Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XX - Strona 106 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje

Notka

Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje Forum dla osób z kręconymi włosami. Rozmawiamy o stylizacji i pielęgnacji loków. Wejdź, podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-07-16, 21:22   #3151
Imperfecta
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 37 060
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XX

Cytat:
Napisane przez Joanku Pokaż wiadomość
Imp, powodzenia z chopem!
Dziękuję
Imperfecta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-16, 21:29   #3152
Klaudenc
Moderator
 
Avatar Klaudenc
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 203
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XX

Cytat:
Napisane przez Joanku Pokaż wiadomość
wybacz mi ale muszę coś powiedzieć...
Chlop mi się tu namruczal przez ramię, że nie ma to jak piękne loki opadające na ciało nagiej kobiety..
ja go pytam skąd on nagle takie wizje erotyczne przytacza, a on ze Basia na ostatniej fotce chyba topless hahaha.

U mnie lepiej. Przestałam się zabijać o skręt. Za tydzień na podciecie, Dziś po wypróbowaniu joanny len i rumianek są takie shakirowate fale z charakterem lubię tak!
Polubimy się z Tą Joanną
To miłego masz chłopa bo mój tylko stęka, że proste i długie włosy są najlepsze... chociaż znajac go pewnei chce mnie motywować w taki sposób do zapuszczania.

Mi sie właśnie w Twoich włosach podoba, że wyglądają tak na luzie, trochę nieład i jest ich dużo. A do tego kolor, zawsze będę zazdrościć rudzielcom
Klaudenc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-16, 21:38   #3153
Maliniarka
Zakorzenienie
 
Avatar Maliniarka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Gdzie diabeł tuli do snu...
Wiadomości: 17 670
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XX

Cytat:
Napisane przez *Basia* Pokaż wiadomość
Zdjęcia są w codzienniku.
o jaaa, ale długie, tak dawno je widziałam?
perfekcyjne!
Cytat:
Napisane przez iwonsia01 Pokaż wiadomość
Moje dzisiejsze Niestety pora letnia im nie służy. Przede wszystkim z racji półkolonii nie mam czasu im nic podawać. W dodatku niemal codziennie chodzę po palącym słonku;/ Kolor wypłowiały ehhh. Dobrze, że chociaż rosną
wyglądają ciut bardziej sucho niż zwykle, ale nie widać, żeby źle im się działo
Cytat:
Napisane przez michasiamini4 Pokaż wiadomość
Czas ubrać się w zwiewną sukienkę i pędzić nad staw
otóż to
[1=8f44be8657be3d2a3733d9c 7d3db3d2234bdc5f1_6583833 2e9b82;47333436]Moje pierwsze użycie glutka lnianego
[/QUOTE]
chyba przy Twoim skręcie glutek nie robi różncy
Cytat:
Napisane przez Joanku Pokaż wiadomość
wybacz mi ale muszę coś powiedzieć...
Chlop mi się tu namruczal przez ramię, że nie ma to jak piękne loki opadające na ciało nagiej kobiety..
ja go pytam skąd on nagle takie wizje erotyczne przytacza, a on ze Basia na ostatniej fotce chyba topless hahaha.

Iwono, Michalino-Rusalko, Kqq, kikox, Violet, Malinko
UWIELBIAM jak tu wchodzę i tyle różnych zdjęć wlosiorow!
jaki spostrzegawczy

__________________
bajzel kosmetyczny
NEW -->> Słodki mani z tortem
Hybrydy po raz pierwszy - przedłużanie
Makijaż z Lirene
Peelingi Nacomi
Rajstopki



Maliniarka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-16, 21:43   #3154
Curly81
Wtajemniczenie
 
Avatar Curly81
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 805
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XX

Iwonsia,zapomniałam napisaćśliczne Twoje blondaski.
__________________
www.suwaczki.com/tickers/iv09df9hj0e9c18w.png

W oczekiwaniu na kolejne szczęście
Curly81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-16, 21:48   #3155
Joanku
Zadomowienie
 
Avatar Joanku
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 1 159
Cytat:
Napisane przez Klaudenc Pokaż wiadomość
To miłego masz chłopa bo mój tylko stęka, że proste i długie włosy są najlepsze... chociaż znajac go pewnei chce mnie motywować w taki sposób do zapuszczania.

Mi sie właśnie w Twoich włosach podoba, że wyglądają tak na luzie, trochę nieład i jest ich dużo. A do tego kolor, zawsze będę zazdrościć rudzielcom
'Trochę nielad'? Bless you Child!
Moje drugie imię to Nielad xD
Dziękuję za miłe słowa.

