Warunek koleżanki - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-11-23, 15:45   #1
lavense
Raczkowanie
 
Avatar lavense
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 90

Warunek koleżanki


Mam taką sprawę, mam koleżankę, z którą myślałam, że łączy nas przyjaźń, lecz ostatnio jak się widziałyśmy - ona mi powiedziała, coś w sensie, "że jak nie będę mieć chłopaka to ona sobie nie wyobraża, abyśmy się spotykały". Ona oczywiście ma chłopaka , z którym chodzi, ale to jej stwierdzenie wprowadziło mnie w zastanowienie, czy warto ciągnąć tą znajomość skoro ona stawia mi taki warunek. Fakt ja nie mam obecnie nikogo z kim bym się spotykała, ale nie przypuszczałam, że posiadanie faceta - albo jego brak będzie powodem kontynuacji naszej znajomości.
lavense jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-23, 15:48   #2
kukimonster
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 057
Dot.: Warunek koleżanki

No proszę Cię, to nie żadna koleżanka. Olej ją od razu.
Naprawdę istnieją tacy ludzie?
kukimonster jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-23, 15:49   #3
sweetish
Zakorzenienie
 
Avatar sweetish
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: ♥
Wiadomości: 6 333
Dot.: Warunek koleżanki

Cytat:
Napisane przez lavense Pokaż wiadomość
Mam taką sprawę, mam koleżankę, z którą myślałam, że łączy nas przyjaźń, lecz ostatnio jak się widziałyśmy - ona mi powiedziała, coś w sensie, "że jak nie będę mieć chłopaka to ona sobie nie wyobraża, abyśmy się spotykały". Ona oczywiście ma chłopaka , z którym chodzi, ale to jej stwierdzenie wprowadziło mnie w zastanowienie, czy warto ciągnąć tą znajomość skoro ona stawia mi taki warunek. Fakt ja nie mam obecnie nikogo z kim bym się spotykała, ale nie przypuszczałam, że posiadanie faceta - albo jego brak będzie powodem kontynuacji naszej znajomości.
No ale dlaczego postawiła Ci taki warunek? W czym jej to przeszkadza, że nie masz faceta? Wytłumaczyła to jakos?
__________________
O urządzaniu wnętrz:
BLOG
wątek sweet


Dopóki robisz to, co zawsze, będziesz mieć to, co zwykle.
sweetish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-23, 15:54   #4
hamaluna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 4
Dot.: Warunek koleżanki

Przyjaźń warunkowa? Same te dwa słowa kłócą się ze sobą. Nie uważasz? W czym jesteś gorsza, jeśli nie masz chłopaka?
Wierzyć mi się nie chce, że postawiła Ci taki warunek. Ale jeśli tak jest, to uważaj tę znajomość za niebyłą. Twoja była "przyjaciółka" nie jest warta nawet Twojego spojrzenia.
hamaluna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-23, 16:00   #5
lavense
Raczkowanie
 
Avatar lavense
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 90
Dot.: Warunek koleżanki

Szczerze? Nie spytałam się ją o to, ale ona też szybko zmieniła temat, tak jakby jej to się wymknęło. Poza tym sądzę, że ona by chciała się spotykać ze mną jak będę mieć chłopaka ponieważ ona będzie mogła przyprowadzić swojego i będziemy spotykać się jak znajomi, czyli będzie towarzystwo do wspólnych rozmów i wspólnej zabawy. bo niestety takiego towarzystwa ona nie ma.
lavense jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-23, 16:23   #6
sweetish
Zakorzenienie
 
Avatar sweetish
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: ♥
Wiadomości: 6 333
Dot.: Warunek koleżanki

Cytat:
Napisane przez lavense Pokaż wiadomość
Szczerze? Nie spytałam się ją o to, ale ona też szybko zmieniła temat, tak jakby jej to się wymknęło. Poza tym sądzę, że ona by chciała się spotykać ze mną jak będę mieć chłopaka ponieważ ona będzie mogła przyprowadzić swojego i będziemy spotykać się jak znajomi, czyli będzie towarzystwo do wspólnych rozmów i wspólnej zabawy. bo niestety takiego towarzystwa ona nie ma.
Czy ona oszalała? Na siłę sobie faceta masz szukać, bo ona potrzebuje towarzystwa do wspolnych rozmów? Niech go weźmie do Drzyzgi (tam se pogadaja ile wlezie a jeszcze pewnie kase za to dostaną), a nie od Ciebie wymaga, żebys na gwałt chłopa szukała. Pff... ładna mi to koleżanka. Przy najbliższej okacji wróciłabym na Twoim miejscu do tej rozmowy i poprosiłabym o wytłumaczenia.
__________________
O urządzaniu wnętrz:
BLOG
wątek sweet


