Dobry Fryzjer - Wrocław - Strona 153 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-07-15, 18:24   #4561
Trusmilk
Rozeznanie
 
Avatar Trusmilk
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 956
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Pracują. Byłam u Uli w Qualite na solnym, nie polecam.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Dziewczyna, która opanowała mechaniczną skrzynię biegów, poradzi sobie w życiu.
Trusmilk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-18, 08:45   #4562
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

A co się stało?
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-18, 09:04   #4563
aguniaaaaa041986
Zakorzenienie
 
Avatar aguniaaaaa041986
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Tam Gdzie Jest Mi Najlepiej;)
Wiadomości: 18 150
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Jakiś czas temu szukałam dobrego fryzjera we wro... trafiłam do słynnego kreatora fryzur i stanowczo odradzam :/ obsługa nadeta patrząca z góry na klientów :/ wlascicielka nafoszona :/
w jednej chwili fryzjerka obsługuje 3 osoby ... chciałam bordowe włosy ok zrobiły szkoda ze bordowe były do 3 mycia potem zrobiły się rude :/ nie wspomnę o tym ze na myjce czekałam 35 min bo pani w tym czasie musiała ściąć kolejną klientke ...acha gdy powiedziałam ze chce dłuższego baba fryzjerka popatrzyła z pogardą i powiedziała ze taka fryzurę Trzeba co 3 tyg poprawiać i podciela same koncowki :/
drogo nieprofesjonalnie i atmosfera do bani ... odradzam.


Dwa miesiące później trafiłam do stylovni i to jest to napewno będę wracać .
Profesjonalna obsługa miła atmosfera Panie doradzaja przy wyborze koloru i fryzury
Pani Paulina ściela mi włosy tak jak chciałam i zrobiła rewelacyjne ombre
dostałam tez kupon na darmowy zabieg keraste
najlepszy salon w jakim byłam I juz wiem ze będę tam bywać regularnie
__________________

Think happy - be happy

M






aguniaaaaa041986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-03, 10:30   #4564
rysienka
Wtajemniczenie
 
Avatar rysienka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: "duże" miasto na W.
Wiadomości: 2 809
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Odkąd mieszkam we Wrocławiu byłam już u paru fryzjerów i jako jedyny, którego mogę pochwalić jest salon Krzysztofa Kuleszy. Pierwsze dwa razy oddałam włosy w jego ręce, czyli cięcie i farbowanie. z Farbowania byłam bardzo zadowolona, natomiast jesli chodzi o cięcie niekoniecznie, ponieważ Krzysztof lubi szalone cięcia i jest fryzjerem - stylistą, czyli wg mnie najlepiej oddać krótkie włosy w jego ręce. Ja mam długie proste włosy, które nie lubią udziwionego cieniowania. Zapisałam się więc do Ingi, z tamtego salonu i byłam bardzo zadowolona z cięcia, natomiast nie z farbowania, ale wydaje mi się, że się po prostu nie dogadałyśmy. Mimo wszystko więc polecam ten salon, bo pracują na fajnych kosmetykach KMS california, które rzadko się widuje w salonach bo są dość drogie.

Chciałam wybrać się do Damiana (damianczesze) i zadzowniłam do niego z pytaniem o wolny termin do jego konkretnie po czym usłyszałam, że on nie ma wolnych terminów i zapisał mnie do Moniki, no ok. Po chwili stwierdziłam, że heloł jednak chce iść do Damiana bo to jego zachwalają tak wszędzie, a nie do jakiejś Moniki? Napisałam do niego na fejsbuku tym razem, po czym po raz kolejnych napisał, że nie ma wolnych terminów (?! do końca życia?) i umówił mnie do Moniki oraz zaprosił do salonu na cybulskiego, a wiem, że Damian przyjumuje w Thespianie na rondzie Powstańców Śl. Więc podziekowałam ładnie za propozycję umówienia do Moniki i szukam dalej. Kompletnie nie rozumiem takiego podejścia do klienta, nie podawałm konkretnych czy pilnych terminów, na które chce się umówić, a on od razu, że nie ma wolnych terminów i już. jak mam to rozumieć? że do niego wybierają się jedynie osoby "z polecenia" i koleżanki. Tym bardziej nie rozumiem rozbieżności adresów salonów. No nic, trudno

Teraz zastanawiam się nad salonem KM Studio prowadzonym przez p. Michała Kołodzieja? Czy któraś z Was korzystała już może z jego usług?
rysienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-11, 09:51   #4565
nikodemm
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 2
poszukuję fryzjera, który podejmie się farbowania uzupełnienia z włosów naturalnych.

