Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LIV - Strona 28 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-03-02, 19:31   #811
Lidia1984
Lady Dior
 
Avatar Lidia1984
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 279
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LIV

Okropna ta paletka TF, jak dla mnie to tylko dwa kolory po lewej od góry są noszalne, ten zielonkawy na dole to chyba dla zombie

---------- Dopisano o 20:31 ---------- Poprzedni post napisano o 20:22 ----------

Moooniek a próbowałaś może użyć bazy pod tusz? Dla mnie EL baza Lash primer plus + tusz sumptuous extreme robią rzęsy jak marzenie
__________________
fragrantica & instagram
Lidia1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-02, 20:22   #812
liv87
Guerlain Lover
 
Avatar liv87
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 19 945
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LIV

Cytat:
Napisane przez iza89 Pokaż wiadomość
Hej faktycznie dawno Ciebie nie było


Byłam w S. obwąchać dokładnie Miss Dior EDT muszę mieć! EDP też piękna, ale dla mnie zbyt szyprowa.
Edt jest piekne i mega trwale czulam na sobie w pracy przez ponad 8 godzin

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
2024: 18

2023: 62

liv87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-02, 20:43   #813
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 690
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LIV

Właśnie odkryłam, że nie muszę zazdrościć mieszkankom Warszawy marek dostępnych w Kontigo, bo ta drogeria ma swój sklep internetowy .
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-02, 20:48   #814
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 10 712
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LIV

Treść usunięta
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-02, 21:00   #815
moooniek
Zakorzenienie
 
Avatar moooniek
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 11 793
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LIV

Cytat:
Napisane przez Lidia1984 Pokaż wiadomość
Okropna ta paletka TF, jak dla mnie to tylko dwa kolory po lewej od góry są noszalne, ten zielonkawy na dole to chyba dla zombie

---------- Dopisano o 20:31 ---------- Poprzedni post napisano o 20:22 ----------

Moooniek a próbowałaś może użyć bazy pod tusz? Dla mnie EL baza Lash primer plus + tusz sumptuous extreme robią rzęsy jak marzenie
Nie próbowałam, a nie powoduje to efektu ciężkich rzęs? W sensie ja lubię jak rzęsy są po prostu podkreślone, idealnie rozdzielone.
__________________
co jem
czym się smaruję
moooniek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-02, 21:06   #816
Aniia91
F • R • I • E • N • D • S
 
Avatar Aniia91
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 3 430
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LIV

Parfois
__________________
"I wish there was a way to know you're in the good old days before you've actually left them"


Instagram
Aniia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-02, 21:09   #817
kjd3
only smart shopping
 
Avatar kjd3
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 6 829
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LIV

Cytat:
Napisane przez moooniek Pokaż wiadomość
Nie próbowałam, a nie powoduje to efektu ciężkich rzęs? W sensie ja lubię jak rzęsy są po prostu podkreślone, idealnie rozdzielone.
Zależy ile warstw tuszu nałożysz. Baza świetnie dodaje objętości.
__________________

kjd3 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-03-02, 21:17   #818
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LIV

Do kiedy sa vipy w syforowni?
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-02, 21:23   #819
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 10 712
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LIV

Treść usunięta
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-02, 21:30   #820
201805141508
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 5 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LIV

Cytat:
Napisane przez liv87 Pokaż wiadomość
Nie wiem czy widziałyście, ale nasz wątek jest w newletterze wizażu jako Top discussions from wizaz.pl
201805141508 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-02, 21:37   #821
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LIV

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Do kiedy sa vipy w syforowni?
A są jakieś promo w stacjonarnym D teraz? Albo w MACu?
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-03-02, 21:38   #822
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LIV

[1=44fee507034f68ecff0b692 d635bddccdf886c4e_65540ba 289b10;71480346]Treść usunięta[/QUOTE]

Stacjo w D chyba nie, W macu tez nie, poza zapisaniem sie do newslettera i -10% na pierwsze zakupy.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-02, 21:56   #823
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LIV

