć zapłakała.
Mam włosy długie ale niestety cieniutkie jak diabli. Do tego szybko się przesuszają a wtedy łamią!beeeee:-(
Szczerze mówiąc nie wierzę, że po zdjęciu takich włosów moje kłaczki mogłyby wyglądać ładnie i zdrowo.
Jeśli nawet suszarka je niszczy to co mówić o klejach, zgrzewac, itp....???
Chyba dziewczynki lepiej zainwestować w profesjonalną pielęgnacje niż później 2 - 3 lata zapuszczać....buuuuuu:-(

No, chyba, że któraś z Was kochane może mnie przekona do jakiejś sprawdzonej metody bo moje marzenie to chociaż przez jakiś czas mieć długie i gęste włoski....

Cmok
OLGA250 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-16, 09:02   #401
Xenia
Rozeznanie
 
Avatar Xenia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 740
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Ja nie mam zamiaru Was przekonywac.
Mnie tez nikt nie przekonywal.Trzeba wiedziec czego sie chce.
Moje wlosy byly w oplakanym stanie przed przedluzaniem a teraz wreszcie odpoczywaja.
Nie susze suszarka,bo i po co skoro sa sliczne i geste?
Nie nakladam tony pianek,lakierow.
Nakladam za to odzywki.
Mam juz drugi raz przedluzone i bede to robic dopoki mnie bedzie na to stac.
Uwazam ze przedluzanie jest mniej inwazyjne niz mokra wloszka czy tez comiesieczne farbowanie wlosow.
Xenia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-08-16, 11:31   #402
szczepan2003
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 13
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

temat niewazny

Edytowane przez szczepan2003
Czas edycji: 2006-09-17 o 19:00
szczepan2003 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-16, 11:43   #403
anastazjaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 666
Smile Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez jagoda21
do anastazjaa

Mam pytanie czy te włosy na taśmie bez kleju dobrze się trzymają?czy możesz upiąć kucyka?boję się,że przy moich cienkich włosach będzie widać łączenia.Właśnie a czy te łączenia są bardzo widoczne?Czy masz uczucie jakby coś ciągło twoje włosy?Pisałam do tej Pani do której dałaś mi meila tylko chcę się upewnić,że jesteś z jej usług zadowolona żebym nie jechała na darmo tyle kilometrów.Niestety w Krakowie nie ma nikogo kto przedłuża tą metodą na taśmie bez kleju.Na Allegro jest jedna dziewczyna ale ona przedłuża tylko na taśmie+klej i twierdzi,że ta metoda którą Ty masz przedłużane włosy jest bardzo nietrwała.I mam jeszcze jedno pytanie bo zazwyczaj zdjęcia włosów przedłużonych są robione od tyłu a czy mając włosy przed ramiona będzie widać różnice,tzn czy naturalne włosy da się jakoś wczesać w te doczepione żeby nie sterczały osobno?Czy ta Pani u której przedłużałaś jest fryzjerką?lub czy podcina od razu włosy tak żeby wyglądały naturalnie?

Jeśli pytałas konkurencyjna panią z allegro, to jasne że zachwala klej, jak inaczejk nie robi

Włosy są wplecione w taki jakby mini dobierany i wsyztsko sie trzyma bez obaw.

Naturalne włosy po kilku myciach mieszają się całkowicie z przedłużonymi

Mi osobiście nie przycinała, ale jest fryzjerką i chyba nie będzie z tym problemu
anastazjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-16, 11:49   #404
anastazjaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 666
Smile Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez amstafy
Anastazjo dzięki za pomoc
czytałam w tym poście o tym że klej jest do kitu, ale mimo to chciałam się upewnić.
co do zaplatania to u mnie nikt nie wykonuje tą metodą( jestem z częstochowy) ,szukałam różnych metod ale zaplatania nie robią, a niby wszystkie polecały taśmę na klej
więc chyba lipa, zrezygnuje z tego, bo skoro odradzasz na klej
chyba że znasz kogoś w pobliżu częstochowy kto by robił taką mtodą jak Ty masz???