Dopóki robisz to, co zawsze, będziesz mieć to, co zwykle.
sweetish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-23, 16:41   #7
studi
Zakorzenienie
 
Avatar studi
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: żółty domek
Wiadomości: 9 336
Dot.: Warunek koleżanki

no jesli koleżanka Cie ogranicz i stawia wymogi brakiem chłopa by kontynuować znajomośc, to albo ja czegos nie rozumiem, albo ze mną jest cos nie wporządu?!
__________________
65-64-63-62-61-60-59-58-57-56-55
studi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-11-23, 17:36   #8
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Warunek koleżanki

Przepraszam, ale ubawiła mnie ta koleżanka Na głowę chyba upadła
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-23, 17:46   #9
allmode
Wtajemniczenie
 
Avatar allmode
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 2 736
Dot.: Warunek koleżanki

A z Tobą rozmawiać nie może? Konieczny jest jej jeszcze Twój facet?
Poproś ją o dokładne wyjaśnienie - a jeżeli faktycznie Wasza znajomość chce opierać tylko na fakcie, że musisz mieć chłopaka, to odpuść sobie taką znajomość.
__________________
Prawdziwy przyjaciel pozostawi ślady łap na Twoim sercu.
allmode jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-23, 18:10   #10
CytrynowaPannica
Zadomowienie
 
Avatar CytrynowaPannica
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 825
Dot.: Warunek koleżanki

Cytat:
Napisane przez lavense Pokaż wiadomość
]"że jak nie będę mieć chłopaka to ona sobie nie wyobraża, abyśmy się spotykały".
Pytanie numer 1: Ile Twoja koleżanka ma lat?
Pytanie numer 2: Co za problem? Jak dla mnie wystarczy otworzyć oczy i zobaczyć, że koleżanka lekko mówiąc upadła na głowę.
Pytanie numer 3: Zapytaj jej, co by zrobiła gdybyś Ty 'zaproponowała' jej taki układ.

W ogóle, chciałam poszukać sensownego wytłumaczenia dla jej dziecinnego zachowania, ale nie ma żadnego.
CytrynowaPannica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-23, 19:05   #11
Marwari
Zakorzenienie
 
Avatar Marwari
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 079
GG do Marwari
Dot.: Warunek koleżanki

kopnąć ją w tyłek i tyle
__________________
"Przeznaczenie rozdaje karty. A my tylko gramy." Artur Schopenhauer


[SIGPIC][/SIGPIC]
Marwari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-23, 19:39   #12
ahinsa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 5 278
Dot.: Warunek koleżanki

Cytat:
Napisane przez sweetish Pokaż wiadomość
No ale dlaczego postawiła Ci taki warunek? W czym jej to przeszkadza, że nie masz faceta?
Cytat:
Napisane przez hamaluna Pokaż wiadomość
W czym jesteś gorsza, jeśli nie masz chłopaka?
Cytat:
Napisane przez CytrynowaPannica Pokaż wiadomość
W ogóle, chciałam poszukać sensownego wytłumaczenia dla jej dziecinnego zachowania, ale nie ma żadnego.
Do głowy mi przyszło jedynie to, że niesparowana przyjaciółka / koleżanka, z którą często się umawiamy to zagrożenie dla naszego związku

Śmieję się, choć podobne insynuacje zdarzały się pod moim adresem nie raz (jestem singlem od kilku lat ).
__________________
ahinsa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-23, 20:35   #13
rapifen
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 9 732
Dot.: Warunek koleżanki

Może myśli że jesteś lesbijką? Mówię całkiem serio. Pierwsza myśl to to że się boi, albo zazdrosna o swojego faceta
__________________
Kto sieje wiatr ten zbiera burze


rapifen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-23, 20:48   #14
kukimonster
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 057
Dot.: Warunek koleżanki

Cytat:
Napisane przez rapifen Pokaż wiadomość
Może myśli że jesteś lesbijką? Mówię całkiem serio. Pierwsza myśl to to że się boi, albo zazdrosna o swojego faceta
A jeśli jest lesbijką to co?
kukimonster jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-23, 21:01   #15
lady karen
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 610
Dot.: Warunek koleżanki

