Dobry Fryzjer - Wrocław - Strona 158 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-02-17, 06:37   #4711
Mitsukki
Naczelny Hipster
 
Avatar Mitsukki
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 9 341
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Ja byłam u Pauli z Warsztatu pierwszy raz w listopadzie, dzisiaj ide drugi raz
Jestem mega zadowolona, pierwszy raz mam dobrze sciete wlosy, zazwyczaj po 2tyg od fryzjera kruszyly mi sie koncowki i robil mi sie brzydki pędzel, a tu minęły 3 miesiace i wlosy dalej super sie ukladaja
__________________


Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
Jestem dzieckiem chaosu, tylko chaotyczne działania mają u mnie prawo bytu i nie przyprawiają mnie o zniechęcenie, poczucie bycia niewolnikiem, marazm i łzy w oczach.
Mitsukki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-18, 20:07   #4712
201704240951
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9 415
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez Yvvone Pokaż wiadomość
Drogie Koleżanki,
A jakiego fryzjera z Wrocławia możecie polecić do włosów kręconych? Nie mogę znaleźć takiego, który by się znał na rzeczy i nie podcinał ich identycznie jak przy prostych...
Jeszcze takiego nie znalazłam. Może gdzieś jest.
W sumie chciałabym znaleźć osobę kompetentną do kręconych włosów.
201704240951 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-19, 08:05   #4713
justyna_ju
Raczkowanie
 
Avatar justyna_ju
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Kalisz/Wrocław
Wiadomości: 220
GG do justyna_ju
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Ja chodzę do Dawida Kremzy z Hair Line na Komuny Paryskiej od jakiegoś czasu i jestem zadowolona, tylko moje włosy są bardziej falowane niż kręcone
__________________
28.08.2012: zaczynam z CG
ujarzmiam fale, dbam o włosy....zapuszczam?
justyna_ju jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-19, 11:13   #4714
moniczorek
Podróżniczka
 
Avatar moniczorek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 826
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez nika135 Pokaż wiadomość
Jeszcze takiego nie znalazłam. Może gdzieś jest.
W sumie chciałabym znaleźć osobę kompetentną do kręconych włosów.

Ja swego czasu poleciłam dwóm moim kręconowłosym koleżankom Anie z Kwiskiej, chodzą do niej od kilku lat i obie są zadowolone wiec chyba radzi sobie z kręconymi
w tym jedna koleżanka ma takie kędzierzawe, mega skręt
moniczorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-19, 13:38   #4715
klajdla
Wtajemniczenie
 
Avatar klajdla
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 313
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez nika135 Pokaż wiadomość
Jeszcze takiego nie znalazłam. Może gdzieś jest.
W sumie chciałabym znaleźć osobę kompetentną do kręconych włosów.
Lukasz z Qualite na Sklodowskiej

Jako posiadaczka (bylych juz - obecnie prostuje keratynowo) kreconych wlosow, polecam z calego serca.
Scina je zupelnie inaczej niz mojej Mamie, ktora ma proste wlosy. Wie jak odpowiednio sciac krecone wlosy.
Zawsze od niego wychodzilam z pieknie kreconymi wlosami. A to tylko zasluga odpowiedniego sciecia i wysuszenia dyfuzorem.
Ludzie mi wrecz wmawiali, ze robilam trwala i nie chceli wierzyc, ze to moje naturalnie krecone wlosy, tylko odpowiednio sciete i ulozone
klajdla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-19, 19:14   #4716
sigga
Raczkowanie
 
Avatar sigga
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 373
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

A gdzie na fajne sombre? Terminy do Pauli z Warsztatu są na maj obecnie
sigga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-19, 23:14   #4717
201704240951
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9 415
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez justyna_ju Pokaż wiadomość
Ja chodzę do Dawida Kremzy z Hair Line na Komuny Paryskiej od jakiegoś czasu i jestem zadowolona, tylko moje włosy są bardziej falowane niż kręcone
Cytat:
Napisane przez moniczorek Pokaż wiadomość
Ja swego czasu poleciłam dwóm moim kręconowłosym koleżankom Anie z Kwiskiej, chodzą do niej od kilku lat i obie są zadowolone wiec chyba radzi sobie z kręconymi
w tym jedna koleżanka ma takie kędzierzawe, mega skręt
Dzięki dziewczyny
Sprawdzę co i jak i zapiszę się do któregoś z tych miejsc
201704240951 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-02-20, 13:48   #4718
smdw1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 5
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Hej jak tam po wizycie u Pauliny? Mi udalo sie zapisac dopiero na maj

