Jestem za ładna...źle mi z tym - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-09-10, 14:27   #61
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: Jestem za ładna...źle mi z tym

Cytat:
Napisane przez Ieka Pokaż wiadomość
bez makijażu, normalane foto, taka super piękna nie będzie,oj uważam poprostu, że lekka przesada.
Niestety mylisz się.
Polska jest krajem ludzi ładnych, ale przeciętnych, o stonowanej urodzie, jasnej skórze i jasnych włosach, nie za wysokich, nie za niskich, nie za grubych, nie za chudych.

Ale na świecie istnieją takie mieszanki ras, że naprawdę są osoby oszałamiające - bez makijażu, z naturalną fryzurą (która czasem sama w sobie jest kosmiczna), egzotyką na poziomie kosmosu.

Takie osoby zawsze wzbudzają u większości ludzi zwyczajnie lęk.
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-10, 14:29   #62
suszarka
Buc
 
Avatar suszarka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: z kropki.
Wiadomości: 9 915
Dot.: Jestem za ładna...źle mi z tym

Dziołchy, przeca to jawna prowokacja. I do tego marna.
__________________
suszarka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-10, 14:33   #63
mi.a
Zakorzenienie
 
Avatar mi.a
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 3 374
Dot.: Jestem za ładna...źle mi z tym

Cytat:
Napisane przez suszarka Pokaż wiadomość
Dziołchy, przeca to jawna prowokacja. I do tego marna.
prowokacją być nie musi
a nawet jeżeli jest, to osobiście uważam to za całkiem ciekawy temat do dyskusji (ogólnie komentowanie kobiecej urody przez kobiety wzbudza zawsze tyyle emocji, że zawsze można się czegoś ciekawego dowiedzieć )
__________________
MY IDEA OF HAPPINESS

HAPPINESS ONLY REAL WHEN SHARED

"Wierzę w styl, a nie modę" RL
mi.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-10, 14:39   #64
6291cc2e5cca5cd6ab177e5efe4c5e0758342977
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 235
Dot.: Jestem za ładna...źle mi z tym

a może po prostu siebie przeceniasz?
nikt nie jest zazdrosny (ja też nie)
zgadzam się z suszarką. to na pewno prowokacja gdyż każda normalna dziewczyna cieszy się z tego że jest ładna.
6291cc2e5cca5cd6ab177e5efe4c5e0758342977 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-10, 14:47   #65
miriuri
Raczkowanie
 
Avatar miriuri
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 445
Dot.: Jestem za ładna...źle mi z tym

Cytat:
Napisane przez szugarbejb Pokaż wiadomość
Jest jedna dziewczyna, która wręcz dostaje oklaski przechodząc ulicą, a samochody zatrzymują się z piskiem.
przepraszam, nie to, żebym była złośliwa, ale


no naprawdę, pochylmy się nad smutnym losem pięknych kobiet, dla których uroda to największe przekleństwo, kara za poprzednie wcielenie, a może zła karma?

ja uważam, że ani osobom bardzo brzydkim (choć takie, uważam, nie istnieją - wystarczy o sobie zadbać, i nie podoba mi się takie klasyfikowanie ludzi), ani bardzo pięknym nic nie przeszkodzi w normalnym życiu, kontaktach międzyludzkich i zadowoleniu, jeżeli mają odpowiedni charakter i się ani nie wywyższają, ani nie obnoszą z kompleksami na prawo i lewo.
miriuri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-10, 14:53   #66
PannaX
Rozeznanie
 
Avatar PannaX
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: z przeszłości
Wiadomości: 947
GG do PannaX
Dot.: Jestem za ładna...źle mi z tym

