praca w Inditex - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-02-07, 22:42   #1
Nie_pytaj_
Raczkowanie
 
Avatar Nie_pytaj_
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 58

praca w Inditex


Hej wszystkim wizażankom. Przeszukałam forum ale nie znalazłam nigdzie podobnego tematu. Dlatego postanowiłam taki założyć. W tym wątku piszemy wszystko o pracy w firmie Inditex niezależnie czy to Zara, Bershka, Stradivarious czy inne. Chciałabym aby w tym wątku wypowiadały się dziewczyny, które miały (bądź nadal mają) styczność z pracą w tej znanej firmie, obojętnie czy tam pracowały czy były tylko na rozmowach. Fajnie by było dowiedzieć się jak to wszystko wygląda od środka. Jak jest z godzinami pracy, szkoleniami, zarobkami, urlopami itp. Łączmy się
__________________
Nie_pytaj_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-08, 10:06   #2
Marie Madeleine
Zadomowienie
 
Avatar Marie Madeleine
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Znów Polska!
Wiadomości: 1 279
Send a message via Skype™ to Marie Madeleine
Dot.: praca w Inditex

Cytat:
Napisane przez Nie_pytaj_ Pokaż wiadomość
Hej wszystkim wizażankom. Przeszukałam forum ale nie znalazłam nigdzie podobnego tematu. Dlatego postanowiłam taki założyć. W tym wątku piszemy wszystko o pracy w firmie Inditex niezależnie czy to Zara, Bershka, Stradivarious czy inne. Chciałabym aby w tym wątku wypowiadały się dziewczyny, które miały (bądź nadal mają) styczność z pracą w tej znanej firmie, obojętnie czy tam pracowały czy były tylko na rozmowach. Fajnie by było dowiedzieć się jak to wszystko wygląda od środka. Jak jest z godzinami pracy, szkoleniami, zarobkami, urlopami itp. Łączmy się
Uwielbialam tam prace, w zasadzie 85% rzeczy mi pasowalo, od bardzo dokladnego szkolenia - otwierana byla nowa galeria , wiec wszyscy nowi pracownicy musieli przez 1,5 miesiaca czasu nauczyc sie wiekszosci. Bardzoprzyjemna atmosfera. Na urodziny, swieta dostawalismy premie i raz dostalam takze wielki kosz z dobrej jakosci kawami, oraz slodkosciami. Placa zasadnicza byla ok, chociaz nie byly to wielkie kokosy , ale za to mielismy procent od utargu. I jesli bylo duzo pracy przez spory ruch zarobilismy bardzo duzo, a jesli malo pracy to mnie zarobisz bo mniej sie zmeczysz. Dla mnie bylo to fair. dosc szybko awansowalam i mialam awansowac drugi raz na kierownika, niestety rzycie prywatne spowodowalo, ze musialam wyjechac za granice i zakonczyc prace.
Ostatnio pracowalam w H&M i wytrzymalam tam tylko 3 miesiace to chyba swiadczy samo o sobie - nie polecam.
Marie Madeleine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-08, 10:10   #3
Alexandre
Zadomowienie
 
Avatar Alexandre
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 052
Dot.: praca w Inditex