Dziewczyny zorganizujcie sie jakoś, ja już dostałam ze 100 maili z pytaniem o namiary fryzjery i dużo dziewczyn żałuje, że ejst z daleka, itd. Zmówcie się w 1 mieście - niech do was przyjedzie
anastazjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-16, 11:53   #405
anastazjaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 666
Angry Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez szczepan2003
Dziewczyny czy te wyrwane z cebulkami włosy odrosna????Blagam napiszcie...
Odrosną napewno, mówiłam klej i taśma.... nic dobrego
anastazjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-16, 11:57   #406
anastazjaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 666
Smile Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez amstafy
współczucia!!!!!!!!sz koda że trafiłaś na taką babę




ANASTAZJO mam pytanko do ciebie , przekonałaś mnie , że faktycznie kleje itp.to lipa, i chciałam przedłużyć tą metodą jak ty masz, powiedz tylko skoro masz doplecione włoski na taśmie to czym one są zakończone? na zgrzw czy jak?
pytam bo oglądałam na forum zdjęcia chyba z tej metody o której piszesz i jest dobierany z dwuch stron do środka , tlko czym to jest zakończone??czy o nie jest zakończone klejem?

i jk to jest z przeplataniem , później z podciągnięciem nie ma problmow??nie kołtuni się ??


Ja mam taka gumke w płynie i ona twardnieje, jak skała ale jest wielkości może takiej gumki recepturki... )

Z podciąganiem nie ma problemu, bo ona po porstu rozplata warkoczyk, myje mi głowe i wplata to samo od nowa
anastazjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-16, 12:02   #407
anastazjaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 666
Lightbulb Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez szczepan2003
Agatus 84- a nie wiesz jak długo bede czekala na pol centymetrowe wlosy? wzdloz calej glowy tam gdzie byly tasmy mam lyse pasma. ten srodek w ogole nie rozpuszczal kleju wiec one odrywaly sie z moimi wlosami. cala skora jest zaczerwieniona i boli. na razie mam takiego dola ze hej- jak sobie mozna takie kuku zrobic. proponuje zalozyc watek na kogo uwazac...
Ja proponuje pójść do dermatologa, bo z tego mogą byc jeszcze jakieś szopki!
anastazjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-16, 17:43   #408
agatus84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 434
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez szczepan2003
Agatus 84- a nie wiesz jak długo bede czekala na pol centymetrowe wlosy? wzdloz calej glowy tam gdzie byly tasmy mam lyse pasma. ten srodek w ogole nie rozpuszczal kleju wiec one odrywaly sie z moimi wlosami. cala skora jest zaczerwieniona i boli. na razie mam takiego dola ze hej- jak sobie mozna takie kuku zrobic. proponuje zalozyc watek na kogo uwazac...
No na polcentymetrowe to niedlugo, 10 cm wlosy rosna przez rok, to pol centymetra czy centymetr max przez miesiac, jak nie mniej. Tak mi sie wydaje... Do dermatologa moznaby sie faktycznie wybrac, nie sadze zeby przypisal cos lagodzacego, ale moze bardziej na wzmocnienie cebulek wlosowychi przyspieszenie porostu wlosow. Jakis plyn z aminexilem?
pozdrawiam
agatus84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-16, 17:59   #409
kudziuku
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 5
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Od miesiąca mam zageszczone włosy, niby jestem z tego zadowolona, ale odtatnio dostrzegłam, że robią mi się kołtuny (mam ringi), posiadam tą fachową szczotke do włosów i czesze nią włosy, więc dlaczego powstają kołtuny ???? Jak ich teraz sie pozbyć ???? Czy istnieje domowa metoda ????
Jeżeli macie jakieś sposoby, to proszę o porade
kudziuku jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-08-16, 18:49   #410
szczepan2003
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 13
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