Ja myślę, że jest zazdrosna. Moja matka straciła po rozwodzie sporo koleżanek, po prostu przestały ją zapraszać, umawiać się z nią, bo, jak jedna z nich wyznała mamie w chwili szczerości "teraz jesteś wolna i jesteś zagrożeniem, a my musimy pilnować swoich facetów". I stawiałabym na to, że Twoja koleżanka myśli tak samo.
lady karen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-23, 21:05   #16
rapifen
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 9 732
Dot.: Warunek koleżanki

To może koleżanka czuje się niezręcznie. Tzn to bardzo głupio z jej strony że zamiast powiedzieć o swoich obawach, że czuje się nieco przytłumiona seksualnością koleżanki, wyskakuje z czymś takim. Ja bym po prostu poprosiła o szczerość i przygotowała się na każdą ewentualną odpowiedź.
__________________
Kto sieje wiatr ten zbiera burze


rapifen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-23, 21:12   #17
margitta
Zakorzenienie
 
Avatar margitta
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 482
Dot.: Warunek koleżanki

Cytat:
Napisane przez lady karen Pokaż wiadomość
Ja myślę, że jest zazdrosna. Moja matka straciła po rozwodzie sporo koleżanek, po prostu przestały ją zapraszać, umawiać się z nią, bo, jak jedna z nich wyznała mamie w chwili szczerości "teraz jesteś wolna i jesteś zagrożeniem, a my musimy pilnować swoich facetów". I stawiałabym na to, że Twoja koleżanka myśli tak samo.
czasem mam wrażenie, że bardzo wiele kobiet ma mentalność jaskiniowca... Pomyślałam dokładnie tak samo.

Też miałam kiedyś bliską przyjaciółkę dopóki nie wycofała mojego zaproszenia na swoje urodziny, gdy się okazało, że jednak nie przyjdę z osobą towarzyszącą. Po prostu ją zamurowało i powiedziała, że w takim razie nie bardzo widzi moje przyjście. Od tego czasu skończyła się nasza "przyjaźń".
__________________
Bo reszta nie jest milczeniem, ale należy do nas
Boję się ludzi bez poczucia humoru

Edytowane przez margitta
Czas edycji: 2009-11-23 o 21:13
margitta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-23, 22:10   #18
gramwzielone
Wtajemniczenie
 
Avatar gramwzielone
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 2 275
Dot.: Warunek koleżanki

Odpowiadając na Twoje pytanie - nie, nie warto. Skąd się tacy dziwni ludzie biorą? Nie ufa ani Tobie ani swojemu facetowi.
gramwzielone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-23, 22:21   #19
lavense
Raczkowanie
 
Avatar lavense
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 90
Dot.: Warunek koleżanki

Cytat:
Napisane przez rapifen Pokaż wiadomość
Może myśli że jesteś lesbijką? Mówię całkiem serio. Pierwsza myśl to to że się boi, albo zazdrosna o swojego faceta
Nie jestem lesbijką i ona dobrze o tym wie. Jeśli chodzi o sprawę zazdrości to nie ma z mojej strony żadne podstawy, aby tak mówić. Jej chłopaka widziałam chyba z dwa lub trzy razy , a są ze sobą ponad dwa lata, dlatego nie widzę w tym żadnej argumentacji, że ona mogłaby być zazdrosna, ponieważ z mojej, ani z jego strony nie było prawie żadnej komunikacji, jedynie widziałam go przelotem te kilka razy.
lavense jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-23, 22:33   #20
irie18*
Wtajemniczenie
 
Avatar irie18*
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 036
Dot.: Warunek koleżanki

Cytat:
Napisane przez lady karen Pokaż wiadomość
Ja myślę, że jest zazdrosna. Moja matka straciła po rozwodzie sporo koleżanek, po prostu przestały ją zapraszać, umawiać się z nią, bo, jak jedna z nich wyznała mamie w chwili szczerości "teraz jesteś wolna i jesteś zagrożeniem, a my musimy pilnować swoich facetów". I stawiałabym na to, że Twoja koleżanka myśli tak samo.
ło matko był taki motyw w jakim odcinku ,, seksu w wielkim mieście" ale uznałam ze to jakaś ściema, bo nikt nie może być aż tak głupi....aż nie wiadomo czy śmiać się czy płakać
__________________
Postanowienie na 2015: nauczę się grac na gitarze
i nie będę już farbować włosów
irie18* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:47.