A Twój chłop (mimo, że kochasz) to się wcale nie zna.;p
Pffff, proste....;p

Tak u mnie dziś.
(Dziwne światło i nie widać objętości ale po ost. Bhd jest szczęście)
Zrozumiesz człowieku z nieregularnym skrętem...
__________________
07.2012 Włosowa, hormonalna apokalipsa
06.2013 Walka o lwią grzywę.
20.12.2013 Świadomie dobieram kosmetyki.

Edytowane przez Joanku
Czas edycji: 2014-07-16 o 22:05
Joanku jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-16, 21:55   #3156
iwonsia01
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1 187
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XX

Dziękuje! Malinka dobrze piszesz. Tak jak mówię odpuściłam im ostatnio z braku czasu;/ Muszę na wakacje też zakupić odżywkę do mycia, bo pogoda robi swoje;/ Za jakiś czas muszę się za nie wziąć ostro. No i pasemka z połowy czerwca też im nie pomogły
__________________
Dbam o włoski!
iwonsia01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-16, 22:07   #3157
Wizazanka5000
Zakorzenienie
 
Avatar Wizazanka5000
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 6 246
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XX

Cytat:
Napisane przez *Basia* Pokaż wiadomość
Przedłużyć? Rada godna fryzjera. A co z tym pasmem? Nie da się jakoś zapuścić albo coś?

Mam nadzieję, że będziesz zadowolona. Moja siostra chodzi do Niego od dwóch lat chyba, również farbuje.
Postaram się pokazać jakieś zdjęcia, ale cudów za bardzo nie widać. Różnicę dostrzegam chyba tylko ja, ale o to mi chodziło. Włosy ciągle rosną
No ciagle to zapuszczam ale denerwuje mnie bo to beznadziejnie wyglada, z lewej strony twarzy wlosy sa w miare wystopniowane, a,z,prawej jest jedno grube pasmo przy twarzy a reszta ucieka juz na plecy bo jest duzo dluzsza, nie chce bardziej stopniowac tych dluzszych bo tylko to schrzanie, chcialam je przelozyc czesciowo na lewa strone ale nie daja sie, wszystkie proby koncza sie tak, ze wlosy jakos przeloza na tamta strone, jutro moze zrobie fotke jakas to moze mi cos doradzicie jak zobaczycie co i jak
Wizazanka5000 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-07-16, 22:21   #3158
Klaudenc
Moderator
 
Avatar Klaudenc
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 203
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XX

Cytat:
Napisane przez Joanku Pokaż wiadomość
'Trochę nielad'? Bless you Child!
Moje drugie imię to Nielad xD
Dziękuję za miłe słowa.

A Twój chłop (mimo, że kochasz) to się wcale nie zna.;p
Pffff, proste....;p
Ależ proszę bardzo. Ja kocham takie roztrzepane włosy - jak byłam kiedyś na wakacjach to ludzie mówili na mnie Kłaczor bo pierdzielnik ;D proste to nie bo są takie idealnie i grzecznie ułożone i tak samo zawsze.... fajnie popatrze,ć ale mieć niekoniecznie

Bo pewnie ładnego locza nie widział to sobie tak myśli głuptas
Klaudenc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-17, 05:42   #3159
iwonsia01
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1 187
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XX

Cytat:
Napisane przez Klaudenc Pokaż wiadomość
Ależ proszę bardzo. Ja kocham takie roztrzepane włosy - jak byłam kiedyś na wakacjach to ludzie mówili na mnie Kłaczor bo pierdzielnik ;D proste to nie bo są takie idealnie i grzecznie ułożone i tak samo zawsze.... fajnie popatrze,ć ale mieć niekoniecznie

Bo pewnie ładnego locza nie widział to sobie tak myśli głuptas
Hehe co facet to inny punkt widzenia Mój się mną zachwycił o dziwo na zdjęciach właśnie z loczkami. Do tej pory po prawie 4 latach słyszę często "Daj się pobawić najładniejszymi włosami na świecie" Lubię to!
__________________
Dbam o włoski!
iwonsia01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-17, 09:01   #3160
Curly81
Wtajemniczenie
 
Avatar Curly81
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 805
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XX

Cytat:
Napisane przez iwonsia01 Pokaż wiadomość
Hehe co facet to inny punkt widzenia Mój się mną zachwycił o dziwo na zdjęciach właśnie z loczkami. Do tej pory po prawie 4 latach słyszę często "Daj się pobawić najładniejszymi włosami na świecie" Lubię to!
Fajnie mowi Twój facet.Mój nie jest taki szczodry jezeli chodzi o komplementy,trzeba zapytać ale juz się poprawił.
A róznie to z facetami jest,ale większosc facetów z jakimi ja miałam kontakt woli mnie w kręconych,mój mąż też .
Kiedyś nad morzem poznałam fajnych chłopaków,byli zafascynowani moimi włosami.Moj kolega natomiast i jmój brat zawsze mówił,że jak wyprostuję to wyglądam czadowo,miałam wtedy dłuuugasne włosy..Jak widać różne są upodobania,ale większosc jednak woli kręcone,wiec jestesmy szczesciarami,że takowe posiadamy.Kazdemu nie dogodzi to oczywiste.
Zauwazyłam,że sciemniały mi włosy,czyżby po jakimś oleju?Wiem,że rycynowy przyciemnia włosy ale ostatnio ciągle używałam ze słodkich migdałów.