---------- Dopisano o 15:48 ---------- Poprzedni post napisano o 15:35 ----------

Mam pytanko odnosnie Pauliny z Warsztatu chodzi o koloryzacje czy ona miesza kolory? Ja mam sredni braz i zeby nie wyszedl za ciemny przewaznie musze miec mieszanke blondu z brazem
smdw1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-21, 11:56   #4719
Fru Mannelig
Ekshuldra
 
Avatar Fru Mannelig
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 62
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Hej, a polecicie kogoś dobrego w strzyżeniu w okolicach Starego Miasta? Chciałabym tylko podciąć końcówki i nadać kształt fryzurze poprzez delikatne cieniowanie
Fru Mannelig jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-23, 18:40   #4720
Jacqu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 1
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Hej czy był ktoś w salonie HEDONIST? czytałam pozytywne opinie. Chciałabym podciąć włosy tak,żeby trochę dodać im objętości oraz zrobić flamboyage lub zafarbować metodą hair strobing.
Jacqu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-07, 10:11   #4721
zuchbis
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 9
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Dziewczyny, poradźcie co robić.

Mam falowane/kręcone włosy, naturalnie ciemnobrązowe. Chodziłam kilka lat do Eweliny do Eccelente, robiła mi delikatne refleksy jaśniejsze i kładła czerwoną farbę - efekt był w miarę naturalny, ale "żywy". Niestety, kiedy miałam pilną potrzebę odświeżenia fryzury, okazało się, że Eweliny nie ma już, oczywiście nikt nie wie gdzie jest. Polecono mi pana Czarka. Pominę litościwym milczeniem, że operacja trwała 4,5 godziny (od 16 do 20.40) i że w miarę wyrównane włosy mam znowu wycieniowane i to nie najlepiej. Ale kolor... to jakiś koszmar, góra jaskrawo czerwona (a była pomarańczowa jak wychodziłam), dół taki jak miał być czyli ciemnobrązowy z refleksami - ale nie czerwonymi tylko miedzianymi.

A do tego (a byłam tam ponad 2 tygodnie temu i od tej pory myłam głowę tak z 6 razy) i nadal przy spłukiwaniu woda jest różowawa. Po myciu zawijam mokre włosy w tetrową pieluchę i za każdym razem jest potem cała w pomarańczowe maziaje, tak jakby farba nadal schodziła. O co chodzi? Przy po przednich farbowaniach tak nie było a kolor niby ten sam. Same zresztą zobaczcie - wprawdzie żadna ze mnie mistrzyni selfie, ale widać różnicę pomiędzy czubkiem głowy a pasmem - na żywca jest bardziej widoczna niż na zdjęciu.

Co robić - składać reklamację? trochę się boję, ze znowu mi zepsują kolor - włosy przecież nie lubią jak się je za często farbuje? No i nie mam kolejnych 3 godzin na ich farbowanie

Na szczęście namierzyłam po długim śledztwie Ewelinę - jest w Damian czesze i się umówiłam na kwiecień ale czy ja wytrzymam z tą tęczą na głowie? normalnie mam ochotę kupić farbę w rosmannie i całość na w miarę naturalny pociągnąć...

