Dobry Fryzjer - Wrocław - Strona 151 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-02-22, 13:06   #4501
Mitsukki
Naczelny Hipster
 
Avatar Mitsukki
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 9 341
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez Bastet1983 Pokaż wiadomość
No nic,czekalam na jakies podpowiedzi ale jakas pustka na forum wiec zaryzkowałam i wybrałam Kamile Lewandowska z Hair Line

Dam znać po wizycie jak to wyszlo

Jakby ktos wiedzial to by napisal
__________________


Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
Jestem dzieckiem chaosu, tylko chaotyczne działania mają u mnie prawo bytu i nie przyprawiają mnie o zniechęcenie, poczucie bycia niewolnikiem, marazm i łzy w oczach.
Mitsukki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-24, 21:18   #4502
gosiek678
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 190
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez klajdla Pokaż wiadomość
Podczepiam sie do pytania Na Facebooku mozna znalezc wiele ich prac. Szczegolnie podoba mi sie kolorozacja. Co do stylizacji to w zasadzie wszystkie robia na jedno kopyto (czyli holywoodzie loki/fale, albo prostuja wlosy). Co prawda mysle, ze to chyba nie przeszkadza, bo mi chodzi o to, zeby po scieciu, po umyciu w domu sie dobrze ukladaly.

Ktoras z Was byla i moze sie podzielic doswiadczeniami oraz cena?
mi się też podobały zdjęcia fryzur Salon fryzjerski Wasilewski atelier i się zawiodłam (pisałam o tym wcześniej), zaraz po zabiegu włosy były super ale po kilku tygodniach ;/ ;/ i 290 zł w plecy

więc ostrożnie z kierowaniem się zdjęciami zaraz po zabiegu, bo włosy wtedy wyglądają świetnie a co innego po kilku dniach czy tygodniach..

Edytowane przez gosiek678
Czas edycji: 2015-02-24 o 21:21
gosiek678 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-25, 13:55   #4503
Bastet1983
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 5
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

No wiec jestem już po wizycie u Kamili Lewandowskiej z Hair Line
Nie zawiodlam się,chociaż miałam stracha
Salon mały(oprocz Kamili strzygl tam pewnie calkiem sympatyczny pan)bez zadęcia które niestety daje sie wyczuć w wielu salonach.
Długo szukałam dobrego fryzjera(trauma po poprzednich "stylistach")
Cena przystepna :P jak na moja kieszen.
Za strzyżenie z farbowaniem zapłaciłam 150zl(wlosy do ramion) czyli bez tragedii
Zarowno kolor i strzyżenie mi sie podoba.
Balam sie troche ze dzisiaj(dzien po wizycie) po umyciu wlosów i wysuszczeniu bede niezadowolona bo wiadomo ze u fryzjera zawsze sie super wyglada a w domu....
Ale jest dobrze

Edytowane przez Bastet1983
Czas edycji: 2015-02-25 o 13:57
Bastet1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-26, 10:27   #4504
Ather
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 8 129
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez aga nr 1 Pokaż wiadomość
Ather,
(…)
ale prawda taka, że musi minąć czas na ich odrośnięcie i tyle.
Ale ja podobnie jak Ty nie ścięłam tylko podcinałam końcówki.
Przez rok jakoś...
A teraz po roku..... obcięłam do ramion.

Jest lepiej.
Ale wiadomo, muszę jeszcze ścinać, regenerować i zapuszczać dalej.
W końcu dojrzałam i do tej decyzji. Od października chodzę do nowej fryzjerki, która sukcesywnie wyprowadza moje włosy, już żadnych proszków, mocnych %, wszystko delikatnie i bez rozjaśniania. Niestety… musiałam je ściąć, odrost był regularny, ale włosy nie zyskiwały na długości z powodu wykruszania, miałam strzępki, a nie końcówki.