Szukam dobrego fryzjera na telefon.

Edytowane przez nikodemm
Czas edycji: 2015-08-18 o 15:12 Powód: ponieważ nikt nie odpowiedział na moje pytanie.
nikodemm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-11, 10:55   #4566
Mitsukki
Naczelny Hipster
 
Avatar Mitsukki
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 9 341
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez rysienka Pokaż wiadomość
Chciałam wybrać się do Damiana (damianczesze) i zadzowniłam do niego z pytaniem o wolny termin do jego konkretnie po czym usłyszałam, że on nie ma wolnych terminów i zapisał mnie do Moniki, no ok. Po chwili stwierdziłam, że heloł jednak chce iść do Damiana bo to jego zachwalają tak wszędzie, a nie do jakiejś Moniki? Napisałam do niego na fejsbuku tym razem, po czym po raz kolejnych napisał, że nie ma wolnych terminów (?! do końca życia?) i umówił mnie do Moniki oraz zaprosił do salonu na cybulskiego, a wiem, że Damian przyjumuje w Thespianie na rondzie Powstańców Śl. Więc podziekowałam ładnie za propozycję umówienia do Moniki i szukam dalej. Kompletnie nie rozumiem takiego podejścia do klienta, nie podawałm konkretnych czy pilnych terminów, na które chce się umówić, a on od razu, że nie ma wolnych terminów i już. jak mam to rozumieć? że do niego wybierają się jedynie osoby "z polecenia" i koleżanki. Tym bardziej nie rozumiem rozbieżności adresów salonów. No nic, trudno
Też mam takie wrażenie, x miesięcy temu wysłałam do niego maila, to w ogóle żadnej odpowiedzi nie dostałam
__________________


Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
Jestem dzieckiem chaosu, tylko chaotyczne działania mają u mnie prawo bytu i nie przyprawiają mnie o zniechęcenie, poczucie bycia niewolnikiem, marazm i łzy w oczach.
Mitsukki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-12, 12:28   #4567
nikodemm
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 2
Dot.: poszukuję fryzjera, który podejmie się farbowania uzupełnienia z włosów natural

Naprawdę, nikt nie jest w stanie mi pomóc?
nikodemm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-08-17, 15:58   #4568
chinure
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 7
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Hej, ile może kosztować obcięcie włosów do ramion u Ani z Looxusa?
chinure jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-18, 08:42   #4569
rysienka
Wtajemniczenie
 
Avatar rysienka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: "duże" miasto na W.
Wiadomości: 2 809
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez Mitsukki Pokaż wiadomość
Też mam takie wrażenie, x miesięcy temu wysłałam do niego maila, to w ogóle żadnej odpowiedzi nie dostałam
Byłam zapisana do Moniki z salonu Damianczesze i dostałam w niedzielę sms, że odwołuje wszystkie wizyty ..
rysienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-18, 08:59   #4570
Mitsukki
Naczelny Hipster
 
Avatar Mitsukki
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 9 341
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez rysienka Pokaż wiadomość
Byłam zapisana do Moniki z salonu Damianczesze i dostałam w niedzielę sms, że odwołuje wszystkie wizyty ..