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Dziekuję

---------- Dopisano o 22:38 ---------- Poprzedni post napisano o 22:37 ----------



Stacjo w D chyba nie, W macu tez nie, poza zapisaniem sie do newslettera i -10% na pierwsze zakupy.
A to jest do stacjo? Okropnie jest w MACu w ZT Baby niemile i wciskają - byłam z moją Panamką godzinę temu, chciała 2 szminki, a baba jej wciskała koniecznie Primer do ust i konturówki twierdząc, że bez tego nie da się używać szminek, wywracała przy tym oczami
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-02, 21:59   #824
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LIV

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
A to jest do stacjo? Okropnie jest w MACu w ZT Baby niemile i wciskają - byłam z moją Panamką godzinę temu, chciała 2 szminki, a baba jej wciskała koniecznie Primer do ust i konturówki twierdząc, że bez tego nie da się używać szminek, wywracała przy tym oczami
Newsletter tylko online.
Hmm, aż sie wierzyc nie chce, że to w macu takie były
Ty masz Ping - jakiś neifart trafiać na takie osoby
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-02, 22:00   #825
kjd3
only smart shopping
 
Avatar kjd3
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 6 829
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LIV

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
A to jest do stacjo? Okropnie jest w MACu w ZT Baby niemile i wciskają - byłam z moją Panamką godzinę temu, chciała 2 szminki, a baba jej wciskała koniecznie Primer do ust i konturówki twierdząc, że bez tego nie da się używać szminek, wywracała przy tym oczami
Też kosmetykoholiczka ?
Jak się u nas odnajduje, np. klimatycznie?
__________________

kjd3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-02, 22:03   #826
Aabelia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 4 129
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LIV

Cytat:
Napisane przez Angel_007 Pokaż wiadomość
Hej

Z tymi drzewami to popadli ze skrajności w skrajność

A gdyby ktoś był zainteresowany, to pompka z podkładu Clinique pasuje idealnie do Estee

http://www.sephora.pl/Makijaz/Pedzle...akeup/P2723019
Dziękuję
Aabelia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-02, 22:56   #827
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LIV

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Newsletter tylko online.
Hmm, aż sie wierzyc nie chce, że to w macu takie były
Ty masz Ping - jakiś neifart trafiać na takie osoby
Ale to nie ja trafiłam, tylko moja Panamka Za to byłyśmy w S na Marszałkowskiej i tam jak zawsze było miło - moja Panamka kupiła Ka-Brow Benefitu, podkład Bare Minerals i z marki własnej S: bazę pod podkład, korektor, eyeliner, kredkę do oczu i dwufazówkę. Chciała jeszcze tusz, ale w końcu nie kupiła (bo jej powiedziałam, że może sobie kupić L'Oreala w drogerii Ja nie używam, ale dużo kobiet zadowolonych jest przecież ) i uwaga... dostała do zakupów bez żadnych promocji (w sensie nie kupiła niczego co uprawniało aktualnie do giftów) mini tusz chyba Smashboxa W Warszawie gdzie nic nie dają Oprócz tego 2 próbki 3 kroków oraz próbkę kremu pod oczy C. Wszystkie próbki dopasowane - no, wow! Ja zawsze dostaję totalnie przypadkowy badziew, sztuk jeden. A najlepsze jest to, że moja Panamka jak tylko dała kartę do zapłacenia to od razu zabrała torbę z zakupami, nawet na paragon nie czekała, a co dopiero próbki A babka jej kazała czekać i przyniosła z zaplecza Więc potem w MACu był niesmak - babka niemiła... Panamka zapłaciła za szminę i mnie pyta - to nie dostanę małej torebeczki na szminkę? No, nie dostała ale w sumie na Marszałkowskiej wczoraj jak kupowałam samą szminkę to mnie babka pytała czy dawać torebkę - chyba po prostu do jednej rzeczy się ne należy.