P.S.nie zaglądam już na wątek offtopowy,nie podoba mi się sposób w jaki niektore z Was mnie traktują.To,że niektore z Was mają inne zdanie niż ja nie zezwala Wam na ataki wobec mojej osoby.Ewidentnie pastwicie się nade mną a macie muchy w nosie. Nikogo nie uraziłam nawet a ciagle jakieś przytyki do mojej osoby.Nakręcacie się niepotrzebnie bo ja nieszkodliwa jestem,pomimo,że katolik.Ewidentn ie niektore z Was drażnie,wiec nie bede się tam udzielała..Drinka proponuję starszym na taki stan rzeczy a młodszym melisę.Nie stosuję sama..ale mówią,że pomaga rozlużnić pośladki.

---------- Dopisano o 10:01 ---------- Poprzedni post napisano o 08:35 ----------

W zeszłym tyg.przyjechali do nas znajomi z DGna kilka dni na koncert,zostali do niedzieli,wiec musielismy im zapewnić rózne atrakcje.Było świetnie.Muzem Kopernika słabe wg.mnie ale kolezanka była zachwycona Łazienkami,mówi,że równie ładne jak Pola Elizejskie w Paryżu.Zrobiłam ALi trochę fotek,wiec chwalę się swoją 4 letnią damą.Jako,że wątek włosowy to nadmienię ,że włosami zamiata i zbiera wszelkie komplementy,przyćmiewa mnie jak idziemy razem.Wszyscy patrzą na nią,Chinki robiły sobie z nią fotkę ale Chinczycy to ze wszystkim się focą.Na jednym zdjęciu ze starszą koleżanką.Ja takich włosów w jej wieku nie miałam.Rzadsze miałam,nie kręciły mi się.Ona ma fale,wiec jest potencjał na kręcone ma.Mam nadzieję.
Znowu nie mogę załadować zdjęć.
__________________
www.suwaczki.com/tickers/iv09df9hj0e9c18w.png

W oczekiwaniu na kolejne szczęście

Edytowane przez Curly81
Czas edycji: 2014-07-17 o 09:40
Curly81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-17, 09:16   #3161
Klaudenc
Moderator
 
Avatar Klaudenc
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 203
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XX

Cytat:
Napisane przez iwonsia01 Pokaż wiadomość
Hehe co facet to inny punkt widzenia Mój się mną zachwycił o dziwo na zdjęciach właśnie z loczkami. Do tej pory po prawie 4 latach słyszę często "Daj się pobawić najładniejszymi włosami na świecie" Lubię to!
To masz fajnie bo ja zawsze tylko słyszałam, że mam okropne włosy od ludzi.. aczkolwiek ja je lubię ;D mój tż też, ale długie.

Moja siostrzenica ma takie mega blond locze, ale diabełek z niej niesamowity
Klaudenc jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-07-17, 09:41   #3162
Imperfecta
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 37 060
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XX

Dziewczyny dostałam dzisiaj paczuszkę z kosmetykami z olejkiem arganowym.
Szampon, maska, odżywka b/s i olejek. Wszystko super, tylko wszystkie rzeczy naładowane są silikonami... nie wiem czy mam to używać czy sobie odpuścić. Szczerze to chętnie bym używała, bo jakoś wybitnie tych silikonów się nie boję.
Imperfecta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-17, 09:44   #3163
Curly81
Wtajemniczenie
 
Avatar Curly81
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 805
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XX

Cytat:
Napisane przez Imperfecta Pokaż wiadomość
Dziewczyny dostałam dzisiaj paczuszkę z kosmetykami z olejkiem arganowym.
Szampon, maska, odżywka b/s i olejek. Wszystko super, tylko wszystkie rzeczy naładowane są silikonami... nie wiem czy mam to używać czy sobie odpuścić. Szczerze to chętnie bym używała, bo jakoś wybitnie tych silikonów się nie boję.
Ja bym przetestowała jak włosy reagują.A może akurat będzie fajnie?Moje włosy ładnie się kręcą po serum z biowaxa a ono ma silikony.
__________________
www.suwaczki.com/tickers/iv09df9hj0e9c18w.png

W oczekiwaniu na kolejne szczęście
Curly81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-17, 09:46   #3164
Imperfecta
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 37 060
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XX

