Wszystko o dekoloryzacji włosów - Strona 95 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Pokaż wyniki sondy: Z czarnego na blond?Czy wyjdzie kolor blond??
Oczywiście, że tak! 134 9,34%
Raczej tak! 188 13,11%
Raczej nie! 445 31,03%
Na pewno nie!Wyjdzie inny kolor! 667 46,51%
Głosujący: 1434. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-12-23, 03:32   #2821
nikosia18
Raczkowanie
 
Avatar nikosia18
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 30
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Witam.. Ponawiam pytanie z innego wątku. Ostatnio byłam u fryzjera i chciałam się pofarbować na ładny jasny brązik z rudawymi refleksami. Pokazałam fryzjerce zdjęcie. Niestety wróciłam z czerwonymi odrostami i rubinowo-brązową resztą włosów.. Po 2 dniach poszłam do innego fryzjera i Pani wyrównała mi kolor tak, że wszędzie jest taki sam. Brąz z mocną rubinową (buraczkową) poświatą. Ten kolor w ogóle do mnie nie pasuje i wyglądam tragicznie, naprawdę. Nie mogę się teraz pofarbować bo straciłabym włosy od takiej ilości chemii ale za miesiąc pragnę pozbyć się tego obrzydlistwa raz na zawsze! Pytanie tylko o co mam poprosić fryzjerkę? Czy mam zrobić dekoloryzacje i pofarbować się na ukochany brąz czy może na czarno bo nie wiem czy da się pokryć tego buraka.. Czy da sie to pokryć niedoczekanym brązem? Ratunku jestem załamana… !!!!! Czy da się w ogóle pokryć ten ohydny kolor?! ;(
nikosia18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-23, 09:19   #2822
Schnitte
Raczkowanie
 
Avatar Schnitte
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Poznań miasto doznań ponoć
Wiadomości: 86
Dot.: co mi doradzicie??..sciaganie koloru...pomocy

Oczywiście, że wyjdzie, ale raczej nie za pierwszym razem.
__________________
tell them the fairytale gone bad.
Schnitte jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-23, 10:13   #2823
JeanHarlow
Raczkowanie
 
Avatar JeanHarlow
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: kontener na śmieci
Wiadomości: 328
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

[1=3157a67d1d934f0506c976b a0ef558d7d1211d34_658382e 67595e;10096092]Może Palette Deluxe Miedziany Mahoń? [/quote]
odradzalabym farby palette, z uwagi na to ze niszcza wlosy
a ten deluxe pamietam, ze jest nietrawaly (nawet kwc mowi samo za siebie, recenzje zle)
uzylam raz, gdy jeszcze nie widzialam jak paleta szkodzi
4 mycia i po kolorze bylo
__________________
Mój suwaczek w spodniach ma 20 cm!

Edytowane przez JeanHarlow
Czas edycji: 2008-12-24 o 11:59 Powód: literówka, ktora zmienila sens zdania :-/
JeanHarlow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-23, 13:35   #2824
amandi
Raczkowanie
 
Avatar amandi
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 55
Question Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Przepraszam jeśli powtórze moje pytanie ale jaki czas po dekoloryzacji i nałożeniu farby(która de facto nie chwyciła po dekoloryzacji) można następnie ponowić farbowanie????? To dla mnie ważne odpiszcie szczególnie zwracam się do fryzjerów
amandi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-23, 15:39   #2825
blackberry456
Zadomowienie
 