Cytat:
Napisane przez NaOSTRO Pokaż wiadomość
dla mnie to ściema ;P
nie ma dziewczyna ,żadnego wizerunku w świecie realnym ,to chce sobie wykreować w wirtualnym niech pokaże foty ;d pewie się wymiga
Cytat:
Napisane przez klempaa Pokaż wiadomość
Jak chcesz to przyjadę i Cie oszpecę. Do wyboru łamanie nosa, wybijanie zebów, wyrywanie włosów.... nawet jedno oko Ci mogę wyłupić. Może Ci będzie wtedy łatwiej?
Cytat:
Napisane przez Lucka91 Pokaż wiadomość
mozemy zobaczyc jakies zdjecie?
ciekawa jestem jak wyglada czlowiek ktorego nienawidzi sie za to jak wyglada
Cytat:
Napisane przez NaOSTRO Pokaż wiadomość
przestańcie jakaś młoda dziewczyna chciała się dowartościować i tyle
Cytat:
Napisane przez paolyn Pokaż wiadomość
tez jestem za tym , wstaw zdjęcie
Cytat:
Napisane przez NaOSTRO Pokaż wiadomość
hahaha a może tylko ona mysli ,że jest odbierana za ładną sobie wkręciła i tak mysli haha ;d
Cytat:
Napisane przez gorica Pokaż wiadomość
Pokaż zdjęcie!!!
Cytat:
Napisane przez preetamsingh Pokaż wiadomość
autorko wątku, wstaw zdjęcie!
Cytat:
Napisane przez anna boleyn Pokaż wiadomość
wstaw zdjęcie!!!! ocenimy
Cytat:
Napisane przez Ieka Pokaż wiadomość
no właśnie, wrzuć foto, a potem pogadamy


Błagam, trzymajcie swoją polską mentalność na wodzy Żenujące.

Jestem w szoku, myślałam, że chociaż na forum "intymnie" mozna liczyć na brak prymitywnej nagonki. Takie komentarze potwierdzają tylko to co napisała autorka wątku..
PannaX jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-10, 14:57   #67
6291cc2e5cca5cd6ab177e5efe4c5e0758342977
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 235
Dot.: Jestem za ładna...źle mi z tym

Pannax - bez komentarza
6291cc2e5cca5cd6ab177e5efe4c5e0758342977 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-09-10, 15:01   #68
suszarka
Buc
 
Avatar suszarka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: z kropki.
Wiadomości: 9 915
Dot.: Jestem za ładna...źle mi z tym

Cytat:
Napisane przez PannaX Pokaż wiadomość
Błagam, trzymajcie swoją polską mentalność na wodzy Żenujące.

Jestem w szoku, myślałam, że chociaż na forum "intymnie" mozna liczyć na brak prymitywnej nagonki. Takie komentarze potwierdzają tylko to co napisała autorka wątku..

bez przesady, trochę dystansu.
__________________
suszarka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-10, 15:02   #69
Merys
Zakorzenienie
 
Avatar Merys
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 7 289
Dot.: Jestem za ładna...źle mi z tym

Cytat:
Napisane przez miriuri Pokaż wiadomość
ja uważam, że ani osobom bardzo brzydkim (choć takie, uważam, nie istnieją - wystarczy o sobie zadbać, i nie podoba mi się takie klasyfikowanie ludzi), ani bardzo pięknym nic nie przeszkodzi w normalnym życiu, kontaktach międzyludzkich i zadowoleniu, jeżeli mają odpowiedni charakter i się ani nie wywyższają, ani nie obnoszą z kompleksami na prawo i lewo.
Tutaj sie nie zgodze. Prosty przyklad osoba "brzydka" idac po ulicy slyszy szepty, smiech i drwiny. Nawet w kontaktach z osobami ktorymi chcialaby sie kolegowac lub przyjaznic widac dystans. Za plecami tez drwia.
Osoba "ladna" czuje oblesny wzrok facetow na sobie, slyszy gwizdanie i komentarze co by z nia nie zrobili.
W jakiejkolwiek dyskusji widac po spojrzeniu faceta ze mysli o jednym.
Kolezanki probuja konkurowac, zeby nie wygladac przy niej zle, sa zazdrosne o swoich facetow kiedy "ladna z nimi rozmawia" wyczuwaja zagrozenie.
Wiec cokolwiek nie zrobia to i tak bedzie zle. Zamykaja sie w sobie i tez nabieraja dystansu do ludzi, nie ufaja im.
Merys jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-10, 15:03   #70
NaOSTRO
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 148
Dot.: Jestem za ładna...źle mi z tym

