Keratynowe prostowanie w³osów cz.IV - Strona 95 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesuj± siê stylizacj± fryzur oraz stylingiem. Chcesz pog³êbiæ swoj± wiedzê, podzieliæ siê do¶wiadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2015-06-26, 16:06   #2821
Sam To Nazwij
Rozeznanie
 
Avatar Sam To Nazwij
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomo¶ci: 824
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez mysteryy Poka¿ wiadomo¶æ
Robi³am wczoraj prostowanie u fryzjerki, niestety nie przyszlo mi na mysl zapytac jakiej firmy sa produkty, natomiast oczy mi ³zawi³y tak , ze dala mi maseczke na twarz zaplacilam 200 z³ co uwazam za niska cene poniewaz w mojej okolicy taki zabieg chodzi po 400 z³. Jestem zadowolona z zabiegu bo mialam niezle suche i zniszczone wlosy co widac na zdjeciu. Robilam wczoraj ale jeszcze nie mylam wlosów, nie mam szamponu Babydream dlatego pewnie umyje alterra. dodaje zdj przed i po
i jak fajnie kolor Ci siê zmieni³.Marzê o takim efekcie jaki Ty uzyska³a¶
Sam To Nazwij jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-06-26, 16:09   #2822
Miluchova
Zadomowienie
 
Avatar Miluchova
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: ¯ywiec
Wiadomo¶ci: 1 354
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez kasza80 Poka¿ wiadomo¶æ
a Twój eksperyment jest na starej wersji alfaparf? Czy z t± piank±? Tej starej wersji ju¿ chyba nie idzie dostaæ w tych ma³ych zestawach.

Ja po prostu jestem tak zalatana, ¿e nawet nie mam czasu Wam napisaæ. Zdjêcia s±, my³am ju¿ dwa razy i jeszcze dzi¶ Wam zdam relacje

Na starej, nawet nie wiedzia³am, ¿e jest nowa
Miluchova jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-06-26, 16:10   #2823
mysteryy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomo¶ci: 8
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez Sam To Nazwij Poka¿ wiadomo¶æ
i jak fajnie kolor Ci siê zmieni³.Marzê o takim efekcie jaki Ty uzyska³a¶
tez mi sie podoba ogolnie nawet nie mialam ombre tylko samo mi sie tak zrobilo, od chyba roku juz nie farbuje
mysteryy jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-06-26, 17:37   #2824
kasza80
Rozeznanie
 
Avatar kasza80
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 705
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Przychodzê wreszcie do Was z moimi zdjêciami cocochocco.
Najpierw kilka s³ów - robi³am cocochocco pure, czas - 2,5h nic nie ¶mierdzi, przy prostowaniu zapach jak przy inoarze i w³osy po zabiegu równie¿ mia³y taki zapach. I jak narazie ca³a reszta równie¿ jak po inoarze z jednym plusem - na szczê¶cie w³osy po nocy nie s± tak zmierzwione i pogniecione na koñcach. Natomiast ca³a reszta jest w zasadzie taka sama tzn. - w³osy po pierwszym myciu nie powala³y g³adko¶ci±, by³y proste ale bez super ¶lizgu itd. okazuje siê, ¿e ten efekt uzyskamy po którym¶ myciu jak odpowiednio naciaplamy od¿ywk± (jestem po drugim myciu i teraz w³osy sa ju¿ super, po pierwszym myciu u¿ylam maski elseve, a teraz po drugim organix z keratyn±). Tak by³o tez przy noarze, tylko inoar po pierwszym myciu po zabiegu by³ takie trochê spuszony, koñce trzeba by³o mocno obci±æ - tutaj zero zniszczeñ koñcówek, nic nie trzeba ¶cinaæ. Jest redukcja objêto¶ci i g³adko¶æ (my¶lê, ¿e po ka¿dym myciu powinno byæ z tym lepiej, po nastepnym myciu zrobiê kompres z maski keratynowej i powinna siê ju¿ mucha ¶lizgaæ ) . WA¯NE - po pierwszym myciu nie wysuszy³am w³osów suszark± i to co macie na zdjêciu, to s± w³osy po wyschniêciu naturalnym - du¿y plus, choæ inoar równie¿ tak mia³, ¿e nie trzeba by³o suszyc suszark±, ¿eby w³osy by³y fajne. Po drugim myciu wysuszy³am suszark± - oczywi¶cie wlosy lepsze, ale bez suszenia równie¿ s± ok. Cocochocco nie daje takich drutów jak kativa, ale chyba z tego co tu piszecie, to w kwestii sztywno¶ci i wyprostu nic kativy nie pobije. Choæ cocochocco z³udnie przypomina inoar, to po nocy w³osy zdecydowanie lepsze, dzisiaj nawet nie mia³am zagniotu po gumce - jest a¿ to niemo¿liwe... Nie wiem, co jeszcze mam napisaæ... Acha... trudno wytrzymaæ te 3 dni bez mycia, na trzeci dzieñ suchy szampon to by³a konieczno¶æ, dobrze, ¿e mam wlosy blond, to by³o ok, bo musialam go du¿o napaækaæ i na blondzie nie by³o a¿ tak widaæ
wklejam zdjêcia:
1. w³osy przed zabiegiem
2. w³osy zaraz po zabiegu
3. w³osy po pierwszym myciu

