Izotek - cz.II - Strona 79 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-05-16, 00:12   #2341
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: Izotek - cz.II

Cytat:
Napisane przez Iwona75 Pokaż wiadomość
Stosując antykoncepcje doustną i retinoidy oraz chodząc na solarium i ogólnie opalając się na 100% nabawisz się brazowych przebarwień.Takie plamy są w zasadzie nie do pozbycia niczym.Tylko Cosmelan i tego typu zabiegi mogą sobie z tym poradzić.Często jest tak,że dopiero po kilku latach sie pojawiają .Ja poszłam kilka lat temu na solarium dwa razy bo chciałam ładnie wyglądac do sukienki na ramiączkach na weselu.Brałam wtedy tabletki antykoncepcyje.Opalenizna zeszła a plamy na czole i policzkach mam do dzisiaj.Na cosmelan mnie stać a nic co stosowałam,ani kwasy ani retinoidy ich nie ruszają.
Poza tym opalanie pogrubia skórę i nasila trądzik wbrew opiniom,że słońce leczy takie zmiany.
Zastanów się nad tym.
Zastanawiałam się nad Cosmelanem i trochę wczytałam się ostatnio w temat, jednak przy potężnej kasie i tutaj wyniki podobno nie zawsze utrzymują się na stałe, a przebarwienia wracają. Już nie wiadomo co tu robić

Kalinolistek no wiesz, jak możesz pytać, czy Ciebie ktoś pamięta Kurcze, oby przejściowe pogorszenie to było..
laisla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-16, 10:28   #2342
HOPE777
Raczkowanie
 
Avatar HOPE777
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 53
Dot.: Izotek - cz.II

Cytat:
Napisane przez kalinolistek Pokaż wiadomość
Cześć! Przybywam ponownie na ten wątek. Nie sądzę, że ktoś tu mnie pamięta, więc krótko przypomnę moją historię: trądzik miałam od dzieciństwa, leczyłam się około 10 miesięcy Izotekiem, kurację zakończyłam w styczniu. Efekty były zadowalające i no właśnie... Były. Od dwóch tygodni walczę z coraz liczniej występującymi na mojej twarzy ropnymi pryszczami i nowymi grudkami. Wybieram się w środę do dermatologa, jestem ciekawa co mi powie...

Czy ktoś z Was również zaobserwował znaczne pogorszenie stanu cery po kilku miesiącach od zakończenia kuracji? Czy powinnam się obawiać, że całe leczenie zdało się na nic i będę zmuszona na nowo przywitać się z Izotekiem?

Eh, brak mi słów.
Nie dobrze. Po 5 miesiącach troszkę przerażające. Coś się zmieniło w tym okresie? Jakieś przyczyny tego stanu...?
Jak dawkę, ile wybrałaś? 120mg/kg więcej?
__________________
IZOTEK od 01-12-2015
12.15R. 40mg - 01.16R. 50mg - 02.16R 60mg - 03.16R. 70mg - 04.16R. i
05.16r. 60mg 06.16r. 50 mg - 40 mg 07.16r. - 20 mg 08.16r.

"Nigdy nie wyrządzisz krzywdy dobrymi uczynkami"

HOPE777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-16, 11:16   #2343
Iwona75
Zakorzenienie
 
Avatar Iwona75
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 4 386
Dot.: Izotek - cz.II

Cytat:
Napisane przez laisla Pokaż wiadomość
Zastanawiałam się nad Cosmelanem i trochę wczytałam się ostatnio w temat, jednak przy potężnej kasie i tutaj wyniki podobno nie zawsze utrzymują się na stałe, a przebarwienia wracają. Już nie wiadomo co tu robić

Kalinolistek no wiesz, jak możesz pytać, czy Ciebie ktoś pamięta Kurcze, oby przejściowe pogorszenie to było..
Moja dermatolog sobie robiła bo tez miała przebarwienia i ma fajne efekty
No ale cena na razie przekresla u mnie zabieg.
A jak z buzia u ciebie?
Bo ja niestety narzekam na cere,ciagle coś sie pojawia i łojotok straszny.
Lekarka nie chce przepisac kuracji podtrzymującej
Iwona75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-16, 11:22   #2344
kalinolistek
Zakorzenienie
 
Avatar kalinolistek
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 9 141
Dot.: Izotek - cz.II