Avatar blackberry456
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 124
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Cytat:
Napisane przez JeanHarlow Pokaż wiadomość
Doradzalabym farby palette, z uwagi na to ze niszcza wlosy
a ten deluxe pamietam, ze jest nietrawaly (nawet kwc mowi samo za siebie, recenzje zle)
uzylam raz, gdy jeszcze nie widzialam jak paleta szkodzi
4 mycia i po kolorze bylo
a więc zrobiłam już dekoloryzację i użyłam miedzianego mahoniu (czy jakoś tak) ale z garniera. No cóż... Generalnie jestem zadowolona, włosy troche zniszczone, ale przynajmniej pozbyłam sie już czernii... Myśle nad zainwestowaniem w waxa lub jedwiab na moje poszargane końcówki - co polecacie? Co do koloru to jest bardzo podobny do tego ze zdjęć. Bardzo mi sie podoba, szkoda tylko, że czarny kolor zszedł dość nierówno i teraz np na czubku głowy mam jaśniejsze, a na końcach włosów ciemniejsze... No i kolor dość szybko sie wypłukuje :/ Myślicie, że jak po 2 tyg nałoże jeszcze raz farbe, to coś sie stanie?? (chciałam na sylwestra ładnie wyglądać xD)
__________________
W deszczu maleńkich żółtych kwiatów
w spokoju przy sobie
nie czując czasu..
blackberry456 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-23, 17:48   #2826
KALLISTE
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Greek Islands:)
Wiadomości: 676
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Cytat:
Napisane przez amandi Pokaż wiadomość
Przepraszam jeśli powtórze moje pytanie ale jaki czas po dekoloryzacji i nałożeniu farby(która de facto nie chwyciła po dekoloryzacji) można następnie ponowić farbowanie????? To dla mnie ważne odpiszcie szczególnie zwracam się do fryzjerów

Ja tez jestem ciekawa i podbijam pytanie.
U mnie minął juz prawie miesiąc i nie wiem czy moge ponownie juz farbowac
KALLISTE jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-23, 18:14   #2827
justyna_dt
Zakorzenienie
 
Avatar justyna_dt
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 19 594
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

U mnie to było tak: dekoloryzacja + farba u fryzjera, 2 tygodnie później farba w domu, 4 tygodnie później znów, potem gdzieś z 6 tygodni... To wszystko od sierpnia do dwudziestego któregoś listopada, od tamtego czasu zrezygnowałam całkiem z farbowania.
__________________

Yamaha WR125X » Suzuki SV650S » Yamaha R6
justyna_dt jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-12-23, 20:29   #2828
Czarnuleczkaaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 795
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

A ja odradzam farby Palette... jesli gdzies w Waszym mieście znajduje się obojetnie jaka hurtownia fryzjerska to zajżyjcie do niej! Ja polecam farby Kadus koszt ok. 35 zł za tubke, a jesli chodzi o mniejsze pieniadze to bardzo dobra firma "Londa" tubka kosztuje ok 23 zł... Oczywiscie mowa tu o produktach, ktore sa produkowane pod wzgledem uzytku profesjonalnego! Szczerze odradzam korzystanie z farb ogolnodostepnych np z Rossmana czy Natury. Jeśli nie dowierzacie to spytajcie sie pierwszego lepszego fryzjera o zdanie - on je potwierdzi

P.S. wlasnie siedze z farba na głowie kolorku blond :P ciekawe co z tego wyjdzie!
Czarnuleczkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-23, 20:32   #2829
Czarnuleczkaaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 795
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

A jesli chodzi o dekoloryzacje i kładzenie koloru (farby). Obowiązkiem fryzjera jest (przy dekoloryzacji, ściagnieciu koloru) uzycie rozjasniacza a potem nalozenie, balsamu, tonera, farby. Czegos co kryje kolor! Jeśli chodzi o jak najmniejsze uszkodzenie wł9sów to polecam czekać ok 1-2 miesięcy, ale jesli zafarbujecie je szybciej to nic oprocz tego, ze wlosy nie oszukujmy sie dostana w kość... nie tak zeby odrazu drastycznie ale suma sumarum beda gorszej jakosci niz przed zabiegiem!
Czarnuleczkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-23, 21:37   #2830
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

z mojej dekoloryzacji z czarnego mam teraz jasny brąz rudawy, ale ciągle sie zmywa na bardziej rudy
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC02672.jpg (48,9 KB, 68 załadowań)
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-23, 21:55   #2831
Avari
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: różnie to bywa
Wiadomości: 461
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Nigdy nie robiłam dekoloryzacji i obym nie musiała, ale niedawno przeczytałam radę fryzjera, że jeśli kolor wyjdzie za ciemny to należy kupić najtańszy szmpon i nałożyć na suche włosy jak maskę na 20 minut. Podobno ma rozjaśniać. Nie wiem czy komuś to pomoże, może?
Avari jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-24, 09:35   #2832
Czarnuleczkaaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 795
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Szampony przeciwłupieżowe oraz głęboko oczyszczające "rozjaśniają" kolor
Czarnuleczkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-24, 11:59   #2833
JeanHarlow
Raczkowanie
 