Ja miałam styczność z Inditexem dwa razy i drugi przypadek był nieprzyjemny dlatego z wahaniem wysyłałam do nich ostatnio CV.
CV porozdawałam w jednej z galerii i po kilku dniach odezwali się z Zary a jakiś czas później z Pull&Bear.
Dzień próbny z Zary uważam do dziś za najlepsze szkolenie ever. Pojawiłam się ubrana na czarno. Dziewczyny na sklepie mnie przeszkoliły od A do Z. Gdzie co jest, nawet na magazynie, jakie mają wytyczne, co się robi tu a co się robi tam. Byłam na sklepie i układałam ubrania ale też stałam w przymierzalni. Było bardzo bardzo pozytywnie a małym bonusem była Omena Mensah umawiająca się przez telefon na jakieś party w domu u kogoś (układałam tregginsy na głównym stoliku a Ona wparowała do sklepu i coś obok oglądała) Na koniec po szkoleniu miałam rozmowę z kierowniczką sklepu i uważam że dobrze mi poszło (pytała o wszystko to o czym mówiły dziewczyny, dlaczego chcę w Zarze pracować, czy zdarza mi się u nich robić zakupy) ale ostatnie pytanie wprowadziło niefajną atmosferę bo się zapytała mnie o trendy na co ja zaczęłam sypać lawiną słów a ona się pyta "Ale czy widziała Pani te rzeczy u nas na sklepie?"... Kurna mogła inaczej pytanie sformułować No i nie oddzwonili.
A z Pull&Bear to była tragedia. Przyszłam i musiałam czekać na spóźnioną menagarkę. Zostawiłam rzeczy na zapleczu i mi powiedziała jakąś fachową nazwą gdzie mam stać i że mam pilnować czy bramka nie pika po czym zawołała chłopaka żeby mi powiedział co i jak. Okazało się że miałam stać przy wejściu i "ogarniać ciuchy" oraz wybiegać za ludźmi za sprawą których pika bramka. Zaraz po chwili bramka zapiszczała i doszłam do babeczki ale nawet nie wiedziałam za bardzo jakie mają procedury a że miała małą torebeczkę i siatkę no to poprosiłam żeby pokazała siatkę no ale nic tam ze sklepu nie miała. Po kwadransie pojawił się chłopak i jeszcze jakaś dziewczyna i powiedzieli mi żebym się zajęła rozwieszaniem ciuchów i trzasnęli mi całą stertę ubrań na główny stół gdzie leżały jakieś interesujące rzeczy i klientki nie były zadowolone. Ja, która nie wiedziałam gdzie co wisi, jedną rzecz odwieszałam z 3 minuty. Tym bardziej że dużo rzeczy było takich które nie wisiały nigdzie i musiałam biegać do tej dziewczyny żeby powiedziała mi co z tym zrobić. A ciuchów cały czas przybywało i sterta robiła się większa. Później już łapałam gdzie co jest a rzeczy się powtarzały dlatego brałam kilka sztuk naraz ale doszły do tych ciuchów ubrania z dostawy w efekcie czego mój stos znowu się powiększył. A managerki w ogóle nie było przez jakieś dwie godziny a jak wróciła to w ogóle nie obserwowała mojej pracy... Po tym wszystkim poprosiła mnie na zaplecze, zapytała "yyy jak Ty masz na imię?", wzięła jakąś kartkę (wydartą, czymś zalaną; nie mieli mojego CV) i poprosiła żebym jej numer telefonu podyktowała to może oddzwonią bo jeszcze ma przyjść kilkanaście dziewczyn na godziny próbne...
Dobrze że założyłaś ten wątek bo o ile wątek o Zarze jest to prace w innych firmach należących do tej spółki przewijały się w różnych wątkach o różnych pracach.
__________________


Edytowane przez Alexandre
Czas edycji: 2013-02-08 o 10:13
Alexandre jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-08, 11:14   #4
Nie_pytaj_
Raczkowanie
 
Avatar Nie_pytaj_
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 58
Dot.: praca w Inditex

Dzięki nie sądziłam, że w ogóle ktoś zacznie tu pisać.
Ja dopiero zaczynam przygodę z Inditexem, a dokładniej z Bershką. Na razie robię badania i muszę odesłać im dokumenty.
Zaczynam pracę na sklepie 18 lutego i też jest to nowo otwierany sklep w nowym centrum handlowym. Zespół to same dziewczyny, jest nas około 10 osób, kierowniczka sklepu wydaje się ok jak na razie.
Trochę się boje bo wiadomo jak to jest, naczyta sie człowiek tyle rzeczy na forach w internecie, że potem tylko zestresowany chodzi. Mam parę pytań i obaw jak to zwykle bywa. Możecie mi wytłumaczyć o co dokładnie chodzi z tymi "uniformami" bo nie do końca chyba rozumiem. Nosi się rzeczy ze sklepu tak? jak często są zmieniane, jak to wygląda z ich praniem, można je w ogóle zabierać do domu? Kolejne pytanie to pyt o zniżki Marie Madeleine pisałaś, że są premie na urodziny, święta. A czy jest coś takiego, że każdy pracownik ma zniżkę na ubrania? W H&M z tego co mi wiadomo jest 25%
__________________
Nie_pytaj_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-08, 12:36   #5
Alexandre
Zadomowienie
 
Avatar Alexandre
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 052
Dot.: praca w Inditex

A ja mam pytanie z innej beczki. Jak aplikowałyście że możecie/mogłyście zaczynać pracę w nowym sklepie? Szczęście? Ja próbowałam póki co przez gumtree i widziałam też ogłoszenie na pracuj.pl Na stronie Inditexu nie ma teoretycznie wolnych etatów w ... Polsce.
__________________

Alexandre jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-08, 14:11   #6
201609270959
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 981
Dot.: praca w Inditex

Cytat:
Napisane przez Alexandre Pokaż wiadomość
A ja mam pytanie z innej beczki. Jak aplikowałyście że możecie/mogłyście zaczynać pracę w nowym sklepie? Szczęście? Ja próbowałam póki co przez gumtree i widziałam też ogłoszenie na pracuj.pl Na stronie Inditexu nie ma teoretycznie wolnych etatów w ... Polsce.
można zarejestrować się w sklepach - oddaje się CV i wypełnia taki ich druczek. niby wprowadzają to do bazy i jeśli będą potrzebować, to korzystają z tych kandydatów. tak przynajmniej usłyszałam od dziewczyny w Stradivariusie, gdy zapytałam o pracę .
201609270959 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-09, 08:22   #7
Marie Madeleine
Zadomowienie
 
Avatar Marie Madeleine
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Znów Polska!
Wiadomości: 1 279
Send a message via Skype™ to Marie Madeleine
Dot.: praca w Inditex

