Gdzie buty EMU? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-12-10, 07:49   #1
zapałeczka
Zadomowienie
 
Avatar zapałeczka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 1 044
Exclamation

Gdzie buty EMU?


Pytanie do dziewczyn z Tarnowa, Rzeszowa, Krakowa, Lublina. Może któraś z was mieszka w którejś z tych miejscowości i orientuje się, czy w jakimś sklepie tam można znaleźć oryginalne buty EMU? Jak tak to proszę, powiedzcie gdzie
__________________
Natan

Edytowane przez zapałeczka
Czas edycji: 2008-12-10 o 07:50
zapałeczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-10, 08:47   #2
Ankalime
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z jaskini
Wiadomości: 1 807
Dot.: Gdzie buty EMU?

Cytat:
Napisane przez zapałeczka Pokaż wiadomość
Pytanie do dziewczyn z Tarnowa, Rzeszowa, Krakowa, Lublina. Może któraś z was mieszka w którejś z tych miejscowości i orientuje się, czy w jakimś sklepie tam można znaleźć oryginalne buty EMU? Jak tak to proszę, powiedzcie gdzie

o moj boze, jest caly watek dot EMU, nie mozna bylo tam zapytac? zasmiecasz forum, z taka iloscia postow jaka nabilas, mniemam, ze orientujesz sie w wyszukiwarce?

dosc ganienia: kup sobie avanti, czy wejdz na strone. w gazecie na samym koncu sa adresy sklepow gdzie sprzedaje sie EMU w CALUTKIEJ polsce....
Ankalime jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-10, 08:55   #3
zapałeczka
Zadomowienie
 
Avatar zapałeczka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 1 044
Dot.: Gdzie buty EMU?

Cytat:
Napisane przez Ankalime Pokaż wiadomość
o moj boze, jest caly watek dot EMU, nie mozna bylo tam zapytac? zasmiecasz forum, z taka iloscia postow jaka nabilas, mniemam, ze orientujesz sie w wyszukiwarce?

dosc ganienia: kup sobie avanti, czy wejdz na strone. w gazecie na samym koncu sa adresy sklepow gdzie sprzedaje sie EMU w CALUTKIEJ polsce....
Gdybym cokolwiek na ten temat znalazła, to może i nie pisałabym tego postu. Chciałam, żeby ktoś z tych konkretnych miast napisał mi, czy je gdzieś widział. Nic mi po spisie sklepów, jeżeli nie będe pewna, czy te buty tam są. Po prostu nie zamierzam robić sobie bezsensownych wycieczek do wyżej wymienionych miast tylko po to, żeby potem okazało się, że nic tam nie ma.
__________________
Natan
zapałeczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-10, 08:58   #4
Ankalime
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z jaskini
Wiadomości: 1 807
Dot.: Gdzie buty EMU?

Cytat:
Napisane przez zapałeczka Pokaż wiadomość
Gdybym cokolwiek na ten temat znalazła, to może i nie pisałabym tego postu. Chciałam, żeby ktoś z tych konkretnych miast napisał mi, czy je gdzieś widział. Nic mi po spisie sklepów, jeżeli nie będe pewna, czy te buty tam są. Po prostu nie zamierzam robić sobie bezsensownych wycieczek do wyżej wymienionych miast tylko po to, żeby potem okazało się, że nic tam nie ma.

sluchaj, nikt Ci konkretnie nie napisze czy buty są w danym sklepie czy nie-bo sie po prostu szybko rozchodzą. jesli nie chcesz 'ryzykować' to zamów przez internet.
btw znalezienie nr telefonu danego sklepu to 40s buszowania po googlach.
Ankalime jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-10, 09:08   #5
zapałeczka
Zadomowienie
 
Avatar zapałeczka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 1 044
Dot.: Gdzie buty EMU?

Cytat:
Napisane przez Ankalime Pokaż wiadomość
sluchaj, nikt Ci konkretnie nie napisze czy buty są w danym sklepie czy nie-bo sie po prostu szybko rozchodzą. jesli nie chcesz 'ryzykować' to zamów przez internet.
btw znalezienie nr telefonu danego sklepu to 40s buszowania po googlach.
Zamówienie przez internet jest dla mnie ryzykiem. Wolałabym przymierzyć te buty, zobaczyć z bliska. Czy to tak trudno zrozumieć? Zesztą nie zamierzam tu prowadzić niepotrzebnych rozmów. Nie chcesz pomóc, to po co się wypowiadasz?
__________________
Natan
zapałeczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-10, 09:41   #6
sashka
Raczkowanie
 
Avatar sashka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 161
GG do sashka
Dot.: Gdzie buty EMU?