Minus jest taki, że obecnie czuję się koszmarnie z krótkimi włosami, z tyłu sięgają górnej części łopatek, z przodu ramion - jeszcze nigdy nie miałam tak krótkich, ale… po raz pierwszy od lat, czuję, że objętościowo mam włosy.

Dodatkowo od miesięcy stosuję wyłącznie profesjonalne produkty, by jakoś je ogarnąć, do tego sauna ozonowa raz w miesiącu i sporo nawilżenia. Do lata trochę urosną

Cytat:
Napisane przez moniczorek Pokaż wiadomość
Nie da się zregenerować czegoś co jest martwe i do tego zniszczone, tutaj tylko nożyczki pomogą
poprzez silikony i oleje można jedynie poprawić ich wygląda ale wytrawione i zniszczone niestety pozostaną.

Tak czy siak powodzenia życze
Miałaś rację
Ather jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-28, 11:32   #4505
CzarnaMamba1907
Przyczajenie
 
Avatar CzarnaMamba1907
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 20
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Dziewczyny, polećcie mi jakiegoś fryzjera lub salon we Wrocławiu, który poradzi sobie z Moim włosami. Mam je długie do pasa, bardzo gęste i grube (jest ich dużo) są bardziej falowane niż kręcone. U fryzjera byłam chyba ostatni raz 5 lat temu.... Jakoś nie miałam do tej pory takiej potrzeby. Tak czy inaczej w sierpniu biorę ślub i chcę mieć długie i wyprostowane włosy. Niestety końcówki wymagają podcięcia i to bardzo konkretnego...

Ogólnie nie mam pomysłu na te swoje włosy. Cały czas chodzę w związanych. Swojego czasu miałam dylemat czy je prostować czy kręcić i próbowałam tego i tego i lepiej mi w prostych, dlatego chce jakąś taka fryzurę, w której będzie mi dobrze.

Może któraś z Was przerabiała to kiedyś i może mi kogoś polecić. Chodzi mi przede wszystkim o to aby;
- nadać włosom jakiś kształt, mieć pomysł na nie
- odrobinę podciąć
- wystylizować (głównie prostowanie)

jakieś porady jak pielęgnować włosy w domu też by się przydały...
CzarnaMamba1907 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-28, 15:10   #4506
kghyt
Raczkowanie
 
Avatar kghyt
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 411
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cześć dziewczyny,
Mam pytanie zna któraś z Was fryzjera, który nie tylko zetnie w miare ok włosy ale też odpowiednio zdiagnozuje ich stan i dobierze odpowiednią pielęgnacje codzienną coś w stylu Marty Klowan?

Edytowane przez kghyt
Czas edycji: 2015-02-28 o 17:04 Powód: podejrzenie o reklamę - usunięcie linku
kghyt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-03, 08:11   #4507
theWoman
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 2
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Jeśli się zastanawiasz do jakiego fryzjera się wybrać, to wejdź sobie na xxx i znajdź sobie fryzjera, który Ci odpowiada.

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2015-03-03 o 15:32 Powód: reklama
theWoman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-03-03, 15:18   #4508
Mitsukki
Naczelny Hipster
 
Avatar Mitsukki
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 9 341
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez theWoman Pokaż wiadomość
Jeśli się zastanawiasz do jakiego fryzjera się wybrać, to wejdź sobie na XXXXXXXX i znajdź sobie fryzjera, który Ci odpowiada.
A Ty jak się zastanawiasz gdzie spamować to idź gdzie indziej
__________________


Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
Jestem dzieckiem chaosu, tylko chaotyczne działania mają u mnie prawo bytu i nie przyprawiają mnie o zniechęcenie, poczucie bycia niewolnikiem, marazm i łzy w oczach.
Mitsukki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-05, 10:27   #4509
Convallariaa
Raczkowanie
 
Avatar Convallariaa
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 168
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Od dawna wybieram się w teren z swoimi włosami i będę szukać fryzjera, który mi o tym powie. Pasemka robiłam farbę (ale do włosów blond chyba wszystkie mają rozjaśniacz w sobie.
Convallariaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-07, 08:29   #4510
kghyt
Raczkowanie
 