co Wy na to - help
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20160307_110418.jpg (77,9 KB, 80 załadowań)
zuchbis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-03-08, 09:04   #4722
millenadocik
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 7
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Wiesz, dziwna sytuacja. Akurat, tak się składa, że chodzę do Czarka od kilku lat. Najpierw chodziłam do niego do Krzeszychy, a potem do salonu do Mateusza. Teraz chodzę do Eccelente. Nigdy nie miałam żadnych problemow, zawsze wychodzę zadowolona. Oni tam zapisują ile farby dają i jakiej, więc dziwne, aby kolor wyszedł inny. Poza tym, nie dala żadnego zdjęcia, jak "inaczej" wychodziło Ci wcześniej.
__________________
„I trzeba być wielkim przyjacielem i mocnym przyjacielem, żeby przyjść i przesiedzieć z kimś całe popołudnie tylko po to, żeby nie czuł się samotny. Odłożyć swoje ważne sprawy i całe popołudnie poświęcić na trzymanie kogoś za rękę”
millenadocik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-09, 15:13   #4723
zuchbis
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 9
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez millenadocik Pokaż wiadomość
Wiesz, dziwna sytuacja. Akurat, tak się składa, że chodzę do Czarka od kilku lat. Najpierw chodziłam do niego do Krzeszychy, a potem do salonu do Mateusza. Teraz chodzę do Eccelente. Nigdy nie miałam żadnych problemow, zawsze wychodzę zadowolona. Oni tam zapisują ile farby dają i jakiej, więc dziwne, aby kolor wyszedł inny. Poza tym, nie dala żadnego zdjęcia, jak "inaczej" wychodziło Ci wcześniej.
wcześniej wychodziłam z takim samym kolorem na całości włosów (na rozjaśnionych pasmach oczywiście był to odcień jaśniejszy) a nie czerwony na czubku a miedziany na dole. Tym bardziej, że to trwało ponad 4 godziny...Właśnie wiem, że zapisują wszystko, dlatego się tak dziwię co to się stało i pytam co z tym zrobić. Napisałam do nich maila, pan Czarek ma się do mnie dziś odezwać, na razie cisza
zuchbis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-09, 17:12   #4724
MajaLisa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 16
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Hej Dziewczyny !!!
Salon "DamianCzesze" polecicie z czystym sercem ??
Ja mam włosy długie, naturalnie lekko falowane/kręcone, niestety przez to, że są gęste i jednoczesnie cięzkie to loki średnio wyglądają, więc raczej odpowiednio suszę lub prostuję. Chciałabym się jakos super obciąć i pofarbowac - krótko mówiąc odmienic i wyglądac super, ale tak żebym na co dzień sama tez dała sobie rade :P Szukam dobrego fryzjera-stylistę/ salonu !! Myślałam własnie o "DamianCzesze" (bo widzałam juz świetnie zdjęcia z fryzurami z tego salonu) lub "Denique". Macie jakies opinie o nich lub polecicie kogos innego ?
Pozdrawiam
MajaLisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-10, 13:44   #4725
zuchbis
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 9
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

u Damiana jest Ewelina moja kochana, do której idę w kwietniu. Ją szczerze polecam do falowanych i do farby, co do reszty załogi się nie wypowiadam, bo ich nie znam, ale zdjęcia są rzeczywiście obiecujace
zuchbis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-10, 16:21   #4726
MajaLisa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 16
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez zuchbis Pokaż wiadomość
u Damiana jest Ewelina moja kochana, do której idę w kwietniu. Ją szczerze polecam do falowanych i do farby, co do reszty załogi się nie wypowiadam, bo ich nie znam, ale zdjęcia są rzeczywiście obiecujace
a mozesz mi powiedziec mniej/więcej jaki jest czas dostania sie do nich ? Bo słyszałam, że dzwoniąc teraz to maj-czerwiec dopiero
MajaLisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-11, 09:01   #4727
Abstraction
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 23
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

[QUOTE=coco1919;53815230]
Cytat:
Napisane przez Princeska87 Pokaż wiadomość
A czy któraś z Was robiła flamboyage lub hair strobing? I jeśli tak to jakie mniej więcej ceny na długie włosy? Znalazłam takie coś w necie i bardzo mi się podoba na "ukrycie" trochę odrostów, bo chcę wrócić do swoich włosów i nie chcę chodzić z odrostem do połowy łba

Dokładnie o tym samym od jakiegos czasu mysle..
Moze ktos robil gdzies we Wrocławiu i sie wypowie
Hej, ja robię regularnie flama u Weroniki albo Klaudyny z Hair factory na Dąbrowskiego 15. Robią to dobrze i naprawdę profesjonalnie. Polecam ten efekt każdemu
Abstraction jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-14, 11:31   #4728
zuchbis
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 9
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez MajaLisa Pokaż wiadomość
a mozesz mi powiedziec mniej/więcej jaki jest czas dostania sie do nich ? Bo słyszałam, że dzwoniąc teraz to maj-czerwiec dopiero
nie wiem, niestety, ale to brzmi wiarygodnie, z dnia na dzień raczej nie ma szans

co do mojego problemu - salon się skontaktował i po długiej rozmowie telefonicznej winne okazały się... moje włosy, które nierówno złapały i nierówno "oddają" farbę
usłyszałam też, że teraz już nic się nie da zrobić, że jak jestem umówiona do Eweliny na kwiecień to ona mnie wyprowadzi na prostą (przypominam - w innym zakładzie). To się nazywa oddać klientkę walkowerem

Co powinni byli zrobić moim skromnym klienckim zdaniem?
1) zareagować niezwłocznie, jak tylko do nich napisałam a nie po 4 dniach (większa frustratka mogłaby się już żalić od razu na ich fanpage'u na facebooku)
2) zaprosić na oględziny - jak można zdiagnozować problem przez telefon?
3) cokolwiek zaproponować - jeśli się czujemy winni poprawa koloru za darmo, jeśli się absolutnie nie czujemy winni zaproponować nowe farbowanie (ale po szczerym rachunku sumienia co nie zagrało z tamtym farbowaniem)
4) zachęcić klientkę żeby jeszcze wróciła, np. przy kolejnej wizycie rabat na kurację nawilżającą, na kosmetyk, cokolwiek - tym sposobem załagodzić sytuację - wpadki zdarzają się wszystkim, sztuką jest wyjść z nich z twarzą i zachować klienta