Cytat:
Napisane przez Nie_pytaj_ Pokaż wiadomość
Dzięki nie sądziłam, że w ogóle ktoś zacznie tu pisać.
Ja dopiero zaczynam przygodę z Inditexem, a dokładniej z Bershką. Na razie robię badania i muszę odesłać im dokumenty.
Zaczynam pracę na sklepie 18 lutego i też jest to nowo otwierany sklep w nowym centrum handlowym. Zespół to same dziewczyny, jest nas około 10 osób, kierowniczka sklepu wydaje się ok jak na razie.
Trochę się boje bo wiadomo jak to jest, naczyta sie człowiek tyle rzeczy na forach w internecie, że potem tylko zestresowany chodzi. Mam parę pytań i obaw jak to zwykle bywa. Możecie mi wytłumaczyć o co dokładnie chodzi z tymi "uniformami" bo nie do końca chyba rozumiem. Nosi się rzeczy ze sklepu tak? jak często są zmieniane, jak to wygląda z ich praniem, można je w ogóle zabierać do domu? Kolejne pytanie to pyt o zniżki Marie Madeleine pisałaś, że są premie na urodziny, święta. A czy jest coś takiego, że każdy pracownik ma zniżkę na ubrania? W H&M z tego co mi wiadomo jest 25%
Za moich czasów było tak, że brzydko mówiąc zwykły pracownik nie kierownik miał zniżkę 15 %. A co do uniformów to ja wszystkie mam do teraz, gdyż po skonczeniu pracy mogłam sobie je zabrać, gdyż należały jakby do mnie. Po co komuś znoszone buty, koszulka, koszule, spodnie i inne. Myśmy uniformy zmieniali minimum 2 razy do roku - dostajesz wszystko i musisz w tym tylko chodzić. Możesz zabrać do domu i możesz także używać po pracy. Ja w Pull-u miałam takie same uniformy z wszystkimi współpracownikami. Teraz wiem, że w Stradim i Bershce pracownicy wybieraja co chca. Nie pytałam więc nie wiem czy to standard czy zależy od kierownika. Wiem, że kilka rzeczy się zmieniło od moich czasów współpracy z nimi.

Nie zniechęcaj się, pracuj skrupulatnie a zapewne tak jak ja szybko dostaniesz awans. Mój pierwszy był po pół roku pracy. Przyznam jednak, że najszybciej awansuje się w ZARZE i Massimi, potem Bershka i cała reszta . Takie moje odczucia, gdyż zawsze jak pytałam jakiegoś kierownika, badz i ważniejsze osoby mówiły, że zaczynały w Zarze.

Z mojego sklepu wszyscy co zostali robić tam ścieżke kariery i sami sie nie zwolnili to nikt już nie jest sprzedawcą. Kolega kierownik w innym mieście, kilka osób młodszy kierownik i jeden chłopak został głównym Dekoratorem, siedzi w Warszawie i jeździ po Polsce dekorować
Marie Madeleine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-02-09, 16:54   #8
Nunum
Rozeznanie
 
Avatar Nunum
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 812
Dot.: praca w Inditex

Ja pracuje w H&M, ale od jakiegos czasu mam dosc tam pracy i mysle nad zmiana. Myslalam wlansie o Inditexie, jak najlepiej tam aplikowac, zanosza CV czy przez ogloszenie na stronie. Sama nie wiem, w ktorym sklepie chcialabym pracowac najbardziej.
A chcialabym sie spytac, o ktorej mnije wiecej wychodzi sie z pracy> Bo np galerie zamykaja u mnie o 22 to w godzine zazwyczaj sie wychodzi, bo kolo 11 mam ostatni tramwaj i zastanawiam sie jak bym wrocila do domu
__________________
Słodycze i niezdrowe jedzenie
Waga w dół !
...
Nunum jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-10, 08:50   #9
Nie_pytaj_
Raczkowanie
 
Avatar Nie_pytaj_
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 58
Dot.: praca w Inditex

Wiecie co mi się w sumie bardzo poszczęściło. Jak zwykle po prosu szukałam pracy przez internet teraz już nie pamiętam z jakiej dokładnie strony było te ogłoszenie, że szukają sprzedawcy do Bershki ale mogę wam powiedzieć, że zazwyczaj przeglądałam oferty na gumtree, trovit, pracuj.pl, infopraca itp. Wpisujcie w wyszukiwarkach inditex ustawcie sobie, aby strona wysyłała wam maila jak się pojawi oferta i tyle. Potem czekać, wysyłać CV, i znów czekać, a może zadzwonią. Do mnie dzwonili jakiś tydzień po złożeniu aplikacji i zaprosili na spotkanie rekrutacyjne
__________________
Nie_pytaj_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-10, 11:39   #10
Nunum
Rozeznanie
 
Avatar Nunum
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 812
Dot.: praca w Inditex

a jak wyglada sama rekrutacja? Tylko rozmowa czy jakas kilkuetapowa? I jaka jest umowa, o prace, czy umowa zlecenie?
__________________
Słodycze i niezdrowe jedzenie
Waga w dół !
...
Nunum jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-10, 20:16   #11
Alexandre
Zadomowienie
 