Cytat:
Napisane przez Curly81 Pokaż wiadomość
Ja bym przetestowała jak włosy reagują.A może akurat będzie fajnie?Moje włosy ładnie się kręcą po serum z biowaxa a ono ma silikony.
No właśnie tak mnie kusi, bo może moje włosie jakoś lepiej się po tym poczuje
Imperfecta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-17, 09:53   #3165
Klaudenc
Moderator
 
Avatar Klaudenc
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 203
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XX

Cytat:
Napisane przez Imperfecta Pokaż wiadomość
No właśnie tak mnie kusi, bo może moje włosie jakoś lepiej się po tym poczuje
Ja bym na włosy używała, szczególnie teraz latem lub po wakacjach gdy włosy trochę popalić dostają. Warto mieć jakieś silikonowe bomby, no chyba że będzie Cię mocno obciażać i będzie przyklap no to wtedy nie - dobrze jest sprawdzić.
Klaudenc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-17, 09:59   #3166
Imperfecta
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 37 060
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XX

No to wypróbuję i zobaczę co mi to robi i czy robi coś w ogóle
Imperfecta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-17, 10:11   #3167
Klaudenc
Moderator
 
Avatar Klaudenc
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 203
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XX

Cytat:
Napisane przez Imperfecta Pokaż wiadomość
No to wypróbuję i zobaczę co mi to robi i czy robi coś w ogóle
a podałabyś nazwę tych produktów? sprawdziłabym z ciekawości.

mnie pilomax kusi nadal, nawet napisałam do jednego sklepu online i wrzucili do oferty.
muszę pozużywać te resztki co mam z wcześniejszych zakupów to chyba sobie sprawię przedwczeany prezent na urodziny. ech to włosomaniactwo, ale z takiej okazji to chyba mogę
Klaudenc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-17, 10:27   #3168
Joanku
Zadomowienie
 
Avatar Joanku
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 1 159
Dot.: Zniszczone, kręcone włosy

Curly, jakby nie było na tym wątku udzielają się te same osoby i to, że nie dogadałyśmy się w pewnych kwestiach i stworzyło to trochę spiętej atmosfery nie znaczy, że cokolwiek na of topie powiesz jest źle.
Dodatkowo, po coś ten wątek jest i jeżeli chcesz się na przykład podzielić koncertem to myślę, że jest on do tego odpowiedni.
Nie ma co zaśmiecać wątku pielęgnacyjnego bo sie obrazilas na OT
____

zazdroszczę Wam wszystkim z tym mocniejszym, regularnym skrętem... obudziłam się i po nocy jest półwyprost
__________________
07.2012 Włosowa, hormonalna apokalipsa
06.2013 Walka o lwią grzywę.
20.12.2013 Świadomie dobieram kosmetyki.
Joanku jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-17, 10:28   #3169
Imperfecta
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 37 060
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XX

Cytat:
Napisane przez Klaudenc Pokaż wiadomość
a podałabyś nazwę tych produktów? sprawdziłabym z ciekawości.
Mam cztery rzeczy.
KLIK
KLIK
KLIK
KLIK
Imperfecta jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-07-17, 10:45   #3170
*Basia*
Mod-Śnieżynka
 
Avatar *Basia*
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 364
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XX

Cytat:
Napisane przez Aziddee Pokaż wiadomość
Basiu Ty mój włosowy ideale
Dziękuję

[1=8f44be8657be3d2a3733d9c 7d3db3d2234bdc5f1_6583833 2e9b82;47333436]Moje pierwsze użycie glutka lnianego

A co do scięcia, to można uznać, że moje prawie wcale tego cięcia nie mają, bo od 2 lat chodzę tylko na podcięcie końcówek. Na sucho nie miałam nigdy ścinane, ale pewnie u mnie by to dziwnie wyszło, bo raz się skręcą tak raz tak.[/QUOTE]
Przecudne. A co do cięcia. Włosy kręcone mają to do siebie, że za każdym razem inaczej się ułożą. Nie sądzę, że u Ciebie dziwnie by wyszło. Chodzi o to, że fryzjer widzi ile mniej więcej ściąć żeby nie było za dużo/ za mało, widzi rodzaj skrętu. Bardzo dużo było na forum o ścinaniu włosów kręconych właśnie na sucho. Kiedy ścinam sama zawsze tak robię (że nie wspomnę o Eloe ).
Cytat:
Napisane przez Joanku Pokaż wiadomość
Basiu ja to Cię zawsze nachwalę, przepiękną masz tę czuprynę.
Wyglądasz jak z reklam glisskura, tylko Twoje loki są prawdziwe
O, bardzo miły komplement, dziękuję
Cytat:
wybacz mi ale muszę coś powiedzieć...
O matko, dobrze, że to powiedziałaś.
Zaczęłam edytować zdjęcie, ale stwierdziłam, że chyba nie widać i zostawiłam tak jak jest. a jednak widać, już zmieniłam. Przepraszam za świecenie golizną, sama nie przepadam za takimi zdjęciami włosowymi, a wstawiłam sama najbardziej gołe jakie miałam.
Na usprawiedliwienie dodam, że to tak po kąpieli, suszeniu i już w łóżku (no rób to zdjęcie proszę, bo już późno - i zrobił )
Cytat:
U mnie lepiej. Przestałam się zabijać o skręt. Za tydzień na podciecie, Dziś po wypróbowaniu joanny len i rumianek są takie shakirowate fale z charakterem lubię tak!
Polubimy się z Tą Joanną
Bossskie, Ten kolorrrrrr

