Wrześniówki cz. II - Strona 25 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-09-01, 15:41   #721
anioleczek2112
Raczkowanie
 
Avatar anioleczek2112
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 271
Dot.: Wrześniówki cz. II

Cytat:
Napisane przez Tanitka Pokaż wiadomość
dziewczyny a ja jestem zalamana swoja suknia nie mialam naszytych jeszcze falban, ale ten szkielet mi sie nie podoba:mad :

a tak sie cieszylam, bo zaczal sie NASZ WRZESIEN
Najlepiej nie oceniać, gdy nie widzi się efektu końcowego A falbanki dodają uroku sukniom i zmieniają ich wygląd o 180 stopni - więc na pewno będzie pięknie.

Ja teraz siedzę na allegro i szukam miejsca gdzie kupić balony, tuby strzelające i inne takie pierdołki ... ale dzisiaj tak boli mne głowa, że nie mam ochoty przeglądać 30 stron ;(
anioleczek2112 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-01, 15:47   #722
dorka24
Rozeznanie
 
Avatar dorka24
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 889
Dot.: Wrześniówki cz. II

Cytat:
Napisane przez anioleczek2112 Pokaż wiadomość
Najlepiej nie oceniać, gdy nie widzi się efektu końcowego A falbanki dodają uroku sukniom i zmieniają ich wygląd o 180 stopni - więc na pewno będzie pięknie.

Ja teraz siedzę na allegro i szukam miejsca gdzie kupić balony, tuby strzelające i inne takie pierdołki ... ale dzisiaj tak boli mne głowa, że nie mam ochoty przeglądać 30 stron ;(
ja zamawiałam w multideco (chyba dobrze napisałam) ale głównie dlatego że mieli fajne pudełka na ciasto i najtaniej, ale brałam też balony, płatki róż do sypania, figurkę na tort. Mają bardzo dużo rzeczy, ale wszystkiego kupić nie mogę
__________________
24.09.2011 żonka

miłość przyjaźń zaufanie ... kocham


dorka24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-01, 19:01   #723
anioleczek2112
Raczkowanie
 
Avatar anioleczek2112
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 271
Dot.: Wrześniówki cz. II

Cytat:
Napisane przez dorka24 Pokaż wiadomość
ja zamawiałam w multideco (chyba dobrze napisałam) ale głównie dlatego że mieli fajne pudełka na ciasto i najtaniej, ale brałam też balony, płatki róż do sypania, figurkę na tort. Mają bardzo dużo rzeczy, ale wszystkiego kupić nie mogę
Faktycznie mają ciekawe rzeczy Też tam zamówię co nieco

Eh moja najukochańsza bratanica dopytuje się mnie czy dostanie jakieś zadanie specjalne na ślubie i mam problem. Dziewczynka ma 8 lat. Sypanie kwiatków w kościele, niesienie obrączki i welonu odpada, głównie dlatego, ze nasz ksiądz nie lubi wprowadzania nowosci A mi i tak udało się go namówić zeby tato prowadził mnie do ołtarza, więc wolę dalej go nie dręczyć. Chciałabym dać małej jakieś zadanie ale nie wiem jakie Macie może jakiś pomysł?
anioleczek2112 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-01, 19:12   #724
dorka24
Rozeznanie
 
Avatar dorka24
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 889
Dot.: Wrześniówki cz. II

Cytat:
Napisane przez anioleczek2112 Pokaż wiadomość
Faktycznie mają ciekawe rzeczy Też tam zamówię co nieco

Eh moja najukochańsza bratanica dopytuje się mnie czy dostanie jakieś zadanie specjalne na ślubie i mam problem. Dziewczynka ma 8 lat. Sypanie kwiatków w kościele, niesienie obrączki i welonu odpada, głównie dlatego, ze nasz ksiądz nie lubi wprowadzania nowosci A mi i tak udało się go namówić zeby tato prowadził mnie do ołtarza, więc wolę dalej go nie dręczyć. Chciałabym dać małej jakieś zadanie ale nie wiem jakie Macie może jakiś pomysł?
jak w kościele nie może sypać to może jak będziecie wychodzić z kościoła to dać jej woreczek z czymś do sypania?
__________________
24.09.2011 żonka

miłość przyjaźń zaufanie ... kocham


dorka24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-01, 21:54   #725
Madziuniusia
Zakorzenienie
 