Bardzo poważni są jak widać
__________________


Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
Jestem dzieckiem chaosu, tylko chaotyczne działania mają u mnie prawo bytu i nie przyprawiają mnie o zniechęcenie, poczucie bycia niewolnikiem, marazm i łzy w oczach.
Mitsukki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-18, 13:55   #4571
rysienka
Wtajemniczenie
 
Avatar rysienka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: "duże" miasto na W.
Wiadomości: 2 809
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez Mitsukki Pokaż wiadomość

Bardzo poważni są jak widać
Ja oczywiście jestem w stanie zrozumieć różne sytuacje losowe itd, ale już parę dziewczyn pisało, że w ostatniej chwili (u mnie dzień przed wizytą) odwołali wizytę, czyli coś jest na rzeczy.
rysienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-08-18, 14:10   #4572
Mitsukki
Naczelny Hipster
 
Avatar Mitsukki
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 9 341
Dot.: poszukuję fryzjera, który podejmie się farbowania uzupełnienia z włosów natural

Cytat:
Napisane przez nikodemm Pokaż wiadomość
Naprawdę, nikt nie jest w stanie mi pomóc?
A to nie wystarczy po prostu ktoś kto jest dobry w farbowaniu?
Nie powiemy Ci kto się tego "podejmie", bo skoro to trudniejsza sprawa to pozostaje po prostu bezpośrednio zapytać fryzjera.

A jeśli chodzi o kogoś dobrego w koloryzacji to co stronę padają nazwy salonów, żeby daleko nie szukać, super w koloryzacji jest Ania z Looksusu.
__________________


Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
Jestem dzieckiem chaosu, tylko chaotyczne działania mają u mnie prawo bytu i nie przyprawiają mnie o zniechęcenie, poczucie bycia niewolnikiem, marazm i łzy w oczach.
Mitsukki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-18, 16:45   #4573
AN NA
Przyczajenie
 
Avatar AN NA
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 14
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

wiem, że już dziewczyny wcześniej pisały o Pani Natalii Kozłowskej, ale gdzie ona ma salon? Szukam na necie, ale nie mogę znaleźć adresu, a cenniku to już w ogóle. Pomożecie?
__________________
AN NA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-19, 14:35   #4574
lolusl
Japońska rzepa
 
Avatar lolusl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 29 367
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cześć dziewczyny Czy któraś byłaby w stanie polecić dobrego fryzjera do fryzury ślubnej we Wrocławiu? Najchętniej z okolic Karłowic, ale niekoniecznie (byle by nie Krzyki albo Gaj )
__________________
Cause he gets up in the morning,
And he goes to work at nine,
And he comes back home at five-thirty,
Gets the same train every time.
’Cause his world is built ’round punctuality,
It never fails.
lolusl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-19, 22:34   #4575
virtu_a
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 2
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cześć Czy któraś z Was mogłaby polecić mi salon we Wrocławiu, w którym wykonają ładne sombre na średniej długości włosach? Nie zależy mi na spektakularnych zmianach i ekstrawagancji, tylko naturalnym efekcie i odświeżonej fryzurze

Próbowałam umówić się do Damiana z damianczesze, ale na obecną chwilę brak wolnych miejsc. Jakieś alternatywy?

Macie może jakieś doświadczenia z salonem "Kolor, cięcie i upięcie" na Kazimierza Wielkiego? Znajoma chodzi tam dość często i wygląda świetnie, jednak jedna rekomendacja to dla mnie nadal trochę mało U fryzjera byłam wieki temu i stąd moje rozterki.

Będę bardzo wdzięczna za wszelkie podpowiedzi i opinie
virtu_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-21, 14:05   #4576
boguska
Raczkowanie
 
Avatar boguska
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 365
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Hej Dziewczyny! Ja dzisiaj dzwoniłam do Damiana z DamianCzesze i powiedział mi, że nie przyjmuje już żadnych nowych klientek i może mnie zapisać do jakiejś Ewy z czego nie skorzystałam.
Szukam zatem fryzjera do strzyżenia długich włosów - nic szczególnie skomplikowanego, ale chciałabym żeby było czysto, starannie i dokładnie. Najlepiej Krzyki i okolice. Zależy mi żeby okres oczekiwania nie był kilkumiesięczny, bo chcę obciąć włosy przed urlopem.
Z góry dziękuję za porady!
boguska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-22, 11:45   #4577
gosiek678
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 190
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

czy ktoś był w Studio Fryzur "Gabriella" ul. Grabiszyńska?
gosiek678 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-23, 18:05   #4578
virtu_a
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 2
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez joannabystron Pokaż wiadomość
Hmmm... A próbowałaś może w Salonie Cesare na Przystankowej?
Byłam tam ostatnio i wyszłam bardzo zadowolona. Co przy dzisiejszych fryzjerach zdarza się bardzo rzadko...
Niestety salon całkowicie nie w mojej okolicy, ale dziękuję za sugestię.
Dziewczyny, macie jakieś doświadczenie z koloryzacją (sombre/ombre) w Pakoko Hair Club? Na fb mają bardzo dużo pozytywnych opinii. Jestem ciekawa również opinii na temat Carlo Biani, ADORO Instytut Piękna, Hedonist Hair na ul. Traugutta.