Cytat:
Napisane przez Curly81 Pokaż wiadomość
Kqq,Basiu obie macie przepiękne włosy!Normalnie cud natury.
Dziękuję

Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
o jaaa, ale długie, tak dawno je widziałam?
perfekcyjne!
Dziękuję, no długie, długie, chyba raz tylko takie miałam do tej pory.

Cytat:
Napisane przez Wizazanka5000 Pokaż wiadomość
No ciagle to zapuszczam ale denerwuje mnie bo to beznadziejnie wyglada, z lewej strony twarzy wlosy sa w miare wystopniowane, a,z,prawej jest jedno grube pasmo przy twarzy a reszta ucieka juz na plecy bo jest duzo dluzsza, nie chce bardziej stopniowac tych dluzszych bo tylko to schrzanie, chcialam je przelozyc czesciowo na lewa strone ale nie daja sie, wszystkie proby koncza sie tak, ze wlosy jakos przeloza na tamta strone, jutro moze zrobie fotke jakas to moze mi cos doradzicie jak zobaczycie co i jak
Ciekawa jestem zdjęcia. Lok potrafi być okrutnie uparty i jeden ciągle robić swoje.

Cytat:
Napisane przez Imperfecta Pokaż wiadomość
Dziewczyny dostałam dzisiaj paczuszkę z kosmetykami z olejkiem arganowym.
Szampon, maska, odżywka b/s i olejek. Wszystko super, tylko wszystkie rzeczy naładowane są silikonami... nie wiem czy mam to używać czy sobie odpuścić. Szczerze to chętnie bym używała, bo jakoś wybitnie tych silikonów się nie boję.
No pewnie, że używać
__________________

*Basia* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-17, 10:46   #3171
Klaudenc
Moderator
 
Avatar Klaudenc
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 203
Dot.: Zniszczone, kręcone włosy

Imperfecta - dzięki bardzo. serum akurat się przyda zawsze. do tego odżywa w sprayu dobra sprawa, masek nigdy zbyt wiele a szampon można komuś oddać jak sie nie chce ^^

Joanku - no masz tu rację bo myślę że pewnei Curly ma coś co dziewczyny by zainteresowało, a o jakichś nieprzyjemnościach sie zapomina. tak jak mój peeling przykładowo Wizazanka sobie bardzo chwali. na offtopie można sie wymieniać przepisami, pokazywać fajne rzeczy jak i popisać na śmiertelnie poważne sprawy lub pomarudzić i każdy znajdzie coś dla siebie
Klaudenc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-17, 10:49   #3172
*Basia*
Mod-Śnieżynka
 
Avatar *Basia*
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 364
Dot.: Zniszczone, kręcone włosy

Cytat:
Napisane przez Joanku Pokaż wiadomość
zazdroszczę Wam wszystkim z tym mocniejszym, regularnym skrętem... obudziłam się i po nocy jest półwyprost
Ja mam raczej mocny skręt, ale czasem potrafię wyglądać rano tak źle, że włosy nadają się wyłącznie do upięcia (a i wtedy bywa średnio). Mam takie okresy przejściowe, pewnie dużo z nas tak ma.
Ciekawa jestem jak u Kqq w tym względzie - masz najmocniejszy skręt.

Imp, spróbuj poużywać kosmetyków z paczuszki w różnych kombinacjach ze swoimi kosmetykami.
__________________

*Basia* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-17, 10:53   #3173
Imperfecta
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 37 060
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XX

Cytat:
Napisane przez Klaudenc Pokaż wiadomość
Imperfecta - dzięki bardzo. serum akurat się przyda zawsze. do tego odżywa w sprayu dobra sprawa, masek nigdy zbyt wiele a szampon można komuś oddać jak sie nie chce ^^
No wiadomo, że wszystko się przyda
Jeszcze jutro ma mi przyjść do testów zestaw łopianowy z GP
Cytat:
Napisane przez *Basia* Pokaż wiadomość
Imp, spróbuj poużywać kosmetyków z paczuszki w różnych kombinacjach ze swoimi kosmetykami.
Tak właśnie mam zamiar zrobić tę maskę już chyba dzisiaj wypróbuję, bo ona mnie jakoś najbardziej ciekawi
Imperfecta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-17, 11:04   #3174
8f44be8657be3d2a3733d9c7d3db3d2234bdc5f1_65838332e9b82
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 9 207
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XX