Avatar Madziuniusia
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 5 202
Dot.: Wrześniówki cz. II

Cytat:
Napisane przez izabla Pokaż wiadomość
Witamy, co macie już załatwione?
Sala, zespół, fotograf, kamerzysta, zaklepany termin w kościele i ja mam juz suknię
__________________
Zostaniesz na stałe? 22.02.2017 - II kreseczki
Madziuniusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-01, 23:05   #726
izotropia
Rozeznanie
 
Avatar izotropia
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 726
Dot.: Wrześniówki cz. II

mnie dziś dopadł kryzys i doła mam totalnego... wszystko mnie drażni i narzeczony wkurza najchętniej to bym go a w sobotę ślub... a najchętniej to poszłabym do łóżka i wstała za miesiąc ;(

Edytowane przez izotropia
Czas edycji: 2011-09-01 o 23:39
izotropia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-02, 07:06   #727
AgatkaL
Wtajemniczenie
 
Avatar AgatkaL
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Konstancin-Jeziorna/Warszawa
Wiadomości: 2 935
Dot.: Wrześniówki cz. II

Aaaaa to już jutro !!! Zaraz jadę po suknię. Potem na salę zawieźć alko i rozstawic winietki. Mega stres !!!
__________________
Nie wszystko wychodzi tak, jak marzyliśmy...czasem bywa lepiej !!!


Jesteśmy zaręczeni !!!
http://s8.suwaczek.com/201102120926.png

♥NASZ ŚLUB♥ 03.09.2011
http://s5.suwaczek.com/20110903580113.png
AgatkaL jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-09-02, 07:11   #728
anioleczek2112
Raczkowanie
 
Avatar anioleczek2112
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 271
Dot.: Wrześniówki cz. II

Cytat:
Napisane przez AgatkaL Pokaż wiadomość
Aaaaa to już jutro !!! Zaraz jadę po suknię. Potem na salę zawieźć alko i rozstawic winietki. Mega stres !!!
Jutro będziesz mężatką, to najpiękniejszy dzień Twojego życia... wszystko na pewno będzie dobrze jeśli będziesz się dużo uśmiechała Uśmiech to podstawa udanego ślubu i wesela, wiec głowa do góry

Ale ten czas pędzi jak szalony !
anioleczek2112 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-02, 07:14   #729
kwaskowa
Raczkowanie
 
Avatar kwaskowa
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 103
Dot.: Wrześniówki cz. II

Cytat:
Napisane przez anioleczek2112 Pokaż wiadomość
Faktycznie mają ciekawe rzeczy Też tam zamówię co nieco

Eh moja najukochańsza bratanica dopytuje się mnie czy dostanie jakieś zadanie specjalne na ślubie i mam problem. Dziewczynka ma 8 lat. Sypanie kwiatków w kościele, niesienie obrączki i welonu odpada, głównie dlatego, ze nasz ksiądz nie lubi wprowadzania nowosci A mi i tak udało się go namówić zeby tato prowadził mnie do ołtarza, więc wolę dalej go nie dręczyć. Chciałabym dać małej jakieś zadanie ale nie wiem jakie Macie może jakiś pomysł?
A może niech czyta czytanie w kościele? 8 lat to druga klasa, jak dobrze liczę, czyli jakby już zaczęła ćwiczyć to dałaby radę a chyba ksiądz nie będzie miał nic przeciwko temu, bo to normalna sprawa.

Powiem Wam, że ja się nie stresuję, ale za to denerwuję na wszystkich wokół - ciągle dopytują co jeszcze zostało, co już zrobione, co z tym, co z tamtym... Wywierają na mnie presję
__________________


Edytowane przez kwaskowa
Czas edycji: 2011-09-02 o 07:15
kwaskowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-02, 07:31   #730
anioleczek2112
Raczkowanie
 
Avatar anioleczek2112
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 271
Dot.: Wrześniówki cz. II

Cytat:
Napisane przez kwaskowa Pokaż wiadomość
A może niech czyta czytanie w kościele? 8 lat to druga klasa, jak dobrze liczę, czyli jakby już zaczęła ćwiczyć to dałaby radę a chyba ksiądz nie będzie miał nic przeciwko temu, bo to normalna sprawa.

