Farba do wlosow firmy Joanna Naturia Color "Palona Kawa" ? - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-08-08, 12:09   #61
seductivee
Zakorzenienie
 
Avatar seductivee
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 4 426
Dot.: Farba do wlosow firmy Joanna Naturia Color "Palona Kawa" ?

ja właśnie dziś zamierzam zmieszać 'paloną kawę' z 'orzechowym brązem'. Skusiła mnie cena i kolory Ale jak to wyjdzie, okaże się dopiero po farbowaniu
seductivee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-08, 18:08   #62
Makobratek
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 521
Dot.: Farba do wlosow firmy Joanna Naturia Color "Palona Kawa" ?

Cytat:
Napisane przez judge Pokaż wiadomość
Odradzam.Farbowałam 2lata temu.Na początku krucza czerń po paru dniach brąz z czerwoną poświata na tyle czerwona ze myslalam ze mam ciemnoczerwone włosy pozatym wysuszyła mi bardzo włosy nie polecam
Mam identyczne odczucia Farbowałam w grudniu 2009, włosy wychodzą strasznie czarne a potem mają czerwoną poświatę aż w końcu rudzieją W tym tygodniu idę do fryzjera i w końcu obetnę końcówki włosów, które są zrudziałe a do tego suche i zniszczone. Nigdy więcej tej farby Skruszona wracam do palette, która nie ma rewelacyjnych opinii, ale na mnie dobrze działa
Makobratek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-09, 10:40   #63
8d6bb8e295b6f8a6661e98cda8040e22ff42086f_6577a3bfbbbd4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 526
Dot.: Farba do wlosow firmy Joanna Naturia Color "Palona Kawa" ?

zależy na jakich włosach pewnie, każdy musi wypróbować na sobie ja farbuję od ponad roku i nie ma mowy o rudościach , a czerwona poświata jest tylko w mocnym słońcu, ale bardzo ładnie to wygląda fakt, że wychodzi ciemna, ale do kruczej czerni jej daleko
8d6bb8e295b6f8a6661e98cda8040e22ff42086f_6577a3bfbbbd4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-09, 15:53   #64
seductivee
Zakorzenienie
 
Avatar seductivee
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 4 426
Dot.: Farba do wlosow firmy Joanna Naturia Color "Palona Kawa" ?

pomalowałam ;D Włosy wyszły mi ciemne, czarne prawie że z poświatą rudą Liczę że się spłuczą do jakiegoś ładnego brąziku wpadającego w rudy Ale ogółem farba jest miodzio Nadaje włosom nie tylko połysk i miękkość ale i ekskluzywny ciemny odcień
seductivee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-12, 13:40   #65
hah xd
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: woj. wielkopolskie
Wiadomości: 25
Dot.: Farba do wlosow firmy Joanna Naturia Color "Palona Kawa" ?

witam wszystkich po raz pierwszy użyłam tej farby 2 miesiące temu, nie zniszczyła mi włosów i kolor wyszedł taki jak na opakowaniu.Po niecałych dwóch tygodniach zrobił sie o wiele jaśniejszy dodam że wcześniej raz farbowałam włosy farbą palette-płomienny fenix i też po niecałych dwóch tygodniach nie był intensywny. W obu przypadkach farbę trzymałam tak długo jak tylko można było. Nie chcę mieć czarnych włosów tylko naprawde ciemny brąz i stąd moje pytanie czy jak pomieszam farbę Joanna Naturia Color "Palona Kawa" z Joanna Naturia Color "Czarny Bez" to wyjdzie mi równomierny kolor? i czy tak w ogóle można?
hah xd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-12, 15:04   #66
an0138
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 383
Dot.: Farba do wlosow firmy Joanna Naturia Color "Palona Kawa" ?

Cytat:
Napisane przez hah xd Pokaż wiadomość
witam wszystkich po raz pierwszy użyłam tej farby 2 miesiące temu, nie zniszczyła mi włosów i kolor wyszedł taki jak na opakowaniu.Po niecałych dwóch tygodniach zrobił sie o wiele jaśniejszy dodam że wcześniej raz farbowałam włosy farbą palette-płomienny fenix i też po niecałych dwóch tygodniach nie był intensywny. W obu przypadkach farbę trzymałam tak długo jak tylko można było. Nie chcę mieć czarnych włosów tylko naprawde ciemny brąz i stąd moje pytanie czy jak pomieszam farbę Joanna Naturia Color "Palona Kawa" z Joanna Naturia Color "Czarny Bez" to wyjdzie mi równomierny kolor? i czy tak w ogóle można?
mozna mieszac farby tej samej firmy i serii.
ale czarny bez z palona kawa??przeciez to braz z granatowa czernia! wyjdzie nierownomierny i obawiam sie paskudny wstretny kolor...
an0138 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-25, 12:31   #67
FireDorian
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: wawka
Wiadomości: 27
Dot.: Farba do wlosow firmy Joanna Naturia Color "Palona Kawa" ?