Avatar Alexandre
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 052
Dot.: praca w Inditex

Cytat:
Napisane przez zomzom Pokaż wiadomość
można zarejestrować się w sklepach - oddaje się CV i wypełnia taki ich druczek. niby wprowadzają to do bazy i jeśli będą potrzebować, to korzystają z tych kandydatów. tak przynajmniej usłyszałam od dziewczyny w Stradivariusie, gdy zapytałam o pracę .
Tak wiem, właśnie poprzez takie aplikacje (CV złożone w sklepie plus wypełnienie kartonika) byłam zaproszona na godziny próbne. Bardziej mi chodziło skąd się dowiadywać że nowy sklep jest otwierany bo nigdzie nie znalazłam informacji tego typu. No ale jak już jedna z dziewczyn napisała, po prostu miała szczęście że mogła zaczynać w składzie od samego początku
Cytat:
Napisane przez Nunum Pokaż wiadomość
Ja pracuje w H&M, ale od jakiegos czasu mam dosc tam pracy i mysle nad zmiana. Myslalam wlansie o Inditexie, jak najlepiej tam aplikowac, zanosza CV czy przez ogloszenie na stronie. Sama nie wiem, w ktorym sklepie chcialabym pracowac najbardziej.
A chcialabym sie spytac, o ktorej mnije wiecej wychodzi sie z pracy> Bo np galerie zamykaja u mnie o 22 to w godzine zazwyczaj sie wychodzi, bo kolo 11 mam ostatni tramwaj i zastanawiam sie jak bym wrocila do domu
Czemu chcesz zmienić pracę? Ja właśnie aplikuję i do H&M i do Inditexu.
__________________


Edytowane przez Alexandre
Czas edycji: 2013-02-10 o 20:20
Alexandre jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-11, 08:43   #12
Nie_pytaj_
Raczkowanie
 
Avatar Nie_pytaj_
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 58
Dot.: praca w Inditex

Cytat:
Napisane przez Nunum Pokaż wiadomość
a jak wyglada sama rekrutacja? Tylko rozmowa czy jakas kilkuetapowa? I jaka jest umowa, o prace, czy umowa zlecenie?
Rozmowa z uczestnikami, wszystkimi zaproszonymi (u mnie było około 10 osób) najpierw mieliśmy w parach ze sobą pogadać i potem opowiedzieć o drugiej osobie co się dowiedzieliśmy. A potem te babki zadawały każdemu osobno pytania, przeróżne. No i na sam koniec wyszły i powiedziały, że jak wrócą to ogłoszą od razu kogo przyjmują a pozostałym bardzo dziekują i ze ich papiery zostaną w bazie bla bla. Przeczytały nazwiska, u mnie wyłoniły 3 osoby w tym mnie, dały nam papiery do wypełnienia, zaprosiły na szkolenie bhp na następny dzień i to wszytko
Troszkę podobnie jak w H&M ta rozmowa, z tym, że tu był jeden etap i o wiele lepsze jest to, że dowiadujesz się od raz czy jesteś przyjęta, a w H&M kazali mi czekać do 2 tyg. No i nie każą robić z Ciebie pajaca :P Umowa o pracę ma być

Cytat:
Napisane przez Alexandre Pokaż wiadomość
Tak wiem, właśnie poprzez takie aplikacje (CV złożone w sklepie plus wypełnienie kartonika) byłam zaproszona na godziny próbne. Bardziej mi chodziło skąd się dowiadywać że nowy sklep jest otwierany bo nigdzie nie znalazłam informacji tego typu. No ale jak już jedna z dziewczyn napisała, po prostu miała szczęście że mogła zaczynać w składzie od samego początku
Tak ja to pisałam, raczej się nie dowiesz czy otwierają nowy sklep, chyba, że w Twojej okolicy ma powstać jakieś centrum handlowe to możesz liczyć na to, że otworzą tam sklepy Inditexu. Gdy ja składałam CV to nie wiedziałam, że będę przyjęta do nowo otwieranego sklepu
__________________

Edytowane przez Nie_pytaj_
Czas edycji: 2013-02-11 o 08:54
Nie_pytaj_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-12, 12:28   #13
cremova
Zasiedzenie
 
Avatar cremova
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 4 895
Dot.: praca w Inditex