W sumie to na tych zdjêciach niewiele widaæjak zmieni³y siê moje w³osy, tak jak pisa³a Miluchova o swoich. Moje poprzednie zabiegi na tyle mi wyprostowa³y w³osy, ¿e teraz to tylko zabiegi robie po to, aby je od¿ywiæ i zlikwidowaæ puszenie
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg przed cocochocco.JPG (238,5 KB, 78 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg po zabiegu cocochocco.JPG (185,5 KB, 62 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg po 1 myciu cocochocco.JPG (160,7 KB, 77 za³adowañ)

Edytowane przez kasza80
Czas edycji: 2015-06-26 o 17:40
kasza80 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-06-28, 12:04   #2825
Catilla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomo¶ci: 99
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Dziewczyny, to jak s±dzicie, cocochoco pure czy encanto ? Bo zale¿y mi g³ównie na dobrym efekcie wyprostowania...
Catilla jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-06-28, 12:07   #2826
sandrek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: wielkopolskie
Wiadomo¶ci: 5 555
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez Catilla Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny, to jak s±dzicie, cocochoco pure czy encanto ? Bo zale¿y mi g³ównie na dobrym efekcie wyprostowania...
Wy¿ej kto¶ pisa³, ¿e je¿eli zale¿y Ci na efekcie prostych w³osów to najlepiej robi to encanto.
sandrek jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-06-28, 12:10   #2827
Catilla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomo¶ci: 99
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

A po Kativie to ile siê trzyma efekt?
Catilla jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2015-06-28, 15:37   #2828
MissPearl
Rozeznanie
 
Avatar MissPearl
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomo¶ci: 545
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Hej dziewczyny!
jestem w kryzysowej sytuacji i bardzo proszê o pomoc!
robiê w³a¶nie encanto, przeczyta³am prawie ca³e forum ju¿ wcze¶niej ale nie kojarzê ¿ebym czyta³a o takim problemie...
w³a¶nie na³o¿y³am keratne i powinnam teraz umyæ w³osy szamponem tylko ¿e bardzo ma³o mi go zosta³o, trochê mi siê wyla³o.. czy mogê umyæ w³osy zwyk³ym szamponem??

proszê o szybk± odpowied¼
__________________

Pomagajmy psiaczkom: www.pustamiska.pl
MissPearl jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-06-28, 15:42   #2829
Catilla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomo¶ci: 99
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Mnie siê wydaje, ¿e jak zmieszasz resztkê z jakim¶ mega delikatnym(bez soli) typu babydream, to bêdzie ok.

---------- Dopisano o 16:42 ---------- Poprzedni post napisano o 16:41 ----------

Najwy¿ej nie zmyjesz dok³adnie i tu¿ po wyprostowaniu zaraz po jednym dniu szybciutko umyjesz.
Catilla jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-06-28, 15:48   #2830
MissPearl
Rozeznanie
 
Avatar MissPearl
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomo¶ci: 545
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

dziêkujê, w zasadzie nie mam wyboru i muszê tak zrobiæ, zmieszam z szamponem Alterra
__________________

Pomagajmy psiaczkom: www.pustamiska.pl
MissPearl jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-06-28, 15:49   #2831
sandrek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: wielkopolskie
Wiadomo¶ci: 5 555
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez MissPearl Poka¿ wiadomo¶æ
dziêkujê, w zasadzie nie mam wyboru i muszê tak zrobiæ, zmieszam z szamponem Alterra
Szampon Alterry posiada SCS, wiêc do najdelikatniejszych nie nale¿y.
sandrek jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2015-06-28, 15:53   #2832
Catilla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomo¶ci: 99
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

No... nie masz np. dzieciêcego jakiego¶ ?

