Dziewczyny jak maliny cz. XIII - Strona 143 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-03-24, 08:55   #4261
melabn
Wtajemniczenie
 
Avatar melabn
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 772
Dot.: Dziewczyny jak maliny cz. XIII

Cytat:
Napisane przez Madzialenka12344321 Pokaż wiadomość
No właśnie ja też myślałam, że od 36 tyg jest donoszona (tylko, ze wtedy jeszcze wcześniak). Tylko na forum już różne opinie spotkałam i sama nie wiem. Wiele osób twierdzi, ze dopiero od 38+1.

A przecież 36 tydzień to już 9 miesiąc, więc wtedy dziecko jest już chyba w pełni rozwinięte.
Dzieci urodzone w 36tyg moga miec cechy wczesniactwa , różne sa opinie ...
W szpitalu jesli urodzisz od 38tyg wzwyż masz wpisane poród o czasie, jeśli urodzisz przed 38tyg masz wpisane poród przedwczesny(przynajmniej u mnie )
Dzien Dobry

---------- Dopisano o 09:55 ---------- Poprzedni post napisano o 09:52 ----------

Jak u Was z robotą przed świętami? ja nawet jeszcze okien nie pomylam niech mnie ktos kopnie w tylek bo nic mnie sie nie chce....
melabn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-24, 09:21   #4262
Pepus
Wtajemniczenie
 
Avatar Pepus
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: ♥ tam gdzie świeci Słońce ♥
Wiadomości: 2 885
GG do Pepus
Dot.: Dziewczyny jak maliny cz. XIII

Cytat:
Napisane przez melabn Pokaż wiadomość


Jak u Was z robotą przed świętami? ja nawet jeszcze okien nie pomylam niech mnie ktos kopnie w tylek bo nic mnie sie nie chce....
Też mam okna niepomyte i mem lenia takiego, że świat nie słyszał
__________________

Pepus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-24, 09:26   #4263
Madzialenka12344321
Zakorzenienie
 
Avatar Madzialenka12344321
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 54 443
Dot.: Dziewczyny jak maliny cz. XIII

Czyli ciążą jest jednak donoszona od 38 tyg tak??

Ja też jeszcze nic nie zrobiłam. Ale w poniedziałek idę ostatni raz do pracy to.... będę miała czas od wtorku
__________________

Madzialenka12344321 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-24, 10:07   #4264
melabn
Wtajemniczenie
 
Avatar melabn
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 772
Dot.: Dziewczyny jak maliny cz. XIII

Madzia tak zeby bylo bezbiecznie to tak bym liczyla
Ide dzisiaj do ginekologa 45dc a @ nie widac
melabn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-24, 10:13   #4265
Madzialenka12344321
Zakorzenienie
 
Avatar Madzialenka12344321
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 54 443
Dot.: Dziewczyny jak maliny cz. XIII

ja czekałam 60 dni po odstawieniu i też poszłam Ale mój efekt ma już 8 miesięcy Więc trzyma kciuki
__________________

Madzialenka12344321 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-24, 11:03   #4266
Riana
Wtajemniczenie
 
Avatar Riana
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 2 630
GG do Riana
Dot.: Dziewczyny jak maliny cz. XIII

Cytat:
Napisane przez melabn Pokaż wiadomość
Dzieci urodzone w 36tyg moga miec cechy wczesniactwa , różne sa opinie ...
W szpitalu jesli urodzisz od 38tyg wzwyż masz wpisane poród o czasie, jeśli urodzisz przed 38tyg masz wpisane poród przedwczesny(przynajmniej u mnie )
tak dokladnie moga miec oznaki wczesniactwa ale w naszym przypadku niebylo i dzieki Bogu u nas tylko waga mala tzn 2600 choc i te o czasie nieraz rodza sie z podobna waga ja w 1 ciazy urodzilam po 38 tyg wazyl 2970 blizniaki w 8 mc wiec wczesniaki ale z waga 2780 i 2850 Co do Nicoli lekarka twierdzi ze okaz zdrowia i niema zadnych oznak zreszta na porodowce lekarka powiedziala jaki to wczesniak skoro brak oznak no ale ze 36 i 3 dni to i tak uznawana jest jako wczesniak
tak mam tez wpisane przedwczesny

---------- Dopisano o 12:02 ---------- Poprzedni post napisano o 12:02 ----------

Cytat:
Napisane przez melabn Pokaż wiadomość
Madzia tak zeby bylo bezbiecznie to tak bym liczyla
Ide dzisiaj do ginekologa 45dc a @ nie widac
to trzymam kciuki zeby nie przyszla

---------- Dopisano o 12:03 ---------- Poprzedni post napisano o 12:02 ----------

Cytat:
Napisane przez Madzialenka12344321 Pokaż wiadomość
Czyli ciążą jest jednak donoszona od 38 tyg tak??