Powiem Wam, że ja się nie stresuję, ale za to denerwuję na wszystkich wokół - ciągle dopytują co jeszcze zostało, co już zrobione, co z tym, co z tamtym... Wywierają na mnie presję
Świetny pomysł! Że też na to nie wpadłam. Dobrze, że jest to forum Dziękuje Bratanica pięknie czyta - więc to nie będzie zaden problem

Mnie też ciągle dopytują - czy mamy już to, czy tamto, a ostatnio usłyszałam, że jestem bezstresową Panna Młodą, bo kilka dni temu nie miałam nawet welonu :P Ciągle zastanawiam się co na ramiona założyć. Prognozom pogody już nie wierzę... bo mówiły, że na początku września ma być 30 stopni A może być chłodo
anioleczek2112 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-02, 09:31   #731
Tanitka
Rozeznanie
 
Avatar Tanitka
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 834
Dot.: Wrześniówki cz. II

dziewczxybki dziekuje za slowa otuchy, moze nie bedzie tak zle zreszta teraz zaczelam nowa prace, wiec nie mam czasu zaprzatac sobie tym glowy. Co do malej dziewczynki to super pomysl, ja chyba tez go scioagne bo moje 4 siostrzenice beda sypaly nam kwiatki, a piata ma 13 lat, wiec poprosze ja o czytanie i bedzie super



POWODZENIA JUTRO! NIE STRESUJCIE SIE, BEDZIE PIEKNIE!!!
__________________
Więc teraz serca mam dwa...
Tanitka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-02, 11:46   #732
smileofangel
Zakorzenienie
 
Avatar smileofangel
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 162
Dot.: Wrześniówki cz. II

ja tylko chcialam powieniedzieć

Panieniki z 17.09.2011 - zostały nam 2 tygodnie narzeczeństwa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaapaaaaaaaaaaaaaaaaa nikaaaaaaaaaa

;]

dziekuje za odbiór
__________________
.
smileofangel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-02, 13:01   #733
Niesforna_88
Wtajemniczenie
 
Avatar Niesforna_88
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2 345
Dot.: Wrześniówki cz. II

hehe, a ja jeszcze 8 dni
Jutro panieński

Powodzenia dziewczyny jutro!!!! Udanejpogody, wielu miłych niespodzianek i uśmiechu od ucha do ucha!!!!
__________________
10.09.2011

Lecz kiedy wszystko już będzie spełnione, bądź dla mnie takim w jakiego dziś wierzę.


Jako jedność :
Niesforna_88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-02, 15:09   #734
agniesia007
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 52
Dot.: Wrześniówki cz. II

Najlepsze życzenia na nowej drodze życia dla jutrzejszych ślubujących pieknej pogody i zeby wszystko udalo sie po waszej mysli.jak dojdziecie do siebie po wszystkim zdajcie nam relacje
Dziewczynom ktore jutro świetują panienski też swietnej zabawy ,żebyście maily co wspominac i nie przesadzcie z piciem zeby pamietac potem wszystko
Mnie juz powoli tez stres zaczyna lapac za tydz panienski a za 2 weselea jeszcze tyle do zalatwienia...
agniesia007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-02, 15:11   #735
anioleczek2112
Raczkowanie
 
Avatar anioleczek2112
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 271
Dot.: Wrześniówki cz. II

Cytat:
Napisane przez smileofangel Pokaż wiadomość
ja tylko chcialam powieniedzieć

Panieniki z 17.09.2011 - zostały nam 2 tygodnie narzeczeństwa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaapaaaaaaaaaaaaaaaaa nikaaaaaaaaaa

;]

dziekuje za odbiór
Jakie 2... myślałąm że 3! O jejku, chyba straciłam poczucie czasu Dobra mam skurcz żołądka i zaczęłam recytować co jeszcze powinnam wiedziec, załatwić, ustalić ! ;(