Cytat:
Napisane przez *Basia* Pokaż wiadomość
Przecudne. A co do cięcia. Włosy kręcone mają to do siebie, że za każdym razem inaczej się ułożą. Nie sądzę, że u Ciebie dziwnie by wyszło. Chodzi o to, że fryzjer widzi ile mniej więcej ściąć żeby nie było za dużo/ za mało, widzi rodzaj skrętu. Bardzo dużo było na forum o ścinaniu włosów kręconych właśnie na sucho. Kiedy ścinam sama zawsze tak robię (że nie wspomnę o Eloe ).
Dzięki .

Narazie jeszcze takie ponoszę. Wcześniej mialam dużo warstw(jak były krótsze) i jedna fryzjerka zetnie, że te wartwy ładnie między sobą przechodzą, a druga nie. Do dzisiaj pamiętam, że miałam ścięte jakby krótki bob, a z tyłu długi ogon. Jak ścinają same końcówki i powtórzę 10 razy, że 6 lat zapuszam i nie chcę dużo stracić dużo z długości, to normalnie zetną. I jak nie mam tylu warstw, to łatwiej mi te końcówki opanować.
I jak miałam którsze, to częściej chodziłam do fryzjera, żeby ta fryzura trzymała kształt. Teraz nie chce chodzić do fryzjera co 3 miesiące, bo zapuszczam.
Jak już będą bliżej wymarzonej długości, to możliwe, że zetnę trochę więcej warstw, ale narazie się boję, że trafię na takiego fryzjera co mi zepsuje.
Zresztą druga sprawa, że różnie włosy się kręcą np włos który który jest na kręcono przed brew sięga mi za brodę na prosto.
8f44be8657be3d2a3733d9c7d3db3d2234bdc5f1_65838332e9b82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-17, 11:14   #3175
Curly81
Wtajemniczenie
 
Avatar Curly81
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 805
Dot.: Zniszczone, kręcone włosy

Cytat:
Napisane przez Joanku Pokaż wiadomość
Curly, jakby nie było na tym wątku udzielają się te same osoby i to, że nie dogadałyśmy się w pewnych kwestiach i stworzyło to trochę spiętej atmosfery nie znaczy, że cokolwiek na of topie powiesz jest źle.
Dodatkowo, po coś ten wątek jest i jeżeli chcesz się na przykład podzielić koncertem to myślę, że jest on do tego odpowiedni.
Nie ma co zaśmiecać wątku pielęgnacyjnego bo sie obrazilas na OT
____

zazdroszczę Wam wszystkim z tym mocniejszym, regularnym skrętem... obudziłam się i po nocy jest półwyprost
to,że napiszę tutaj coś nie znaczy,że chce go zasmiecać,napisałam to po to,żeby dziewczyny już nie pisały tam odnosników do mnie bo ja nie czytam.Kazdy ma swoje zdanie i to sie nie zmieni.Nie obraziłam się kochana bo nie obrażam się za takie pierdoły i to,że nie chcę tam pisać to tylko dlatego,że temat jest dalej ciągnięty i swoje każdy dokłada dalej a ja jestem jedna i nie powinno dziwić nikogo ,że czuję się tam żle jak ciagle czytam jakieś przytyki do mnie.Kazdy napisał swoje i Tutaj napisałam tylko i wyłacznie po to by dziewczyny dały sobie spokoj na offtopie.Jakby skonczyły to bym nie napisała ale konca nie było i nie chce by tutaj ktoś tez odpisywał na to co napisałam.Wyłacznie informacyjny post,że ja juz nie czytam odnosników do tamtego tematu.Zraziłam się do wypowiadania się na offtopie a to nie to samo co obrazić się.Proszę daj już spokoj i nie odpisuj mi na tego posta.Jak temat się zakonczy to moze wrocę ale na pewno nie bede juz zabierała głosu za wiele bo jak napisałam zraziłam się.Nie zalega mi afekt i jak ktoś ma ochotę coś ode mnie wziąć to przecież moze napisać..Mam jeszcze 2 kremy Nivea.Nie obraziłam się ale proszę o nie wmawianie mi różnych rzeczy.Poczułam się urażona i zraziłam się.Tutaj są te same osoby ale tutaj nie ma takich dyskusji dlatego tutaj jestem.Nie chciałam pisać do kazdej z Was priva i napisałam tutaj o zaprzestanie doczepiania się do mnie tam bo sama czuję się urazona a nie atakuje nikogo.Na tamtym wątku też prosiłam o zakończenie ale dalej było ciągnięte i dlatego sobie poszłam.Tutaj są te same osoby i jestem dlatego widać,że nie jestem obrazona,nie chce brac juz udziału w tamtej dyskusji bo mam inne zdanie i tylko się draznimy nawzajem i po co..?Jestem prowokowana non stop.