Także tego... wiem, że to czytają, może przemyślą i przy kolejnej podobnej sytuacji (czego naturalnie nie życzę) będą już wiedzieć co zrobić z klientką. Ale to już na pewno nie będę ja
zuchbis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-14, 15:52   #4729
Kocurasek
Zakorzenienie
 
Avatar Kocurasek
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 559
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez MajaLisa Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny !!!

Salon "DamianCzesze" polecicie z czystym sercem ??

Ja mam włosy długie, naturalnie lekko falowane/kręcone, niestety przez to, że są gęste i jednoczesnie cięzkie to loki średnio wyglądają, więc raczej odpowiednio suszę lub prostuję. Chciałabym się jakos super obciąć i pofarbowac - krótko mówiąc odmienic i wyglądac super, ale tak żebym na co dzień sama tez dała sobie rade :P Szukam dobrego fryzjera-stylistę/ salonu !! Myślałam własnie o "DamianCzesze" (bo widzałam juz świetnie zdjęcia z fryzurami z tego salonu) lub "Denique". Macie jakies opinie o nich lub polecicie kogos innego ?

Pozdrawiam

Omijaj Ewkę z tego salonu jeśli jeszcze tam pracuje. Pare postów wcześniej opisałam jej pracę.

---------- Dopisano o 16:52 ---------- Poprzedni post napisano o 16:50 ----------

Cytat:
Napisane przez zuchbis Pokaż wiadomość
nie wiem, niestety, ale to brzmi wiarygodnie, z dnia na dzień raczej nie ma szans



co do mojego problemu - salon się skontaktował i po długiej rozmowie telefonicznej winne okazały się... moje włosy, które nierówno złapały i nierówno "oddają" farbę

usłyszałam też, że teraz już nic się nie da zrobić, że jak jestem umówiona do Eweliny na kwiecień to ona mnie wyprowadzi na prostą (przypominam - w innym zakładzie). To się nazywa oddać klientkę walkowerem



Co powinni byli zrobić moim skromnym klienckim zdaniem?

1) zareagować niezwłocznie, jak tylko do nich napisałam a nie po 4 dniach (większa frustratka mogłaby się już żalić od razu na ich fanpage'u na facebooku)

2) zaprosić na oględziny - jak można zdiagnozować problem przez telefon?

3) cokolwiek zaproponować - jeśli się czujemy winni poprawa koloru za darmo, jeśli się absolutnie nie czujemy winni zaproponować nowe farbowanie (ale po szczerym rachunku sumienia co nie zagrało z tamtym farbowaniem)

4) zachęcić klientkę żeby jeszcze wróciła, np. przy kolejnej wizycie rabat na kurację nawilżającą, na kosmetyk, cokolwiek - tym sposobem załagodzić sytuację - wpadki zdarzają się wszystkim, sztuką jest wyjść z nich z twarzą i zachować klienta



Także tego... wiem, że to czytają, może przemyślą i przy kolejnej podobnej sytuacji (czego naturalnie nie życzę) będą już wiedzieć co zrobić z klientką. Ale to już na pewno nie będę ja

Masakra :/ nie chciałabym tak zostać potraktowana. Podam dalej, bo takie nie coś powinno mieć miejsca
__________________

25.08.2012

Aparatka
08.04.2013 Damon Clear (góra)
18.11.2013 aparat metalowy mini (dół)

Kocurasek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-03-16, 12:02   #4730
Peggy_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 60
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Dziewczyny, polećcie proszę jakiegoś w miarę solidnego fryzjera w którejś z galerii handlowych (ze względu na to, że otwarte są zwykle do 21, a ostatnio ciężko u mnie z czasem w ciągu dnia). Nie musi to być arcymistrz nożyczek - chcę podciąć końcówki prostych włosów.
Peggy_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-16, 23:04   #4731
MajaLisa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 16
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Hmmm to dobrze wiedziec, choć patrząc w ten sposób to do kazdego fryzjera strach iść A zastanawia mnie czy ten Damian nic nie robi w swoim salonie, tylko jego pracownice ?
MajaLisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-17, 08:16   #4732
zuchbis
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 9
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Damian chyba też coś robi, bo na fb są zdjęcia jego fryzur