Avatar kghyt
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 411
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez thalie1988 Pokaż wiadomość
Dziewczyny ja czekałam na termin 2tygodnie, ale sama mówiłam mu ze mi sie az tak nie spieszy. Z tego co sie orientuje teraz wyjechał, ale jak wczoraj wchodzilam na jego fb to chyba był podany juz numer telefonu Damian przeniósł sie teraz do Tespiana na powstańców śląskich i tam mniej wiecej od połowy lutego ma przyjmować
A jak cenowo u Damiana?
kghyt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-07, 09:14   #4511
Mitsukki
Naczelny Hipster
 
Avatar Mitsukki
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 9 341
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Ja w ogóle od Damiana nie dostałam odpowiedzi, szczerze mówiąc, zniechęciło mnie to, pójdę gdzie indziej
__________________


Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
Jestem dzieckiem chaosu, tylko chaotyczne działania mają u mnie prawo bytu i nie przyprawiają mnie o zniechęcenie, poczucie bycia niewolnikiem, marazm i łzy w oczach.
Mitsukki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-03-07, 11:32   #4512
olivetshka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 10
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Dziewczyny, proszę Was o małą podpowiedź.
Byłam u Ani z Looxusa na początku listopada zeszłego roku i zrobiła na mnie naprawdę super wrażenie. Zapisałam się do niej po Waszych rekomendacjach tutaj na forum, bo w sumie już nie miałam nic do stracenia - włosy moje po notorycznym rozjaśnianiu rozjaśniaczem i katowane przez 3 lata dzień w dzień prostownicą, nie chciały rosnąć, puszyły się i kruszyły. Miałam fryzjerkę, której ufałam, ale wyjechała za granicę i poszukiwałam jej godnej następczyni. "Następczyni" zamiast sombre, jak chciałam, zrobiła mi prawdziwe "kuku" na głowie Moje włosy po wypłukiwaniu się farby stawały się rude, do tego zaczął wyłazić mój naturalny mysi blond. W efekcie miałam włosy w trzech kolorach - zniszczone i przejaśnione blond od połowy ucha w dół, szary odrost na górze i pomiędzy nimi ryży chamski kolor
Ania wplotła mi we włosy mnóstwo delikatnych pasemek, które dawały bardzo naturalny efekt i zniwelowały to paskudne przejście pomiędzy rudym, a jasnym blondem reszty.
Zamierzam się znów do niej wybrać, tylko nie wiem, jak to jest u niej ze ścinaniem włosów falowanych/kręconych. Ania proponowała mi wówczas, abym je jeszcze trochę podhodowała przez zimę i na wiosnę ona na sucho mi zrobi jakieś cieniowanie, by się lepiej układały.
Wiem, że takie włosy powinno się właśnie ścinać na sucho, ale boję się, że coś nie wyjdzie...
Czy Ania potrafi dobrze to zrobić? Ktoś coś na ten temat może powiedzieć? Bo że kolor fajnie dobiera i ogólnie zna się na rzeczy, to już wiem. Teraz zależy mi na nadaniu moim włosom jakiegoś charakteru, bo są cięte na prosto, co przy falach, wiadomo, daje efekt marny.
Wkleję Wam za moment z telefonu zdjęcie moich włosów w obecnej długości - urosły dosyć sporo od września, kiedy to ścięłam najgorsze zniszczenia.
Może coś podpowiecie? A może jeszcze poczekać z tym cięciem i iść do Ani dopiero przed wakacjami? Może jeszcze za krótkie są?
Będę wdzieczna za jakieś sugestie - z góry dzięki.