Ja pracowalam przez ponad rok w Pull and Bear - luzna atmosfera, fajna muzyka na sklepie i najlepszy kierownik jakiego mialam. Z checia chodzilam do pracy, mielismy zgrana ekipe i mam z tego okresu duzo fajnych wspomnien Poczatkowo mialam umowe na 1/2 etatu + prowizja od utargu i premie. Po 3 miesiacach zostalam osoba funkcyjna (moglam prowadzic zmiany, bylam cos ala menager ale bez dodatkowego wynagrodzenia). Niestety pozniej wybudowali nowa galerie, bylam zmuszona przejsc z nowa kierowniczka na drugi sklep i od tego czasu zaczelam myslec o zmianie pracy. Zostalam Starszym Sprzedawca, bylam odpowiedzialna za koordynacje na sklepie itd - wszystko tak naprawde na mojej glowie i troche wieksza wyplata (podwojna prowizja) plus 3/4 etatu. Uniform byl narzucony z gory, wymiana co pol roku, dostaje sie ekwiwalent za pranie, po zmianie uniformu na nowy, stary mozna zabrac. Po roku pracy w Pullu przeszlam do Zary, jestem VM, dbam o wyglad sklepu. Mam poki co 3/4 etatu, ale szykuje sie caly. Na pewno bardziej oficjalna i "powazna" atmosfera, inny typ klienta. Jesli chodzi o ogolne zasady to znizka 15% na caly Inditex, bony na swieta i urodziny. Tez slyszalam, ze z Zary mozna najszybciej awansowac wyzej. W ogole, jesli chodzi o rozwoj w Inditexie - jesli tylko sie staracie i macie wokol siebie osoby, ktore widza Wasz talent i chca Was same z siebie promowac to jest to prosta droga do sukcesu Oczywiscie wszystko zalezy tez od Waszego nastawienie, czy jest to praca zeby pracowac czy jakies samorealizowanie siebie..
__________________

cremova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-13, 09:24   #14
Nunum
Rozeznanie
 
Avatar Nunum
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 812
Dot.: praca w Inditex

Cytat:
Napisane przez Alexandre Pokaż wiadomość
Tak wiem, właśnie poprzez takie aplikacje (CV złożone w sklepie plus wypełnienie kartonika) byłam zaproszona na godziny próbne. Bardziej mi chodziło skąd się dowiadywać że nowy sklep jest otwierany bo nigdzie nie znalazłam informacji tego typu. No ale jak już jedna z dziewczyn napisała, po prostu miała szczęście że mogła zaczynać w składzie od samego początku

Czemu chcesz zmienić pracę? Ja właśnie aplikuję i do H&M i do Inditexu.
Po pierwsze slyszalam , ze w Inditexie lepiej sie zarabia. Poza tym atmosfera w sklepie zalezy od kierownika. Ja na poczatku swojej pracy mialam super kieronika i bylam zadowolona z pracy, teraz kierowniczka sie zmienila i jest srednio;/ Ciagle ma jakies pretensje do nas i wymaga rzeczy niemozliwych. Chce, zeby wszytsko robic super dokladnie i mega szybko. Wczesniej relacje z kierownikiem byly na stopie przyjacielskiej, a teraz nowa kierowniczka traktuje nas jak ( nie obrażając nikogo) murzynów. Ciagle jest źle, bo cos tam... Dlatego zastanawiam sie nad zmiana pracy, ale z jednej strony przyzwyczailam sie do tego miejsca i ludzi w pracy mam super. NIe wiem jak to wszytsko wyglada w Inditexie, ale jedna koloezanka ode mnie z pracy przesza z H&M do Bershki i jest zadowolona. Minus to mniejsza zaplecze ( u nas jest duza kuchnia, lodowka, zmywarka itd), ale mowil ze ogoglnie atmosfera jest lepsza i nie ma takiego duze tempa pracy. Ja lubie duze tempo pracy, ale nie takie, ze jak wracam to domu to nogi mi do tylka wchodza:P
__________________
Słodycze i niezdrowe jedzenie
Waga w dół !
...
Nunum jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-13, 19:19   #15
martag144
Rozeznanie
 
Avatar martag144
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 794
Dot.: praca w Inditex

a mi się marzy po maturze (na studiach) praca w Zarze... ich ubrania uwielbiam, ale mnie nie stać na dużo rzeczy z ich kolekcji. W każdym razie czy można sobie ustalić grafik (tak jak np w H&M) i czy mam szanse tam pracować będąc na studiach dziennych?
martag144 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-14, 10:17   #16
cremova
Zasiedzenie
 
Avatar cremova
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 4 895
Dot.: praca w Inditex

Cytat:
Napisane przez martag144 Pokaż wiadomość
a mi się marzy po maturze (na studiach) praca w Zarze... ich ubrania uwielbiam, ale mnie nie stać na dużo rzeczy z ich kolekcji. W każdym razie czy można sobie ustalić grafik (tak jak np w H&M) i czy mam szanse tam pracować będąc na studiach dziennych?
wiekszosc pracownikow to studenci dzienni..
__________________

cremova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-15, 09:35   #17
Nie_pytaj_
Raczkowanie
 
Avatar Nie_pytaj_
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 58
Dot.: praca w Inditex

Cytat:
Napisane przez martag144 Pokaż wiadomość
W każdym razie czy można sobie ustalić grafik (tak jak np w H&M) i czy mam szanse tam pracować będąc na studiach dziennych?
Tak, grafik ustala się na miesiąc do przodu i możesz wypisać dni w które i jak chcesz pracować
__________________
Nie_pytaj_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-16, 12:39   #18
Nie_pytaj_
Raczkowanie
 
Avatar Nie_pytaj_
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 58
Dot.: praca w Inditex