Cytat:
Napisane przez HOPE777 Pokaż wiadomość
Nie dobrze. Po 5 miesiącach troszkę przerażające. Coś się zmieniło w tym okresie? Jakieś przyczyny tego stanu...?
Jak dawkę, ile wybrałaś? 120mg/kg więcej?
Nie sadze, zeby sie cos zmienilo. A nie, jest jedna rzecz - okropnie wypadaja mi wlosy. Ratuje sie suplementami i wcierkami ale poki co bezskutecznie. :-(
Bralam 40mg, nieco przekroczylam te 120mg/kg.
__________________
"Nie ma na świecie rzeczy, której należy się bać, za to jest wiele takich, dla których warto dać z siebie wszystko."
Hanni Münzer


kalinolistek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-16, 21:17   #2345
feronik
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 200
Dot.: Izotek - cz.II

Cześć,
czy są tu osoby, które przyjęły dawkę dość sporo większą niż te 120 mg (powiedzmy coś koło 150 mg/kg) ? Mieliście z tego powodu jakieś problemy ze zdrowiem później? Czy raczej nie ma się czego obawiać?
feronik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-16, 21:23   #2346
tradzikowiec
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 3
Dot.: Izotek - cz.II

Witam jestem młodym 18 letnim mężczyzną i moje pytanie jest takie czy w ogóle da się uniknąć pogorszenia stanu skóry na początku stosowania i jeśli tak to jakimi metodami? Czy jest to zależne od przyjmowanej dawki? Dodam że już kiedyś próbowałem leczyć się izotretynoiną a mianowicie lekiem curacne 40 mg. Praktycznie od samego początku miałem taką dawkę i był dość potężny wysyp, leczenie przerwałem z obaw przed skutkami ubocznymi jednak teraz planuje leczenie powtórzyć. I kolejne pytanie- jeśli już wysyp jest to ile on trwa i po jakim czasie skóra wraca do stanu przed wysypem
tradzikowiec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-16, 21:39   #2347
Iwona75
Zakorzenienie
 
Avatar Iwona75
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 4 386
Dot.: Izotek - cz.II

Cytat:
Napisane przez kalinolistek Pokaż wiadomość
Nie sadze, zeby sie cos zmienilo. A nie, jest jedna rzecz - okropnie wypadaja mi wlosy. Ratuje sie suplementami i wcierkami ale poki co bezskutecznie. :-(
Bralam 40mg, nieco przekroczylam te 120mg/kg.
Mi równiez włosy wypadaja od kilku miesięcy non stop i też to wiąże z izotekiem.Gdybym ich nie miała naprawde duzo to pewnie byłabym juz łysa.Na razie nie panikuję,też sie suplementuję i czekam aż wypadanie ustanie.Dermatolog przepisała mi jakąś wcierke na receptę ale czytałam że jest bardzo silna i czasem efekt jest odwrotny od zamierzonego więc na razie nie wykupiłam recepty.
Iwona75 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-05-16, 23:31   #2348
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: Izotek - cz.II

Cytat:
Napisane przez Iwona75 Pokaż wiadomość
Moja dermatolog sobie robiła bo tez miała przebarwienia i ma fajne efekty
No ale cena na razie przekresla u mnie zabieg.
A jak z buzia u ciebie?
Bo ja niestety narzekam na cere,ciagle coś sie pojawia i łojotok straszny.
Lekarka nie chce przepisac kuracji podtrzymującej
Ostatnio widziałam promocję 50% zniżki na Cosmelan w moim mieście, więc stał się bardziej osiągalny, ale właśnie czytałam, że potrafią przebarwienia wrócić. Twoja dermatolog polecała ten zabieg Tobie?
U mnie ok, oby tak się utrzymało. Cera się nie przetłuszcza, włosy o dziwo prawie wcale, tak więc super. Co do trądziku to nie ma go na szczęście, zostało tylko pobojowisko w postaci przebarwień, na które pracowałam wiele lat:/
laisla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-17, 11:28   #2349
Grzegorz93
Raczkowanie
 
Avatar Grzegorz93
 
Zarejestrowany: 2016-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 67
Dot.: Izotek - cz.II

Hello wszystkim mam pytanie.
Dalej nic już nie schodzi z twarzy i pleców tak jakby kuracja stała, na dodatek powstaje mi dużo wągrów takie ciemne kropeczki tylko na nosie, czy izotek sobie z tym poradzi czy potrzebne jest coś na zlikwidowanie tego ?
Grzegorz93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-17, 11:51   #2350
marihaaaa
Raczkowanie
 