Edytowane przez olivetshka
Czas edycji: 2015-03-07 o 16:27
olivetshka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-07, 11:43   #4513
olivetshka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 10
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Co myślicie?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20150217_161203.jpg (85,0 KB, 149 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20150217_154145.jpg (58,5 KB, 131 załadowań)
olivetshka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-09, 09:25   #4514
caate
Zakorzenienie
 
Avatar caate
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wrocław ;)
Wiadomości: 6 993
GG do caate
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez olivetshka Pokaż wiadomość
Dziewczyny, proszę Was o małą podpowiedź.
Byłam u Ani z Looxusa na początku listopada zeszłego roku i zrobiła na mnie naprawdę super wrażenie. Zapisałam się do niej po Waszych rekomendacjach tutaj na forum, bo w sumie już nie miałam nic do stracenia - włosy moje po notorycznym rozjaśnianiu rozjaśniaczem i katowane przez 3 lata dzień w dzień prostownicą, nie chciały rosnąć, puszyły się i kruszyły. Miałam fryzjerkę, której ufałam, ale wyjechała za granicę i poszukiwałam jej godnej następczyni. "Następczyni" zamiast sombre, jak chciałam, zrobiła mi prawdziwe "kuku" na głowie Moje włosy po wypłukiwaniu się farby stawały się rude, do tego zaczął wyłazić mój naturalny mysi blond. W efekcie miałam włosy w trzech kolorach - zniszczone i przejaśnione blond od połowy ucha w dół, szary odrost na górze i pomiędzy nimi ryży chamski kolor
Ania wplotła mi we włosy mnóstwo delikatnych pasemek, które dawały bardzo naturalny efekt i zniwelowały to paskudne przejście pomiędzy rudym, a jasnym blondem reszty.
Zamierzam się znów do niej wybrać, tylko nie wiem, jak to jest u niej ze ścinaniem włosów falowanych/kręconych. Ania proponowała mi wówczas, abym je jeszcze trochę podhodowała przez zimę i na wiosnę ona na sucho mi zrobi jakieś cieniowanie, by się lepiej układały.
Wiem, że takie włosy powinno się właśnie ścinać na sucho, ale boję się, że coś nie wyjdzie...
Czy Ania potrafi dobrze to zrobić? Ktoś coś na ten temat może powiedzieć? Bo że kolor fajnie dobiera i ogólnie zna się na rzeczy, to już wiem. Teraz zależy mi na nadaniu moim włosom jakiegoś charakteru, bo są cięte na prosto, co przy falach, wiadomo, daje efekt marny.
Wkleję Wam za moment z telefonu zdjęcie moich włosów w obecnej długości - urosły dosyć sporo od września, kiedy to ścięłam najgorsze zniszczenia.
Może coś podpowiecie? A może jeszcze poczekać z tym cięciem i iść do Ani dopiero przed wakacjami? Może jeszcze za krótkie są?
Będę wdzieczna za jakieś sugestie - z góry dzięki.
Ania to typ fryzjera, któremu trzeba zaufać. Jeśli ona ma jakiś pomyśl na Twoje włosy, to wie co robi. I zrobi to najlepiej. Moje wlosy prowadzi juz 3lata (nie wiem jak to zlecialo) i naprawdę dopasowuje sie do moich i wlosowych potrzeb przede wszystkim. Tez mam mocno krecone włosy, scina mi je na mokro i na dodatek na prosto. Bo moje wlosy są wtedy najpiękniejsze. Metody dobiera do potrzeb włosów.
U mówiła bym sie juz na wizyte, zeby chociaz troche podciac wlosy. Lepiej beda jiz konce wygladac. Do wakacji jest jeszcze sporo czasu. Ja wychodzę z zalozenia, ze lepiej malo scinac a czesto, niz duzo a rzadko piękne wygladaja z tymi pasemkami. Bardzo mi sie podoba!