Witam Was dziewczynki
Moje włosy przez sześć lat były rozjaśniane farbami,rozjaśniaczami. Miałam już wszystkie odcienie blondu Dwa m-ce temu postanowiłam powrócić do mojego naturalnego koloru jakim jest brąz.Fryzjerka zmiksowała mi trzy kolory-brąz,jasny brąz,rubin (dzięki niemu wprowadziła barwnik w pozbawione pigmentu włosy).Kolorek wyszedł mega cudowny-chłodny brąz.Niestety długo się nim nie nacieszyłam,ponieważ zaczął szybko się wypłukiwać.Miałam jakby baleyage-ciepły brąz z chłodnym brązem.Zakupiłam ,więc farbę firmy Syoss Miodowy brąz Wypłukał mi się.Miejscami włosy są rudo-brązowe a odrosty czarne Wczoraj zakupiłam dwa odcienie Joanny Naturia -Palona kawa i Mleczna czekolada.Nie wiem co wyjdzie po ich zmiksowaniu ?Może pomożecie dobrać mi odpowiednie proporcje tych dwóch odcieni,aby powstał dosyć ciemny brązik bez rudości?

Edytowane przez FireDorian
Czas edycji: 2010-08-27 o 11:23
FireDorian jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-09-10, 13:42   #68
Vicodin_89
Raczkowanie
 
Avatar Vicodin_89
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 179
Dot.: Farba do wlosow firmy Joanna Naturia Color "Palona Kawa" ?

Hej dziewczyny! Mam taki mały problem... Nie farbowałam włosów już chyba z pół roku, odrosty mam taki średni brąz natomiast resztę włosów mam czarną :/ Są bardzo zniszczone ale to już osobna historia. Chodzi o to że nie mogę ich rozjaśniać narazie, a wkurzają mnie już te odrosty, a na czarno nie chcę robić, bo chciała bym powoli zejść z niego. Jak będzie wyglądało jak położę sobie paloną kawę? Wiem, że odrosty będą jaśniejsze, ale myślicie że to będzie wyglądało bardzo tragicznie? Co radzicie...? Plis pomóżcie, bo już nie wiem co robić
Vicodin_89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-11, 09:52   #69
8d6bb8e295b6f8a6661e98cda8040e22ff42086f_6577a3bfbbbd4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 526
Dot.: Farba do wlosow firmy Joanna Naturia Color "Palona Kawa" ?

odradzam, bo ten kolor wychodzi prawie czarny, ale skoro go nie chcesz to nie ma sensu
8d6bb8e295b6f8a6661e98cda8040e22ff42086f_6577a3bfbbbd4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-14, 01:02   #70
Vicodin_89
Raczkowanie
 
Avatar Vicodin_89
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 179
Dot.: Farba do wlosow firmy Joanna Naturia Color "Palona Kawa" ?

Hej Dzięki wielkie Jednak połozyłam I powiem że wyszło bardzo fajnie Wyszedł ciemny, to prawda, ale taki raczej ciemny brąz, o coś takiego mi chodziło, nie odróżnia się bardzo od reszty, a jednak ciut jaśniejszy. Jestem zadowolona! Może troszkę zle się okresliłam, powinnam napisać że chciałabym zejść na ciemny brązik, myślę ze jestem już na dobrej drodze, teraz tylko zapuszczać... I więcej nie robić czarnego! Brąz to co innego Zbliżone, co prawda, ale jednak
Vicodin_89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-15, 11:06   #71
8d6bb8e295b6f8a6661e98cda8040e22ff42086f_6577a3bfbbbd4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 526
Dot.: Farba do wlosow firmy Joanna Naturia Color "Palona Kawa" ?

mnie po pierwszym położeniu też wyszedł ciemny brązik, a przy następnym już prawie czarny i dlatego tak napisałam
8d6bb8e295b6f8a6661e98cda8040e22ff42086f_6577a3bfbbbd4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-16, 20:54   #72
Vicodin_89
Raczkowanie
 
Avatar Vicodin_89
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 179
Dot.: Farba do wlosow firmy Joanna Naturia Color "Palona Kawa" ?