Ja też jeszcze nic nie zrobiłam. Ale w poniedziałek idę ostatni raz do pracy to.... będę miała czas od wtorku
tak donoszona od 38 tyg prawidlowo jest 40 tydzien lecz mozna 2 tyg w przod i w tyl urodzic i jest ok
__________________
Wkoncu Pawełek,Dawidek i Hubercik maja siostrzyczke
Nasz skarb nasze marzenie -Nicolka

ząbale
KLIK PLISSS
http://[luksjab]471229[/luksjab]
Riana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-24, 11:25   #4267
melabn
Wtajemniczenie
 
Avatar melabn
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 772
Dot.: Dziewczyny jak maliny cz. XIII

dzieki za kciuki ale ja w ciazy nie jestem testy negatywne mam
melabn jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-03-24, 12:00   #4268
Pepus
Wtajemniczenie
 
Avatar Pepus
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: ♥ tam gdzie świeci Słońce ♥
Wiadomości: 2 885
GG do Pepus
Dot.: Dziewczyny jak maliny cz. XIII

Cytat:
Napisane przez melabn Pokaż wiadomość
Madzia tak zeby bylo bezbiecznie to tak bym liczyla
Ide dzisiaj do ginekologa 45dc a @ nie widac
Cytat:
Napisane przez melabn Pokaż wiadomość
dzieki za kciuki ale ja w ciazy nie jestem testy negatywne mam
Mojej kuzynce testy też nie pokazywały ciąży a potem okazało się, że jest w 5 miesiącu Była mocno zdziwiona, że jak to tyle testów i nic, a że miała plamienia w terminach @ to myślała, że ma takie lekkie okresy.
__________________

Pepus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-24, 12:16   #4269
niunia1401
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: holandia
Wiadomości: 2 182
Dot.: Dziewczyny jak maliny cz. XIII

melban wlasnie test negatywny nieoznacza braku ciazy wiec jeszcze masz szanse

mi moglo by sie chociaz do 36 tyg udac donosci ale co ma byc to bedzie.
basimka tz robi i tak rawie wszystko za mnie, ja nawet odkurzaniem sie niechanbie wiec wiesz ,ale iva na rece biore bo jak mam niebrac jak on tak wola
__________________
Nie ten mocny co burzy,lecz ten, który podpiera, Nie ten co łzy wyciska,lecz ten co je wyciera.

http://suwaczki.maluchy.pl/li-59885.png

http://suwaczki.maluchy.pl/li-55516.png
niunia1401 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-24, 13:11   #4270
emigra
Zakorzenienie
 
Avatar emigra
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Nordrhein Westfalen
Wiadomości: 9 332
Dot.: Dziewczyny jak maliny cz. XIII

Mela, super ze jestes juz myslalam, ze Cie czyms urazilam, czy cus
trzymam tez kciukasy za fasolke


Madzia, ja tez myslalam ze od 36 tc ciaza donoszona, ale ponoc od 37+1 jest donoszona. A cechy wczesniactwa moga miec i dzieci urodzone w 42 tc ja urodzilam w 39+4 a wpisane mam w karcie ciazy ''przedwczesne odejscie wod plodowych''

W ogole jak ja rodzilam to rodzila tez laska z mojego pokoju - wywolywali jej porod w 36 tygodniu ciazy, bo od 4 tygodni lozysko nie dzialalo poprawnie i nie odzywialo dobrze dziecka. Co najlepsze to ta dziewczyna ... palila fajki nawet jak uslyszala diagnoze a zdziwiona bylam jak w nocy wrocila do pokoju i papierosy poczulam, ale myslalam ze moze byla z kims kto palil przy niej po prostu i dlatego czuc a urodzila synka pol h przede mna i ponoc 15 minut po porodzie poszla zapalic papierocha ja przez dwa dni nie umialam wstac z lozka taka bylam slaba ... a jej synek mial 45 cm i niecale 2,5 kilo.