Ponadto, chce jeszcze raz pochwalic Anie, tym razem za męskie strzyzenie. Od roku mój partner szukał fryzjera, który dobierze mu fryzure do jego androgenowego lysienia. 2tyg temu bedac na fotelu u Ani, narzekajac jej jednym slowem na to co moj facet ma na glowie, zaproponowała pomoc - to dobre slowo. Na męską wizyte poświęciła 1h45min. Bylo badanie skóry glowy mikroskopem, byla dluga i obszerna rozmowa na temat potrzeb, tego co jest na glowie i co moze byc. Efekty są spektakularne, strzyzenie perfekcyjne, wlosy bez problemu sie ukladaja, a on sam jest zachwycony. Ja również. Z męskiego punktu widzenia, Ania to zloto, przesympatyczna osoba, o ogromnej inteligencji, która zna sie na tym co robi. Mój jej zaufal, od razu umowil się na nastepna wizytę.

To co dla mnie wazne, to fakt, ze ta kobieta sie szkoli, zyje ta pracą i jest naprawde szczesliwa, co przeklada sie na zadowolenie klientów. Żałuję, ze wcześniej nie wyslalam go do Ani, ale wychodzilam z jakiegoś nielogicznego zalozenia, ze fryzjer moze byc dobry męski, albo damski.
__________________
blog
GoCranberry, peeling do ciała z masłem Shea i solą z Bochni
Makijażowe TORTury!
Perfekcyjny demakijaż, ekstremalna łagodność dla oczu z płynem L'Oreal

Edytowane przez caate
Czas edycji: 2015-03-09 o 09:35
caate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-10, 08:19   #4515
blackcat1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 5
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Jeśli ktoś chce mnie zrobione rewelacyjnie ombre to tylko w AP na ul. Osobowickiej. Siadając na fotel nie muszę zasanawiać się co i jak mam mieć robione. Dziewczyna sama proponuje i efekt końcowy jest rewelacyjny. Fryzjerka p.Ania
blackcat1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-12, 18:32   #4516
olivetshka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 10
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Caate, dzięki za odpowiedź - już umówiłam się do Ani na 1. kwietnia
Czekam z niecierpliwością i mam nadzieję, że wyjdę zadowolona.
olivetshka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-13, 10:52   #4517
madzzzia91
Rozeznanie
 
Avatar madzzzia91
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 693
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

no dobra dziewczyny, tak Was czytam i czytam od kilku dni i nie mogę się zdecydować do kogo iść ze swoimi włosami Ania z Looxusa czy Damianczesze? musicie mi pomóc, bo nigdy sama nie zdecyduję mam włosy długie - do tyłka ale nie dlatego, że takie lubię, raczej dlatego, że nie mam swojego fryzjera Ogólnie to nie chcę ścinać na krótko, chciałabym po prostu żeby moje włosy nie były takie...nijakie :P pomóżcie mi jeżeli oboje są świetni to może cenowo jest jakaś drastyczna różnica, która zadecyduje za mnie dzięki za pomoc
madzzzia91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-13, 11:22   #4518
moniczorek
Podróżniczka
 
Avatar moniczorek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 826
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez madzzzia91 Pokaż wiadomość
no dobra dziewczyny, tak Was czytam i czytam od kilku dni i nie mogę się zdecydować do kogo iść ze swoimi włosami Ania z Looxusa czy Damianczesze? musicie mi pomóc, bo nigdy sama nie zdecyduję mam włosy długie - do tyłka ale nie dlatego, że takie lubię, raczej dlatego, że nie mam swojego fryzjera Ogólnie to nie chcę ścinać na krótko, chciałabym po prostu żeby moje włosy nie były takie...nijakie :P pomóżcie mi jeżeli oboje są świetni to może cenowo jest jakaś drastyczna różnica, która zadecyduje za mnie dzięki za pomoc
Tak się czasem zastanawiam czego niektórzy po tym wątku oczekują

Masz opinie o jednym fryzjerze i o drugim ( i to nie jedną tylko rozne cięcia i farbowania) i sama musisz podjąc decyzje .....nikt za Ciebie tego nie zrobi przecież i nie zadzowni , żeby umówić Cie na wizyte.