Oj, dobrze że mnie ostrzegłaś, to już nie będę robić więcej Wolę nie ryzykować.
Vicodin_89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-07, 14:43   #73
lilia23
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 203
Dot.: Farba do wlosow firmy Joanna Naturia Color "Palona Kawa" ?

hej dziewczyny mam czarne włsoy od roku i juz poprostu nie moge na nie patrzec probowalam tam jakies domowe sposoby wiece niby mycie szamponem przeciwłupieżowym i rozjasniacz w spray'u no ale nic to nie dalo. Mam farbowane włosy joanna czarny bez odrosty farbuje na jasniejszy ale wlosy nadal sa czarne zastanawiam sie nad dekoloryzacja ale boje sie zniszczyc włosy bo wiecie susze prostuje itp. No i w sumie nie mam kasy no ale jakos bym sie poswiecila;p Wiec bylam u fryzjera sie zapytac czy zrobi mi dekoloryzacje powiedzila ze nie ma takich produktow bo elgon jest drogi i nie sprowadzaja ze mozna go zamowic i samemu zrobic... jakos mi sie nie wydaje i co włosy mi sie nie zniszcza mam zrobic sama w domu? ktoras z was probowala?
lilia23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-26, 15:26   #74
MOCHETE
Przyczajenie
 
Avatar MOCHETE
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 7
Dot.: Farba do wlosow firmy Joanna Naturia Color "Palona Kawa" ?

Farby firmy "Joanna" używam z powodzeniem od kilku miesięcy.
Wcześniej farbowałam włosy Ferią L'Oreala i wbrew wcześniejszym obawom tańszy produkt w żaden sposób nie wpłynął na kondycję włosów-nie spalił ich nie wywołał łupieżu, swędzących wysypek itp.
Kolorek intensywny, włoski jak po każdym farbowaniu standardowo lśnące ;-)
Spłukuje się standardowo (farbuję odcieniem pt: jesienny liść)-innymi słowy niezła jakość za cenę bardzo przystępną
MOCHETE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-28, 12:47   #75
Vicodin_89
Raczkowanie
 
Avatar Vicodin_89
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 179
Dot.: Farba do wlosow firmy Joanna Naturia Color "Palona Kawa" ?

Dziewczyno, nie rób tego sama w domu bo sobie spalisz włosy! Zabieg dekoloryzacji robiony u fryzjera niszczy strasznie, a co dopiero kiedy robi to osoba która nie ma o tym zielonego pojęcia! Ja radziłabym Ci poprostu robić odrosty jaśniejszą farbą i schodzić powoli... Wiem że to będzie długo trwało, ale nie zniszczysz chociaż włosów. Bo co to za atrakcja mieć jaśniejsze włosy, skoro są zniszczone... Uwierz mi bo wiem co mówię. Mi się blondu na czarne zachciało. I mam tak zjarane że tragedia, a do czarnego i tak wróciłam bo w blondzie było paskudnie I też schodzę powoli do brązu odrostem. Wiem że jeszcze mnie czeka bite ze dwa lata żebym chociaż do krótkich ścięła , no ale takie życie. Więc zastanów się dobrze, bo włosy zniszczyć bardzo łatwo, a potem doprowadzić je z powrotem do porządku to już trudniej... A jeśli koniecznie chcesz zrobić dekoloryzację, to radzę Ci uzbierać kasę i udać się do dobrego fryzjera który Ci nie spieprzy włosów jak to miało miejsce w moim przypadku... Pozdrawiam!
Vicodin_89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-28, 12:49   #76
spokokiecka
Przyczajenie
 
Avatar spokokiecka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 13
Dot.: Farba do wlosow firmy Joanna Naturia Color "Palona Kawa" ?

kolor bardzo ladny ale szybko sie wypłukuje bardzo szybko
spokokiecka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-28, 12:50   #77
Vicodin_89
Raczkowanie
 
Avatar Vicodin_89
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 179
Dot.: Farba do wlosow firmy Joanna Naturia Color "Palona Kawa" ?

A swoją drogą to zastanawiem się, co to za fryzjer który mówi że nie mają produktów do dekoloryzacji, bo za drogie... No przecież to śmieszne jest, w KAŻDYM salonie fryzjerskim są produkty do dekoloryzacji, więc sorry... Idz do innego fryzjera, nie z cyklu "za 10zł"...
Vicodin_89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-02, 13:33   #78
elf01
Zadomowienie
 
Avatar elf01
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraina Elfów
Wiadomości: 1 671
Dot.: Farba do wlosow firmy Joanna Naturia Color "Palona Kawa" ?

Ile trzymac zeby wyszedl braz a nie czarny ?
__________________
Obiecuj tylko tyle, ile możesz dać. I dawaj więcej, niż obiecałeś.
elf01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-02, 17:29   #79
Lucjana19
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 86
Dot.: Farba do wlosow firmy Joanna Naturia Color "Palona Kawa" ?

Lepiej, żeby wyszedł czarny, bo palona kawa meeega szybko się wypłukuje, także przynajmniej pół h.
__________________
jestem dziewczynka z mandragory
robak mnie kocha, nie zjada
słońce pod ziemią lśni tak ślubnie
krecie witraże maluje
Lucjana19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:40.