---------- Dopisano o 16:52 ---------- Poprzedni post napisano o 16:52 ----------

O, albo ja bym wogóle zmiesza³a t± resztkê z od¿ywk± i wod±

---------- Dopisano o 16:53 ---------- Poprzedni post napisano o 16:52 ----------

Ponawiam pytanie, opowie mi kto¶ co¶ o kativie?
Catilla jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-06-28, 15:59   #2833
sandrek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: wielkopolskie
Wiadomo¶ci: 5 555
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez Catilla Poka¿ wiadomo¶æ
No... nie masz np. dzieciêcego jakiego¶ ?

---------- Dopisano o 16:52 ---------- Poprzedni post napisano o 16:52 ----------

O, albo ja bym wogóle zmiesza³a t± resztkê z od¿ywk± i wod±

---------- Dopisano o 16:53 ---------- Poprzedni post napisano o 16:52 ----------

Ponawiam pytanie, opowie mi kto¶ co¶ o kativie?
Te¿ nie ka¿da od¿ywka siê nada do mycia. Zale¿y co ona tam ma.
sandrek jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-06-28, 16:00   #2834
Catilla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomo¶ci: 99
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Bo teraz dylemat:

Encanto vs. Kativa

Kativa kusi cen±... Dodam, ¿e nie potrzebujê ¿adnego spektakularnego od¿ywienia, chcê tylko mocnego wyprostowania. Jest mo¿e kto¶ kto robi³ oba?
Catilla jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-06-28, 16:02   #2835
MissPearl
Rozeznanie
 
Avatar MissPearl
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomo¶ci: 545
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

[QUOTE=Catilla;51907102]No... nie masz np. dzieciêcego jakiego¶ ?

---------- Dopisano o 16:52 ---------- Poprzedni post napisano o 16:52 ----------

O, albo ja bym wogóle zmiesza³a t± resztkê z od¿ywk± i wod±


nie mam ani dzieciêcego ani od¿ywki
__________________

Pomagajmy psiaczkom: www.pustamiska.pl
MissPearl jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-06-28, 16:10   #2836
Catilla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomo¶ci: 99
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

No to alterra, tylko trochê j± rozwodnij!

---------- Dopisano o 17:10 ---------- Poprzedni post napisano o 17:09 ----------

Ooo, albo cocochoco original, efekty te¿ fajne....
Catilla jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-06-28, 16:20   #2837
MissPearl
Rozeznanie
 
Avatar MissPearl
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomo¶ci: 545
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

[QUOTE=Catilla;51907102]No... nie masz np. dzieciêcego jakiego¶ ?

---------- Dopisano o 16:52 ---------- Poprzedni post napisano o 16:52 ----------

O, albo ja bym wogóle zmiesza³a t± resztkê z od¿ywk± i wod±


nie mam ani dzieciêcego ani od¿ywki
__________________

Pomagajmy psiaczkom: www.pustamiska.pl
MissPearl jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-06-28, 16:42   #2838
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomo¶ci: 14 974
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

ja dla odmiany szukam jakiegos srodka ktory pogromi puszenie szczegolnie w wilgotne i parne dni.
Kerapro u mnie sie nie sprawdzilo, encanto ostatnio nie zdalo egzaminu ...
goldika jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-06-28, 21:24   #2839
kasza80
Rozeznanie
 
Avatar kasza80
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 705
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Ja je¶li chodzi o wyprost to polecam kativê, widzicie moje w³osy kilka postów wy¿ej, to kativa tak trwale je wyprostowa³a, kativê robi³am w kwietniu zesz³ego roku. Ona tylko potwornie dusi przy prostowaniu.
Goldika, poleci³abym Ci cocochocco, bo narazie jestem bardzo zadowolona, ale w sumie za krótko, ¿eby bardzo zachwalaæ... zobaczymy co bêdzie dalej.
kasza80 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2015-06-29, 08:40   #2840
anng89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomo¶ci: 3
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Ja jestem dwa tygodnie po Encanto i myslalam ze bedzie lepiej, wlosy odgniataja sie po nocy (nie raz nie dwa to sie zdazylo) przy wilgoci tez szalu nie ma bo potrafia sie wywinac i tak jak napisalam kilka postow wyzej idealnej tafli prostych wlosow, bez wzgledu na wszystko nie ma, a tez mi na tym zalezalo moze to wina tej nowej wersji encanto, poniewaz wczesniej u wiekszosci dziewczyn encanto spisywalo sie bez zarzutu. Zmienie jeszcze szampon na baby dream i zobaczymy, ale chyba nastepnym razem sprobuje czegos innego.
anng89 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-06-29, 09:26   #2841
Catilla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomo¶ci: 99
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez kasza80 Poka¿ wiadomo¶æ
Ja je¶li chodzi o wyprost to polecam kativê, widzicie moje w³osy kilka postów wy¿ej, to kativa tak trwale je wyprostowa³a, kativê robi³am w kwietniu zesz³ego roku. Ona tylko potwornie dusi przy prostowaniu.
Goldika, poleci³abym Ci cocochocco, bo narazie jestem bardzo zadowolona, ale w sumie za krótko, ¿eby bardzo zachwalaæ... zobaczymy co bêdzie dalej.