Niunia, zaciskaj nozki jak sie da, bo w sumie jeszcze za wczesnie dla maluszka niech posiedzi jeszcze troszku


Co do czolka Julki to polozna twierdzi ze dzieci po prostu czasem maja takie nie zinterpretowane wysypki, ale ze ona nie podejrzewa potowek, tylko po prostu cos na tle hormonalnym i ze to zniknie a pojawia sie nastepne gdzie indziej. Mam kapac mala na wszelki wypadek w tym krochmalu, bo zaszkodzic nie zaszkodzi

Ubranka piore w zwyklym proszku - tutaj nie naciska sie na pranie w proszkach specjalnych dla dzieci- uwaza sie ze dziecko i tak ma kontakt z ubraniem doroslych itp prasuje ubranka - oczywiscie niby mala ma po kim miec alergie ale mysle ze to nie to bo czolo ma najmniej kontaktu z ubrankami, a reszta cialka jest oki - na karczku juz poschodzily te krostki a i na czole chyba troche ich mniej
__________________
Julia Wiktoria
07.03.2012, 20:35
3270g, 47 cm
emigra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-24, 13:24   #4271
Riana
Wtajemniczenie
 
Avatar Riana
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 2 630
GG do Riana
Dot.: Dziewczyny jak maliny cz. XIII

Cytat:
Napisane przez melabn Pokaż wiadomość
dzieki za kciuki ale ja w ciazy nie jestem testy negatywne mam
mi tez pokazaly negatyw dopiero po czasie wyszly

---------- Dopisano o 14:24 ---------- Poprzedni post napisano o 14:21 ----------

Cytat:
Napisane przez emigra Pokaż wiadomość
Mela, super ze jestes juz myslalam, ze Cie czyms urazilam, czy cus
trzymam tez kciukasy za fasolke


Madzia, ja tez myslalam ze od 36 tc ciaza donoszona, ale ponoc od 37+1 jest donoszona. A cechy wczesniactwa moga miec i dzieci urodzone w 42 tc ja urodzilam w 39+4 a wpisane mam w karcie ciazy ''przedwczesne odejscie wod plodowych''

W ogole jak ja rodzilam to rodzila tez laska z mojego pokoju - wywolywali jej porod w 36 tygodniu ciazy, bo od 4 tygodni lozysko nie dzialalo poprawnie i nie odzywialo dobrze dziecka. Co najlepsze to ta dziewczyna ... palila fajki nawet jak uslyszala diagnoze a zdziwiona bylam jak w nocy wrocila do pokoju i papierosy poczulam, ale myslalam ze moze byla z kims kto palil przy niej po prostu i dlatego czuc a urodzila synka pol h przede mna i ponoc 15 minut po porodzie poszla zapalic papierocha ja przez dwa dni nie umialam wstac z lozka taka bylam slaba ... a jej synek mial 45 cm i niecale 2,5 kilo.


Niunia, zaciskaj nozki jak sie da, bo w sumie jeszcze za wczesnie dla maluszka niech posiedzi jeszcze troszku


Co do czolka Julki to polozna twierdzi ze dzieci po prostu czasem maja takie nie zinterpretowane wysypki, ale ze ona nie podejrzewa potowek, tylko po prostu cos na tle hormonalnym i ze to zniknie a pojawia sie nastepne gdzie indziej. Mam kapac mala na wszelki wypadek w tym krochmalu, bo zaszkodzic nie zaszkodzi

Ubranka piore w zwyklym proszku - tutaj nie naciska sie na pranie w proszkach specjalnych dla dzieci- uwaza sie ze dziecko i tak ma kontakt z ubraniem doroslych itp prasuje ubranka - oczywiscie niby mala ma po kim miec alergie ale mysle ze to nie to bo czolo ma najmniej kontaktu z ubrankami, a reszta cialka jest oki - na karczku juz poschodzily te krostki a i na czole chyba troche ich mniej
w 36 jest donoszona ale dzieci uwaza sie za wczesniaki bynajmniej mi tak na porodowce mowili gorzej jak urodzi sie w 8 mc
__________________
Wkoncu Pawełek,Dawidek i Hubercik maja siostrzyczke
Nasz skarb nasze marzenie -Nicolka

ząbale
KLIK PLISSS
http://[luksjab]471229[/luksjab]
Riana jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-24, 13:26   #4272
Madzialenka12344321
Zakorzenienie
 