temat niewazny

Edytowane przez szczepan2003
Czas edycji: 2006-09-17 o 19:01
szczepan2003 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-16, 20:18   #411
amstafy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 160
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Anastazjo dzięki za cierpliwość:r oza:
wiem że jesteś zalewana pytaniami, ale metoda o której piszesz jest bezpieczna dla włosów .jest też mało znana dlatego tyle pytań
dzięki jeszcze raz za porę, wiem już że skutecznie wyleczyłam się z taśmy i kleju ;0


amstafy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-16, 20:30   #412
kaczorka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 2 375
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

szczepan moze nie będzie tak źle wklej tu swoje nowe foto i wszystkie razem napewno wymyślimy dla ciebie jakąś fajną fryzurke dzięki którj nie będziesz musiała używać tony lakieru i włoski spokojnie odrosną
kaczorka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-16, 21:21   #413
szczepan2003
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 13
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

temat niewazy

Edytowane przez szczepan2003
Czas edycji: 2006-09-17 o 19:01
szczepan2003 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-16, 22:55   #414
iskralight
Zadomowienie
 
Avatar iskralight
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Wrocław/Jelenia Góra
Wiadomości: 1 771
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

a jak myslicie, moglabym sama sobie w domku jakos wplesc kilkanasice pasemek?

na wystepy (tancze): wygladalabym bardzej efektownie (mam wlosy do lopatek, a kilkanasicie wplecionych pasemek daloby swietny efekt)...
i mi chodzi raczej o jednorazowe - na kilka godzin - doczepienie wloskow (np mama by mi to zrobila). bo w sumie wplesc pasemko to zadna filozofia i nie mozna zrobic sobie krzywdy...

sama zapuszczam wlosy i szkoda mi pieniedzy na robienei tego u fryzjerki, zeby ponosic je przez 3 godziny... jedynie musialabym to zrobic mocno, zeby podczas "rzucania grzywa" mi nie powypadaly

co myslicie?
robila tak ktoras ?
iskralight jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-17, 11:50   #415
Xenia
Rozeznanie
 
Avatar Xenia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 740
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Oj dziewczyny.Naprawde mi przykro,ze Wam sie tak akurat trafilo.
Na dodatek za grube pieniadze.
Niestety byla to normalna amatorszczyzna.
Profesjonalnie przedluzone wlosy (u polecanych kobiet-a nie kobiet ,ktore same sie polecaja) sa nie tylko ozdoba ale rowniez poprawiaja samopoczucie.

Odnosnie wlosow,to ja zamierzam sie tym sama zajac.
Mieszkam w Niemczech i tutaj sa juz cale zestawy,ksiazki,pomoce naukowe do tego by sobie samemu przedluzac wlosy.
Zamowilam sobie juz model glowy fryzjerskiej i bede narazie cwiczyc wydzielanie pasm.Zobacze jak mi idzie.
Jesli bede robic postepy ,pojde na profesjonalny kurs.Inaczej nikomu nie zrobie.Nie mialabym odwagi.Sobie moge partaczyc innym nie mam sumienia.
Kolorowe pasemka mozna wplesc samodzielnie,o ile sie wie jak sie za to zabrac i ma sie niezbedne do tego narzedzia
W tym zestawie co ja chce zamowic byl konektor i kolorowe syntetyczne pasemka -przykladowki.
Co innego zalozyc pojedyncze pasemko ginace w gaszczu wlosow a co innego zageszczanie lub przedluzanie.
Xenia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-17, 13:06   #416
mazik
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 25
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Hej Wam. Tak czytam ten watek i zszokowana jestem ze potraciłyscie az tyle włosów macie łyse placki!!! Boże, bardzo bardzo Wam współczuje. Ja tez przedłużałam włosy. Miałam je ok 4 miechy, bez przekładania. No i ....już nigdy w życiu tego swinstwa nie założe. Miałam naturalne na zywicy. Dwie fryzjerki sciagały mi je 3 i poł godziny. Płakałam z bólu bo miałam kilkadziesiat kołtunów. Wyleciało mi w pieruny włosów. Teraz je regeneruje i wiem jedno, nigdy wiecej przedłużania!!!
mazik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-17, 22:26   #417
sa_renka
Raczkowanie
 