---------- Dopisano o 23:56 ---------- Poprzedni post napisano o 23:48 ----------

Cytat:
Napisane przez kjd3 Pokaż wiadomość
Też kosmetykoholiczka ?
Jak się u nas odnajduje, np. klimatycznie?
Miała przyjść do domu - stwierdziła, że poczeka na mnie w sklepie, bo za zimno, żeby iść. A i poszła na gorącą czekoladę Ale to już po wprawieniu - cały luty była w Europie (w Porto (większość czasu), Lizbonie, Mediolanie, Lugano, Madrycie).

I właśnie nie jest kosmetykoholiczką - nie zna się za bardzo na kosmetykach i kazała sobie doradzać. Generalnie to mi powiedziała w S, że chce podkład, puder, kredkę do oczu, tusz i coś do brwi. W Panamie jest gorąco i mało kto się maluje w ciągu dnia Jak ja tam jechałam metrem codziennie to byłam UFO - w całym metrze może z 3 kobiety w makijażu
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-02, 22:56   #828
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LIV

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Ale to nie ja trafiłam, tylko moja Panamka Za to byłyśmy w S na Marszałkowskiej i tam jak zawsze było miło - moja Panamka kupiła Ka-Brow Benefitu, podkład Bare Minerals i z marki własnej S: bazę pod podkład, korektor, eyeliner, kredkę do oczu i dwufazówkę. Chciała jeszcze tusz, ale w końcu nie kupiła (bo jej powiedziałam, że może sobie kupić L'Oreala w drogerii Ja nie używam, ale dużo kobiet zadowolonych jest przecież ) i uwaga... dostała do zakupów bez żadnych promocji (w sensie nie kupiła niczego co uprawniało aktualnie do giftów) mini tusz chyba Smashboxa W Warszawie gdzie nic nie dają Oprócz tego 2 próbki 3 kroków oraz próbkę kremu pod oczy C. Wszystkie próbki dopasowane - no, wow! Ja zawsze dostaję totalnie przypadkowy badziew, sztuk jeden. A najlepsze jest to, że moja Panamka jak tylko dała kartę do zapłacenia to od razu zabrała torbę z zakupami, nawet na paragon nie czekała, a co dopiero próbki A babka jej kazała czekać i przyniosła z zaplecza Więc potem w MACu był niesmak - babka niemiła... Panamka zapłaciła za szminę i mnie pyta - to nie dostanę małej torebeczki na szminkę? No, nie dostała ale w sumie na Marszałkowskiej wczoraj jak kupowałam samą szminkę to mnie babka pytała czy dawać torebkę - chyba po prostu do jednej rzeczy się ne należy.
Tak wiem, ale chodziło mi o to,ze gdzie nie jestes, albo z kims to zawsze cos poodbnego wyjdzie z obsługa

Nie wiem, jak w stolnicy, ale u nas zawsze mi pakują do torebki rzeczy w Macu, nawet jak jedna rzecz kupuje. Przeważnie sama mowie aby nie dawały, bo i tak do torby podręcznej to wkładam
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-02, 23:15   #829
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LIV

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Tak wiem, ale chodziło mi o to,ze gdzie nie jestes, albo z kims to zawsze cos poodbnego wyjdzie z obsługa

Nie wiem, jak w stolnicy, ale u nas zawsze mi pakują do torebki rzeczy w Macu, nawet jak jedna rzecz kupuje. Przeważnie sama mowie aby nie dawały, bo i tak do torby podręcznej to wkładam
W Warszawie jest ekologicznie Nie, w innych miejscach była miła obsługa A ta babka jakaś wredna. Pyta się co chcemy - to mówię, że koleżanka chce szminkę, to baba parsknęła i krzyknęła "ale jaką?!" Dopiero weszłyśmy, jeszcze nic nie zdążyłyśmy zobaczyć Kupiła chyba Divę Jeszcze chciała dzienniaka, ale macówka nie potrafiła jej dobrać, bo dobierała nasze dzienniaki, a to dla Panamki nie były dzienniaki