Ale w Was agresja dziewczyny....brrr.
Ja swoje Emu kupowałam w sklepie Venezia.
Ale jak szukałam to wiem,że ich sprzedaż prowadzi także Zebra,Heavy Duty i Goetz (nie wiem czy dobrze napisałam).
Poszukaj adresów tych sklepów w necie i podzwoń.
Jeśli mogę coś doradzić...pytaj o rozmiar mniejsze niż nosisz normalne buty.
__________________
SZAFA:
www.roxy-toto.blogspot.com
sashka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-10, 15:31   #7
whoai
Zakorzenienie
 
Avatar whoai
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 3 657
GG do whoai
Dot.: Gdzie buty EMU?

wg mnie naprawdę poprzedniczka ma rację, nie dalej jak wczoraj był tu juz ktorys z kolei watek pt: 'gdzie kupię buty emu???' ........

nie wazne jakie miasto, zawsze odpowiedzi będa takie same bo przeciez te sklepy to sieciowki!
wiec tak jak juz ktos wymieniał : Zebra, heavy duty, venezia...
__________________
odzież
kosmetyki


zapraszam


A tak sobie fotografuję : klik
whoai jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-12-10, 15:55   #8
zapałeczka
Zadomowienie
 
Avatar zapałeczka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 1 044
Dot.: Gdzie buty EMU?

Cytat:
Napisane przez whoai Pokaż wiadomość
wg mnie naprawdę poprzedniczka ma rację, nie dalej jak wczoraj był tu juz ktorys z kolei watek pt: 'gdzie kupię buty emu???' ........

nie wazne jakie miasto, zawsze odpowiedzi będa takie same bo przeciez te sklepy to sieciowki!
wiec tak jak juz ktos wymieniał : Zebra, heavy duty, venezia...
Poprzedni wątek dotyczył EMU w Poznaniu. A do Poznania mam dużo za daleko. Pozatym nie w każdej sieciówce w danym mieście akurat te buty są. Po to własnie założyłam ten wątek. Ale widze, że mało tu osób chętnych do pomocy. W większości wolicie mnie zjechać, bo sami nie potrzebujecie takich informacji. Zrozumiałabym to, gdybym zadała niejasne pytanie. Ale ja pytam o konkrety, a nie o ogół sieci, które te buty sprzedają...
__________________
Natan
zapałeczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-10, 16:02   #9
DJADKJGU
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 4 309
Dot.: Gdzie buty EMU?

zadzwon do danego sklepu w miescie ktore Ci odpowiada, zapytaj czy maja i umow sie na konkretny dzien i popros zeby odlozyli do tego czasu dany rozmiar, model i kolor. bo widziec to mozna, a nastepnego dnia moze juz nie byc zadnej pary, albo skrajne rozmiary tylko.. jak odlozysz bedziesz miec pewnosc (nie naskakuje, to po prostu najlepsza rada jesli nie chcesz jezdzic ryzykujac ze juz nie bedzie)
DJADKJGU jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-10, 19:16   #10
agnesdoro
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 5
Dot.: Gdzie buty EMU?

buty emu sa na ul.lubartowskiej w lublinie ostatntio sama weszłam bo niewierzyłam
długie krtótkie
agnesdoro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-12, 13:37   #11
sashka
Raczkowanie
 
Avatar sashka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 161
GG do sashka
Dot.: Gdzie buty EMU?

Cytat:
Napisane przez zapałeczka Pokaż wiadomość
Poprzedni wątek dotyczył EMU w Poznaniu. A do Poznania mam dużo za daleko. Pozatym nie w każdej sieciówce w danym mieście akurat te buty są. Po to własnie założyłam ten wątek. Ale widze, że mało tu osób chętnych do pomocy. W większości wolicie mnie zjechać, bo sami nie potrzebujecie takich informacji. Zrozumiałabym to, gdybym zadała niejasne pytanie. Ale ja pytam o konkrety, a nie o ogół sieci, które te buty sprzedają...
Nie bardzo rozumiem. Osobiście jestem daleka od zjeżdżania kogokolwiek za cokolwiek. Myslałam,że wskazując sieciówki w których mozesz kupić emu,sporo Ci pomogę. W takim razie nie wiem o jaką pomoc Ci chodzi? Czego oczekujesz?
To Ty masz upatrzony kolor,rozmiar,długość...w ystarczy podzwonić i w którymś ze sklepów je znajdziesz.
__________________
SZAFA:
www.roxy-toto.blogspot.com
sashka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:50.