Ponawiam również pytanie o Kolor Cięcie i Upięcie. Nie myślałam, że wybór fryzjera będzie tak trudny. Będę bardzo wdzięczna za pomoc!

Edytowane przez virtu_a
Czas edycji: 2015-08-23 o 18:19
virtu_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-24, 09:08   #4579
rysienka
Wtajemniczenie
 
Avatar rysienka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: "duże" miasto na W.
Wiadomości: 2 809
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez boguska Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny! Ja dzisiaj dzwoniłam do Damiana z DamianCzesze i powiedział mi, że nie przyjmuje już żadnych nowych klientek i może mnie zapisać do jakiejś Ewy z czego nie skorzystałam.
Szukam zatem fryzjera do strzyżenia długich włosów - nic szczególnie skomplikowanego, ale chciałabym żeby było czysto, starannie i dokładnie. Najlepiej Krzyki i okolice. Zależy mi żeby okres oczekiwania nie był kilkumiesięczny, bo chcę obciąć włosy przed urlopem.
Z góry dziękuję za porady!
Nie no jaja są z tym Damianem serio.
rysienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-08-24, 10:31   #4580
gosiek678
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 190
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

czy ktoś był w Studio Fryzur "Gabriella" ul. Grabiszyńska?
gosiek678 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-25, 10:00   #4581
falu
Przyczajenie
 
Avatar falu
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cześć!

Piszę jako nowa osoba w wątku, ale śledzę go już jakiś czas... Z niego dowiedziałam się o Ani z Looxus i tam też byłam rok temu. Przesympatyczna osoba, pełna pasji i naprawdę zależy jej na perfekcyjnej fryzurze, pracuje jak mrówka przy włosach. Co mnie jednak troszkę zniechęciło to to, że zrobiła w sumie to samo na mojej głowie, co od zawsze fryzjerzy robili, czyli przyciemnianie mojego ciemnego blondu w brąz... Zaufałam, odpuściłam myśli o blondzie. Miały być też refleksy na brązie, których kompletnie nie widziałam na włosach. Ogólnie kolor wypłukany po 2 miesiącach, jakby go nie było wcale. Byłam rozczarowana i od tamtej pory nie wybrałam się do żadnego fryzjera... Nie obraziłam się na Anię, bo naprawdę uważam, że pracowała b.dobrze. Może to kwestia niedogadania?

Teraz jestem już przyparta do muru wizytą w jakimś salonie i zastanawiam się nad wyborem p. Wiktora z salonu Kuleszy i Dawida z Hair Line??? Chciałabym skrócić kręcone, rozjaśnić, sombre?
Damian(nie)Czesze, odmówił wizyty, jak pisały dziewczyny powyżej.
falu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-25, 10:20   #4582
rysienka
Wtajemniczenie
 
Avatar rysienka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: "duże" miasto na W.
Wiadomości: 2 809
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez falu Pokaż wiadomość
Cześć!

Piszę jako nowa osoba w wątku, ale śledzę go już jakiś czas... Z niego dowiedziałam się o Ani z Looxus i tam też byłam rok temu. Przesympatyczna osoba, pełna pasji i naprawdę zależy jej na perfekcyjnej fryzurze, pracuje jak mrówka przy włosach. Co mnie jednak troszkę zniechęciło to to, że zrobiła w sumie to samo na mojej głowie, co od zawsze fryzjerzy robili, czyli przyciemnianie mojego ciemnego blondu w brąz... Zaufałam, odpuściłam myśli o blondzie. Miały być też refleksy na brązie, których kompletnie nie widziałam na włosach. Ogólnie kolor wypłukany po 2 miesiącach, jakby go nie było wcale. Byłam rozczarowana i od tamtej pory nie wybrałam się do żadnego fryzjera... Nie obraziłam się na Anię, bo naprawdę uważam, że pracowała b.dobrze. Może to kwestia niedogadania?