Avatar Madzialenka12344321
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 54 443
Dot.: Dziewczyny jak maliny cz. XIII

Też słyszałam, że już lepiej urodzić w 7 lub 9 a nie w 8 miesiącu.
__________________

Madzialenka12344321 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-24, 14:03   #4273
Riana
Wtajemniczenie
 
Avatar Riana
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 2 630
GG do Riana
Dot.: Dziewczyny jak maliny cz. XIII

Cytat:
Napisane przez Madzialenka12344321 Pokaż wiadomość
Też słyszałam, że już lepiej urodzić w 7 lub 9 a nie w 8 miesiącu.
ja blizniaki urodzilam w 8 mc i byly w inkubatorkach przez 7 i 10 dni
__________________
Wkoncu Pawełek,Dawidek i Hubercik maja siostrzyczke
Nasz skarb nasze marzenie -Nicolka

ząbale
KLIK PLISSS
http://[luksjab]471229[/luksjab]
Riana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-24, 16:31   #4274
melabn
Wtajemniczenie
 
Avatar melabn
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 772
Dot.: Dziewczyny jak maliny cz. XIII

No wiec jestem po wizycie ale bylam jeszcze na zakupach
Różowo nie jest:/ ale tez nie calkiem do bani nie mam owulacji raczej, śluzówka ma tylko 4mm wiec nawet zabardzo nie ma z czego byc @, na prawym jajniku liczne pęcherzyki lewego nie bylo widac.Dostalam lek na obnizenie cukru ktory podobno wplywa na obnizenie wagi i prace jajnikow, i od @ stymulacja CLO , w 12dc na podglad.No i to tyle
Aha jeszcze mam zrobic Tsh, ft4 i do endokrynologa dawke leku ustalic na nowo
melabn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-24, 16:50   #4275
Pepus
Wtajemniczenie
 
Avatar Pepus
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: ♥ tam gdzie świeci Słońce ♥
Wiadomości: 2 885
GG do Pepus
Dot.: Dziewczyny jak maliny cz. XIII

Cytat:
Napisane przez melabn Pokaż wiadomość
Madzia tak zeby bylo bezbiecznie to tak bym liczyla
Ide dzisiaj do ginekologa 45dc a @ nie widac
To daj znać jak wrócisz od gin

---------- Dopisano o 17:50 ---------- Poprzedni post napisano o 17:46 ----------

Cytat:
Napisane przez melabn Pokaż wiadomość
No wiec jestem po wizycie ale bylam jeszcze na zakupach
Różowo nie jest:/ ale tez nie calkiem do bani nie mam owulacji raczej, śluzówka ma tylko 4mm wiec nawet zabardzo nie ma z czego byc @, na prawym jajniku liczne pęcherzyki lewego nie bylo widac.Dostalam lek na obnizenie cukru ktory podobno wplywa na obnizenie wagi i prace jajnikow, i od @ stymulacja CLO , w 12dc na podglad.No i to tyle
Aha jeszcze mam zrobic Tsh, ft4 i do endokrynologa dawke leku ustalic na nowo
Ja tu czekałam na inne wiadomości. Kurczę myślałam, że wreszcie się wam udało.
Szłaś na USG z pełnym pęcherzem?
__________________

Pepus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-24, 16:51   #4276
melabn
Wtajemniczenie
 
Avatar melabn
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 772
Dot.: Dziewczyny jak maliny cz. XIII

Cytat:
Napisane przez Pepus Pokaż wiadomość
To daj znać jak wrócisz od gin

---------- Dopisano o 17:50 ---------- Poprzedni post napisano o 17:46 ----------



Ja tu czekałam na inne wiadomości. Kurczę myślałam, że wreszcie się wam udało.
Szłaś na USG z pełnym pęcherzem?
USG mam dowcipne to nie musze miec pelnego
melabn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-24, 18:02   #4277
Pepus
Wtajemniczenie
 