Dziewczyny.... jutro zapowiada się słoneczny i piękny dzień, oby wszystkie slubujące w tym dniu wrzesniówki były szczęsliwe, uśmiechnięte i niezestresowane Jeśli ktoś ślubuje w niedzielę, to życzę tego samego Pamietajcie to WASZ dzień - cieszcie się nim

Edytowane przez anioleczek2112
Czas edycji: 2011-09-02 o 15:14
anioleczek2112 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-02, 15:14   #736
Niesforna_88
Wtajemniczenie
 
Avatar Niesforna_88
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2 345
Dot.: Wrześniówki cz. II

Cytat:
Napisane przez agniesia007 Pokaż wiadomość
Dziewczynom ktore jutro świetują panienski też swietnej zabawy ,żebyście maily co wspominac i nie przesadzcie z piciem zeby pamietac potem wszystko
Mnie juz powoli tez stres zaczyna lapac za tydz panienski a za 2 weselea jeszcze tyle do zalatwienia...
a nie dziękuję, żeby nie zapeszyć mam nadzieję, że niedziela nie będzie tragicznym dniem dla mnie
__________________
10.09.2011

Lecz kiedy wszystko już będzie spełnione, bądź dla mnie takim w jakiego dziś wierzę.


Jako jedność :
Niesforna_88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-02, 16:20   #737
Izaleszno
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 59
Dot.: Wrześniówki cz. II

Wszystkim dziewczynom, które jutro mają swój Wielki Dzień Wszystkiego Najlepszego na Nowej Drodze Życia. Koleżankom na panieńskim świetnej zabawy. Ja ślub mam za tydzień i nie wyobrażam sobie najbliższego tygodnia bo już mnie nosi z nerwów.
Izaleszno jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-02, 17:25   #738
szprotka_mada
Wtajemniczenie
 
Avatar szprotka_mada
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 2 298
Dot.: Wrześniówki cz. II

Cytat:
Napisane przez Izaleszno Pokaż wiadomość
Wszystkim dziewczynom, które jutro mają swój Wielki Dzień Wszystkiego Najlepszego na Nowej Drodze Życia. Koleżankom na panieńskim świetnej zabawy. Ja ślub mam za tydzień i nie wyobrażam sobie najbliższego tygodnia bo już mnie nosi z nerwów.
U mnie to samo. Do tego jutro idziemy do naszych znajomych na ślub, więc denerwuję się podwójnie- i Ich i naszym świętem

---------- Dopisano o 18:25 ---------- Poprzedni post napisano o 18:07 ----------

Laski, zejde zaraz na zawał...

Zamówiliśmy kwiaty do Kościoła u takiego dziadzia, który ma "plantację" róż (1,0-1,5 zł/sztuka, czyli duuuużo taniej niż w kwiaciarni). Mieliśmy tydzień przed upewnić się czy będzie 100 białych róż do dekoracji Kościoła... Tż dzisiaj pojechał i wiecie co... Oddali nasze kwiatki dla jakiegoś tam stałego dostawcy (mimo, że bylismy wpisani w zeszyt!). Mam teraz do wyboru albo czerwone albo różowe, które ni w ząb do niczego mi nie pasują...

__________________
29. 01. 2002 09. 02. 2011 10. 09. 2011

Kubuś

ex-aparatka
góra- 30.06.10- 17.11.11
dół- 01.09.10- 26.08.11

koszt leczenia- 6225 zł


szprotka_mada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-02, 17:39   #739
Niesforna_88
Wtajemniczenie
 
Avatar Niesforna_88
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2 345
Dot.: Wrześniówki cz. II

Cytat:
Napisane przez Izaleszno Pokaż wiadomość
Wszystkim dziewczynom, które jutro mają swój Wielki Dzień Wszystkiego Najlepszego na Nowej Drodze Życia. Koleżankom na panieńskim świetnej zabawy. Ja ślub mam za tydzień i nie wyobrażam sobie najbliższego tygodnia bo już mnie nosi z nerwów.
ja też już jestem w nerwach, ale bardziej z powodu, że szkoda mi się rozstawać z dotychczasowym miejscem zamieszkania
Cytat:
Napisane przez szprotka_mada Pokaż wiadomość

Laski, zejde zaraz na zawał...