Dziêki, w³a¶nie teraz rozwa¿a³am powa¿nie kative, ka¿da opinia jest cenna ;-)
Catilla jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-06-29, 19:46   #2842
AdusiaNW
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomo¶ci: 7
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Dziêki dziewczyny
Cytat:
Napisane przez czekoladka3 Poka¿ wiadomo¶æ
preparatów z dwóch pierwszych aukcji które poda³a¶ w ogóle nie kojarzê, chyba nikt na w±tku nie robi³ nimi
z tego co dziewczyny pisa³y, kativa mo¿ne byæ fajna, dosyæ dobrze prostuje jednak nie od¿ywia a¿ tak bardzo jak inne preparaty
W takim razie kativa odpada. Mam w miare proste w³osy i zale¿y mi w³a¶ciwie g³ównie na "naprawieniu" w³osów.
W encanto martwi mnie ten intensywny zapach i zawarto¶æ formaldehydu, wiêc chyba wola³abym CocoChoco. No i teraz które lepsze? Standardowe czy pure? wola³abym delikatnie potraktowaæ w³osy jako, ¿e to mój debiut ale tez chcia³abym fajny efekt
Co polecacie?
AdusiaNW jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-06-29, 20:21   #2843
blue2003
Miuoshowa
 
Avatar blue2003
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Katowice
Wiadomo¶ci: 3 325
GG do blue2003 Wy¶lij wiadomo¶æ przez Yahoo do blue2003
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

A ja wlasnie kliknelam kative, chce proooostoooosci bo po 2,5 roku encanto wlosy sa w dobrej kondycji. Encanto mam w domu jeszcze na raz, wiec jak kativa nie wyjdzie, to bede sie nim ratowac
__________________

"...nasza wielko¶æ mia³a iskrzyæ, a wygasa gdy tak teraz na ni± patrzê a ty milczysz..."
blue2003 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-06-30, 07:10   #2844
konspiracja
Zakorzenienie
 
Avatar konspiracja
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomo¶ci: 4 437
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez kasza80 Poka¿ wiadomo¶æ
Przychodzê wreszcie do Was z moimi zdjêciami cocochocco.
Kasza jak zwykle mega ale najpiêkniej jest przed zabiegiem
A nadal Co sie puszy³y?
__________________
...najmniejsze pañstwo ¶wiata
Obok biegnie czas, lecz nas to nie dotyczy...

na Groszka orbicie


Syzyf by³a kobiet±
konspiracja jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-06-30, 08:00   #2845
paula.cw
Zakorzenienie
 
Avatar paula.cw
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 004
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Ja tez robi³am Kative i nadal siê trzyma bez problemu. Nie wiem kiedy pisa³am dok³adnie ale 3 tygodnie temu na pewno. Nie od¿ywia a prostuje chocia¿ nie mam przyklapnietych w³osów. Co kto woli i co kto potrzebuje
__________________

Kobiecy blog o treningu si³owym i zdrowym od¿ywianiu- artyku³y, jad³ospisy, przepisy- Zapraszam
paula.cw jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-06-30, 14:38   #2846
kasza80
Rozeznanie
 
Avatar kasza80
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 705
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez konspiracja Poka¿ wiadomo¶æ
Kasza jak zwykle mega ale najpiêkniej jest przed zabiegiem
A nadal Co sie puszy³y?
dziêkujê faktycznie, teraz jest czas, kiedy moje w³osy s± naprawdê ³adne, ale co Ty, nie przed zabiegiem Na tym moim przed zabiegowym zdjêciem s± umyte mega oczyszczaj±cym szamponem i wiadomo, ¿e ¿adnej od¿ywki - nawet mój T¯, który robi³ zdjêcie stwierdzi³, ¿e faktycznie musisz ju¿ zrobiæ keratynê
Ale je¶li umy³abym moim szamponem, da³a od¿ywkê i serum kerapro, to nadal by³yby "poprawne"