ja nie rozumiem ?
dlaczego kobiety tu mialybybyc zazdrosne ,przeciez jej nie widzialy to po 1 po 2 jets naprawde malo osob ktore nie maja w ogole znjomych jakichkolwiek ,a kobiety ciesza sie z tego ze sa ladne -

poza tym ja nie mam powodu byc zazdrosna miedzy innymi dlatego ze ja jestem piekna kobieta i taka sie czuje ,powodzi mi sie w zyciu i jestem szczesliwa
i nie sadze ze kobiety sa az tak zazdrosne ,zeby kogos skreslac za to ze jest ladnym czy brzydkim
NaOSTRO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-10, 15:09   #71
blackamor
Zakorzenienie
 
Avatar blackamor
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2 868
Dot.: Jestem za ładna...źle mi z tym

Cytat:
Napisane przez NaOSTRO Pokaż wiadomość
ja nie rozumiem ?
dlaczego kobiety tu mialybybyc zazdrosne ,przeciez jej nie widzialy to po 1 po 2 jets naprawde malo osob ktore nie maja w ogole znjomych jakichkolwiek ,a kobiety ciesza sie z tego ze sa ladne -

poza tym ja nie mam powodu byc zazdrosna miedzy innymi dlatego ze ja jestem piekna kobieta i taka sie czuje ,powodzi mi sie w zyciu i jestem szczesliwa
i nie sadze ze kobiety sa az tak zazdrosne ,zeby kogos skreslac za to ze jest ladnym czy brzydkim
Tak, dokładnie tak.
NIE MA OPCJI zeby to przez jej wyglad nie miala znajomych :|
__________________
Podpis w remoncie.
blackamor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-10, 15:14   #72
Akashka
Zadomowienie
 
Avatar Akashka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Stad...
Wiadomości: 1 380
Dot.: Jestem za ładna...źle mi z tym

Cytat:
Napisane przez NaOSTRO Pokaż wiadomość
ja nie rozumiem ?
dlaczego kobiety tu mialybybyc zazdrosne ,przeciez jej nie widzialy to po 1 po 2 jets naprawde malo osob ktore nie maja w ogole znjomych jakichkolwiek ,a kobiety ciesza sie z tego ze sa ladne -

poza tym ja nie mam powodu byc zazdrosna miedzy innymi dlatego ze ja jestem piekna kobieta i taka sie czuje ,powodzi mi sie w zyciu i jestem szczesliwa
i nie sadze ze kobiety sa az tak zazdrosne ,zeby kogos skreslac za to ze jest ladnym czy brzydkim
Zastanawiam sie ile masz lat 'piekna kobieto'. Wszystkie posty jakie napisalas w tym temacie przepelnione sa wlasnie zazdroscia, nienawiscia i agresja... Wyglada to tak jakby zabolalo Cie to co napisala autorka watku bo przeciez nie ona tylko TY! jestes najpiekniejsza... I tym swoim wrzaskiem probujesz teraz zwrocic na siebie uwage... Zachowujesz sie prostacko a twoje wypowiedzi sa chamskie.
Jezeli ten temat nie jest tylko prowokacja to tak sobie mysle ze moze autorka ma takie szczescie i trafia tylko na 'kobiety' twojego pokroju... Wtedy jestem w stanie zrozumiec jej opisywany tu problem...
Zejdz na ziemie...