Zamówiliśmy kwiaty do Kościoła u takiego dziadzia, który ma "plantację" róż (1,0-1,5 zł/sztuka, czyli duuuużo taniej niż w kwiaciarni). Mieliśmy tydzień przed upewnić się czy będzie 100 białych róż do dekoracji Kościoła... Tż dzisiaj pojechał i wiecie co... Oddali nasze kwiatki dla jakiegoś tam stałego dostawcy (mimo, że bylismy wpisani w zeszyt!). Mam teraz do wyboru albo czerwone albo różowe, które ni w ząb do niczego mi nie pasują...

o ludzie ja bym chyba zrezygnowała ja też mam problemy z kwiatami bo moja kwiaciarka nigdzie nie może dostać takich kwiatów jak ja chce a tak bardzo chciałam mój wymarzony bukiet
__________________
10.09.2011

Lecz kiedy wszystko już będzie spełnione, bądź dla mnie takim w jakiego dziś wierzę.


Jako jedność :
Niesforna_88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-02, 18:57   #740
anioleczek2112
Raczkowanie
 
Avatar anioleczek2112
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 271
Dot.: Wrześniówki cz. II

Dziewczyny może znowo bedziecie miały jakiś fajny pomysł U nas jest zwyczaj zbierania na wózek. Byliśmy ostatnio u znajomych, gdzie osoby, które brały w tym udział i tańczyły z Panem/ Panna Młodą otrzymywały zdjęcia Państwa Młodych. Szukamy jakiegoś zamiennika do tych zdjęć. Macie jakiś pomysł?

Eh ja też zaczynam się stresować. Oby dotrwać do tego dnia. Szprotka a może poszukajcie gdzieś indziej? W kwiaciarniach na pewno będzie drożej... ale może wtedy dostaniesz takie róże jakie chcesz.
anioleczek2112 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-02, 19:04   #741
dorka24
Rozeznanie
 
Avatar dorka24
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 889
Dot.: Wrześniówki cz. II

dla jutrzejszych PM dużo słoneczka i mało nerwów
u mnie jeszcze 3 tyg. zostały, ale już mało do załatwienia... mam nadzieje
__________________
24.09.2011 żonka

miłość przyjaźń zaufanie ... kocham


dorka24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-02, 19:45   #742
szprotka_mada
Wtajemniczenie
 
Avatar szprotka_mada
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 2 298
Dot.: Wrześniówki cz. II

Cytat:
Napisane przez anioleczek2112 Pokaż wiadomość
Eh ja też zaczynam się stresować. Oby dotrwać do tego dnia. Szprotka a może poszukajcie gdzieś indziej? W kwiaciarniach na pewno będzie drożej... ale może wtedy dostaniesz takie róże jakie chcesz.
Do dekoracji Kościoła potrzeba siostrzyczce ok 100 kwiatów. Średnia cena w kwiaciarni to 4-5 zł/szt. Więc to odpada, bo zbankrutuję po prostu. W sumie brakuje mi już sił na denerwowanie się takimi "przypadkami". Pojadę jutro do dziadzi- albo wezme jakieś inne białe (podobno jakieś inne może mieć) albo czerwone róże na ołtarz, a do ławek kupię w kwiaciarni. Innego wyjścia nie widzę...
__________________
29. 01. 2002 09. 02. 2011 10. 09. 2011

Kubuś

ex-aparatka
góra- 30.06.10- 17.11.11
dół- 01.09.10- 26.08.11

koszt leczenia- 6225 zł


szprotka_mada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-02, 20:39   #743
izabla
Rozeznanie
 
Avatar izabla
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Częstochowa/Rybnik
Wiadomości: 530
Dot.: Wrześniówki cz. II

Witam
Cytat:
Napisane przez midusia86 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, zboczę trochę z tematu. Czy któraś w Was decydowała się na ułożenie własnej "modlitwy wiernych" na mszę ślubną?
Nie mamy takiej możliwości, ksiądz średnio współpracuje ale jeśli masz taką możliwość, to ja bym się zdecydowała. To będzie Wasze nabożeństwo, i im bardziej się zaangażujecie, a macie na to ochotę, to tym lepiej