JOANKU,nie obraziłam się,nie byłam zdenerwowana..zrozum proszę,że nie wmawia się ludziom na siłę tego czego nie czują.Ja wiem najlepiej co czuję i nie należę do ludzi,którzy nie przyznaja się do tego.Zrobiło mi się przykro momentami i pomimo,że tu są te same osoby to nie odeszłam i to najlepszy dowód,że obrazona nie jestem.Te teksty weż oddech,rozluznij się były na poziomie dziecka.Nie odpowiadała mi atmosfera jaka tam pasuje,sposob w jaki do mnie pisano i wyszłam do innego pokoju,gdzie jest przyjemniej.Też mogę czegos nie lubić jak kazdy.A co do wrazeń z koncertu,dajesz mi do zrozumienia,że nie powinnam tutaj tego pisać?Wiele osób tutaj coś pisze na szaro i nie jest to związane z wątkiem.Jak do tej pory nie naduzywałam tego...a jak chcecie abym tam sie udzielała to oczyście atmosfere bo poki co nie zachęca mnie ona do przebywania tam.Koniec tematu i proszę o nie ciągnięcie dyskusji.
__________________
www.suwaczki.com/tickers/iv09df9hj0e9c18w.png

W oczekiwaniu na kolejne szczęście

Edytowane przez Curly81
Czas edycji: 2014-07-17 o 11:53
Curly81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-17, 11:18   #3176
michasiamini4
Raczkowanie
 
Avatar michasiamini4
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 62
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XX

kqq- jakie piękne loki! *,*
__________________
http://zaslepionawlosomaniactwem.blogspot.com/ Zapraszam na mojego bloga
michasiamini4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-17, 11:49   #3177
Joanku
Zadomowienie
 
Avatar Joanku
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 1 159
Dot.: Zniszczone, kręcone włosy

Basiu ależ Ty masz piękne plecki! ;p I nie ma za co przepraszać bo równie dobrze mogłabyś mieć kostium kąpielowy, który się wiąże na szyję a pod włosami reszty nie widać
Ja tu kiedyś też takie po kąpieli wrzuciłam, a że byłam sama i tańcowałam topless do shakiry to sobie strzeliłam fote w lustrze jak się ładnie lewa strona pokręciła, a 10minut później się l okazało, że tam cyc na wierzchu, tak się na włosach bardzo skupiałam. Hahaha, chyba zdążyłam szybko zedytować zanim ktoś zobaczył, ale nie jestem pewna czy parę z dziewczyn sie moją golizna nie skrzywdzilo xD


u mnie nawet nie jest źle dziś po reanimacji Joanna len i rumianek, na prawdę się polubimy, super ze odważyłam się spróbować bsow ;D
Trochę puchu co prawda jest (ale ja tak trochę to lubię)ale skręto-fala jest, podobam się sobie.
Grunt ze te reanimacje u mnie działają!
__________________
07.2012 Włosowa, hormonalna apokalipsa
06.2013 Walka o lwią grzywę.
20.12.2013 Świadomie dobieram kosmetyki.
Joanku jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-17, 12:00   #3178
*Basia*
Mod-Śnieżynka
 
Avatar *Basia*
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 364
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XX

[1=8f44be8657be3d2a3733d9c 7d3db3d2234bdc5f1_6583833 2e9b82;47340383]Dzięki .

Narazie jeszcze takie ponoszę. Wcześniej mialam dużo warstw(jak były krótsze) i jedna fryzjerka zetnie, że te wartwy ładnie między sobą przechodzą, a druga nie. Do dzisiaj pamiętam, że miałam ścięte jakby krótki bob, a z tyłu długi ogon. Jak ścinają same końcówki i powtórzę 10 razy, że 6 lat zapuszam i nie chcę dużo stracić dużo z długości, to normalnie zetną. I jak nie mam tylu warstw, to łatwiej mi te końcówki opanować.
I jak miałam którsze, to częściej chodziłam do fryzjera, żeby ta fryzura trzymała kształt. Teraz nie chce chodzić do fryzjera co 3 miesiące, bo zapuszczam.
Jak już będą bliżej wymarzonej długości, to możliwe, że zetnę trochę więcej warstw, ale narazie się boję, że trafię na takiego fryzjera co mi zepsuje. [/QUOTE]Doskonale to rozumiem. Twoje włosy ładnie wyglądają takie jak są. A czemu miałabyś chodzić do fryzjera co 3 miesiące? Masz problem z końcówkami?
Ja swoje podcinam 2 razy w roku i to w zupełności wystarczy (u mnie przynajmniej).
Cytat:
Zresztą druga sprawa, że różnie włosy się kręcą np włos który który jest na kręcono przed brew sięga mi za brodę na prosto.
Właśnie dlatego dobrze jest podcinać na sucho -ale bez czesania oczywiście.