no ludzie drodzy, ręcę opadają...
moniczorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-13, 11:34   #4519
madzzzia91
Rozeznanie
 
Avatar madzzzia91
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 693
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

okej, rozumiem że oboje są super, ale coś musi być zaważyć na mojej decyzji, dlatego m.in zapytałam się o cenę. Nie chcę, żeby ktoś mnie umawiał może po prostu jakaś dziewczyna miała podobny do mojego problem i może mi konkretnie polecić danego fryzjera
madzzzia91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-03-20, 15:36   #4520
Offieczka123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 2
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

przestrzegam wszystkich przed salonem Kulesza na Grunwaldzie! Strzygła mnie jakaś laska w krótszych włosach, z zachowania i umiejętności jak praktykantka (ale chyba za stara), strzyżenie koszmarne! Wyglądałam jak Kopernik w najgorszym wyobrażeniu, jak wróciłam na poprawkę to powiedzieli, że mnie nie przyjmą bo nie ma miejsca i mogę sie umówić na przyszły tydzień! Paranoja. Fryzjer do którego poszłam obok poprawić powiedział, że są schody i ktoś kto mi to robił nie ma elementarnej wiedzy, omijać szerokim łukiem!
Offieczka123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-28, 21:46   #4521
kajochaa
Raczkowanie
 
Avatar kajochaa
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 307
GG do kajochaa
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Czy znacie jakiegoś fryzjera, który podejmie się obcięcia włosów do peruki dla dzieci z rakiem i dobrze wymodeluje krotsza o 25cm fryzurę? Może któraś z Was oddawała włosy?
kajochaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-04, 01:14   #4522
pannajoanna71
Zakorzenienie
 
Avatar pannajoanna71
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Z fotela
Wiadomości: 5 450
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Dziewczyny, doradźcie! Mam bardzo zniszczone włosy. Dawno już nie bylam u fryzjera... ostatnio z 3 lata temu. Od tamtej pory włosy żyją swoim życiem. Nigdy ich nie farbowalam, mam na całej długości swoj naturalny mysi blond, ale jako że końcówki sa zniszczone, to musze je ściąć. Wlosy mam za ramiona, ale bardzo cienkie w dodatku i łamliwe. Czasem sama podcinalam sobie koncowki, ale przyszedł czas na zmiane- i w zyciu i na glowie chcialabym sobie zrobic blond boba, na krotko, mniej więcej tak jak w linku obok, z tym, ze wlosy chcialabym w jednolitym jasnym blondzie, tak jak na zdjeciu pani ma końcówki. Budżet to ok 150-180 zl. Na tych fryzjerów, których wyżej polecacie nie mam tyle pieniędzy... czy znacie kogos kto w tym przedziale cenowym podejmie sie tej pracy i nie znizczy mi wlosow juz doszczętnie?

http://www.short-haircut.com/wp-cont...-Hairstyle.jpg
__________________
Piję kawę i wyobrażam sobie brzask gdzie indziej.

If I make a cake and it fails, it becomes a pudding.
pannajoanna71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-09, 20:49   #4523
ysabela
Rozeznanie
 
Avatar ysabela
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: Wrocław/ Gorzów Wlkp.
Wiadomości: 567
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Czy ktoś coś wie o salonie Olivka na Sępolnie? Włosy mam bezproblemowe i kręcone, chciałabym je ładnie wycieniować, żeby nie trzeba było ich codziennie układać

Edytowane przez ysabela
Czas edycji: 2015-04-13 o 18:35
ysabela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-09, 21:51   #4524
paulinka2805
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 6
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez Marynia19 Pokaż wiadomość
Hej

Czy ktoś zna "Kreator Fryzur" na Nowowiejskiej?