Cytat:
Napisane przez Tanitka Pokaż wiadomość
dziewczyny a ja jestem zalamana swoja suknia nie mialam naszytych jeszcze falban, ale ten szkielet mi sie nie podoba:mad :

a tak sie cieszylam, bo zaczal sie NASZ WRZESIEN
EEE, no po takiej przymiarce to nie ma się co załamywać, jak była jeszcze "goła" to nie było efektu

Cytat:
Napisane przez Madziuniusia Pokaż wiadomość
Sala, zespół, fotograf, kamerzysta, zaklepany termin w kościele i ja mam juz suknię
OO, suknię też już? Szybko

Cytat:
Napisane przez szprotka_mada Pokaż wiadomość
U mnie to samo. Do tego jutro idziemy do naszych znajomych na ślub, więc denerwuję się podwójnie- i Ich i naszym świętem

---------- Dopisano o 18:25 ---------- Poprzedni post napisano o 18:07 ----------

Laski, zejde zaraz na zawał...

Zamówiliśmy kwiaty do Kościoła u takiego dziadzia, który ma "plantację" róż (1,0-1,5 zł/sztuka, czyli duuuużo taniej niż w kwiaciarni). Mieliśmy tydzień przed upewnić się czy będzie 100 białych róż do dekoracji Kościoła... Tż dzisiaj pojechał i wiecie co... Oddali nasze kwiatki dla jakiegoś tam stałego dostawcy (mimo, że bylismy wpisani w zeszyt!). Mam teraz do wyboru albo czerwone albo różowe, które ni w ząb do niczego mi nie pasują...

A może masz w okolicy giełdę kwiatową albo jakąś hurtownię? Zawsze to taniej niż w kwiaciarni
__________________
"mów mi dobrze
albo nie mów nic"
izabla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-02, 22:52   #744
kwaskowa
Raczkowanie
 
Avatar kwaskowa
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 103
Dot.: Wrześniówki cz. II

Cytat:
Napisane przez anioleczek2112 Pokaż wiadomość
Ciągle zastanawiam się co na ramiona założyć. Prognozom pogody już nie wierzę... bo mówiły, że na początku września ma być 30 stopni A może być chłodo
Cieszę się, że pomogłam
Też miałam duży problem z czymś na siebie. Póki co mam bolerko z rękawem na 3/4. Ciekawe, czy będzie odpowiednie do temperatury

Zaczęłam dziś weselne sudoku, czyli usadzanie gości... Masakra
__________________


Edytowane przez kwaskowa
Czas edycji: 2011-09-02 o 22:54
kwaskowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-03, 05:25   #745
anioleczek2112
Raczkowanie
 
Avatar anioleczek2112
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 271
Dot.: Wrześniówki cz. II

Cytat:
Napisane przez kwaskowa Pokaż wiadomość
Cieszę się, że pomogłam
Też miałam duży problem z czymś na siebie. Póki co mam bolerko z rękawem na 3/4. Ciekawe, czy będzie odpowiednie do temperatury

Zaczęłam dziś weselne sudoku, czyli usadzanie gości... Masakra
Łączę się z Tobą w bólu... ja też od dzisiaj zaczynam to sudoku. Na dodatek do końca nie mogę ustawić stołów tak jakby mi to odpowiadało :/ Więc już na wstępie średnio mi to idzie. A jakie będą u Was stoły- okrągłe czy prostokątne? I my chcemy jeszcze tą tablice z rozsadzeniem gości ustawić - ale najgorsze jest to, że trzeba ją zrobić
anioleczek2112 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-03, 06:02   #746
szprotka_mada
Wtajemniczenie
 
Avatar szprotka_mada
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 2 298
Dot.: Wrześniówki cz. II

Cytat:
Napisane przez izabla Pokaż wiadomość

A może masz w okolicy giełdę kwiatową albo jakąś hurtownię? Zawsze to taniej niż w kwiaciarni
Mam, do najbliższej jest 100 km, więc odpada...