Avatar sa_renka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Chorzów
Wiadomości: 34
GG do sa_renka
Lightbulb Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Witam wszystkie wizażyski
Czytając Wasze wypowiedzi "prawie" wyrwałam sobie włosy z głowy. Jestem przerażona! Miałam głęboki zamiar przedłużenia sobie włosów. Jak byłam mała miałam piękne długie blond włoski, później ścięłam dosyć krótko. Teraz marzą mi się znowu długie włosy (od 6 lat może). Byłam w salonie fryzjerskim i OK wszystko pięknie i ładnie ale teraz już sama nie wiem co o tym sądzić Mnie potrafię przeczekać momentu półdługich włosów, w akcie desperacji ścinam je, a później żałuję. Pytałam o przedłużenie i w cenie ok. 700 - 100 (za syntetyczne wiązane w warkocze - Katowice) moge sobie wykonać zabieg. Ale co dalej - płacz, i żałość?? Jestem załamana, nie wiem co zrobić, może jednak jestem skazana na krótkie włoski?? A tak bym chciała....
Pomóżcie, doradźcie, plisss....
Pozdrawiam
sa_renka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-17, 22:56   #418
agatus84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 434
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Skoro masz naturalnie ladne wlosy, to po prostu zapuszczaj nie idz do fryzjera poki nie beda za lopatki, a kase laduj w odzywianie, najlepiej odzywkami ze sklepow fryzjerskich. Przedluzanie tudziez zageszczanie wychodzi- moim zdaniem- dobrze na wlosach ktore sa mocne ale rzadkie. Jesli ktos ma cienkie- jak ja, to dodatkowo obciazone beda chyba wypadac. A jesli ma sie ladne- jak Ty, to chyba nie ma sensu ich meczyc i ryzykowac...
pozdrawiam
agatus84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-18, 07:00   #419
sa_renka
Raczkowanie
 
Avatar sa_renka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Chorzów
Wiadomości: 34
GG do sa_renka
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Hejka! moje włosy nie są ładne, teraz robię pasemka i są zniszczone i wysuszone. Obawiam się że nie nadają się na przedłużanie.
Może poleci mi ktoś specjalistyczne kosmetyki do włosów, które poprawiłyby ich kondycję??
Pozdrawiam sa_renka
sa_renka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-18, 10:43   #420
Xenia
Rozeznanie
 
Avatar Xenia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 740
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Prosze.Oto moje wlosy przed przedluzaniem.Istna katastrofa.Widoczne niefarbowane odrosty.Suche ,zniszczone suszarka.
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...5a9de5edc.html

Ponizej ,tego samego dnia po pierwszym przedluzaniu.
Babka troszke przedobrzyla i niepotrzebnie to wysuszyla i postawila.Widoczna okrywa z moich wlosow.
Nastepnego dnia po myciu,wlosy staly sie naturalne .Swoje zmieszaly sie z wplatanymi i efekt "natapirowanej matrony" zniknal.
Nie suszylam ich i robily sie fale.Bo z efektu widocznego na zdjeciu zbytnio zadowolona nie bylam.
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...47b7deed5.html

A tutaj po drugim przedluzaniu.Tego samego dnia.
Wlosy blyszczace ,zdrowe.Moje wlasne tez o niebo lepsze.
Zgrzewy malutkie,niewidoczne,este tyczne.Mozna nosic kucyk.
Jestem zadowolona.
Nikt nie poznal ani nie poznaje,ze przedluzam.
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...975b1b4b2.html

Wkrotce jade poraz kolejny.Bo te nosze juz 3 miesiace .
Xenia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:04.