Avatar JeanHarlow
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: kontener na śmieci
Wiadomości: 328
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Cytat:
Napisane przez Czarnuleczkaaa Pokaż wiadomość
A ja odradzam farby Palette... jesli gdzies w Waszym mieście znajduje się obojetnie jaka hurtownia fryzjerska to zajżyjcie do niej! Ja polecam farby Kadus koszt ok. 35 zł za tubke, a jesli chodzi o mniejsze pieniadze to bardzo dobra firma "Londa" tubka kosztuje ok 23 zł... Oczywiscie mowa tu o produktach, ktore sa produkowane pod wzgledem uzytku profesjonalnego! Szczerze odradzam korzystanie z farb ogolnodostepnych np z Rossmana czy Natury. Jeśli nie dowierzacie to spytajcie sie pierwszego lepszego fryzjera o zdanie - on je potwierdzi

P.S. wlasnie siedze z farba na głowie kolorku blond :P ciekawe co z tego wyjdzie!
ja tez, literowka mi sie wkradla, zaraz poprawie
__________________
Mój suwaczek w spodniach ma 20 cm!
JeanHarlow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-25, 10:36   #2834
nikosia18
Raczkowanie
 
Avatar nikosia18
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 30
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

dzięki heh :/
nikosia18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-26, 11:48   #2835
mes-bijoux
Rozeznanie
 
Avatar mes-bijoux
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 613
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Mam dość typowy w tym wątku problem. Postaram się opisać całą sytuację. Mam 19 lat. Pewnego razu w ostatniej klasie gimnazjum coś mi odbiło i kupiłam szamponetkę pięknym, głebokim odcieniu brązowo-śliwkowym, no i Nowy Rok powitałam w szalonym kolorze. (bardzo inteligentne, wiem... mojej córce chyba bym na to nie pozwoliła). Problem w tym, że szamponetka się zmywała, zmywała i zmyć nie mogła, a w efekcie ja około marca miałam odrosty i włosy w kolorze RÓŻOWO-brązowym.
Mój naturalny kolor to średni blond. Coś trzeba było z tym zobić i żeby zbytnio nie niszczyć włosów zafarbowałam farbą do 24 myć na jasny brąz. Potem mi się spodobało i brązy byly coraz ciemniejsze - kasztan i czeoladowy brąz. W końcu, chcąc w 2 klasie liceum zmienić image, wykorzystałam farbę mamy - czarną. Bardzo ekonomicznie, bo obie kładłyśmy tylko na odrosty, więc jedno opakowanie i dwie kobitki były zadowolone.
Niedawno pojawił się problem. Wykryto u mnie AZS - atopowe zapalenie skóry. W czwartek przed "pierwszym atakiem" farbowałam włosy, a we wtorek trafilam do szpitala - spochnięta, czerwona - na twarzy, dekolcie i udach. Objawy pojawiły się już w sobotę. Po kilkudniowym leczeniu sterydami i innym badziewiem wyszłam do domu w piątek, a w niedzielę trafiłam na ostry dyzur z jeszcze bardziej spuchniętą twarzą i czerwonymi plamami na całym ciele - włosów już wtedy nie farbowałam . Dopiero wtedy zdiagnozował jedne lekarz AZS.
Miałam robione testy alergiczne - nikiel i zapachy. Barwniki nie wyszły. Odkąd jestem na specjalnej diecie eliminacyjnej i nie używam kosmetyków kolorowych (schudłam 4 kg , tylko kolorówka la rocha) - mam spokój.
No i teraz mam problem, bo od dłuższego czasu nie farbuję włosów, więc mam już ohydne 1,5 cm odrosty w kolorze ciemny blond na czarnych włosach (długie praktycznie do wysokości talii). Test alergiczny wykonam po świętach i po sylwestrze (3 dni z kropą farby za uchem), bo nie chcę spędzić tych dni w szpitalu albo z chusteczką na głowie - jakbym jednak była uczulona.
Problem polega na tym, że u osób z AZS testy alergiczne nie są w stanie wykazać wszystkich alergenów, więc mogę być uczulona nie tylko na nikiel i zapachy. Każda farba do włosów ma jakieś zapachy (przeglądałam sklady chyba wszystkich - parfum w składzie jest zawsze) i praktycznie każda ma PPD- które jest bardzo silnie uczulające.
Nie wiem, co mam zrobić, bo z tymi odorstami bardzo źle się czuje, chyba rozumiecie a też nie chcę ścinać, bo w krótkich wyglądam strasznie, poza tym za jakieś 2 lata planuję ślub i nie zdażę takich wyhodować
W czarnych wyglądam naturalnie, bo mam ciemnawą karnację,ławto się latem opalam i ciemną oprawę oczu. Nie wiem, czy próbować dekoloryzować (jaki jest skład preparatów do dekoloryzacji???), czy próbować henną naturalną z indygo barwić na czarno... Z drugiej strony nie wiem właśnie czy nie lepiej byłoby spróbować jakoś dekoloryzować i zrobić jasnych (nawet kosztem opuchniętej twarzy przez tydzień), żeby odrosty były mniej widoczne i przestać farbować, żeby się nie stresować za każdym razem.
Co mi radzicie... bardzo proszę o pomoc, bo taka czuję się bardzo nieatrakcyjna i niezadbana...
__________________
Moje Biżu - kolekcja ślubna w lipcu