Cytat:
Napisane przez kwaskowa Pokaż wiadomość
Cieszę się, że pomogłam
Też miałam duży problem z czymś na siebie. Póki co mam bolerko z rękawem na 3/4. Ciekawe, czy będzie odpowiednie do temperatury

Zaczęłam dziś weselne sudoku, czyli usadzanie gości... Masakra
Ja dobiorę sobie coś na plecy zapewne w czwartek przy odbiorze sukni, bo do tej pory nie miałam do tego głowy...
A sudoku (pięknie to nazwałaś) zacznę po niedzieli...

Cytat:
Napisane przez anioleczek2112 Pokaż wiadomość
Łączę się z Tobą w bólu... ja też od dzisiaj zaczynam to sudoku. Na dodatek do końca nie mogę ustawić stołów tak jakby mi to odpowiadało :/ Więc już na wstępie średnio mi to idzie. A jakie będą u Was stoły- okrągłe czy prostokątne? I my chcemy jeszcze tą tablice z rozsadzeniem gości ustawić - ale najgorsze jest to, że trzeba ją zrobić
U mnie też będzie ciężko, ale jak mus to mus... Lepiej się przemęczyć usadzając ich niż później patrzeć na tłum osób rzucających się na miejsca...

---------- Dopisano o 07:02 ---------- Poprzedni post napisano o 06:59 ----------

I wiecie co- jak tak patrzę na to, co zostało do zrobienia/załatwienia, to chyba przestanę chodzić spać, bo mi doby zabraknie

(i mam nadzieję, że pogoda długoterminowa się nie sprawdzi- we wszystkich które przeglądałam na Mazurach ma być 10.09 deszczowo, co mi generalnie nie odpowiada!)
__________________
29. 01. 2002 09. 02. 2011 10. 09. 2011

Kubuś

ex-aparatka
góra- 30.06.10- 17.11.11
dół- 01.09.10- 26.08.11

koszt leczenia- 6225 zł


szprotka_mada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-03, 06:09   #747
anioleczek2112
Raczkowanie
 
Avatar anioleczek2112
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 271
Dot.: Wrześniówki cz. II

SzprotkaMada a co jeszcze zostało Ci do załątwienia? Może tylko wydaje Ci się, ze to dużo spraw. Ostatni tydzień to powinien być relaks i odpoczynek - chociaż wiem, że u mnie tak nie będzie
anioleczek2112 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-03, 06:31   #748
szprotka_mada
Wtajemniczenie
 
Avatar szprotka_mada
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 2 298
Dot.: Wrześniówki cz. II

Cytat:
Napisane przez anioleczek2112 Pokaż wiadomość
SzprotkaMada a co jeszcze zostało Ci do załątwienia? Może tylko wydaje Ci się, ze to dużo spraw. Ostatni tydzień to powinien być relaks i odpoczynek - chociaż wiem, że u mnie tak nie będzie
Zgodnie z moja listą:
- spotkanie z foto
- kolejne spotkanie z kapelą i w hotelu (al to akurat pikuś)
- zakupy (Picollo dla dzieci, piwo, owoce, napoje na stół alkoholowy, kieliszki do bimberku, pańczochy, majteczki, chlebek na wiejski stół)
- kupienie/zapakowanie nagród na konkursy
- kupienie alko i słodyczy na bramy
- usadzenie gości
- zrobienie winietek i pudełka na kartki z życzeniami
- wymyślenie w czym w aucie trzymać wino (chcieliśmy wino zamiast kwiatów)
- zrobienie różowych spódniczek do Jeziora Łabędziego
- wymyślić coś na podziękowania (pewnie kwiaty, bo już za późno na cokolwiek)
- spotkanie w cukierni
- spotkanie w Kościele- ustalenie wszystkich szczegółów
- załatwienie kwiatów do dekoracji Kościoła () i spotkanie z siostrzyczką w celu dekoracji
- do tego mam w czw fryzurę próbną
- zawiezienie wszystkiego na salę
- odebranie świni na wiejski stół
- ściągnięcie utworów na poprawiny
- kiedyś wypadałoby też poćwiczyć pierwszy taniec, bo już 2 dni przerwy mamy

Ot i tyle w skrócie. Żeby nie było, że wymyślam, to od razu mówię, że dzisiejszy dzień odpada, bo zaraz lecę do pracy, później fryzjer i na weselicho. Jutro od rana mam zajęcia w szkole (moje pierwsze jako wykładowca, więc będzie ciekawie ), a w poniedziałek wyjeżdżam do ortodonty. Więc mam tylko wtorek i środę do 13 (bo przecież do pracy trzeba też iść) i czwartek i piątek...