P.S. wedlug mnie 'piekna kobieta' nie jest tak wulgarna...
__________________



Akashka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-10, 15:14   #73
miriuri
Raczkowanie
 
Avatar miriuri
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 445
Dot.: Jestem za ładna...źle mi z tym

Cytat:
Napisane przez Merys Pokaż wiadomość
Tutaj sie nie zgodze. Prosty przyklad osoba "brzydka" idac po ulicy slyszy szepty, smiech i drwiny. Nawet w kontaktach z osobami ktorymi chcialaby sie kolegowac lub przyjaznic widac dystans. Za plecami tez drwia.
Osoba "ladna" czuje oblesny wzrok facetow na sobie, slyszy gwizdanie i komentarze co by z nia nie zrobili.
W jakiejkolwiek dyskusji widac po spojrzeniu faceta ze mysli o jednym.
Kolezanki probuja konkurowac, zeby nie wygladac przy niej zle, sa zazdrosne o swoich facetow kiedy "ladna z nimi rozmawia" wyczuwaja zagrozenie.
Wiec cokolwiek nie zrobia to i tak bedzie zle. Zamykaja sie w sobie i tez nabieraja dystansu do ludzi, nie ufaja im.
Też się nie zgodzę to są jakieś dziwne stereotypy. takie zachowania to chyba w gimnazjum, u dzieciaków - wiem, pamiętam, tak było. później coraz rzadziej, a w końcu ludzie dorastają i na studiach czy nawet nie na studiach, po prostu w dorosłym życiu, każdy, kto nie jest zarozumialcem albo szarą mychą, która sobie kontaktów nie życzy, jest w stanie znaleźć "swoje" miejsce, nawet, jeżeli nie będzie to wielka paczka przyjaciół, a dobrzy znajomi. Chyba, że grupa jest nieciekawa - ale naprawdę, ostatni moment, w którym się kogoś wyklucza z powodu wyglądu, to gimnazjum. A chamskie komentarze się słyszy już tylko od robotników czy pijanych facetów, ale jak to każda dziewczyna z kawałkiem cycka traktowanie dorosłych ludzi tak, jakby nie byli w stanie oceniać kogoś nie przez pryzmat wyglądu, to traktowanie społeczeństwa jako zbiorowiska tępaków.

Oczywiście, to wszystko się może czasem zdarzy, u ludzi mocno powierzchownych - ale nie wierzę, że "brzydcy" i "piękni" nie są w stanie normalnie funkcjonować w społeczeństwie bo to jakaś bzdura
miriuri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-10, 15:16   #74
6291cc2e5cca5cd6ab177e5efe4c5e0758342977
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 235
Dot.: Jestem za ładna...źle mi z tym

brak znajomych to może (ale nie musi!) być kwestia zarozumialstwa i wysokiego mniemania o sobie.
6291cc2e5cca5cd6ab177e5efe4c5e0758342977 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-10, 15:22   #75
PannaX
Rozeznanie
 
Avatar PannaX
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: z przeszłości
Wiadomości: 947
GG do PannaX
Dot.: Jestem za ładna...źle mi z tym

Cytat:
Napisane przez Akashka Pokaż wiadomość
Zastanawiam sie ile masz lat 'piekna kobieto'. Wszystkie posty jakie napisalas w tym temacie przepelnione sa wlasnie zazdroscia, nienawiscia i agresja... Wyglada to tak jakby zabolalo Cie to co napisala autorka watku bo przeciez nie ona tylko TY! jestes najpiekniejsza... I tym swoim wrzaskiem probujesz teraz zwrocic na siebie uwage... Zachowujesz sie prostacko a twoje wypowiedzi sa chamskie.
Jezeli ten temat nie jest tylko prowokacja to tak sobie mysle ze moze autorka ma takie szczescie i trafia tylko na 'kobiety' twojego pokroju... Wtedy jestem w stanie zrozumiec jej opisywany tu problem...
Zejdz na ziemie...