Teraz jestem już przyparta do muru wizytą w jakimś salonie i zastanawiam się nad wyborem p. Wiktora z salonu Kuleszy i Dawida z Hair Line??? Chciałabym skrócić kręcone, rozjaśnić, sombre?
Damian(nie)Czesze, odmówił wizyty, jak pisały dziewczyny powyżej.
Polecam Ci Ingę bądź Krzysztofa z salonu Kuleszy.
rysienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-25, 11:14   #4583
falu
Przyczajenie
 
Avatar falu
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez rysienka Pokaż wiadomość
Polecam Ci Ingę bądź Krzysztofa z salonu Kuleszy.
Dziękuję za podpowiedź. do p. Krzysztofa hm, usłyszałam, że nie ma szans, więc został Viktor i inni. Chyba pozostanę przy nim. Zachęcił mnie wywiad przez tel, jakie mam włosy, co chcę robić i że "dla Viktora w dany dzień to za mało czasu", więc termin na za 2 tyg., chyba więc pracuje dokładnie?
Nie oczekuję metamorfozy z obrazka, ale solidnej/rzetelnej pracy, indywidualnego podejścia.
falu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-25, 14:41   #4584
rysienka
Wtajemniczenie
 
Avatar rysienka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: "duże" miasto na W.
Wiadomości: 2 809
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez falu Pokaż wiadomość
Dziękuję za podpowiedź. do p. Krzysztofa hm, usłyszałam, że nie ma szans, więc został Viktor i inni. Chyba pozostanę przy nim. Zachęcił mnie wywiad przez tel, jakie mam włosy, co chcę robić i że "dla Viktora w dany dzień to za mało czasu", więc termin na za 2 tyg., chyba więc pracuje dokładnie?
Nie oczekuję metamorfozy z obrazka, ale solidnej/rzetelnej pracy, indywidualnego podejścia.
Ja będąc u Ingi widziałam Wiktora w pracy i moim zdaniem za bardzo się bawi tymi włosami. Jesli chodzi o krótkie włosy to pewnie je z godzinę układał i przyklepywał, a osobiście nie poszłabym do niego z długimi wlosami, tym bardziej na farbowanie.
rysienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-25, 16:36   #4585
falu
Przyczajenie
 
Avatar falu
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez rysienka Pokaż wiadomość
Ja będąc u Ingi widziałam Wiktora w pracy i moim zdaniem za bardzo się bawi tymi włosami. Jesli chodzi o krótkie włosy to pewnie je z godzinę układał i przyklepywał, a osobiście nie poszłabym do niego z długimi wlosami, tym bardziej na farbowanie.
Ja mogę siedzieć pół dnia, jeśli warto... Panów (tak, tak, dwóch panów) "rach-ciach" już przerabiałam i wyszłam z niezłą kaszanką na głowie, której efekty mam do tej pory, a minęło ponad 3 lata. Kolor od Ani się wymył, a tamten jeszcze jest. A jak cenowo Cię wyniosło? Wyjściowo dowiedziałam się, że 200zł, ale zależy ile farby pójdzie, kolejna porcja farby 30zł . Nie mogę przecierpieć, że tego Damiana nie wypróbuję, no ale ... Może kiedyś. ;-)
falu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-26, 09:03   #4586
rysienka
Wtajemniczenie
 