Nie polecam Denique w Magnolii - wyszarpane schody na długich włosach (że niby trochę pocieniowane) odrastały mi 1,5 roku...
zuchbis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-28, 20:31   #4733
Margolcia4111991
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Oleśnica
Wiadomości: 100
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez asiula1306 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, możecie polecić fryzjera który robi dobre upięcia ślubne? Ja niestety nie mam zbyt dobrych doświadczeń w tej kwestii. Idealnie by było gdyby salon znajdował się w okolicy Leśnicy/Maślic/Kozanowa/Pilczyc. Albo fryzjer który dojeżdża do domu
Może trochę późno, ale polecam Martę Hawro. Można ją znaleźć na fb Martwe czesanie.
Margolcia4111991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-06, 17:38   #4734
kermcia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Dziewczyny doradźcie proszę fryzjera który specjalizuje się w upięciach ślubnych. Zależy mi na delikatnym upięciu i żeby fryzura przetrwała całą noc z góry dziękuje i pozdrawiam
kermcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-09, 22:29   #4735
Noodle Soup
Zadomowienie
 
Avatar Noodle Soup
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 504
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Tak zapytam, w którym dokładnie miejscu jest ten polecany Warsztat Fryzjerski? Na mapce na FP widzę, że to niedaleko mnie, a żadnego fryzjera nie kojarzę (edit: dobra, zauważyłam, że mapka na FP jest źle ulokowana ;P)
Mam blond włosy i szukam fryzjera, który zrobi mi ombre, farbując górę na ciemniejszy odcień (chcę wrócić do naturalnych włosów, a nie mam siły męczyć się z odrostami). Fajnie, jakby był Olaplex, ewentualnie też możliwość fajnego ścięcia zapuszczonej fryzury. Zależy też mi na delikatności, mam kłaki w opłakanym stanie i dlatego chcę oddać się w ręce profesjonalisty, a nie sama kombinować jak zwykle.
Z tego co czytam, to Kreatora mogę sobie odpuścić, a to był mój pierwszy wybór. Może ktoś coś słyszał o studiu Okez na Reja?

Edytowane przez Noodle Soup
Czas edycji: 2016-04-09 o 22:34
Noodle Soup jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-10, 09:37   #4736
201608151053
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 832
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez Noodle Soup Pokaż wiadomość
Z tego co czytam, to Kreatora mogę sobie odpuścić, a to był mój pierwszy wybór. Może ktoś coś słyszał o studiu Okez na Reja?
Post 4598
201608151053 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-10, 10:55   #4737
Kritana
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Dziewczyny

czy któraś z Was była w salonie fryzjerskim elle na Legnickiej?
Nie ukrywam, że mam ten salon niemal "pod nosem", a cena za strzyżenie włosów krótkich rzekłabym umiarkowana z tendencją do dość wysokiej.

Wypowiem się na temat Warsztatu fryzjerskiego - byłam 2 razy u Pani Dominiki. Jestem w miarę zadowolona, bo słucha klienta i tego, na czym mu zależy. Cena za usługę jest wyjątkowo niska - tylko patrzeć, jak w obliczu dużego zainteresowania ceny poszybują w górę. Ale nie wiem czy się jeszcze wybiorę, bo terminy są bardzo odległe, a jak z powodów obiektywnych odwoła się wizytę to trudno czekać tygodniami na kolejną, bo grozi to całkowitym zarośnięciem Dlatego szukam alternatywy.
Kritana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-11, 07:11   #4738
Noodle Soup
Zadomowienie
 
Avatar Noodle Soup
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 504
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez Beata2906 Pokaż wiadomość
Dziękuję
Noodle Soup jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-11, 11:22   #4739
alinson
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 257
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cześć chociaż swojego stałego fryzjera już posiadam to potrzebuję podciąć grzywkę we Wrocławiu. Dlatego zapytam - kogo polecacie?

Wiadomo, zależy mi żeby to dobrze wyglądało, ale też nie chcę czekać długo, bo włosy wchodzą mi już do oczu. Na samą grzywkę może uda się gdzieś wcisnąć. No i żeby nie kosztowało to nie wiadomo ile za te kilka minut
alinson jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-11, 16:43   #4740
nietoperek22
Rozeznanie
 
Avatar nietoperek22
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: NRW
Wiadomości: 737
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Hej. Będę we Wrocławiu w przyszłym tygodniu na kilka dni i chciałabym tam pójść do fryzjera (kolor blond + cięcie). Kompletnie nie znam miasta więc liczę na pomoc od was - do kogo sprawdzonego mogę próbować się na taką usługę zapisać?
nietoperek22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-09-26 13:27:35


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:02.