P.S. wedlug mnie 'piekna kobieta' nie jest tak wulgarna...
zgadzam się


[1=6291cc2e5cca5cd6ab177e5 efe4c5e0758342977;2198127 7]Pannax - bez komentarza[/QUOTE]

dlaczego? choć moze to i lepiej ze jednak bez

Cytat:
Napisane przez suszarka Pokaż wiadomość
bez przesady, trochę dystansu.
a właśnie bez przesady, nagonka w tym stylu moze komus z problemem, kto szuka wsparcia/zrozumienia/porady na tym forum bardzo zaszkodzić bez względu na to czy problem autorki jest tylko wyimaginowany czy nie.
PannaX jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-10, 15:23   #76
Chii1986
Zakorzenienie
 
Avatar Chii1986
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 326
Dot.: Jestem za ładna...źle mi z tym

Cytat:
Napisane przez NaOSTRO Pokaż wiadomość
ja nie rozumiem ?
dlaczego kobiety tu mialybybyc zazdrosne ,przeciez jej nie widzialy to po 1 po 2 jets naprawde malo osob ktore nie maja w ogole znjomych jakichkolwiek ,a kobiety ciesza sie z tego ze sa ladne -

poza tym ja nie mam powodu byc zazdrosna miedzy innymi dlatego ze ja jestem piekna kobieta i taka sie czuje ,powodzi mi sie w zyciu i jestem szczesliwa
i nie sadze ze kobiety sa az tak zazdrosne ,zeby kogos skreslac za to ze jest ladnym czy brzydkim
ciągle jedziesz z agresją po autorce wątku i w niemal każdym poście podkreślasz, że sama jesteś piękna


a kobiety bywają tak bardzo zazdrosne (chodzi o kobiety z niskim poczuciem własnej wartości bo tylko takie czują zagrożenie), że cytuję jedną ze znanych mi dziewczyn "nie przyjaźnie się z dziewczynami ładniejszymi ode mnie bo wtedy nikt na mnie nie zwraca uwagi i nie jestem w centrum uwagi"....
__________________
31maj 2013 HANIA
Chii1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-10, 15:28   #77
Rosalie123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 5
Dot.: Jestem za ładna...źle mi z tym

Jak ktoś nie ma problemów, to sobie je wynajduje... Ciesz się, że jesteś ładna, zamiast się nad sobą użalać. Są dziewczyny, które mają zeza albo krzywy nos. Co one mają powiedzieć?
Rosalie123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-10, 15:30   #78
NaOSTRO
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 148
Dot.: Jestem za ładna...źle mi z tym

o hahaha proszę Cię co ty myślisz ,że nie mam ładniejszych koleżanek w okół siebie , moja znajomą np. jest 1vice miss polski i mam dużo koleżanek modelek i to wcale nie oznacza ze mam się uważać za gorsza czy lepszą,jest dużo pięknych kobiet i każda ma swój oryginalny wygląd i myślę,że nawet jak 99%społeczeństwa ma kogoś za ideał to nie ma problemu w nawiązaniu kontaktów
i bez obrazy ale nie jestem dzieckiem ,żeby czuć się od kogoś gorsza bo ja się nie porównuje do ludzi tylko martwię o siebie ,a to ,że ktoś wypisuje takie bzdury tutaj a niektóre naiwne osoby się nabierają to ich problem
zwykła prowokacja i tyle
A to czy ktoś uważa mnie za paszteta czy gwiazde z hollywood to sorry mam to gdzieś ,bo człowiek powinien być zadowolony z siebie a nie z tego co inni o nim mówią,poza tym uroda ?co z tego ,że uroda ,przemija trzeba być miłym i chcieć nawiązać kontakty
a jak ktos napisał wyżej ,takie zachowania to najwyżej w podstawówce ,teraz jest wiele wykfalifikowanych madrych ludzi i ładni czy brzydcy funkcjonują normlanie w społeczeństwie ,więc takie gadanie nienawidzą mnie bo jestem piękna to bzdura ,możliwe ,że kogoś nienawidzą bo ktoś nie jest w porządku ,
a najwyraźniej osoba mająca płytko w głowie może myśleć ,że przez urodę ktoś jej nienawidzi - toż to śmieszne
Ludzie ładni po 1 są bardziej lubiani niż brzydcy-tak wykazują wszelkie badania
NaOSTRO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-10, 15:34   #79
Lucka91
Wtajemniczenie
 
Avatar Lucka91
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: pokoik na poddaszu :)
Wiadomości: 2 776
Dot.: Jestem za ładna...źle mi z tym

ciekawa jestem dlaczego nigdy w zyciu nie spotkalam czlowieka tak pieknego zeby z piskiem opon zatrzymac przed nim swoj samochod

Nie ma takich ludzi i tyle, uroda jest pojeciem wzglednym, kazdy ma inny typ, i dla jednego ktos bedzie przecietny a dla innego piekny.