Avatar Pepus
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: ♥ tam gdzie świeci Słońce ♥
Wiadomości: 2 885
GG do Pepus
Dot.: Dziewczyny jak maliny cz. XIII

Cytat:
Napisane przez melabn Pokaż wiadomość
USG mam dowcipne to nie musze miec pelnego
Zastanawiało mnie to schowanie się lewego jajnika
__________________

Pepus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-24, 20:32   #4278
melabn
Wtajemniczenie
 
Avatar melabn
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 772
Dot.: Dziewczyny jak maliny cz. XIII

Cytat:
Napisane przez Pepus Pokaż wiadomość
Zastanawiało mnie to schowanie się lewego jajnika
mówil ze jelita zaslonily
melabn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-25, 08:17   #4279
emigra
Zakorzenienie
 
Avatar emigra
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Nordrhein Westfalen
Wiadomości: 9 332
Dot.: Dziewczyny jak maliny cz. XIII

Cytat:
Napisane przez melabn Pokaż wiadomość
No wiec jestem po wizycie ale bylam jeszcze na zakupach
Różowo nie jest:/ ale tez nie calkiem do bani nie mam owulacji raczej, śluzówka ma tylko 4mm wiec nawet zabardzo nie ma z czego byc @, na prawym jajniku liczne pęcherzyki lewego nie bylo widac.Dostalam lek na obnizenie cukru ktory podobno wplywa na obnizenie wagi i prace jajnikow, i od @ stymulacja CLO , w 12dc na podglad.No i to tyle
Aha jeszcze mam zrobic Tsh, ft4 i do endokrynologa dawke leku ustalic na nowo
kurcze, tez czekalam na inne wiadomosci no ale dobrze ze jest plan


Moje dziecko mnie dzisiaj zaskoczylo w nocy obudzila sie raz na jedzenie chwile po trzeciej (wieczorem jadla chyba po 20 ) i potem o 8 rano juz ja sama wybudzalam na papu bo maz butle przyniosl (przysnelam w salonie po nocnym karmieniu ) wczoraj caly dzien dokazywala, marudzila i malo spala a na noc taka niespodzianka
__________________
Julia Wiktoria
07.03.2012, 20:35
3270g, 47 cm
emigra jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-25, 09:39   #4280
Madzialenka12344321
Zakorzenienie
 
Avatar Madzialenka12344321
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 54 443
Dot.: Dziewczyny jak maliny cz. XIII

Jak brałam tabsy to mi tez się lewy jajnik nie chciał ujawnić. I to przez 2 lata. Gin mówił, ze się za jelitem grubym musiał schować. Ze jakby było coś nie tak, to albo by był spuchnięty, albo bym miała @ co drugi miesiąc. W każdym bądź razie za 3 razem jajnik się uwidocznił
__________________

Madzialenka12344321 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-25, 11:10   #4281
Basima
Zakorzenienie
 
Avatar Basima
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 218
Dot.: Dziewczyny jak maliny cz. XIII

Dziewczyny to nie jest prawdą ,że lepiej urodzić w 7 mc niż w 8 to są wierutne bzdury powielane przez każdego, przecież wiadomo,że każdy dzień dłużej to lepiej.A to jak dziecko funkcjonuje to zależy od tego na ile jest silne.Pola urodziła się w 8 mcu i co, nawet nie była w inkubatorze, bo tak była silna, a widziałam właśnie dzieci urodzone w 7 mcu które leżały po kilka tygodniu i były karmione sondami.
Emi cieszę się,że z małą oki , widocznie to hormony, lub potówki.Polcia coraz łądniej woła na nocnik więc jestem z niej dumna, a wczoraj byliśmy na takiej imprezie corocznej mistrzostwa europy w jeździe na koniach i była tam taka pani pedagog z prywatnego artystycznego przedszkola, porozmawiałam trochę z nią o rozwoju i ona do mnie a Pola to ma tak około 2,5 roku, bardzo się zdiwiła jak jej uświadomiłam ,że ma dopiero rok i 7 mcy.
A tak ogólnie miłego dnia, u mnie straszny wiatr i chłodno się zrobiło.Co do świąt masakra, burdel na maxa okna nie pomyte

---------- Dopisano o 12:10 ---------- Poprzedni post napisano o 12:07 ----------