Razem od 08.02.2008
Zaręczona 20.08.2008r.
odliczanie do Wielkiego Dnia
8.08.2009
mes-bijoux jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-26, 21:42   #2836
Celestial
Przyczajenie
 
Avatar Celestial
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 4
Dekoloryzacja włosów

Witam! Zrobiłam sobie szamponetkę mahoń palette ale nie zeszła mi do końca czego nie zauważyłam, a potem zrobiłam szamponem koloryzującym palette złoty blond świetliste refleksy i mi wyszedł jasny miedziany rudy ;/ A chciałam tylko rozjaśnić moje naturalne średni blond włosy. Chcę kupić dekoloryzator jakiś, ale nie wiem jaki, jakiej firmy i jak go użyć by nie wyszedł mi na głowie zielony kolor albo nie zniszczyć włosów. Proszę o radę!
Celestial jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-26, 21:44   #2837
srubka
Zakorzenienie
 
Avatar srubka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 4 190
Dot.: Dekoloryzacja włosów

ja bym wstrzymala sie na twoim miejscu z dekoloryzacja robiona w domu, bo zniszczysz sobie wlosy. Szamponetka nie jest az taka trwala, poczekaj, kolor sam sie zmieni.
__________________
srubka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-26, 22:11   #2838
untouchable
Wtajemniczenie
 
Avatar untouchable
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 2 352
Dot.: Dekoloryzacja włosów

palette to zly wybor. i to farbowane dwa razy. obawiam sie ze kolor ci nie zejdzie, nawet jesli to szamponetka. nic nie rob, chyba ze chcesz byc lysa. poczekaj, odzywiaj wlosy a potem idz do fryzjera.
__________________
do twardego stąpania po ziemi nie nadają się buty z miekką podeszwą. .. . ...
untouchable jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-26, 22:41   #2839
iustitia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Lizbona
Wiadomości: 1 881
Dot.: Dekoloryzacja włosów

Palette, no to się załatwiłaś a wystarczyło 5 minut na wizażu wcześniej, no trudno. Nie kombinuj już więcej sama, odżyw porządnie włosy a jeśli kolor sam się nie unormuje idź do fryzjera.
iustitia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-27, 13:19   #2840
Olcia
Zakorzenienie
 
Avatar Olcia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 038
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Mysle ze z ta dekoloryzacja najlepiej jakbys spytala fryzjera o sklad i ewentualnie skonsultowala to z alergologiem/dermatologiem...

Sama tez mam problem z odrostami, sa juz ogromne, bo od roku nie farbuje zadna farba, tylko co jakis czas brazem, zeby odrosty byly mniej wioczne(ale to tlyko szamponem koloryzujacym).
Planuje kupic Elgon, mam czarne wlosy, rok temu okolo dwoch razy farbowane Garnier 100% color Intensywna Czern.
Macie moze jakies doswiadczenie czy ten Elgon 'spral' czern Garniera?
Boje sie troche pieniedzy wyrzuconych w bloto, a z drugiej strony jestem powoli zdesperowana... Dodam, ze wlosy mam w sredniej kondycji
Olcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-27, 15:28   #2841
Kiniolek91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 329
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Witam!

A ja mam taką sprawę...