Podzielê siê z Wami moim okryciem rewelacyjnego szamponu, kiedy¶ siê na niego czai³am, w koñcu kupi³am i ....? Dziewczyny, które czytaj± w±tek pamiêtaj±, ¿e stotek skusi³a mnie na tigi dumb blonde i faktycznie szampon ob³êdny, nie obci±¿a, nie t³u¶ci, ¶liski w rozprowadzaniu, piêknie siê pieni, pachnie i wogóle... oprócz ceny. ALe.... znalaz³am jego odpowiednik - szampon bia³y jeleñ z kozim mlekiem - najlepszy szampon jaki stosowa³am (oprócz tigi). Nazwa³abym go "udan± podróbk± tigi" POLECAM!!!

Ja moj± pielêgnacjê mam sta³± i ona mi s³u¿y - je¶li kto¶ ciekawy to: szampon tigi/bia³y jeleñ, maska organix keratynowa/elseve total extreme/ki power/kallos keratyna, emulsja gloria, olejek YR (bardzo rzadko), po ka¿dym myciu serum kerapro. To mi daje super w³osy. Teraz troszkê zboczy³am, bo skoñczy³a mi siê elseve, posz³am do superpharm (jest teraz promocja za 14 z³.) ale jej nie by³o i kupi³am ¿ó³t± t± cementow±... hmm, do³o¿ê do niej kilka kropelek keratyny i zobaczymy - zapach ma ob³êdny

P.S. oczywi¶cie te maski mieszam, nie wszystkie na raz ka¿de mycie inna maska

A odno¶nie cocochocco to jestem naprawdê BARDZO zadowolona!!! Ma wszystkie dobroci inoara bez nocnego gniecenia i mierzwienia w³osów! Wyobra¼cie sobie, ¿e nawet gumka po nocy j]est niewiele odci¶niêta, mo¿na spokojnie pój¶æ w rozpuszczonych. Kurcze, mam nadziejê, ¿e efekt bêdzie d³ugi. Miluchova, zrobiê fotê sk³adu, przeanalizujesz?

---------- Dopisano o 15:38 ---------- Poprzedni post napisano o 15:31 ----------

Cytat:
Napisane przez blue2003 Poka¿ wiadomo¶æ
A ja wlasnie kliknelam kative, chce proooostoooosci bo po 2,5 roku encanto wlosy sa w dobrej kondycji. Encanto mam w domu jeszcze na raz, wiec jak kativa nie wyjdzie, to bede sie nim ratowac
daj znaæ, czy masz takie same odczucia po kativie. ona tylko do¶æ mocno zjada kolor - w sensie rozja¶nia, na blondach to ³adnie wychodzi, ale na ciemnych mo¿e byæ nie ciekawie, ale warto!!! Jak kto¶ chce mieæ super proste, to na 3 moje zabiegi kativa jest nie do przebicia. Kativê musisz od razu od¿ywiaæ, mnie siê przy niej rewelacyjnie sprawdza³a maska ki power i olejek YR, no i konieczne dla mnie serum kerapro. Kativa wytrzyma³a u mnie 5 miesiêcy, a prosto¶æ do nadal

Edytowane przez kasza80
Czas edycji: 2015-06-30 o 14:40
kasza80 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-06-30, 14:39   #2847
sandrek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: wielkopolskie
Wiadomo¶ci: 5 555
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez kasza80 Poka¿ wiadomo¶æ
dziêkujê faktycznie, teraz jest czas, kiedy moje w³osy s± naprawdê ³adne, ale co Ty, nie przed zabiegiem Na tym moim przed zabiegowym zdjêciem s± umyte mega oczyszczaj±cym szamponem i wiadomo, ¿e ¿adnej od¿ywki - nawet mój T¯, który robi³ zdjêcie stwierdzi³, ¿e faktycznie musisz ju¿ zrobiæ keratynê
Ale je¶li umy³abym moim szamponem, da³a od¿ywkê i serum kerapro, to nadal by³yby "poprawne"

Podzielê siê z Wami moim okryciem rewelacyjnego szamponu, kiedy¶ siê na niego czai³am, w koñcu kupi³am i ....? Dziewczyny, które czytaj± w±tek pamiêtaj±, ¿e stotek skusi³a mnie na tigi dumb blonde i faktycznie szampon ob³êdny, nie obci±¿a, nie t³u¶ci, ¶liski w rozprowadzaniu, piêknie siê pieni, pachnie i wogóle... oprócz ceny. ALe.... znalaz³am jego odpowiednik - szampon bia³y jeleñ z kozim mlekiem - najlepszy szampon jaki stosowa³am (oprócz tigi). Nazwa³abym go "udan± podróbk± tigi" POLECAM!!!