Cytat:
Napisane przez emigra Pokaż wiadomość
kurcze, tez czekalam na inne wiadomosci no ale dobrze ze jest plan


Moje dziecko mnie dzisiaj zaskoczylo w nocy obudzila sie raz na jedzenie chwile po trzeciej (wieczorem jadla chyba po 20 ) i potem o 8 rano juz ja sama wybudzalam na papu bo maz butle przyniosl (przysnelam w salonie po nocnym karmieniu ) wczoraj caly dzien dokazywala, marudzila i malo spala a na noc taka niespodzianka
Emi pocieszę Cię, często jest tak,że dzieci na mm szybciej przesypiają całe noce, Pola około 4 miesiąca karmiona była około 22 i spała do 7-8 rano tak więc bądź dobrej myśli
__________________
20 sierpnia 2010r. zobaczyłam największy skarb na świecie-moją Polcie

http://suwaczki.maluchy.pl/li-53087.png
Basima jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-25, 12:23   #4282
emigra
Zakorzenienie
 
Avatar emigra
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Nordrhein Westfalen
Wiadomości: 9 332
Dot.: Dziewczyny jak maliny cz. XIII

Kiedys w DDTVN wypowiadal sie lekarz wlasnie na temat mitu ze lepiej urodzic w 7 m-cu niz 8 ... dla dziecka kazdy dzien w brzuszku jest na wage zlota

Basimko, to fajnie, ze tak oszacowala ta pedagog Polcie


Ja sie wykapalam tak, wiem nie powinnam.... ale dostalam od poloznej pozwolenie na odsiersczanie tych okolic a ze pod prysznicem nie potrafie to nalalam troche wody do wanny i pojechalam po bandzie czuje sie jak bogini
ubralam sie jakos bardziej ludzko, bo za jakas h mamy gosci - ci przyjaciele co sie tak dlugo o dzidzi staraja wpadaja poznac Julke wiec nie powitam ich w kanapowym wydaniu mieszkanie posprzatane, pranie zrobione, normalnie szok
__________________
Julia Wiktoria
07.03.2012, 20:35
3270g, 47 cm
emigra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-25, 13:12   #4283
Basima
Zakorzenienie
 
Avatar Basima
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 218
Dot.: Dziewczyny jak maliny cz. XIII

Właśnie Emi ja nie wiem czemu większość osób takie rzeczy mówi z tym 7 miesiącem przecież większae prawdopodobieństwo rozwinięcia się płucek w 8 mcu niż w 7-masakra, to tak samo jak nieraz 17 latki piszą czy od połknięcia sp...y można zajść w ciąże i wtedy ręce opadają, niby smieszne pytanie ale powiem Ci,że sporo lasek tak myśli.Emi ja poczekałam chyba 3 tyg czy 4 tyg i też cipoche zamoczyłam w wannie i wszystko jest oki.
Super,że macie wizytę, życzę wesołej zabawy
__________________
20 sierpnia 2010r. zobaczyłam największy skarb na świecie-moją Polcie

http://suwaczki.maluchy.pl/li-53087.png
Basima jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-25, 14:23   #4284
aa2
Zakorzenienie
 
Avatar aa2
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 12 242
Dot.: Dziewczyny jak maliny cz. XIII

hallo hallo


j atez uwazam ze ten 7 miesiac to mit zreszta wielu lekarzy tez mówi ze im dłuzej tym lepiej

Emi u nas tez mały przesypiał noce , na cycu tez nei było jakos problemu a po mm to juz wcale hehe
co do kapieli to ja tez sie kapałam hehe nei mogłam sie powstrzymac i jak widac nic sie nei stało a wylezenie w wannie było zajefajne, a ja jescze se bardzociepła wode robiła mhehe
aa2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-25, 15:17   #4285
niunia1401
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: holandia
Wiadomości: 2 182
Dot.: Dziewczyny jak maliny cz. XIII

witam
juz od dawna proboja obalic to 7 lub 8 miesiac i tlumacza ze kazdy dzien jest wazny i sie liczy dla dzidzi

ja tam za wiele w domu nierobie tz za to musi zrobic wszystko da sobie rady dzielny jest
u nas dzis znow piekna pogoda i siedzimy na ogrodzie normalnie kocham lato
__________________
Nie ten mocny co burzy,lecz ten, który podpiera, Nie ten co łzy wyciska,lecz ten co je wyciera.