Chyba Chatul mówiła o cięciu ślizgiem, tak miałam ścinane. Faktycznie różnica w skręcie jest zauważalna (i znów tylko dla mnie).

W ogóle to pierwszy fryzjer, który ciął mi włosy w diametralnie inny sposób niż pozostali przez całe moje życie. Każdy fryzjer ciął jak włosy proste (cała masa skupienia się na tym, żeby były idealnie podcięte, równiótkie, super warstwy itd). Zaznaczyłam, że nigdy nie prostuję, więc nie ma być równo, tylko dobrze (zgodził się ze mną). Gdybym prostowała, pewnie krzywizny byłoby widać (zwłaszcza, że wcześniej sama cięłam).

---------- Dopisano o 13:00 ---------- Poprzedni post napisano o 12:55 ----------

Cytat:
Napisane przez Joanku Pokaż wiadomość
Basiu ależ Ty masz piękne plecki! ;p I nie ma za co przepraszać bo równie dobrze mogłabyś mieć kostium kąpielowy, który się wiąże na szyję a pod włosami reszty nie widać
Ale i tak mi trochę głupio.
Cytat:
Ja tu kiedyś też takie po kąpieli wrzuciłam, a że byłam sama i tańcowałam topless do shakiry to sobie strzeliłam fote w lustrze jak się ładnie lewa strona pokręciła, a 10minut później się l okazało, że tam cyc na wierzchu, tak się na włosach bardzo skupiałam. Hahaha, chyba zdążyłam szybko zedytować zanim ktoś zobaczył, ale nie jestem pewna czy parę z dziewczyn sie moją golizna nie skrzywdzilo xD
Tańcowanie topless z rozwianym rudym lokiem to prawie jak sabat czarownic. Musiało to uroczo wyglądać.
Jest tak gorąco, że chodzę po mieszkaniu prawie tak jak na zdjęciu

U mnie od rana wiercenie, ktoś robi remont, głowa mi pęka. Ale niedługo my będziemy komuś tak wiercić (kupujemy mieszkanie, dziś zaliczka, a po ślubie podpisujemy umowę).
__________________

*Basia* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-17, 12:13   #3179
Maliniarka
Zakorzenienie
 
Avatar Maliniarka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Gdzie diabeł tuli do snu...
Wiadomości: 17 670
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XX

Cytat:
Napisane przez Joanku Pokaż wiadomość
Tak u mnie dziś.
(Dziwne światło i nie widać objętości ale po ost. Bhd jest szczęście)
Zrozumiesz człowieku z nieregularnym skrętem...
jak nie widać
jest objętość, jest fajny pierdzielnik
Cytat:
Napisane przez iwonsia01 Pokaż wiadomość
Hehe co facet to inny punkt widzenia Mój się mną zachwycił o dziwo na zdjęciach właśnie z loczkami. Do tej pory po prawie 4 latach słyszę często "Daj się pobawić najładniejszymi włosami na świecie" Lubię to!
mój mówi, że tak i tak (proste/fale) ładnie
Cytat:
Napisane przez *Basia* Pokaż wiadomość
Na usprawiedliwienie dodam, że to tak po kąpieli, suszeniu i już w łóżku (no rób to zdjęcie proszę, bo już późno - i zrobił )
dobra, dobra, przyznaj się do ekshibicjonizmu
__________________
bajzel kosmetyczny
NEW -->> Słodki mani z tortem
Hybrydy po raz pierwszy - przedłużanie
Makijaż z Lirene
Peelingi Nacomi
Rajstopki



Maliniarka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-17, 12:15   #3180
Klaudenc
Moderator
 
Avatar Klaudenc
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 203
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XX

U mnie dziś 30 stopni ma być x_x

Dobrze, że sprawdziłam bo myłam dziś włosy i humektantów nie użyłam bo byłby busz stulecia. Już trochę nudno wygląda ta moja pielęgnacja bo rycynowy na noc, myju sls alberto i potem biowax z keratyną. Działanie tego oleju mnie zaskakuje, to jest to czego włosom brakowało. Ciekawa jestem jak będzie po dłuższej kuracji

skończy mi się szampon oczyszczający niedługo z alberto, myślę nad tym:
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...hampoo-c1.html
trochę kosztuje, więc warto w ogóle? kofeina w składzie mnie zaintersowała ;D

Edytowane przez Klaudenc
Czas edycji: 2014-07-17 o 12:21
Klaudenc jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-09-22 13:44:33


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:37.