Dziewczyny zdarzało wam się, że miałyście szkolenie daleko od miejsca zamieszkania i miejsca w którym miałyście pracować? Ja mam szkolenie w poniedziałek i wtorek 50 km od miejsca zamieszkania, dopiero w późniejszych dniach blisko. Dostałam informacje o zwrocie pieniędzy za dojazd i powrót z tego miejsca ale jest tyko wspomniane o zwrot za bilety pkp/pks, myślicie, że jeżeli chciałabym jechać tam samochodem to też należy mi się zwrot pieniędzy z benzynę?
__________________
Nie_pytaj_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-16, 15:10   #19
mamDosc
Raczkowanie
 
Avatar mamDosc
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 179
Dot.: praca w Inditex

Hej dziewczynki, ja chyba mam najświeższe informacje, bo od niedawna pracuję w Stradim. Jestem więc na bieżąco.

Pracę dostałam normalnie. Było ogłoszenie w internecie, wysłałam cv, na drugi dzień zadzwonili i zaprosili na rozmowę. Rozmowa wyglądała tak samo jak u Nie_pytaj_. Potem szybciutko trzeba było zrobić badania i szkolenie bhp, wypisać papiery do umowy. Wszystko na ich koszt. Wielkim plusem jest to, że z pierwszym dniem szkolenia od razu jest się na umowie na 1/2 etatu - normalnej, nie żadne zlecenie czy coś. Chyba że ktoś nie zdąży dostarczyć papierów, więc wtedy na czas szkolenia dają umowę zlecenie. Najpierw parę dni szkolenia teoretycznego, po 8 h dziennie, potem parę dni w innych sklepach Stradi żeby mieć tzw. praktykę.

W moim mieście akurat szukali konkretnie do nowego sklepu. To jest tak, że jeśli chcesz się dostać do takiego, który już istnieje, najlepiej pójść osobiście i zostawić CV.

Jeśli chodzi o uniformy, to wygląda to w ten sposób, że dostaje się 2 komplety (np. 2xspodnie, jakaś koszulka, bluzka, buty). Są one zmieniane co 3 miesiace, buty co pół roku. Akurat my mamy z góry narzucone co będziemy nosić. Oczywiście można zabrać do domu do prania. A nawet trzebaPo 3 miesiacach te rzeczy stają się Twoją własnością i możesz je sobie zabrać i normalnie w nich chodzić na codzień.
Co do zniżek to dopiero po 3 miesiącach (czyli po okresie próbnym) pracownik nabywa prawo do pracowniczej karty rabatowej. Zniżka wynosi 15%. Osobiście uważam, że to bardzo mało, no ale cóż.. O tyle jest dobrze, że zniżka ta dotyczy także rzeczy przecenionych. Nie wiem jeszcze jak wygląda sprawa z bonami na święta czy urodziny.
Generalnie są, ale chyba dopiero można je dostać po okresie próbnym. W sumie to się przekonam jak to jest, bo niedługo mam urodziny Z tego co wiem, to na święta są bony i jakieś paczki ALE.. oni odliczają za te paczki z wypłaty. Tak więc tak naprawdę się za nie płaci z własnej kieszeni..
Z premią jest tak jak już któraś z dziewczyn napisała (sorki, nie chce mi się szukać kto), jak jest duży utarg, to premia rośnie. Ogólnie jest specjalny wzór wg którego naliczaja tą premię.

Nunum jeśli chodzi o godziny wyjścia tonie wiem, jak to wygląda w innych galeriach, ale w mojej jest tak, że galeria jest otwarta do 21, a my pracujemy do 21.30, bo jeszcze musimy zamknąć sklep.

A atmosfera tak naprawdę zależy od ludzi, jak wszędzie zresztą.
Jeśli będziecie miały jeszcze jakieś pytania to z chęcią odpowiem
mamDosc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-17, 10:28   #20
cremova
Zasiedzenie
 
Avatar cremova
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 4 895
Dot.: praca w Inditex

Cytat:
Napisane przez Nie_pytaj_ Pokaż wiadomość
Dziewczyny zdarzało wam się, że miałyście szkolenie daleko od miejsca zamieszkania i miejsca w którym miałyście pracować? Ja mam szkolenie w poniedziałek i wtorek 50 km od miejsca zamieszkania, dopiero w późniejszych dniach blisko. Dostałam informacje o zwrocie pieniędzy za dojazd i powrót z tego miejsca ale jest tyko wspomniane o zwrot za bilety pkp/pks, myślicie, że jeżeli chciałabym jechać tam samochodem to też należy mi się zwrot pieniędzy z benzynę?
ja mialam szkolenie 160 km od mojego miejsca zamieszkania, przebywalam tam przez tydzien, mieszkalam w hotelu ****, mialam prawo do 2 przejazdow taksowka i zwrot pieniedzy za wszystkie przejazdy... niestety nie zwracaja pieniedzy za transport samochodem
__________________

cremova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-18, 20:16   #21
Alexandre
Zadomowienie
 
Avatar Alexandre
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 052
Dot.: praca w Inditex