Otóż kilka dni temu zafarbowałam sobie włosy farbą Londa Złoty Brąz, ale ku mojemu zdziwieniu kolor na mojej głowie wyszedł jak ciemna czekolada (kiedyś taki miałam po użyciu szamponu Palette 24 mycia). Nie powiem, żeby mi nie pasował ten kolor, ale czuję, że nie przywiązę się do niego na stałe... I w związku z tym czy gydbym za np. 3 miesiące farbowała włosy i chciała uzyskac jasniejszy niż mam obecnie brąz to muszę je jakoś dekoloryzować? Czy wystarczy kupić farbę o wybranym odcieniu brązu i nałożyć sobie? A może kupić farbę o kilka odcieni jaśniejszą od wymarzonego koloru, nałozyć na te ciemne i wtedy wydjzie taki jaki się chce? I czy wtedy najpierw zająć się odrostami, a później na całość nałożyć farbę żeby równo chwyciło? No, nie mam pojęcia jakby to zrobić...

Z góry dziękuję za pomoc...
__________________

"Trudno jest złapać wiatr,
brać na żarty ten szalony świat.
Trudno jest, przecież wiem,
wierzyć w bajki, jeszcze w życie wplatać je..."



"To, czego tylko chcę - ja z Tobą w chłodnym deszczu"
Kiniolek91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-27, 18:20   #2842
kasia12281
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 2
Jak zmienić czarny kolor włosów na inny ?

witam was
Mam pewien problem...Chodzi o to gdyż mam czarne , farbowane włosy ,jednak chciałabym zmienić kolor na inny, jaśniejszy. Próbowałam już farbować je na inny kolor , ale zawsze chwytał on tylko odrosty...Myślałam o odfarbowaniu włosów , jednak słyszałam ,ze kolor może być po tym dość zaskakujący (koleżance wyszedł rudy),a po a poza tym włosy są po tym strasznie cienkie i zniszczone ...Zastanawiałam sie nad wizytą u fryzjera lecz nie mam pewności jaki będzie efekt. czy mogłybyście coś doradzić?
kasia12281 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-27, 19:16   #2843
karolca
Zakorzenienie
 
Avatar karolca
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: tam, gdzie kończy się Internet
Wiadomości: 30 736
Dot.: Jak zmienić czarny kolor włosów na inny ?

Ja na czarne włosy używałam farb Safira - odcienie brązu. Po pół roku po czarnych włosach pozostało wspomnienie, jednak czasem fryzjerka robi mi czarne refleksy
Co fajne, Safira farbuje równo, bez względu na to, czy włosy były farbowane czy nie. Wcześniej używałam farby (czarnej) firmy Alcantara.
__________________

♥ ♥ ♥


Komentuj.
Nie obrażaj.
karolca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-27, 20:22   #2844
LadyPretensja
Raczkowanie
 
Avatar LadyPretensja
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 413
Dot.: Jak zmienić czarny kolor włosów na inny ?

Tez miałam kiedys czarne włosy i zrobilam sobie cala glowe w pasemkach rozjasniaczem,nie wygladala to super ale po miesiacu na tych co zostaly czarne zrobione zostaly znowu takowe pasemka i znowu za miesiac wloski mozna bylo pokryc jakim kolwiek kolorem sie chce!
__________________
some like it hot, some like red hair, but
"black is the colour of my true love's hair".


,,za 18 miesięcy się wyprowadzam,,


https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=487501
wymianka
LadyPretensja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-27, 20:32   #2845
kasia12281
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 2
Dot.: Jak zmienić czarny kolor włosów na inny ?

Cytat:
Napisane przez LadyPretensja Pokaż wiadomość
Tez miałam kiedys czarne włosy i zrobilam sobie cala glowe w pasemkach rozjasniaczem,nie wygladala to super ale po miesiacu na tych co zostaly czarne zrobione zostaly znowu takowe pasemka i znowu za miesiac wloski mozna bylo pokryc jakim kolwiek kolorem sie chce!



dobrze a u fryzjera je robiłas?
kasia12281 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-27, 22:24   #2846
Olcia
Zakorzenienie
 
Avatar Olcia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 038
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Nie sadze, zeby Ci chwycila jasna farba na ciemne farbowane wlosy. Na odrostach moze i wyjdzie ale na reszcie nie...
Moze sie wyplucze ten kolor do jasniejszego
Olcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-28, 13:10   #2847
mes-bijoux
Rozeznanie
 
Avatar mes-bijoux
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 613
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Cytat:
Napisane przez Olcia Pokaż wiadomość
Mysle ze z ta dekoloryzacja najlepiej jakbys spytala fryzjera o sklad i ewentualnie skonsultowala to z alergologiem/dermatologiem...