z góry dzięki za informację
Do "kreatora fryzur" wybrałam się właśnie zachwycona zdjęciami na fb i NIE polecam !! Chciałam delikatne sombre na ciemnych włosach, dziewczyny mają mnóstwo takich prac więc się nie obawiałam, ale panie umawiają sobie po kilka klientek na jedną godzinę i nie mają czasu żadną porządnie się zająć :/ pomijam "obsuwy" które wynoszą conajmniej 30min - nawet do godziny - nikt nie wyszedł, nie przeprosił ....(byłam dwa razy, wybrały się również dwie znajome i opinie takie same). Co do efektu pani już chyba nie miała dla mnie czasu bo zamiast sombre zrobiła mi jakieś dwa pasemka po obu stronach głowy, z jednej bardzo delikatne, bardzo cienkie paseczki, druga strona gęsto rozjaśniona :-/ ich kolor to marchewkowo-rudy. Muszę iść gdzieś uratować tę nierównomierną rudą kupę - myślicie że p. Ania z Looxusa da radę? Czytam też Wasze opinie nt "Ani z Kwiskiej" - jakaś nazwa salonu? a może damianczesze-któraś już coś wie?
__________________
PaULiNkA
paulinka2805 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-13, 11:53   #4525
iwka_07
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 14
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Mam bardzo cienkie i dość rzadkie włosy za ramiona. Czy we Wrocławiu istnieje fryzjer, który radzi sobie z takim problemem i od razu nie zetnie włosów na krótko? I czy umie takim włosom nadać kolor bez dodatkowego niszczenia ich?
iwka_07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-13, 12:15   #4526
nina86_2006
Raczkowanie
 
Avatar nina86_2006
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 157
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Chciałam się zapisać do Pani Ani z Looxus, ale wolne terminy są dopiero na maj. Widzę, że w Looxus pracują jeszcze dwie inne fryzjerki. Czy Ktoś może był u któreś z tych frzyjerek lub widział jak pracują?
__________________
71,8..70..69..68..67..66..65..64..63..6 2..61.. 60.. 59.. 58 ..57 ..56.. 55.. 54.. 53..52..
nina86_2006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-16, 15:12   #4527
sdyszys
Przyczajenie
 
Avatar sdyszys
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 4
Smile Wierzbicki - Wrocław

Witam Wizażanki,

czy któraś mogłaby podzielić się wrażeniami z wizyty w salonie Andrzeja Wierzbickiego, szczególnie we Wrocławiu i podać orientacyjne ceny np. samo strzyżenie, cieniowanie bez farbowania?
sdyszys jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-20, 11:22   #4528
BreakIt
Raczkowanie
 
Avatar BreakIt
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 239
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

dziewczyny! potrzebuje porady!
farbuje włosy na blond od x lat (mam naturalny ciemny blond, ten na który farbuje to jakies 3 tony jaśniejszy), odrost farbą a potem na całą długość jeszcze toner na 10-15 min (tzn taka farba do 24 myć, bez amoniaku).
potrzebuje dobrego fryzjera we Wrocławiu, który zna się na blondach, nie skasuje mnie 300 zł i od którego nie wyjdę zapłakana
BreakIt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-21, 19:49   #4529
justytynka
Zadomowienie
 
Avatar justytynka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 538
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Przeczytałam forum i zecydowałam się na farbowanie na blond u Pani Ani z Looxus. Czy któraś z forumowych blondynek może się wypowiedzieć czy blondy spod ręki Pani Ani pozostają 'chłodne' czy wychodzą estetyczne i czy nie zółkną?
__________________
Instagram
justytynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-22, 12:30   #4530
moniczorek
Podróżniczka
 
Avatar moniczorek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 826
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez justytynka Pokaż wiadomość
Przeczytałam forum i zecydowałam się na farbowanie na blond u Pani Ani z Looxus. Czy któraś z forumowych blondynek może się wypowiedzieć czy blondy spod ręki Pani Ani pozostają 'chłodne' czy wychodzą estetyczne i czy nie zółkną?

To czy żółkną w znacznej mierze zależy od pigmentu i struktury włosa, a nie od fryzjerki.
moniczorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-09-26 13:27:35


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:59.