http://suwaczki.maluchy.pl/li-59885.png

http://suwaczki.maluchy.pl/li-55516.png
niunia1401 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-25, 16:42   #4286
Basima
Zakorzenienie
 
Avatar Basima
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 218
Dot.: Dziewczyny jak maliny cz. XIII

A u nas zimno, wiatr taki mroźny.Jeszcze czas przestawiony o godzinę ciekawe jak jutro wstanę do pracy, pierwszy tydzień zawsze jest straszny
__________________
20 sierpnia 2010r. zobaczyłam największy skarb na świecie-moją Polcie

http://suwaczki.maluchy.pl/li-53087.png
Basima jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-25, 17:01   #4287
emigra
Zakorzenienie
 
Avatar emigra
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Nordrhein Westfalen
Wiadomości: 9 332
Dot.: Dziewczyny jak maliny cz. XIII

O widze ze nie tylko ja nie przestrzegam rygorystycznie zalecen dobrze wiedziec hihi musze przyznac ze super mi to zrobilo, sam fakt ze muszla bez siersci sparwia ze czuje sie jak bogini sexu


Asia, a kiedy Marcelek zaczal cale nocki przesypiac na mm??? Bo Jula ma narazie fazy ze przespi raz 5-6 h a potem budzi sie co 2,5-3 h mimo ze mleko zawsze tak samo robimy


u nas tez piekna pogoda, sloneczko i cieplo, ale nie bylismy na spacerze, jakos nie mam ochoty... mala byla na balkonie dlugo

---------- Dopisano o 18:01 ---------- Poprzedni post napisano o 17:59 ----------

w ogole to dzisiaj sie zdziwilam jak nie wiem (pierwszy raz od miesiecy muszelke umialam dokladnie obejrzec i to nie w lustrze ) no i okazuje sie ze w srodku tez mam szwy i bardzo je czuc pod palcem a te na zewnatrz nie sa wyczuwalne ... i teraz nie wiem. Lekarka w szpitalu mi mowila, ze mam wszystkie rozpuszczalne ....
__________________
Julia Wiktoria
07.03.2012, 20:35
3270g, 47 cm
emigra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-25, 17:06   #4288
emigra
Zakorzenienie
 
Avatar emigra
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Nordrhein Westfalen
Wiadomości: 9 332
Dot.: Dziewczyny jak maliny cz. XIII

a dla ciotek Julapierwszy raz w kiecce
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCF2173.jpg (93,9 KB, 25 załadowań)
__________________
Julia Wiktoria
07.03.2012, 20:35
3270g, 47 cm
emigra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-25, 17:25   #4289
aa2
Zakorzenienie
 
Avatar aa2
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 12 242
Dot.: Dziewczyny jak maliny cz. XIII

Emi mały ju zna cycu potrafił zasnść koł 22 -23 i spac do 5 albo od 20 do 3-4 a potem juz od 19-20 do 5,6-7 rano zalezy jak mu sie śpi teraz np po 19 pada nam jak nie wiem i nie ma zmiłuj musi spac od dzis chcemu mu przestawic godzine zasypiania na 20 albo chwile po z nadzieja ze do 8 bedzie sypiał hehe-ciekawe jak nam sie to uda)

co do nie stosowania sie do zalecen to ja chyb amam mistrzostwo,ba ja robie po swojemu wiele rzeczy no ale ja inna jestem przeciez

u nas dzs piekne słonko ale jednak zimniej niz wczoraj

Jula slicznie w keicuszce wygląda-taki aniołek no:0
aa2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-25, 17:41   #4290
Madzialenka12344321
Zakorzenienie
 
Avatar Madzialenka12344321
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 54 443
Dot.: Dziewczyny jak maliny cz. XIII

oo to dobrze. Też mi się wydawało, że w sumie im dziecko w brzuszku jest dłużej tym lepiej i nie umiałam pojąć co jest złego w porodzie w 8 miesiącu i że lepiej niby w 7. Ale widzę, że to mit.

emi mała cudna.

A my dziś z mężem zrobiliśmy juz pokoik małej tak do końca Jesteśmy w nim zakochani
__________________

Madzialenka12344321 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:42.