Ja moj± pielêgnacjê mam sta³± i ona mi s³u¿y - je¶li kto¶ ciekawy to: szampon tigi/bia³y jeleñ, maska organix keratynowa/elseve total extreme/ki power/kallos keratyna, emulsja gloria, olejek YR (bardzo rzadko), po ka¿dym myciu serum kerapro. To mi daje super w³osy. Teraz troszkê zboczy³am, bo skoñczy³a mi siê elseve, posz³am do superpharm (jest teraz promocja za 14 z³.) ale jej nie by³o i kupi³am ¿ó³t± t± cementow±... hmm, do³o¿ê do niej kilka kropelek keratyny i zobaczymy - zapach ma ob³êdny

P.S. oczywi¶cie te maski mieszam, nie wszystkie na raz ka¿de mycie inna maska

A odno¶nie cocochocco to jestem naprawdê BARDZO zadowolona!!! Ma wszystkie dobroci inoara bez nocnego gniecenia i mierzwienia w³osów! Wyobra¼cie sobie, ¿e nawet gumka po nocy j]est niewiele odci¶niêta, mo¿na spokojnie pój¶æ w rozpuszczonych. Kurcze, mam nadziejê, ¿e efekt bêdzie d³ugi. Miluchova, zrobiê fotê sk³adu, przeanalizujesz?
Dziêkujê za taki opis. Wpadam tu poczytaæ, bo sama chce zrobiæ keratynowe prostowanie. Chcia³abym zminimalizowaæ puch, od¿ywic je no i wyprostowaæ. Chocia¿ to ostatnie nie jest a¿ wa¿ne. Zastanawiam siê jaki preparat u¿yæ.
sandrek jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-06-30, 15:07   #2848
magda1306
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomo¶ci: 3
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Dziewczyny, je¿eli macie jakiekolwiek pytanie lub w±tpliwo¶ci dotycz±ce keratynowego prostowania Inoarem piszcie bezpo¶rednio do Polskiego dystrybutora! Odpowie na ka¿de wasze pytanie! xxxxx

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2015-06-30 o 15:46 Powód: reklama
magda1306 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-06-30, 15:33   #2849
kasza80
Rozeznanie
 
Avatar kasza80
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 705
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez magda1306 Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny, je¿eli macie jakiekolwiek pytanie lub w±tpliwo¶ci dotycz±ce keratynowego prostowania Inoarem piszcie bezpo¶rednio do Polskiego dystrybutora! Odpowie na ka¿de wasze pytanie! ... xxx
mamy reklamê????

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2015-06-30 o 15:46 Powód: reklama w cytacie
kasza80 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-06-30, 21:42   #2850
_Anusia_
Rozeznanie
 
Avatar _Anusia_
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomo¶ci: 585
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Hej dziewczyny wróci³am w³a¶nie z zabiegu keratynowego prostowania w³osów, póki co mam trochê oklapniete w³osy dlatego planujê jutro rano je umyæ (fryzjerka w JLD powiedzia³a ¿e mo¿na je umyæ nawet od razu po zabiegu, ¿e nie trzeba czekaæ ilu¶tam godzin). I w zwi±zku z tym mam pytanie: mam szampon i od¿ywkê JOICO, ale gubiê siê w tych sk³adach i wolê siê upewniæ czy mogê umyæ nimi w³osy? W sk³adzie jest sodium laureth sulfate i sodium cocoampheoacetate. Tu mo¿na zobaczyæ pe³en sk³ad: http://www.dbaj-o-wlosy.com/2014/10/...ico-k.html?m=1

I drugie pytanie czy mogê suszyæ w³osy ciep³ym nawiewem, czy powinnam koniecznie zimnym? Z góry dziêkujê za odpowied¼
__________________
Nie wolno siê baæ!
_Anusia_ jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Fryzury i styling


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2017-04-22 22:09:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:10.