Spinki Ficcare - ktokolwiek widział, ktokolwiek wie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-01-04, 19:46   #1
maymay6
Rozeznanie
 
Avatar maymay6
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Nigdziebądź
Wiadomości: 700

Spinki Ficcare - ktokolwiek widział, ktokolwiek wie


Właśnie znalazłam na jednej ze stron spinki i normalnie się zakochałam. Przepiękne, którymi mozna wyczarować na głowie cuda a w dodatku nie mają tych wstrętnych ząbków jak te tzw. tukany - które to zawsze łamały mi włosy .
I teraz pytanie, czy można dostać podobne w Polsce? Widziałyście może gdzieś w sklepach coś takiego, zwłaszcza we Wrocławiu? Będę wdzieczna za wszelką pomoc bo normalnie ślinię się do monitora jak widzę te spinki. Dodaję fotki z przykładowymi spinkami.
maymay6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-07, 08:12   #2
kukulecka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 17
Dot.: Spinki Ficcare - ktokolwiek widział, ktokolwiek wie

Cześć, znalazłam ich stronkę ze Stanów póki co. Niestety, spinki są drogie (mi się spodobała taka za 60 $ ) więc to już troszkę rozwiązuje sprawę (mnie na aż takie drogie dodatki do włosów po prostu nie stać). Sprawdzałam, czy wysyłają oni produkty za granicę - na szczęście tak ale opłaty też są dość wysokie, od 22 $ przy małym zamówieniu i długim czasie oczekiwania. Plusem jest to, że napisali, że moga umieścić na paczce napis -gift- dzięki czemu uniknie się cła, co jest istotne, bo ja raz sobie zamówiłam sweterki z Tommy Hilfigher na wyprzedaży w super cenach, ale paczka przeszła przez oclenie i musiałam dopłacać 140 zł!
Także jeżeli tylko Cię stać, to składaj zamówienie Ja jeszcze muszę się zastanowić
Aha, na stronie znalazłam też info, że sprzedają te spinki w różnych sklepach w Europie, ale niestety Polski nie wymienili :/
Ewentualnie możesz zamówić z jakiejś stronki z któregoś sklepu w Europie, może przesyłka będzie trochę tańsza no i szybsza.
Daj znać, jak poszukiwania
Pozdrawiam

To jeszcze raz ja mam stronkę z Anglii, jakbyś chciała: http://www.stone-bridge.co.uk/ficcare-clips-34-c.asp ale jest skromny wybór

Edytowane przez kukulecka
Czas edycji: 2010-01-07 o 08:17
kukulecka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-07, 08:19   #3
kukulecka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 17
Dot.: Spinki Ficcare - ktokolwiek widział, ktokolwiek wie

A oto zdjęcie spinki, która mi się spodobała
Mają też śliczne opaski, ale ceny powalają - od ok. 90 $ do nawet 144!
kukulecka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-07, 15:52   #4
maymay6
Rozeznanie
 
Avatar maymay6
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Nigdziebądź
Wiadomości: 700
Dot.: Spinki Ficcare - ktokolwiek widział, ktokolwiek wie

Cytat:
Napisane przez kukulecka Pokaż wiadomość
A oto zdjęcie spinki, która mi się spodobała
Mają też śliczne opaski, ale ceny powalają - od ok. 90 $ do nawet 144!
Te co pokazałaś też są cudniaste. Dzięki kukulecka za pomoc. Właśnie widziałam ich stronkę i musiałam zamknąc ją co prędzej bo połowa rzeczy mi sie podobała a ceny nie zachęcały Dlatego wciąż szukam podobnych u nas - niekoniecznie tak ozdobnych ;-) Bardziej zależy mi na braku ząbkowanych, ostrych krawędzi.
Podejrzewam jednak, że jak sie nagapię i naślinię dostatecznie to może na urodzny zamówię sobie u mojego TŻ'ta jedną
EDIT: Dzięki też za ten link do sklepu UK. Szukałam coś w europie ale jakoś wygrzebac w googlach nie mogłam. Pewnie jakby co to tam zamówię - mają maximus lotus serię więc jak w sam raz ^_^. Jeszcze raz dzięki.

Edytowane przez maymay6
Czas edycji: 2010-01-07 o 15:55
maymay6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-14, 13:41   #5
gusia825
Raczkowanie
 
Avatar gusia825
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 422
Dot.: Spinki Ficcare - ktokolwiek widział, ktokolwiek wie

Odświeżam wątek, też poszukuję spinki Ficcare Słyszał ktoś czy w Polsce można je dostać? Jak wygląda zakup w tym brytyjskim sklepie? Może w Niemczech bywają dostępne stacjonarnie? (tam od czasu do czasu bywam, byłoby mi wygodniej)
__________________
Eliza, 22.02.2015, 3640g
gusia825 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-29, 12:46   #6
maymay6
Rozeznanie
 
Avatar maymay6
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Nigdziebądź
Wiadomości: 700
Dot.: Spinki Ficcare - ktokolwiek widział, ktokolwiek wie

Cytat:
Napisane przez gusia825 Pokaż wiadomość
Odświeżam wątek, też poszukuję spinki Ficcare Słyszał ktoś czy w Polsce można je dostać? Jak wygląda zakup w tym brytyjskim sklepie? Może w Niemczech bywają dostępne stacjonarnie? (tam od czasu do czasu bywam, byłoby mi wygodniej)
Szczerze to nie wiem czy w stacjonarnych w Niemczech są takowe... ja zamówiłam w niemieckim sklepie online jakieś... chyba 3 lata temu: http://shop.maiden-like.de Nie wiem jak wygląda teraz u nich zamawianie, ale wtedy obyło się bez problemów i paczka szybko przyszła.
Póki co po 3 latach spinka wygląda dobrze więc pewnie następnej póki co nie zamierzam zamawiać skoro ta działa, sprężyna nadal trzyma solidnie i wygląda ok.
maymay6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-10, 10:22   #7
gusia825
Raczkowanie
 
Avatar gusia825
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 422
Dot.: Spinki Ficcare - ktokolwiek widział, ktokolwiek wie

Dzięki za odp Udało mi się zamówić w promocyjnej cenie z USA (z przesyłką 109zł) i już do mnie leci
__________________
Eliza, 22.02.2015, 3640g
gusia825 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:26.