Wkurza mnie takie gadanie, takie na poziomie amerykanskich gwiazdeczek, ktore w tabloidach walcza ze stereotypami pieknych ludzi i chca wielce udowodnic ze poza uroda maja wiele plusow, a co najciekawsze mowia to ludzie naprawde przecietni moim zdaniem ;p




Tak swoja droga piekne to moze byc wnetrze czlowieka, wyglad moze sie w kazdej chwili zmienic i NIC nie znaczy. Nie wierze w to ze ktos nie ma przyjaciol dlatego ze jest oh ah nieziemsko cudowny, normalnie sam Bog go na ziemie zeslal.
__________________
Narysujesz mi coś?
Lucka91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-10, 15:34   #80
dagienka
Zadomowienie
 
Avatar dagienka
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 185
Dot.: Jestem za ładna...źle mi z tym

nieprzemyślany post

Edytowane przez dagienka
Czas edycji: 2010-09-10 o 15:35
dagienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-10, 15:36   #81
anshe
Raczkowanie
 
Avatar anshe
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 341
Dot.: Jestem za ładna...źle mi z tym

Cytat:
Napisane przez krolewnazdrewna87 Pokaż wiadomość
Witam Drogie Wizażanki,
jestem starą bywalczynią tego forum, ale wolałam założyć nowy profil aby zachować anonimowość.

Mój problem- tak jak w tytule. Wielu z Was może wydawać się to absurdalne, a jednak...

Wiele osób postrzega mnie za osobę bardzo ładną, od kiedy pamiętam zawsze źle się z tym czułam.

Nigdy nie miałam przyjaciółki, każda nowo poznana dziewczyna krzywo na mnie patrzy, nigdy nie miałam bliskiej koleżanki w żadnej klasie- ani w liceum, ani teraz na studiach. Zawsze mnie izolują, obmawiają za plecami...czuję się zaszczuta. Nauczyciele, a teraz wykładowcy płci męskiej są dla mnie bardzo mili, aż za bardzo. Na egzaminach prawie w ogóle mnie nie pytają. Nauczycielki- nie lubią mnie.

Zawsze jak się gdzieś pojawię wszyscy zwracają na mnie uwagę, faceci próbują mnie sobą zainteresować, dziewczyny- w ogóle ze mną nie rozmawiają tylko mierzą wzrokiem. ( Nie jest to przyjazne spojrzenie).

Obecnie odbywam praktyki w pewnej placówce...jest ona dość specyficzna, pracuje w niej większość mężczyzn. Możecie przewidzieć ich reakcję- połowa próbuje mnie poderwać, a druga połowa...no właśnie. Odnoszę wrażenie, że mnie nienawidzą, niszczą mnie psychicznie. Chcą udowodnić, że się do tego nie nadaję, że to nie jest miejsce dla mnie. Dają banalne sprawy do załatwienia, nie traktują mnie poważnie. Nie mam możliwości się wykazać, nie interesują ich moje umiejętności i wiedza tylko z góry zakładają, że jestem płytka. Podczas gdy druga dziewczyna, która również ma tam praktyki traktowana jest normalnie- dostaje normalne zadania, ciągle ma pełno roboty, codziennie uczy się nowych rzeczy- bo umożliwiają jej to. A ja? Co wpiszę w dziennik praktyk? Parzenie kawy? Robienie zakupów dla przełożonych? Nic innego mi do roboty nie dają.

Po prostu mam już tego serdecznie dość. Do tej pory jakoś sobie z tym radziłam, uodporniłam się. Ale teraz...nie mam już siły. Powoli sobie uswiadamiam, że nigdy nie będę traktowana poważnie, że nie będę mogła robić w życiu tego co sobie wymarzyłam.