Avatar marihaaaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 98
Dot.: Izotek - cz.II

Większości osób (w tym mi ) wągry raczej nie znikają podczas terapii. Chyba nie można mieć wszystkiego
__________________
www.marykontraizo.blogspot.com
marihaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-17, 13:06   #2351
Grzegorz93
Raczkowanie
 
Avatar Grzegorz93
 
Zarejestrowany: 2016-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 67
Dot.: Izotek - cz.II

Cytat:
Napisane przez marihaaaa Pokaż wiadomość
Większości osób (w tym mi ) wągry raczej nie znikają podczas terapii. Chyba nie można mieć wszystkiego
Po terapii jakoś to likwidujecie ? Jak to wyciągnąć, kiedyś używałem maseczki ściągającej ale nic nie dawała.
Grzegorz93 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-05-17, 14:04   #2352
cherry pie
dream big
 
Avatar cherry pie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 53 654
Dot.: Izotek - cz.II

Cytat:
Napisane przez marihaaaa Pokaż wiadomość
Większości osób (w tym mi ) wągry raczej nie znikają podczas terapii. Chyba nie można mieć wszystkiego
moja dermatolog mówiła, że jest szansa, że znikną, widziałam nawet w aptece farmaceutkę po kuracji izotekiem i cerę miała jak niemowlak, mówiła, że 1,5 roku brała, m.in. dzięki rozmowie z nią nastawiłam się pozytywnie na ten izotek, ale jak czytam o wypadających włosach i nawrotach to nabieram wątpliwości, ale jeśli nie spróbuję to się nie dowiem jak u mnie będzie
moja koleżanka jest teraz na odpowiedniku tetralysalu i po 2 miesiącach z twarzy poschodziło jej wszystko, nawet wągry, do dermatologa iść nie chciała, ale ją pogoniłam i opłacało się, szkoda, że ze sobą nie jestem taka mądra
__________________

„The future belongs to those
who believe in the beauty of their dreams”

Edytowane przez cherry pie
Czas edycji: 2016-05-17 o 14:06
cherry pie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-17, 16:16   #2353
Malinowaslodycz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 419
Dot.: Izotek - cz.II

Cytat:
Napisane przez Grzegorz93 Pokaż wiadomość
Po terapii jakoś to likwidujecie ? Jak to wyciągnąć, kiedyś używałem maseczki ściągającej ale nic nie dawała.
Czekaj cierpliwie, zeby było lepiej musi być gorzej
Malinowaslodycz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-17, 18:50   #2354
lolpik
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 123
Dot.: Izotek - cz.II

Mi wągry wyszły, troszkę im pomagałem, ale myślę że bez tego tez by wyszły. Puki co nie wróciły. Jestem na 4 miesiącu.

Co do Tetralysalu to brałem 4 razy. Za pierwszym razem po pół roku wróciło. Następnym razem było już coraz gorzej az w ogóle nie działał.. Też był jakiś procent szans że po pierwszej nie wraca itd. Na mnie niestety nie działało. Ale napewno warto przed izo spróbować z tetralysalem, tam nawet o skutkach ubocznych nie słyszałem.
lolpik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-17, 19:55   #2355
tytlini
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 42
Dot.: Izotek - cz.II

Cytat:
Napisane przez Grzegorz93 Pokaż wiadomość
Hello wszystkim mam pytanie.
Dalej nic już nie schodzi z twarzy i pleców tak jakby kuracja stała, na dodatek powstaje mi dużo wągrów takie ciemne kropeczki tylko na nosie, czy izotek sobie z tym poradzi czy potrzebne jest coś na zlikwidowanie tego ?
mi wagry czasie kuracji strasznie wyszly, po 1-2 miesiacach w czasie kuracji poznikalo wszystko i do tej pory nie ma nic
tytlini jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-18, 10:17   #2356
Grzegorz93
Raczkowanie
 
Avatar Grzegorz93
 
Zarejestrowany: 2016-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 67
Dot.: Izotek - cz.II

Dzieki za uspokojenie ).
Grzegorz93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-18, 14:39   #2357
Artur94
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 22
Dot.: Izotek - cz.II

wam też tak usta się świecą po nawilżaniu? używałem teraz carmexu znacznie częściej i nie mam już problemu z pękaniem ale denerwuje mnie to że strasznie się świece i nie wiem czy to carmex jest taki czy po każdym nawilżaczu do ust tak jest?
Artur94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-18, 16:46   #2358
Malinowaslodycz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 419
Dot.: Izotek - cz.II