Avatar rysienka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: "duże" miasto na W.
Wiadomości: 2 809
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez falu Pokaż wiadomość
Ja mogę siedzieć pół dnia, jeśli warto... Panów (tak, tak, dwóch panów) "rach-ciach" już przerabiałam i wyszłam z niezłą kaszanką na głowie, której efekty mam do tej pory, a minęło ponad 3 lata. Kolor od Ani się wymył, a tamten jeszcze jest. A jak cenowo Cię wyniosło? Wyjściowo dowiedziałam się, że 200zł, ale zależy ile farby pójdzie, kolejna porcja farby 30zł . Nie mogę przecierpieć, że tego Damiana nie wypróbuję, no ale ... Może kiedyś. ;-)
Ja chodziłam do Ingi i za ciecie i pasemka (zazwyczaj siedziałam ponad 3h bo mam grube wlosy) płaciłam 180 zł. Daj proszę znać jak wrażenia po Wiktorze
Jeśli chodzi o Damiana to też chętnie bym spróbowała, ale z drugiej strony nie mam ochoty chodzić do fryzjera, który w ten sposób traktuje potencjalne klientki. W tej chwili jest modny, blogerki się nim zachwycają, ale za jakiś czas będzie jakiś inny nowy i bardziej modny i Damian już przestanie przebierać klientki. niejeden już taki zdolny był
rysienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-26, 16:00   #4587
falu
Przyczajenie
 
Avatar falu
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez rysienka Pokaż wiadomość
Ja chodziłam do Ingi i za ciecie i pasemka (zazwyczaj siedziałam ponad 3h bo mam grube wlosy) płaciłam 180 zł. Daj proszę znać jak wrażenia po Wiktorze
Jeśli chodzi o Damiana to też chętnie bym spróbowała, ale z drugiej strony nie mam ochoty chodzić do fryzjera, który w ten sposób traktuje potencjalne klientki. W tej chwili jest modny, blogerki się nim zachwycają, ale za jakiś czas będzie jakiś inny nowy i bardziej modny i Damian już przestanie przebierać klientki. niejeden już taki zdolny był
Oczywiście, dam znać jak było. Zrobię zdjęcia przed i po. Sama mam duży stres, bo nie wiem, co tym razem wyjdzie... Termin mam na 7.września. Co do Damiana - masz rację, nie poczułam się fajnie dostając odmowę wizyty...
falu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-26, 19:23   #4588
lai
Raczkowanie
 
Avatar lai
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 43
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Czy była któraś u Andrzeja Wierzbickiego na ul Mikołaja 6? Planuję za jakiś czas wyjazd do Wrocławia a chcę totalnej metamorfozy....A pan Andrzej jest bardzo sławny i drogi, nie wiem czy warto...?
lai jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-26, 19:43   #4589
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez lai Pokaż wiadomość
Czy była któraś u Andrzeja Wierzbickiego na ul Mikołaja 6? Planuję za jakiś czas wyjazd do Wrocławia a chcę totalnej metamorfozy....A pan Andrzej jest bardzo sławny i drogi, nie wiem czy warto...?
Byłam kilka razy, potem ciągle robił to samo więc się znudziłam, za farbowanie i ścięcie krótkich włosów ( coś jak Kożuchowska ) płaciłam zazwyczaj około 220 zł. Za pierwszym razem fryzura mnie powaliła, byłam w szoku, ale pozytywnym potem już nic nowego nie wymyślał i mi się znudziło. Co do farbowania to raczej on nie farbuje albo Tomek Szmidt jak trafisz i się umówisz albo inni. Raz przełożył mi wizytę i jak poszłam na tą przełożoną to okazało się, że ma za dużo ludzi i nie ogarnia i polecił mi jednego z chłopaków (chyba Alana albo coś takiego ). Zgodziłam się, ale byłam zła, bo umówiłam się do niego na konkretną godzinę a on miał poślizg prawie 3h. Fryzura też mi się nie podobała ( chodzi o cięcie Alana ). I na tym zakończyłam z niesmakiem moje wizyty w tym salonie. Co do farbowania to różnie bywało, raz wyszła mi trochę bledsza jajecznica, raz farba spłukała się po 3 tygodniach ( włosy myję codziennie ) więc raczej chybił trafił.
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-29, 17:53   #4590
boguska
Raczkowanie
 
Avatar boguska
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 365
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Dziewczyny, polećcie kogoś solidnego na zwykłe strzyżenie z krótkimi terminami! W piątek jadę na urlop i się obudziłam, że końcówki postrzępione :P
boguska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-09-26 13:27:35


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:13.