Sama tez mam problem z odrostami, sa juz ogromne, bo od roku nie farbuje zadna farba, tylko co jakis czas brazem, zeby odrosty byly mniej wioczne(ale to tlyko szamponem koloryzujacym).
Planuje kupic Elgon, mam czarne wlosy, rok temu okolo dwoch razy farbowane Garnier 100% color Intensywna Czern.
Macie moze jakies doswiadczenie czy ten Elgon 'spral' czern Garniera?
Boje sie troche pieniedzy wyrzuconych w bloto, a z drugiej strony jestem powoli zdesperowana... Dodam, ze wlosy mam w sredniej kondycji
Byłam w Jean Louis David i tam kobietka mi powiedziała, że farby palette oni nie są w stanie ściągnąć w ogóle
__________________
Moje Biżu - kolekcja ślubna w lipcu

Razem od 08.02.2008
Zaręczona 20.08.2008r.
odliczanie do Wielkiego Dnia
8.08.2009
mes-bijoux jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-28, 13:22   #2848
Olcia
Zakorzenienie
 
Avatar Olcia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 038
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Cytat:
Napisane przez mes-bijoux Pokaż wiadomość
Byłam w Jean Louis David i tam kobietka mi powiedziała, że farby palette oni nie są w stanie ściągnąć w ogóle
Ale ja farbowalam Garnier 100% color, chyba ze Twoja wypowiedz miala byc do tej nad moją poprzednia

przy okazji poprosze jeszcze o jakies wypowiedzi odnosnie mojego pytania
oraz tego, czy jesli uda mi sie sciagnac te czern elgonem to co Wy na to, zeby polozyc na to od razu jakis rozjasniajacy blond? Chwyci? Zalezy mi na tym, zeby po sciemnieniu nie wyszly znowu zbyt ciemne, chociaz na pewno lepsze to niz czern...
Olcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-28, 18:55   #2849
suspense
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 078
Dot.: Jak zmienić czarny kolor włosów na inny ?

najlepiej -dekoloryzacja u porzadnego fryzjera i nałożenie nowej farby.

z domowych sposobow - płukanie rumiankiem, cytryną, i nizoral który wypiera kolor, ale to nie na każdą farbe działa i jeżeli już to tylko odrobine-do b. ciemnego brazu.

w domu, kupilam kiedys farbe z palette -jakis najjasniejszy blond. wyszly mi odrosty białe a reszta miedziana. na to nalozylam farbe z garniera ciemny blond tak jakbym farbowala odrosty -najpierw na góre na 15 minut, pozniej calosc jeszcze 10min. wyszlo mi cos rudego, ale to byl juz taki 'ładny' rudy
duuużo odżywki, i za miesiac farba brązowa. i było ładnie.



osobiście polecam metode nr 1
suspense jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-28, 19:04   #2850
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Dot.: Jak zmienić czarny kolor włosów na inny ?

Cytat:
Napisane przez kasia12281 Pokaż wiadomość
witam was
Mam pewien problem...Chodzi o to gdyż mam czarne , farbowane włosy ,jednak chciałabym zmienić kolor na inny, jaśniejszy. Próbowałam już farbować je na inny kolor , ale zawsze chwytał on tylko odrosty...Myślałam o odfarbowaniu włosów , jednak słyszałam ,ze kolor może być po tym dość zaskakujący (koleżance wyszedł rudy),a po a poza tym włosy są po tym strasznie cienkie i zniszczone ...Zastanawiałam sie nad wizytą u fryzjera lecz nie mam pewności jaki będzie efekt. czy mogłybyście coś doradzić?

zapraszam do skorzystania z wyszukiwarki ... jest tam wiele wątków na temat i sposobów przechodzenia z czarnego koloru na jakikolwiek inny
nie ma sensu ciągnąć kolejnego wątku na ten sam temat
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:10.