Mężczyźni nie znając mnie z góry traktują mnie jak pustaka, albo po prostu dają nie oczekując nic w zamian, zachwycają się mną, moją powierzchownością...nie interesuje ich w ogóle moje wnętrze.

Kobiety, które dotychczas spotkałam na swojej drodze- nienawidzą mnie. Napisałam, ze nigdy nie miałam przyjaciólki...przeprasza , jedną kiedyś miałam...od podstawówki do 1 klasy liceum, do czasu kiedy okazało się, że jej nowy chłopak kręci z nią aby zbliżyć się do mnie. Powiedziała, że nie może się ze mną przyjaźnić, że kiedy idzie ze mną to ona nie istnieje, że nikt na nią nie zwraca uwagi, że czuje się jakby nie istniała.

Nie mam chłopaka, kiedyś miałam, ale nie potrafił sobie poradzić ze swoją zazdrością. Szalał bo twierdził, że nie może być z taką kobietą, że odchodzi od zmysłów przeze mnie...czasem nawet kiedy byliśmy razem faceci próboali mnie poderwać. Choć wiedział, że go kocham i że nie obchodzą mnie inni nie radził sobie z tym i zostawił mnie.


Wielu z Was wyda się to paradoksalne, może niemożliwe ale tak właśnie wygląda moje życie, którego coraz bardziej mi się odechciewa. Nie wiem czego od Was oczekuję...po prostu napiszcie co myślicie...

Czy któraś z Was ma podobnie? Czy któraś z Was marzyła kiedykolwiek żeby być brzydsza? Bardziej przeciętna??

Jak mam sobie radzić ze swoim wyglądem?

smutna królewna z drewna
Za ładna? co to znaczy za ładna?
Dla jednego będziesz ładna dla drugiego nie. Nie wierzę żeby wszyscy uważali Cię za chodzącą piękność. To tyczy się zarówno kobiet jak i mężczyzn.
Nie raz niejeden prawił mi komplementy próbował poderwać....no i co z tego... akurat temu sie podobałam innemu nie. Z nawiązwaniem kotaktów z ludźmi nie mam problemu.
Wydaje i się że tu chodzi jak się zachowujesz i jak inni traktują Twoje zachowanie (nie wygląd).
A praktyki no cóż...od zawsze praktykanci byli potrzebni żeby przynieść podać,pozamiatać....ba... nawet na stażu tego doświadczysz
Zazdrosnego chłopaka też miałam do tego stopnia, że nie podobało mu się iż chodzę w spódniczkach. Ale tu nie chodziło o to że jestem za ładna...to on miał coś z głową
anshe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-10, 15:38   #82
Nieoficjalnie
Zakorzenienie
 
Avatar Nieoficjalnie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 3 430
Dot.: Jestem za ładna...źle mi z tym

a ja bym z chęcią obejrzała jakąś fotkę naOSTRO
__________________
Tydyrytkom
Nieoficjalnie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-10, 15:38   #83
Tapioka
Raczkowanie
 
Avatar Tapioka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 213
Dot.: Jestem za ładna...źle mi z tym

Cytat:
Napisane przez Akashka Pokaż wiadomość
Zastanawiam sie ile masz lat 'piekna kobieto'. Wszystkie posty jakie napisalas w tym temacie przepelnione sa wlasnie zazdroscia, nienawiscia i agresja... Wyglada to tak jakby zabolalo Cie to co napisala autorka watku bo przeciez nie ona tylko TY! jestes najpiekniejsza... I tym swoim wrzaskiem probujesz teraz zwrocic na siebie uwage... Zachowujesz sie prostacko a twoje wypowiedzi sa chamskie.
Jezeli ten temat nie jest tylko prowokacja to tak sobie mysle ze moze autorka ma takie szczescie i trafia tylko na 'kobiety' twojego pokroju... Wtedy jestem w stanie zrozumiec jej opisywany tu problem...
Zejdz na ziemie...