---------- Dopisano o 00:15 ---------- Poprzedni post napisano o 00:06 ----------

Wąchałam zapachy w MACu i beznadziejne perfumy jak z ubraniowej sieciówki typu Aeropostale. W miarę chyba był tylko Velvet Teddy, ale żaden zapach miś i nie podobał..
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-03-03, 05:28   #830
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LIV

Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-03, 05:31   #831
saipan
Zakorzenienie
 
Avatar saipan
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 077
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LIV

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Cześć w pracy już.? Ja od 4 spać nie mogę. Masakra.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
saipan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-03, 05:40   #832
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LIV

Cytat:
Napisane przez saipan Pokaż wiadomość
Cześć w pracy już.? Ja od 4 spać nie mogę. Masakra.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Od 5:50 już przed komputerem
Dobrze, że dziś piątek, po południu wypad do S. z mamą
Nie wiem, co brać, chyba nic nie potrzebuję, oprócz kolejnego zapachu
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-03, 05:50   #833
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LIV

Cytat:
Napisane przez saipan Pokaż wiadomość
Cześć w pracy już.? Ja od 4 spać nie mogę. Masakra.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
oj za to ja śpię jak suseł
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-03, 05:56   #834
Magdalena___
Zakorzenienie
 
Avatar Magdalena___
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: pl
Wiadomości: 5 513
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LIV

Dzień dobry piąteczek
__________________
Magdalena___ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-03, 05:56   #835
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LIV

piątek, piąteczek, piątunio
a po pracy - romantyczny obiad z mężusiem
no i z tej okazji sąsiadka się uparła- że muszę ładnie wyglądać (jakaś sugestia hmmm) i musiałam wstać wcześniej, żeby mnie uczesała
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-03, 05:56   #836
dor6
Wtajemniczenie
 
Avatar dor6
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 134
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LIV

Dzień dobry.

Ja się dopiero szykuję do pracy. Senna i zmęczona jestem, wczoraj późno wróciłam z pracy i nie wypoczęłam
__________________
moja fragrantica
dor6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-03, 06:05   #837
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LIV

Piątunio


W D. do dowolnego prod. Alterny dodaje się olejek 41ml. niestety nie ma nic tańszego poza odżywkami za 93zł
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-03, 06:06   #838
saipan
Zakorzenienie
 
Avatar saipan
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 077
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LIV

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Od 5:50 już przed komputerem
Dobrze, że dziś piątek, po południu wypad do S. z mamą
Nie wiem, co brać, chyba nic nie potrzebuję, oprócz kolejnego zapachu
No to wcześnie ale za to wcześniej skończysz 😙 ja mam bon bo Douglasa i też nie wiem co brać
Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
oj za to ja śpię jak suseł
Zazdroszczę 🙄
Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
piątek, piąteczek, piątunio
a po pracy - romantyczny obiad z mężusiem
no i z tej okazji sąsiadka się uparła- że muszę ładnie wyglądać (jakaś sugestia hmmm) i musiałam wstać wcześniej, żeby mnie uczesała
Super, fajna perspektywa.Udanej randki 😙

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
saipan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-03, 06:08   #839
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LIV

gdzie najtaniej kupię yope? np. mydła
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-03, 06:12   #840
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.LIV

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
gdzie najtaniej kupię yope? np. mydła
Nie znam zbyt wielu sklepów internetowych, ale wydaje mi się, że w bliskonatury mają najtaniej mydła są po 14,99

---------- Dopisano o 07:12 ---------- Poprzedni post napisano o 07:11 ----------

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
piątek, piąteczek, piątunio
a po pracy - romantyczny obiad z mężusiem
no i z tej okazji sąsiadka się uparła- że muszę ładnie wyglądać (jakaś sugestia hmmm) i musiałam wstać wcześniej, żeby mnie uczesała
Oooooo. jak milusio



Ja mam voucher do restauracji, ale jakoś nie mogę się wybrać z Tż jesteśmy nieuleczalnymi patologicznymi domatorami
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-03-18 11:27:13


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:09.