Aj przerażona jestem...
__________________
29. 01. 2002 09. 02. 2011 10. 09. 2011

Kubuś

ex-aparatka
góra- 30.06.10- 17.11.11
dół- 01.09.10- 26.08.11

koszt leczenia- 6225 zł


szprotka_mada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-03, 07:02   #749
kwaskowa
Raczkowanie
 
Avatar kwaskowa
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 103
Dot.: Wrześniówki cz. II

Cytat:
Napisane przez anioleczek2112 Pokaż wiadomość
Łączę się z Tobą w bólu... ja też od dzisiaj zaczynam to sudoku. Na dodatek do końca nie mogę ustawić stołów tak jakby mi to odpowiadało :/ Więc już na wstępie średnio mi to idzie. A jakie będą u Was stoły- okrągłe czy prostokątne? I my chcemy jeszcze tą tablice z rozsadzeniem gości ustawić - ale najgorsze jest to, że trzeba ją zrobić
Mamy prostokątne. A u Was jakie są?
Najgorsze jest to, że są takie "paczki" po 6 czy 8 osób, które muszą siedzieć razem. I wychodzi np, że przy stole zostają 2 wolne miejsca i nie ma kogo na nie usadzić. Albo odwrotnie - dla 1 osoby z paczki brakuje. Istny cyrk
A o tablicy też myślałam, ale zabrakło mi pomysłu już na konkretne wykonanie. Rozwiązaliśmy to w ten sposób, że rodzice będą kierować swoje rodziny do stołów, znajomym wcześniej powiemy, który stół jest dla nich. A jak robisz tą tablicę? W jakiej formie?
__________________

kwaskowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-03, 07:29   #750
Niesforna_88
Wtajemniczenie
 
Avatar Niesforna_88
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2 345
Dot.: Wrześniówki cz. II

Cytat:
Napisane przez anioleczek2112 Pokaż wiadomość
SzprotkaMada a co jeszcze zostało Ci do załątwienia? Może tylko wydaje Ci się, ze to dużo spraw. Ostatni tydzień to powinien być relaks i odpoczynek - chociaż wiem, że u mnie tak nie będzie
u mnie też nie
Cytat:
Napisane przez kwaskowa Pokaż wiadomość
Mamy prostokątne. A u Was jakie są?
Najgorsze jest to, że są takie "paczki" po 6 czy 8 osób, które muszą siedzieć razem. I wychodzi np, że przy stole zostają 2 wolne miejsca i nie ma kogo na nie usadzić. Albo odwrotnie - dla 1 osoby z paczki brakuje. Istny cyrk
A o tablicy też myślałam, ale zabrakło mi pomysłu już na konkretne wykonanie. Rozwiązaliśmy to w ten sposób, że rodzice będą kierować swoje rodziny do stołów, znajomym wcześniej powiemy, który stół jest dla nich. A jak robisz tą tablicę? W jakiej formie?
dlatego i tak źle i tak nie dobrze i ja się nie bawie w to. Zawsze się znajdzie ktoś komu nie będzie odpowiadać usadzenie. Kiedyś tak było i jakoś wesela źle nie wychodziły (przynajmniej w mojej rodzinie) więc mam nadzieję, że teraz też będzie ok.
I tak jak któraś to napisała "tłum walczący o miejsca" ja swoich gości nie nazwałabym tłumem, ale tak czy inaczej zawsze będzie zamieszanie, czy będą winetki czy nie. Byłam na dwóch weselach z winetkami i tak samo było zamieszanie...
__________________
10.09.2011

Lecz kiedy wszystko już będzie spełnione, bądź dla mnie takim w jakiego dziś wierzę.


Jako jedność :
Niesforna_88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-09-05 20:41:36


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:54.