Cytat:
Napisane przez Artur94 Pokaż wiadomość
wam też tak usta się świecą po nawilżaniu? używałem teraz carmexu znacznie częściej i nie mam już problemu z pękaniem ale denerwuje mnie to że strasznie się świece i nie wiem czy to carmex jest taki czy po każdym nawilżaczu do ust tak jest?
No oczywiście, że świecą ale to nie jest przecież efekt jak po blyszczyku. Jest pomadka Nivea man
Malinowaslodycz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-18, 17:31   #2359
kalinolistek
Zakorzenienie
 
Avatar kalinolistek
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 9 141
Dot.: Izotek - cz.II

Hej!
Byłam u dermatologa. Co do mojej facjaty... Cóż, dosyć szybko zawitały na niej pryszcze po niedawno zakończonej kuracji ale mam zalecony jakiś krem i trzeba go używać aż w końcu będę zadowolona.
A teraz zagadka: Jak robić, żeby się nie narobić? Prosta sprawa - kasować 150 zł za 15 minutową wizytę

---------- Dopisano o 16:31 ---------- Poprzedni post napisano o 16:30 ----------

Cytat:
Napisane przez Artur94 Pokaż wiadomość
wam też tak usta się świecą po nawilżaniu? używałem teraz carmexu znacznie częściej i nie mam już problemu z pękaniem ale denerwuje mnie to że strasznie się świece i nie wiem czy to carmex jest taki czy po każdym nawilżaczu do ust tak jest?
Kup sobie pomadkę z Nivei albo Regenerum. One tak nie lśnią.
__________________
"Nie ma na świecie rzeczy, której należy się bać, za to jest wiele takich, dla których warto dać z siebie wszystko."
Hanni Münzer


kalinolistek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-05-18, 17:35   #2360
cherry pie
dream big
 
Avatar cherry pie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 53 654
Dot.: Izotek - cz.II

Cytat:
Napisane przez kalinolistek Pokaż wiadomość
Hej!
Byłam u dermatologa. Co do mojej facjaty... Cóż, dosyć szybko zawitały na niej pryszcze po niedawno zakończonej kuracji ale mam zalecony jakiś krem i trzeba go używać aż w końcu będę zadowolona.
A teraz zagadka: Jak robić, żeby się nie narobić? Prosta sprawa - kasować 150 zł za 15 minutową wizytę
tacy to pożyją a mówił/a czy to zadowolenie nastąpi?
__________________

„The future belongs to those
who believe in the beauty of their dreams”
cherry pie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-18, 17:44   #2361
kalinolistek
Zakorzenienie
 
Avatar kalinolistek
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 9 141
Dot.: Izotek - cz.II

Cytat:
Napisane przez cherry pie Pokaż wiadomość
tacy to pożyją a mówił/a czy to zadowolenie nastąpi?
Powiedziała, że powinno pomóc, bo nic nie wspominała, żebym miała pojawić się za jakiś czas na kolejnej wizycie. Dla niej chyba na serio leczenie jest zakończone, a to traktuje jako delikatne poprawki
__________________
"Nie ma na świecie rzeczy, której należy się bać, za to jest wiele takich, dla których warto dać z siebie wszystko."
Hanni Münzer


kalinolistek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-18, 17:55   #2362
cherry pie
dream big
 
Avatar cherry pie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 53 654
Dot.: Izotek - cz.II

Cytat:
Napisane przez kalinolistek Pokaż wiadomość
Powiedziała, że powinno pomóc, bo nic nie wspominała, żebym miała pojawić się za jakiś czas na kolejnej wizycie. Dla niej chyba na serio leczenie jest zakończone, a to traktuje jako delikatne poprawki
zasięgniesz opinii u kogoś innego?
__________________

„The future belongs to those
who believe in the beauty of their dreams”
cherry pie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-18, 18:02   #2363
kalinolistek
Zakorzenienie
 
Avatar kalinolistek
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 9 141
Dot.: Izotek - cz.II