P.S. wedlug mnie 'piekna kobieta' nie jest tak wulgarna...
Ciężko się nie zgodzić.

A problem wydaje mi się całkiem realny, nawet jeśli ten wątek to prowokacja. Mam znajomą, która nie tyle jest zjawiskową pięknością, co ma bardzo, bardzo wiele sex-appealu. Może trudno to wyjaśnić, ale ma bardzo ładną, kobiecą figurę, porusza się z niesamowitą gracją (chyba wrodzoną) i ma miłą, ciepłą, trochę figlarną twarz (dołeczki i te sprawy). Jest bardzo skromną osobą, nie ubiera się wyzywająco, mimo to miała sporo niemiłych przygód związanych z napastowaniem, dostaje od mężczyzn niewybredne propozycje (także w pracy) i z góry jest uważana za "łatwe mięso". Ze strony kobiet często spotykają ją komentarze takie, jak padły w tym wątku, a przede wszystkim zazdrość o własnych partnerów. Nie dziwię się, że jest zamknięta w sobie i używa wyniosłości jako obronnego muru chroniącego przed "złym światem".
Tapioka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-10, 15:40   #84
PannaX
Rozeznanie
 
Avatar PannaX
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: z przeszłości
Wiadomości: 947
GG do PannaX
Dot.: Jestem za ładna...źle mi z tym

Cytat:
Napisane przez dagienka Pokaż wiadomość
nieprzemyślany post
w moim odczuciu byl akurat trafny... choc rozumiem edycję
PannaX jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-10, 15:40   #85
6291cc2e5cca5cd6ab177e5efe4c5e0758342977
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 235
Dot.: Jestem za ładna...źle mi z tym

Lucka91 - zgadzam się
6291cc2e5cca5cd6ab177e5efe4c5e0758342977 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-10, 15:42   #86
dagienka
Zadomowienie
 
Avatar dagienka
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 185
Dot.: Jestem za ładna...źle mi z tym

Cytat:
Napisane przez PannaX Pokaż wiadomość
w moim odczuciu byl akurat trafny... choc rozumiem edycję
Dzięki
dagienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-10, 15:44   #87
suszarka
Buc
 
Avatar suszarka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: z kropki.
Wiadomości: 9 915
Dot.: Jestem za ładna...źle mi z tym

Cytat:
Napisane przez PannaX Pokaż wiadomość
a właśnie bez przesady, nagonka w tym stylu moze komus z problemem, kto szuka wsparcia/zrozumienia/porady na tym forum bardzo zaszkodzić bez względu na to czy problem autorki jest tylko wyimaginowany czy nie.

nie widzę tu żadnej nagonki, to raz, a dwa, jak może zaszkodzić? ktoś załamania nerwowego dostanie, bo dziewczyny piszą o zdjęcie.


Forum to jest luźna rozmowa,dyskusja a nie wyznacznik i wyrocznia świętych praw i prawd.

dystans, dystans i jeszcze raz dystans.
__________________
suszarka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-10, 15:44   #88
NaOSTRO
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 148
Dot.: Jestem za ładna...źle mi z tym

proszę zdjęcie co prawda trochę stare rok temu,ale niestety ja nie posiadam aparatu

Edytowane przez NaOSTRO
Czas edycji: 2010-09-14 o 14:22
NaOSTRO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-10, 15:47   #89
Akashka
Zadomowienie
 
Avatar Akashka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Stad...
Wiadomości: 1 380
Dot.: Jestem za ładna...źle mi z tym

Cytat:
Napisane przez NaOSTRO Pokaż wiadomość
proszę zdjęcie co prawda trochę stare rok temu,ale niestety ja nie posiadam aparatu
I w tym wypadku, coby nie byc nie mila... Co kto lubi.. 'piekna kobieto'...
__________________



Akashka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-10, 15:49   #90
NaOSTRO
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 148
Dot.: Jestem za ładna...źle mi z tym

NaOSTRO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-12-09 19:15:23


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:49.