No i z Zary póki co się nie odezwali.
Jak myślicie, mają jakąś bazę ogólną w której jest zapisane że np. byłam w danej lokalizacji na godzinach próbnych i "nie zdałam" i się wtedy do takiej osoby nie odzywają?
__________________

Alexandre jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-19, 20:45   #22
cremova
Zasiedzenie
 
Avatar cremova
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 4 895
Dot.: praca w Inditex

Cytat:
Napisane przez Alexandre Pokaż wiadomość
No i z Zary póki co się nie odezwali.
Jak myślicie, mają jakąś bazę ogólną w której jest zapisane że np. byłam w danej lokalizacji na godzinach próbnych i "nie zdałam" i się wtedy do takiej osoby nie odzywają?
nie ma czegos takiego, poza tym moglas byc na godzinach probnych bo akurat potrzebowali kogos na zmiane, a nie dlatego, ze szukaja pracownika na stale
__________________


Edytowane przez cremova
Czas edycji: 2013-02-19 o 20:47
cremova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-20, 10:12   #23
Nie_pytaj_
Raczkowanie
 
Avatar Nie_pytaj_
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 58
Dot.: praca w Inditex

Cytat:
Napisane przez Alexandre Pokaż wiadomość
No i z Zary póki co się nie odezwali.
Jak myślicie, mają jakąś bazę ogólną w której jest zapisane że np. byłam w danej lokalizacji na godzinach próbnych i "nie zdałam" i się wtedy do takiej osoby nie odzywają?
Bazę mają, ale dostajesz się do niej jeśli już byłaś na spotkaniu rekrutacyjnym bo na spotkaniu rekrutacyjnym wypisujesz taki formularz i te dziewczyny mówiły, że jak ktoś się nie dostanie to ich papiery zostają w bazie. Jeżeli nic nie wypisywałaś i nie podpisywałaś to nie mają nigdzie Twoich papierów. Nie wiem jak jest z CV ale też nie wydaje mi się żeby je przechowywali. Więc pozostaje Ci wysyłać nowe i próbować dalej. Trzymam kciuki
__________________
Nie_pytaj_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-20, 20:44   #24
Alexandre
Zadomowienie
 
Avatar Alexandre
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 052
Dot.: praca w Inditex

Cytat:
Napisane przez cremova Pokaż wiadomość
nie ma czegos takiego, poza tym moglas byc na godzinach probnych bo akurat potrzebowali kogos na zmiane, a nie dlatego, ze szukaja pracownika na stale
Boże, co za smutna rzeczywistość
Cytat:
Napisane przez Nie_pytaj_ Pokaż wiadomość
Bazę mają, ale dostajesz się do niej jeśli już byłaś na spotkaniu rekrutacyjnym bo na spotkaniu rekrutacyjnym wypisujesz taki formularz i te dziewczyny mówiły, że jak ktoś się nie dostanie to ich papiery zostają w bazie. Jeżeli nic nie wypisywałaś i nie podpisywałaś to nie mają nigdzie Twoich papierów. Nie wiem jak jest z CV ale też nie wydaje mi się żeby je przechowywali. Więc pozostaje Ci wysyłać nowe i próbować dalej. Trzymam kciuki
Nic poza druczkami Inditexowymi które są przy kasach nie wypełniałam. Dzięki za kciuki
__________________

Alexandre jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-20, 21:46   #25
cremova
Zasiedzenie
 
Avatar cremova
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 4 895
Dot.: praca w Inditex

Cytat:
Napisane przez Alexandre Pokaż wiadomość
Boże, co za smutna rzeczywistość

Nic poza druczkami Inditexowymi które są przy kasach nie wypełniałam. Dzięki za kciuki
no niestety spotkalam sie z czyms takim w jednym z brandow, kierowniczka nie miala juz godzin, a trzeba bylo dobrze obstawic sklep na weekend to organizowala tzw 'godziny probne'
__________________

cremova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-21, 13:05   #26
joannaxoxo
Rozeznanie
 
Avatar joannaxoxo
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 952
Dot.: praca w Inditex

, czy do pracy w takich sieciowych sklepach potrzebne jest jakieś doświadczenie , czy jak jestem studentem to mam szansę na pracę np na 1/2 etatu .Widzę , że jesteście już doświadczone w tym temacie
joannaxoxo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-21, 13:14   #27
Nie_pytaj_
Raczkowanie
 
Avatar Nie_pytaj_
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 58
Dot.: praca w Inditex

Cytat:
Napisane przez joannaxoxo Pokaż wiadomość
, czy do pracy w takich sieciowych sklepach potrzebne jest jakieś doświadczenie , czy jak jestem studentem to mam szansę na pracę np na 1/2 etatu .Widzę , że jesteście już doświadczone w tym temacie
Właściwie to nie, doświadczenie nie jest potrzebne, bardziej liczy się to jaką jesteś osobą. Jeśli jesteś studentem to to jest właśnie praca dla Ciebie, na początek zawsze zatrudniają na pół etatu, później to raczej się przechodzi na pełny ale jak sie dogadasz z kierownikiem to mogą Cię chyba zostawić na 1/2 A praca jest bardzo fajna dla studentów bo możesz dopasować grafik pod siebie i swoje zajęcia na uczelni
__________________
Nie_pytaj_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-21, 15:24   #28
Littlemonster91
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 1
Dot.: praca w Inditex

Cytat:
Napisane przez mamDosc Pokaż wiadomość
Hej dziewczynki, ja chyba mam najświeższe informacje, bo od niedawna pracuję w Stradim. Jestem więc na bieżąco.