Cytat:
Napisane przez cherry pie Pokaż wiadomość
zasięgniesz opinii u kogoś innego?
Póki co nie. Zobaczę, czy ten krem coś pomoże i jeśli nie będzie efektów, to wtedy udam się do kogoś innego
__________________
"Nie ma na świecie rzeczy, której należy się bać, za to jest wiele takich, dla których warto dać z siebie wszystko."
Hanni Münzer


kalinolistek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-18, 19:09   #2364
Malinowaslodycz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 419
Dot.: Izotek - cz.II

Cytat:
Napisane przez cherry pie Pokaż wiadomość
tacy to pożyją a mówił/a czy to zadowolenie nastąpi?
Wiesz, medycyne nie tak prosto skończyć
Malinowaslodycz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-18, 19:17   #2365
feronik
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 200
Dot.: Izotek - cz.II

Jak tak czytam o tych nawrotach to mam ochotę brać Izo aż do śmierci...
kalinolistek, a można wiedzieć jaki krem Ci zaleciła teraz dermatolog?
feronik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-18, 19:40   #2366
cherry pie
dream big
 
Avatar cherry pie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 53 654
Dot.: Izotek - cz.II

Cytat:
Napisane przez kalinolistek Pokaż wiadomość
Póki co nie. Zobaczę, czy ten krem coś pomoże i jeśli nie będzie efektów, to wtedy udam się do kogoś innego
no to oby pomógł

Cytat:
Napisane przez Malinowaslodycz Pokaż wiadomość
Wiesz, medycyne nie tak prosto skończyć
owszem, nie łatwo. szkoda tylko, że nie każdy lekarz traktuje pacjentów poważnie i nie mówię tu tylko o dermatologii, nie sztuką jest wziąć kasę za wizytę.
__________________

„The future belongs to those
who believe in the beauty of their dreams”
cherry pie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-18, 21:50   #2367
kalinolistek
Zakorzenienie
 
Avatar kalinolistek
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 9 141
Dot.: Izotek - cz.II

Cytat:
Napisane przez cherry pie Pokaż wiadomość
no to oby pomógł
Oby!!!
Cytat:
Napisane przez feronik Pokaż wiadomość
kalinolistek, a można wiedzieć jaki krem Ci zaleciła teraz dermatolog?
Locacid.

(Matko, aż mnie zmroziło jak wpisałam w Google Grafika nazwę tego kremu Toż to wygląda jak opakowanie po Curacne! )
__________________
"Nie ma na świecie rzeczy, której należy się bać, za to jest wiele takich, dla których warto dać z siebie wszystko."
Hanni Münzer



Edytowane przez kalinolistek
Czas edycji: 2016-05-18 o 21:52
kalinolistek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-18, 21:54   #2368
cherry pie
dream big
 
Avatar cherry pie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 53 654
Dot.: Izotek - cz.II

Cytat:
Napisane przez kalinolistek Pokaż wiadomość
Oby!!!


Locacid.
właśnie posmarowałam sobie nim czoło, skubaniec dobry jest, miałam między brwiami na środku jak hinduska pryszcza dość dużego i po 3 dniach już go nie ma
__________________

„The future belongs to those
who believe in the beauty of their dreams”
cherry pie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-18, 22:04   #2369
kalinolistek
Zakorzenienie
 
Avatar kalinolistek
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 9 141
Dot.: Izotek - cz.II

Cytat:
Napisane przez cherry pie Pokaż wiadomość
właśnie posmarowałam sobie nim czoło, skubaniec dobry jest, miałam między brwiami na środku jak hinduska pryszcza dość dużego i po 3 dniach już go nie ma
Dajesz mi nadzieję! Może pozbędę się tych wszystkich dziadów, które zalegają mi w skórze
__________________
"Nie ma na świecie rzeczy, której należy się bać, za to jest wiele takich, dla których warto dać z siebie wszystko."
Hanni Münzer


kalinolistek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-18, 22:05   #2370
cherry pie
dream big
 
Avatar cherry pie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 53 654
Dot.: Izotek - cz.II

Cytat:
Napisane przez kalinolistek Pokaż wiadomość
Dajesz mi nadzieję! Może pozbędę się tych wszystkich dziadów, które zalegają mi w skórze
trzymam kciuki! ja do tej pory smarowałam nim punktowo, bo się bałam podrażnień ale od wczoraj smaruje całe czoło, bo mam armie pryszczy znowu
__________________

„The future belongs to those
who believe in the beauty of their dreams”
cherry pie jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-01-27 19:31:35


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:42.