Pracę dostałam normalnie. Było ogłoszenie w internecie, wysłałam cv, na drugi dzień zadzwonili i zaprosili na rozmowę. Rozmowa wyglądała tak samo jak u Nie_pytaj_. Potem szybciutko trzeba było zrobić badania i szkolenie bhp, wypisać papiery do umowy. Wszystko na ich koszt. Wielkim plusem jest to, że z pierwszym dniem szkolenia od razu jest się na umowie na 1/2 etatu - normalnej, nie żadne zlecenie czy coś. Chyba że ktoś nie zdąży dostarczyć papierów, więc wtedy na czas szkolenia dają umowę zlecenie. Najpierw parę dni szkolenia teoretycznego, po 8 h dziennie, potem parę dni w innych sklepach Stradi żeby mieć tzw. praktykę.

W moim mieście akurat szukali konkretnie do nowego sklepu. To jest tak, że jeśli chcesz się dostać do takiego, który już istnieje, najlepiej pójść osobiście i zostawić CV.

Jeśli chodzi o uniformy, to wygląda to w ten sposób, że dostaje się 2 komplety (np. 2xspodnie, jakaś koszulka, bluzka, buty). Są one zmieniane co 3 miesiace, buty co pół roku. Akurat my mamy z góry narzucone co będziemy nosić. Oczywiście można zabrać do domu do prania. A nawet trzebaPo 3 miesiacach te rzeczy stają się Twoją własnością i możesz je sobie zabrać i normalnie w nich chodzić na codzień.
Co do zniżek to dopiero po 3 miesiącach (czyli po okresie próbnym) pracownik nabywa prawo do pracowniczej karty rabatowej. Zniżka wynosi 15%. Osobiście uważam, że to bardzo mało, no ale cóż.. O tyle jest dobrze, że zniżka ta dotyczy także rzeczy przecenionych. Nie wiem jeszcze jak wygląda sprawa z bonami na święta czy urodziny.
Generalnie są, ale chyba dopiero można je dostać po okresie próbnym. W sumie to się przekonam jak to jest, bo niedługo mam urodziny Z tego co wiem, to na święta są bony i jakieś paczki ALE.. oni odliczają za te paczki z wypłaty. Tak więc tak naprawdę się za nie płaci z własnej kieszeni..
Z premią jest tak jak już któraś z dziewczyn napisała (sorki, nie chce mi się szukać kto), jak jest duży utarg, to premia rośnie. Ogólnie jest specjalny wzór wg którego naliczaja tą premię.

Nunum jeśli chodzi o godziny wyjścia tonie wiem, jak to wygląda w innych galeriach, ale w mojej jest tak, że galeria jest otwarta do 21, a my pracujemy do 21.30, bo jeszcze musimy zamknąć sklep.

A atmosfera tak naprawdę zależy od ludzi, jak wszędzie zresztą.
Jeśli będziecie miały jeszcze jakieś pytania to z chęcią odpowiem
Jejku jak Ci zazdroszczę też bym chciała pracować w Stradim.

Jak jest u nich z wynagrodzeniem ? I mówisz że osobiście najlepiej zanieść Cv. Hmm .. po wejściu do sklepu pytać odrazu o kierownika/managera ? W końcu lepiej od razu komuś oddać cv kto zajmuje się rekrutacją pracowników, nie ?
Littlemonster91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-05, 09:57   #29
Nie_pytaj_
Raczkowanie
 
Avatar Nie_pytaj_
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 58
Dot.: praca w Inditex

Osobiście zanosić CV hm ja tam nie wiem ale jak trafisz w zły moment to Twoje CV i tak wyląduje w koszu, albo zalegnie w szafie na długie tygodnie i zostanie zapomniane. Chyba, że trafisz do sklepu w którym będzie akurat zapotrzebowanie na pracownika to może Twoje CV zostanie wzięte pod uwagę Kto ich tam wie jak to robią :P
__________________
Nie_pytaj_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-11, 22:05   #30
agolka89
Raczkowanie
 
Avatar agolka89
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 85
Dot.: praca w Inditex

Mam pytanie do osób które pracują w tych sklepach. Jakie są szanse że zatrudnią osobę prawie bez doświadczenia? Mam tylko 1,5 roku praktyk z zakresu obsługi klienta ale zupełnie inna branża. To by była moja pierwsza praca zarobkowa.

No i może ktoś wie gdzie teraz w Kielcach szukają pracownika?
agolka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-07-04 15:07:09


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:53.